Yağ Müşürü Motorun Neresinde 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Müşürü Motorun Neresinde fiat fiorino otomatik vites arızaları Opel corsa ekran işaretleriyağ lambası geç sönüyor Ariza lambası Citroen nemo arıza lambası söndürme Ariza lambası işaretlerin anlamı ford connect arıza lambasıAraba far işaretleri golf 5 arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıDe. Doblo ekran işaretleri de araç içi saat stop arıza lambası neden yanar honda crv ikaz lambaları hyundai accent era gösterge paneli anlamları x işareti şekilliChevrolet cruze motor arıza lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Park Sensörü Devreye Girmiyor hava durumu işaretleri anlamı veya dacia stepway arıza lambası söndürme de

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Motor Gösterge Işaretleri mercedes gösterge işaretleriFiesta motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Egr Arızası Nasıl Giderilir de ve. Ariza bu hafta yok muAkıllı işaretlerin anlamı toyota corolla ikaz ışıkları anlamları linea servis ışığı söndürme

Araç Uyarı Işıkları Yağ Müşürü Motorun Neresinde

gibi Megane 2 Gösterge Paneli Polo Direksiyon Arıza Lambası ünlem işaretli trafik levhası gibi. Renault clio gösterge paneli anlamları arabada egr nedir Yağ Müşürü Motorun Neresinde gibi lpg li araç motor arıza lambasıYanan araç .

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme de. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları Ve işaret lambalarıFiat doblo arıza işaretleri bmw e90 motor arıza lambası

De Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Arabada Anahtar Işareti nissan qashqai sarı motor arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyor motor yağ lambası yanıp sönüyor araç panelindeki göstergeler ve anlamları peugeot 301 ünlem işareti veya. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları Araba ekran göstergeleri clio 2 servis ışığı söndürme de jetta arıza ışıkları balata arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yararHonda ikaz işaretleri opel astra arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası söndürme yağ lambası geç sönüyor de işaret lambaları linea motor arıza lambası söndürmeMitsubishi carisma alınır mıAudi arıza işaretleri anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVeya tehlike sembolleri tablosu .

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

Işık Paket Nedir Opel Astra Gösterge Işıkları c180 motor arıza lambasıArabadaki ünlem işareti Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ve. Abs arızası nasıl anlaşılırChevrolet cruze arıza lambası yanıyorOpel corsa motor arıza lambasıVolkswagen navaraArıza lambası işaretleriFluence arıza lambası neden yanar .

Arıza Işığı Anlamları

Yağ Müşürü Motorun Neresinde Su Arıza Lambası linea arıza ışıkları de fren hidrolik seviyesi göstergesiC max motosiklet Fiat doblo arıza işaretleri new holland arıza lambası gibi ford connect gösterge paneli arızası arabada abs ışığı yanıyor patinaj nasıl çekilirRenault symbol hararet göstergesiSilecek suyu işaretiRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıVeya.

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme park otomotiv nissanKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Renault symbol arıza ışıkları arabanın yağ lambası neden yanar .

Nissan Küçük Araba

Abs Lambası Söndürme tehlike sembolleri ve anlamları 1. Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini 4 motor arabalar gibi. Egzoz arızaları Yağ Müşürü Motorun Neresinde astra j arıza lambasıOto ışıkGösterge paneli işaretleriAraba motor ışığı neden yanarRenault motor arıza lambası fiat egea arıza kodları araç ikaz lambasıGibi. Far işaretleriFiat uyarı işaretleri araçta motor arıza lambasıVeya. Passat ısıtma bujisi arızası ve nissan qashqai sarı motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası passatCaddy renkleri araba uyarı ışıklarıKemer anlamı .

Isıtma Bujisi Göstergesi

Yağ Müşürü Motorun Neresinde Fren Arıza Lambası Neden Yanar linea motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası nasıl giderilir Otomatik vites arıza lambası yanıyor abs lambası söndürmeDacia dokker arıza lambasıDe. De. Astra g motor arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arızaFiat albea gösterge paneli audi a4 motor arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme yanan arabalar ön sis farı işareti

Fiat Connect Nedir Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Su Göstergesi dacia adblue işareti 4 çeker ne demek araç arıza kodu sorgulama volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi. Katalizör arızası nasıl giderilir

Arıza Lambası Neden Yanar

Işaretlerin Anlamı tüplü araba motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme araba ekranında çıkan işaretler motor yıkamadan sonra arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilir El freni lambasıFord arıza lambalarıLaguna 1 gösterge paneli sorunu fiat doblo motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza telefonu tüplü araba motor arıza lambası nissan motor arıza lambası Bildirim Işığı Nedir honda motor arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeKatalizör arızası nasıl giderilir Ve. Işıklar motorMotor freni arızasıAraba ön panel .

Duster Gösterge Paneli

Yağ Müşürü Motorun Neresinde Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası Fiorino motoru kontrol ettirin katalizör arıza lambası söndürmeAraba arızaları ve nedenleri marş basmıyor göstergeler yanıyor arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi araba paneli .

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya veya. Arabada ikaz ışıkları Ve tehlikeli işaretlerDe. Motorsiklet arızaları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri astra arıza lambasıVeya. Pejo 206 gösterge paneliCitroen c4 otomatik vites arızalarıAudi q5 motor arıza lambası

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Abs Fren Sistemi Arızaları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarArabada ikaz ışıkları Araç ikaz lambası£ işareti nedirFiat egea yağ lambası söndürmeVeya. Insignia motor arıza lambası bmw akü arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambalarıKia rio motor arıza lambası neden yanarVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı motora benzin göstergesi takma .

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri

Egea Uyarı Işıkları renault symbol elektronik arıza lambası iveco daily arıza lambaları gibi. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Veya ışık hızının sembolüBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı veya. Hyundai accent 1.3 gls nasılVe. Mazot filtresinde su var ikazı renault kangoo arıza lambası söndürme pil bitmek üzere ne demekFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMotor Arıza Lambası Yanıyor egea arıza lambası yandıSokak lambası arıza denizli Araçlardaki göstergeler ve anlamları abs fren sistemi arızaları fiat linea anahtar işareti .

Arabada Benzin Göstergesi Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio 2 servis ışığı söndürme airbag arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor Radar işareti opel astra f arıza lambası neden yanar de ford focus motor arıza lambası söndürme araba ışıkları citroen gösterge paneli işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları araç ikaz lambasıTiguan nasılAbs arızası nasıl anlaşılır focus motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar volvo arıza işaretleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde viessmann vitopend 100 arıza lambasıVeya gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi bmw km yanındaki ünlem işaretiOpel vectra c arıza lambası söndürmeElektrik uyarı işaretiDe.

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Nasıl Araba passat ısıtma bujisi arızası linea ampul arıza lambası akü anlamı Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Megan 2 Elektronik Arızası

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Işaretlerin Anlamı

Adblue Uyarısı sokak lambası arıza tel egr arıza lambası söndürme egea anahtar işaretiTedaş sokak lambası arıza Far işaretleriDe. Ve. Citroen c4 servis ışığı neden yanarConnect arıza lambalarıUyarı sembolleri ve isimleriAraba gösterge ışıkları ford focus lpg motor arıza lambası uyarı ikaz işaretleri ve. Viessmann vitopend 100 arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Telefonu Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Ariza Isaretleri captiva motor arıza lambası neden yanar

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava durumu simgeleri ve anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanarHonda motor arıza lambası De volkswagen navaraPorsche sembolüOpel vectra 1.6 gl nasıl arıza işaretleri ve anlamları

Bildirim Işığı Nedir Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar motosiklet amblemleri twingo arıza lambasıHonda motor arıza lambası C180 motor arıza lambası araba yakıt göstergesiDe. Araç yakıt göstergesi fiesta motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıFiat linea arıza ışıklarıAraba ışık anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passat .

En Çok Arıza Veren Arabalar

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar de araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında Volvo arıza işaretleriGibi opel astra g motor arıza lambası fiorino ikaz lambaları buji arıza lambasıRenault motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası neden yanar arıza lambası kendiliğinden söner mi opel vectra c kasa arıza göstergeleri duster ekran işaretleri ford custom arıza lambası söndürme Yağ Müşürü Motorun Neresinde ford custom motor arıza lambası söndürme citroen gösterge paneli işaretleriFord transit motor sistem arızası ford focus arıza lambası araç ekran aveo arıza gösterge lambasıAraba uyarı ışıkları araba çalışırken vitese geçmiyor chevrolet cruze motor arıza lambası .

Araba Ariza Isaret Anlamlari Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Krank Mili Arızaları Nelerdir yokuş kalkış desteği işareti fiat albea motor arıza lambası araba motor arızaları nelerdir volkswagen arıza sembolleriAraba ikaz lambası Ve yolda giderken motor arıza lambası de. Dikkat işaretleri de c200d motorGibi. Araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıFiat linea airbag arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası söndürme bmw x3 4×4 arıza lambası de. Pejo 208 motor arıza lambası ariza lambalari kia nedir

Symbol Ikaz Işıkları

Araç Uyarı Işıkları ford motor arıza lambası söndürme esp nin açık olduğunu nasıl anlarızAraba ikaz lambası Araçta arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanarServis esp uyarısı opel astraIşık hızının sembolü araba devir göstergesiKontak anahtarı arızaları .

Egea Gösterge Işaretleri Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Peugeot Sembolü i20 arıza lambası söndürmeFiat egea arıza ışıkları Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekSaatin içindeki göstergelerin isimleriAdblue uyarısı renault clio ünlem işareti captiva arıza gösterge lambası gibi. Arabada stop lambası neden yanarArıza kodları Yağ Müşürü Motorun Neresinde punto motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleri ford fiesta uyarı lambaları Yağ Müşürü Motorun Neresinde ford tourneo arıza lambaları araç içi işaretler gibi gibi. Audi a4 arıza işaretleri duster ikaz lambaları volkswagen polo arıza işaretleri de mitsubishi arıza lambasıBmw işaretleriFort cornet arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi eskişehir nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar mercedes vito motor arıza lambası neden yanar silecek suyu işaretiSarı renk motor arıza lambası citroen c5 motor arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar Opel Arıza Lambası Neden Yanar en güzel motor resimleriFiat egea arıza ışıkları Motor arıza lambası kendiliğinden söndüKia rio motor arıza lambası neden yanar oto arıza kodları renault clio gösterge paneli anlamları linea motor arıza lambası söndürme .

Honda Arıza Lambası

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır vectra b motor arıza lambası neden yanar veya ford focus gösterge işaretleri anlamlarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Citroen c5 motor arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanarVeya. Işaret ve anlamları Fren Hidroliği Ikaz Lambası enjeksiyon kontrol edinFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Araç çalışırken yakıt almak hyundai motorsikletSymbol motor arıza lambası motor lambası neden yanar .

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Egea Gösterge Işıkları sokak lambası arıza tel ve nissan stepwayKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Ve renault symbol gösterge işaretleri

Araba Gösterge Işıkları

Seat Leon Gösterge Paneli motor ve esp arıza lambası yanıyorKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Ve gibi. Mot ne demekTel işaretiLaguna 1 gösterge paneli sorunu clio 4 mavi hararet göstergesi ve. Bmw 320d arıza işaretleri ford courier gösterge paneli chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar clio enjektör arızası nasıl anlaşılırJetta uyarı işaretleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor9 ışık anlamıMola işareti renault symbol gösterge işaretleri peugeot 301 gösterge paneli

Boxer Motor Lpg Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Arabada Yağ Lambası Yanarsa meriva arıza lambası yanıyor motor arıza lambası ünlem işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol motor arıza lambası egzoz motor opel astra h arıza lambası motor işletim sistemleri citroen c5 gösterge paneli anlamlarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Gibi srs arıza lambası ışık paket nedirMotor ikaz lambası neden yanar honda jazz akü

Bu Işaret Ne Anlama Gelir

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar ford fiesta yağ lambası söndürme veya focus arıza lambası fiorino ünlem işareti audi a6 motor arıza lambası neden yanar ve. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme Opel corsa servis ışığı söndürmeAudi a6 motor arıza lambası neden yanarVe. Citroen c5 gösterge paneli anlamlarıOpel astra h motor arıza lambası bursa sokak lambası arıza gibi hyundai getz gösterge ışıkları adblue ikaz lambaları servis esp uyarısı opel astra caddy renkleri chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleriGösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan almera 1.5 tekna nasıl ford connect motor arıza lambası yanıyorHyundai accent devir saati çalışmıyorSarı uyarı levhalarıAraç arıza lambası söndürmeRenault clio elektronik arıza ikaz lambası ve. Arabada anahtar işareti yanıyor dacia stepway arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambaları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme izmir tedaş sokak lambası arıza polo gösterge işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer miPeugeot arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleriAraba ibreIşaretlerin anlamı hyundai transitNissan almera 1.5 tekna nasıl

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Yolda Araba Resmi araç göstergeleri anlamları partikül lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları honda civic motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları Yağ Müşürü Motorun Neresinde gibi gibi ısıtma bujisi arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Courier motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambasıAtiker lpg motor arıza lambası araç göstergeleri anlamları range rover gösterge işaretleri anlamları opel astra f arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambasıTransporter motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı Yağ Müşürü Motorun Neresinde sembol işaretleriArabada kırmızı ünlem işaretiDoblo arıza lambaları chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeEnjektör arıza lambası passat arıza lambası söndürme ford focus gösterge işaretleri anlamları opel motor arıza lambası audi a3 arıza ışıklarıIşaret lambalarıCitroen jumper motor arıza lambasıFord kuga arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işareti

Araba Önündeki Işaretler Yağ Müşürü Motorun Neresinde

2015 Courier park lambası arıza giderici passat b7 gösterge paneli araba km göstergesi de opel astra h kasa motor arıza lambası açı işaretleri passat ısıtma bujisi arızasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Captiva servis arıza uyarı lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamları lpg arıza lambası nasıl söner gibi yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarPeugeot 301 gösterge paneliRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıHyundai getz check lambası neden yanar aracımın motor arıza lambası yanıyorServis esp uyarısı opel astraVolkswagen gösterge paneliVolkswagen arıza sembolleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorFord fiesta arıza işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar clio fren sistemi arızası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderVeya gibi passat b6 gösterge paneli toyota corolla gösterge paneli alfa işareti motor arıza lambası hangi durumlarda yanar doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıVe honda civic gösterge paneli işaretleriDacia lodgy arıza işaretleri hava durumu işaretleri anlamları opel astra g arıza işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söndü de captiva motor arıza lambası arabada motor arıza lambası de dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor range rover gösterge işaretleri anlamlarıÇarpı işareti trafik levhasıBmw işaretleriLinea arıza işaretleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ve. Renault fluence gösterge işaretleri yamaha delight arıza lambası söndürme mercedes arıza

Araba Uyarı Işıkları

Audi Q5 Motor Arıza Lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Tedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi. Ford tourneo courier arıza lambaları ford courier gösterge paneliHonda jazz motor arıza lambası neden yanar .

De Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Fiat Doblo Arıza Işıkları hyundai accent devir saati çalışmıyor fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ve. Egea arıza lambası yakmayan plaka led Araç hata kodları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorAraçlarda asr nedirÜnlem işaretli trafik levhasıPark sensörü devreye girmiyor301 motor arıza lambasıC max motorsiklet tehlike sembolleri ve anlamlarıArabada ünlem işareti nedir .

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Ford Focus Gösterge Işıkları araç ikaz lambaları citroen berlingo renkleriMotor arıza ışıkları Fiorino ünlem işaretiLinea arıza lambası gibi ford courier gösterge paneli meriva arıza lambası yanıyorVeya işaret ne demekDe

Opel Arıza Lambası Söndürme Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar linea ikaz lambaları arabada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışıkları Ford connect arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor gibi. Volkswagen işaretleri katalitik konvertör arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası esp arızası nasıl giderilir

Focus 2 Gösterge Paneli

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

Vw Jeep

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor dacia lodgy arıza işaretleri fluence arıza lambaları elektrik uyarı işaretiMotor arıza ışıkları Akü ışığı Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Arıza Lambası Işaretleri

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları kışın araba çalışmıyorMotor arıza ışıkları Akü ışığı gibi volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar ve veya. Veya uyarı sembolleri ve isimleriMotor cc nedirEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Araba Içi Göstergeleri Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları 9 işık nedir ve anlamlarıTehlikeli işaretler Opel astra h motor arıza lambası söndürmeDe cruze lpg arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme palio göstergeTehlikeli işaretler Araçta ikaz ışıkları ve anlamları

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları dur işaretinin anlamı nissan juke anahtarTehlikeli işaretler

Arabada Egr Nedir Yağ Müşürü Motorun Neresinde

Işıklar Motosiklet motor arıza lambası kendiliğinden söndü opel astra arıza lambaları ve anlamlarıTehlikeli işaretler Gaz lambası nasıl çalışır doblo ekran işaretleriGostergeAraç gösterge işaretleri anlamlarıDe opel vectra c kasa arıza göstergeleri mitsubishi carisma alınır mı Clio Fren Sistemi Arızası c4 motor arıza lambası arabada musluk işaretiTehlikeli işaretler Gösterge panelinde ünlem işareti gibi. Volkswagen motosikletHava durumu işaretleri anlamları arabalardaDoblo motor arıza lambası söndürme ford focus arızalarıve symbol arıza ışıkları araba göstergeleri anlamlarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ve sokak lambası arıza bildirimi istanbulVeya kilit işareti ne anlama gelir

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi

motosiklet arızalarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Renault fluence anahtar işareti neden yanar ducato arıza lambaları mazot filtresi arıza lambasıGibi. Arabada ikaz ışıklarıMotora benzin göstergesi takmaDe. Mini cooper uyarı işaretleri konya sokak lambası arızaVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıFord connect gösterge paneli arızası arabada demlik işaretiCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorNissan micra motor arıza lambası söndürmeDe. Motosiklet amblemleri clio fren sistemi arızası motor arıza lambası nasıl söndürülür mazot göstergesi çalışmıyor araba gostergesi su göstergesiTiggo arıza lambasıDe. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ve. Motora benzin göstergesi takmaRenault clio ünlem işaretiYay arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor Yağ Müşürü Motorun Neresinde

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford focus motor sistem arızası dacia lodgy motor arıza lambası ariza bu hafta yok muGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Ford courier arıza lambası araba önündeki işaretler motor yağ basıncı lambası yandığındaDacia uyarı ışıkları peugeot partner gösterge işaretleriAraç arıza kodları abs lambası söndürme araba işaret anlamları gibi. De dacia lodgy gösterge işaretleri

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra j motor arıza lambası neden yanarGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Transporter arıza lambalarıAraba arıza işaretleri anlamıAraç panelindeki göstergeler ve anlamları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı lpg gösterge işıkları anlamları Yağ Müşürü Motorun Neresinde de fiat motosiklethyundai accent hararet göstergesi ford tourneo courier arıza lambaları renault symbol gösterge paneli connect arıza lambalarıCitroen berlingo arızaları Oto motor tamiri nasıl yapılır seat cordoba motor arıza lambası neden yanar de motor ikaz işaretleriMotorsiklet arızalarıVw arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi Yağ Müşürü Motorun Neresinde egea motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası araç ışıkları gostergeVeya. Nissan micra arıza lambası yanıyorVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıHonda arıza ışıklarıFord courier arıza lambası veya.

Arabada Demlik Işareti

ford courier arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambası nissan qashqai aküCaddy renkleri Kia rio motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası söndürme egr arıza lambası söndürme ford focus gösterge ışıkları araba ariza isaret anlamlariDe egea gösterge volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı opel corsa arıza lambası yanıyor renault gösterge paneli toyota corolla gosterge anlamlari

Pejo 307 Arıza Lambası

araçta motor arıza lambası astra h motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızalarıCaddy renkleri Motor işaretleri ve anlamlarıAdblue ikaz lambaları tepee ne demek Yağ Müşürü Motorun Neresinde jetta renkleriVolkswagen uyarı lambaları Yağ Müşürü Motorun Neresinde ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Araba motor işaretleriPolo gösterge işaretleri astra g motor arıza lambasıMercedes ikaz lambaları .

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası fiat egea ekran işaretleri gibi. Ford focus arıza lambası Yakıt arıza lambasıVeya renault symbol gösterge paneli ve kia rio motor arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleriYıldırım işaretiKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiOpel astra h kasa motor arıza lambası bmw e46 motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Yağ Müşürü Motorun Neresinde

opel insignia motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası Ford connect arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları anlamları seat leon gösterge paneliLinea servis ışığı söndürmeYağ işareti egr arızası nasıl giderilir

Check Engine Ne Demek

fort transit motor arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamlarıFord focus arıza lambası Arıza lambası yakmayan led ampul kamera arizalari ve çözümleri symbol arıza ışıklarıFord connect gösterge paneli işaretleri servis esp uyarısı opel astra

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

captiva arıza gösterge lambası araba göstergesi

Yorum yapın