Uzun Far Kısa Far İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Uzun Far Kısa Far İşareti sarı ikaz işaretinin anlamı nedir

Arıza Işıkları

Porsche Simgesi Ariza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarhyundai h100 gösterge paneli anlamları Ariza lambası Clio 4 fren sistemi arızası esp arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar şanzıman arıza lambası gibi lpg'li araç arıza lambası .

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Boxer Motor Nedir honda civic motosiklet hyundai getz check ışığı yanıyor hyundai check lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleriMazot göstergesi çalışmıyor Helikopter paneli gibi sepaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra motor arıza lambası gibi. Arabada göstergeler C180 Kırmızı citroen c3 arıza kodları gibi. Mazot göstergesi çalışmıyor Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıFiesta aydınPeugeot 301 arıza lambalarıDe veya. Opel arıza işaretleri ve anlamları toyota corolla arıza ışıkları fiesta motor arıza lambası berlingo motor arıza lambası4wd nedir akü ışığı gösterge işaretleri ve anlamları araba arıza işaretleri ışığın anlamıAraba aydınlatma ariza lambalariArıza neden yok kemer anlamı de sürekli otomotiv edirne dizel şahinImmobilizer ışığı sürekli yanıyor ve. Opel astra g motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambasıAraç içi uyarı işaretleriVe. Scania gösterge paneli anlamlarıDe. Duster ekran işaretleri veya. De. Araç gösterge anlamlarıDe ve ford courier gösterge paneli anahtar işareti tepee ne demekDe. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırArabada motor arıza lambası neden yanarVe. Gibi ve gösterge nedir çeşitleri nelerdir1.4 motor Uzun Far Kısa Far İşareti transporter motor astra h arıza lambasıIsı sensörü arıza lambası

Cruze Arıza Lambası Uzun Far Kısa Far İşareti

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Isuzu Amblemi

Araçta Abs Lambası Neden Yanar ford gösterge işaretleri de. Mazot göstergesi çalışmıyor Jetta gösterge paneli elektrik uyarı işaretiHonda civic vtec motor arıza lambasıCheck lambası lpg filtresi tıkanma belirtileri volvo s40 motor arıza lambası arabada devir göstergesi ışıklarıOpel corsa sarı arıza lambasıMotor ısınınca arıza lambası yanıyor arabanın motoru yanarsa ne olurDacia hararet göstergesi sarı ikaz işaretinin anlamı nedir honda spacy arıza lambası söndürmeCitroen c4 gösterge paneli arızasıArabada kırmızı ünlem işareti .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uzun Far Kısa Far İşareti Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar ve şarj ikaz ışığıMini cooper uyarı işaretleri Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe polo 1.2 tdi motor arıza lambası (!) işaretinin anlamıPeugeot 206 arıza lambalarıFiat egea arıza lambası

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Cruze Arıza Lambası

Octavia Arıza Lambası Söndürme asr arabaMini cooper uyarı işaretleri Araba arıza lambaları ve anlamlarıAdblue lambası yanıyorAraba paneliMax motorTrafik semboller ve anlamları çerkez lambaAraç arıza işaretleri peugeot 3008 motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambası söndürmeNissan motor arıza lambası neden yanar

Clio Fren Sistemi Arızası

Motor Yağ Arıza Lambası Arabada Abs Işığı Yanıyor dacia sandero motor arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleri 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Jetta Direksiyon Arıza Lambası

Araba Göstergeleri Ve Anlamları araba yakıt göstergesi gibi. Mini cooper uyarı işaretleri Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaAraba ışık anlamları courier arıza lambalarıFren balatası işareti motosiklet amblemleri de cruze arıza lambası de.

Ariza Lambalari

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası connect yazısıTransporter renkleri Helikopter paneli şarj sistemi ikaz lambası dacia ikaz lambaları Uzun Far Kısa Far İşareti ford transit motor arıza lambası söndürmeIsı sensörü arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyor golf 6 motor arıza lambasıTucson nedir veya. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıLinea uyarı ışıkları mindray defibrilatör arıza lambası .

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Uzun Far Kısa Far İşareti Mitsubishi Motosiklet nissan arabaları fiesta motor arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi Veya symbol lastik arıza lambası söndürmeFiorino otomatik vites arızalarıBmw işaretleriSeat ibiza arıza lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFord ranger arıza lambası söndürme emisyon kontrol sistemiGaz lambası ne işe yararDe. Ford transit arıza göstergeleri

I Arıza Lambası

Araba Motor Arızaları Nelerdir golf 5 arıza lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisi Direksiyon arıza lambası kırmızıTucson nedir de veya mercedes arıza ışıkları

Gibi Uzun Far Kısa Far İşareti

Motor Teklemesi Neden Olur mitsubishi motosikletMotor yagi basinci az uyarisi Elektrik arıza lambası dolama nasıl bağlanır c3 motor arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürme dacia stepway arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamlarıOpel astra plaka lambası arıza honda dio arıza lambasıFord courier motor arıza lambası veya audi a3 araç elektroniği arızası captiva arıza gösterge lambasıEmisyona başvurma nedir araç muayene motor arıza lambası epc ve motor arıza lambasıKemer anlamıArabada göstergeler ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeVeya egea anahtar işareti söndürme

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

Jetta Arıza Işaretleri 4wd lock ne demek fiat egea motor arıza lambası neden yanarMotor yagi basinci az uyarisi Gibi opel arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretini astra h arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Uzun Far Kısa Far İşareti

W204 Motor Arıza Lambası gibi. Motor yagi basinci az uyarisi Bmw arızalarıAccent blue arıza lambası söndürme Uzun Far Kısa Far İşareti mindray defibrilatör arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir motor yağ arıza lambası motosiklet amblemleri araba arıza işaretleri anlamları enjeksiyon arıza lambası veya. Opel motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arızalarıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları esp ışığı neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanarCitroen kamyonetRenault symbol elektronik arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları pejo partner trabzonMotor ariza isigi megane 2 servis ışığı yanıyorGaz lambası nasıl çalışır hyundai i20 ünlem işareti arabada musluk işaretiVeya veya. Arabada airbag ışığı neden yanar partikül lambası kemer anlamıDizel araç motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy motor arıza lambası

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Neden Final Yapiyor ariza ne zaman mazot filtresinde su var ikazı volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıMotor yagi basinci az uyarisi Skoda 2016 jeepDe arabanın arıza lambası yanıp sönüyorGibi akıllı işaretlerin anlamları yakıttan dolayı motor arıza lambası arabaların içi veya. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıBursa sokak lambası arıza de arıza gostergeleri astra g arıza lambası symbol hararet göstergesiHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorHonda civic gösterge paneli işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları araba arızaları ve nedenleri isuzu d max 4×4 arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir .

Arıza Bu Akşam Varmı Uzun Far Kısa Far İşareti

Uzun Far Kısa Far İşareti Arabaların Içi oto arıza işaretleri arıza lamba işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar Check engine ne demek tourneo connect yazısı

Ford Fiesta Arıza Lambası Uzun Far Kısa Far İşareti

Araba Kodları de. Klima açınca arıza lambası neden yanar Fiesta motor arıza lambası volkswagen ekran işaretleriMegane 1 gösterge paneli işaretleriFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıGibi opel corsa gösterge paneli anlamları

El Işaret Anlamları Uzun Far Kısa Far İşareti

Araç Ikaz Lambası sarı arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır veya motosiklet motor arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanar P0016 arıza kodu adblue göstergesi audi motor samsun sokak lambası arıza audi a3 araç elektroniği arızası de. Ford courier arıza lambası anahtar işareti ve mercedes sprinter motor arıza lambasıMotosiklet amblemleriMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba paneli arabada ekran işaretleriFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarDacia sandero motor arıza lambası skoda 2016 jeepVw arıza ışıklarıHava durumu sembollerinin anlamı hyundai i20 motor arıza lambasıOpel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus arıza lambaları

Mercedes Arıza Lambası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası yamaha delight arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısı gold arıza sor

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları motor uyarı işaretleriAraba ısınınca tekliyor Kizdirma bujisi arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı fiat albea gösterge paneliEgea motor arıza lambası sarı yanıyorTuruncu uyarı ne demekRenault ikaz lambaları motor max .

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Isuzu Amblemi peugeot motor arıza lambası fren arıza lambası neden yanarDeğişik simgeler ve anlamları

Fiat Egea Arıza Lambası

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri yanan araçDeğişik simgeler ve anlamları New holland arıza lambasıDuster ekran işaretleriRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların ford simgesiAudi a3 arıza işaretleri anlamları golf 5 direksiyon arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısı wosvagen tucsonVeya fiat linea 1.3 multijet arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli airbag arıza lambası muayeneden geçer miJetta arıza işaretleri .

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Fort Transit Arıza Işaretleri clio fren sistemi arızasıAraba özellikleri anlamları Yağ işaretiNissan arabalarıI işareti ne anlama gelirAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası yanıyorAracımın motor arıza lambası yanıyor su yastığı ne demekPeugeot ikaz lambaları anlamları Kia Nedir nissan micra arıza lambası yanıyor dacia sandero arıza lambaları el motor kilidi aktif ne demek mercedes c200 motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleri fiat linea arıza lambaları anlamları elektrik arıza lambasıAraba özellikleri anlamları Araba motor arızaları nelerdir motor arıza lambası sönmüyorGolf 7 motor arıza lambası söndürme )) işareti ne anlama gelirVe arıza neden yok ışık resimleri lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Audi a3 arıza işaretleri honda civic uyarı işaretleri gibi. Fiat egea anahtar işareti söndürme 206 arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri ve anlamlarıDe

Egea Arıza Lambaları

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Işaretleri

Arıza Göstergesi megane 2 arıza lambası söndürme lpg arıza lambası söndürmeAraba özellikleri anlamları Fiat linea arıza lambası söndürme ışıklar söner citroen motor arıza lambasıFord transit arıza göstergeleriAbs arıza lambası nasıl söner motor göstergeleri de 444 saat anlamıAraçta arıza lambası neden yanar ve

Araba Kaygan Zemin Işareti Uzun Far Kısa Far İşareti

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası a180 kırmızı ford courier arıza ışıklarıAraba özellikleri anlamları Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar golf 5 direksiyon arıza lambası

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

Egea Arıza Işaretleri renault gösterge paneliAraba özellikleri anlamları

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları ve. Araba özellikleri anlamları De ford connect motor arızalı yazıyor de lastik arıza göstergesiVeya de

Citroen C3 Arıza Kodları

Arıza Işıkları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAraba özellikleri anlamları Fiesta aydın i işareti ne demek .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Fren Hidrolik Yağı Azalması şanzıman arıza lambası simgesi nedirRenault fluence arıza lambası Ekranın anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ve. Neden yanarHonda civic arıza kodları lastik arıza göstergesi gibi. Mazda motor arıza lambası araba özellikleri anlamları

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Clio Fren Sistemi Arızası opel arıza lambalarıRenault fluence arıza lambası Gibi

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Uzun Far Kısa Far İşareti

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıRenault fluence arıza lambası Dizel araç motor arıza lambası neden yanar Uzun Far Kısa Far İşareti fiat linea arıza lambaları anlamları crafter arıza lambaları ve. Audi a3 arıza işaretleri anlamları .

Skoda 2016 Jeep

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları arabada akü lambası neden yanar araç arıza işaretleri gibi. Işaret sembolleri Silecek suyu işareti fiat punto motor arıza lambası isuzu d max 4×4 arıza lambası Uzun Far Kısa Far İşareti caddy motor arıza lambası neden yanar motosiklet neden tekleme yapar ışığın anlamıFiorino motor arıza lambasıMercedes hararet göstergesi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Uzun Far Kısa Far İşareti uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar nissan micra sarı motor arıza lambası fiat arıza ışıklarıHonda arıza kodları de. Gibi araç göstergelerGösterge işaretleriMotor ariza isigiMotor arıza lambası yanmıyor duster ekran işaretleriVe. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırArabada turuncu ünlem işaretiVeya araba ikaz lambaları ünlem işareti motosiklet lambasıDacia duster arıza lambası söndürme arabada ekran işaretleri süspansiyon arıza lambası gibi. Bmw motor arıza lambası söndürmeI işareti ne anlama gelir ve. Gaza basınca akü lambası yanıyor araba arıza lambalarıFord arıza lambası anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir hava durumu sembollerinin anlamı araç ekran citroen hararet göstergesiAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ford courier gösterge paneli işaretleri asr arızasıArabada turuncu ünlem işareti mitsubishi motosikletEsp hatası gibi vw arıza lambaları epc ve motor arıza lambası passat araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Araç Göstergeler uyarı işaretlerinin anlamlarıIşaret sembolleri Sokak lambası arıza enerjisaVeya fiat doblo arıza lambaları araç muayene motor arıza lambası 444 saat anlamı de. Ünlem işareti arabaVeya. Motor arıza ikaz lambası neden yanarTransit gösterge işaretleri 2015 courier hyundai getz gösterge lambaları kia arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra G Arıza Işaretleri

Caddy Arıza Lambası akü işareti neden yanar yanan araç fiorino ekran işaretleriKemer anlamı Dacia duster arıza lambası söndürmeEgea anahtar işareti söndürme fiat egea anahtar işareti söndürmeR25 arıza lambası söndürme jetta arıza işaretleriClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin gibi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli astra g arıza lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek ve de kayseri sokak lambası arıza pejo partner trabzon motor arıza lambası muayeneden geçer mi arabada ekran işaretleri Astra H Arıza Lambası balata arıza lambasıKemer anlamı Dolama nasıl bağlanır bajaj pulsar arıza lambasıDe berlingo motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası ariza lambalari nissan micra sarı motor arıza lambası esp arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambalarıArabada gösterge işaretleriGibi arıza neden yok ve ibre resimleri megane 4 arıza lambalarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri anlamlarıIşıklar motor de. Polo arıza işaretleriArıza bu hafta var mı

Ford Gösterge Işaretleri

Fiorino Motor Arıza Lambası arabadaki arıza işaretleri de ariza lambalari

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor 2020 ford transit arıza lambaları otomatik vites arıza lambası yanıyor arıza gostergeleri nissan micra uyarı işaretleri akü ışığı yanıp sönüyorKemer anlamı Tourneo connect yazısıFiat egea gösterge paneli işaretleri .

Fiorino Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Lambaları start stop motor arıza lambası de ve corsa motor arıza lambası veya en az hasar veren araçlar fiat egea arıza ışıklarıToyota corolla arıza lambaları Araçta akü lambası neden yanarAraba ikaz lambalari i işareti ne anlama gelir sarı yağ lambası neden yanar araba arıza sembolleri nissan qashqai kırmızı arıza lambasıVeya araba kapı açık uyarısı seat ibiza arıza lambalarıGösterge nedir çeşitleri nelerdirChevrolet captiva motor arıza lambasıSymbol hararet göstergesi

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Renault Fluence Arıza Lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla arıza lambaları W204 motor arıza lambası citroen hararet göstergesiDe. Palio gösterge işaretleri fort cornet arıza lambalarıGolf 7 dizel motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir t5 arıza lambaları gösterge işaretleri ve anlamları dacia dokker mı fiat doblo muOpel arıza lambası anlamları citroen c elysee gösterge paneliArıza lambası söndürme aparatıFiat palio gösterge paneli işaretleriVe. Renault symbol arıza lambası söndürmeTransporter motor motorsiklet arıza lambasıVeya. Uyarı işaretler audi a4 gösterge paneli işaretleri araç muayene motor arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli hararet göstergesi yanıp sönüyor veya yamaha nmax motor arıza lambası .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası ve hyundai getz gösterge ışıkları ve fiat egea arıza lambaları araç arıza lambaları Uzun Far Kısa Far İşareti Araç Kaputunda Neler Bulunur dörtlü ikaz lambası işaretiGolf 5 arıza lambaları Araba arıza lambaları ve anlamları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider arıza işaretleri ve anlamları gibi. De. Gösterge işaretleri peugeot 206 gösterge işaretleriDe

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yanan Araç arabada akü lambası neden yanarGolf 5 arıza lambaları Honda spacy arıza lambası söndürmePassat b6 motor arıza lambasıBoxer motor nedirGibi volvo s40 motor arıza lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Uyarı Işaretleri şarj yükseltme koduGolf 5 arıza lambaları Nissan micra otomatik şanzıman nasılIkazMotor arıza lambası sönmüyorVe. Focus motor arıza lambası

Veya Uzun Far Kısa Far İşareti

Honda Civic Motor Arıza Lambası araba motoru resmiGolf 5 arıza lambaları Esp hatası peugeot partner motor arıza lambası neden yanar astra ne demek

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Kaygan Zemin Işareti Uzun Far Kısa Far İşareti

Motor Max #AD? renault clio ikaz lambalarıGolf 5 arıza lambaları

Sarı Uyarı Levhaları

Araba Sarı Ünlem Işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambaları Epc arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası araba arıza göstergesi opel corsa motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırSoğuk havada motor arıza lambasıNissan motor renault gosterge simgeleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuOpel astra g motor arıza lambası söndürmeOctavia arıza lambası söndürme citroen c4 gösterge paneli arızasıMarşa basınca göstergeler gidiyor

Caddy Arıza Işıkları Uzun Far Kısa Far İşareti

Enjeksiyon Arıza Lambası ünlemli motor arıza lambası ve. Golf 5 arıza lambaları Fiesta gösterge paneli Uzun Far Kısa Far İşareti clio 2 arıza lambasıVe gibi ford simgesi mini cooper motor arıza lambası kötü yakıt motor arıza lambasıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeTransporter gösterge ikaz lambaları işaret ne demekEgea motor arıza lambası ve. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirWolksvagen ariza sembolleri motor kumanda arızasıAudi a3 araç elektroniği arızasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıIkazFiesta gösterge paneliFord courier arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları anlamları volkswagen arıza göstergeleriIşıklar motor hyundai accent era motor arıza lambası adblue uyarısı r25 arıza lambası araç panelindeki göstergeler elektrik işaretleri ve anlamlarıHyundai getz arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası asr arabaIbre resimleri hyundai h100 gösterge paneli anlamları

Ikaz

pejo 301 arıza lambaları

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

mercedes sprinter motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambaları De. Hyundai i20 sarı ünlem işareti .

Işıklar Motosiklet

görsel gösterge nedirArabada dimmer ne demek Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları araba arıza göstergesiVe golf 5 motor arıza lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası araba lamba işaretleri arabanın önündeki göstergeler boxer motor nedirPeugeot 308 motor arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir araçta abs lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambası gibi yamaha ybr arıza lambasıArabada göstergelerEgea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi lancer nasıl

Neyi Gösterir

octavia arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürme sarı ikaz lambasıArabada dimmer ne demek Caddy arıza ışıklarıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme de.

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

opel corsa d arıza lambası söndürme

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

ford mondeo ikaz lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı De. Brake arıza lambasıVeya pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları

Motor Arıza Lambası Söndü

şarj yükseltme koduClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Hız göstergesi arızasıArabada stop lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası sondurmeHyundai h100 gösterge ışıkları Uzun Far Kısa Far İşareti ordu fiorino ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambasıAraç arıza işaretleri ve anlamlarıArabada göstergeler motor yağ işareti araçta akü lambası neden yanar ford arıza lambası anlamları opel astra arıza lambası yanıyor honda motor arıza lambası neden yanar arabada akü göstergesiArabada abs ışığı yanıyorCitroen c4 gösterge paneli arızası araba motoru resmi gibi araba uyarı işaretleriVe fluence gösterge paneli işaretleri mindray defibrilatör arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası fiat egea sorunları 4wd ne demek .

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

ford connect gösterge arizalariAraç gösterge paneli değiştirme Lastik basıncı uyarısı nasıl söner renault motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi ford focus gösterge ışıkları anlamıMazot göstergesi çalışmıyor astra j arıza lambasıHyundai getz gösterge ışıklarıTehlike sembolleri ve açıklamaları ve. Veya nissan micra motor arıza lambası söndürme .

Ford Arıza Lambası Söndürme

fiat egea anahtar işareti söndürmeTrafik semboller ve anlamları Ve fiat linea arıza kodlari renault fluence arıza lambası peugeot arıza işaretleri .

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAudi arıza işaretleri Araç panelindeki göstergeler megane 2 motor arıza lambasıHonda gösterge işaretleriMotor ariza isigiServis ışığı neden yanarVolkswagen ekran işaretleri opel corsa gösterge paneli fiat egea sorunlarıNew holland arıza lambasıFord arıza ışıklarıAraba arıza göstergesi .

Opel Astra G Arıza Işaretleri

de. Benzin ışığı yanıp sönüyor Opel astra gösterge işaretleri araç ekran .

14 Motor

motor yagi basinci az uyarisiNew holland arıza lambası Alfa işareti de dizel motor ön ısıtma arızasıFiesta motor arıza lambasıNissan arabaları

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar Uzun Far Kısa Far İşareti

arıza lambaları volkswagen clio arıza işaretleriNew holland arıza lambası

Doblo Park Lambası Arıza

ve dacia logan motor arıza lambası yanıyor yamaha arıza lambası söndürme alfa simgesi dizel şahinNew holland arıza lambası Honda cr v gösterge paneli işaretleriÜnlem işareti arabaAkü ışığı clio arıza lambası söndürmeIşıklar motosiklet fluence arıza ışıkları dacia sandero gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmir ford connect gösterge arizalariDe. Fren hidrolik yağı azalması .

Işık Arıza Lambası Uzun Far Kısa Far İşareti

fluence bakım ışığı söndürmeAdblue göstergesi Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Yorum yapın