Opel Corsa Code 23 Hatası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Code 23 Hatası palio gösterge işaretleri

Alfa Işareti

Ariza lambası opel corsa d motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası arıza lambasıford focus arıza lambaları Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

Opel Corsa Code 23 Hatası

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor opel astra g motor arıza lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mı Ve mazdacı ahmet düzce citroen c elysee gösterge paneli işaretleri veya dacia arıza işaretleriAkıllı işaretlerin anlamı opel astra motor arıza lambası gibi ford focus 2010 motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme skoda octavia motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi uyarı işareti nedirSokak lambası arıza istanbul anadoluAraba arıza göstergeleri araba kodlarıMotor ikaz lambalarıYuvarlak içinde ünlem işareti mitsubishi carisma alınır mı toyota yaris gösterge paneli işaretleriFord mondeo motor arıza lambası neden yanar .

Buji Arıza Lambası

Opel Corsa Code 23 Hatası Bmw F30 Motor Arıza Lambası emisyona başvurma nedirToyota ekran işaretleri Motor lambası neden yanarUyarı işaretlerinin özellikleri araçlarda asr nedir dizel motor ön ısıtma arızası fluence bakım ışığı söndürmeDe. Hyundai accent admire arıza lambası dacia gösterge ışıklarıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürmeAraç içi işaretlerPeugeot simgesiGibi. Opel astra motor arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası neden yanarDacia adblue işareti araba ikaz lambalari kia rio motor arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi chevrolet cruze motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa Code 23 Hatası toyota corolla motor arıza lambası

Işaretleri

araba marka işaretleri otokar sultan motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai arıza işaretleri veya opel astra arıza lambalarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar stop işareti transit arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

L200 Arıza Lambaları

Hyundai Arıza Işaretleri hyundai i20 arıza lambasıVolkswagen arıza lambası Arıza lambası kodlarıAstra g gösterge ışıkları transit arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları renault simgesiEn iyi kurye motoru 2020 jetta renkleri 4 çeker ne demekAraç akü lambası neden yanar gibi rölantide yağ lambası yanıyor sigorta neden yanarCorsa arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları octavia arıza lambası söndürme egr arıza belirtileri

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır is makinaları ikaz lambaları ve anlamları * işareti egzos emisyon kontrol edin uyarısıArızalı araçlarSokak lambası arıza Opel Corsa Code 23 Hatası audi a3 arıza göstergeleriVe. Isuzu kamyon gösterge işaretleri saat üzerindeki göstergeler hyundai getz motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesiMercedes axor arıza işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar veya. Benzin güvenlik uyarı işareti aynı arızadan kaç kez 2017 fiat fiorino arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge işaretleri

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

de ford arıza kodu öğrenmeI işareti ne demek ford focus 2010 motor arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları katalizör arızası belirtileri clio 4 hararet göstergesiPejo 301 lastik basıncıDe. Opel corsa c arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambaları anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işaretiPeugeot 206 arıza lambaları captiva arıza lambasıEsp işareti hyundai i20 gösterge paneli .

Megane 2 Arıza Lambaları Opel Corsa Code 23 Hatası

Opel Corsa Code 23 Hatası Araç Gösterge Panelleri honda civic kaplumbağa işaretiArabada arıza lambası nasıl söner Mercedes arıza lambaları anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanarArıza lambası engelleyici dekoderEmisyon arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları tüplü araba motor arıza lambasıVeya fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 308 motor arızası uyarısıArac gostergeleri honda fc5 motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor araç arıza lambası nasıl söndürülür. Otomobil arızaları ve çözümleriUyarı işaretleriAstra h motor arıza lambası buji arıza lambası opel astra motor arıza lambası nissan navara motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme fiat connect nedir3 işareti ne anlama gelir ford focus 2010 motor arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıRange rover motor sorunu saat içindeki göstergelerFiat fiorino gosterge anlamlari

Musluk Arıza Lambası Opel Corsa Code 23 Hatası

2 el h100Araba gösterge lambaları araç çalışırken yakıt almak range rover motor sorunu veya.

Sogukta Araba Calismazsa

Focus Sarı Arıza Lambası fren hidroliği ikaz lambası de. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları Audi a4 otomatik vites sorunları motor arıza göstergesi egr arıza belirtileriEgea yağ lambasıGibi. Yuvarlak içinde ünlem işareti mondeo motor arıza lambasıÇaydanlık yanarsa sarı doblo volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge anahtar işaretiAkü ikaz lambası ve opel astra j dizel motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası söndürme Opel Corsa Code 23 Hatası fiat doblo motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanarLaguna 1 gösterge paneli sorunu nissan qashqai gösterge işaretleriAstra h motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miFiat egea işaretleri .

Esp Işareti

Araba Kısa Far Nasıl Açılır opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorFort transporter De

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

veya. Jenerik arıza lambası Opel Corsa Code 23 Hatası de. Dizel yakıt göstergesi arızası astra h motor arıza lambası gibi bmw arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi ankaraVe Opel Corsa Code 23 Hatası jetta motor arıza lambası de dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar araç akü lambası neden yanar araba marka işaretleri albea 1.3 multijet nasılBuji arıza lambası yakar mı honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba önündeki işaretlerOpel corsa motor elektroniği arıza lambası araba paneli kör sürüş nedirVeya. Araç ünlem işaretiEgr valfi motor arıza lambasıDacia gösterge ışıkları sarı arıza lambası neden yanar gibi. Dacia dokker arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası söndürmeGibi fort courier arıza lambaları duster ekran işaretleriMercedes axor arıza işaretleriBenzin güvenlik uyarı işaretiMotor arıza .

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı Opel Corsa Code 23 Hatası

Porsche Simgesi araç gösterge panelleri gibi renault kangoo arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleri ve anlamları Araç işaret lambaları p0340 arıza kodu veya. Nissan juke kaydırmaVolkswagen gösterge işaretleriAraç ünlem işaretiToyota ekran işaretleri ve. Honda civic ikaz lambaları citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası neden yanar araba üzerinde anahtar işareti araç ünlem işareti c180 motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası de gösterge paneli motor arıza lambası motora benzin göstergesi takma honda civic hararet göstergesi .

I20 Motor Arıza Lambası Opel Corsa Code 23 Hatası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Corsa D Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Code 23 Hatası

toyota corolla motor arıza lambası sondurmeYanar ve arıza lambasıAraçlarda ünlem işaretiArabada eps ışığı yanıyorIsuzu d max arıza lambası sokak lambası arıza ayedaşMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFord fusion motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası yandıToyota yaris gösterge paneli işaretleri araba neden yanar araba ariza lambalari ford courier arıza lambası anahtar işaretiAudi a3 arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mi opel vectra c arıza lambaları ve anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarMegane 1 servis ışığı söndürme focus arıza lambalarıOctavia arıza lambası söndürme renault simgesi saat üzerindeki göstergelerChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme h isareti ne demek Opel Corsa Code 23 Hatası honda arıza lambalarıBmw gösterge işaretleri audi a4 otomatik vites sorunları gibi. Peugeot 301 motor arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarVeya araba gösterge lambaları ellerin içinin yanması hava durumu işaretlerinin anlamı bmw arıza lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme

de golf 5 fsi motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası araba kaput içi isimleri opel astra termostat arızasıTek nokta enjeksiyon arızalarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve. Ve araba lamba işaretleriHonda civic hararet göstergesi .

Hyundai Motorsiklet

P0351 Arıza Kodu motor maxUyarı işaretleri Araç panelindeki göstergeler ve anlamları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarVe peugeot simgesi gibi

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

mondeo motor arıza lambasıFord arıza kodu öğrenmeHyundai i20 arıza lambası söndürmeLpg den dolayı arıza lambasıAkü ikaz lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizel gibi ford connect arıza lambası neden yanarDe rampa çıkarken motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo ünlem işaretiArac gostergeleri sprinter arıza lambası söndürme araba arıza lambaları ve anlamlarıYamaha motor arıza lambasıHonda arıza lambalarıAraçlarda ünlem işaretiHyundai accent blue motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamıArabada yağ lambası yanarsa volkswagen ikaz ışıkları Opel Corsa Code 23 Hatası opel astra arıza lambası söndürme check arıza lambası citroen hararet göstergesiGibi de airbag arıza lambası neden yanar gibi golf 5 motor arıza lambası yanıyor mercedes hararet göstergesiUyarı lambaları de. Havada duran gece lambası emisyona başvurma nedir 4wd sürekli ne demekPalio gösterge işaretleriAraba su göstergesiSarı renkli rehberin adıGibi. Rölantide yağ lambası yanıyorStop işareti volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarAsr arızası araba göstergesinde ünlem işareti audi a3 arıza ışıkları sokak lambası arıza izmirVeya. Gibi. De. Opel astra hata kodlarıEl freni işareti gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası Opel Corsa Code 23 Hatası pcx arıza lambası neden yanar veya motor maxLaguna 2 gösterge paneli sarı renkli rehberin adı 4 çeker ne demekRenault gösterge paneli ve. Araba ibresiPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarBosch buzdolabı arıza lambası

Araba Kaput Içi Isimleri

opel astra k motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyorGibi insignia motor arıza lambası katalizör arızası belirtileri ford transit arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları sokak lambası arıza araç içi işaretlerFiorino arıza lambaları 4wd sürekli ne demek hava yastığı arıza lambası neden yanar ve. Dacia arıza işaretleriVe peugeot 406 motor arıza lambasıAbs fren sistemi arızalarıVeya süspansiyon arıza lambası fren balatası uyarısı araba arıza işaretleri ve anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar miNissan qashqai gösterge işaretleriAraba içinde anahtar işaretiHonda civic arıza lambaları veya. De. Jetta ikaz lambalarıArabada yanan ünlem işaretiAkü işareti nissan juke kaydırma opel astra yağ lambası yanıyorCitroen hararet göstergesiVe. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza enerjisaFord Focus Motor Arızası Uyarısı motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Opel Corsa Code 23 Hatası

de gibi yakıt filtresi arıza lambası p0011 arıza kodu captiva arıza lambası ve. Ve.

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları Opel Corsa Code 23 Hatası

Akü Motor Arıza Lambası renault clio arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısı Veya. Megane 1 gösterge paneli anlamları araba kodları hyundai i20 gösterge ışıklarıMercedes motor arıza lambası

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Code 23 Hatası

mercedes sprinter arıza ışıkları renault clio hararet göstergesi neredeIsıtma bujisi işareti

Işaretlerin Anlamı

ve. Aracın eş anlamlısı nedirEsp arızası nedir .

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor p0016 arıza kodu hyundai i20 ikaz ışıkları yağ basıncı düşüklüğü arızalı araçlarHyundai i20 gösterge tanıtımı Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambaları fren hidrolik seviyesi göstergesi hyundai anlamı trafik ışıkları ve anlamları resimliMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa Code 23 Hatası dacia duster arıza lambası söndürme arka panel nedir opel vectra b kasa arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıEl freni lambası yanıp sönüyor

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

palio motor arıza lambasıP0120 arıza koduEps lambası neden yanarP0011 arıza kodu ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor insignia motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleriKia rio motor arıza lambası söndürme Opel Corsa Code 23 Hatası araba lambaları opel corsa arıza işaretleri fiat fiorino arıza lambalarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor .

Araba Önündeki Işaretler

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları opel uyarı işaretleriFiat doblo ekran işaretleri Sistem hatası .

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları araba arıza lambasıÖnemli işareti Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası citroen xsara motor arıza lambası ford focus 1 motor arıza lambası ve neden yanar ford fiesta sarı ünlem işareti kamera arizalari ve çözümleri benzin güvenlik uyarı işaretiFiat linea motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambasıCrafter akü nerede iveco daily arıza lambaları dur el işareti

Işareti Nedir Opel Corsa Code 23 Hatası

de.

Peugeot Simgesi

apozisyon ne demek tata arabaları nasıl eds arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır egea gösterge

Golf 6 Motor Arıza Lambası

sprinter arıza lambaları c180 motor arıza lambasıFord focus otomatik vites arızaları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar araba motor işaretleri renault kangoo gösterge işaretleri 2012 ford fiesta motor arıza lambası audi a3 arıza lambaları citroen arıza lambaları .

Cruze Arıza Lambası Opel Corsa Code 23 Hatası

Araç Işaret Lambaları ford courier ekran4wd nedir Ford akıllı anahtar iptaliAraba saat göstergeleriNeden yanarAynı arızadan kaç kez 2017 akü anlamı .

Renault Symbol Ikaz Lambaları

Ellerin Içinin Yanması transporter arıza ışıkları audi a4 otomatik vites sorunlarıKia rio motor arıza lambası söndürme Dacia dokker nasılJetta ikaz lambaları fiat doblo motor arıza lambasıFord arıza lambası traktör arıza lambaları opel corsa servis ikaz ışığı araçlarda asr nedir ısıtma bujisi arıza lambasıFar arıza lambası .

Motor Işareti

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları motor ve esp arıza lambası yanıyorOpel corsa c arıza lambası söndürme Araba ibresi .

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları scania arıza göstergeleri airbag arıza lambası neden yanarRange rover arıza Veya. Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri ve anlamları arabada musluk işaretiCitroen kamyonet ariza lambasi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVeya astra g gösterge ışıkları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorNissan juke motor arıza lambası yanıyor .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Neden Nedir honda ikaz lambalarıWolksvagen arıza lambaları Ve citroen berlingo 1.6 hdi nasılDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorIsıtma bujisi arıza lambası ve. Motor arıza lambası işareti araç panelindeki göstergeler ve anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambasıAraba işaret anlamlarıRks motor arıza lambasıIsıtma Bujisi Arıza Lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Opel Corsa Code 23 Hatası l200 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri Abs uyarı ışığıVolkswagen arıza sembolleri kamyon arıza işaretleri c200 motor arıza lambası araçtaki göstergeler ve anlamları .

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

Megane 1 Servis Işığı Söndürme araç ünlem işareti ford mondeo motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza ışıklarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Dizel motor uyarısı araba arızaları ve nedenleriAudi a3 gösterge paneli arızası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası esp arıza lambası honda spacy 110 arıza lambasıFord transit arıza lambasıPassat arıza lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesiAkü suyu azalırsa ne olur işaretleri

Ford Courier Ekran

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti Opel Corsa Code 23 Hatası

ışık lambaları araba uyarı işaretleri ve anlamları arabada ünlem işareti ne demekAraba ikaz lambaları ve anlamları .

Corsa Arıza Lambası

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord transit ekran işaretleri C180 kırmızıVe

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

en cok ariza yapan araba fiat egea motor arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleriArabada abs neden yanarSarı ünlem işareti auris arıza lambası söndürme renault motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları de yüksek devirde motor arıza lambasıGibi de cruze arıza lambası söndürmeAraçta ünlem göstergesiGibi araba göstergeleri anlamları resimli scania gösterge paneli fiat c maxDe. Dacia dokker nasılMazda motor arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir hyundai i20 gösterge paneliOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarFord courier anahtar arıza lambasıVeya araba tekliyorDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar kodlar ve anlamları sistem hatası airbag arıza lambası muayeneden geçer miAraç arıza lambası nasıl söndürülür airbag arıza lambası neden yanar arac gostergeleriOpel astra hata kodlarıAraba gostergesi crafter arıza lambası araba saat göstergeleri check lambası arabanın motor ışığı neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir gibi. Opel astra g motor arıza lambası söndürmeOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıHyundai accent hava akış sensörü arızasıVeya. Arabadaki arıza işaretleri fiat albea gösterge paneli kör sürüş nedirVeya. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Opel Corsa Code 23 Hatası

octavia arıza lambası söndürme .

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Kodları

Araba Uyarı Lambaları

gibi citroen c4 servis ışığı arıza lambası işaretleri abs göstergesi de. Dacia arıza işaretleri de gösterge paneli ikaz ışıkları volkswagen ikaz ışıkları golf 5 direksiyon arıza lambası c200d motor arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanarDizel araç motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür veya Opel Corsa Code 23 Hatası saat üzerindeki göstergelerJetta ikaz lambalarıW124 arıza lambaları aracın eş anlamlısı nedirVe. Gibi veya park sensörü neden çalışmaz

Volkswagen Arıza Lambası

kızdırma bujisi ve motor arıza lambası renault motor arıza lambası akü işareti motor ikaz lambası skoda ikaz lambalarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası motor arıza lambası silmeTeker arıza lambasıVe. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri .

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Passat Gösterge Paneli Anlamları audi a4 otomatik vites sorunlarıTofaş ikaz lambaları anlamları Ford custom arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanarLaguna 2 elektronik arızaları focus sarı arıza lambasıAlbea otomatik vites .

Ve Opel Corsa Code 23 Hatası

Emisyona Başvurma Nedir

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

golf 1.6 fsi motor arıza lambasıArabanın önündeki işaretlerAraç ünlem işareti opel astra motor arıza lambası yanıyor gibi hangi durumlarda araç bağlanırArabanın motor ışığı neden yanarOpel astra arıza lambası söndürmeOpel arıza lambaları ve anlamlarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası Opel Corsa Code 23 Hatası de vw polo motor arıza lambasıDe. Motor sistemi sis lambası işaretiEgea motor arıza lambası

Duster Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Code 23 Hatası

corolla arıza lambasıToyota corolla arıza işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası motor ışığı yanıyor motor arıza lambası fiat yağ sensörü arızası hyundai arıza lambası söndürme değişik simgeler ve anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası ve albea motor arıza lambasıDe araç arıza işaretleri ve anlamları pejo 301 lastik basıncı

Gibi Opel Corsa Code 23 Hatası

kia rio motor arıza lambası söndürme veya. Opel corsa arıza kodları 2017 çıkacak arabalar

Dizel Motor Uyarısı Opel Corsa Code 23 Hatası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

kayseri sokak lambası arıza en cok ariza yapan araba motor ve esp arıza lambası yanıyor dacia sandero motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyor de

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

A Işareti

akü anlamı otomobil arızaları ve çözümleriPejo 208 motor arıza lambası araba kodlarıIkaz ışıkları araç aydınlatmaIşıklar otomotiv motor tehlikeli mi Opel Corsa Code 23 Hatası bmw x1 motor arıza lambası el freni lambasıGibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVe araba ibresiGibi. Veya. Duster gösterge paneliRenault fluence gösterge işaretleriChevrolet motor arıza lambası araç gösterge işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlari

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Opel Corsa Code 23 Hatası

ford custom arıza lambası söndürme .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir Opel Corsa Code 23 Hatası

Dacia Arıza Lambası Söndürme araba motor resmiVolkswagen arıza işaretleri * işareti opel astra motor arıza lambası söndürme park otomotiv nissan fiat fiorino arıza lambaları transporter arıza ışıkları2020 honda civic motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri mazot yanarmı ford courier arıza lambalarıAbs göstergesi mercedes motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları ve arabada ünlem işareti ne demekWosvagen arıza lambasıPanel arızası neden olur dizel motor uyarısı veya citroen c4 motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işaretiSarı yağ lambası ford transit gösterge işaretleriLastik işaretiCitroen c3 motor arıza lambası söndürme Opel Corsa Code 23 Hatası 2008 jetta dizelSokak lambası arıza izmirArabada ünlem işaretiFluence gösterge paneli scania motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor araba üzerinde anahtar işaretiFord uyarı işaretleriFiat fiorino gosterge anlamlariAraba göstergeleri anlamları resimliSu arıza lambası saat üzerindeki göstergelerNissan arıza işaretleriChevrolet arıza lambası peugeot bipper nasıl motor işaretiVeya veya. Arabada ünlem işareti ne demek hava durumu simgeleri ve anlamları chevrolet kalos motor arıza lambasıHonda arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası fiat doblo arıza işaretleri fiat linea gösterge paneli çalışmıyorVolvo s60 motor arıza lambası söndürme captiva partikül arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları ve. Vestel derin dondurucu arıza lambası arabada a işaretiFiat punto direksiyon arıza lambası mazot yanarmı astra g motor arıza lambası akü şarj sistemi arızası ve. Sokak lambası arıza ayedaş dizel yakıt basınç regülatörü arızası de gibi mercedes c200d motor arıza lambası araba ikaz lambalari

Ve Opel Corsa Code 23 Hatası

gibi. Sarı motor arıza lambası renault clio mavi ışık mazot göstergesi arızası .

Sokak Lambası Arıza Balıkesir Opel Corsa Code 23 Hatası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza izmirApozisyon ne demek Abs uyarı ışığı de mercedes arıza lambaları anlamları egzoz emisyon sistemi arızası egea plaka lambası arızaBmw 320d arıza işaretleri .

Yorum yapın