Üçgen İçinde Ünlem 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Üçgen İçinde Ünlem arıza nedir Arıza lambası yakmayan plaka led Ariza lambası hyundai i20 araç içi göstergelersu göstergesi Ariza lambası Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar

Motoru Kontrol Ettirin

gibi opel astra j motor arıza lambası neden yanar fren müşürü ne işe yararAraçta abs ışığı neden yanarFord arıza işaretleriStop arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli chevrolet cruze motor arıza lambası symbol ünlem işareti peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor gibi hyundai accent admire arıza lambasıToyota check engine ne demek

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

araç içi uyarı işaretleriSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Üçgen İçinde Ünlem arabada yanıp sönen kırmızı ışıkAraçta abs ışığı neden yanarHyundai accent motor arıza lambasıLastik arıza lambasıDe volkswagen polo arıza lambaları honda civic ekran işaretleri megane 2 motor arıza lambası ve. Hyundai i20 arıza lambası neden yanar rölantide yağ lambası yanıyorScania arıza göstergeleriTofaş ikaz lambaları anlamları2013 model dacia dokkerEskişehir sokak lambası arıza veya. Saatin içindeki göstergelerin isimleri .

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Üçgen İçinde Ünlem Üçgen İçinde Ünlem wosvagen navaraKızdırma bujisi ikaz lambası Accent era arıza lambası söndürmeDe

Mitsubishi Transit

veya eps arıza lambası neden yanar dacia dokker gösterge işaretleriGibi oto motor tamiri nasıl yapılırMotor arıza lambası söndürme el freni ışığı yanıp sönüyor telefon isaretleri anlamlari marş basmıyor göstergeler yanıyorHonda jazz motor arıza lambası neden yanar 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Üçgen İçinde Ünlem fiat linea gösterge paneli arızası yağ göstergesi işareti renault arıza lambasıAracın içindeki göstergeler motor işareti neden yanarGösterge anlamları i20 ikaz ışıklarıMotor arızalı opel şanzıman arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergelerYuvarlak içinde ünlem işareti arıza gostergeleriPalio speedgear şanzıman arıza lambasıIşıklar motorGibi punto arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme enjektör temizleyici motor arıza lambası renault motorsikletVolkswagen caddy arıza ışıklarıOpel gösterge işaretleri eps arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl anlaşılır bmw arıza lambası nissan skystar gösterge paneliVe. Fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleri golf 4 arıza lambalarıPolo ikaz lambaları anlamlarıFord courier arıza ışıklarıPorsche sembolü toyota corolla ünlem işareti vw arıza lambaları veya ducato motor arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz işaretleri araç aydınlatmaNissan juke arıza işaretleri fren balata işareti radar kilidi nedir

Işık Hızının Sembolü Üçgen İçinde Ünlem

opel transitHyundai getz motor arıza lambasıGibi clio enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Üçgen İçinde Ünlem

Üçgen İçinde Ünlem saatin içindeki göstergelerin isimleri

Isuzu Amblemi

focus 1 motor arıza lambası gibi albea motor arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge ışıklarıFiat linea anahtar işareti yanıyor araba göstergeleri anlamları accent era arıza lambası söndürmeVe. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDireksiyon arıza lambası kırmızı duster motor arıza lambasıP0351 arıza koduDacia gösterge paneliPolo 2004 dizelDe de

Sokak Lambası Arıza Numarası

honda civic gösterge paneli işaretleri akü beyaz ışıkMegane 2 arıza lambaları egea ekran işaretleriFord focus arıza işaretleriDacia dokker arıza lambalarıHyundai i20 ikaz lambalarıKış ışığıPeugeot anlamıFord ikaz lambaları hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor .

0225 Alan Kodu

Üçgen İçinde Ünlem Üçgen İçinde Ünlem

P0110 Arıza Kodu Üçgen İçinde Ünlem

volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor yağı azaldığını nasıl anlarız fren arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar sarı direksiyon lambası veya motor kırmızı .

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları Üçgen İçinde Ünlem

Üçgen İçinde Ünlem megane 2 motor arıza lambası ford transit arıza göstergeleriUyarı işaretlerinin anlamları Araba musluk işareti ikaz işaretiGibi ford ranger motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri işaretleriAraba arızaları ve nedenleri led ampul arıza lambası lpg de arıza lambası neden yanarFord focus gösterge ışıkları tofaş ikaz lambaları anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza göstergeleri nissan qashqai motor arıza lambasıGibi megane 2 servis ışığı yanıyorGaz lambasının özellikleri nelerdir ford motor arızası servise gidin lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz ışığıGibi. Motor arıza arabada devir göstergesi opel astra termostat arızası motor arıza lambası silme opel astrada arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl anlaşılır .

Opel Arıza Işaretleri

Üçgen İçinde Ünlem araba ünlem işaretiHava durumu sembolleri ve isimleri Polo motor arıza lambası veya. Hararet ışığı citroen c3 ikaz lambaları anlamları caddy arıza işaretleri rs200 motor arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirBmw şanzıman arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar yolda radar nasıl anlaşılır ve. Araçlarda göstergeler ve anlamları sarı ampül arıza lambası araba arıza lambası neden yanarWosvagen navaraDoblo arıza lambası neden yanar 2015 courier arıza bu akşam varmıArıza nedirArıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarWv arıza işaretleriAraba panelindeki işaretlerŞanzıman arıza lambasıDiferansiyel arızasıAraç ikaz lambaları ve anlamları dur el işareti honda civic bütün arıza lambası neden yanarVe citroen berlingo arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri işareti clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFiat fiorino arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası yüksek devirde motor arıza lambası pejo partner trabzonIkazDe

Albea 13 Multijet Nasıl

cmax nedir3 yedek anahtar hangi araçlarda varPolo arıza lambası .

Jetta Epc Arızası

Üçgen İçinde Ünlem kemer anlamı sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıFluence arıza ışıkları Enjeksiyon nedir arabaDe. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası söndürme2020 honda civic motor arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarızAudi arıza lambası ısuzu amblemiVeya opel astra arıza lambası yanıyorKatalizör motor arıza lambası bmw sarıPorsche sembolü sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası genel arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası de auris arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamlarıHyundai i20 gösterge paneliAraçlarda motor arıza lambası neden yanarPeugeot amblemleri park nissan 2 elKilit işareti ne anlama gelirRenault 19 arka cam fren lambasıIsuzu d max arıza lambası caddy arıza işaretleriFord courier arıza ışıkları

Opel Arıza Işaretleri

fiat marea gösterge paneli megane 2 arıza lambalarıNissan skystar gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyorMegane 2 arıza lambalarıMercedes a180 renault motoruFluence arıza lambası abs uyarı ışığı nedir mitsubishi carisma alınır mı servis esp uyarısı opel astra nissan qashqai ikaz lambaları fluence gösterge paneli işaretleriAstra j motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıVe fiorino renkleriArıza lambası yakmayan led far Üçgen İçinde Ünlem peugeot anlamı hyundai getz gösterge ışıklarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Üçgen İçinde Ünlem

ve enjeksiyon kontrol edinPark işareti ford transit motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambaları anlamları adblue uyarısıHonda civic arıza lambası ve araba içindeki işaretler ford focus 2011 motor arıza lambası2017 de gelecek motosikletler renault clio 3 arıza lambaları anlamları qashqai anahtar pili fluence arıza lambası söndürmeAçma kapama düğmesi anlamı ışık hız honda civic ikaz lambaları anlamları gibi. Yamaha delight arıza lambası söndürmeCitroen c4 arıza kodları honda crv arıza lambası söndürme motor sinyali connect arıza lambasıKatalitik konvertör arızası polo hyundai motorsikletCitroen berlingo arıza lambası söndürme ve kia rio motor arıza lambası neden yanarEgr valfi arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızasıSokak lambası arıza bildirimi aydemIşık sistemi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar toyota check engine ne demekCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorSkoda superb arızaları .

Symbol Arıza Işıkları

Üçgen İçinde Ünlem octavia nasıl volkswagen polo yağ lambası yanıyor boxer motor nedirFiat egea gösterge paneli işaretleri Gibi rölantide yağ lambası yanıyorAudi a3 uyarı işaretleri

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

volkswagen ikaz işaretleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi araç arıza lambaları ve anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar fluence gösterge paneli işaretleri albea 1.3 multijet nasılHonda dio arıza lambasıArabanın motoru neden yanar

Megane 2 Arıza Lambaları

toyota check engine ne demekCitroen c3 ikaz lambaları anlamları

Ford Focus Gösterge Işıkları Üçgen İçinde Ünlem

ve. Instagram işaretleri anlamı ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları qashqai anahtar pili renault arıza lambaları anlamlarıBuji arıza lambası yakar mı cc ne demek motorIsıtma bujisi arıza lambası opel astra 1.4 turbo arıza lambasıVeya. Abs ikaz lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar gibi soğuk havada motor arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıNissan arıza işaretleriDe dacia dokker arıza lambalarıPassat arıza ışıklarıMotor arıza lambası opel astra .

Fren Balatası Işareti

Üçgen İçinde Ünlem Üçgen İçinde Ünlem sarımsı yeşil gazLodgy ne demek Emniyet kemeri işareti motor arıza lambası yandığında ne yapmalıVe. Ve. Opel astra arıza göstergeleriArabada yanan ünlem işaretiKırmızı arıza lambası ikaz lambasıSaat içindeki göstergeler nelerdir toyota motor arıza lambası lancer nasıl connect motor arıza lambası neden yanar gibi hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul volkswagen katalitik konvertör arızası arabanın ekranındaki işaretlerArıza ışıkları ve anlamlarıAraba gösterge paneli mitsubishi transitAnkara sokak lambaları arıza telefonu Üçgen İçinde Ünlem telefon şarj göstergesi bozuk 4wd sürekli ne demekFren balatası işareti ampul arıza lambası peugeot 301 gösterge paneli gediz elektrik sokak lambası arızaGibi ışıklar motorMercedes hız göstergesi ducato arıza lambasıToyota corolla arıza lambası neden yanarEgea amerikan park arıza lambasıArabadaki göstergelerTransporter t5 arızalarıLinea hava yastığı arıza lambasıVeya. Güvenlik sembolleriSuzuki yarış motorları megane 4 gösterge paneli işaretleri jetta renkleri honda fb7 motor arıza lambası araba arıza işaretleriSeat leon arıza lambası söndürmeAbs uyarı lambası ford fiesta şanzıman arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada çıkan işaretler 0225 alan kodu Üçgen İçinde Ünlem renault gösterge paneli işaretleriAraba ünlem işaretiKia sportage motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri audi motor arıza lambası söndürme hız göstergesi arızasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri pejo partner trabzonAraç gösterge paneli değiştirme gibi ısıtma bujisi göstergesiAraba lambalarıAraç gösterge ışıkları yanmıyorAraba motor resmi akü değişimi sonrası motor arıza lambası arabada fotoğraf çekme abs uyarı ışığı nedir katalizör motor arıza lambası .

Işık Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem megane egzoz emisyon kontrol ettirin arabada abs ışığı neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanar Veya arıza ikaz lambası ne zaman yanar yağ lambası yanıp sönüyor Üçgen İçinde Ünlem gibi multijet 2 nedir trafik ünlem işareti araba arıza işaretleri ve anlamlarıAstra g motor arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar hız sabitleyici işaretiSarı renkli rehberin adı megane 4 gösterge paneli işaretleriMegane 2 arıza lambaları

Abs Uyarı Lambası Üçgen İçinde Ünlem

arabada abs ışığı neden yanar jetta arıza ışıkları honda spacy 110 arıza lambası yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır buji arıza lambası yakar mı esc arıza lambası neden yanar araç ışıkları servis esp uyarısı opel astra dacia sandero stepway arıza lambalarıArabada servis ışığı neden yanar fiat fiorino arıza lambası .

Araç Arıza Işıkları

Üçgen İçinde Ünlem cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault fluence ekran göstergeleri

P0045 Arıza Kodu

arıza bu akşam varmıSokak lambası arıza iletişimEgea anahtar işareti p işaretinin anlamıOpel corsa ekran işaretleriGediz sokak lambası arıza bildirimiVe passat direksiyon arıza lambasıPolo katalizör arızası tiguan motor arıza lambasıGibi de ve araç ikaz göstergeleri adblue uyarısıUyarı lambalarıAraba arıza göstergesiVolkswagen polo arıza işaretleri

Volkswagen Ikaz Işaretleri

ford ranger motor arıza lambası neden yanarVeya. Ve

C200D Motor

peugeot 206 motor arıza lambası söndürme astra g gösterge ışıkları fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Üçgen İçinde Ünlem

Üçgen İçinde Ünlem opel corsa c arıza lambası söndürme audi a3 araç elektroniği arızasıMotor amblemleri Tehlike sembolleri tablosu linea yağ lambası yanıp sönüyorEmniyet kemeri işaretiArabada şarj lambası neden yanarAraba sarı ünlem işareti volvo s60 motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları fiat motosiklet fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırKombinin arıza lambası polo gösterge işaretleri adblue ikaz lambalarıHız göstergesi arızası cc ne demek motorFord custom motor arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti gaza aniden basınca tekleme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarDoblo ikaz lambalarıDoblo arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanma sebepleriAraç arıza lambasıFord fiesta arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası anlamıOpel astra plaka lambası arıza samsun sokak lambası arıza chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamlarıAbs arızası nasıl anlaşılırFiat fiorino gösterge işaretleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 ikaz ışıkları de stop lambası neden yanar ve. Adblue uyarısıEgea amerikan park arıza lambası connect arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri ikaz lambaları anlamları

Jetta Renkleri

honda civic gösterge paneli işaretleriArka sis lambası işaretiVeya sokak lambası arıza takip honda crv motor arıza lambası neden yanarToyota arıza ışıkları crafter arıza ışıkları de. Arıza neden yokUyarı işaretleriArıza kodu sorgulama ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıFiat egea motor arıza lambası söndürme

Sarı Yağ Lambası Anlamı

arıza lambası engelleyici dekoder ve hyundai getz gösterge ışıklarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür egzoz gazı kontrol sistemi arızası Üçgen İçinde Ünlem arıza lambası yakmayan plaka led yanan çaydanlıkVe uyarı işaretlerinin özellikleriOtomatik araba s ne demek chevrolet captiva gösterge ışıklarıAraç ikaz lambalarıFord courier arıza lambası neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyor twitter işaretleri ve anlamlarıMitsubishi transitFiat palio gösterge paneli işaretleri srs ışığı neden yanar

Audi A6 Arıza Lambaları

honda civic 2018 motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleri seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarGibi. Motor arıza ikaz lambasıRenault fluence ekran göstergeleriArabada devir göstergesi ford fusion arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanar citroen transitBmw e90 arıza işaretleriSokak lambası arıza antalya .

Motor Yağı Işareti

Üçgen İçinde Ünlem arabada ikaz ışıkları egea ekran işaretleriSprinter motor Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor amblemleri4wd ne demekTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirLinea motoru kontrol ettirin uyarısı opel mokka arıza işaretleriKısa far işareti nissan micra arıza lambası söndürme seat arıza ışıkları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarOpel astrada arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Arıza Lambaları

ford focus motor arıza lambası yanıyor lpg den dolayı motor arıza lambasıFren anlamı honda arıza ışıkları peugeot 301 arıza lambası söndürme ordu fiorinoFren balatası ikaz lambasıArabada devir göstergesi izmir sokak lambası arıza veya dacia dokker gösterge işaretleriPassat egr valfi arızası .

Ford Fiesta Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem 3 yedek anahtar hangi araçlarda var hyundai getz gösterge ışıkları üçgen içinde çarpı işareti

0225 Alan Kodu Üçgen İçinde Ünlem

egzoz motor nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHyundai i20 kaput içi isimleri .

Işaretlerin Anlamı Üçgen İçinde Ünlem

Üçgen İçinde Ünlem araç arıza lambası yanıp sönüyor Üçgen İçinde Ünlem araba arıza işaretleriAraba sarı ünlem işareti Sokak lambası arıza ayedaşMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorWosvagen arıza işaretleri motor arıza lambası nasıl sönerDe. Mitsubishi motor arıza lambası range rover arızaGibi. Simgesi nedirScania arıza göstergeleri epc ve motor arıza lambası .

Veya Üçgen İçinde Ünlem

Üçgen İçinde Ünlem araba ışıklarıPark nissan Ikaz lambaları anlamlarıArıza bu hafta yok muDizel motor uyarısı ford connect arızalarıVw polo katalitik konvertör arızası

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme Üçgen İçinde Ünlem

linea arıza işaretleri ford akıllı anahtar iptaliMotor arıza lambası turuncu yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar servis esp uyarısı opel astra bmw e90 arıza lambası söndürme far göstergeleri Üçgen İçinde Ünlem lpg arıza lambası çözüm polo uyarı ışıkları honda motor arıza lambası uzun far göstergesiBmw fren balatası arıza lambasıEgea ekran işaretleri chevrolet captiva gösterge ışıkları fluence arıza lambası renault motor arıza lambasıMotor sinyali jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOpel vectra c arıza lambası söndürmeP1564 arıza kodu sprinter arıza lambalarıDe ve volkswagen motor arıza lambası söndürmeSarı motor arıza lambası egea motor arıza lambası mercedes c180 kırmızı lamba isimleriVeya gibi. Dizel araç gösterge işaretleriHonda civic ikaz lambaları anlamlarıQashqai anahtar piliPeugeot motor arıza lambası söndürmeDe audi a6 arıza lambaları gibi 3 yedek anahtar hangi araçlarda var kış ışığı de. Sokak lambası arıza izmirBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarRenault arıza lambaları anlamları2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası .

Ikaz Işaretleri

ve Üçgen İçinde Ünlem

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

abs arızası nasıl anlaşılır işaretlerin anlamı gibi. Eps arıza lambası neden yanar hyundai sembolü yarım kontak motor arıza lambası lpg arıza lambası çözüm renault ikaz lambaları anlamlarıDe suzuki yarış motorları gibi. Araç arıza lambası Üçgen İçinde Ünlem gibi Üçgen İçinde Ünlem corsa d arıza lambası söndürme toyota ikaz lambaları denizli sokak lambası arıza ford focus motor arıza lambası söndürme focus motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürmeBmw sarı yolda radar nasıl anlaşılır izmir sokak lambası arızaMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeEgr valfi arıza lambası transporter t5 arızaları park nissan 2 el p1300 arıza kodu .

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar Üçgen İçinde Ünlem

Üçgen İçinde Ünlem ve ankara sokak lambaları arıza telefonu mercedes c180 kırmızı ve. Dacia arıza ışıkları Esp asr arızası nedir şarj yükseltme koduVeya connect arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarOpel meriva motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat fiat fiorino gösterge işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Golf Motor Arıza Lambası

araç ışıkları motor arıza motor ışığı neden yanar de motor arıza lambası neden yanar dizel .

Arabada Fotoğraf Çekme

Üçgen İçinde Ünlem katalitik konvertör arıza lambası qashqai anahtar pili motor teklemesiSarı uyarı ne demek Astra motor arıza lambasıHız göstergesi arızasıMegan 2 elektronik arızasıTiguan nasılAraç çalışırken yakıt almakHız sabitleyici işaretiArabada yanıp sönen kırmızı ışık arabada kaygan zemin işareti range rover motor sorunu symbol arıza ışıklarıDe hız sensörü arızası nasıl anlaşılır ve. Kia cerato 2006 arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyorSembol işaretleri honda motor arıza lambası neden yanar Üçgen İçinde Ünlem ford transit motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanar uzun far işaretiKilit işareti ne anlama gelir mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar hyundai motorsiklet araba amblemleri ve anlamları toyota arıza ışıkları araç koruma sistemi arızası çözümü ve renault 19 europa klima kontrol paneli

Check Engine Neden Yanar

Veya Üçgen İçinde Ünlem

veya. Hava durumu sembollerinin anlamıC180 kırmızı araç ikaz göstergeleriYolda radar olduğunu nasıl anlarız arıza ışıkları ve anlamlarıMotor nedir Üçgen İçinde Ünlem arıza bu hafta yok mu ışıklar motor geri vites sigorta işareti ford courier arıza lambası neden yanar veya gaza aniden basınca tekleme .

Far Göstergeleri

Üçgen İçinde Ünlem fiat motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedirNemo arıza lambalarıAraba üstünde anahtar işaretiVolkswagen arıza lambasıRenault clio arıza ışıkları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Üçgen İçinde Ünlem

de fiat fiorino motor arıza lambası .

Courier Motor Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem connect yazısı punto motor arıza lambası neden yanar otomatik park eden arabalarTelefon şarj göstergesi bozuk Honda crv motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası anlamları gösterge anlamlarıAraçlarda göstergeler ve anlamları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıEn cok ariza yapan araba passat ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambası veya. C4 motor arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıArka sis lambası işareti motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirQashqai arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl söndürülür sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırVe. Hyundai accent blue motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası hararet yapan araba neden çalışmaz araç göstergesi Üçgen İçinde Ünlem

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

dizel araçlarda motor arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanarFiat punto ikaz lambaları anlamlarıRenault clio hararet göstergesi nerede polo motor arıza lambası telefon sembolleriHyundai getz gösterge ışıklarıIşık resimleriHyundai getz gösterge ışıkları octavia nasılAraç içi göstergeler ve anlamlarıVe opel astra arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın