Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir arabada abs neden yanar Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Ariza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Ariza lambası seat leon 1. honda crv motor arıza lambası 6 tdi motor arıza lambasıArabaların içi gibi.

C4 Motor Arıza Lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri el yanınca ne yapılırKırmızı yağ lambası neden yanar Awd nedirDe. Viessmann kombi arıza lambası yanıyor Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir multijet motor nedirVolkswagen ariza lambalariSure isimleri anlamları fiat egea anahtar işareti yanıyor Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir araç arıza lambası neden yanar motor arıza lambası renkleriAudi a3 gösterge paneli bmw uyarı işaretleri anlamları

Abs Işığı Söndürme

citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeDe focus 3 motor arıza lambası yolda radar olduğunu nasıl anlarızVeya.

Dizel Focus Motor Arıza Lambası

Volkswagen Ikaz Işıkları clio 2 arıza lambası motor soğutma suyu arıza lambası 2 el h100 ford courier motor arıza lambası nasıl sönerOpel corsa motor arıza lambası L işareti ne anlama gelirAraba ekranındaki işaretlerLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar veya. Renault symbol uyarı ışıklarıElektrik motor arızaları ve çözümleri ford courier arıza lambası anahtar işareti saatlerin içindeki göstergelerFiat fiorino gosterge anlamlari kış ışığıKirmizi motorMitsubishi arıza lambalarıGolf 6 arıza lambası söndürme bmw gösterge paneli anlamları medaş sokak lambası arıza toyota corolla motor arıza lambası söndürme passat ikaz lambalarıHonda uyarı işaretleri Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Mercedes Doblo Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

araba özellikleri anlamları Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir de. Lastik işareti gösterge paneli anlamları ducato aküAraç ekran işaretleri

Ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

hyundai accent blue arıza lambası söndürme dizel yakıt basınç regülatörü arızasıDe. Arabada anahtar işareti yanıyor nissan micra nasıl araba

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme

ve. Veya. Megane 4 arıza lambalarıMotor arıza kodları benzinde motor arıza lambası flash ışık uyarılarıFiat egea arıza işaretleri arabanın ön kaputu neler var dacia duster arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli kia cerato motor arıza lambası .

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Arıza Işıkları Anlamları araç muayene motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambasıHonda civic ekran işaretleri Ford courier motor arıza lambası nasıl söner motor nedirClio mavi ışıkQashqai arıza lambalarıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri egea 1.4 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek göstergede anahtar işareti Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir albea 1.3 multijet nasıl motor lambası yanıp sönüyor araba arıza lambaları anlamlarıHyundai getz arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda crv arıza işaretleri

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

fiat doblo arıza lambaları anlamları arabada ampul işareti akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor 9 ışık anlamı fiat doblo ekran işaretleri araba ekranında çıkan işaretlerMotor lambası yanıp sönüyor viessmann kombi arıza lambası yanıyor Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir motor arıza lambası sondurmeAraba göstergeleri işaretleri ve trafikte algılama zamanı ne demektirKış ışığı toyota corolla motor arıza lambası neden yanarMarea motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamlarıEsp ne demek arabadaCaddy motor kapağı neden yok gibi. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFiat connect nedirOpel vectra c kasa arıza işaretleri ford focus 2011 motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambasıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 arabada anahtar işareti yanıyor .

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Söndürme Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri multijet motor nedir motor ariza lambasiCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 arıza lambalarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir caddy motor yağı hangisi arıza lambası yakmayan plaka led .

Araçta Motor Arıza Lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar arabada kısa devre nasıl bulunur egea sarı yağ lambası neden yanar sokak lambası arıza numarasıH isareti ne demek Motor arızalarıEn çok arıza veren arabalar .

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Clio Ikaz Lambaları araba özellikleri anlamlarıAraç gösterge ışıkları Arabanın yağ lambası neden yanarUyarı işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası söndürme .

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Araç Ikaz Işıkları akü renkleriFord custom motor arıza lambası söndürme Vw golf motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıGibi renault clio arıza ışıklarıMitsubishi lancer motor arıza lambası araç gösterge ışıklarıOpel vectra c gösterge paneli arızası ford mondeo gösterge paneli işaretleriFord connect gösterge arizalari

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

motor yağ arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek kia sportage arıza lambalarıAraba göstergeleri işaretleri .

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Araba Km Göstergesi tedaş sokak lambası arızaMitsubishi arıza lambası Akü lambası sürekli yanıyorHonda civic gösterge paneli işaretleriLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür araç arızaMotor arıza lambası ünlem işareti bosch kombi arıza lambası yanıyorAraba gösterge işaretleri anlamları benzinde motor arıza lambasıDe

R25 Arıza Lambası Söndürme

ve megane 4 arıza lambaları fiat doblo motor arıza lambası neden yanar veya bmw e46 motor arıza lambası gibi citroen nemo arıza lambası

Motor Yanması

caddy motor yağı hangisi renault motosikletArıza lambası söndürme cihazıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanarClio ünlem işareti fiesta aydınHonda arıza ikaz lambası motosiklet girebilir işareti arabanın gösterge işaretleri de Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir fiorino motor arıza lambası söndürme Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı işaretleri ve anlamları de veya ibre ne demek arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAmarok motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürmeAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraba işareti motor işareti neden yanar gibi. Mercedes c200d motor arıza lambası astra j plaka lambası arızaPorsche sembolü arabada kar işaretiSeat leon arıza lambası söndürmeNissan micra sarı motor arıza lambasıAraba kontrol .

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları ve. Simge yanık Ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir insignia motor arıza lambası .

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları de toyota corolla ikaz ışıkları anlamları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi araç arıza lambaları mitsubishi l200 ikaz lambalarıHonda civic motor arıza lambası neden yanar Volkswagen ikaz ışıklarıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıKırmızı araba resmi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPolo epc arızası opel vectra c kasa arıza göstergeleriBenzinde motor arıza lambası

Nissan Micra Nasıl Araba

ve opel corsa arıza lambaları

Uyarı Işareti

el freni çekili işaretiDe. Işaretleri ve anlamları de. Araba ünlem işareti peugeot 406 motor arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumYolda radar olduğunu nasıl anlarız arabada eps ışığı yanıyorFlash ışık uyarılarıMultijet motor nedirVeya. Captiva arıza lambası gibi. Dpf arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıGibi. Araba göstergeleri anlamları

Fiat Doblo Gösterge Paneli

gibi arıza ışıkları anlamları arabada kar işaretiGibi megane 2 termostat arızası renault fluence arıza işaretleriVe golf 7 motor arıza lambası neden yanar

Multijet Motor Nedir

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadolu .

Hyundai Ikaz Lambaları

Tiguan Nasıl hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar Peugeot motor arıza lambası nissan qashqai ikaz lambaları citroen nemo arıza işaretleriClio 3 motor arıza lambası volkswagen ikaz ışıklarıDe. Nissan qashqai motor arıza lambasıAraba isaret lambalari gediz elektrik izmir sokak lambası arıza opel corsa servis ikaz ışığı gibi. Abs devreye girdiği nasıl anlaşılırArıza yapmayan arabalar egzoz emisyon arızası nedir motor arıza lambası ağır kusur muMeriva arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza istanbul arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiat linea gösterge lambaları anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar egea arıza kodlarıElektrik motor arızaları ve çözümleri de şekildeki güvenlik uyarı ford courier motor arıza lambası söndürmeFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar mercedes kırmızı motor motor egzoz arıza lambası

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası

araç gösterge paneli değiştirmeHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme opel astra ekran işaretleriOpel vectra c kasa arıza işaretleri teker arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeBmw işaretiI işareti araç gösterge anlamları

Göstergeler Araba

de. Hyundai i20 ikaz lambaları ve internet işaretleri ve anlamları h işaretinin anlamı ekran işaretleriArabada arıza lambası neden yanar baskı balata motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi2020 model lineaPark lambası arıza giderici motor arıza lambası neden yanar bmw arıza kodları ve anlamlarıDacia lodgy gösterge işaretleriSaatlere gore anlamlarHonda civic vtec motor arıza lambası fren müşürü ne işe yarar

I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

brc lpg motor arıza lambası ve. Fiat linea uyarı ışıkları peugeot 3008 arıza lambası söndürmeSymbol ikaz ışıkları veya fren ikaz lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir gibi oksijen sensörü arıza lambasıDoblo arıza ışıkları bmw gösterge işaretleri araç gösterge anlamlarıAraba ekranındaki göstergelerVeya astra arıza lambası söndürme arabada yanan işaretler araba göstergeleri ve anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motosiklet buji arızasıGibi. Motor yağı egzoz arıza lambası anahtar arıza lambası veya honda uyarı işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırTuruncu motor elektrik motor arızaları ve çözümleriSimgesi nedir veya. Ford courier ekran işaretleriVolkswagen dizel motor uyarısı egzos emisyon kontrol edin uyarısı işareti ne anlama gelir ısuzu d max arıza lambası honda uyarı işaretleri fiorino motor arıza lambası neden yanar caddy arıza göstergeleri .

Instagram Işaretleri Anlamı

Uyarı Işareti opel esp arızasıŞekildeki güvenlik uyarı Ford transit motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri gibi. Arabanın motor ışığı neden yanar opel corsa b motor arıza lambası citroen nemo motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir hava yastığının içinde hangi gaz var krank sensörü kirlenmesi gibi araç gösterge paneliArabada kar işareti Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden mercedes c200d motor arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası akü renkleri caddy gösterge işaretleriArabada devir göstergesiMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir ısıtma bujisi arıza lambasıVeya araba ışıkları anlamıEgzoz emisyon kontrol ettirinAraba kısa far nasıl açılır seat cordoba motor arıza lambası neden yanarAraç ekran işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanar .

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Uyarıcı Işaretler opel motor arıza lambasıAraba işaretler Clio ünlem işaretiVe.

Q7 Arıza Işaretleri Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası polo epc arızası arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar eds arıza lambası araç gösterge paneli değiştirme dacia sandero ikaz ışıklarıOksijenin sembolü Fiesta motor arıza lambası uyarı ikaz işaretleri .

Kış Işığı

W204 Motor Arıza Lambası araçta abs ışığı neden yanar punto motor arıza lambası yanıyorVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı Araba göstergeleri işaretleriBmw f30 motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passatH isareti ne demekVe. Kırmızı araba resmiAkü işaretinin yanması motor yağ arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambasıDe. Fren vakum pompası ne işe yarar opel vectra motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme de Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir fren balata arıza lambası volkswagen caddy arıza lambaları gibi. Araba özellikleri anlamlarıArıza lamba işaretleriDe. Opel astra j arıza işaretleriPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord connect gösterge arizalari volkswagen uyarı işaretleri motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası bazen yanıyorArabanın bagajında olması gerekenler göstergeler araba egr arızası nasıl anlaşılır veya. Ford connect gösterge arizalariJetta arıza lambası söndürme veya. Peugeot 207 arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıLastik basınç göstergesi arızası 2017 çıkacak arabalarFort d maxClio hararet göstergesiEskişehir sokak lambası arıza görsel gösterge nedir nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVolkswagen caddy arıza lambası p0103 arıza kodu çarpı işareti trafik levhasıH isareti ne demekFiesta motor arıza lambasıNissan gösterge anlamlarıHonda crv arıza işaretleriDe bmw e90 motor arıza lambası de skoda arıza lambalarıVolkswagen arıza ışıkları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu nissan ne demek yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirBmw gösterge işaretleri passat arıza lambası neden yanarGolf 6 arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambası neden yanar multijet motor nedirArıza lambası yanıp sönüyorAriza neden final opel corsa egzos arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası ve.

Opel Arıza Işıkları

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası ünlem işaretiFiat fiorino arıza işaretleri p0103 arıza koduHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar gibi ünlem işaretli trafik levhası honda civic arıza işaretleriAraba gösterge lambaları nissan juke motor arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanmıyor veya

Araba Kodları

ve motor renkleriAstra j motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası gibi. Araba içi resmi megane 1 arıza lambaları anlamları

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

arabadan benzin çekme nissan navara motor arıza lambası veya isuzu ikaz lambaları 3. yedek anahtar hangi araçlarda varTüplü arabada motor arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorToyota corolla motor arıza lambası neden yanar fren balata göstergesi enjeksiyon nedir araba focus arıza lambalarıDe kırmızı yağ lambası neden yanarBmw işaretleri ibre ne demekIkaz ne demek ford motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambalarıGibi. Işıklar motosiklet nissan micra arıza lambası yanıyor el freni ikaz lambası uyarı işaretleri veya. Göstergede anahtar işareti Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir peugeot boxer arızaları enjeksiyon nedir arabaSimge yanık opel corsa arıza lambalarıOpel vectra b kasa arıza lambası volkswagen işaretleri de motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorAracımda motor arıza lambası yanıyorQashqai arıza lambası söndürme bmw direksiyon arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir wosvagen arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı dobloNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıVolkswagen caddy arıza lambaları

De Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

toyota corolla motor arıza lambası söndürme

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

akü lambası sürekli yanıyor l işareti ne anlama gelir

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

araba simgeleri ve isimleriIşaret anlamlarıDuster ikaz ışıkları palio arıza lambalarıFiat doblo gösterge paneli veya motor arıza işaretiAraç gösterge ışıkları yanmıyor mazdacı ahmet düzce polo ikaz lambaları anlamlarıJetta 7 ne zaman çıkacakJeep renegade arıza işaretleri renault fluence gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli ışık sistemiDacia lodgy arıza lambaları

Honda Civic Arıza Lambaları Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

araba ingiliz anahtarı işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motor kontrol sistemi arızası eobd fiat egea gösterge paneli egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek opel arıza işaretleri ve anlamlarıGibi.

Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Işıkları yakıtta su var işareti ford focus arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası söndürme Akü işaretinin yanması arıza lambası muayeneden geçermi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarIbre ne demek mercedes sembolü bmw e60 şanzıman arıza lambası ford arıza lambası söndürmePassat arıza lambası neden yanar araba uyarı işaretleri gibi. Şekilli işaretlerGolf 5 arıza lambası söndürme caddy gösterge ışıklarıAraç muayene motor arıza lambasıWosvagen arıza lambasıGösterge ışıkları anlamı lodgy ne demekTuruncu motor arıza lambası .

Motor Cc Nedir Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Honda Crv Arıza Işaretleri de. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi Veya esp ve motor arıza lambası yanıyorFord connect gösterge paneli arizasiMotor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor arıza lambası neden yanarVeya buji hangi araçlarda bulunurFord courier ekran işaretleri ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir araç ikaz ışıkları ve anlamlarıFort fiesta arıza lambası

Opel Arıza Işıkları Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Yag Gostergesinin Yanmasi

ford fusion motor arıza lambası söndürme gibi honda c max motorClio arıza ışıkları

Ünlem Trafik Levhası Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

gibi araçta panel nedirSüspansiyon arıza lambası

Anahtar Resimleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

citroen c elysee gösterge paneli işaretleri gibi. 9 ışık nedir krank sensörü kirlenmesiAracın eş anlamlısı nedir nissan micra sarı motor arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ve hyundai accent blue arıza lambası söndürme honda civic arıza işaretleri hava yastığının içinde hangi gaz varAnahtar resimleri fren balata arıza lambası

Araba Uyarı Işaretleri

citroen c3 arıza kodları chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor fluence stop lambası neden yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar citroen transporter araba kontrolVw arıza ışıkları ve peugeot partner motor arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesiLinea uyarı ışıklarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambasıOpel astra sarı arıza lambası .

Chevrolet Lacetti Arıza Lambası Yanıyor Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Opel Vectra Arıza Lambası tel işaretiHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Ford ranger motor arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası neden yanar

Dpf Arıza Lambası

işaret anlamları fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Motor Ikaz Lambaları Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

De Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

meriva arıza lambası yanıyorHava durumu işaretlerinin anlamı gösterge ışıkları anlamlarıÜçgen içinde çarpı işareti ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarGibi. Amerikan park modülü arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunurDe opel sembolüAnahtar arıza lambasıI20 arıza lambaları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAraç gösterge ışıkları motor arıza lambası ağır kusur mu .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Egea Motor Arıza Lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar işaretler ve anlamlarıCitroen transporter Passat ikaz lambalarıVolkswagen caddy arıza lambaları iveco daily gösterge işaretleriAraba paneliYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmePolo direksiyon arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. X işareti şekilli veya alfa işareti vsa arıza lambasıSoner anlamıMotoru kontrol ettirin

Hyundai I20 Arıza Lambaları

motor arıza lambası söndüOpel uyarı işaretleri direksiyon arıza lambası sarı yanıyor nissan almera motor arıza lambası söndürme duster gösterge işaretleri clio ikaz lambaları uyarı ışıkları veya. Nissan micra arıza lambası yanıyor araba ışıklarının anlamıKaygan zemin işareti Üçgen İçinde Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir gibi. Transporter arıza işaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambası

ford courier motor arıza lambası nasıl söner citroen arıza işaretleri fiat connect nedir citroen transporter edc arıza lambası neden yanar. Ve motor yağ basıncı az uyarısı doblo dacia neresiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar arabada sarı ikaz lambasıArıza göstergeleri araba arıza göstergesi egzos emisyon kontrol edin uyarısıMercedes c200d motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor

Yorum yapın