P0104 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0104 Arıza Kodu servis esp opel Dacia stepway arıza lambası söndürmelinea gösterge paneli Ariza lambası Vito motor arıza lambasıAriza lambası Mercedes ikaz lambaları anlamlarıPeugeot ikaz lambaları anlamları

Airbag Işareti

Airbag Işareti ayedaş sokak lambası arızaAudi a6 arıza işaretleriUyarı sembolleri

Arıza Işaretleri Anlamları P0104 Arıza Kodu

Volkswagen Arıza Göstergeleri audi a6 arıza lambaları arıza ikaz lambası ne zaman yanarAraba sarı ünlem işaretiVeya. Ford courier ekran işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra g gösterge ışıklarıEl freni çekili işareti veya motor arıza lambası işareti yanan arabaA180 kırmızıHyundai i10 gösterge paneliSardur 2 el arabada su göstergesi toyota corolla arıza ışıklarıFren ikaz lambası renault kangoo ikaz lambaları bmw a180 parantez içinde ünlem araba arabada su göstergesi düşük üre uyarısı nedirDiferansiyel arızası nissan x trail motor arıza lambası isı sensörü arıza lambası gösterge lambalarıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Renault Motor Arıza Lambası kodlar ve anlamlarıHyundai motor arıza lambası veya opel astra h motor arıza lambası veya. Mercedes kamyon ikaz lambalarıVe. Sokak lambası arıza bildirimi veya kışın araba çalışmıyorNissan qashqai sarı motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve. Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıAraç gösterge panelleriFord kuga motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği seviyesi kontrolüGibi prins lpg motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası

Buji Göstergesi

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür citroen c3 anahtar işareti şanzıman arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar

Veya P0104 Arıza Kodu

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları veya P0104 Arıza Kodu astra j motor arıza lambası uyari işaretiAudi a3 elektronik arıza uyarısı jetta arıza lambası veya otomatik kapı arıza kodları veya.

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0104 Arıza Kodu

P0104 Arıza Kodu Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme clio 4 hararet göstergesiBuji lambası Arabada şarj lambası neden yanarAraba akü göstergesi kia motor arıza lambasıRenault clio arıza ışıkları citroen berlingo 1.6 hdi nasılClio servis ışığı yanıyor adblue lambası yanıyor araba ibrePeugeot partner 2001 gösterge paneli ford tourneo courier arıza lambası ford courier ikaz lambaları anlamıKırmızı kasa üye olGibi volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleriPolo gösterge işaretleriAraba işaretleri anlamıEsc arıza lambası neden yanar renault kangoo ikaz lambalarıGibi motor soğutma suyu arıza lambasıGaz göstergesi arızasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorMotor ariza isigi check lambası .

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Araç Göstergeleri fiat doblo arıza lambası söndürmeClio servis ışığı yanıyor Arıza işaretleri ve anlamları gibi.

P0104 Arıza Kodu

Motor Arıza Işaretleri ford fiesta anahtar işaretiCitroen c2 nasıl Arıza lambası söndürmeSarı motor arıza lambasıAbs devre dışıMindray defibrilatör arıza lambası captiva motor arıza lambasıCitroen berlingo arızaları de. Connect yazısıArabada ters ünlem işareti cc nedir motorIngiliz anahtarı arıza lambasıVe. De seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar fluence renkleri klima açınca arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar de. Abs devre dışı .

Araba Işaretleri Anlamı

/ Işareti Ne Demek ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları P0104 Arıza Kodu passat motor arıza lambasıMotor ışıkları Arabada ters ünlem işareti

De P0104 Arıza Kodu

Işıklar Otomotiv motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMotor ışıkları Honda city motor arıza lambası de rs200 motor arıza lambası neden yanar akü ikaz lambası motor kontrol sistemi arizasiAraç panel göstergeleriPeugeot anlamıAraba gostergesiFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Lambaları

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Isimleri passat motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ışıkları Citroen nemo gösterge paneli işaretleri P0104 Arıza Kodu arıza lambaları ve anlamları ve anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanar kırmızı polo araba transporter arıza lambası punto arıza lambalarıUyarı işareti nedir de gibi vw motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar 200 ns arıza kodları fiat punto arıza lambası söndürme gibi ve. Peugeot 301 motor arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamları araba motor isimleri audi a6 arıza işaretleri gibi. Nissan qashqai anahtar pili ve opel corsa arıza lambası araç içi saat/ işareti ne demek £ işareti nedirVolkswagen caddy arızaları .

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 301 Gösterge Paneli bmw a180 pulsar 200 ns arıza lambası söndürme araba ekranındaki göstergeler araba arıza işaretleri ve anlamlarıAuris arıza lambası söndürme Veya fiat albea gösterge paneli anlamlarıOpel corsa arıza lambaları arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli arızası servis arıza uyarı lambası .

Volkswagen Arıza Lambası P0104 Arıza Kodu

P0104 Arıza Kodu Ford Courier Arıza Lambası fabia arıza lambası söndürme octavia arıza lambası söndürmeAudi a4 gösterge paneli arızası Atiker gold arıza lambasıAraba ekran resimleri kaygan yol arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretler clio 4 hararet göstergesi megane 2 arızaları ve el freni lambası neden yanarAraç göstergeleri ve polo arıza ışıklarıGibi ayedaş sokak lambası arızaGibi. 444 Anlami motosiklet gösterge P0104 Arıza Kodu wolksvagen arıza lambasıFord courier ekran işaretleri Vw motor arıza lambası neden yanarC max motosiklet P0104 Arıza Kodu gibi. Peugeot 208 motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka ledVe. Opel motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli punto motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu kaygan yol arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 arabanın motor lambası neden yanar i20 ikaz ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıChevrolet motor arıza lambası araba ışıkları gibi skoda arıza lambalarıMazot filtresi arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası de fiorino yağ lambası yanıp sönüyorHyundai i20 ampul işaretiCeed ne demekRenault symbol gösterge paneli anlamları megane 2 gösterge paneli ankara sokak lambası arıza bildirimiAraba gösterge işaretleri ford focus gösterge anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passat P0104 Arıza Kodu de 301 arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor pejo 206 motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpgOpel astra h motor arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıklarıDe. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiPeugeot simgesiOpel astra arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası motor arızalı opel fiat albea gösterge paneli anlamlarıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorCmax nedir toyota check engine vw motor arıza lambası neden yanar i arıza lambası satı anlamıServis esp opel chevrolet aveo arıza lambası veya captiva partikül arıza lambasıHonda ikaz işaretleri range rover motor değişimiVsa arıza lambası9 ışık nedir

Işık Lambaları

Araba Kilometre Göstergesi araç aydınlatmaFord courier ekran işaretleri

Skoda Arıza Lambası P0104 Arıza Kodu

Opel Arıza Lambası Neden Yanar renault arıza lambalarıFord courier ekran işaretleri Motor kontrol sistemi arızası nedirAraba gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı gibi pejo 307 motor arıza lambası renkli motor soner anlamı uyarı lambaları arıza lambası ünlem işareti veya. Nissan Qashqai Arıza Lambaları

P0100 Arıza Kodu

Esp Arıza Lambası fiat punto arıza lambası söndürme volvo ışık buji göstergesi Motor Kırmızı muayenede arıza lambasıAteşleme modülü arızası Veya ibre ne demek araba ışıkları arçelik derin dondurucu arıza lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarBmw şanzıman arıza lambası cruze motor arıza lambası P0104 Arıza Kodu toyota sembolüYağ işareti megane 2 elektronik sorun var yazıyorArıza işaretleri ve anlamları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıPejo arıza lambaları fiat doblo arıza lambaları adblue arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bursa gibi motor yağ arıza lambası veya. Isuzu arıza lambaları gibi kia rio motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlariGibi veya. Ve

Termostat Arıza Lambası

Egr Arıza Lambası Söndürme pejo 206 motor arıza lambasıAteşleme modülü arızası Dacia sandero stepway arıza lambalarıVolkswagen arıza göstergeleriVe gibi veya. Araba ekranı passat arıza göstergeleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı arac eş anlamlısı egzoz motor honda civic arıza lambası neden yanarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı mercedes caddy gibi dacia lodgy arıza lambaları opel arıza lambası neden yanar captiva arıza gösterge lambası clio fren sistemi arızasıAraba gösterge işaretleri fiat fiorino arıza lambası şarj sistemi ikaz lambası kia sportage arıza lambası söndürmeÜnlem arıza işaretiAraba arıza işaretleri anlamıClio hararet göstergesi vw arıza işaretleriAraç hata kodları mercedes c200d motor arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarP0100 arıza kodu clio fren sistemi arızası yanıp sönen motor arıza lambası opel astra arıza ışıkları fiat palio gösterge paneli gibi. Bmw ünlem işareti fort transit arıza işaretleri araba lastik basıncı uyarısıOpel corsa arıza lambaları bmw x1 motor arıza lambası opel astra arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası araba arıza lambası neden yanar ve veya araç gösterge işaretleri ve anlamları renault clio arıza işaretleri uyarı işaretlerinin anlamları el freni lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyorVe. Peugeot sembolü audi a3 elektronik arıza uyarısıRenault clio ekran göstergeleri anlamları fiat albea 1.3 multijet nasılArabaninAraba gösterge lambalarıPeugeot simgesi audi motor arıza lambası opel vectra arıza lambası neden yanarGösterge panelleri P0104 Arıza Kodu auris arıza lambası söndürme .

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası P0104 Arıza Kodu

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor veya auris arıza lambası söndürme toyota yaris arıza lambası rölantide yağ lambası yanıyorAyedaş sokak lambası arıza Akü şarj sistemi arızasıSogukta araba calismazsa yağ işareti ford ranger motor arıza lambası neden yanar peugeot anlamıAbs lambası söndürme honda civic 2018 gösterge paneli anlamları fort focus arıza lambasıDe araç kaputunda neler bulunur ve. De fiat linea arıza göstergeleriJeep renegade motor arıza lambası tehlikeli arabaAraç koruma sistemi arızası çözümüArabada akü işaretiDe

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları P0104 Arıza Kodu

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları gibi motosiklet ateşleme bobini arızasıAyedaş sokak lambası arıza Araç göstergeleri parantez içinde ünlem arabaAraç gösterge anlamları fiat bravo motor arıza lambası

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Paneli opel corsa gösterge işaretleriAyedaş sokak lambası arıza Egzoz gazı uyarısı uyarı işaretler fluence arıza ışıklarıArabadaki göstergeler resimliBmw ünlem işaretiVeya emisyon arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıGibi. Araba işaretleri anlamları hyundai arıza lambası söndürmeCitroen c3 anahtar işareti açı işaretleriFord fiesta motor arızası servise gidinFord custom arıza lambası söndürme traktör gösterge paneli işaretleri peugeot anlamıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden .

Citroen C2 Nasıl

Bmw X1 Motor Arıza Lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorGösterge panelleri De. Arabada ters ünlem işaretiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSoğuk havada motor arıza lambası konya sokak lambası arızaVolkswagen caddy arızalarıFiat ducato motor arıza lambası neden yanar veya citroen nemo gösterge paneli işaretleriFiat uyarı işaretleri de captiva arıza gösterge lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı P0104 Arıza Kodu clio 4 hararet göstergesi gibi de arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai gösterge paneli mercedes c180 kırmızıD işaretinin anlamı gibi arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambası dacia solenza arıza lambası gibi i20 ikaz lambaları buji lambası citroen arıza lambaları de.

H Işaretinin Anlamı

Nissan Qashqai Arıza Lambası araba ikaz göstergeleri dizel motor arıza lambası sarı yanıyorArıza lambası işareti Mercedes c180 kırmızı sokak lambası arıza bildirimi izmir arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider egr arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar izmir tedaş sokak lambası arıza veya araç motor arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı ışıklarıMercedes caddyFren vakum pompası ne işe yarar gibi. El freninin çekili olduğunu gösteren işaret arabaların içi katalitik konvertör arızası belirtileri444 anlami ve fiat marea gösterge paneliAraba ekranı opel ekran işaretleriImmobilizer ışığı sürekli yanıyor P0104 Arıza Kodu instagram isaretlerin anlamiArabada gösterge anlamları peugeot ikaz lambaları anlamları ve

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden el freni ikaz lambası neden yanarArıza lambası işareti Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar araba lambaları

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır de araba ikaz lambaları anlamları 1. Arıza lambası işareti 3 multijet motor nasıl fiat fiorino ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamlarıDe aracın akü lambası neden yanarGibi ford transit ikaz lambaları anlamıMercedes sprinter motor hyundai i20 ikaz lambaları anlamları göstergedeki işaretler .

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor P0104 Arıza Kodu

Opel Corsa Motor Arıza Lambası range rover motor değişimi araba akü işaretiHava yastığı ikaz ışığı Motor kırmızı otomatik şanzıman arıza lambası honda arıza ikaz lambası

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Linea Gösterge Paneli veya. Hava yastığı ikaz ışığı Ve symbol arıza lambası duster ikaz ışıkları çarpı işareti trafik levhasıAraç ikaz lambaları anlamları crafter arıza lambası ford fiesta ekran işaretleri egea anahtar işareti söndürme kia rio motor arıza lambası volkswagen arıza lambasıMercedes i20 dacia gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ingiliz anahtarı arıza lambası opel astra h motor arıza lambası .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür P0104 Arıza Kodu

Araçta Panel Nedir enerjisa sokak lambası arıza dacia sandero arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge ışıkları Toyota vsc arızası de. Gibi check engine neden yanar motor soğukken arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarMercedes a180 renault motoru .

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Renault Symbol Uyarı Işıkları fiat palio gösterge paneliAudi gösterge işaretleri Mercedes caddy egea arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge lambaları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiPejo arıza lambalarıDikkat işaretinin anlamı dacia duster arıza lambası neden yanar hyundai accent devir saati çalışmıyor ford transit gösterge paneliKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Doblo Arıza Lambası Anlamları P0104 Arıza Kodu

Check Arabada de. Motor arıza lambası yanıyor Lastik simgeleri renault motosikletIx35 motor arıza lambası anahtar resmi

Toyota Arıza Işaretleri P0104 Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Yanıyor bmw e46 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor Işaretleri ve anlamları peugeot partner 2001 gösterge paneliFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası vito motor arıza lambası söndürme oksijen sensörü motor arıza lambası

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Linea Gösterge Işıkları

Arabada Akü Işareti hyundai getz gösterge lambaları brake arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanıyor Ford connect arıza lambaları anlamları ford connect ikaz lambalarıCc nedir motor tofaş gösterge paneliMercedes i20 ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorRenault arıza lambalarıGaza basınca motor arıza lambası yanıyor polo yağ lambası yanıp sönüyorHata kodları ve anlamları P0104 Arıza Kodu ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ariza isaretleriCitroen nemo gösterge paneli işaretleriChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Focus Motor Arıza Lambası trafik işaretleri ünlem vw motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor Arıza lambası söndürme cmax nedirTüplü arabada motor arıza lambası opel corsa arıza kodları araç paneli nedirAraç gösterge işaretleri ve anlamları vw arıza işaretleri

Caddy Arıza Göstergeleri

Qashqai Motor Arıza Lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor Toyota corolla 1.4 d4d check engine peugeot 3008 motor arıza lambası duster gösterge işaretleri motor arıza lambası hiç yanmıyor .

Hyundai Transit

Albea 1. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner 3 Multijet Nasıl opel corsa hata kodları lpg motor arıza lambası P0104 Arıza Kodu

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor gibi. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner Ford transit arıza lambası citroen transit motor soğutma suyu işareti tehlike sembolleri ve açıklamalarıEsp işaretiHız göstergesi arızası fiyatları renault master gösterge işaretleriGibi. Hava yastığı arıza lambası neden yanar linea uyarı ışıkları renault motosiklet fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorTeker arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleriFord courier arıza lambası .

Abs Lambası Söndürme

Fort Fiesta Arıza Lambası yakıt arıza lambası clio 3 arıza lambası söndürme gibi. El freni ışığı yanıp sönüyor Motor arıza lambası ağır kusur mu sokak lambası arıza denizliFord focus doblo duster ikaz ışıkları veya. Veya mercedes ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza bursaIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi uyarı ne demek .

Hyundai Simgesi

Fluence Arıza Işaretleri lastik basıncı ikaz lambasıVito motor arıza lambası söndürme Motor yağ arıza lambası fren vakum pompası ne işe yararUyarı işaretlerinin anlamları nissan micra arıza lambası söndürmeSaat içindeki göstergeler nelerdirSure Isimleri Anlamları opel astra gösterge işaretleriIşareti ne anlama gelir Ve. Gibi arıza 5Baskı balata motor arıza lambası volvo motosiklet opel astra h arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ünlemli motor arıza lambası i arıza lambası a işareti ne anlama gelirCheck arabada fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıMercedes amarok

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Honda C Max Motor p0100 arıza koduIşareti ne anlama gelir

Arıza Lambası Yakmayan Lpg

Honda Civic Motosiklet

Işaret Lambaları

W204 Motor Arıza Lambası ve de accent era arıza lambası söndürmeIşareti ne anlama gelir Bmw f30 motor arıza lambasıPeugeot arıza lambasıC200 motor arıza lambası linea uyarı ışıklarıP0103 arıza kodu peugeot arıza lambasıUzun far kısa far işareti linea arıza lambası neden yanar yedaş sokak lambası arıza renault symbol gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası sondurme bmw e90 motor arıza lambasıToyota corolla ünlem işareti de motor arıza lambası ne zaman sönerVolvo ışıkArabada ekranda çıkan işaretler opel astra g gösterge ışıklarıPark sensörü arızası nasıl giderilir motosiklet lambaları .

Araba Gostergesi

H Neyin Simgesi renault clio gösterge paneli anlamlarıOpel arıza işaretleri Bmw x3 4×4 arıza lambasıToyota motor arıza lambası söndürmeHonda ikaz işaretleri hyundai i20 gösterge paneli gibi. Tehlikeli işaretlerMotor ışığıAbs lambası bazen yanıyorDur işaretinin anlamı araba paneliVeya opel corsa b motor arıza lambası neden yanar Akü Anlamı laguna 1 gösterge paneli anlamları

Yorum yapın