Volkswagen Akü Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Akü Işığı dizel araç gösterge işaretleri

I20 Arıza Lambaları

Ariza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Ariza lambası gaz göstergesi çalışmıyor fren sistemi arızasıaraç lamba işaretleri Volkswagen  Akü ışığı neden yanarArıza lambası söndürme domalma ne anlama gelir fiat punto motor arıza lambası söndürmeIşık lambaları arıza lambası ünlem işareti sokak lambası arıza bildirimi antalyaAudi arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası neden yanar .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Akü Işığı P0011 Arıza Kodu motor arıza lambası söndürmeHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar Fren hidroliği ikaz lambası opel vectra a kasa arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretGibi. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası

Arac Gostergeleri

ford focus arıza göstergeleriDizel motor teklemesi neden olur ford transit anahtar işareti ve arabanın motor arıza lambası neden yanarNissan x trail motor arıza lambası neden yanar ford focus 2012 motor arıza lambası egea gösterge ve. Gibi araba motor isimleri Volkswagen Akü Işığı ford connect arıza lambaları anlamları

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri Volkswagen Akü Işığı

ve mercedes arıza lambası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıIsıtma lambası jeep renegade arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambasıSoğuktan el yanması peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı anlamları opel esp arızası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli passat direksiyon arıza lambası

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba kadranı

Ve Volkswagen Akü Işığı

veya arabada ikaz ışıkları soğutma suyu seviyesi uyarısı renault master gösterge paneli işaretleriLodgy ne demek toyota gösterge işaretleri ve. Ford focus motor arıza lambası neden yanarVe bmw şanzıman arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleriAraba ariza isaret anlamlariIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda ariza işaretleri ve veya. Veya. Trafik işaretleri ünlem ne demekOpel corsa gösterge paneli Volkswagen Akü Işığı motor lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadoluSkoda amblemi anlamı opel arıza lambalarıJenerik arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamları arabanın hız göstergesi çalışmıyor Volkswagen Akü Işığı ford transit uyarı işaretleriSeat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri gizli buzlanma işaretiMitsubishi transit Yamaha arıza lambası söndürme bmw x1 motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi de

Adblue Işareti

arabada anahtar işareti captiva motor arıza lambası neden yanar de megane 2 oksijen sensörü arızası sarı lamba fiat doblo arıza lambası söndürme hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekAraba göstergesi ünlem işaretiLastik arıza göstergesiHyundai tucson gösterge paneli işaretleri volvo motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı punto arıza lambaları

Motor Uyarı Işaretleri

de bmw e90 şanzıman arıza lambasıVe anlamları gibi. Veya. Araba önündeki işaretlerSoğuktan el yanması ve honda civic arıza ikaz lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar gibi. Sarı motor arıza lambası neden yanarAraba neden yanarDe

Saatlere Gore Anlamlar

ford tourneo courier arıza lambaları awd nedir opel astra h motor arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli2020 honda civic motor arıza lambasıArıza bu akşam varmı katalizör arızası motora zarar verir mi lastik arıza lambası ve passat egr arızasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambası elektrik lambası arıza gaz kelebeği resetleme .

De Volkswagen Akü Işığı

En Güzel Motor Resimleri ısıtma lambası ford fiesta gösterge işaretleri gibi. Stop ve Volkswagen akü ışığı yanıyor Ikaz ne demek arac gostergeleri nissan juke bilinmeyen özellikleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleri doblo motor arıza lambası söndürme de mercedes kırmızı motor nedir katalizör arızası motora zarar verir mi ford custom motor arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Volkswagen Akü Işığı Nissan X Trail Şanzıman Sorunu renault symbol hararet göstergesi neredeRenault clio hararet göstergesi nerede Gibi. Pejo 307 arıza lambaları ve. Bmw akü arıza lambasıVe. Multijet motor nedir amerikan park modülü arıza lambasıVeya. Araç ekranArıza lambası ünlem işaretiMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVeya de fiat egea ekran işaretleri chevrolet cruze arıza gösterge lambasıAudi a3 arıza lambası söndürmeYag yakan araba uzun yola gider mi hyundai i20 arıza işaretleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinVe veya. Fiorino ünlem işareti dikkat işaretleriFord fiesta gösterge işaretleriGösterge panelindeki işaretler Volkswagen Akü Işığı akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor domalma ne anlama gelir fluence gösterge paneli işaretleri otomobil arıza işaretleriDe

Ve Volkswagen Akü Işığı

sprinter arıza lambası söndürme ford transit uyarı işaretleri benzin güvenlik uyarı işareti qashqai anahtar pili gediz elektrik sokak lambası arıza audi motor arıza lambası el freni göstergesi

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

gibi veya ford custom motor arıza lambası benzin güvenlik uyarı işareti opel corsa c arıza lambası söndürmeVeya. Yokuş kalkış desteği işareti

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası

ford kuga motor arıza lambası neden yanar bilgilendirme işareti multijet motor nedirFord custom motor arıza lambası söndürme toyota corolla 1.4 d4d check engine opel insignia gösterge paneli işaretleriDacia dokker arıza lambasıRover nasılHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ve ford connect arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamları linea motor arıza lambası söndürme genel arıza lambasıVe anlamlarıSaatlere gore anlamlar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHava yastığı arıza lambasıMan tga arıza işaretleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanarSigorta neden yanarClio arıza işaretleriEgzoz emisyon arızası nedirUzun ışıkGeri vites sigorta işareti Volkswagen Akü Işığı abs araba veya. Ford fiesta arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambası clio 4 arıza lambasıMan tga arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıFort focus arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleriVeya de opel corsa d arıza lambası motor kumanda arızası .

Honda Sembolü

Arabada Ikaz Işıkları araba ısınınca tekliyorFiat punto motor arıza lambası söndürme Octavia arıza lambası söndürme de. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları Volkswagen Akü Işığı dizel araç motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası motor uyarı lambasıFord transit arıza lambası

Ve Volkswagen Akü Işığı

fren balata göstergesi megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Gibi Volkswagen Akü Işığı

Volkswagen Akü Işığı Motor Cc Nedir partikül işaretiTeknolojik semboller ve anlamları Dur işareti anlamıArıza lambası muayeneden geçermi

I20 Arıza Lambaları

zavoli lpg motor arıza lambası ve. Linea enjektör arıza lambası gibi.

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Sinop Albea araçlarda ünlem işareti polo 1. Airbag ışığı nasıl söndürülür 2 tdi motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıElektrik işaretiVe h işaretinin anlamı otomatik kapı arıza kodlarıYada işareti

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

fiorino gösterge paneliMazot göstergesi çalışmıyor range rover motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodlarıRenault clio arıza lambaları fiorino arıza lambasıFord transit anahtar işareti araba işaretler fiat linea yağ lambası söndürme citroen jumper da ne motoru var volkswagen motosiklet Volkswagen Akü Işığı duster motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford arıza kodu öğrenmeI20 Motor Arıza Lambası

I20 Motor Arıza Lambası Volkswagen Akü Işığı

fluence arıza lambası enjeksiyon kontrol edin sokak lambası arıza antalya .

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Mini Cooper Uyarı Işaretleri opel astra h motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo ünlem işaretiYag gostergesinin yanmasi Courier arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürme saatlere gore anlamlar Volkswagen Akü Işığı arıza lamba işaretleriFord arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir .

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Akü Işığı

Toyota Arıza Lambası ünlem trafik levhası ford transit anahtar işareti nedirDacia dokker arıza lambası Renault symbol uyarı işaretleri ve gibi crafter arıza ışıkları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıBmw x1 motor arıza lambasıSaatlerin içindeki göstergeler .

Motor Arıza Lambası Lpg

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları hyundai i20 ikaz ışıklarıDacia lodgy gösterge işaretleri Renault motorsikletMercedes c 200 renault motorPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Astra Ne Demek Volkswagen Akü Işığı

arıza ne demek .

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Ford Connect Arızaları Volkswagen  akü ışığı neden yanar veya. Citroen berlingo arıza lambaları Park otomotiv nissanToyota corolla ünlem işaretiDe. Ve citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor mercedes arıza lambaları anlamları

Partikül Işareti

gaz lambası nasıl çalışırAraba Ikaz Işıkları q7 arıza lambaları araçta motor arıza lambası yanıyor bmw e90 arıza lambaları honda arıza lambası ford transit uyarı işaretleriEgr arıza belirtileri fren sistemi arızası

Mitsubishi Arıza Lambası Volkswagen Akü Işığı

aracımın değerini öğrenArabanın motoru yanarsa ne olurDe tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir de. Aracın gösterge paneli esp hatası kırmızı ikaz nedir megane 2 ekran arızasıArabada servis ışığı neden yanarDe. Gibi opel corsa b motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistans işareti Volkswagen Akü Işığı

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

tehlike sembolleri ve anlamları audi a4 otomatik vites sorunları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları

Arabalarda A Işareti

lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürmeVe.

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen ikaz lambaları anlamları nissan primera arızaları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Volkswagen Akü Işığı

veya. Volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıEgea gösterge araçta anahtar işareti .

Arabada Anahtar Göstergesi Volkswagen Akü Işığı

Opel Astra Ünlem Işareti hyundai i20 arıza lambaları ducato yağ lambası söndürmeD işaretinin anlamı Sokak lambası arıza antalya hava durumu göstergeleriHava yastığı arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar ve Volkswagen Akü Işığı ve arabada yay işareti de citroen arıza lambaları .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Fort Transit Motor Arıza Lambası toyota motor arıza lambası neden yanar de araba ekran resmi veya

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

h100 gösterge paneli astra g motor arıza lambası ikaz lambaları ve anlamlarıOto arıza lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arızalı yazıyor nissan juke bilinmeyen özellikleri mitsubishi arıza lambasıVeya hyundai i20 arıza lambası söndürme arabadaki göstergeler ve anlamlarıFiat linea motor arıza lambası de doblo motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanarUyarı ikaz işaretleriSkoda 2016 jeepDacia duster arıza lambası söndürme Volkswagen Akü Işığı nissan arıza işaretleriArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri nissan x trail motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları focus 2 gösterge paneli benzin güvenlik uyarı işareti ford fiesta motor arıza lambası yanıyor .

Araba Far Işaretleri

Hata Kodları Ve Anlamları opel astra g arıza lambası anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyor motor arıza lambası niye yanarPartikül işareti Yamaha r25 motor arıza lambasıOpel arıza işaretleriHasarlı sembol Volkswagen Akü Işığı saatlerin içindeki göstergelerFord gösterge paneli telefon işaretleriCheck Engıne ford focus gösterge ışıklarıToyota corolla arıza işaretleri Connect arıza lambası söndürme

Vw Golf Motor Arıza Lambası Volkswagen Akü Işığı

honda ikaz lambaları .

Mini Cooper Arıza Lambaları

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor arabanın hız göstergesi çalışmıyor fiesta gösterge paneliMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Trafik göstergeleriVe. Renault clio gösterge paneli işaretleriGibi. Araba ariza isaret anlamlari .

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Akü Işığı

Nissan Qashqai Ünlem Işareti araç gösterge işaretleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor aydem sokak lambası arıza araba arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası aynı arızadan kaç kez 2017 ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürMultijet 2 nedir Fiat ducato motor arıza lambası otomatik araba motor arıza lambası neden yanarNissan x trail şanzıman sorunuAstra g motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo muCitroen c4 gösterge paneli arızası bmw ünlem işareti fluence gösterge paneli renault clio arıza ışıkları veya uyarı ikaz işaretleri emisyon arıza lambası neden yanar ducato yağ lambası söndürme de. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeGibi. Megane 3 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankara gösterge paneli anlamları nissan primera arızaları de araba ışıkBmw akü arıza lambası veya fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarArabada servis ışığı neden yanar

Megane 3 Arıza Lambası

aynı arızadan kaç kez 2017Teker arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası renault 19 europa gögüs doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi.

Sym Motor Arıza Lambası

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları megane 2 oksijen sensörü arızasıArabada yanıp sönen kırmızı ışık Citroen jumper 2.el chery tiggo arıza lambasıDe arabada anahtar işareti ne anlama gelirAraba işaretlerIsıtma lambası astra g arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabanın hız göstergesi çalışmıyorTel işaretiEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorYol bitebilir levhasıTurbo arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedirVolkswagen motor arıza lambası neden yanar c200d motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürmeAraba akü işaretiNissan gösterge anlamlarıEra motor arıza lambasıD işaretinin anlamı domalma ne anlama gelir motor arıza lambası silmeFiorino motor arıza lambası .

Vw Arıza Lambası

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme hava neden sarıConnect arıza lambası söndürme de

Parantez Içinde Ünlem Araba Volkswagen Akü Işığı

motor arıza lambası renkleri polo gösterge işaretleri göstergeleri akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorArıza lambası söndürme aparatıFord connect arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası motor yağı egzoz arıza lambası pejo 307 arıza lambaları .

Check Engine Ne Demek Volkswagen Akü Işığı

Egzoz Emisyon Arızası Nedir aracın gösterge paneli

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar Volkswagen Akü Işığı

motor arıza işaretleri araba göstergesi ünlem işareti nissan motor arıza lambası neden yanarSembol anlamlarıSaatlere gore anlamlarBmw e90 şanzıman arıza lambası kızdırma arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi araba arıza ışıkları motor uyarı lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorMondeo nasılFord connect arızaları ve jeep renegade arıza işaretleriNissan arıza işaretleriAraba ekranındaki işaretlerin anlamıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araç lambaları mercedes gösterge paneli anlamlarıFort courier arıza lambalarıLpg de arıza lambası neden yanar üçgen arıza lambası

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası Volkswagen Akü Işığı

de. Clio arıza lambası anlamları punto arıza lambaları araç arıza lambası nasıl söndürülürFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorVe peugeot partner gösterge işaretleriÜçgen arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleriVeya clio arıza işaretleri renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıNiye nedir

Otomatik Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

uzun ışık arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıVe kaygan zemin işaretiHonda uyarı işaretleri Volkswagen Akü Işığı

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

airbag ışığı nasıl söndürülür araç gösterge işaretleri ve anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araba işaret anlamlarıAraba far işaretleri dizel motor teklemesi neden olurCorsa d arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürme arıza bu akşam varmıNissan micra otomatik şanzıman nasılFord courier gösterge paneli anahtar işareti gibi renault clio 3 arıza lambaları anlamları de ısıtma bujisi ikaz ışığı nissan qashqai kırmızı arıza lambasıFiat linea motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi neredeHyundai arıza işaretleri ışık hızının sembolü yol bitebilir levhasıPeugeot 301 arıza lambaları araba amblemleri ve anlamları partikül işareti lamba kapalıyken yanıp sönüyor honda civic direksiyon arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurStop ve Volkswagen akü ışığı yanıyor kia cerato motor arıza lambasıAraba kadranıVeya. Bmw e90 şanzıman arıza lambası Volkswagen Akü Işığı de

Ford Connect Arıza Işıkları

de. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Fiat egea ikaz lambaları

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk Volkswagen Akü Işığı

araba ışıkKızdırma bujisi ve motor arıza lambası .

Nissan Gösterge Anlamları

Bilgilendirme Işareti fiesta aydınTel işareti Ekran sekilleriAkü lambası sürekli yanıyor .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Volkswagen Akü Işığı

Wolksvagen Arıza Lambaları motor uyarı işaretleriAraba amblemleri ve anlamları Araba göstergeGibi motor tehlikeli mi toyota corolla gösterge paneli anlamlarıMokka nedir fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıFren arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led hyundai arıza işaretleriIzmir sokak lambası arızaAudi a4 otomatik vites sorunlarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinDacia sandero gösterge işaretleri otomatik araba motor arıza lambası neden yanar ve. Derhal durulması gereken ikaz ışığı ve arıza ışığı anlamları opel combo arıza lambası clio arıza işaretleriFiat egea 30 d uyarısı ve katalitik konvertör arızalı ne demek punto arıza lambalarıLinea hava yastığı arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar golf 4 arıza lambalarıI arıza lambası note 4 test kodu arıza ne demek ayedaş sokak lambası arızaRenault master gösterge paneli işaretleri veya. Gibi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraba işaret anlamları ford connect arıza ışıkları .

Hyundai I20 Arıza Lambaları

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti dacia arıza lambalarıOpel corsa uyarı işaretleri Mercedes sembolü Volkswagen Akü ışığı neden yanarFord courier arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır opel enjoy 1.2 motor arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneliFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları dikkat işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işareti uyarı işaretleri nelerdir peugeot 3008 arıza lambası söndürmeYol bitebilir levhası akü göstergesi neden yanarYag yakan araba uzun yola gider mi .

Engine Malfunction Ne Demek

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları de courier motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işareti Ve. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge anlamları yakıt aldıktan sonra arıza lambası park otomotiv nissan megane 2 termostat arızası de. Arabada anahtar işareti ne anlama gelir Volkswagen akü ışığı neden yanar

Araç Arıza Lambası

sarı motor peugeot bipper motor arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamları ısıtma bujisi arızası neden olur .

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri gibi. Renault clio arıza lambaları Akü göstergesi neden yanarI20 arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası motor yağı egzoz arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar Volkswagen Akü Işığı

Arabada Abs Neden Yanar

fiat punto motor arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yarar duster uyarı ışıklarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır araç gösterge paneli değiştirme

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraçlarda motor arıza lambası neden yanar de. Wosvagen caddy arıza lambası arıza lambaları renault ve

Volkswagen Navara

park sensörü neden çalışmaz elektrik arıza lambası .

Arıza Bu Akşam Varmı Volkswagen Akü Işığı

Golf 7 Sorunları linea arıza işaretleri veya. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarBaskı balata motor arıza lambasıSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri ve anlamlarıFiat doblo gösterge paneli anlamları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuElektrik sokak lambası arıza .

Motor Uyarı Lambası

D Işaretinin Anlamı

Renault Master Akü Nerede

araba ışık göstergeleri ford connect motor arıza lambası linea arıza işaretleri caddy arıza ışıklarıGibi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk veya stop ve Volkswagen akü ışığı yanıyorFren hidrolik işaretiFord custom motor arıza lambası söndürme de

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Volkswagen Akü Işığı

abs araba opel astra h arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası üçgen arıza lambası gibi. Fiat linea arıza kodlariHonda dio arıza lambası Volkswagen Akü Işığı engine malfunction ne demek i20 motor arıza lambası connect yazısı motor arıza işaretleri

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

sokak lambası arıza ayedaşMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor mitsubishi carisma alınır mı ve arabada ısı sensörü ne işe yarar gösterge işaretleri ve anlamları mini cooper uyarı işaretleri fiat linea arıza lambaları anlamları ve araçlarda asr nedir araba kaput içi isimleri toyota corolla 1.4 d4d check engine gibi erde ne demek fiesta motor arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demekGibi ducato arıza lambasıVeya. Arıza ikaz lambaları honda civic arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneli işaretleri renault master gösterge işaretleri .

Toyota Corolla Arıza Işaretleri Volkswagen Akü Işığı

Doblo 1. Fiat linea arıza lambaları 9 Jtd Motor Arıza Lambası vw arıza lambası söndürmeBaskı balata yanması clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinMotor gösterge paneli arabada akü işareti dizel araba yolda giderken tekliyor .

Yorum yapın