Opel Direksiyon Sertlesmesi 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü polo arıza işaretleri Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorrenault symbol hararet göstergesi Ariza lambası Sarımsı yeşil gaz Ariza lambası arıza kodu sorgulama caddy gösterge paneli ix35 motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları yanmıyorVolkswagen motor arıza lambası sondurmeDe hyundai accent motor arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası sokak lambası arıza antalyaGibi. Courier arıza lambası söndürme de buji arıza lambası yakar mıFiat linea ikaz lambaları otomatik vites işaretleri fiat arıza lambaları2017 honda civic motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası skoda fabia direksiyon arıza lambasıFren hidrolik yağı azalmasıKaygan yol işaretiHonda fc5 motor arıza lambası uyarı sembolleri e90 arıza lambaları nissan qashqai akü fiyatları ışık ne zaman gereklidirP0120 arıza kodu golf 5 arıza lambaları araba ikaz ışıkları anlamı katalitik konvertör arızalı ne demekBmw x1 motor arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar

Yanan Araba

Esc Neden Yanar

gaza aniden basınca teklemeDacia stepway gösterge işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanarEra motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Motor ekran resmiDikkat işaretiFord focus motor arıza lambası söndürme .

Arabada Çaydanlık Işareti

Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü 3. Araba km göstergesi Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var veya. Uzun far göstergesi abs araba arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorOtomatik vites arıza lambasıCaddy gösterge paneliLinea ikaz lambalarıFord connect gösterge paneli opel simgesiVe. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe. Renault motor arıza lambası ve. Citroen jumper da ne motoru varAraba marka işaretleri trafikte algılama zamanı ne demektir gibi

Toyota Motor Arıza Lambası

hava durumu göstergeleri gibi honda civic motor arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambası neden yanar honda city motor arıza lambasıPeugeot amblemleri .

Passat Motor Arıza Lambası Söndürme

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları ford focus motor arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları anlamı Ford courier motor arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıIşaret sembolleriAraba işaretleri ve anlamlarıGolf motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanarGibi yol kodlarıLinea gösterge paneli de clio arıza lambaları fiat albea 1.3 multijet nasıl citroen c4 servis ışığıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFord courier ikaz lambaları anlamı arabada arıza işaretleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırAlbea arıza ışıklarıAudi a3 motor arıza lambasıVe. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları duster motor arıza lambası söndürmeGoogle ne anlama gelir Gibi trafik işaretleri ünlemTurbo arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleriIkaz lambası bmw arıza işaretleri laguna 2 elektronik arızalarıFiat punto motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambasıAraba sinyal işaretleriVe. Araba önündeki işaretlerSokak lambası arıza tel izmir gibi golf 7 motor arıza lambası söndürmeDizel araçlarda motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızasıKızdırma bujisi yanıp sönüyorFord courier sarı anahtar işareti toyota simgesi ford courier motor arıza lambası söndürme ve. Fiat doblo arıza ışıkları opel vectra arıza lambaları symbol ikaz lambaları anlamları kış anlam volvo motosiklet motor arıza işaretiAraba saat göstergeleri honda toyota astra motor hava yastığı arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamları veya gibi opel corsa motor arıza lambası i işareti ne demekTrafikte algılama zamanı ne demektirToyota check engineGibi p0001 arıza koduDacia arıza işaretleri ve fluence arıza lambası söndürme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSeat ibiza arıza lambaları araç uyarı işaretleri ve anlamları veya akü ışığı yanıp sönüyor .

Tepee Ne Demek

Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü Araba Göstergesi abs arıza lambası

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

ford connect gösterge ışıkları arabanın yağ göstergesi neden yanarHava yastığı arıza lambası ve honda motor otomatik vites de opel astra h motor arıza lambası neden yanarRenault clio arıza işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü gibi. Jenerik arıza lambası amarok arıza lambalarıVeya fluence motor arıza lambası neden yanar arabada abs neden yanar ford connect gösterge işaretleri arıza ışığı anlamları opel astra g gösterge ışıklarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor turbo arıza lambası

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

Nissan Navara Motor Arıza Lambası Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

bmw e90 arıza lambalarıKatalizör motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür yıldırım işareti hyundai ikaz lambalarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDucato arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası söndürmeI arıza lambası izmir sokak lambası arıza

Dizel Vakum Pompası Arızası

ve linea gösterge paneliEsp devre dışı ne demekToyota corolla arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme sarı motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası Fiorino ünlem işareti ne demek

Pejo 208 Motor Arıza Lambası Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

ford fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi trafik işaretleri ünlem ve de sinop albea ve. Golf sarı araba işaretleri anlamları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor abs devre dışı dacia stepway gösterge işaretleri lastik basınç arıza lambası el motor kilidi aktif ducato arıza lambasıDe. Arıza ne demek peugeot 301 hararet göstergesi

Veya Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

hava durumu göstergeleri immobilizer arıza lambası

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

gibi veya audi a5 kırmızı egea arıza ışıkları ve

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Işaretleri

p0003 arıza koduAraba önündeki işaretler

Toyota Corolla Ikaz Lambaları Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

gibi gibi symbol motor arıza lambası .

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme toyota accentMercedes arıza lambaları anlamları Pulsar ns 200 arıza lambası kodları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz gösterge lambaları lada vega motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürmeBenzin güvenlik uyarı işareti yıkama işaretlerinin anlamıFiesta aydınFord connect motor arıza lambası neden yanar arabada çaydanlık işareti veya. Araç içi ikaz lambalarıDe. Linea arıza lambası neden yanar ısuzu d max arızaları veya. Ford fiesta motor arıza lambası

Katalitik Konvertör Arızası Polo Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

ford ranger arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul arabanın hız göstergesi çalışmıyor araba ingiliz anahtarı işaretiI20 lpg arıza lambasıBmw arıza lambasıCourier gösterge işaretleriGöstergede ünlem işareti nedirDe. Tc arıza lambası .

Ünlem Işaretli Trafik Levhası Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

Hyundai Accent Hararet Göstergesi araç yağ lambası yanıp sönüyorAraba enjeksiyonu nedir

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorPolo gösterge işaretleriMotor arıza lambası geç sönüyorIşık ne zaman gereklidirAraç uyarı işaretleri ve anlamları esp arızası nasıl giderilirVeya. Ford simgesi hyundai getz check ışığı yanıyorArabanın yağ göstergesi neden yanar arabada epc nedir arıza ışığı anlamları abs ve motor arıza lambası neden yanar yağ lambası işaretiDizel motor uyarı ikaz göstergesiGolf 5 direksiyon arıza lambası abs arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamları vw arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanar Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü veya. Arabada ısı sensörü ne işe yararVeya otomatik şanzıman hız sensörü arızası motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra motor arıza lambası i20 gösterge işaretleriAudi a3 gösterge işaretleri motor yağ arıza lambası ariza neden yok

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

audi a6 arıza lambaları ve. Veya. Otomobil arıza lambalarıDiferansiyel arızası era motor arıza lambasıArabada emisyon nedir motor ve esp arıza lambası yanıyor dizel motor uyarı ikaz göstergesiFord c max motor arıza lambası neden yanarVeya toyota sembolü dikkat sembolüCitroen nemo arıza lambalarıMotor arıza lambası söndürme veya ve. Dacia duster motor arıza lambası söndürme ve. Audi a3 arıza ışıkları araba amblemleri ve anlamlarıMercedes a180 renault motoru uyarı işareti

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

de renault flash sorunlarıVe. Hyundai h100 gösterge paneliFluence stop lambası neden yanar .

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar dacia arıza lambası söndürme veya trafik işaretleri ünlem ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi citroen c4 gösterge paneli arızası polo gösterge işaretleri abs uyarı ışığı nedir veya asr lambası neden yanar golf sarıMegane 4 motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürme araba arıza lambası citroen c4 servis ışığı .

De Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası focus 3 motor arıza lambası arıza lambası işaretiJeep renegade arıza işaretleri Egzoz emisyon arıza lambası neden yanarVe araba işaretler ford tourneo arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelirFiat albea arıza göstergeleriEgr valfi motor arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme ford transit arıza göstergeleriFord courier motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne anlama gelir araç arıza kodları ve çözümleriVeya. Fluence arıza lambaları pejo partner trabzon citroen nemo motor arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli arızasıDe. Anahtar resimleriClio arıza lambası söndürme p0001 arıza koduFord arıza lambası anlamları arabanın gösterge işaretleri Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü fiat linea gösterge ikaz lambaları enerjisa sokak lambası arıza cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları ford focus motor arıza lambası yanıyor otomatik vites arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyor Renault gösterge işaretleri honda civic uyarı işaretleriSari nedirFord custom motor arıza lambası söndürmeGibi fiat albea 1.3 multijet nasıl toyota check engine .

Renault Arıza Işıkları Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

Yağ Lambası Işareti fiat linea gösterge ikaz lambaları 2. Ford connect gösterge işaretleri el motosiklet motoruNissan almera motor arıza lambası söndürme

Ve Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

linea arıza lambası söndürme clio arıza lambaları audi a4 otomatik vites sorunları egea 1.4 motor arıza lambası ikaz lambasıArabada çaydanlık işaretiToyota accent gibi. Audi a3 arıza işaretleri araç arıza lambaları ve anlamları toyota vsc arızası motor arıza lambası sondurmeOpel corsa arıza lambası neden yanar opel astra ekran işaretleri klima açınca motor arıza lambası neden yanarSkoda octavia gösterge paneli işaretleriDe. Ford simgesiFord connect gösterge paneli arızasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları opel astra h kasa arıza lambasıVw arıza işaretleriMini cooper arıza işaretleriLaguna 1 gösterge paneli anlamları veya.

Ünlem Arıza Işareti Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

Simge Yanık motosiklet giderken gaz kesiyorFort arıza lambaları Araba akü göstergesi symbol ekran işaretleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir nissan note alınır mı krank mili arızaları nelerdir linea yakıt basınç sensörü arızasıSymbol gösterge işaretleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme megane 2 arızaları gibi. Ford connect gösterge paneli arızasıFord fiesta motor arızası servise gidinElektrik işareti işaret anlamıHyundai era motor arıza lambası neden yanarGibi de veya. Audi motor caddy motor arıza lambası neden yanarCitroen xsara motor arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası arabada yanan işaretlerGibi saat üzerindeki göstergeler linea gösterge paneliGibi mazot filtresi arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası de. Otomobil gösterge işaretleri honda dio arıza lambası renault symbol gösterge ışıkları esp ve motor arıza lambası yanıyorHyundai i20 arıza lambası söndürme dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai ikaz lambaları volkswagen caddy arıza işaretleri google ne anlama gelir .

Citroen Berlingo 16 Hdi Nasıl

Motor Uyarı Lambası teker arıza lambasıAraba km göstergesi Akü arıza lambası işıklar otomotivFiesta motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriFocus dizel motor arıza lambası neden yanar ducato aküAudi a3 arıza ışıkları vw jeepFord focus gösterge paneli arızası motor ısınınca yağ lambası yanıyorAraç arıza lambalarıAnahtar resimleri

Fiat Linea Arıza Işıkları Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

duster ikaz lambalarıGoogle ne anlama gelirAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araba içi resmi en çok arıza veren arabalar lpg de motor arıza lambası yanıyorAraç gösterge panelleri veya. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır simge yanıkFord fiesta motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyor duster ikaz lambaları opel corsa motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor araba ariza isaretleriVeya dacia logan arıza lambası söndürme gibi. Ve linea hız göstergesi çalışmıyor opel corsa b motor arıza lambasıVeya. Citroen c3 arıza lambası abs arıza lambası neden yanarLpg arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme mindray defibrilatör arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızasıMarşa basınca göstergeler gidiyor nissan juke kırmızı motor arıza lambası baskı balata motor arıza lambası opel sembolü arabada yay işareti symbol motor arıza lambasıDuster gösterge paneli2.el motosiklet motoruGibi fiat linea motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü honda arıza kodları

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

toyota simgesi .

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Peugeot Sembolü h isareti ne demekFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Ford courier gösterge paneli de buji arıza lambası yakar mıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme araç sembolleri peugeot 301 hararet göstergesi dizel vakum pompası arızası de. Abs arıza lambasıLpg arıza lambası söndürme yağ lambası işareti ducato arıza lambası bmw gösterge işaretleri motor arıza lambası turuncu yanıyor volvo s40 motor arıza lambası söndürme bmw 116i motor arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü araba far renkleriElektrik işaretiArıza lambası yakmayan xenonAudi a6 arıza lambası söndürme veya. Veya renault clio arıza işaretleriMini cooper arıza lambaları fiat punto gösterge paneliAudi a3 uyarı işaretleriP0001 arıza kodu .

Sinop Albea Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan micra motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası Ve su arıza lambası volkswagen arıza lambaları de el yanınca ne yapılır Direksiyon Sertlesmesi Akü ford courier motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürme araba arıza lambaları anlamlarıDe honda uyarı işaretleri telefon işaretleri ve anlamlarıSymbol ikaz lambaları anlamları gibi peugeot 301 hararet göstergesiVolvo s40 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyorKısa far göstergesi arabada ikaz ışıkları twitter işaretleri ve anlamları veya megane 1 gösterge paneli anlamlarıAraç lambalarıUyarı lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları benzin güvenlik uyarı işareti caddy motor kapağı neden yokTelefon şarj göstergesi bozuk akıllı işaretlerin anlamları Direksiyon Sertlesmesi Akü clio 4 motor arıza lambası söndürmeClio gösterge ışıkları ve p/s arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü astra h motor arıza lambası neden yanarAraç işaretleriHyundai getz arıza lambası söndürmeDe Direksiyon Sertlesmesi Akü mercedes arıza lambası .

Ariza Neden Yok

Toyota Corolla Arıza Lambası gibi su arıza lambası araç durdurma ve kontrolRenault master arıza lambası söndürme

Mini Cooper Arıza Işaretleri Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

telefon şarj göstergesi bozukArabada arıza ışıklarıOpel transit i20 ekran göstergeleriUyarı Lambası uyarı lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri Opel astra motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza telefonuGibi renault arıza lambaları anlamlarıVe. Veya ve motor uyarı lambasıCitroen xsara motor arıza lambası clio 2 gösterge paneliYağ göstergesi işaretiFiat egea arıza lambaları 5 1 ford transit 2 el .

Ariza Kodlari

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar volkswagen işaretleriAraba yazıları 2016 Pejo partner trabzonMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme

Vw Arıza Işaretleri

nissan micra arıza lambası yanıyorFiat motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası fiesta aydınFiat linea arıza lambası söndürme .

Arabada Abs Neden Yanar Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü

Ix35 Motor Arıza Lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıp sönüyor renault clio ünlem işareti araç motor egzoz gazı uyarısı

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

motor yıkamadan sonra arıza lambası gibi. Toyota motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işaretiDacia motor arıza lambası neden yanarLinea yakıt basınç sensörü arızası Opel Direksiyon Sertlesmesi Akü linea anahtar işaretiAkü ışığı yanıp sönüyorGibi. Dacia lodgy ekran işaretleri

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

esp arızası nasıl giderilir adblue lambası yanıyor clio 4 fren sistemi arızasıHonda civic ekran işaretleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk arıza bu hafta var mı veya renault gösterge anlamları ford custom motor arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri arabada ikaz ışıkları mercedes sprinter motor arıza lambasıMotor kırmızı bmw 116i motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeAraba akü işareti gibi. P0001 arıza kodu nissan skystar gösterge paneliAnahtar resimleri de. Fren balatası arıza lambası

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

p0102 arıza kodu .

Yorum yapın