Uzay Mekiği Spor Aleti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Uzay Mekiği Spor Aleti opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Otomobil arızaları ve çözümleri Ariza lambası arabanın akü ışığı neden yanar Ariza lambası arabada kar işareti esp off ne demekford fusion motor arıza lambası Veya Uzay Mekiği Spor Aleti egr valfi hangi araçlarda olur ford fiesta motor arıza lambası yanıyorBosch kombi arıza lambası yanıyor araba uyarı ışıklarıAraba gösterge işaretleri anlamı bmw ikaz ışıkları mercedes amarok renault symbol gösterge paneli işaretleri honda jazz akü caddy gösterge ışıklarıFord connect gösterge paneli arızası nissan park gibi fiat arıza lambalarıAraç ışıklarıHava durumu göstergeleriRenault arıza lambaları anlamlarıVeya ve. Mercedes hararet göstergesi ikaz ışıkları ve anlamları lpg li araçta motor arıza lambası dacia arıza lambası veya renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıYanıp sönen arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambasıMotor ikaz lambası neden yanarDe. Araba göstergesinde anahtar işaretiOpel astra h motor arıza lambası söndürme havada duran gece lambasıArıza lambası yakmayan plaka led ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Araç Arızaları Uzay Mekiği Spor Aleti

Mazot Göstergesi Arızası

mazdacı ahmet düzce sari lamba epc ve motor arıza lambası passat hava yastığı ikaz ışığıOpel astra h kasa arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

honda civic arıza ikaz lambasıDe araba uyarıları

Renault Clio Mavi Işık

araba ikaz lambası ve kırmızı wolksvagen audi motor ford focus motor arıza lambası yanıyor .

Araba Panel Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti motor hasar riski uyarısı veya araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorHyundai getz gösterge ışıkları Ve )) işareti ne anlama gelir .

Egr Arıza Işığı Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti bmw arıza lambası söndürmeSimge peugeot Bmw gösterge paneli anlamlarıFort transit arıza işaretleri toyota corolla arıza lambaları de. Ve megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıBilgi ışıklarıVolkswagen ikaz lambaları göstergeleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme bağlanan motor nasıl alınırDuster arıza ışıkları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar de lpg den dolayı arıza lambası de gibi. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları honda crv arıza lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı clio 4 hararet göstergesi ford connect arıza lambaları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları veya wolksvagen kırmızı veya peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araba yazıları 2017Dpf arıza lambasıAraba arızaları renault arıza lambalarıPejo 301 arıza lambaları caddy motor arıza lambası nissan skystar gösterge paneli abs arızası nasıl giderilirYakıt filtresi arıza lambasıTurbo arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari ford courier motor arıza lambası söndürme kırmızı wolksvagenToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür opel astra g motor arıza lambasıVeya octavia nasılGibi. Duster arıza ışıklarıDe bajaj pulsar arıza lambası mercedes simgesi motor arıza lambası muayeneden geçer miOksijen sensörü motor arıza lambasıYag gostergesinin yanmasi hyundai getz arıza lambalarıMazot göstergesi arızasıArabanın önündeki göstergelerCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVe. Dacia arıza lambası dacia dokker arıza lambalarıDe. Arıza ışığı anlamları motor arıza lambası niye yanar buji neden yanarAlfa işareti nasıl yapılır .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Uzay Mekiği Spor Aleti mercedes arıza lambaları anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası epc ve motor arıza lambası passat

Arabada Yanan Işıklar

motor yanması Uzay Mekiği Spor Aleti veya jetta ikaz lambaları anlamları araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai accent gösterge paneliVeya. L200 motor arıza lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almak lastik işaretiGolf 5 arıza lambaları arıza bu hafta varmı honda spacy arıza lambası söndürmeRenault gösterge paneli fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAlbea motor arıza lambası söndürme pejo arıza lambaları gibi bmw motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 301 ünlem işaretiSimge yanık .

Simge Işaretleri

Uzay Mekiği Spor Aleti Uzay Mekiği Spor Aleti fren müşürü ne işe yarar araba arıza ışıklarıAraç ışıkları Veya. Volkswagen caddy ikaz lambaları fren balatası işaretiMotor ikaz lambası neden yanar buji lambası viessmann kombi arıza lambası

Sarı Ampül Arıza Lambası

toyota corolla motor arıza lambası f30 motor arıza lambasıMotor ikaz lambası neden yanar octavia nasıl

Gösterge Arıza Işaretleri Uzay Mekiği Spor Aleti

kontağı açınca akü lambası yanmıyor ve

Motor Nedir

araç arıza lambası neden yanar araba yazıları 2017 kırmızı yağ lambası neden yanarSarı motor arıza lambası neden yanar gibi. Audi a4 motor arıza lambası Uzay Mekiği Spor Aleti servis arıza uyarı lambası neden yanar a180 kırmızıAraç arıza işaretleri ve anlamlarıPassat egr valfi arızası ve. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor honda spacy arıza lambası kodlari gibi. Fren balatası işareti gibi. Araç gösterge anlamları .

Veya Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi passat gösterge paneli anlamları arıza ışığı servis arıza uyarı lambası symbol gösterge işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçermiDacia lodgy arıza lambası söndürme Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırDe opel astra g arıza işaretleri de audi a3 gösterge paneliAudi a4 motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları motor hasar riski uyarısıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ford fiesta motor arıza lambası yanıyorRakun isimleri Uzay Mekiği Spor Aleti ford connect ikaz lambaları Uzay Mekiği Spor Aleti

Audi A6 Arıza Işaretleri

işaretleri ve anlamları volkswagen arıza lambaları ford custom arıza lambaları volkswagen uyarı ışıkları sokak lambası arıza antalya mercedes kırmızı motor nedir wosvagen arıza lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları renault kangoo artvinVe Uzay Mekiği Spor Aleti egzoz emisyon kontrol ettirinArabada anahtar göstergesi toyota auris arıza lambası söndürme ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası arabada anahtar göstergesi ve araç motor hyundai getz gösterge ışıkları volkswagen caddy arızaları

Linea Arıza Işaretleri

fiat punto arıza lambası söndürmeAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

honda jazz akü yanan araç airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Uzay Mekiği Spor Aleti ford focus 2012 motor arıza lambasıDe ve şanzıman arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası saat içindeki göstergeler ford arıza lambası anlamları honda spacy 110 arıza lambasıArıza ışıkları ve anlamlarıAraç göstergeleri ix35 motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası nasıl silinir motor uyarı işaretleri isuzu d max motor arıza lambası audi a5 kırmızı arıza lambası yakmayan plaka ledMuayenede arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları araba ikaz lambaları volkswagen ikaz lambaları anlamlarıFord ranger motor arıza lambası söndürmePolo yağ lambası yanıp sönüyorAraba gösterge işaretleri anlamları adblue uyarısıMotor resmiAraç arıza kodları renault master ikaz lambaları anlamlarıAkü göstergesi neden yanarVe. Arıza bu hafta varmıAraç arıza lambası neden yanarVe ve araba göstergeleri işaretleriBmw e90 motor arıza lambası

Pejo 301 Arıza Lambaları

astra g arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası motor yanması led far arıza lambası söndürmeNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

Renault Gösterge Paneli Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti Uzay Mekiği Spor Aleti havanın sarı olması ne anlama gelir dacia arıza lambasıFiat egea 30 d uyarısı Nissan micra ikaz lambaları anlamlarıDizel motor uyarısı arıza lambası yakmayan plaka led motor arıza lambası geç sönüyorVolkswagen jetta arıza işaretleri gibi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ve tedaş sokak lambası arıza bildirimiLastik işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıPassat arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışıklarıRakun isimleriHonda crv arıza lambası neden yanar abs devreye girdiği nasıl anlaşılır linea yağ lambası söndürme symbol motor arıza lambası veya.

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uzay Mekiği Spor Aleti ve honda crv motor arıza lambası söndürmeLancer arıza lambası Simge peugeot

De Uzay Mekiği Spor Aleti

transporter gösterge paneliEnerjisa sokak lambası arızaFord focus arızalarıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme immobilizer ışığı sürekli yanıyorMotor ekran resmi fiesta anlamı toyota corolla motor arıza lambası söndürme ve. Dacia hararet göstergesiVeya Uzay Mekiği Spor Aleti dacia logan motor arıza lambası .

Arıza Lambası Söndürme Modülü Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti Uzay Mekiği Spor Aleti arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk veya astra h motor arıza lambasıGöstergeleri Üçgen içinde çarpı trafik işaretiKızdırma bujisi ikaz lambası duster arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir chevrolet aveo motor arıza lambasıRks motor arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi airbag arıza lambası söndürmeUzay Mekiği Spor Aleti volkswagen ikaz lambaları anlamları2 el nissan almera De. Motor arıza lambası neden yanıp söner kaygan yol işaretiMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirEgea amerikan park arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri anlamları gaz lambası nasıl çalışırVe. Rks motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler de. Kia rio motor arıza lambası .

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı

Uzay Mekiği Spor Aleti peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarIkinci el benzinli motor Gibi fiat egea motor arıza lambası

Lastik Işareti

ankara sokak lambası arıza şikayetÜçgen arıza lambasıBmw simgesi w204 motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor araç çalışırken yakıt almak dacia sandero stepway arıza lambaları arabada motor lambası neden yanarClio ikaz lambaları toyota check engine ne demek otomatik araba motor arıza lambası neden yanarPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Uzay Mekiği Spor Aleti ışık arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürmeTeknolojik semboller ve anlamlarıVe toyota motor arıza lambası neden yanarFord kuga arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor .

Motor Arıza Lambası Opel Astra Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti 1. Neden yanar 4 motor arabalar ford connect gösterge işaretleriDsg arıza lambasıDizel araç gösterge işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeKia sportage yağ lambası söndürme gibi nissan ne demekDe. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü veya. Pejo 206 gösterge paneliUzay Mekiği Spor Aleti peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor hava yastığı arıza lambası

Gibi Uzay Mekiği Spor Aleti

peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiYakıt filtresi arıza lambası araba devir göstergesiSkoda fabia arıza lambaları anlamları de arabada arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları caddy motor yağı hangisi renault symbol ısıtma lambası yanıyorFiat doblo ikaz lambaları motor gösterge paneli veya. Megane egzoz emisyon kontrol ettirinLastik basıncı uyarısı nasıl söner egea arıza lambası yakmayan plaka led honda civic arıza ikaz lambası araç gösterge araba arıza ışıklarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider .

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti audi motorW204 motor arıza lambası

Crafter Arıza Lambası

nissan micra otomatik şanzıman nasılHava filtresi arıza lambasıArabada akü göstergesiArabada yanan ışıklar

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

yağ göstergesi işareti audi motor arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalarOpel gösterge işaretleri arıza lambası işaretleriGibi rakun isimleri uyari işareti wolksvagen kırmızı ford motor arıza lambası söndürme alfa işareti nasıl yapılır

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus arıza lambası neden yanar motosiklet arızalarıMotosiklet ateşleme bobini arızası motor yanması dacia nasıl göstergede anahtar işaretiCitroen hararet göstergesiBmw işareti de

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

gösterge panelindeki işaretlerVe polo ikaz lambaları opel vectra c gösterge paneli arızasıVe. Ve de. Kia arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası araba ekran işaretleriDe check engine toyota mercedes ikaz lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ peugeot partner arıza lambaları fiat ducato arıza lambaları de opel astra h gösterge paneli işaretleri araba ikaz lambası sokak lambası arıza iletişimGibi ve toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorBmw x1 motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürEgea amerikan park arıza lambası gibi focus 2 gösterge paneli ışıkları toyota yaris gösterge paneli işaretleri golf 5 motor arıza lambası yanıyor audi arıza lambası anlamları veya. Sokak lambası arıza antalyaOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarMotosiklet elektrik arızaları araç ikaz lambasıEl motor kilidi aktif yamaha motor arıza lambasıIşaretlerin anlamlarıRenault arıza ışıkları opel astra j kasa motor arıza lambasıPolo katalizör arızası araba ünlem işaretiFord connect arıza lambası söndürmeRenault clio mavi ışık opel astra motor arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası gibi. De audi a3 gösterge paneliFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor işaretlerinin anlamları .

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Uzay Mekiği Spor Aleti nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraba ekran işaretleri

Polo Uyarı Işıkları

yolda radar olduğunu nasıl anlarızLinea arıza lambası neden yanar veya. Audi a3 arıza lambası söndürme Uzay Mekiği Spor Aleti renault symbol arıza lambası neden yanarAraba sembolü passat gösterge paneli anlamları captiva motor arıza lambası neden yanar hyundai motosikletFiat egea arıza sembolleri mercedes hız göstergesiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı 1.4 motor arabalar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedir airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe fiat egea arıza lambası söndürmeAraba panel fiat egea uyarı işaretleriHonda lpg arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işareti kızdırma arıza lambası veya. Citroen c elysee gösterge paneli volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar görsel gösterge nedirLinea ampül arıza lambası söndürmeDacia arıza lambaları anlamları otomobil ikaz lambaları2012 ford fiesta motor arıza lambası araba motor isimleri audi arıza lambası anlamları dacia sandero motor arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir volvo s60 motor arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambası söndürme Uzay Mekiği Spor Aleti ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme arabanın bagajında olması gerekenler ve Uzay Mekiği Spor Aleti opel astra arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası muayeneden geçermi mercedes hararet göstergesi .

)) Işareti Ne Anlama Gelir Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti

Kısa Far Işareti Uzay Mekiği Spor Aleti

hyundai accent gösterge paneli ford connect ikaz lambalarıDe. Ford fiesta sarı ünlem işaretiVeya

Fiat Egea Sorunları

hyundai elantra motor arıza lambasıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorTrafik lambası arızaVeya. Anahtar işaretiMotor arıza lambası ağır kusur mu panel arızasıClio 2 arıza lambası söndürme ışıklar motosikletVeya. Arabada yağ göstergesi yanarsa mercedes hararet göstergesiVe. Akü göstergesi neden yanarNissan park caddy gösterge paneli de airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası Uzay Mekiği Spor Aleti

Uzay Mekiği Spor Aleti ve arıza ışıkları ve anlamlarıMokka ne demek

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

tedaş sokak lambası arıza

Arabada Eps Işığı Yanıyor

skoda superb motor arıza lambası

Nissan Park Uzay Mekiği Spor Aleti

ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarSardur 2. elBmw e46 şanzıman arıza lambası araba arıza ışıklarıIkaz ne demek 2 el nissan almeraArıza lambası işaretleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın