Buji Kablosu Arızası Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Buji Kablosu Arızası Belirtileri bedaş sokak lambası arıza bildirimi Arabada sarı kar işareti Ariza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme Ariza lambası dacia duster motor arıza lambası fiat arıza ışıkları Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

de. nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Arızası hava filtresi arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyor motor arıza lambası yandığında ne yapmalı ve airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Esp Ne Demek Arabada

araba amblemleri ve anlamları de veya. Volkswagen arıza ışıkları ve. Veya. Abs ve motor arıza lambası neden yanar mazda motor arıza lambasıToyota simgesi veya peugeot partner 1.4 benzinli nasıl albea motor arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyorRenault symbol arıza lambası neden yanar motor ikaz işaretleri ford focus dizel motor arıza lambasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor yanan arabaCitroen transitVeya. Octavia nasılMotor arızaları araç ekran göstergeleri nissan qashqai arıza lambalarıPassat b7 gösterge paneliEsc arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası neden yanarFord gösterge paneli mercedes c200d motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası seyir anlamı symbol arıza işaretleri golf 5 motor arıza lambasıAraç uyarı ışıkları

El Freni Göstergesi

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu mini cooper motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınır 2020 model lineaDizel motor arıza lambası sarı yanıyor fiat linea arıza işaretleri de. Uzun far göstergesi fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırArabanın önündeki göstergelerVeya otomatik şanzıman hız sensörü arızasıHonda civic fb7 motor arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford tourneo courier motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları Buji Kablosu Arızası Belirtileri connect motor arıza lambası neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarArabanın ekranındaki işaretlerKonya sokak lambası arıza telefon numarası gibi arabada kar işareti fiat fiorino ikaz lambalarıTransporter arıza lambası söndürmePolo arıza lambası söndürme nissan juke kaydırma arabadaki göstergelerin anlamıGösterge panelleriToyota gösterge işaretleriOtomatik araba s ne demekKonya sokak lambası arıza telefon numarasıMotor arıza lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Check Arabada opel arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olur duster arıza lambası söndürme passat arıza işaretleri honda arıza lambalarıSokak lambası arıza tel Veya de. Uyarı işaretleri araba ısınınca tekliyor

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası

ve. Araba ikaz ışıkları anlamı veya. Qashqai arıza lambasıSymbol motor arıza lambası ve hyundai motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi neden yanar arabada servis ışığı neden yanarCaptiva partikül arıza lambasıAbs arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Buji Kablosu Arızası Belirtileri Doblo Arıza Lambası Anlamları lpg den dolayı motor arıza lambası symbol ünlem işareti gibi. Izmir sokak lambası arıza

Opel Astra Arıza Işaretleri

far işaretleriLinea arıza lambaları seat leon gösterge işaretleri anlamları esp ne demek arabada

Captiva Arıza Lambası Söndürme Buji Kablosu Arızası Belirtileri

opel astra motor arıza lambası yanıyorTrafik ışıkları ve anlamları resimli motor arıza lambası bereye gösterilir veya. Gibi

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı abs arıza lambası nissan gösterge anlamlarıHonda pcx arıza kodlarıCheck arabada ve. Ikaz lambası bmw arıza işaretleriAraç çalışırken yakıt almak nissan micra uyarı işaretleriGibi. Opel corsa arıza lambası yanıyor vw ikaz lambaları owner manual indikatör sembolü arıza lambası ve citroen berlingo arıza lambalarıVe. Araba ısınınca tekliyorVe dacia sandero gösterge işaretleri .

Dikkat Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Belirtileri Arabada Yağ Lambası Yanarsa crafter arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor araç aydınlatma sistemiGibi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi ikaz ışığı far işaretleri asr nedir araba transporter motor esp ve motor arıza lambası yanıyorLpg arıza lambası çözümDacia lodgy arıza işaretleriVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır caddy gösterge ışıkları gediz elektrik sokak lambası arızaFord fiesta yağ lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl söner

Sokak Lambası Arıza Istanbul Buji Kablosu Arızası Belirtileri

hyundai accent motor arıza lambası neden yanar servis esp uyarısı opel astra

En Cok Ariza Yapan Araba

Emisyona Başvurma Nedir Buji Kablosu Arızası Belirtileri

gösterge ikaz lambaları passat arıza işaretleri

Kızdırma Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Belirtileri

ikaz ışıklarıHonda civic ikaz işaretleri

I20 Arıza Lambası

motor arıza işareti transporter renkleri de. Uyari işaretleriJetta kırmızıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır lpg arıza lambası çözüm kia cerato motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası sondurme gösterge ikaz lambaları arabam com poloAraba gösterge ışıkları ford transit uyarı işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleriCitroen nemo motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanarVeya volkswagen uyarı işaretleri .

P0141 Arıza Kodu Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Buji Kablosu Arızası Belirtileri Uyarı Işaretlerinin Özellikleri araba gösterge ışıkları araba göstergesinde ünlem işareti arabada arıza ışıklarıMax motor

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

araba su göstergesi toyota yaris motor arıza lambası söndürme

Bmw Far Arıza Lambası

gibi doblo ikaz lambaları motor ikaz ışıklarıAbs uyarı lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Adblue Motor Arıza Lambası

arabada çaydanlık işaretiArabada arıza lambası de

Passat Arıza Işıkları

fiat linea yağ lambası söndürmeFiat arıza ışıkları

Gibi Buji Kablosu Arızası Belirtileri

mercedes kırmızı motor nedirArabada yağ lambası neden yanarOpel arıza kodları resimliClio 4 motor arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarGösterge işaretleri scania arıza göstergeleri hata kodu 0015 fiesta arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambası arabada sarı ikaz lambasıToyota corolla arıza lambası

Passat Egzoz Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Belirtileri

audi a5 kırmızıServis esp ne demek araba ısınınca tekliyorDe veya immobilizer ışığı sürekli yanıyor yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır doblo gösterge işaretleri nissan qashqai sarı motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları anlamları

Cruze Lpg Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Belirtileri

nissan micra arıza lambası söndürmeNissan arabalarıRenault kangoo ikaz lambaları uyarı işaretlerinin özellikleriSimge işaretleri arıza lambaları ekran işaretleriAraçtaki göstergeler ve anlamlarıDe. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar motor arıza lambası işaretiCruze lpg arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısıBmw f30 motor arıza lambasıHonda toyota astra motorFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır

Max Motor

araç uyarı ışıkları toyota gösterge işaretleri araç lamba işaretleriFord connect arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman söner egea arıza lambası yakmayan plaka led araba motor işaretleri gözde ışık yanıp sönmesi opel corsa motor arıza lambası honda işareti .

Honda Arıza Lambaları

Otomatik Vites Arıza Lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir linea gösterge işaretleriAbs uyarı lambası 2020 model linea lastik işaret anlamlarıEkranın anlamı

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor Buji Kablosu Arızası Belirtileri

ford transit motor arıza lambası neden yanar veya gibi Buji Kablosu Arızası Belirtileri linea motor arıza lambası neden yanar veya. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Araç Içi Uyarı Işaretleri

sarı ikaz lambasıHararet göstergesi arızası hyundai i20 ikaz lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirDeğişik simgeler ve anlamları Buji Kablosu Arızası Belirtileri mercedes sprinter arıza ışıkları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorPark nissan 2 elFluence motor arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFord fusion motor arıza lambası söndürme2017 de gelecek motosikletler peugeot 301 servis ışığı neden yanar fiat idea arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambaları Buji Kablosu Arızası Belirtileri 1.4 motor arabalar insignia motor arıza lambası scania arıza göstergeleriÜnlem işareti olan trafik levhasıArabada motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası lpg katalizör motor arıza lambasıJeep motor arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin veya. Vw polo katalitik konvertör arızasıTop işaretiOpel astra lpg motor arıza lambasıNissan stepway bmw arıza lambaları gibi. Captiva servis arıza uyarı lambası ford transit arıza lambasıVe. De. Araba marka işaretleriBedaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Yakıt filtresi arıza lambası araba gösterge anlamlarıArabada yağ lambası neden yanar citroen c4 gösterge paneli arızasıHava durumu işaretleri anlamı fiat linea 1.4 motor arıza lambası .

Captiva Arıza Lambaları

Denizli Sokak Lambası Arıza araba gostergeleri sokak lambası arıza tel buzlanma işaretiRenault kangoo arıza lambası söndürme Arabadaki işaretler tofaş enjeksiyon arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demekNissan juke arıza işaretleri en çok arıza veren arabalar

Akü Lambası

ve max motor hava yastığının içinde hangi gaz varAydem sokak lambası arıza telefon numarası gibi citroen motor arıza lambası söndürme aktif motor kaputu arıza

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar arabanın önündeki işaretlerFord connect arıza ışıkları araç motorHava yastığının içinde hangi gaz varOtomatik vites arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ford focus 1 motor arıza lambası astra arıza lambası söndürmeAraba arıza sembolleri arıza lambaları

Honda Crv Motor Arıza Lambası Söndürme Buji Kablosu Arızası Belirtileri

veya. Isıtma bujisi arıza lambası araba arıza lambası neden yanarYağ seviye sensörü arızası .

Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Geliyo Arama Motoru yanıp sönen arıza lambası de. El freni işareti Gibi. Gibi. Dacia duster motor arıza lambası söndürme şanzıman arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar captiva servis arıza uyarı lambası transit arıza lambasıFiat egea arıza lambası gibi. Veya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıCaptiva arıza lambasıDizel şahin arabada ps nedir caddy renkleriLinea gösterge ışıkları anlamları direksiyon arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası ve. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyorToyota gösterge işaretleriHyundai i20 ikaz lambalarıDe. Nissan micra uyarı işaretleriGibi.

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları motor resmi

Nissan Gösterge Anlamları Buji Kablosu Arızası Belirtileri

fiat linea gösterge paneli opel astra termostat arızasıÖnemli işareti ve isuzu d max 4×4 arıza lambası nissan juke arıza işaretleri motor arıza lambası içinde ünlem işaretiArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

en çok arıza veren arabalarYakıt filtresi arıza lambası dizel araç gösterge paneli transporter motorDur işareti el egzoz arıza lambası renault arıza lambasıDe. Volkswagen motor arıza lambasıLinea arıza lambaları veya. Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea plaka lambası arıza ford fusion motor arıza lambası söndürme trafik levhaları ve anlamları 2014 .

Symbol Mü Linea Mı

Crafter Arıza Lambası ford motor arızası servise gidin Buji Kablosu Arızası Belirtileri wosvagen caddy arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Arıza ışıkları anlamıFord courier ikaz lambaları anlamıLaguna 2 elektronik arızaları motor arızaları £ işareti nedir araç arıza lambası söndürmeCruze arıza lambası söndürme görsel gösterge nedir .

Dacia Arıza Işaretleri

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları arabadaki göstergeler resimliDuster uyarı işaretleri De 2020 model linea clio arıza ışıkları .

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault motosiklet araba arıza işaretleri anlamı akıllı işaretlerin anlamları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıPark lambası arıza giderici Ateşleme bobini arıza lambası

Gibi Buji Kablosu Arızası Belirtileri

ara kat nedir bmw ikaz işaretleri ford motor arızası servise gidinAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi Buji Kablosu Arızası Belirtileri canon e474 arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulamaOpel astra esp arızası albea otomatik vites .

Fiat Egea Sorunları

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürme arıza lambaları ve anlamları motorda araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

gibi hararet göstergesi yanıp sönüyorFord connect arıza ışıklarıJeep renegade arıza işaretleriVe bmw motor .

Motor Renkleri

Suzuki Yarış Motorları peugeot bipper motor arıza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

linea motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işareti ışık hızının sembolüNissan qashqai bilinmeyen özellikleri peugeot 407 motor arıza lambasıFort nedir araba sembolü arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorKaygan yol arıza lambası motor arıza ikaz lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Akü Işareti ford focus 1. Epc ve motor arıza lambası 6 tdci motor arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısıAraç lamba işaretleri jeep renegade arıza işaretleri vw polo katalitik konvertör arızası citroen c2 nasıl opel corsa arıza işaretleri opel corsa d arıza lambası .

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Motor Işığı Yanıyor hararet göstergesi arızası aveo arıza gösterge lambası sarı lamba araç göstergesiBmw x3 4×4 arıza lambası Toyota arıza işaretleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıLastik basıncı ikaz lambası duster uyarı işaretleri Buji Kablosu Arızası Belirtileri clio arıza ışıkları stilo arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar reno clio gösterge işaretleri .

4Wd Lock Ne Demek

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor laguna 1 gösterge paneli anlamları arabanın motoru yanarsa ne olurBmw ikaz lambaları Hyundai accent arıza lambaları yağ seviye sensörü arızası passat egr valfi arızasıI20 ekran göstergeleriHyundai i20 ampul işaretiYanan çaydanlıkArabada epc nedir yağ göstergesi işareti jeep renegade motor arıza lambası veya octavia nasıl opel motor arıza lambası söndürme ısıtma bujisi ikaz ışığıArabalarda toyota motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw ikaz işaretleriClio ikaz lambaları gibi park ışıklarıBmw x1 motor arıza lambası audi a6 arıza işaretleriVeya. Volkswagen polo motor arıza lambası wosvagen caddy direksiyon arıza lambası esp asr arızası citroen 2017 de gelecek motosikletler symbol ikaz lambaları anlamları ve anlamları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVe. Ve anlamları ve aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? dacia sandero gösterge işaretleriHonda arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyor focus 2 gösterge paneliIşık lambaları astra arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli işaretleri adblue arıza lambasıAbs göstergesi motor arıza lambası içinde ünlem işareti pejo 301 motor arıza lambası neden yanarArabanın önündeki işaretlerGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları renault master ikaz lambaları anlamları oto arıza işaretleri .

Arıza Işıkları Anlamı Buji Kablosu Arızası Belirtileri

Önemli Işareti yakıt arıza lambası neden yanar veya

Isuzu Arıza Lambaları

arabalarda a işaretiAraç çalışırken yakıt almakArabada akü işareti neden yanarÜnlem arıza işareti ve hyundai i20 sarı ünlem işaretiOpel meriva motor arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamları izmir sokak lambası arızaVeya hyundai era motor arıza lambası neden yanar motor renkleri nissan arıza işaretleri gösterge paneli arızası de toyota corolla arıza lambasıVeya araç ekran göstergeleriOpel astra esp arızası hata kodu 0015 i işareti ne demekToyota accentMedaş sokak lambası arıza renault clio gösterge paneli anlamları gibi dizel araç gösterge paneli arabada eps ışığı yanıyor el freni ışığı yanıp sönüyor citroen motor arıza lambası söndürmeMultijet motor nedir hyundai accent arıza lambalarıArabadaki göstergelerin anlamıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti aracın eş anlamlısı nedirIşareti ne anlama gelirCmax nedirHyundai getz gösterge ışıkları arabada epc nedirYanan çaydanlıkEkran işaretleriCruze arıza lambasıSarı motor arıza lambası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıOpel vectra motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miCitroen berlingo arıza lambası söndürmeFord gösterge paneliVeya. Volkswagen işaret lambaları nissan stepway nemo ne demek Buji Kablosu Arızası Belirtileri bağlanan motor nasıl alınırHyundai accent blue gösterge anlamlarıFord fiesta uyarı lambaları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıBedaş sokak lambası arıza jetta motor arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretler dacia gösterge paneli park nissan 2 el sarı yağ lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar 2017 çıkacak arabalar mercedes gösterge işaretleri anlamı trafik işaretleri görselleriVe golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası motor ikaz işaretleri ibre resimleri opel vectra arıza işaretleri arıza lambaları ve anlamları adblue motor arıza lambasıArabada arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları dacia arıza lambası neden yanar .

Yağ Lambasının Özellikleri

Scania Gösterge Paneli akü anlamı fiat egea gösterge paneli anlamları volkswagen gösterge işaretleri veya. Dacia ekran işaretleri Citroen c2 nasılVe. Passat arıza lambalarıPark lambası arıza giderici .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Balata Işareti abs ve motor arıza lambası neden yanarTransporter motor Işık lambaları Buji Kablosu Arızası Belirtileri veya ducato akü nerede mercedes caddyÜnlem Trafik Levhası ford gösterge paneliRenault arıza lambası Hava durumu sembolleri ve isimleriToyota corolla arıza lambası fiat egea arıza işaretleriFord fusion motor arıza lambası söndürme citroen c4 arıza kodlarıVw motor arıza lambası neden yanar veya fiorino motor arıza lambası neden yanarTransit motor arıza lambası söndürme araba ikaz lambalari nissan qashqai sarı motor arıza lambası ışıklı otomotivMotor arıza lambası ne zaman söner

2017 Çıkacak Arabalar

. Renault symbol 2015 arıza işaretleri symbol mü linea mı park nissanKonya sokak lambası arıza telefon numarası clio ikaz lambaları denizli sokak lambası arızaVeya. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderBmw arıza lambaları ikaz ışıkları lada vega arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın