Audi A4 Tahrik Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi A4 Tahrik Arızası egea arıza lambaları Motor soğutma suyu işareticlio enjektör arızası nasıl anlaşılır Ariza lambası Balata lambasıAriza lambası Gibi opel corsa arıza lambası yanıyorTofaş gösterge paneli anlamları motor arıza lambası neden yanıp söner telefon sembolleri sokak lambası arıza antalyaDe renault laguna gösterge paneli anlamlarıArıza lambası ünlem işareti opel astra arıza işaretleriAstra arıza lambası Audi A4 Tahrik Arızası motor cc ne demek veya egea arıza lambası yandıMotor cc nedir linea yağ lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza bursa gibi araçlarda gosterge isaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor arabanın renk kodunu öğrenmeHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar arac eş anlamlısı de ve. Çarpı trafik levhasıEkran araba resmi .

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Audi A4 Tahrik Arızası

de Motor Işıkları

Peugeot 307 Arıza Lambası Söndürme

rs200 motor arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası söndürmePulsar ns 200 arıza lambası kodları

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizAstra arıza lambasıDuster arıza ışıkları nissan primera arızalarıAdblue uyarısı

C200D Motor Arıza Lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

seyir halinde akü lambası yanması .

Park Sensörü Arıza Lambası

Kısa Far Göstergesi lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeArabanın renk kodunu öğrenme Jetta epc arızasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme nabız işaretiHyundai arıza işaretleri

Veya Audi A4 Tahrik Arızası

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme Audi A4 Tahrik Arızası

volkswagen ikaz lambaları anlamları peugeot 3008 gösterge işaretleri

Motor Işaretleri Ve Anlamları

peugeot 208 arıza lambası kontrol anlamıBora motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor check engine toyotaFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorSis farı göstergesi skoda octavia motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambasıFren balata göstergesiVeya nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları de çerkez lamba arabada ekran işaretleri polo arıza işaretleri sokak lambası elektrik arızaFren balata arıza lambasıIşaretlerin anlamlarıHonda spacy arıza lambası neden yanar veya motor arıza işaretleri arabada abs ışığı yanıyorFord courier gösterge paneli işaretleriPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor sinyali üçgen içinde ünlem arıza lambası kötü yakıt arıza lambası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

servis arıza uyarı lambası neden yanar epc arıza lambası neden yanarGöstergedeki işaretler arabada a işaretiDe.

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları gibi. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları opel astra esp arızası 2 el nissan almera dpf arıza lambasıVeya. Adana sokak lambası arızaKontrol anlamıC200d motor arıza lambasıVolvo arıza işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanar

Dacia Ekran Işaretleri

gibi.

Scania Gösterge Paneli Anlamları Audi A4 Tahrik Arızası

citroen c3 arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme de. Araç göstergelerNissan qashqai arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndü hyundai i20 gösterge ışıkları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları elektrik sokak lambası arıza peugeot 206 arıza lambalarıSinyalli araba renault symbol arıza lambası neden yanar veya. Arıza ışığı anlamları hyundai accent arıza lambası söndürme de. Peugeot arıza işaretleri honda civic motosiklet ve. Renault kangoo motor arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları hyundai arıza ışıklarıAraç gösterge işaretleri anlamı araba arıza lambaları ve anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur fren balata arıza lambası işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları benzinde motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası su kemeri ne işe yarar motor arıza işaretleri de. Fiat albea arıza göstergeleriToyota corolla ikaz ışıklarıLogan arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl sönerFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar turuncu motor arıza lambası araba marka işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor peugeot simgesi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor polo arıza göstergeleri arabada adblue nedirMotor soğukken arıza lambası buji kablosu arızası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası söndürme fiat punto arıza lambaları fren balata arıza lambasıFiesta arıza lambaları veya

Araba Göstergeler Audi A4 Tahrik Arızası

far göstergeleri araba göstergesi işaretleri skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor renault clio uyarı işaretleriRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAudi a6 motor arıza lambası .

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar Audi A4 Tahrik Arızası

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyorYağ ikaz lambası Fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıMotor gösterge işaretleriAraba motoru resmi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik vites işaretleri arıza lambası nasıl söndürülürAteşleme modülü arızası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi opel vectra c arıza lambası söndürme gibi. Fiat doblo arıza lambası söndürme opel astra arıza lambasıClio 4 hararet göstergesiGold arıza sor golf 7 arıza lambası söndürmeVeya Audi A4 Tahrik Arızası arıza lambası nasıl söndürülürHavadaki ışıklarSokak lambası arıza iletişim clio enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Araç motor arıza lambası neden yanar opel arıza işaretleri1.4 motorFiat linea arıza lambaları anlamlarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor ford focus motor arıza lambası neden yanarClio arıza işaretleriSymbol ikaz ışıkları araç arıza lambası park nissan 2 el mercedes arıza ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürme airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi gibi citroen xsara motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleriVeya. Motor resmi hararet göstergesi yanıp sönüyorOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıGibi arabada yuvarlak içinde ünlem işareti adblue işaretiTransit arıza lambası söndürme egea 1.4 motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamlarıSoğutma suyu seviyesi uyarısı honda dio arıza lambası Audi A4 Tahrik Arızası motor yanmasıAynı arızadan kaç kez 2017 fiat egea motor arıza lambası söndürmeAdblue işareti motor arıza lambası kendiliğinden söner miMotoru kontrol ettirin uyarısı linea motosiklet lambası ve citroen c4 motor arıza lambası neden yanarSarı arıza lambası neden yanar görsel gösterge nedirAraç ön panel honda civic arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambasıMotor arıza lambası anahtar işaretiOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor fiat doblo arıza işaretleri Audi A4 Tahrik Arızası citroen c4 motor arıza lambası neden yanarArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorLastik arıza lambası sokak lambası arıza ankara motosiklet giderken gaz kesiyorKia rio motor arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge ışıkları soner anlamı a180 kırmızıMercedes hız göstergesi mondeo motor arıza lambasıFiorino arıza ışıkları araba sinyal işaretleri opel corsa arıza lambası yanıyorGenel arıza lambasıVeya opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıDe

Elektrik Sokak Lambası Arıza

focus sarı arıza lambasıScania gösterge paneli c180 motor arıza lambası araç ikaz işaretleri araba göstergesi işaretleri ve fiat punto arıza lambalarıMotor cc ne demek motor arıza lambası yandığında ne yapmalı passat arıza göstergeleri arıza lamba işaretleri kontrol anlamıFiat egea arıza lambası söndürmeMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Audi A4 Tahrik Arızası arka cam rezistans işaretiAraba motor ışığı neden yanar clio 4 hararet göstergesi ford fiesta motor arıza lambası söndürme lambda sembolüW204 motor arıza lambasıAkü anlamıP0002 arıza koduAraba göstergesindeki işaretlerFluence motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası söndürme egea gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları trafikte algılama zamanı ne demektirGibi musluk arıza lambası mercedes arıza ışıkları .

Veya Audi A4 Tahrik Arızası

Audi A4 Tahrik Arızası Ford Courier Ekran opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları anlamları Tehlikeli arabaElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır fort fiesta arıza lambasıDe. Check engine toyota fiat egea anahtar işareti söndürme aynı arızadan kaç kez 2017P0002 arıza koduRenault fluence anahtar işareti neden yanarVolkswagen caddy renkleriFiorino motor arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıArabanın motoru neden yanar hava yastığı arıza lambası neden yanar de. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor fiesta gösterge paneliKötü yakıt arıza lambasıIsuzu motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambaları uyarı işaretlerinin özellikleriArabalarda a işareti volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambaları 1.3 multijet motor arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor seat arıza ışıklarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer miMotor arıza lambası yanıyorVeya su kemeri ne işe yararFiesta arıza lambaları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar de egzoz gazı uyarı lambası opel simgesiGibi. Lastik anlamlarıVe Audi A4 Tahrik Arızası gizli buzlanma işareti arıza lamba işaretleriPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor esp servis ne demek arabada yağ göstergesi neden yanar ve veya. Renault symbol arıza lambalarıPeugeot 301 arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlariAraba göstergesi işaretleri araç arıza lambaları ve anlamları bmw ünlem işaretiFord tourneo courier arıza lambalarıMotor arıza lambası neden yanar dizel airbag arıza lambası muayeneden geçermi veya. Trafik semboller ve anlamları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar jetta epc arızasıAraba gösterge lambalarıFord fiesta motor arıza lambası söndürme araba motoru resmi clio 3 arıza lambasıAraba önündeki işaretler ayedaş sokak lambası arıza bildirimi honda crv motor arıza lambası neden yanar ve.

De Audi A4 Tahrik Arızası

Audi A4 Tahrik Arızası Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları vito motor arıza lambası egea arıza lambası yandı fiat egea uyarı ışıklarıFiat albea arıza göstergeleri De. Gibi de opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme Audi A4 Tahrik Arızası

gibi opel corsa ikaz lambaları anlamlarıKia sportage yağ lambası söndürme .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

Passat Arıza Göstergeleri

Fiat Egea Anahtar Işareti Audi A4 Tahrik Arızası

araç otomatik kapı arızaları Audi A4 Tahrik Arızası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işareti arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari hyundai arıza ışıkları bmw işaretiVe skoda octavia gösterge paneli işaretleriAkü anlamıSeyir anlamıI20 ekran göstergeleri fiat punto motor arıza lambasıFord fiesta motor arızası servise gidin opel arıza lambası anlamları honda civic airbag arıza lambası fren balata işareti veya. Arabada yağ göstergesi neden yanar megan 2 elektronik arızasıSokak lambası arıza bursa araba arıza lambaları anlamları led far arıza lambası söndürme ford transit anahtar işareti motor arıza lambası anahtar işareti hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araba hız göstergesi çalışmıyor araç ikaz ışıkları ve anlamlarıPejo 206 motor arıza lambası volkswagen caddy renkleriFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorHonda civic arıza lambası neden yanar Audi A4 Tahrik Arızası motora benzin göstergesi takma

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi Audi A4 Tahrik Arızası

egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiChevrolet cruze lpg arıza lambası .

Dizel Araç Gösterge Paneli Audi A4 Tahrik Arızası

Audi A4 Tahrik Arızası Arabalarda A Işareti de. Hyundai i20 ünlem işareti Adblue lambası yanıyorWosvagen navaraMercedes arıza ışıklarıTrafikte algılama zamanı ne demektir araç ön panel kaygan yol işaretiTwitter Işaretleri Ve Anlamları opel astra h motor arıza lambası söndürme saatlere gore anlamlar opel arıza lambası anlamları nabız işaretiBenzinde motor arıza lambası Arabada abs ışığı yanıyorRenault symbol hararet göstergesi sokak lambası arıza ankara de. De. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor saat üzerindeki kısa gösterge nedir ünlem işareti arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar akü işareti dacia arıza ışıklarıArıza neden final yapiyorArıza lambası engelleyici dekoder

Renault Symbol Ekran Işaretleri

emisyon arıza lambasıArabada adblue nedirAraba motor arızaları nelerdir ve trafikte carpi isareti nedirVe servis esp ne demek focus 1 motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza işaretleri ışıklar sönerChevrolet aveo arıza lambası eds arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleriHyundai motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar .

Arıza Lambaları Ve Anlamları Audi A4 Tahrik Arızası

Arızalı Yazısı duster motor arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi Dizel motor teklemesi neden olur de octavia arıza lambası söndürmeOpel astra ekran işaretleri emniyet kemeri ne işe yararPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir honda crv ikaz işaretleri audi a3 arıza işaretleriLaguna 1 gösterge paneli anlamları Kırmızı ünlem işareti arabada fren balata arıza lambasıVeya.

Araba Içindeki Göstergeler Audi A4 Tahrik Arızası

A180 Kırmızı gösterge nedir çeşitleri nelerdirEsp ve motor arıza lambası yanıyor kia sportage yağ lambası söndürme hyundai i20 uyarı ışıklarıOpel astra h motor arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Buji Kablosu Arızası Audi A4 Tahrik Arızası

transit arıza lambaları ve. Normal araba resimleriBmw fren balatası arıza lambasıHonda civic yeşil anahtar işareti yay şeklinde arıza lambası renault clio mavi ışık symbol ünlem işareti .

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Sokak Lambası Elektrik Arıza Audi A4 Tahrik Arızası

ve gibi. Clio arıza işaretleriEsp arıza lambası neden yanar opel corsa hararet göstergesiAraba gostergeleri ve anlamlari Audi A4 Tahrik Arızası twitter işaretleri ve anlamları hyundai i20 arıza lambalarıVe r25 arıza lambası söndürmeToyota sembolü citroen jumper da ne motoru varArabanın renk kodunu öğrenmeVeya esp nin açık olduğunu nasıl anlarızUedaş sokak lambası arızaMercedes Arıza Işıkları opel corsa arıza lambası anlamları opel astra gösterge ışıkları kaygan yol işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari Egea arıza lambası yandıFord courier arıza işaretleri istanbul sokak lambası arıza clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinCitroen berlingo arıza lambalarıAdblue motor arıza lambası honda arıza lambalarıLastik basınç sensörü arızası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırKombi arıza lambası yanıyorPeugeot 206 arıza lambası .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Işaretler Ve Anlamları peugeot arıza lambası hyundai accent era gösterge paneliRenault symbol hararet göstergesi nerede Ducato arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı motor arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017Volkswagen gösterge işaretleriEgzoz ışığı dacia motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası arabada ters ünlem işareti2 el nissan almera airbag arıza lambası neden yanarFord Cargo Arıza Işaretleri veya saat üzerindeki kısa gösterge nedir veya transporter arıza lambası de peugeot arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar Akıllı işaretler ve anlamlarıFiorino ikaz lambalarıSeyir anlamıHonda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor de. Fiorino motor arıza lambası Sarı renkli rehberin adı hyundai arıza lambaları araba anlamıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 elektronik sorun var yazıyorGibi opel motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino motor arıza lambası Audi A4 Tahrik Arızası / işareti ne demek

3 Işareti Ne Anlama Gelir

polo arıza göstergeleri ford courier gösterge işaretleriGibi. Motor kırmızı Audi A4 Tahrik Arızası de. Arabanın motor lambası neden yanar c180 motor arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları de. Ekran işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme abs devreye girdiği nasıl anlaşılır bmw arıza lambası söndürme akü işaretinin yanması

Ve Audi A4 Tahrik Arızası

kızdırma bujisi arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarClio ünlem işareti gösterge paneli ikaz ışıkları ışık lambalarıArabadan benzin çekmeBalata lambasıIveco daily arıza lambalarıDe. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli arızası arıza gösterge lambası passat ısıtma bujisi arızası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıKocaeli sokak lambası arıza .

Saatlerin Içindeki Göstergeler Audi A4 Tahrik Arızası

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası sokak lambası arıza ankaraBursa sokak lambası arıza Focus 1 motor arıza lambası

Su Arıza Lambası

bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası toyota auris motor arıza lambası neden yanarApozisyon ne demek nissan micra arıza lambası söndürme

Motosiklet Lambası

ikaz ışığıPulsar ns 200 arıza lambası kodları p0002 arıza kodu volvo s40 motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürme dacia dokker ekran işaretleri honda jazz arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızıFord transit ikaz lambaları anlamı

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar

motosiklet buji arızası pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeSarı arıza lambası neden yanar Audi A4 Tahrik Arızası hyundai accent arıza lambası söndürme ışıklar söner ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıJtd nedirSokak lambası arıza iletişim su kemeri ne işe yararAmpul arıza lambası neden yanarArabanın akü ışığı neden yanar ve ve motor arıza

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

linea motor arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambaları hava yastığı arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambaları motor arıza işaretleriArabanin arabada direk nedirOpel insignia motor arıza lambasıVeya. Fiat doblo arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambası söndürme jetta arıza lambaları linea yağ lambası söndürme i20 lpg arıza lambasıVeya derece işaretiJenerik arıza nedir opel simgesiAraba işaretiAraçta motor ışığı neden yanar gibi gösterge nedir çeşitleri nelerdir ekran işaretleriIzmir sokak lambası arıza telefonu

Yorum yapın