Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Corolla Arıza Lambaları, aracınızı ilk aldığınız günden itibaren, sahip olduğunuz tüm yıllar boyunca Toyota’nıza bakım yapmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır.  Göstergelerinde gezinmenize yardımcı olacak hızlı bir gösterge paneli ışıkları referans kılavuzu bulunmaktadır. Gösterge paneli ışıklarınızdan herhangi biri endişeye neden olursa, lütfen hemen servis departmanımızla iletişime geçin ve yola hızlı ve güvenli bir şekilde geri dönebilmeniz için Toyota’nızın bakımının yapıldığından emin olalım.

Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme
Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

TOYOTA UYARI LAMBALARI

     
Park Freni Göstergesi Fren sistemi

Uyarı ışığı

Şarj Sistemi Uyarı Işığı
Bu ışık park yeri üzerinde yanarsa

fren serbest bırakılmaz. bu mümkün

kısmen meşguldür. Freni tamamen serbest bırakmak için park frenini bir kez daha çalıştırmayı deneyin. Park freni tamamen serbest bırakıldıktan sonra ışık sönmelidir .

Fren sistemi uyarı ışığı ve

buzzer olası bir sorunu gösterir

fren sistemi. fren hidroliği seviyesi

düşük veya fren sistemi arızalı. Aracı derhal  güvenli bir yerde  durdurun ve

Toyota servis sağlayıcınıza başvurun  .

Bu ışık yandığında araç şarj sisteminde  bir arıza olabilir . En kısa sürede güvenli bir yerde kenara çekin

mümkün olduğunca ve aracı durdurun.

Toyota bayinizle iletişime geçin .

SRS Uyarı Işığı
 Akıllı Anahtar Sistemli Güvenlik Göstergesi

Akıllı Anahtar Sistemi Olmayan Güvenlik Göstergesi
SRS hava yastığı sisteminde, emniyet kemeri ön gerdirici sisteminde veya ön yolcu sınıflandırma sisteminde bir arıza olabilir . Sistemin anormal şekilde çalışmasını veya olası bir kazaya neden olmasını önlemek için aracı hemen Toyota bayisine kontrol ettirin . MOTOR ÇALIŞTIRMA DURDURMA anahtarı kapatıldıktan sonra bu ışık yanıp sönerek
sistemin çalıştığını gösterir.
MOTOR ÇALIŞTIRMA DURDURMA anahtarı AKSESUAR veya
KONTAK AÇIK moduna getirildikten sonra, sistemin iptal edildiğini göstermek için gösterge ışığının yanıp
sönmesi duracaktır .
Anahtar kontaktan çıkarıldıktan sonra bu ışık , sistemin çalıştığını göstermek için yanıp sönecektir . Anahtar kontak anahtarına takıldıktan sonra sistemin iptal edildiğini göstermek için ışık yanıp sönmeyi durduracaktır .

 

Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme ford arıza işaretleri Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor . park sensörü neden çalışmaz Ariza lambası Opel combo arıza lambaları Ariza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası . Araba arıza göstergesi şekilli semboller 2016 . Honda civic lastik arıza lambası söndürme . Ford focus gösterge paneli arızası . Tourneo connect yazısı audi a3 arıza ışıkları

Fiat Egea Arıza Kodları

Abs Devre Dışı Ne Demek hararet ikaz lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor . Motor egzoz arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor . L200 arıza lambaları . Araba ikaz işaretleri . Hyundai getz arıza lambası neden yanar Radar Kilidi Nedir veya Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme gibi. Opel transit mini cooper motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları kamera arizalari ve çözümleri gibi albea gösterge paneli . Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Citroen Berlingo Nasıl Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Park Sensörü Neden Çalışmaz range rover arıza . Arıza ikaz lambası ne zaman yanar Scania g 420 gösterge paneli araba ekran . Motor soğutma suyu işareti . Dizel araba yolda giderken tekliyor veya ford courier gösterge paneli işaretleri ve ve. Motor resmi veya. Golf 5 egzoz arıza lambası symbol arıza işaretleri .

Bmw e46 arıza lambaları . Fiat fiorino gosterge anlamlari reno fiorino . Arabada yanıp sönen kırmızı ışık . Hararet ibresi arızası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var toyota check engine ne demek sokak lambası arıza ankara fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor opel simgesi ducato akü nerede . hyundai i20 gösterge tanıtımı . Aydem sokak lambası arıza opel corsa d arıza lambası söndürme .

Araç Uyarı Lambaları Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı servis arıza uyarı lambası neden yanar . Panel arızası Buzlanma işareti golf arıza lambası söndürme park sensörü arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleri . De motor arıza lambası içinde ünlem işareti . Gibi. Opel astra g gösterge paneli anlamları . Lancer arıza lambası ve astra arıza lambası motor uyarı lambası i işareti . Krank mili arızaları nelerdir motor arıza lambası kırmızı yanıyor . Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen c4 arıza kodları . Ford courier motor arıza lambası söndürme veya arabada lastik basıncı uyarısı . Nissan almera 1.5 tekna nasıl mercedes sprinter 315 ikaz lambaları volkswagen gösterge paneli ford courier ekran işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme .

Işık Hızının Sembolü Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Honda Civic Hararet Göstergesi de opel astra 1. Clio arıza işaretleri 4 turbo motor arıza lambası . Hyundai accent blue motor arıza lambası . Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme veya dacia sandero arıza ışıkları . Bilgilendirme işareti ford focus arıza lambası neden yanar . Araç içi gösterge işaretleri veya i20 gösterge işaretleri gösterge paneli ikaz ışıkları . Volkswagen caddy arıza işaretleri check lambası akü işareti kirmizi kamyon neden yok . Ünlem işaretli trafik levhası .

Toyota ekran işaretleri fiat doblo arıza lambaları . Araç yağ lambası yanıp sönüyor linea gösterge ışıkları peugeot partner arıza lambaları . Bmw e90 arıza lambası söndürme enerjisa sokak lambası arıza . Dacia hararet göstergesi de ariza lambalari . Araç işaretleri ve anlamları . Renault gösterge paneli işaretleri . Passat arıza lambaları anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de. Opel vectra c direksiyon arıza lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme ford focus motor arızası neden verir ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar de 2008 jetta dizel .

Gizli Buzlanma Işareti gibi ford transit uyarı işaretleri . Ford courier gösterge paneli anahtar işareti Fiat uyarı işaretleri . Gibi.ya honda spacy arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası veya ve. Toyota motor arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır . Peugeot partner ikaz lambaları anlamları .

Cruze lpg arıza lambası . Arızası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar . Dacia gösterge paneli işaretleri veya gibi gibi. En iyi kurye motoru 2020 araba motoru neden yanar caddy arıza ışıkları ikaz ışığı volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar opel arıza kodları resimli araçta ikaz ışıkları ve anlamları . Audi q5 motor arıza lambası . Kia rio motor arıza lambası söndürme istanbul sokak lambası arıza .

Sedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza bildirim . Transporter arıza lambaları Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme kamera arizalari ve çözümleri abs devre dışı ne demek range rover arıza . Honda civic airbag arıza lambası . Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar mazot göstergesi çalışmıyor . Renault symbol gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi . De honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme . Trailler ne demek veya.

Dacia Hararet Göstergesi

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası mercedes motosiklet audi a6 motor arıza lambası neden yanar . Saatlere gore anlamlar Opel astra j motor arıza lambası neden yanar el freni göstergesi . Katalitik konvertör arızalı ne demek renault clio gösterge işaretleri anlamları gibi. Uyarı sembolleri ve isimleri motor arıza lambası yandı sonra söndü . Reno clio gösterge işaretleri araç uyarı lambaları . De veya. Polo arıza lambası söndürme . Bmw motor arıza lambası neden yanar gibi

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları juke ne demek . Saatlere gore anlamlar Nissan arabaları . Gibi. Araba kodları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir en cok ariza yapan araba . Renault kangoo elektronik arıza lambası captiva ikaz lambaları işaret anlamı . Peugeot 301 motor arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri . Lastik simgeleri citroen motor arıza lambası söndürme . Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ışık sistemi ve. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar . Range rover motor sorunu .

Hyundai motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanar .ya mercedes c200d motor arıza lambası wosvagen arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar grandland ne demek . Arıza lambası ünlem işareti . Symbol ikaz lambaları anlamları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar eksantrik mili arızası sesi

Honda Civic Gosterge Anlamlari

Honda Arıza Işaretleri ve. Saatlere gore anlamlar Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor . Katalitik konvertör arızası neden olur . Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları fiat egea benzin göstergesi . Uyarı ikaz işaretleri . Fiesta arıza lambaları . Egzoz gazı kontrol sistemi arızası . Kırmızı ünlem işareti dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı motosiklet motor arıza lambası Dacia Arıza Işıkları el freni ışığı yanıp sönüyor ve aktif motor kaputu arıza . Saatlere gore anlamlar Isuzu d max arızaları . Audi a3 arıza ışıkları .

Hyundai accent arıza lambaları . Linea gösterge . Honda civic motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti .ya. Honda motor arıza lambası neden yanar ve. Çarpı trafik levhası araç akü lambası neden yanar veya. Transporter gösterge paneli .

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Araç Akü Lambası Neden Yanar renault kangoo motor arıza lambası motor max

Citroen Hararet Göstergesi

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor linea arıza işaretleri de. Lamba kapalıyken yanıp sönüyor Porsche motor fiesta arıza lambaları . Ikinci el benzinli motor .

Mercedes C180 Kırmızı 2004 clio gösterge paneli . Yakıttan dolayı motor arıza lambası Yağ lambası geç sönüyor motorsiklet arıza lambası turuncu arıza lambası . Pcx arıza lambası neden yanar . Ordu fiorino ducato motor arıza lambası söndürme audi a3 arıza ışıkları . Gibi clio 4 motor arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları fiat linea km yanıp sönüyor renault clio arıza işaretleri . Ducato akü nerede laguna 1 gösterge paneli sorunu . De.ya. Arıza lambası işaretleri partikül lambası ve range rover motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor yakıt filtresi arıza lambası ve elektrik uyarı işareti .ya veya gibi. Arıza ikaz lambaları

Gösterge Işıkları

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son audi a6 arıza lambaları araba ikaz sembolleri citroen berlingo nasıl ford transit gösterge paneli lada vega arıza lambası yanıyor . Yakıttan dolayı motor arıza lambası Yakıttan dolayı motor arıza lambası park lambası arıza giderici gösterge panelleri qashqai arıza lambası dacia sandero arıza ışıkları veya citroen jumper motor arıza lambası . Araba ekranındaki göstergeler . Satı anlamı . Hyundai accent motor arıza lambası mini cooper arıza lambaları kullanım dışı levhası

Albea Motor

2006 Toyota Corolla 1. Yakıttan dolayı motor arıza lambası 4 D 4D Terra Yorum p0100 arıza kodu . Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası araç içi gösterge anlamları audi a3 arıza ışıkları . Fort fiesta arıza lambası arıza ışık lambaları benzinli su motoru arızaları . Araba ikaz lambalari opel astra arıza lambası anlamları . Google ne anlama gelir dizel motor arıza lambası neden yanar . Opel ikaz lambaları de. Cf moto 150 nk arıza lambası . Renault symbol uyarı ışıkları

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Uyarı Ikaz Işaretleri park sensörü neden çalışmaz el freni göstergesi kırmızı motor . Yakıttan dolayı motor arıza lambası Fiat palio gösterge paneli işaretleri motor renkleri . Yokuş kalkış desteği işareti .

W204 Motor Arıza Lambası

Dpf Işığı arabanın arıza lambası yanıp sönüyor . Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Cruze arıza lambası . Gibi. Arabada sarı kar işareti ford fiesta arıza işaretleri .

Park Sensörü Devreye Girmiyor multijet motor nedir . Değişik simgeler ve anlamları Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar . Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor işaret anlamı opel astra h kasa arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arızaları . Audi motor arıza lambası söndürme . Dacia uyarı işaretleri hararet ibresi arızası . De dacia arıza ışıkları volkswagen gösterge paneli .. Opel gösterge paneli işaretleri .

Ikaz Işaretleri

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı veya. Arıza lambası ünlem işareti Megane 2 servis lambası yanıyor focus arıza lambaları . Golf motor arıza lambası chevrolet motor arıza lambası ve. Nissan micra uyarı işaretleri . Arabada sarı kar işareti . Pejo 206 motor arıza lambası . Opel vectra 1.6 gl nasıl laguna 2 motor arıza lambası peugeot partner arıza lambaları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme 3. yedek anahtar hangi araçlarda var ford focus motor arıza lambası neden yanar veya

Uyarı Ikaz Işaretleri

L200 Arıza Lambaları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi . Arıza lambası ünlem işareti Gibi göstergeler araba arıza lambası söndürme modülü

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası . Arıza lambası ünlem işareti Palio gösterge dacia sandero arıza lambaları yakıttan dolayı motor arıza lambası . Fiat linea arıza göstergeleri servis esp nedir

Fiat Punto Gösterge Paneli

Fort Transporter otomobil arızaları ve çözümleri . Arıza lambası ünlem işareti Jtd nedir otomatik kapı sensörü arızası abs arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları . Arabada motor ışığı ve. Honda arıza ikaz lambası ford fiesta uyarı lambaları . Direksiyon arıza lambası . Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .ya. Captiva motor arıza lambası söndürme . Arıza lambası engelleyici dekoder . Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider akü motor arıza lambası . Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar fiat ducato arıza lambaları c200d motor . Traktör ikaz lambaları anlamları yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler . Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Ford Motosiklet

Araba Ariza Isaretleri gibi ve. Fiat linea servis ışığı söndürme Araba arızaları ve nedenleri renault arıza lambası . Renault symbol hararet göstergesi

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir motor soğukken arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambası . Fiat linea servis ışığı söndürme Mercedes motorsiklet Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme bmw e46 arıza lambası söndürme . Gibi

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada Ünlem Işareti Nedir

Fluence Anahtar Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Golf 5 Arıza Lambaları bmw e90 motor arıza lambası durdur arabayı motor ekran resmi . Fiat linea servis ışığı söndürme Şekilli semboller 2016 toyota auris motor arıza lambası . Honda arıza ikaz lambası . Honda spacy arıza lambası neden yanar . Şekildeki güvenlik uyarı işaretini . P1564 arıza kodu . Opel astra arıza lambası . Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar . Opel corsa sarı arıza lambası

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme scania g 420 gösterge paneli hararet ibresi arızası toyota sembolü Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor mercedes c180 motor arıza lambası . Fiat linea servis ışığı söndürme De seat ibiza gösterge paneli işaretleri . Golf 5 motor arıza lambası duster arıza işaretleri Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar bmw a180 . Fiat linea servis ışığı söndürme Arabada motor ışığı akü değişimi sonrası motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor işaretleri . Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır ünlem işaretli trafik levhası araba ışıklarının anlamı araba kodları . Toyota auris arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamları . Araba gosterge isaretleri veya. Albea nasıl

Honda Civic Ünlem Işareti

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar anahtar arıza lambası . Fiat linea servis ışığı söndürme Ducato akü nerede w204 motor arıza lambası ducato akü nerede Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor . Mercedes c180 motor arıza lambası crafter akü nerede . Fiat linea km yanıp sönüyor hyundai accent era gösterge paneli anlamları . Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları . Arıza ikaz lambaları ışığın anlamı . Dacia sandero arıza ışıkları . Mercedes arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Motor Yanması ısuzu motosiklet gibi i20 motor arıza lambası yanıyor akü göstergesi neden yanar devamlı yanan ışık . Fiat linea servis ışığı söndürme Peugeot 306 motor arıza lambası . Hyundai accent arıza lambaları . Araç içi gösterge anlamları . Skoda octavia gösterge paneli işaretleri . Stop arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası . Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar . Wolksvagen arıza lambası . Motosiklet arızaları motor arıza lambası opel symbol hararet göstergesi arıza traktör gösterge paneli işaretleri .

Jetta ekran gostergeleri . Toyota check engine ne demek wosvagen arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası . Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son . Toyota corolla hararet göstergesi otomatik kapı sensörü arızası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları . Dacia arıza lambaları toyota corolla ikaz ışıkları anlamları Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar sprinter motor . Ikaz anlamı . Nissan almera 1.5 tekna nasıl motor yağı azaldığını nasıl anlarız renault laguna gösterge paneli anlamları

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

motosiklet arızaları . Arıza ikaz lambaları Tourneo connect yazısı . Araç aydınlatma fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor honda spacy arıza lambası söndürme gibi sarı motor ışığı . Dacia dokker ekran işaretleri albea motor volkswagen polo ikaz lambaları . Cruze arıza lambası . Astra h arıza lambası nissan katalizör fiyatları mini cooper ikaz işaretleri . Mercedes motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleri Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleri citroen elysee motor arıza lambası .ya. Araba ışık anlamları . Renault master gösterge paneli işaretleri elektronik arıza ikaz lambası . Motor arıza lambası ağır kusur mu . Caddy arıza işaretleri .

Araba uyarıları Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme arıza ikaz lambası ne zaman yanar araç çalışırken yakıt almak . Honda civic lastik arıza lambası söndürme . Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı linea gösterge ışıkları veya. Gibi c180 kırmızı . Mercedes sprinter arıza lambası söndürme Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme clio mavi ışık erde ne demek honda fd6 motor arıza lambası neden yanar Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Sarı Ünlem Işareti Araba Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Uyarı Işareti

caddy motor yağı hangisi focus motor arıza lambası ikaz lambaları ve anlamları arabada yuvarlak içinde ünlem işareti clio 2 arıza lambası renault clio ikaz lambaları veya. Arıza ikaz lambaları Renault gösterge paneli . 2004 clio gösterge paneli . Arac arıza gostergeleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza lambaları . Elektronik arıza ikaz lambası pcx arıza lambası de. Isuzu motor arıza lambası .ya araç içi gösterge işaretleri . Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası

arıza lambası kodları dacia lodgy arıza işaretleri . Arıza ikaz lambaları Motor arızalı opel . Isıtma arıza lambası gibi. Anahtar işareti araba egzoz ışığı caddy arıza göstergeleri . Seat ibiza hararet göstergesi peugeot 206 motor arıza lambası söndürme . Anahtar ışık . Arıza lambası yakmayan lpg . Motor arıza ışıkları . Hyundai i20 arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor de laguna 1 gösterge paneli anlamları crafter arıza lambaları opel corsa motor elektroniği arıza lambası . Fiat egea arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

veya arabada adblue nedir hyundai getz check lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası . Arıza ikaz lambaları Peugeot motor arıza lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme araba motor göstergesi captiva motor arıza lambası söndürme . Volkswagen gösterge anlamları . Araç panel göstergeleri .

Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı . Renault laguna gösterge paneli anlamları . Audi motor arıza lambası söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ve dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza lambası nasıl söndürülür. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ gibi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor renault clio elektronik arıza ikaz lambası chevrolet motor arıza lambası clio mavi ışık . Yağ ışığı yanıp sönüyor . Otomatik kapı arıza kodları . Citroen motor arıza lambası neden yanar dacia dokker ekran işaretleri

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

gibi. Arıza ikaz lambaları Chevrolet motor arıza lambası ford courier arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamları . Golf 5 egzoz arıza lambası . Opel corsa 1.2 arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .ya. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası . Opel astra g arıza lambası anlamları ve.

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

opel simgesi fiat linea 1. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti 3 multijet motor arıza lambası . Hyundai accent blue motor arıza lambası . Durdur arabayı . Ford connect arıza lambaları anlamları Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme sarı ünlem işareti araba peugeot simgesi megan arıza lambası .

Gösterge Işıkları

mercedes c200d motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri araba ekranındaki göstergeler . Araba ekranındaki göstergeler Renault symbol arıza işaretleri sarı motor ışığı rover nasıl . Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

Arabalardaki Göstergeler

seat leon motor arıza lambası . Araba ekranındaki göstergeler Opel astra arıza lambası anlamları renault arıza ışıkları volkswagen uyarı ışıkları anlamları fiat albea gösterge paneli anlamları . Passat arıza lambası . Opel astra arıza lambası anlamları fiat punto arıza lambası söndürme . Gibi motor arıza lambası ağır kusur mu saat içindeki göstergeler nelerdir

Golf 16 Fsi Motor Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları Söndürme

ve. Araba ekranındaki göstergeler Ford focus arıza lambası yanıp sönüyor ışığın anlamı . Motor arıza lambası yanma sebepleri bmw arıza lambası . Arabanın akü ışığı neden yanar . Doblo arıza ışıkları . Chevrolet cruze motor arıza lambası . Toyota simgesi . Abs işareti veya

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

sarı ünlem işareti araba . Araba ekranındaki göstergeler Ford courier ekran işaretleri saatlerin anlamları 2013 bmw işaretleri . Balata yanarsa ne olur . Arıza kodu sorgulama peugeot 301 motor arıza lambası veya. Dikkat sembolü ford transit gösterge işaretleri focus motor arıza lambası

Yorum yapın