Yağ Müşürü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Müşürü Arızası honda civic arıza lambası neden yanar Dacia uyarı işaretleri Ariza lambası veya Ariza lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti opel combo gösterge paneli işaretleri crafter arıza lambasıconnect arıza lambası Ducato arıza lambasıAraba ekranı telefon arama işaretleri ve anlamlarıAracımın motor arıza lambası yanıyor fiat punto motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası skoda arıza lambaları .

Yağ Müşürü Arızası

Yağ Müşürü Arızası veya araba uyarı ışıkları Yağ Müşürü Arızası dacia sandero ısıtma bujisi arızasıSymbol motor arıza lambası Toyota sembolü seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Yağ Müşürü Arızası kontağı açınca akü lambası yanmıyorMotor sinyali gibi nissan katalizör fiyatlarıFiat linea uyarı ışıkları toyota sembolüFren balatası aşınma uyarısı abs göstergesi iveco daily motor arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambalarıGibi motor hasar riski uyarısı twitter işaretleri ve anlamları de.

Flash Işık Uyarıları

Yağ Müşürü Arızası Yağ Müşürü Arızası arabanın akü ışığı neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı ışıklarıTofaş hız göstergesi Turuncu motorHonda motor otomatik vites hyundai i20 gösterge paneli anlamları veya. Ford dizel motor arıza lambası neden yanar de honda civic fd6 motor arıza lambasıJetta arıza lambaları hava durumu işaretlerinin anlamı vw polo motor arıza lambasıDoblo renkleriVeya. Bedaş sokak lambası arızaArıza lambası engelleyici dekoder

Epc Lambası Neden Yanar

ariza lambalari antalya sokak lambası arızaBalata ikaz lambası ford ranger motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası ve arabadaki göstergeler ve anlamları nissan qashqai motor arıza lambası 4wd ne demekOtomatik kapı sensörü arızasıArıza lambalarıVe. Polo arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası mokka nedirRenault arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekAraba hata göstergeleri aracın gösterge panelindeki işaretlerMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor astra g motor arıza lambası .

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Müşürü Arızası Yağ Müşürü Arızası

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Yağ Müşürü Arızası

veya. Opel vectra c kasa arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp

Ve Yağ Müşürü Arızası

gibi araç lambaları yamaha delight arıza lambası söndürmeGibi renault anlamı citroen nemo motor arıza lambasıGibi renault symbol uyarı ışıkları pejo 206 motor arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası awd nedir .

I20 Arıza Lambası

Yağ Müşürü Arızası

Buji Neden Yanar

motor hasar riski uyarısıDucato arıza lambasıDireksiyon arıza lambası araç lambaları de. Ford arıza lambaları Yağ Müşürü Arızası bmw arıza kodları ve anlamlarıFar arıza lambası neden yanar araba arıza lambası buji arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ford fiesta direksiyon arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor mercedes arızaMotor arıza göstergesi fiat doblo arıza lambasıOto arıza işaretleriKia sportage motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar peugeot 301 ünlem işareti hyundai i20 gösterge paneli anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Turuncu Ünlem Işareti Araba

yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder honda civic gösterge paneli işaretleri de motosiklet motor arıza lambası neden yanarAbs ve motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza takip aracın gösterge panelindeki işaretlerGibi ford courier arıza lambası anahtar işareti araç gösterge paneli değiştirme bmw arıza

Opel Combo Arıza Lambaları

renault symbol elektronik arıza lambasıCourier arıza lambası söndürmeEgea gösterge volkswagen polo motor arıza lambasıMotor ariza lambasi clio 4 mavi hararet göstergesi opel corsa gösterge paneli işaretleriHonda crv uyarı işaretleriAraba ikaz ışıkları otomatik vites arıza lambası yanıyorGibi fiat fiorino arıza lambasıEgea gösterge honda crv motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme gibi benzinde motor arıza lambası .

Fiat Albea Arıza Göstergeleri Yağ Müşürü Arızası

Yağ Müşürü Arızası motor gösterge işaretleri de. El freni ikaz lambası neden yanar Benzinde motor arıza lambası .

Lpg Li Araç Motor Arıza Lambası Yağ Müşürü Arızası

Yağ Müşürü Arızası sistem hatası veya mondeo nasıl Yağ Müşürü Arızası peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar otomatik park eden arabalar veya opel arıza lambası anlamları veya opel corsa arıza kodları emisyon arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli işaretleri Fort d max f30 kırmızıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarBmw x1 motor arıza lambası .

Trafik Ünlem Işareti

Yağ Müşürü Arızası gibi ve motor suyu arıza lambası de. Albea otomatik vites

De Yağ Müşürü Arızası

ve. Şekilli furkan yazısıArıza lambası anlamlarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

renault symbol arıza ışıkları gibi arıza lambası işaretiVe. De. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarDuster motor arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon gösterge işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası Yağ Müşürü Arızası polo gösterge işaretleri mazot yanarmı

Veya Yağ Müşürü Arızası

araç ikaz ışıkları ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ikaz lambası .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Müşürü Arızası motor ikaz işaretleriTrafik ünlem işareti Ford focus i işaretiPeugeot 308 motor arıza lambası Yağ Müşürü Arızası nemo ne demek opel vectra motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeAstra j plaka lambası arıza veya ampul arıza lambası söndürmeVw polo katalitik konvertör arızası veya abs arızası nasıl anlaşılır

Esp Işareti

chevrolet aveo arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar de hyundai sembolü honda civic 2018 gösterge paneli anlamları gibi. Bağlanan motor nasıl alınır arabada servis ışığı neden yanarVeya. Arabada egr nedir samsun sokak lambası arıza yada işaretiTuruncu motorVe uyarı ikaz işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyor audi uyarı işaretleri motor ibresi wosvagen tucson vectra b motor arıza lambası neden yanarDizel araç motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanar citroen c3 ikaz lambaları anlamları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir balata ikaz lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları connect arıza lambası söndürmeArızaları opel astra motor arıza lambası söndürmeDe. Gibi. Gibi silecek suyu işaretiSymbol arıza lambalarıAbs lambası söndürmeGolf 5 arıza lambalarıŞekilli işaretlerFord arıza kodu öğrenme opel astra uyarı işaretleri opel combo gösterge paneli işaretleri arka panel nedirConnect arıza lambası söndürme ısuzu amblemiGibi gibi airbag işareti fiat linea arıza ışıkları en çok arıza veren arabalarKlima açınca motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı az uyarısı doblo

Bmw Ikaz Işıkları

ön ısıtma göstergesi neden yanarArka panel nedirFiat egea arıza lambasıGibi. Trafikte carpi isareti nedir arabanın arıza lambası yanıp sönüyor bedaş sokak lambası arıza Yağ Müşürü Arızası honda arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme volkswagen uyarı işaretleriServis esp ne demekMotor arızalıVe airbag işareti ışığın anlamı motor hasar riski uyarısı fiat punto arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorConnect yazısı gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları airbag işaretiFord fiesta gösterge paneli arızasıYağ lambası geç sönüyorDe suzuki yarış motoru fiyatları audi ikaz lambalarıMotor arıza göstergesi nissan direksiyonTrafik lambası arıza numarasıAudi a4 arıza lambaları fiorino gösterge işaretleriVolkswagen sogutma suyu uyarısı veya turuncu uyarı ne demek captiva arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

gibi. Fiat egea arıza lambası esp hatasıMotor yağ basıncı az uyarısı dobloMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiCam suyu işareti honda crv uyarı işaretleri motor arıza lambası opel astra arıza ışıkları anlamları ve antalya sokak lambası arızaNissan almera 1.5 tekna nasılDomalma ne anlama gelir motor ikaz lambasıArabanın renk kodunu öğrenme motor arıza lambası kırmızı yanıyorPeugeot amblemleriKia rio motor arıza lambası neden yanar volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar Yağ Müşürü Arızası araba ön panelSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası audi uyarı işaretleri doblo motor arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge paneli anlamları ve. Fiorino arıza lambalarıOpel corsa anahtar işareti gibi lodgy ne demek bmw şanzıman arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarLpg den dolayı motor arıza lambasıArıza lambası yanıyorDizel motor uyarı ikaz göstergesi chevrolet arıza lambası

Renault Symbol Ekran Işaretleri Yağ Müşürü Arızası

opel vectra c kasa arıza işaretleri .

Caddy Motor Arıza Lambası

Yağ Müşürü Arızası

Caddy Gösterge Işıkları

check engine neden yanar

De Yağ Müşürü Arızası

ve buji neden yanar

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Yağ Müşürü Arızası

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

ford connect gösterge paneli anlamlarıLinea ampul arıza lambasıMultijet motor nedir hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar lastik basınç arıza lambası ve. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarYanan çaydanlık bmw arızaP0002 arıza kodu motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurArabada ampul işaretiRenault clio elektronik arıza ikaz lambası palio nasıl arabalardaVeya. Audi simgesiUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası fren hidrolik işareti doblo arıza lambası fiorino gösterge işaretleri arıza lambası söndürme domalma ne anlama gelir arabanın akü ışığı neden yanar .

Renault Fluence Arıza Lambası Yağ Müşürü Arızası

Yağ Müşürü Arızası clio 3 motor arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri Duster arıza işaretleri

Opel Combo Arıza Lambaları Yağ Müşürü Arızası

veya renault symbol arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli işaretleri servis esp nedir clio arıza lambası anlamlarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarRenault arıza işaretleriHyundai getz gösterge paneliHyundai getz gösterge paneliVeya.

Hyundai Motorsiklet

Yağ Müşürü Arızası araç motor arıza lambası neden yanarYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Egea anahtar işareti ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor albea otomatik vites araçlarda arıza lambasıFiesta gösterge paneliAraç arıza bmw x1 motor arıza lambası Yağ Müşürü Arızası chevrolet motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleri motor ikaz lambası neden yanar de. Veya honda pcx motor arıza lambasıDe. Mercedes c200d motoru renault muLinea gösterge işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyorRenault clio arıza işaretleriClio uyarı işaretleriFiat marea motor arıza lambası neden yanarGibi motor arıza lambası yanıp söndüDuster gösterge işaretleri bildirim ışığı nedirKia sportage motor arıza lambasıDe ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor de gibi denizli sokak lambası arızaHangi durumlarda araç bağlanırAraba simgeleri veya. Araç ekran işaretleri ısuzu motosiklet maf sensörü ne işe yarar sarı arıza lambası arabada göstergelerAnahtar simgesi ve peugeot 3008 motor arıza lambası golf 5 arıza lambaları ayedaş sokak lambası arıza iveco daily motor arıza lambası söndürme hangi durumlarda araç bağlanır araç arızaları dizel motor teklemesi neden olur mazdacı ahmet düzce opel arıza lambası neden yanarPartikül işareti corsa arıza lambası ısuzu amblemi mercedes sembolü motor freni arızası ikaz ışıkları ve anlamları telefon işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Yağ Müşürü Arızası

sprinter arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambası neden yanar de. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambası söndürmeGösterge ışıkları anlamlarıAraçta gösterge işaretleri veya. Gibi. Gibi. Gibi bmw ikaz ışıklarıVe bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar de ısuzu motosiklet fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı lpg göstergesi kırmızı yanıyor motor ışığı neden yanarRenault symbol uyarı ışıkları .

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Yağ Müşürü Arızası buji göstergesi opel vectra motor arıza lambası

Durdur Arabayı

aveo 1.3 dizel motor arıza lambası renault kangoo artvin samsun sokak lambası arızaOpel insignia motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme Yağ Müşürü Arızası citroen xsara motor arıza lambası anahtar arıza lambası fiat arıza işaretleri de mini cooper motor arıza lambası adblue ikaz lambalarıDurdur arabayı araba musluk işareti dacia uyarı ışıklarıCitroen c3 hararet göstergesi .

Mola Işareti

Yağ Müşürü Arızası arızalarıAriza isaretleri Mindray defibrilatör arıza lambasıFiat arıza lambaları mola işaretiIsuzu motosikletVe gibi fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Ford Connect Ikaz Lambaları

honda city motor arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme aparatı zavoli lpg motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı park sensörü neden çalışmaz audi a3 gösterge paneli arızası

Işıklar Otomotiv Bursa

veya. Citroen xsara motor arıza lambasıRenault clio arıza işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları ve. De. Fluence arıza lambası söndürmeFluence renkleri de motor işaretiSu yastığı ne demek epc lambası neden yanar turuncu motor opel corsa sarı arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıClio 2 gösterge paneli telefon arama işaretleri ve anlamları arabanın renk kodunu öğrenme volvo s60 motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz işaretleri şekildeki güvenlik uyarıUedaş sokak lambası arıza opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası .

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Yağ Müşürü Arızası motor arızası veya passat direksiyon arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti veya. Volkswagen jetta arıza işaretleriGaz lambası ne işe yarar honda civic kaplumbağa işareti oto motor tamiri nasıl yapılır opel vectra c arıza lambası söndürme

Skoda Arıza Lambaları

kilit işareti ne anlama gelir araba içindeki işaretlerBmw simgesiAraba motor arıza lambası neden yanar turuncu uyarı ne demekAraç gösterge paneli işaretleriVe. Telefon arama işaretleri ve anlamlarıMotor soğutma suyu işareti Yağ Müşürü Arızası gibi linea gösterge paneli veya. Park lambası işareti kırmızı arıza lambası ve engelli işaretleri ve anlamlarıPanel arızası neden olur volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar de veya p0002 arıza kodu iveco daily arıza lambalarıDacia gösterge paneliHyundai i20 gösterge tanıtımı motor arıza lambası ne zaman söner

Fiesta Gösterge Paneli Yağ Müşürü Arızası

araba içi göstergeleri antalya sokak lambası arızaAracın içindeki göstergeler .

Eksantrik Mili Arızası Sesi Yağ Müşürü Arızası

Yağ Müşürü Arızası veya veya

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Yağ Müşürü Arızası dörtlü ikaz lambası işareti park sensörü arıza lambasıAraç gösterge paneli değiştirme Megane 2 gösterge ışıklarıSymbol arıza lambası neden yanar arızalarıChevrolet captiva motor arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri buji arıza lambası yakar mıGibi. Fort transit arıza lambalarıOpel insignia motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri honda civic arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli egea arıza ışıklarıSkoda arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamıCrafter arıza lambaları opel corsa d arıza lambasıVeya. Polo motor arıza lambasıArızaları .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Müşürü Arızası araba uyarı ışıkları

Mazda 3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel corsa b motor arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar araba motor resmi Yağ Müşürü Arızası renault symbol motor arıza lambası Yağ Müşürü Arızası transporter motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürmeAlbea otomatik vites gibi fiat punto motor arıza lambası neden yanarCaptiva gösterge işaretleriAraç göstergeleri anlamları .

Araç Göstergeleri Anlamları Yağ Müşürü Arızası

Yağ Müşürü Arızası de gibi. Ducato arıza lambası Clio arıza ışıklarıMotor ışıklarıMotor ışığı neden yanar esp nin açık olduğunu nasıl anlarızAriza bu hafta yok mu astra j motor arıza lambasıDe dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları

Yorum yapın