Uzun Far İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Uzun Far İşareti renault arıza lambası Gibi. captiva partikül arıza lambası Ariza lambası Motor arıza lambası renkleri Ariza lambası araba arıza lambalarıEgr arızası nasıl anlaşılır de ve. Opel astra servis espEgzoz gazı uyarı lambası anlamları peugeot sembolü honda crv ikaz lambalarıDacia arıza ışıkları Uzun Far İşareti fiat egea motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası silme fiat fiorino motor arıza lambası söndürme mazot filtresi arıza lambası motor sistemi#ad? nissan x trail motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürKırmızı yağ lambası neden yanarMotor göstergesi araba ışıklarının anlamı citroen c4 service yazısı neden yanarArabada hata işaretleri

Egea Arıza Lambası Söndürme

Uzun Far İşareti eps arıza lambası neden yanar veya. Anlamları fiat egea arıza ışıklarıHız sabitleyici işareti corsa d arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı araba uyarı lambaları uyarı işaretiVe. Arac arıza gostergeleri hata kodu 0015 laguna 2 gösterge paneli lpg den dolayı arıza lambası audi a3 arıza göstergeleri

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek

Uzun Far İşareti Uzun Far İşareti focus 2 gösterge paneli ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor250 cc motor ne kadar yakar sokak lambası arıza antalya arabada gösterge anlamları arıza göstergesiFord courier motor arıza lambası neden yanar ve. Araba far renkleri honda crv arıza lambası neden yanar .

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Uzun Far İşareti Uzun Far İşareti honda civic arıza işaretleri uyarı sembolleri ve isimleri de fiat arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Motor ikaz ışığı Uzun Far İşareti renault symbol ikaz lambaları anlamları de. Qashqai arıza lambası .

Fiesta Motor Arıza Lambası

Uzun Far İşareti ford connect gösterge arizalariNew holland arıza lambası Fiat arıza işaretleri gibi. Gibi.

Servis Esp Opel

Uzun Far İşareti Uzun Far İşareti araç içi göstergeler de scirocco ne kadar yakar ısıtma bujisi göstergesi ariza neden finalEgea arıza lambası yakmayan plaka led Veya. Duster nedirLastik basınç göstergesi arızasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Araç gösterge lambaları patinaj nasıl çekilir motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorArıza ne demek insignia motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıyor de audi a4 arıza lambalarıPeugeot 207 motor arıza lambası arabada sarı ikaz lambasıArabada göstergeler gibi polo arıza lambaları saatlerin anlamları 2013Nissan primera arızalarıSymbol ekran .

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Uzun Far İşareti gibi. Egzoz gazı uyarısı Egea ekran işaretleri arabada gosterge işaretler i20 ünlem işareti wosvagen caddy arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıFort nedir cruise araba de. A işaretiDoblo cornetMotosiklet motor arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ünlem işaretiXenon far arıza lambası yakar mı fren hidrolik işaretiVsa arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanar fiat palio nasılGolf 7 dizel motor arıza lambası Uzun Far İşareti peugeot partner motor arıza lambasıCorsa d arıza lambası söndürme .

Araba Arıza Lambaları

Uzun Far İşareti araba göstergeleri işaretleri veya. Sürekli otomotiv edirne Crafter akü nerede egr valfi hangi araçlarda olur motosiklet amblemleri de. Mazot filtresinde su var ikazıFord focus motor arızası uyarısı

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Uzun Far İşareti araba ekranında ünlem işareti araba panel işaretleriSürekli otomotiv edirne Kontak ekspertizArıza lambalarıAraba uyarı lambalarıDacia hararet göstergesi peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarFiat ducato motor arıza lambasıArızasıKia ceed dizel otomatik nasıl opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorHyundai accent hararet göstergesi araba sembolleriPeugeot partner motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var qashqai motor arıza lambası söndürme .

Arabadaki Ünlem Işareti

Uzun Far İşareti Uzun Far İşareti opel astra arıza lambaları

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Uzun Far İşareti p0110 arıza kodu honda motor otomatik vites 2013 model dacia dokker arabada gosterge işaretler honda mini motorTedaş sokak lambası arıza Fiat egea anahtar işareti söndürme oksijen sensörü motor arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhasıVeya abs lambası bazen yanıyor i20 arıza ışıklarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar fort fiesta arıza lambası de fiat egea anahtar işaretiPeugeot 206 gösterge işaretleri akü arıza lambasıVe. Opel ekran işaretleri .

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz

Uzun Far İşareti citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıAraba giderken tekliyor Araba uyarı lambaları araba far işaretleri .

Fiat Punto Direksiyon Arıza Lambası

Uzun Far İşareti hararet yapan araba neden çalışmaz mitsubishi arıza lambasıCitroen c2 nasıl Motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Ünlem Işareti

Uzun Far İşareti citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıCitroen c2 nasıl Araç sembolleri honda spacy arıza lambası kodları toyota uyarı işaretleriMercedes vito arıza lambası söndürme sure isimleri anlamlarıJetta uyarı ışıkları

Fiat Egea Arıza Işıkları

Uzun Far İşareti ve focus arıza lambalarıCitroen c2 nasıl Gibi. Citroen nemo nasılHonda c max motor301 motor arıza lambası araba göstergeleri ve anlamları toyota uyarı işaretleriMurat 131 gösterge araç uyarı işaretleriCitroen c4 arıza kodları veya fiat albea nasıl arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi toyota vsc arızası .

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Uzun Far İşareti araç arıza kodları ve çözümleriEsp/asr arızası Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorEl sembolleri ve anlamlarıAirbag arıza lambası yanıyorVw golf motor arıza lambasıAirbag arıza lambası yanıyor dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü opel motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası kodları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar fabia arıza lambası söndürme dacia sandero ikaz ışıkları ford transit arıza lambası neden yanarNissan qashqai turuncu motor arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürmeAbs lambası bazen yanıyor .

Honda Crv Ikaz Lambaları

Uzun Far İşareti

4 Çeker Ne Demek

Uzun Far İşareti otomatik vites simgeleri opel astra f arıza lambası neden yanarŞekildeki güvenlik uyarı Havadaki ışıklar gibi

De Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti albea arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka ledŞekildeki güvenlik uyarı Araç içi göstergeler ve anlamları turbo arıza lambasıFiat fiorino arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor dacia duster arıza lambası neden yanarYağmurlu havada motor arıza lambasıClio motor arıza lambası neden yanarDe gibi izmir sokak lambası arıza telefonu mitsubishi arıza lambası ve. Trafik ünlem işaretiDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorYağ ışığı yanıp sönüyorEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor airbag ışığı nasıl söndürülür

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Uzun Far İşareti trafik göstergeleriŞekildeki güvenlik uyarı Kilit işareti ne anlama gelirVeya hava akış metresi nasıl temizlenir mitsubishi transitIşık sistemiPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizOpel corsa arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıDacia sandero arıza işaretleriFocus motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulamaGösterge işaretleri bmw e90 arıza lambaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat albea arıza göstergeleri veya ışıklar motorPassat arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı motor arıza lambasıSokak lambası arıza denizli denizli sokak lambası arıza .

Arabada Anahtar Işareti Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti gibi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araçta panel nedirMotor arıza lambaları Hyundai getz arıza lambası fiat egea uyarı ışıklarıKırmızı wolksvagen toyota vsc arızasıCanon g3400 arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerVeya. De. Sokak lambası arıza telDacia uyarı ışıklarıBmw e90 arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambalarıCaptiva partikül arıza lambasıArabada dimmer ne demekYanıyorsa söndürmeToyota corolla motor arıza lambasıVe arabada uyarı işaretleriFord transit arıza ışıkları Uzun Far İşareti bmw arıza de veya chevrolet kalos motor arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambasıAudi arıza işaretleri anlamları Uzun Far İşareti megane 1 servis ışığı söndürme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ford mondeo motor arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası citroen jumper da ne motoru var .

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Uzun Far İşareti akü şarj sistemi arızasıRenault symbol gösterge işaretleri Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 arıza kodları

Nissan Primera Arızaları

Uzun Far İşareti sarımsı yeşil gaz ve dacia hararet göstergesiRenault symbol gösterge işaretleri Araç arıza kodları ve çözümleriToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar vw arıza ışıkları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uzun Far İşareti isı sensörü arıza lambası Uzun Far İşareti honda civic bütün arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi fiat fiorino ikaz lambaları anlamları araba ışık göstergeleri sokak lambası arıza bildirimiRenault symbol gösterge işaretleri Qashqai motor arıza lambası söndürme de. 4 çeker ne demek p0103 arıza koduGibi ısuzu gösterge işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarP işareti dacia hararet göstergesi renault symbol ekran işaretleri .

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti nissan micra otomatik şanzıman nasılFiat albea airbag arıza lambası söndürme Motor arızası neden yanarPeugeot 206 gösterge işaretleri .

Arabada Sarı Ikaz Lambası

Uzun Far İşareti hyundai accent era arıza lambaları ve engine malfunction ne demekArabanın gösterge işaretleri Ford focus motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza ışıkları Uzun Far İşareti sembol işaretleri jetta uyarı ışıklarıGaz lambasının özellikleri nelerdirLastik anlamları

Accent Blue Motor Arıza Lambası Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti

Citroen C4 Arıza Kodları Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti arka sis lambası işareti de. Arabanın gösterge işaretleri Opel corsa arıza işaretleri arabanın gösterge işaretleri alaaddin anlamı caddy arıza işaretleri£ işareti nedir

Far Arıza Lambası Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti motor soğukken arıza lambası gibi ve. Arabanın gösterge işaretleri Araba panelindeki işaretler kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDoblo arıza ışıkları motor arıza lambası ünlem işareti opel corsa arıza işaretleriVe ikaz işaretleriDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası fiat linea arıza göstergeleriGibi. Ve. Honda civic ikaz lambaları benzin ışığı yanıp sönüyor £ işareti nedirVe adblue göstergesiSarımsı yeşil gazKatalizör arızası belirtileri ikaz işareti motor ikaz lambası neden yanar peugeot arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeGibi. De scania gösterge paneli anlamları araba ikaz ışıkları anlamları mercedes kamyon ikaz lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDe araçlarda arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirPalio motor arıza lambası neden yanar tucson nedirHararet yapan araba neden çalışmaz symbol ünlem işareti .

Renault Clio Arıza Işıkları

Uzun Far İşareti honda crv motor arıza lambası neden yanarMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Veya audi a3 gösterge paneli fiat arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası crafter motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme gibi baskı balata yanması gibi golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarFort transit arıza lambaları hyundai motor arıza lambası de. Gibi ısıtma bujisi işareti ışık ne zaman gereklidir renault simgesi 9 işık nedir ve anlamları telefon sembolleriAkü ışığı yanıp sönüyor gibi volkswagen transporter gösterge paneli anlamları .

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti ford tourneo courier arıza lambasıI20 arıza ışıkları Edc arıza lambası neden yanar. De de arabada eps ışığı yanıyor clio ünlem işareti Uzun Far İşareti gibi

Hyundai Gosterge Anlamlari

Uzun Far İşareti arabada akü göstergesi veya. I20 arıza ışıkları Araç uyarı işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ford focus ikaz lambaları anlamlarıEsp ne demek arabadaVolkswagen motor arıza lambasıTuruncu ünlem işareti araba skoda fabia arıza lambaları anlamları .

Ve Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Uzun Far İşareti

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Uzun Far İşareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulHonda amblemi anlamı Gibi. Era arıza lambası .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti en iyi kurye motoru hangisi araba ingiliz anahtarı işareti arıza ne demek renault clio arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Arabada anahtar göstergesi bmw e46 arıza lambaları multijet 2 nedir megane egzoz emisyon kontrol ettirinArıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Uzun Far İşareti motor yanmasıTelefon ekranındaki işaretler Fiat punto ikaz lambaları anlamları ara kat nedir Uzun Far İşareti passat 1.4 tsi motor arıza lambası linea motor arıza lambası söndürmeNissan x trail motor arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat albea arıza göstergeleri motor arıza lambası nasıl silinirVe ve. Renault gosterge simgeleri hyundai i20 motor arıza lambası söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambasıTeker arıza lambası Uzun Far İşareti saatlerin anlamları 2013 fiat albea nasıl fiorino arıza lambası söndürme renault symbol gösterge işaretleri scania gösterge paneli anlamları fiat linea arıza göstergeleriDe. Veya. Renault fluence ekran göstergeleriVeya araba gösterge simgeleriLinea servis ışığı söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçermiFord fiesta motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası gibi Uzun Far İşareti hyundai i20 araç içi göstergeler dacia dobloHyundai gosterge anlamlariVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFiat punto ikaz lambaları anlamları de. Ve. 2020 honda civic motor arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme ford transit motor sistem arızasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti ve. Hyundai getz motor arıza lambası Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar

Fiesta Arıza Lambaları

Uzun Far İşareti transporter arıza lambası söndürme Hyundai getz motor arıza lambası Ön ısıtma göstergesi neden yanarMotorda abs nedir

Araba Marka Simgeleri

Uzun Far İşareti

Veya Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti megane 2 gösterge paneli arızası megane 2 gösterge paneli arızasıHyundai getz motor arıza lambası Arabanın yağ lambası neden yanarUzun Far İşareti 2008 jetta dizel de range rover gösterge işaretleri anlamlarıAraba ekran göstergeleri Eds arıza lambasıTrafik ünlem işaretiVeya fiat linea arıza işaretleriFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı .

Araba Gösterge Simgeleri Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti dacia hararet göstergesi dizel araç gösterge işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Opel corsa arıza lambası yanıyor veya gold arıza sor

Ariza Neden Yok Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti toyota corolla 1. Araç yağ lambası yanıp sönüyor 4 d4d check engine ford fiesta gösterge paneli arızası volkswagen gösterge anlamları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor bmw fren balatası arıza lambası 2013 model dacia dokker araç gösterge panelleriCrafter akü neredeFocus 2 gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası renkleri araba içindeki işaretler nissan primera arızaları esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia lodgy arıza lambası söndürme peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarArac arıza gostergeleriAraç içi göstergeler linea servis ışığı söndürme elektrik işaretleri ve anlamlarıKia arıza lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti p0016 arıza koduAraç yağ lambası yanıp sönüyor Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorMotor ışığı opel corsa hata kodlarıEnjeksiyon kontrol edin opel astra arıza lambası anlamlarıRenault symbol ekran işaretleri de motor arıza lambası sondurme polo katalizör arızası

Arabada Gösterge Anlamları

Uzun Far İşareti dacia dokker arıza lambası Araç yağ lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner Uzun Far İşareti

Uzun Far İşareti linea arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekAraç yağ lambası yanıp sönüyor Ön ısıtma göstergesi neden yanar eskişehir sokak lambası arıza veya. Ariza neden yokI20 ikaz lambaları opel arıza lambaları işaret anlamlarıDacia arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo arıza lambası anlamları dur işaretinin anlamıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz lambası bmw arıza işaretleriPeugeot sembolüEl freni ikaz lambası neden yanar corsa arıza lambası de alfa simgesiAraç göstergeleri ve anlamlarıUzun ışıkTrafik işaretleri ünlem punto arıza ışıklarıKırmızı wolksvagen hyundai arıza lambası era motor arıza lambası

Yorum yapın