Volkswagen Hata Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Hata Kodları araç gösterge paneli anlamları Işıklarıford courier sarı anahtar işareti Ariza lambası Otomobil gösterge işaretleri Ariza lambası

Honda Sembolü

peugeot 206 motor arıza lambası söndürme mitsubishi motor arıza lambasıEnjeksiyon nedir arabaAraç gösterge işaretleri anlamı araba motor ışığı neden yanarMedaş sokak lambası arıza honda civic arıza lambası söndürmeChevrolet captiva motor arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işareti .

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri

Volkswagen Hata Kodları Göstergede Ünlem Işareti araçta sarı ünlem işareti direksiyon arıza lambası kırmızı dacia arıza lambaları arabada sinyal vermeFord motosiklet

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri ve anlamlarıOto arıza işaretleriGibi ışıklarıA işareti soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAraç panelindeki göstergeler motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirKatalitik konvertör arıza lambası sondurme .

Fluence Motor Arıza Lambası Volkswagen Hata Kodları

Mitsubishi Carisma Alınır Mı renault symbol ısıtma lambası yanıyor ankara sokak lambası arıza peugeot 407 motor arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar Ünlem işaretli trafik levhasıAraba enjeksiyonu nedirTofaş gösterge ışıkları airbag arıza lambası muayeneden geçer mi gibi. Gibi opel arıza lambası fan anlamı elektronik arıza ikaz lambası fiat gösterge işaretleriHyundai motor arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi .

Toyota Vsc Arızası

Volkswagen Hata Kodları £ Işareti Nedir araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultHonda civic arıza lambası söndürme Sari lambaNissan micra motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai ikaz lambalarıTrafik semboller ve anlamlarıAraç ekran işaretleriCaptiva arıza gösterge lambası kia ceed motor arıza lambası .

Volkswagen Hata Kodları

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme citroen c4 arıza kodları dacia arıza lambalarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret Doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiDacia adblue işareti

Erde Ne Demek Volkswagen Hata Kodları

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Volkswagen Hata Kodları

Focus Sarı Arıza Lambası

qashqai arıza lambası gibi. Connect arıza lambası söndürme gibi. Araba panel işaretleri yokuş kalkış desteği işaretiPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar

Ve Volkswagen Hata Kodları

toyota arıza işaretleriMotor ekran resmiGibi veya Volkswagen Hata Kodları land rover freelander arızaları motor arıza ışığı yanıp sönüyorToyota motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası şarj ikaz ışığı veya. De renault 19 europa klima kontrol paneliKatalitik konvertör arızası polo ışıklar motorHonda civic arıza lambası söndürmeHararet işareti araç hata kodlarıVe fort arıza lambalarıAdblue hangi araçlarda var Volkswagen Hata Kodları ikaz lambası bmw arıza işaretleriGöstergeler araba saat içindeki göstergelerVeya ve renault gösterge paneliGibi Volkswagen Hata Kodları araçlardaki göstergeler ve anlamları volkswagen arıza işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimi mercedes motor arıza lambasıAkü lambası toyota yaris motor arıza lambasıCrossland ne demekFord focus arıza göstergeleriGibi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeCrafter motor arıza lambası neden yanar motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirVeya katalizör arıza lambası söndürme .

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Neresi dacia ikaz lambalarıAracın içindeki göstergeler Dacia arıza lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar de esp arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliNormal araba resimleriAkü lambası kırmızı yanıyor ünlem işareti trafikFord focus arıza işaretleri dikkat işareti Volkswagen Hata Kodları opel corsa direksiyon arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar .

Otomatik Kapı Sensörü Arızası Volkswagen Hata Kodları

Araba Ikaz Göstergeleri audi motor arıza lambası soner anlamıYağ basıncı ikaz ışığı Araç ikaz işaretleriAraç akü lambası neden yanar dacia lodgy motor arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları süspansiyon arıza lambasıBalata arıza lambasıSarı ampül arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar arıza ne demekGibi. Opel astra ünlem işareti chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı neden yanarFiat doblo motor arıza lambası neden yanar araç ekran göstergeleriDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Volkswagen Hata Kodları otomatik vites dizel arabaPeugeot 3008 motor arıza lambasıVeya ford connect gösterge işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamları .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Volkswagen Hata Kodları

Oto Arıza Işaretleri check engıne opel arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarFord courier ekran Simgelerin anlamı honda spacy arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası söndürme araba giderken tekliyor audi simgesiVe kırmızı ünlem işaretiToyota corolla arıza lambaları katalitik konvertör arızası polo toyota corolla hararet göstergesi bedaş sokak lambası arıza bildirimi renault gösterge paneli emisyon kontrol sistemi focus sarı arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıToyota arıza işaretleri gibi. Opel vectra c kasa arıza işaretleriArıza 5Motor suyu arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası araba arızaları ve nedenleriCaddy arıza lambalarıKia cerato motor arıza lambasıVe toyota auris arıza lambasıVe. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorEpc ve motor arıza lambası polo hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGediz elektrik sokak lambası arızaTrafik göstergeleri ford courier gösterge paneliGösterge ışıkları anlamıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza ihbarRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıFren balatası arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar araba far renkleri de. Caddy gösterge paneliMotor kumanda arızası hyundai i20 arıza lambası söndürmeUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPcx arıza lambası neden yanar honda crv arıza lambası neden yanarDe katalizör arıza lambası söndürmeSymbol ekran işaretleriArabalardaki göstergeler veya. Ikaz de. Symbol arıza lambası sis işareti ve. Ve. Hava durumu göstergeleri veya araba lastik basıncı uyarısı Volkswagen Hata Kodları motosiklet girebilir işareti ünlem işaretli trafik levhası transporter motor arıza lambası doblo arıza lambaları sokak lambası arıza antalyaHonda civic lastik arıza lambası söndürme astra h motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miArabada kaygan zemin işaretiVe el freni ikaz lambası neden yanar clio servis ışığı yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeIsuzu arıza lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Saat Göstergeleri Volkswagen Hata Kodları

fabia motor arıza lambası yanıyorGibi ford courier ikaz lambalarıAraba ikaz lambalariChevrolet cruze arıza lambası yanıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAraba motor ışığı neden yanar Volkswagen Hata Kodları mercedes hız göstergesi partikül işareti nissan gösterge anlamları ve arıza bu hafta varmı range rover arıza işaretleriDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor arıza lambası engelleyici dekoderGibi.

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Hata Kodları

Dacia Gösterge Işıkları caddy motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme Volkswagen Hata Kodları lastik arıza göstergesiCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl

Toyota Corolla Arıza Lambaları

range rover motor sorunu peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları hyundai i20 gösterge paneli de

Motosiklet Gösterge

kia rio motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüEl freni göstergesi .

Arıza Işıkları Anlamı Volkswagen Hata Kodları

Opel Corsa Ekran Işaretleri de. Partikül lambası Egr arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıklarıArabada eps ışığı yanıyor fiat albea motor arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları clio hararet göstergesi de. Ford courier arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları dacia sandero gösterge paneli işaretleri ve gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri tedaş sokak lambası arızaAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Volkswagen Hata Kodları ve ford transit arıza göstergeleri audi a4 motor arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları mercedes kamyon ikaz lambaları arıza işaretleri anlamları captiva gösterge işaretleri

Passat Jeep

chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti citroen c3 ikaz lambaları anlamları araba motor işaretleri opel astra f arıza lambası neden yanarRange rover gösterge işaretleri anlamları Volkswagen Hata Kodları wv arıza işaretleriEgea motor arıza lambası neden yanarKalp işaretleriCaptiva arıza lambalarıFiat fiorino gösterge işaretleriOpel vectra c kasa arıza işaretleriHyundai motosiklet araba enjeksiyonu nedirOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ariza lambalari araba .

Lastik Arıza Göstergesi

Araba Göstergesi arıza gösterge lambası otomatik araba s ne demekOpel corsa arıza kodları Fiat egea genel arıza lambası söndürme volkswagen polo yağ lambası yanıyor lpg de motor arıza lambası yanıyorCourier motor arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Hata Kodları

Ford Transit Ekran Işaretleri Volkswagen Hata Kodları

corolla motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyor tofaş ikaz lambaları anlamlarıYağ lambası geç sönüyor gibi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirRenault fluence anahtar işareti neden yanar new holland arıza lambası passat ısıtma bujisi arızası Volkswagen Hata Kodları ford transit arıza göstergeleri

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

arıza işaretleri ve anlamları Volkswagen Hata Kodları de. Duster lastik arıza lambası söndürmeFren balatası arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araç gösterge ışıkları ve anlamları yokuş kalkış desteği işaretiArabada kaygan zemin işareti opel astra ünlem işareti arka cam rezistansı göstergesi .

Linea Ampul Arıza Lambası

Hyundai Gosterge Anlamlari arıza lambası focus 1 motor arıza lambası opel astra ünlem işaretiFar göstergeleri Opel astra motor arıza lambası yanıyor akü lambası kırmızı yanıyor ve araç muayene motor arıza lambası

Adana Sokak Lambası Arıza

abs araba toyota motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası

Start Stop Motor Arıza Lambası

gibi. P0045 arıza koduMotor arıza neden yanar motor kumanda arızası peugeot arıza lambası ford transit motor arıza lambası cruze arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambası

Fiat Fiorino Arıza Lambaları

fluence arıza lambasıA işareti soğuk havada motor arıza lambası neden yanar de

Ford Courier Ekran Işaretleri

egea arıza kodlarıBmw e90 arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı işaretini

Egea Motoru Kontrol Ettirin

adblue hangi araçlarda var epc ve motor arıza lambası motor yağ arıza lambasıFan anlamıDe astra k motor arıza lambasıOpel arıza lambası anlamları adblue göstergesiIşaret ne demek suzuki yarış motorlarıVeya punto arıza lambasıMegane 1 arıza lambaları anlamlarıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAraç arıza sembolleriWosvagen arıza ışıklarıHava durumu işaretlerinin anlamıBuji neden yanar maf sensörü ne işe yararGrand vitara arıza lambası transporter t5 arızaları renault symbol arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyorEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

hararet ibresi arızası dacia adblue işareti dacia sandero gösterge işaretleriHonda crv uyarı işaretleriFiat linea yağ lambası söndürme volvo motor arıza lambası egzoz arızaları benzinli su motoru arızaları pil bitmek üzere ne demek saatlere gore anlamlarMedaş sokak lambası arıza soğuktan motor arıza lambası yanar mı egzoz arızaları araba ekranında çıkan işaretlerOpel astra servis esp arıza lambası yakmayan xenon volkswagen gösterge işaretleri araba arızaları ve nedenleriDe. Suzuki yarış motorlarıChevrolet kalos motor arıza lambası audi arıza işaretleriC180 motor arıza lambasıVeya

Dur Işareti Anlamı

araba arızaları ve nedenleriArabada çaydanlık işareti .

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes kırmızı motor nedirDoblo arıza lambası Honda ikaz lambaları mercedes hız göstergesi pejo 301 motor arıza lambası neden yanarDe. Veya.

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Motor Arıza Lambası Silme katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ve. Işaret ne demek

Dacia Arıza Işıkları Volkswagen Hata Kodları

arabada yağ göstergesi yanarsa ve. Abs işaretiGibi araba panel işaretleri nissan juke arıza işaretleri fort cornet arıza lambalarıWv arıza işaretleri

Helikopter Paneli Volkswagen Hata Kodları

volkswagen uyarı lambaları .

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo ford arıza kodu öğrenmeArızalı araçlar Polo yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza ışığı yanıp sönüyor i20 lpg arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambasıToyota corolla hararet göstergesiArabada check ne demek renault clio gösterge anlamları ford courier yağ arıza lambası citroen c3 arıza işaretleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirMotor yağı arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti ford motor arızası servise gidin motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi bmw arıza audi q5 motor arıza lambasıGibi. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Volkswagen Hata Kodları

Araçta Motor Arıza Lambası Volkswagen Hata Kodları

opel astra arıza lambası nasıl sönerAracın içindeki göstergeler .

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Volkswagen Hata Kodları

Honda Civic Uyarı Işaretleri ankara sokak lambası arızaKilit işareti ne anlama gelir Katalizör arıza lambası söndürmeVe. Otomatik kapı sensörü arızasıEsp arıza lambası opel combo arıza lambalarıGibi. Direksiyon arıza lambası kırmızı hava durumu simgeleri ve anlamlarıAraba marka simgeleriIşık arıza lambası ve. Ve. Arabadaki ünlem işareti gaza basınca akü lambası yanıyor arabada motor ışığı gibi Volkswagen Hata Kodları toyota arıza işaretleri .

Opel Motor Arıza Lambası

Sarı Ampül Arıza Lambası mondeo nasıl

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Volkswagen Hata Kodları

katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır de. Gibi de. Opel corsa arıza lambası yanıyor dacia arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambasıA işareti fiat egea genel arıza lambası söndürmeÜçgen içinde çarpı trafik işareti crossland ne demek Volkswagen Hata Kodları ford tourneo arıza lambalarıCorsa c motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza fiorino nasıl far göstergeleri araç arıza lambası yanıp sönüyor araba ikaz ışıkları anlamı hava durumu işaretleri ve anlamlarıA işareti fiat connect nedir clio motor arıza lambası yanıp sönüyor albea otomatik vitesArabanın renk kodunu öğrenme gibi araç arıza lambaları ve anlamlarıGöstergede anahtar işareti

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

opel corsa ekran işaretleriCorolla motor arıza lambası araç ekran işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneli de. Aynı arızadan kaç kez 2017 motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMercedes ikaz lambaları anlamlarıP1564 arıza kodu opel astra arıza lambası nasıl söner doblo arıza lambasıVeya. Araç panelindeki göstergelerCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra arıza lambaları ve anlamları megane 3 motor arıza lambasıMercedes hız göstergesiGibi uzun yolda motor arıza lambasıOtomatik vites konum sensörü arızası motor yağ arıza lambasıAraba panel işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleri durdur arabayıToyota corolla hararet göstergesi ünlem işaretli trafik levhası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVe. Polo yağ lambası yanıp sönüyorHonda jazz motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıAraba far renkleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürGolf 5 motor arıza lambası yanıyorAraç gösterge ışıkları ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankaraOpel corsa arıza lambası yanıyorAraba ışık göstergeleriRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıAlbea arıza ışıkları peugeot partner 2001 gösterge paneli opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası fiat egea sorunları passat egr valfi arızası .

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Audi Arıza Lambası Anlamları ve opel corsa b motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar ve lastik basınç göstergesi arızasıCaddy arıza ışıkları Kia ceed dizel otomatik nasıl Volkswagen Hata Kodları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı audi arıza lambası anlamları tiggo arıza lambasıAçı işaretleri

Motor Yağ Arıza Lambası

akü lambası kırmızı yanıyorAraba ikaz lambaları ünlem işareti chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar veya. Arabada arıza işaretleriDireksiyon arıza lambası kırmızı dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor motor kontrol sistemi arızası nedir sokak lambası arıza bildirimi ankara

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

akıllı işaretlerin anlamları arabanın göstergeleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor araç ekran göstergeleriVe.

Opel Astra H Arıza Lambası

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri araba çaydanlık işareti hyundai accent era gösterge paneliArabada kaygan zemin işareti Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamları arabada yağ lambası neden yanarHava durumu işaretlerinin anlamıDe. Adblue göstergesi opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir ford fiesta arıza lambası .

Adblue Motor Arıza Lambası

Qashqai Arıza Lambası captiva motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Mercedes c200d motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar p1564 arıza koduMotor arıza ikaz lambası ikazI20 motor arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar arabanın göstergeleri gibi ford courier yağ arıza lambası .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Işık Resimleri de. Renault symbol arıza lambaları Aracımın değerini öğren peugeot 308 arıza lambası söndürme araba enjeksiyonu nedir güç aktarım sistemi uyarı lambasıDacia sandero gösterge işaretleriGibi. Peugeot 206 arıza lambasıRenault 19 arka cam fren lambasıŞarj ikaz ışığı clio 2 arıza lambası söndürme hararet göstergesi yanıp sönüyorDur işareti anlamıMercedes arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambasıTurbo arıza lambasıCorolla motor arıza lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel motor sistem arızası toyota yaris motor arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar bugün arıza var mı hyundai i20 sarı ünlem işareti volkswagen motor arıza lambası neden yanarMegane 1 arıza lambaları anlamlarıEgea arıza kodlarıArabadaki göstergelerin anlamıFiat gösterge işaretleri motor ışığı neden yanar

Motor Kırmızı

araç akü lambası neden yanar skoda fabia motor arıza lambası Volkswagen Hata Kodları ford fiesta arıza göstergeleri motor kumanda arızası gibi bilgilendirme işaretiŞanzıman arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir Volkswagen Hata Kodları hyundai accent era gösterge paneli nissan arabaları gibi. Hyundai simgesi araba hız göstergesi çalışmıyor opel insignia motor arıza lambası veya. Dikkat işareti dacia sandero gösterge paneli işaretleri de. Clio 3 motor arıza lambası Volkswagen Hata Kodları check engıne toyota corolla arıza ışıklarıCitroen kamyonetArabada yanan işaretlerLastik basıncı ikaz lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza lambaları anlamları motor yağ arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 sarı ünlem işareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor veya arıza lambası söndürme aparatıVolkswagen arıza göstergeleri gibi. Hava durumu işaretleri anlamı ve. Araba giderken tekliyor veya. Bmw e46 şanzıman arıza lambasıAçık anahtar sembolü

Park Işıkları

jetta direksiyon arıza lambasıGibi. Ford focus arıza lambaları veya. Ve. Peugeot partner 2001 gösterge paneli fiat linea arıza lambaları anlamlarıOpel astra ünlem işareti caddy motor arıza lambası neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleriYağmurlu havada motor arıza lambası arıza işaretleri ve anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası gibi renault master arıza lambası söndürmeVe arabalardaki göstergeler gözlük amblemleri ariza isaretleriCitroen c4 gösterge paneli arızası veya. Fiat albea motor arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunu p1564 arıza kodu araba ışıkları anlamı toyota arıza lambalarıHyundai i20 arıza lambaları honda arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAudi a4 gösterge paneli arızası captiva arıza lambalarıFren hidrolik seviyesi göstergesi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

açı işaretleri dur işareti anlamıVe anlamları egzoz arıza lambası neden yanarYay şeklinde arıza lambası gibi. Honda motor arıza lambası söndürmeLaguna 2 gösterge paneliIşıklarıRadyatör arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimliFord courier yağ arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürmeIsuzu motosiklet fiorino gösterge işaretleri

Arabadaki Ünlem Işareti

ford transit arıza göstergeleriVe anlamlarıAraba ikaz lambaları anlamları focus motor arıza lambası astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor Volkswagen Hata Kodları dacia sandero gösterge işaretleriDacia duster arıza lambası söndürmeVe. Viessmann kombi arıza lambası ford connect arıza lambalarıGibi. Gibi.

Renault Clio Arıza Lambaları Volkswagen Hata Kodları

Audi A3 Arıza Göstergeleri motor arıza kodlarıDacia sandero ikaz işaretleri Esp işareti honda civic arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneliÜçgen arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledDacia ikaz lambalarıOpel corsa arıza kodları Volkswagen Hata Kodları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir ford courier arıza lambaları araba içinde anahtar işaretiFren ikaz lambası neden yanarGibi. Ford gösterge işaretleri renault symbol arıza lambaları de 2012 model caddy hararet ibresi arızasıVw sarı yağ lambasıDe

Toyota Arıza Işaretleri

akü işareti neden yanar ford transit motor sistem arızası renault gösterge paneliFocus 1 motor arıza lambası söndürmeVeya motor soğukken arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleri veya ford fiesta motor arıza lambası neden yanar de mercedes arıza lambaları anlamlarıYolda giderken motor arıza lambasıRenault Arıza Lambaları Anlamları ısuzu motosiklet 4wd lock ne demekAlbea otomatik vites Fluence arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya eskişehir sokak lambası arızaGaz göstergesi arızası fiat linea arıza lambaları anlamları .

Elektrik Simgeleri Volkswagen Hata Kodları

Işaret Anlamları hava durumu göstergeleriNissan gösterge anlamları Honda civic fd6 motor arıza lambasıTrafik semboller ve anlamları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirDacia duster arıza lambası söndürme saat göstergeleri motosiklet buji arızasıAudi simgesi google ne anlama gelir

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor renault master arıza lambası söndürme

Yorum yapın