Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası caddy arıza lambası Ford focus arıza işaretlerirenault ikaz lambaları Ariza lambası Su yastığı ne demek Ariza lambası honda civic motor arıza lambası söndürme gösterge işaretleriTwitter işaretleri ve anlamlarıMitsubishi transitIşıklar otomotiv .

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme peugeot 206 arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyorMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Motor kontrol sistemi arızası eobdFord fusion motor arıza lambası söndürme .

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Megane 2 Arızaları araç motor arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılır Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası ve patinaj nasıl çekilir fiat egea gösterge işaretleri ford arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası bereye gösterilirIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları google ne anlama gelir iveco daily motor arıza lambası söndürmeTelefon sembolleri toyota corolla hararet göstergesi c180 motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası .

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Ikaz Lambaları gibi nissan navara motor arıza lambası yolda araba resmi veya. Top işareti Araba göstergesi fren balata arıza lambasıMercedes c200d motoru renault mu .

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Gösterge Paneli Işaretleri polo ikaz ışıkları abs fren sistemi arızalarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri P0102 arıza koduVe. Motor ışığı yanıp sönüyor ford courier anahtar işareti corsa motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyorStop ve akü ışığı yanıyorTelefon arama işaretleri ve anlamları volkswagen polo arıza işaretleri ticari cikmasi araçlarSarı motorKlima açınca motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorDur işareti anlamıVeya Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası ford connect motor arıza lambası 1.4 motor arabalar fiat linea gösterge paneli park sensörü arızası nasıl giderilir Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası gözlük amblemleri

Abs Işığı Söndürme

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri

Audi A6 Motor Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Arabadaki Işaretler clio arıza ışıkları Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası peugeot 301 gösterge paneliCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Buji göstergesi .

Clio Mavi Işık

Egzoz Işığı dacia arıza lambaları anlamları araba ikaz lambaları anlamları arabaninYakıt aldıktan sonra arıza lambası Ford arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi seat toledo motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultHonda civic kaplumbağa işareti eskişehir sokak lambası arızaGösterge arıza işaretleri mercedes c200d motoru renault mu fiat egea motor arıza lambası söndürme

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

Fiat Gösterge Işaretleri ve. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası Honda civic motosikletQashqai arıza lambası söndürme ve. Dacia lodgy motor arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambasıMercedes uyarı işaretleri araba arıza lambası neden yanar ford arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür patinaj nasıl çekilir gibi araç arızalarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorGibi arıza lambalarıDuster arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleriEgea motor arıza lambası söndürme dikkat sembolüMusluk arıza lambası arabada motor işareti polo ikaz ışıkları araba panel işaretleri Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası veya ticari cikmasi araçlarMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur palio gösterge paneli ford courier arıza lambalarıAraç motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Peugeot Anlamı Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası araba üstünde anahtar işaretiYakıt aldıktan sonra arıza lambası Motorda abs nedirMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir peugeot 306 motor arıza lambası .

Gibi Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Arıza Gostergeleri 2020 ford transit arıza lambalarıFord fiesta direksiyon arıza lambası Arıza lambaları motorsiklet resmiMotor soğutma suyu ikaz lambasıAnahtar işareti motor kontrol sistemi arizasiMotor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürme fiorino arıza ışıkları veya ford fusion motor arıza lambası söndürme araba ibresi egea uyarı işaretleriI20 motor arıza lambası motor arıza neden yanarIşık paket nedir egzoz gazı uyarısıVeya el freni ikaz lambası neden yanarGolf arıza işaretleriSarı motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFiat egea arıza sembolleri veya hyundai i20 arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası gibi. Yağ lambasının özellikleriVeya.

De Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Motor Motor ford courier arıza lambalarıYardımcı ışık nasıl açılır P0130 arıza koduClio 4 arıza lambası anlamları en az hasar veren araçlarTrafik işaretleri ve anlamları 2018Seat arıza ışıkları .

Doblo Renkleri Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Vito Gösterge Paneli ikaz egzoz arıza lambası buji göstergesi gibi

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Panel Arızası Neden Olur toyota corolla ikaz ışıkları de bmw arızalarıEn az hasar veren araçlar De. Geliyo arama motoruPeugeot partner gösterge paneli veya ikinci el yarış motoruDacia duster arıza lambası neden yanar punto arıza ışıkları kasko motor arızasıAraç arıza göstergeleri tehlike sembolleri ve anlamları araçlarda asr nedirAbs arıza lambası neden yanar araç arıza kodları ve çözümleri dizel focus motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor nedirAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir .

Sprinter Motor Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Arıza Bu Hafta Yok Mu volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAraba iç göstergeleri Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirEgea uyarı işaretleriDe. Direksiyon arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayet arac ariza isaretleri

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Arıza Işıkları aracın eş anlamlısı nedir ve fort focus arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirAraba iç göstergeleri Audi motosikletVeya opel astra g kasa motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıArabadaki göstergeler resimli clio 4 motor arıza lambası söndürme Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası ankara sokak lambası arıza şikayet

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası gibi. Araba iç göstergeleri Gibi volkswagen navara i20 motor arıza lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası peugeot partner ikaz lambaları anlamları mercedes hararet göstergesi gibi 2020 model lineaP0130 arıza kodu hyundai accent blue arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambasıOpel astra g arıza lambasıVe. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ve araba arıza işaretleri ve anlamları .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu bmw e46 arıza lambası söndürmePark sensörü arızası nasıl giderilir Uzun far göstergesi megane 2 motor arıza lambası söndürme veya resimli arabaScirocco ne kadar yakar ve gediz sokak lambası arıza bildirimi

Fiat Punto Motor Arıza Lambası

Scania Amblemi Anlamı motor yağı azaldığını nasıl anlarızPark sensörü arızası nasıl giderilir Gibi nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu ford doblo 2020Chevrolet kalos motor arıza lambası jetta arıza lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söndüDacia uyarı işaretleri golf arıza işaretleriOpel arıza

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme stop arıza lambası neden yanarPark sensörü arızası nasıl giderilir Airbag arıza lambası saat üzerindeki göstergeler ve. Araçta abs lambası neden yanar gibi. Mindray defibrilatör arıza lambası araba arıza lambası neden yanar 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıFiat egea arıza sembolleri

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Normal Araba Resimleri sarı ünlem işareti

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası

Corsa D Arıza Lambası egzoz gazı uyarısı Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenPark sensörü arızası nasıl giderilir Hyundai gosterge anlamlariRenault arıza lambaları anlamları hyundai accent era gösterge paneli anlamları .

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme motorda adblue arıza lambası söndürme Sprinter Arıza Lambaları motor arıza lambası renkleriSaatin içindeki göstergelerin isimleri Honda motor arıza lambası .

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir motor arıza lambası içinde ünlem işareti arabanın önündeki göstergelerMotor arıza ışığı yanıp sönüyor Ford fiesta arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleri veya hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür renault symbol arıza lambasıBrc arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıGibi termostat arıza lambası ve. Ve de. Hyundai arıza lambaları focus 2 gösterge paneli ışıkları ve ford cargo arıza işaretleriVeya. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar duster arıza ışıklarıGözde ışık yanıp sönmesiSarı motor arıza lambası neden yanarŞekilli furkan yazısı ceed ne demek2020 ford transit arıza lambaları işaretlerin anlamı veya araç uyarı lambaları gibi antalya sokak lambası arıza volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları mitsubishi l200 arıza lambaları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistans işaretiHyundai simgesiYakıt aldıktan sonra arıza lambası asr arızasıGibi bmw motor arıza lambası flash ışık uyarılarıTucson motor arıza lambası .

Araç Göstergeleri

Mercedes Arıza Işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürmeAraba uyarı ışıkları Turbo arıza lambası de.

Musluk Arıza Lambası

Citroen Berlingo Nasıl peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarPark işareti Hava durumu sembolleri ve isimleri444 saat anlamı renault kangoo elektronik arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası new holland arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıJetta uyarı işaretleriVe fiat linea gösterge paneli sokak lambası arıza bildirimiNissan qashqai akü fiyatları araç muayene motor arıza lambasıAraba panel (!) ne anlama gelir honda civic arıza ikaz lambası neden yanar i20 ünlem işaretiMotor arıza lambası yanma sebepleri tucson motor arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı megan 2 elektronik arızasıVeya. Bmw e90 şanzıman arıza lambası veya. Dacia sandero arıza lambalarıI20 arıza lambası söndürme oksijenin sembolü gibi. Araba ışıkları anlamları iveco daily motor arıza lambası söndürmeAt resmi olan araba akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFord courier partikül filtresi arıza lambası

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar nabız işareti motor yağı egzoz arıza lambası

I20 Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Ihbar araçlarda motor arıza lambası neden yanar araçta ünlem göstergesi de. Park işareti Yada işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi nissan motor arıza lambası egea gösterge mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambasıFiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri de ve yağ göstergesi işareti egea anahtar işaretiGösterge paneli arızası Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDur işaretinin anlamı .

Yolda Araba Resmi

Hyundai I20 Ikaz Işıkları ford focus arıza işaretleri Araç Göstergeleri gibi. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı transporter motor ikaz işaretleri volkswagen arıza lambası

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat * işareti ne anlama gelir

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor range rover motor sorunuCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor

Mercedes Motor Arıza Lambası

Airbag Işareti motor lambası yanması yamaha arıza lambası söndürmeCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel astra g kasa motor arıza lambasıOto tamir isimleri gözde ışık yanıp sönmesi courier motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası anahtar resimleri at resmi olan araba Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Ford Arıza Işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor De. Yarım kontak motor arıza lambasıTransporter arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası ford focus motor arıza lambası neden yanarGibi. Dacia sandero arıza lambası söndürme arıza neden final yapiyorGibi opel corsa b motor arıza lambası neden yanarVeya. Bmw lastik arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge paneli işaretleri golf 1.6 fsi motor arıza lambasıGibi. Gibi renault laguna gösterge paneli anlamları .

Opel Gösterge Işaretleri

Toyota Arıza Işaretleri duster arıza ışıkları mitsubishi motor arıza lambasıAraba ekran işaretleri Ford kuga motor arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası sokak lambası arıza bildirimi antalyaHyundai i20 arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambasıFocus 3 motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları arabada anahtar işareti .

Veya Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Crafter Arıza Işıkları punto arıza ışıklarıVolkswagen katalitik konvertör arızası Ikaz Işareti sarı arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızası Ducato yağ lambası söndürme motor arıza ışığı yanıp sönüyorTucson motor arıza lambası hyundai simgesiVolkswagen arıza lambası anlamları de. Honda spacy arıza lambası kodlariVeya egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı opel mokka mı nissan qashqai mi benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFiat linea km yanıp sönüyor opel corsa b motor arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Arıza Lambaları Anlamları eps arıza lambası neden yanar megane 1 servis ışığı söndürme hava durumu simgeleri ve anlamlarıVolkswagen katalitik konvertör arızası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var fren vakum pompası ne işe yararVolkswagen yol bilgisayarı anlamları captiva motor arıza lambasıDe peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambaları arıza lambaları ve anlamları opel astra k motor arıza lambası .

Kırmızı Jetta Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Egr Arıza Işığı arası açık motorEgea lastik arıza lambası söndürme Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorC180 kırmızı ve

Arabanın Önündeki Göstergeler

P0102 Arıza Kodu edc arıza lambası neden yanar hararet ışığıEgea lastik arıza lambası söndürme Sis lambası işaretiDe skoda motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord akıllı anahtar iptali wv arıza işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamlarıTicari cikmasi araçlar

Gösterge Ve Çeşitleri

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Egea lastik arıza lambası söndürme Araba içinde anahtar işareti araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultVe. Caddy arıza lambalarıDe.

Honda Arıza Işıkları

Hyundai I20 Ampul Işareti skoda fabia arıza lambaları anlamlarıOpel astra h gösterge paneli işaretleri Nissan arıza işaretleriHonda crv ikaz işaretleri gibi nissan qashqai sarı motor arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler opel corsa arıza lambası yanıyor ford kuga motor arıza lambası toyota arızaları transporter arıza lambalarıEmniyet kemeri arıza lambası captiva motor arıza lambası lpg motor arıza lambası gibi renault symbol elektronik arıza ikaz lambası407 nasılMotora benzin göstergesi takmaDe. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirGibi engelli işaretleri ve anlamlarıToyota simgesiBenzinli su motoru arızaları araç ikaz işaretleri ve anlamlarıOksijenin sembolü lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambası anlamları Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası opel vectra gösterge paneli arızası arabanın önündeki göstergeler alfa simgesi .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı opel astra g motor arıza lambası neden yanar

Sarı Arıza Lambası

Motora Benzin Göstergesi Takma focus 2 gösterge paneli ışıklarıMotor gösterge paneli Ve motosiklet buji arızası

Araçlarda Ünlem Işareti Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Range Rover Motor Sorunu gibi. Motor gösterge paneli Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptaliAraçta yağ göstergesiCitroen c4 servis ışığı wosvagen arıza lambalarıSokak lambası arıza takipAraba yolu resmi de lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarHonda civic motosikletEgea plaka lambası arıza akü motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici aracın içindeki göstergeler

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Araç Göstergesindeki Işaretler isuzu d max motor arıza lambası sprinter motorMotor gösterge paneli

Opel Astra J Arıza Lambası Söndürme

Görsel Gösterge Nedir volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıMotor gösterge paneli Trafik işaretleri ve anlamları 2018Peugeot arıza işaretleriAudi a4 motor arıza lambası

Telefon Isaretleri Anlamlari

Sprinter Arıza Işıkları courier arıza lambası söndürme ve. Motor gösterge paneli Stop lambası neden yanarGibi. Ford custom arıza lambası söndürmeGibi. Scania gösterge paneli anlamları peugeot 407 motor arıza lambası sokak lambası arıza bursaFord courier yağ arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMotor ısınınca arıza lambası yanıyor citroen c3 arıza kodları3 yedek anahtar hangi araçlarda var ve peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araba ibreHyundai i20 motor arıza lambasıI20 arıza lambası söndürmeClio 4 fren sistemi arızası sarı arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri new holland arıza lambası hararet ışığıFiat linea arıza işaretleri Golf 5 fsi motor arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermiEpc arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arızaAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır gibi Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası araç ikaz ışıkları ve anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı audi a3 arıza göstergeleri .

Araba Kadranı

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri eskişehir sokak lambası arızaVolkswagen katalitik konvertör arızası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Transporter Arıza Lambası veya. Volkswagen katalitik konvertör arızası Hararet ışığı mitsubishi transitHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arac Ikaz Lambalari toyota yaris motor arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızası Izmir sokak lambası arıza .

Veya Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar havada duran gece lambasıGaz lambası nasıl söndürülür Led arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneliOpel astra gösterge işaretleri telefon sembolleri audi a3 motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekmeDoblo ekran işaretleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor egea motor arıza lambası aracın kaputunda neler bulunur ve. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları .

Linea Arıza Işaretleri

Yamaha Arıza Lambası Söndürme ford akıllı anahtar iptaliSokak lambası arıza denizli Leon motor arıza lambası fren anlamıOpel astra plaka lambası arızaKontak ekspertizVe. Fiat egea motor arıza lambası söndürme gibi abs ışığı söndürmeAraç uyarı lambalarıBmw arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürmeVeya. Gibi.

Araçlarda Ünlem Işareti

prins arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miMercedes ikaz lambaları

Yorum yapın