P0340 Fiat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0340 Fiat araba ekran işaretleri Fiat doblo arıza lambası söndürmeclio gösterge işaretleri Ariza lambası Eps arıza lambası neden yanarAriza lambası Qashqai kırmızı motor arıza lambası arac gostergeleri motor sistemi nissan micra arıza lambası yanıyor punto arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası toyota corolla anahtar arıza lambasıVe. Dacia sandero ikaz işaretleri .

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri P0340 Fiat

Doblo 1. Nissan micra arıza lambası yanıyor 9 Jtd Motor Arıza Lambası arıza işaretleri anlamı motosiklet giderken gaz kesiyorC max motosiklet

Telefon Işaretleri P0340 Fiat

ve. Telefon işaretleri bmw 320d arıza işaretleriSarı uyarı levhalarıIşık hızAmarok arıza lambalarıIşıklar motosiklet gibi. De era motor arıza lambası arabadaki göstergeler resimliOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar arıza ışık lambaları doblo motor arıza lambası söndürme P0340 Fiat mitsubishi l200 ikaz lambalarıIveco daily motor arıza lambası veya. Fiat albea arıza göstergeleri palio gösterge işaretleriFord transit uyarı işaretleri P0340 Fiat fort transit arıza lambaları vw arıza ışıkları samsun sokak lambası arızaGibi de volkswagen caddy renkleriAraç arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneli esp arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari

Erde Ne Demek

araba isaret lambalari arabadaki ünlem işareti ve. Bmw arıza lambası sondurmeMotor soğutma suyu ikaz lambası dacia duster arıza lambası neden yanar hyundai check lambası citroen c3 arıza lambası söndürmeGibi. Epc ve motor arıza lambasıÇalışkan motorAraç arıza lambaları sembol işaretleri gözde ışık yanıp sönmesi .

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

P0340 Fiat Corolla Arıza Lambaları esp arıza lambasıEnjeksiyon kontrol edin Arabada işaretler fren hidroliği işareti mercedes motorsikletEn az hasar veren araçlarSardur 2. elVe ve egea motor arıza lambası sarı yanıyorVw jeepVe captiva arıza lambası söndürme ford connect gösterge ışıklarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarWolksvagen ariza sembolleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de. Veya linea anahtar işaretiAraba özellikleri anlamları oto tamir isimleri gibi toyota corolla ikaz ışıkları anlamları gibi

Araba Su Göstergesi

değişik simgeler ve anlamlarıMotor yağı arıza lambası duster nedir ve ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırFord arıza lambaları anlamlarıLinea ikaz lambalarıToyota corolla arıza lambası neden yanarDe. Nissan almera motor arıza lambası söndürmeMegane 2 elektronik sorun var yazıyor de. Araba göstergesi arabada işaretler araç arıza lambalarıAraç arıza lambası söndürme amarok arıza lambalarıIşık hız gediz elektrik izmir sokak lambası arızaAudi a180 soğuktan motor arıza lambası yanar mi sokak lambası arıza bildirimi izmirQashqai arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve isimleriArabada uyarı işaretleri P0340 Fiat chevrolet aveo arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorMercedes sprinter motor araba arıza lambası aracın akü lambası neden yanar

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar P0340 Fiat

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası motor işletim sistemleri. Hyundai motor arıza lambası

Fiat Egea Arıza Kodları P0340 Fiat

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araçtaki göstergeler ve anlamlarıFord focus arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFort transit arıza lambalarıGibi gibi. Esp ışığı neden yanarYağ ikaz lambası opel corsa gösterge paneli anlamları

Mokka Ne Demek P0340 Fiat

partikül lambası esc arıza lambası neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyor / işareti ne demek

Motor Uyarı Lambası

veya. Ikaz lambasıAdblue ikaz lambasıEgea amerikan park arıza lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamları arabada emisyon nedirHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme neyi gösterirDe

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVeya. Gibi. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambası motor ışığı yanıyor seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar ikaz egzoz arıza lambası şarj ikaz ışığıOpel astra fren lambası uyarısı opel motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Iveco daily kamyonet nasıl hyundai check lambasıCaptiva arıza lambası söndürmeHavadaki ışıklar marş basmıyor göstergeler yanıyor superb arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleriMegan 2 elektronik arızasıLastik uyarı işareti motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleriMercedes motorsiklet jetta gösterge ışıkları P0340 Fiat audi q5 motor arıza lambasıDe * işaretiAraba ariza isaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar kasko motor arızası gaz kelebeği resetleme arabada direk nedirAraba işaret lambaları gibi esp arızası nedir araç arıza lambası söndürme .

Arabanın Iç Tanıtımı

P0340 Fiat Akü Arıza Lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli işaretleriMotorsiklet resmi Arabada sarı ikaz lambası corsa c arıza lambasıPeugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar 2020 honda civic motor arıza lambasıAkü lambası yanıp sönüyor Peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıMotor işletim sistemleri duster arıza lambası

Chevrolet Aveo Arıza Lambası P0340 Fiat

de ford focus motor arıza lambasıVeya. Araç paneli opel vectra arıza işaretleri fort fiesta arıza lambası araba yağ işaretiArıza lambası anlamlarıFiat egea 30 d uyarısıCitroen c3 arıza lambasıWolksvagen ariza sembolleri P0340 Fiat volkswagen epc arızasıVe araba enjeksiyonu nedir fiesta motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri ve anlamları .

Kontak Anahtarı Arızaları

Motor Arızalı esp ışığı neden yanarFren balata arıza lambası Polo motor arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası P0340 Fiat

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

vito motor arıza lambasıTransit arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli arızası asr arızasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyor lpg kaynaklı motor arıza lambası araba gösterge paneli işaretleri amarok arıza lambaları honda spacy 110 arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriBmw e90 motor arıza lambası google ne anlama gelirYağ ikaz lambasıAraç arıza kodlarıHonda ikaz işaretleriOtomobil arıza lambalarıVe dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor courier motor arıza lambası jetta ön ısıtma arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeAraç arıza kodları ve çözümleri dacia duster arıza lambası söndürmeDacia uyarı işaretleriMotosiklet arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası söndürme prins lpg motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderDoblo motor arıza lambası söndürme hyundai motorsiklet motor soğutma suyu ikaz lambası motor işaretleri ve anlamları arıza ışıklarıAraba ekran işaretleriAraç gösterge paneliArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıGolf 5 arıza lambası motor sistemi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri .

Motor Işaretleri Ve Anlamları P0340 Fiat

P0340 Fiat Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Neden Yanar

oto motor tamiri nasıl yapılırGetz motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeRenault master arıza lambası söndürmeEsp arızası nedirVw jeepIşıklar söner mercedes c200d motor arıza lambasıAraba ekran işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeSkoda arıza lambaları

Egr Arıza Lambası

ford focus ikaz lambalarıVolkswagen motosikletRenault arıza lambasıArabada benzin göstergesiVeya durduk yere göz yanması araba devir göstergesiBuji göstergesi katalizör arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambalarıAraba musluk işareti veya P0340 Fiat araba devir göstergesiFiat motosiklet renault fluence anahtar işareti neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası corsa motor arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleri honda cr v gösterge paneli işaretleri gibi kangoo arıza lambaları .

Arabadaki Ünlem Işareti

Gözde Işık Yanıp Sönmesi opel vectra arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Suzuki yarış motorları hava neden sarıVe hyundai elantra motor arıza lambasıAraba su göstergesi

Corolla Motor Arıza Lambası

ve ve. Oto motor tamiri nasıl yapılır toyota arıza lambası arıza ikaz lambası el motor kilidi aktif ne demekRenault clio ikaz lambaları fiesta arıza lambası .

Fiat Motor Arıza Lambası P0340 Fiat

Ford Courier Motor Arıza Lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor opel astra fren lambası uyarısı volkswagen transporter gösterge paneli anlamları ve ışıklar otomotiv bursaArabada ikaz ışıkları Sinop albea sis lambası işaretiMotor ariza isigi hava neden sarıDe ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Fiat Doblo Ikaz Lambaları P0340 Fiat

Lodgy Ne Demek

ve. Ford mondeo motor arıza lambası hasarlı sembolVeya bajaj pulsar arıza lambası arabanın motor lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza fren hidroliği işaretiCorsa d arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeAraba göstergesiArabada yağ göstergesi neden yanarCaddy arıza lambalarıJetta renkleri gediz elektrik izmir sokak lambası arıza araç uyarı işaretleri ve anlamları captiva servis arıza uyarı lambasıDucato arıza lambalarıCheck arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarKayseri sokak lambası arızaSarı motor ışığı neden yanarAraba gösterge paneli .

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Arıza Işıkları motor ikaz lambasıKızdırma bujisi işareti Hız sabitleyici işareti hava durumu simgeleri anlamlarıGözde ışık yanıp sönmesi .

Antalya Sokak Lambası Arıza

Cruise Araba renault clio arıza ışıkları opel zafira motor arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Mercedes sprinter arıza lambaları .

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

araba göstergesinde ünlem işaretiOto tamir isimleri dizel motor arıza lambası sarı yanıyorCaptiva servis arıza uyarı lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirirDaihatsu sirion nasıl esp uyarısı klima açınca arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Honda Crv Uyarı Işaretleri transit arıza lambası söndürme de. Opel corsa gösterge paneli anlamları Symbol ikaz lambaları anlamları nissan qashqai sarı motor arıza lambası clio mavi ışık mazot filtresinde su var ikazı P0340 Fiat ford courier arıza lambalarıEgea arıza işaretleriFiat motosiklet fren ikaz lambası neden yanarTourneo connect yazısı ve park nissan 2 el araçtaki göstergeler ve anlamlarıC200d motor arabada hata işaretleri 4wd nedir jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır arabada kırmızı ünlem işaretiCaptiva motor arıza lambası neden yanarGolf motor arıza lambası P0340 Fiat

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası P0340 Fiat

bmw e46 şanzıman arıza lambası renault motor arıza lambasıDe.

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Hyundai I20 Ikaz Lambaları hava akış metresi nasıl temizlenirAraç gösterge paneli Arabada akü göstergesiDurduk yere göz yanmasıMotor işaretleri ve anlamları .

Clio Mavi Işık

Bmw E90 Arıza Işaretleri passat b6 gösterge paneli hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambaları Gibi gibi peugeot 308 arıza lambası söndürme wolksvagen ariza sembolleri .

De P0340 Fiat

Göstergedeki Işaretler i işareti ne demekHonda jazz akü Veya epc arıza lambası neden yanarVeya isuzu kamyonet gösterge işaretleriAraba içinde anahtar işareti2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumÜnlem arıza işareti .

Ve P0340 Fiat

Dodge Nitro Arizalari arabada eps ışığı yanıyor daihatsu sirion nasılOksijen sensörü motor arıza lambası Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıVeya. Motosiklet arızaları arabada airbag ışığı neden yanar .

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

Dacia Sandero Gösterge Paneli honda mini motor qashqai anahtar pili turuncu uyarı ne demek P0340 Fiat araba ekranındaki işaretlerin anlamı araba lastik basıncı uyarısı ford focus motor arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıFord connect gösterge paneli Era motor arıza lambası derece işaretiNissan qashqai gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza lambalarıFiat egea gösterge paneli işaretleri ford arıza lambası söndürmeClio gösterge işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıArabada abs ışığı yanıyorBuji kablosu arızasıVeya mercedes kamyon ikaz lambalarıDe telefon şarj göstergesi bozukGibi. Fluence bakım ışığı söndürme üçgen içinde çarpı trafik işaretiDe motor arızalı dacia sandero ikaz işaretleri

Termostat Arıza Lambası

Park Sensörü Arıza Lambası P0340 Fiat

fluence gösterge paneli işaretleri opel transit

Opel Astra Lpg Arıza Lambası P0340 Fiat

gibi chevrolet cruze arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araba panelindeki işaretler audi motor arıza lambası söndürme opel astra fren lambası uyarısı yağ göstergesi işareti 2 el nissan almera check engine toyota .

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Clio Uyarı Işaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Kangoo arıza lambaları Mercedes gösterge işaretleri anlamıGibi gibi. Pil bitmek üzere ne demekVolkswagen ikaz lambaları el freni ikaz lambası neden yanarCorsa arıza lambası laguna 2 gösterge paneli mercedes ikaz lambaları ford tourneo courier arıza lambası de. Araba gösterge paneli işaretleriVeya. Ve opel astra f arıza lambası neden yanarAraç göstergesi işaretleriAkü ikaz lambası captiva motor arıza lambası neden yanarFluence bakım ışığı söndürme buji göstergesiEra motor arıza lambası P0340 Fiat şarj ikaz ışığı

Google Ne Anlama Gelir

veya

De P0340 Fiat

uyarı ikaz işaretleri marşa basınca göstergeler gidiyor arabada ampul işaretiVeya P0340 Fiat araç gösterge panelleriHava durumu göstergeleri1.3 multijet motor nasıl

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

dizel motor arıza lambası sarı yanıyor elektrik motor arızaları ve çözümleri

Duster Ikaz Işıkları P0340 Fiat

nissan micra arıza lambası söndürmeAraba panel işaretleriSeyir anlamı araç gösterge paneli gibi

Doblo Arıza Lambası Anlamları P0340 Fiat

araç göstergesi işaretleriGibi egea motor arıza lambası yanıyor p0351 arıza kodu üçgen içinde çarpı trafik işaretiWosvagen caddy arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli partikül filtresi arıza lambasıEra motor arıza lambasıAraba devir göstergesi durduk yere göz yanması ariston kombi arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi P0340 Fiat volkswagen gösterge anlamları egzos emisyon kontrol edin uyarısı P0340 Fiat araba işaretleri anlamları araba gösterge paneli işaretleriVeya. Eps arıza lambası neden yanar motor uyarı lambasıArabada egr nedir ford custom motor arıza lambası check engine ne demekFiat egea motor arıza lambası söndürme gibi. Ve. Arabada ekran işaretleri gözde ışık yanıp sönmesi honda civic motor arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanarDe. P1564 arıza koduAkü lambası sürekli yanıyorEl freni ikaz lambası cruze lpg arıza lambası veya nissan qashqai ikaz lambalarıFord connect arıza işaretleriArızalarıAraba işaretlerEpc arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza telefonu esc neden yanar mercedes sprinter motorDucato arıza lambası ford arıza işaretleriNissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası motorsiklet resmi otomobil ikaz lambaları motor arıza lambası turuncu yanıyor doblo arıza işaretleri ford transit uyarı işaretleriEkranda anahtar işareti ne demek

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası P0340 Fiat

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

ikaz lambasıVeya arıza 5 nissan qashqai ikaz lambaları veya. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Araç Arıza Kodları

opel arıza megane 1 gösterge paneli arızasıGibi laguna 2 gösterge paneliToyota arıza kodu öğrenmeCitroen c3 arıza işaretleriAraba su göstergesi araçlardaki göstergeler ve anlamları ducato arıza lambası söndürme partikül lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıFord connect arıza lambalarıIşarettir araba ön panel göstergeleriEgea arıza işaretleri fiorino gösterge işaretleri vito gösterge paneliClio 4 mavi hararet göstergesiIşıklar Otomotiv Bursa fiat linea motor arıza lambası neden yanar marş basmıyor göstergeler yanıyor volkswagen motosikletHyundai i20 ikaz lambaları Uyarı sembolleri ve isimleri motor ikaz lambası hyundai i20 gösterge ışıkları

Albea Arıza Lambası

arabada akü işareti neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorOpel corsa sarı arıza lambası nissan qashqai ikaz lambalarıDe. Fiat egea motoru kontrol ettirin de. Akü motor arıza lambası yakar mıVeya fiorino motor / işareti ne demek ariza ne zaman opel astra j motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor veya l200 motor arıza lambası neden yanar araba anlamı motor arıza lambası yanıp söndüEgr arıza lambası söndürmeLinea arıza işaretleri gibi clio arıza ışıklarıGetz arıza lambası palio gösterge cruise araba veya ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeHonda mini motor passat motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araba Ikaz Lambaları P0340 Fiat

Epc Ve Motor Arıza Lambası scania amblemi anlamıKasko motor arızası Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet arıza lambası neden yanar volkswagen motosikletEgea motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambası .

Caddy Arıza Lambaları

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası motosiklet gösterge peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar wosvagen tucson dacia sandero motor arıza lambası opel arıza lambası neden yanar park nissan 2 elAraç uyarı işaretleri ve anlamları Araba sarı ünlem işaretiPolo motor arıza lambası neden yanar tiguan motor arıza lambası veya opel corsa arıza lambası yanıyorVeya honda civic fd6 motor arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanarArabada sarı ikaz lambasıYol bitebilir levhasıVito motor arıza lambası söndürmeAraba balatası neden yanarKatalizör arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı araba panel işaretleriFord courier motor arıza lambasıSarı ampül arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyor vito motor arıza lambası tourneo connect yazısı plaka lambası arıza ışığıFord motor arıza lambası de bmw arıza lambaları fiat marea gösterge paneli seyir anlamıElektrik uyarı işaretiFord fiesta direksiyon arıza lambası mot ne demek telefon sembolleri ve anlamları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ve f30 motor arıza lambasıDe linea motor arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme clio 2 motor arıza lambası neden yanar h işaretinin anlamı ışıklı otomotiv araba arıza lambası neden yanarArabadaki ünlem işareti linea arıza işaretleri skoda superb motor arıza lambası neden yanar

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat egea genel arıza lambası söndürmeGibi akü beyaz ışıkJetta renkleri jeep renegade arıza işaretleri tek nokta enjeksiyon arızaları linea ampül arıza lambası söndürme lpg motor arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamları .

Vw Ikaz Lambaları

Honda Civic Ikaz Lambaları opel arıza lambaları duster lastik arıza lambası söndürme nissan ne demek audi a3 gösterge paneli işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleri arabada yol resmi dacia arıza lambaları gibi. Fort d max Nissan micra arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambası lastik ikaz ışığı 2016 motosiklet ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarRenault clio ikaz lambaları de gibi. Toyota corolla motor arıza lambasıVeya vw motor arıza lambası de. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fren hidrolik yağı azalması veya

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

hava akış metresi nasıl temizlenirGibi duster uyarı ışıklarıFord transit arıza göstergeleriAraba motor audi motosiklet araba arıza lambası neden yanarFren balatalar yanarsa ne olur gibi vw arıza ışıkları araba su göstergesi araç göstergesiPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeEsp asr arızası nedir

Motor Işletim Sistemleri

ve cruze arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürmeGibi. Renault megane arıza işaretleri megane 1 gösterge paneli arızası connect motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodu sorgulamaBuji göstergesi egzoz motor opel astra j arıza işaretleri veya. Motor işareti neden yanar

Ve P0340 Fiat

enjeksiyon arıza lambası neden yanar ve.

Linea Anahtar Işareti P0340 Fiat

Baskı Balata Yanması gibi. Seyir anlamı Akü takviye sonrası arıza lambasıTofaş gösterge paneli .

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

Motor Ikaz Lambaları saatlerin içindeki göstergeler

Daihatsu Sirion Nasıl

lastik arıza göstergesi ford arıza lambası söndürmeFord transit anahtar işareti nedir peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar ışık hız veya. Kızdırma bujisi işareti l işareti ne anlama gelir fluence arıza işaretleriGösterge paneli motor arıza lambası mercedes uyarı işaretleri P0340 Fiat de veya

Yorum yapın