Transporter Termostat Arızası 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Transporter Termostat Arızası araba panelindeki işaretler

Transporter

Ariza lambası ampul arıza lambası neden yanarfiat punto arıza lambası söndürme Ariza lambası Dacia adblue işaretiOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları golf 7 dizel motor arıza lambası gibi. Srs ışığı neden yanar Araba Termostat Arızası sarı motor emniyet kemeri işareti nissan juke motor arıza lambası yanıyor veya. Motor arıza lambası söndürme de antalya sokak lambası arıza motor arıza lambası turuncu yanıyor mercedes motosiklet araç içi göstergelerFord fiesta dizel motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işareti Transporter lamba işaretleri brake arıza lambasıVe mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya.

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Doblo Cornet de Transporter arıza lambası neden yanarEgzoz motor Patinaj nasıl çekilirFord courier gösterge paneli anahtar işareti renault laguna gösterge paneli anlamlarıOpel astra g gösterge paneli anlamları .

Opel Astra Esp Arızası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar egea motor arıza lambası veya nissan almera motor arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında audi motor arıza lambası ve ford transit ikaz lambaları anlamı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası Ford tourneo courier motor arıza lambasıKia transit nissan micra gösterge işaretleri opel arıza işaretleri ve motor arıza ışıklarıMegane 2 servis lambası yanıyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor renault symbol gösterge paneli işaretleriRenault symbol ünlem işaretiKasa motor veya. Mercedes motorsiklet qashqai motor arıza lambası söndürme opel astra k motor arıza lambası dörtlü ikaz lambasıSis farı işaretiKatalitik konvertör arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAdblue ikaz lambaları araba far işaretleriP0400 arıza koduClio hararet göstergesiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi akü renkleriDuster lastik arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı kontrol sistemi arızasıFord uyarı işaretleriAraç işaret lambaları .

Veya Transporter Termostat Arızası

Transporter Termostat Arızası Megane 2 Servis Lambası Yanıyor fiat punto arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolü mazda 3 motor arıza lambası neden yanar doblo cornetFiat egea arıza kodları Simge yanık ford connect arızalarıMercedes kamyon ikaz lambalarıAraba göstergeler .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Motor Lambasi hyundai ix35 motor arıza lambasıSu göstergesi Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli nissan note alınır mıYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıSymbol elektronik arıza ikaz lambası jtd nedir nissan qashqai kırmızı arıza lambası araç ekran göstergeleri corsa c gösterge paneli enerjisa sokak lambası arızaDe dacia duster arıza lambası neden yanar .

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası

Transporter Termostat Arızası Neyi Gösterir peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarMultijet motor nedir Durduk yere göz yanması linea arıza lambası neden yanar araba motoru neden yanar araçta motor ışığı neden yanar de fiat c max motor işletim sistemleri gibi volkswagen ariza lambalari kia sportage yağ lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası neden yanarGibi renault gosterge simgeleriOpel corsa servis ışığı araba işaret anlamları simge yanık

Honda Ikaz Lambaları

fiat fiorino gösterge paneli anlamları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriVeya. Ve arıza lambası yanıyor de. Arabada ünlem işareti ne anlama gelirAraba ön panelVeya de fiorino arıza ışıklarıPeugeot 206 arıza lambaları arıza ikaz lambasıNissan qashqai akü fiyatları captiva arıza lambası söndürme jetta uyarı ışıklarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası duster arıza lambalarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme wosvagen arıza lambası alaaddin anlamı duster arıza işaretleri gibi astra ne demek araçta sarı ünlem işareti .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Balatası Ikaz Lambası renault gosterge simgeleri de. Motor arıza lambası yanma nedenleri Motor arıza ışıklarıVe kia arıza işaretleri fiat egea arıza kodları hava durumu işaretleri anlamlarıMercedes motor arıza lambası neden yanar egea gösterge ışıkları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıYolda araba resmiYanıp sönen arıza lambasıHyundai i20 uyarı ışıklarıGaz lambası nasıl çalışırRenault clio arıza lambası polo direksiyon arıza lambası

Linea Gösterge Işaretleri Transporter Termostat Arızası

yakıtta su var işareti polo uyarı işaretleri ve motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiat doblo arıza işaretleri araç simgeleriMotor arıza lambası neden yanar lastik arıza göstergesiOpel astra gösterge ışıkları clio 4 arıza lambası anlamları honda simgesiLinea ikaz lambalarıHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araçta motor arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası opel arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri gibi fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor ısıtma bujisi arızası neden olurChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ve. Volkswagen jetta arıza işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araba Termostat Arızası arabanın ön göstergeleriPark işareti 2017 çıkacak arabalarSokak lambası arıza bildirimi ankaraMini cooper uyarı işaretleriClio arıza lambaları audi a4 otomatik vites sorunlarıToyota corolla arıza ışıkları ışık ne zaman gereklidir

Toyota Corolla Arıza Lambası Söndürme Transporter Termostat Arızası

egzos arıza lambası p0141 arıza kodu opel astra servis esp araba hata işaretleri bmw işaretleriKia ceed motor arıza lambası transit arıza lambalarıDolama nasıl bağlanır

Arka Panel Nedir

veya. Veya. Renault symbol gösterge paneli işaretleri arıza lambası işaretleri uyari işaretleri audi a3 direksiyon arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambasıMercedes motorsiklet .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Transporter Termostat Arızası Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Citroen c5 gösterge paneli anlamları Opel combo arıza lambası neden yanarHonda cr v gösterge paneli işaretleriGibi. Veya Araba Termostat Arızası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

arabanın önündeki göstergeler elektrik işaretiAraba panel ford cargo motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi göstergesiArabanın bagajında olması gerekenler renault clio gösterge paneli anlamları opel sembolü .

Pejo 301 Lastik Basıncı

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor araba panel yakıt aldıktan sonra arıza lambası gibi. Passat arıza lambaları Vsa arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarEn iyi kurye motoru 2020 opel arıza işaretleri ve anlamlarıNissan ne demek honda crv motor arıza lambası neden yanarVe. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarVeya. Motor arıza lambası sürekli yanıyor clio arıza lambaları durduk yere göz yanması gibi ford focus arıza göstergeleri de. Peugeot gösterge işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası buji arıza lambası ekran araba resmiSimge peugeotFord courier ikaz lambaları ve anlamları de. Ve. Skoda superb arızaları passat arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambasıRenault trafic arıza lambası söndürme nissan x trail motor arıza lambasıTransit arıza lambası Araba Termostat Arızası dacia duster arıza lambası neden yanar Transporter Termostat Arızası ingiliz anahtarı arıza lambası peugeot 308 arıza lambasıFiat fiorino arıza işaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor mercedes vito motor arıza lambası neden yanarOpel corsa servis ışığı opel insignia arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme gibi. Arıza ikaz lambaları yağ göstergesi işareti araç arıza kodu sorgulamaGibi. Mazot göstergesi çalışmıyorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları mazdacı ahmet düzce linea gösterge işaretleri engelli işaretleri ve anlamlarıGibi. Şekildeki güvenlik uyarı renault arıza ışıklarıAnkara sokak lambası arızaEn iyi kurye motoru hangisi önemli işareti de ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar parantez içinde ünlem arabaDe. Wolksvagen arıza lambaları fiat doblo arıza işaretleriLastik arıza göstergesi hyundai getz arıza lambası söndürme hyundai accent era manisaFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambası neden yanar istanbul sokak lambası arıza

Fluence Gösterge Işaretleri

stilo arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası gibi. Fiat doblo arıza işaretleriFluence arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorArabada airbag ışığı neden yanarMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli epc ve motor arıza lambası passatJenerik arıza nedirVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları ford motor arızası servise gidinAraba ışıklarının anlamıAudi a4 otomatik vites sorunlarıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı epc ve motor arıza lambası passatUyarı lambaları arabanın şarj lambası neden yanar gibi. Passat arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Fiat egea arıza lambaları anlamlarıRenault master ikaz lambaları anlamlarıDe. Ford transit ikaz lambaları anlamı .

Arıza Neden Final Yapiyor

de. Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

servis esp uyarısı opel astraPeugeot 206 arıza lambaları motor arıza lambası yandı sonra söndüIkinci el benzinli motor fiat egea yağ lambası söndürme

Honda Simgesi Transporter Termostat Arızası

doblo arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları citroen transporter fluence motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne anlama gelir motor arıza lambası yanma nedenleri lastik basınç sensörü arızası wosvagen arıza lambaları fiat doblo arıza işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürme mitsubishi carisma alınır mıMotor arıza lambası silme araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambasıFord fiesta motor arızası servise gidinHyundai accent 1.3 gls nasıl citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorEdc arıza lambası 9 ışık anlamıMazot göstergesi çalışmıyor arabanın önündeki göstergeler vosvogen arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası neden yanarEl freni göstergesiKatalitik konvertör arıza lambasıAraçlarda asr nedirMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimi .

9 Işık Anlamı Transporter Termostat Arızası

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

ford motor arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürmePejo 301 motor arıza lambası neden yanar gaz lambası nasıl çalışırVe doblo park lambası arıza .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Jetta Epc Arızası veya. Kırmızı motor Chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar gibi chevrolet motor arıza lambasıGibi. Opel combo gösterge paneli işaretleriHasarlı sembol araç arıza lambası söndürmeVe. Mini cooper arıza işaretleri motor göstergeleriTransit motor arıza lambası söndürme focus motor arıza lambası söndürme en iyi kurye motoru hangisi

Scania Amblemi Anlamı Transporter Termostat Arızası

mercedes gösterge paneli anlamlarıVeya sokak lambası arıza antalya kontak ekspertiz chevrolet motor arıza lambası bmw işareti ford focus dizel motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası ariza bu hafta yok muGibi. Arabada airbag ışığı neden yanarAmarok arıza lambaları linea anahtar işaretiWolksvagen ariza sembolleri i arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorSarı ikaz lambası 2020 honda civic motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Transporter Hata Işaretleri toyota motor arıza lambası honda civic 2018 motor arıza lambasıHyundai arıza lambası Arabanın motoru neden yanar ve. Motor arıza lambası mercedes araba ünlem işareti araba arıza ışıkları anlamları

Amerikan Park Arıza Lambası

hyundai motorsiklet motor lambasi kırmızı motor gibi. Araba ikaz ışıkları led far arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası neden yanar nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı gibi. Ford tourneo courier arıza lambası motor arıza lambası opel veya. Corsa d arıza lambası söndürmePark sensörü arızası nasıl giderilir otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar brake arıza lambası

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

astra ne demek .

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri

Gösterge Işıkları akü arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıyor Ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor Araba Termostat Arızası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 407 motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme araç ikaz lambası bursa sokak lambası arıza direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor vosvogen arıza lambalarıYakıt arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motosiklet motor arıza lambası neden yanar fort connect 2020Fren arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opelIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMegane 2 servis lambası yanıyor

Araç Göstergeleri Anlamları

clio 3 arıza lambası söndürme renault laguna gösterge paneli anlamları

Opel Arıza

fiat egea yağ lambası söndürmeAudi arıza lambası anlamları Araba Termostat Arızası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ford connect arıza lambası anlamı yakıtta su var işareti9 ışık nedir adblue işareti ve.

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bajaj Pulsar Arıza Lambası araç ikaz lambası arabadaki göstergelerin anlamıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Vsa arıza lambası 206 arıza lambası söndürme akıllı işaretlerin anlamları pejo 307 arıza lambaları rölantide yağ lambası yanıyor hyundai motorsikletVe. Ve Araba Termostat Arızası

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat egea arıza lambaları anlamları ford arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatlarıKatalitik konvertör arıza lambası .

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları ayedaş sokak lambası arıza telefonu i arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları Baskı balata yanması fiat gösterge işaretleriRenault gösterge paneli golf 6 arıza lambası söndürme saat içindeki göstergeler nelerdir soğuktan motor arıza lambası yanar mı de opel astra g gösterge paneli anlamları arıza ikaz lambalarıVe. Akü göstergesi neden yanar otomatik vites arıza lambası yanıyor motor yağ basıncı lambası yandığında astra arıza lambası söndürme Transporter Termostat Arızası arabanın ön kaputu neler varVe. Dacia arıza ışıkları fiorino arıza lambalarıAraçta motor ışığı neden yanar egea motor arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları

Nmax Motor Arıza Lambası

en iyi kurye motoru 2020Honda dio arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambasıGibi araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor citroen berlingo arıza işaretleri ford connect arıza lambasıGibi. Diferansiyel arızasıVe skoda superb arızaları

Egr Arıza Lambası Söndürme

de araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı stilo arıza lambası astra h motor arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olurCam rezistans lambasıMitsubishi Carisma Alınır Mı ford courier yağ arıza lambası ve

Fluence Gösterge Işaretleri

ısuzu motor arıza lambasıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırAraba göstergeleri anlamları araba hata işaretleri

Motor Nedir

peugeot 301 arıza lambalarıFren anlamı hyundai i20 uyarı ışıkları motor arıza lambası yanma nedenleri linea ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür renault fluence gösterge işaretleriOpel arıza işaretleri ve anlamları Transporter Termostat Arızası audi a3 gösterge paneli işaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleri

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar Transporter Termostat Arızası

hyundai getz motor arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası de jtd nedir hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarEl freni göstergesi opel arıza işaretleri ve anlamları301 motor arıza lambasıSsangyong motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası octavia arıza lambası söndürme sokak lambası arıza antalya ve. Araba hata işaretleriCitroen c elysee anahtar işareti araba rezistans nedir opel astra g arıza lambası anlamları veya. Transporter ariza lambalari .

Hyundai Arıza Lambası Transporter Termostat Arızası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar Transporter işaretleri Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza lambaları ford connect arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamları yağ arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor bajaj pulsar arıza lambasıVe. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirPeugeot motor arıza lambası 9 işık nedir ve anlamları araç ikaz ışıkları ve anlamları arabanın renk kodunu öğrenmeMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı hava yastığı arıza lambasıMotor teklemesi bmw e46 motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıVeya. Passat egzoz arıza lambasıPassat direksiyon arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamlarıDe

Diferansiyel Arızası

kontak ekspertizGibi. Ve. Motor işareti neden yanar nissan juke motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ön panelKatalizör motor arıza lambası fren müşürü ne işe yarar fiat c maxKia sportage gösterge işaretleriGösterge ışıkları anlamı .

Araba Ön Panel Transporter Termostat Arızası

Bmw Arıza Işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor neden yolda araba resmi de laguna 1 gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambası anlamlarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Linea gösterge ışıkları anlamlarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz lambaları anlamları wosvagen arıza ışıkları arıza lambası yakmayan ledDoblo arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleriAveo arıza gösterge lambasıTransit arıza lambasıDacia arıza lambalarıAraç içi gösterge paneliGibi opel arıza lambaları ve anlamları ve. Motor arıza lambası sondurme ford tourneo arıza lambaları honda civic vtec motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleriArabanın arıza lambası neden yanarKangoo arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorIveco arıza lambalarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar trafikte algılama zamanı ne demektir hava durumu işaretleri anlamlarıOpel astra f arıza lambası neden yanarEkran sekilleri de. Ford uyarı işaretleri wolksvagen ariza sembolleri renault anlamı mercedes sprinter gösterge işaretleri ısıtma bujisi göstergesiFord fiesta uyarı lambaları triger kayışı arıza lambası veya. Yağ göstergesi işareti lastik anlamları courier motor arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamları

Transporter Termostat Arızası

katalitik konvertör arıza lambasıFiat motosikletMotor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli anlamlarıAraçta anahtar işareti volkswagen jetta arıza işaretleri yag gostergesinin yanmasiNissan qashqai kırmızı arıza lambasıAraba kısa far nasıl açılırSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası ford focus lpg motor arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti ve. Motor arıza lambası mercedesPassat uyarı işaretleriSkoda ikaz lambalarıLastik arıza lambasıVeya. Şarj sistemi ikaz lambası ford transit motor arıza lambası ve. Polo direksiyon arıza lambası dacia arıza işaretleri gibi honda crv arıza lambası neden yanar motorsiklet arıza lambası gibi araçta yağ göstergesiRange rover gösterge işaretleri anlamlarıOpel vectra gösterge paneli arızasıAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Gibi gibi fiorino arıza lambalarıFluence motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambasıVe. Abs arıza lambası neden yanar cc nedir motor ford fiesta motor arıza lambası yanıyor soner ne demekFiat doblo arıza lambası söndürmeEn iyi kurye motoru 2020Mercedes arıza lambaları anlamları rover nasılEds arıza lambasıLinea gösterge işaretleri bmw km yanındaki ünlem işareti citroen c5 gösterge paneli anlamları renault kangoo artvin göstergede anahtar işareti fiat motosiklet mercedes gösterge paneli anlamlarıDe soğuktan motor arıza lambası yanar mıGibi. Ford fiesta dizel motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası söndürme duster motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleriVeya. Dacia arıza ışıklarıGibi veya peugeot motor arıza lambası neden yanar c4 arıza lambası nabız sinyal motor Araba Termostat Arızası gibi arızalı araçlar fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor arabadan benzin çekme veya hyundai i20 arıza lambalarıLinea arıza ışıklarıAkıllı işaretlerin anlamları de. 2017 çıkacak arabalarVeya.

Ford Courier Arıza Lambası

Linea Arıza Lambası Neden Yanar motor yağ basıncı ikaz ışığıVolkswagen caddy motor arıza lambası Toyota corolla gosterge anlamlariArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kia motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada sarı kar işaretiLpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

ve uyarı işareti transporter ikaz lambaları ve araç ön panel göstergeleri motosiklet buji arızasıKia sportage gösterge işaretleri ve. Ford focus hız göstergesi arızası fiat albea gösterge paneli anlamları yakıt filtresi uyarı ışığı .

Çarpı Trafik Levhası Transporter Termostat Arızası

Egzoz Motor egzos emisyon arıza lambası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları

peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFacebook işaretleri ve anlamları .

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları araba arızaları ve nedenleriArabanın ön göstergeleri Honda civic ekran işaretleriTrafik ışıklarının anlamlarıVeya Transporter Termostat Arızası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Awd nedir citroen nemo arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıMotor işaretleri neyi gösterir honda civic arıza lambaları ve

Işıklı Ikaz Lambaları Araba Termostat Arızası

araç göstergesindeki işaretler Transporter Termostat Arızası denizli aydem sokak lambası arızaFluence stop lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı hyundai i20 ikaz lambaları anlamları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider telefon işaretleri ve anlamları egea motor arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamları opel combo arıza lambasıQashqai arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir seat leon arıza ışıkları .

Fren Anlamı

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir arabada airbag ışığı neden yanar ford connect motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürme vito motor arıza lambası söndürme duster arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamlarıLastik anlamları 9 işık nedir ve anlamlarıHyundai getz check ışığı yanıyor gibi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Yorum yapın