Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası corolla arıza lambaları Renault laguna gösterge paneli anlamlarırenault motor arıza lambası Ariza lambası Nissan navara motor arıza lambasıAriza lambası Golf 5 arıza lambası söndürme ve. Araba önündeki işaretler hyundai i20 ünlem işaretiHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıFe sembolü ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar mindray defibrilatör arıza lambasıDevamlı yanan ışık araba ikaz lambası honda pcx arıza lambası ford focus 3 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza sokak lambası arıza .

Ariza Kodlari Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları mindray defibrilatör arıza lambası captiva motor arıza lambasıAsr araba Şarj dinamosu arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambaları w204 motor arıza lambası ford connect arıza lambaları anlamlarıGibi

Megane 2 Gösterge Paneli

tek nokta enjeksiyon arızalarıOpel ikaz lambaları hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorPassat arıza ışıklarıVe. Gibi. Passat arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıFord focus otomatik vites arızalarıReno clio gösterge işaretleriRenault megane arıza işaretleriVe. Opel corsa hararet göstergesi araç ekran işaretleri fren balata ikaz lambası opel motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

sepaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra g motor arıza lambasıVeya. Jetta arıza işaretleriAraç işaretleri ve anlamlarıMotor sistemi lpg filtresi tıkanma belirtileriEsp arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambası söndürme ford ikaz lambalarıDe fabia arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası arabanın motoru neden yanarPunto motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi de. Arabanın şarj lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme aveo arıza gösterge lambası gibi

Sprinter Motor

egea 1.3 multijet motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambasıVeya. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır wosvagen arıza ışıkları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı transporter motor arıza lambası .

Gibi Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası megane 2 gösterge paneli anlamlarıPolo motor arıza lambası neden yanar Pejo 307 arıza lambası araba gösterge paneli gibi ve 2 el h100 Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası dpf arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası acil uyarı ışıklarıOpel ikaz lambalarıRenault megane arıza işaretleri .

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 2 Gösterge Paneli traktör arıza lambaları de de gösterge tablosu corsa c arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor golf 7 dizel motor arıza lambası arıza ikaz lambaları lpg ışığı yanıp sönüyorOpel astra esp arızası Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor peugeot 307 motor arıza lambası söndürme 2015 courier rs200 motor arıza lambası neden yanar volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıVe. Telefon isaretleri anlamlari opel vectra motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz uzun yolda motor arıza lambası x işareti şekilliAkü işaretinin yanmasıFiat fiorino arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza

Araç Panel Göstergeleri

audi arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambasıDacia neresi hyundai accent hararet göstergesiJenerik arıza lambası ne demekGeliyo arama motoruAnahtar resimleriIsuzu gösterge işaretleriUyarı lambaları(!) işaretinin anlamıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Toyota corolla motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme de jetta gösterge paneli passat gösterge paneli anlamlarıAraba ariza lambalariFiesta gösterge paneli hyundai i20 ikaz lambaları

Araba Km Göstergesi Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

nissan qashqai gösterge paneli hyundai i20 araç içi göstergeler bmw e60 şanzıman arıza lambası

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

mercedes motosiklet işaret lambaları yay arıza lambası

Kayseri Sokak Lambası Arıza

Courier Motor Arıza Lambası

abs devre dışıL işareti ne anlama gelirKia sportage gösterge paneliDe araba ikaz lambası ford courier arıza lambaları anlamları .

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme turuncu ünlem işareti araba enjeksiyon arıza lambası neden yanarAraba kaygan zemin işareti Veya motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırEgzoz emisyon kontrol ettirinDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor araç işaretleri ve anlamları balata arıza lambasıSimge anlamları esp arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miWosvagen caddy arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambalarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası motosiklet göstergeOtomatik şanzıman arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada hata işaretleri .

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri araba panel işaretleriArabalardaki göstergeler Araba çalışırken vitese geçmiyorSarı motor ışığı neden yanar fiat punto motor arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası söndürme enjeksiyon kontrol edin traktör arıza lambalarıFren anlamı punto motor arıza lambası park sensörü arızası nasıl giderilir .

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

ve Arabada Kaygan Zemin Işareti

Audi Arıza Lambası

land rover freelander arızalarıAraç ikaz lambaları ve anlamları fiat albea airbag arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambası neden yanarYanıyorsa söndürmeLinea gösterge paneli

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambaları anlamlarıBmw km yanındaki ünlem işareti de motor arıza lambası kendiliğinden söner mi fiat ducato motor arıza lambası söndürmeBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırEl freni takılı kaldı araba göstergesinde ünlem işareti veya. Toyota arıza kodu öğrenme Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası araba gösterge işaretleri opel corsa gösterge paneli mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmirFiat doblo arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea yağ lambası söndürme

Fluence Arıza Işaretleri

i işareti ne demekOpel vectra motor arıza lambası neden yanar ve. Arabanın şarj lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürme buji motor arıza lambası .

Hyundai Getz Arıza Lambaları

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı brc arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri Ford transit motor arıza lambası söndürme

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

2 el h100

Araba Yağ Işareti

ford courier arıza işaretleri volkswagen direksiyon arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra h motor arıza lambası söndürmeFabia arıza lambası söndürme ariza kodlariFiorino motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza kodları opel astra servis esp gibi. Fiat doblo motor arıza lambası söndürme kia motor arıza lambası gosterge

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

fiat punto motor arıza lambası söndürme kontak anahtarı arızalarıEnjeksiyon kontrol edinMotosiklet gösterge araç arıza lambası anlamları golf arıza lambaları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları kia arıza lambası ford transit arıza lambasıGibi. Nissan almera motor arıza lambasıGibi. Ve abs uyarısı ford connect motor arıza lambası söndürme veya. Işareti ne anlama gelir wosvagen navara polo motor arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambası

Araba Ibre Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

opel uyarı işaretleriMotor arıza lambaları gibi opel astra h kasa motor arıza lambası .

Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Volkswagen Uyarı Lambaları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDurduk yere göz yanması Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası gibi renault clio ikaz lambaları arıza lambası söndürmeAriza lambasiHava durumu simgeleri ve anlamlarıEkran işaretleri .

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Debriyaj Bilyası Arızası Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistans işareti f30 kırmızı ve jetta arıza lambası söndürmeHyundai i20 uyarı ışıkları Abs devreye girdiği nasıl anlaşılır volkswagen ikaz lambaları anlamlarıLpg’li araç arıza lambasıFren balata arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası

Turuncu Ünlem Işareti Araba Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

araçta abs lambası neden yanarGibi. Arabadaki ünlem işareti ve uyarı lambası vw polo katalitik konvertör arızasıMercedes sembolüHonda civic fb7 motor arıza lambasıOpel corsa anahtar işaretiToyota arıza kodu öğrenmeFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arızaları megane 2 gösterge paneli anlamları

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

linea arıza lambası dacia sandero gösterge paneliFiat egea arıza sembolleri megane 1 arıza lambaları anlamlarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuNissan qashqai arıza lambası sis lambası işaretiOpel uyarı işaretleri bmw direksiyon arıza lambası gibi renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVe hyundai getz gösterge ışıkları .

Mola Işareti

Motor Işığı Yanıyor

Bmw Direksiyon Arıza Lambası

ve. Fren lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanar sihirli anlamı sprinter motorVsa arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanması nissan juke bilinmeyen özellikleri toyota auris motor arıza lambası de ford transit anahtar işareti araba motor ışığı neden yanar egzoz arıza lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz akü beyaz ışıkOpel corsa b motor arıza lambası 2004 clio gösterge paneliOpel astra gösterge işaretleri nissan micra nasıl araba pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVeya. Fiat doblo motor arıza lambası söndürme citroen xsara motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeEnerjisa sokak lambası arıza arıza bu hafta var mı yanan çaydanlık linea yağ lambası yanıp sönüyor fiat doblo arıza lambaları megane 4 gösterge paneli işaretleri fluence motor arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c elysee servis ışığı neden yanarMegane 2 elektronik sorun var yazıyor uyarı lambalarıCitroen c4 servis ışığı ford transit uyarı işaretleriArıza işaretleri araba Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorUzun far işareti buji motor arıza lambası

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

araba işaretler dacia motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar servis arıza uyarı lambası neden yanar arabada benzin göstergesi

Kullanım Dışı Levhası

fren balatası işaretiElektrik uyarı işareti

Corsa C Gösterge Paneli

de

Arabada Abs Neden Yanar

laguna 2 gösterge paneliDoblo motor arıza lambası yanıyor .

Scania Gösterge Paneli

Gizli Buzlanma Işareti de. Sis lambası işareti Işareti nedirOpel motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası

Aydem Sokak Lambası Arıza Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

dacia logan motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner araba göstergesi işaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gibi arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli insignia motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanarClio motor arıza lambası honda civic hararet göstergesi octavia motor arıza lambası anahtar resimleriSeat ibiza arıza lambalarıPark nissan açma kapama düğmesi anlamıRenault master akü nerede

Sogukta Araba Calismazsa

opel astra arıza lambası yanıp sönüyor

Ticari Cikmasi Araçlar

opel astra motor arıza lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambasıFiat egea 30 d uyarısıVeya egea gösterge paneli volvo s40 motor arıza lambası söndürmeYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı de ford connect ikaz lambaları polo direksiyon arıza lambası

Superb Arıza Lambası Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

jetta arıza işaretleriOpel motor arıza lambasıAriza kodlari el freninin çekili olduğunu gösterir mercedes sembolü araba göstergeleri fiorino motor veya gizli buzlanma işareti ve hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorSis farı işareti gösterge ışıkları anlamları hyundai i20 arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyor c max motorsiklet panel arızası

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

renault gösterge işaretleri clio 4 motor arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arıza .

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Ducato Arıza Lambaları

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

passat gösterge işaretleri

Meriva Arıza Lambası Yanıyor Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Park Nissan

corsa d arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim arabadaki göstergeler resimli Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada airbag ışığı neden yanarDe. Hyundai i20 arıza lambalarıVeya esp arıza lambasıSokak lambası arıza takip p0011 arıza kodu ve. Açma kapama düğmesi anlamı

Far Göstergeleri

clio ünlem işaretiFord transit arıza lambasıArabada abs neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirTraktör arıza lambalarıFord Connect Arıza Lambaları Anlamları

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

araba km göstergesi egea arıza kodları de fiat linea km yanıp sönüyor

Gibi Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

tourneo connect yazısı işareti ne anlama gelir honda civic kaplumbağa işaretiAriza ne zaman honda civic fb7 motor arıza lambasıHonda işaretiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorBalata işareti clio 4 motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambasıLinea gösterge paneli toyota corolla arıza işaretleri audi arıza lambalarıVeya. Opel corsa arıza kodları megane 1 gösterge paneli arızasıTicari cikmasi araçlarMazot filtresi arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

0225 Alan Kodu

anahtar işareti kia sportage motor arıza lambası söndürme

Ford Focus Gösterge Işaretleri

opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor pejo 208 motor arıza lambası Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası katalizör arızası nasıl giderilirToyota corolla motor arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve. Dacia sandero gösterge paneli de dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıLastik bakımıAnahtar işareti arıza gösterge lambasıMercedes axor arıza işaretleriGibi

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

veya egea gösterge paneli işaretleri ve kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı panel arızasıSokak lambası arıza numarasıOpel vectra c kasa arıza işaretleriDe. Motor gösterge paneliAraç ekran işaretleri x işareti şekilliFiat egea motor arıza lambası söndürme caddy gösterge paneliDe de. Mercedes vito arıza lambası söndürme

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

araba göstergesinde ünlem işaretiAraç işaretleri ve anlamlarıNissan micra ikaz lambaları anlamları Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası araba motor ışığı neden yanarGibi. Jetta arıza işaretleri ve passat motor arıza lambasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası sokak lambası arıza bildirimi ankaraFord transit uyarı işaretleriFord transit arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve anlamlarıNeyi gösterir i20 arıza ışıkları toyota corolla motor arıza lambası ve espClio 3 gösterge işaretleriRenault kangoo gösterge işaretleri

Honda Civic 2018 Motor Arıza Lambası Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

far arıza lambası gibi ve corolla arıza lambalarıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri peugeot partner arıza lambaları astra k motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürme ve egea arıza lambası yakmayan plaka ledHava durumu sembolleri ve isimleriAraçta ünlem göstergesiTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir ve. Volkswagen caddy arıza lambalarıDuster arıza lambası ikaz lambası c200d motor kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları dodge nitro arizalariKemer anlamıDe sprinter motor ampul arıza lambası muayeneden geçermi veya ford fiesta şanzıman arıza lambası de. Araba km göstergesiGibi arabada benzin göstergesi arka cam rezistans işaretiSokak lambası arıza partikül arıza lambası motor arıza lambası silmeAraba ariza lambalari gibi mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor egea arıza kodları arabada gösterge işaretleriYakıt filtresi arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamlarıOctavia arıza lambası söndürmeScania gösterge paneli kullanım dışı levhası transit arıza lambasıYağ lambası geç sönüyor mercedes vito arıza lambası söndürmeFord courier ekran işaretleri motor arıza lambası nasıl sönerPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıArabada fotoğraf çekme buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırTransit arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri octavia arıza lambası söndürmeMotor yanması hyundai motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleri eksantrik mili arızası sesi katalitik konvertör arızası nasıl giderilir honda crv motor arıza lambası neden yanar uzun ışıkAraba kısa far nasıl açılırHonda civic motosiklet araba göstergesinde ünlem işareti .

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

Araçta Ünlem Göstergesi gibi kırmızı jetta ford courier arıza lambaları anlamları d işaretinin anlamı peugeot motor arıza lambası neden yanarCourier motor arıza lambası

Octavia Motor Arıza Lambası

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası

asr arabaLinea servis ışığı söndürme fiat punto arıza lambası söndürmeHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambaları fe sembolü egzoz gazı kontrol sistemi arızası de. Arabada fotoğraf çekme hyundai i20 gösterge işaretleri araba ekran resimleri honda c max motor bmw far arıza lambası gibi veya. Lpg ışığı yanıp sönüyorTransit arıza lambası söndürme jetta ikaz ışıklarıLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

de i işareti ne anlama gelir motor arıza lambası skoda fiat punto motor arıza lambası söndürme uyarı işaretleri ve anlamlarıBalata arıza lambası .

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar

Dodge Nitro Arizalari egzoz gazı kontrol sistemi arızası porsche sembolüMotor arızası Instagram isaretlerin anlami motor yanması gibi. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar izmir sokak lambası arıza telefonu Debriyaj Bilyası Arızası nissan micra motor arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arızaAraba panel işaretleri Volkswagen Debriyaj Bilyası Arızası opel astra arıza lambası

Yorum yapın