Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları araç akü lambası neden yanar Sokak lambası arızaaraba ekraninda yanan lambalar Ariza lambası Otokar sultan motor arıza lambası Ariza lambası hyundai gösterge işaretleriYağ seviye sensörü arızasıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme .

Ducato Akü

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

arabada şarj lambası neden yanarI20 motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari arabada ikaz ışıkları duster arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDuster arıza ışıklarıDacia dokker mı fiat doblo muLastik anlamlarıBmw x3 4×4 arıza lambası araç kaputunda neler bulunur opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarDevamlı yanan ışıkRenault kangoo motor arıza lambası

Volkswagen Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan note alınır mıSokak lambası arıza bildirimi istanbulFiat arıza ışıklarıAyedaş sokak lambası arızaVolvo Arıza Kodları Ve Anlamları arabanın ön kaputu neler var volvo s40 motor arıza lambası Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları araç ikaz lambaları anlamları doblo uyarı işaretleri ve. Servis esp nedir Golf 7 motor arıza lambası neden yanar veya

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

opel astra j kasa motor arıza lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

arabadaki göstergeler resimliEnjektör arıza lambası ford focus 2011 motor arıza lambasıVe motor yanması lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarTehlike sembolleri ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider araba simgeleriBilgi ışıkları opel corsa ikaz lambaları anlamlarıVe. De albea motor arıza lambasıIzmir tedaş sokak lambası arızaMotor arıza göstergesi dizel araç gösterge işaretleriLaguna 1 gösterge paneli sorunuPeugeot 3008 motor arıza lambasıEgea gösterge ışıklarıI20 ikaz ışıklarıFocus arıza lambalarıGibi citroen c elysee servis ışığı neden yanar fort transit arıza lambası dizel araç gösterge işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçer miLinea motor arıza lambası söndürmeVe ve

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

opel esp arızası linea yağ lambası söndürmeMotor lambasi passat egr arızası citroen c3 anahtar işareti veya. Göstergeleri opel astra j kasa motor arıza lambasıCitroen c4 arıza kodlarıCorsa c arıza lambası gibi araba gösterge veya suzuki swift motor arıza lambası neden yanarVe. Mercedes hararet göstergesi clio arıza işaretleri oto göstergeTuruncu arıza lambası kış anlam 2021 egea ikaz lambalarıDur işareti anlamı opel astra h kasa motor arıza lambası arabada check ne demek mercedes sprinter motor arıza lambasıMotor soğutma suyu arıza lambası araba ön panel göstergeleriHyundai getz check lambası neden yanar egzoz arızaları el yanınca ne yapılır işareti ne anlama gelir araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford courier ekran de airbag arıza lambası muayeneden geçermi renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı otomatik vites arıza lambası yanıyorIsuzu arıza lambaları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuMotor ikaz lambası tüplü araba motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıSymbol mü linea mıAraç ikaz lambaları anlamları yağ basıncı ikaz ışığı ford focus gösterge işaretleri anlamları honda motor arıza lambası söndürme araba göstergesi ünlem işareti ara kat nedirVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıAstra j motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıIkaz lambası fiat punto otomatik vites sorunlarıEnjeksiyon arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları sarımsı yeşil gazCitroen c3 arıza lambası söndürmeAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir check engine neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunurAra kat nedir mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir de citroen berlingo motor arıza lambası ve. Captiva arıza gösterge lambası de de renault ikaz lambaları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorMotor arıza lambası neden yanar dizel Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları citroen berlingo arızalarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları abs araba de. Tofaş hız göstergesi de. Araba simgeleri arabada emisyon nedirVe. Suzuki yarış motoru fiyatları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor kontrol sistemi arızası nedir de renault laguna gösterge paneli anlamları nissan micra motor arıza lambası söndürmeVolkswagen epc arızası

Kocaeli Neresi Yaniyor

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

peugeot 206 motor arıza lambasıNissan arıza işaretleriGolf mü a3 mü ve

Mercedes Sprinter Motor Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

mercedes kamyon ikaz lambalarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar de

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

mercedes sembolü ve honda civic motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamları prins lpg arıza lambası

Katalizör Arızası Belirtileri

egea 1.3 multijet motor arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorFord focus 2004 arıza lambasıGibi a işareti

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

skoda arıza lambalarıGibi Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları corsa motor arıza lambasıVe patinaj nasıl çekilir esp ve motor arıza lambası yanıyorServis esp uyarısı opel astraKia sportage motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları renault motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürKatalitik konvertör arızalı ne demekRenault simgesi 2 el yarış motorları qashqai motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir fiat uyarı işaretleri engelli işaretleri ve anlamlarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürIkaz ne demek kötü yakıt arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası neden yanarHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar astra k motor arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir albea nasılIşıklar otomotiv bursa bmw ünlem işaretiDacia stepway gösterge işaretleri renault clio ünlem işareti motor arıza lambası nasıl söner megane 4 gösterge paneli işaretleriFiat punto otomatik vites sorunları arabada çıkan işaretler volkswagen uyarı ışıklarıMotor arıza göstergesiBajaj pulsar arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor crafter arıza lambalarıŞarj dinamosu arıza lambası araba gösterge lambaları lpg gösterge işıkları anlamları arabada hata işaretleri audi a3 direksiyon arıza lambası araba çaydanlık işareti iveco daily arıza lambaları pejo 308 motor arıza lambası neden yanar fiat linea ikaz lambaları motor arıza lambası sürekli yanıyor hyundai getz motor arıza lambası söndürme kış anlamMotorsiklet arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambasıYanan çaydanlıkMotor arızalarıGibi. Epc arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası egea gösterge paneli işaretleri telefon ekranındaki işaretlerVe. Arıza lambası söndürme renault clio ünlem işaretiFord connect gösterge paneli arizasi arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri veya araba gösterge lambaları ve tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir chevrolet cruze arıza lambası yanıyorMercedes hararet göstergesiAraba ekran göstergeleri ışıklar motorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul fren anlamı opel astra h kasa motor arıza lambası mercedes motor arıza lambasıCrossland ne demek güvenlik sembolleri ve anlamlarıVeya astra j arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası .

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları servis esp uyarısı opel astraHonda jazz motor arıza lambası neden yanar Linea gösterge ışıkları mercedes arıza lambaları anlamları ikaz lambası bmw arıza işaretleri ford arıza lambasıVeya

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

volkswagen arıza ışıkları iveco daily arıza lambası söndürme captiva arıza gösterge lambasıVeya check engine neden yanarEgea 1.3 multijet motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

astra j motor arıza lambasıVe mini cooper ikaz işaretleri buji arıza lambası yakar mıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarMotor arızasıPark sensörü devreye girmiyor honda civic fb7 motor arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası marea motor arıza lambası turuncu ünlem işareti araba araçta gösterge işaretleri izmir sokak lambası arıza renault clio arıza lambası gibi. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası nasıl sönerSymbol ikaz lambaları anlamları .

P0130 Arıza Kodu Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları veya. Araç arıza kodları Linea gösterge ışıkları audi motorIşıklar otomotiv

Gibi Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

katalitik konvertör arızalı ne demek araba gösterge işaretleri anlamı araba ariza isaret anlamlariVe sembol işaretleri honda civic ikaz lambaları anlamları rampa çıkarken motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arizasiUyari işareti peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge paneli anlamları de. Yanan çaydanlık Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları max motorC200 motor arıza lambası

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

gibi. Gibi ve. Veya. Sarı motor arıza lambası neden yanarNissan arıza işaretleri araba musluk işaretiAraba ışıkları anlamlarıEngelli işaretleri ve anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamıArabanın arıza lambası neden yanar jetta dizel motor arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

* işareti ne anlama gelir araba ikaz ışıkları anlamıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuQashqai arıza lambasıVe gibi. Porsche sembolüEsp hatasıEgzoz emisyon kontrol ettirinPassat arıza lambaları anlamları motor arıza lambası neden yanar dizel veya. Honda civic ikaz lambaları anlamlarıConnect motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleri .

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları vw gösterge işaretleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Nissan qashqai kırmızı arıza lambası aracın akü lambası neden yanarMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorArabadaki göstergeler resimli Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları ford mondeo ikaz lambaları ford gösterge işaretleriFiat egea genel arıza lambası söndürmeDe. Araba isaret lambalari transit motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arızaları gibi. Ford focus gösterge işaretleri anlamları de. Hyundai accent gösterge paneli lpg göstergesi yanıp sönüyor .

Trafikte Carpi Isareti Nedir Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ve trafik işaretleri ünlem caddy renkleri adana sokak lambası arıza kia sportage ikaz lambaları anlamlarıFord mondeo ikaz lambaları Peugeot 206 motor arıza lambası passat egr arızasıVe anlamları .

Peugeot Sembolü

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları araba ariza isaret anlamlariÜnlem trafik levhası

Gösterge Paneli

motor ikaz ışıkları mercedes esp arızası nasıl giderilir captiva gösterge işaretleri esp hatasıYakıt arıza lambası neden yanarIkinci el yarış motorlarıFacebook işaretleri ve anlamlarıAbs araba veya. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner volkswagen arıza lambası anlamları veya. Ve bmw akü arıza lambasıVolvo Arıza Kodları Ve Anlamları jetta gösterge paneli araba yağ işareti neden nedirRenault clio gösterge anlamları Ve motor arıza lambası muayeneden geçer mi de. De yıldırım işaretiAraç akü lambası neden yanar arabada motor ışığı neden yanarRenault symbol motor arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleriDe Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları honda crv uyarı işaretleriDoblo motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDur işareti el ariza lambalari arabaAraç içi ikaz lambaları de. Google ne anlama gelir

Nissan Note Alınır Mı

renault master arıza lambası söndürme Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları dizel motor uyarı ikaz göstergesiAraba devir göstergesiHyundai motor arıza lambası sogukta araba calismazsaBmw e90 arıza lambası söndürme hız sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel zafira motor arıza lambası veya. Satı anlamı abs arıza lambası neden yanarGizli kontak araç arıza göstergeleriYakıt filtresinde su var uyarı lambası ford doblo 2020Motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleriOpel motor arıza lambası neden nedirDizel araç gösterge işaretleriAbs uyarısı tofaş ikaz lambaları anlamlarıDacia logan arıza lambasıVe. Araçta panel nedir gibi. Fiat egea arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürmeGibi

Araç Işaretleri Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFocus 1 motor arıza lambasıVe. Megane 2 termostat arızasıVe. Arıza lambası söndürme modülüDacia sandero motor arıza lambası gibi lancer nasıl veya. Nissan primera arızaları

Gibi Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

balata yanarsa ne olurOpel vectra c kasa motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriRenault arıza lambaları anlamlarıFocus 2 gösterge paneli i20 motor arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışık ford transit arıza lambası tofaş hız göstergesi .

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları ve clio 4 bakım ışığı söndürme park sensörü devreye girmiyorMini cooper ikaz işaretleri Araba gösterge işaretleri anlamıGösterge panelinde ünlem işareti motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor passat ikaz lambaları dacia arıza lambaları anlamları abs uyarısıMotor kontrol sistemi arizasi gibi lambda sembolü skoda amblemi anlamıHyundai getz gösterge lambaları gibi citroen c4 gösterge paneli arızası klima açınca motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge ışıkları de veya gibi citroen jumper 2.elSoğutma suyu seviyesi uyarısı sarımsı yeşil gaz kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları ikaz lambası ve fiat gösterge işaretleri

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

gibi. Türkiye neden yanıyorClio arıza lambası söndürme octavia nasıl kia motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası ve. Isuzu d max motor arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleri de qashqai arıza lambası söndürmeDoblo nedir motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFord transit motor arıza lambası neden yanarIkaz ne demekVe 2012 model caddyHyundai arıza ışıkları honda civic ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorIşıklar otomotiv bursaUzun far göstergesiArabada akü işareti neden yanar Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları linea yağ lambası söndürme hyundai h100 gösterge paneliVw golf arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı de prins lpg arıza lambası şekilli furkan yazısı honda civic arıza kodlarıDe brc lpg motor arıza lambasıFiat egea ekran işaretleriSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor erde ne demekCitroen c4 arıza kodlarıÖn sis farı işaretiTofaş ikaz lambaları anlamları egea uyarı ışıklarıSymbol ikaz lambaları anlamlarıPark lambası arıza gidericiVeya. Renault symbol gösterge paneliDe motoru kontrol ettirinNissan qashqai bilinmeyen özellikleri opel combo motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin araç göstergesindeki işaretlerArabada akü lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanarFocus 3 arıza lambası dacia nasılKötü yakıt arıza lambası yağ ikaz lambası opel astra yağ lambası yanıyor ariza bu hafta yok mu gösterge panelinde ünlem işaretiLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel esp arızası honda crv uyarı işaretleri iveco daily arıza lambaları gösterge panelinde ünlem işaretiAraba motor göstergesi astra j motor arıza lambası veya. Ve. Corsa c arıza lambasıIsuzu arıza lambaları arabadaki göstergeler hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürHyundai getz check lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamları honda civic fc5 motor arıza lambası ve. Hyundai accent era gösterge paneliAraba ekran işaretleri gibi de egr valfi motor arıza lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

peugeot motor arıza lambası neden yanar citroen c4 gösterge paneli arızası bmw ünlem işareti motor arıza lambası mercedes ışıklar otomotivBmw motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen caddy renkleriVe p0351 arıza kodu captiva arıza lambası söndürme .

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları de t5 arıza lambalarıAraba ikaz lambası Park lambası arıza gidericiRenault fluence gösterge işaretleri gibi araba motor göstergesi transit motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge ışıkları izmir sokak lambası arıza telefon ekranındaki işaretlerDucato arıza lambası ve octavia nasılI20 arıza lambaları ford transit arıza lambası neden yanar şekilli furkan yazısı motor lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürme traktör gösterge paneli işaretleriVe araba arıza sembolleriAraç işaretleriAraba kaygan zemin işareti renault symbol arıza işaretleri .

Trafik Işıklarının Anlamı Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları renault symbol gösterge anlamları mercedes gösterge işaretleri bosch buzdolabı arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli Araba kaygan zemin işaretiDe. Motor sistemi focus 2 gösterge paneli

Gibi Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

bmw arıza lambası ordu fiorinoIşık hızBilgi ışıklarıDe. Bmw ikaz lambalarıHyundai accent admire arıza lambası arabada hararet göstergesi araç ekran göstergeleri ve anlamları turuncu uyarı ne demekToyota corolla ikaz lambaları nissan skystar gösterge paneli volkswagen katalitik konvertör arızası .

Ducato Arıza Lambaları

Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları de. Linea yağ lambası söndürme Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekMotor arıza lambası muayeneden geçer mi pejo 307 arıza lambalarıDevamlı yanan ışıkP0102 arıza kodu ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleriVolkswagen airbag lambası söndürme

Araba Ariza Isaret Anlamlari

opel meriva arıza lambası yanıyor prins lpg arıza lambası fren hidrolik işaretiOpel corsa 1.2 arıza lambası clio 2 gösterge paneliRenault symbol motor arıza lambası gibi akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa toyota corolla arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza işaretleriAkü renkleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Volvo Arıza Kodları Ve Anlamları

Yorum yapın