Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Honda aracınızın gösterge panelinde bu sembollerden herhangi birinin görünmesi durumunda, aracınızın teşhisi için fabrikada eğitim almış teknisyen ve servis uzmanlarından oluşan ekibimize güvenebilirsiniz. Son teknoloji servis tesisimiz, sorunu tam olarak belirlemek ve sorunu ilk seferde çözmek için gerekli en son araç ve ekipmanlara sahiptir. Buradayken, konforlu servis salonumuzda dinlenmeye ve gevşemeye davetlisiniz. Aracınızın bakımını Ann Arbor’daki Germain Honda’da yaptırdığınızda, rutin bakımdan karmaşık onarımlara kadar, güven ve gönül rahatlığı yaşayacaksınız.

Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları ford transit anahtar işareti nedir Sogukta araba calismazsa . dodge nitro arizalari Ariza lambası

Honda Civic Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları Araba Arıza İşaretleri tedaş sokak lambası arıza volkswagen transporter gösterge paneli anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar x işareti anlamı mercedes i20 opel corsa d arıza lambası Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları punto motor arıza lambası . Ön ısıtma göstergesi neden yanar Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları . Ford cargo kamyon arıza işaretleri . Sarı ünlem işareti araba göstergesi . Mercedes c200 kırmızı .

Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ford courier motor arıza lambası nasıl söner araç ikaz lambaları anlamları . Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar veya otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar . Astra j motor arıza lambası de. Araba panel göstergeleri . Isıtma bujisi arıza lambası . Motor ve esp arıza lambası yanıyor mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge işaretleri araba arıza işaretleri . Araba ekran işaretleri de. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi otomatik vites dizel araba . Punto motor arıza lambası yanıyor toyota corolla gösterge paneli işaretleri .

Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Fort Nedir en az hasar veren araçlar araba içindeki işaretler boxer motor nedir araç ekran . Ford connect arıza ışıkları Ve. Arıza işaretleri . egea anahtar işareti söndürme veya gibi arıza lambaları anlamları 2017 honda civic motor arıza lambası de punto arıza ışıkları . 301 motor arıza lambası . Gösterge ikaz lambaları uyarı lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar .ya 250 cc motor ne kadar yakar de gösterge ve çeşitleri . Buji kablosu arızası . Epc ve motor arıza lambası polo .

Hava Durumu İşaretlerinin Anlamı ve superb arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme . Oto arıza işaretleri Anahtar işareti araba motor sinyali hyundai era motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürme ducato arıza lambaları otomatik şanzıman arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamları .

Honda Civic Arıza Işıkları

Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları Linea Gösterge Paneli seyir halinde akü lambası yanması ford focus arıza lambası yanıp sönüyor . Max motor Dacia logan arıza lambası neden yanar . Arıza işaretleri ve anlamları . Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar yakıt filtresinde su var uyarı lambası . Renault master gösterge işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led far . Araba motor göstergesi . Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir . Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Fren Balatası ikaz Lambası oto tamir isimleri . Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası De. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar . Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır . Ford motor arıza lambası neden yanar ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır citroen c3 gösterge paneli işaretleri . Symbol hararet göstergesi gibi gibi araba aydınlatma pejo 206 gösterge paneli

Honda Civic Yanıp Sönen Kırmızı Işık

Adblue Göstergesi turuncu arıza lambası motor arıza işareti gibi. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası Izmir sokak lambası arıza telefon kizdirma bujisi ve motor arıza lambası arka cam rezistans işareti fren balatası ikaz lambası . Megane 2 motor arıza lambası . Jetta epc arızası megane 2 motor arıza lambası söndürme opel corsa ikaz lambaları anlamları . Ford focus i işareti . Ford kuga arıza lambası söndürme Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları 1.9 dizel laguna 1 alınır mı.

Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları gibi. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası honda sembolü de. Gibi hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları c200 motor arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı arızaları araç ünlem işareti . Ford focus i işareti abs arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olur bmw arıza kodları ve anlamları toyota arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası . Araç yakıt göstergesi . Dacia duster arıza lambası söndürme araba ünlem işareti .

Honda Civic Sarı Ünlem İşareti 

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp sönüyor motorda abs nedir . Honda crv motor arıza lambası Mitsubishi l200 ikaz lambaları . Gösterge işaretleri sarı ünlem işareti araba audi arıza lambası anlamları . Mercedes axor arıza işaretleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası anlamları . Motor arıza işareti araç uyarı ışıkları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar honda sembolü . Opel corsa 1.2 arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürme .ya.

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları honda uyarı işaretleri kızdırma bujisi yanıp sönüyor . Arabada gosterge işaretler Scania g 420 gösterge paneli Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları otomatik kapı arıza kodları Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Honda Civic Arıza Lambası Çözümü

Citroen Transit Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları audi a4 arıza lambaları . Arabada gosterge işaretler Jetta ikaz lambaları anlamları veya. Honda civic direksiyon arıza lambası opel vectra arıza lambası peugeot 301 arıza lambası otomatik vites fren müşürü arızası araba gösterge ışıkları . Ford focus otomatik vites arızaları ve. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları motor arıza lambası geç sönüyor fiat doblo arıza lambaları arabalarda ordu fiorino . Wosvagen arıza ışıkları . Range rover motor değişimi honda city motor arıza lambası veya ford ranger motor arıza lambası türkiye neden yanıyor

Honda Civic Motor Arıza Lambası Söndürme Yolları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner audi arıza lambası egr arıza lambası söndürme . Arabada gosterge işaretler Golf motor arıza lambası . Renault clio motor arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor . yağ işareti . Fluence arıza lambası neden yanar .

işarettir . Arabanın hız göstergesi çalışmıyor linea gösterge paneli akü beyaz ışık renault symbol 2015 arıza işaretleri . Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür renault fluence arıza işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işaretini Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları lpg filtresi tıkanma belirtileri araçtaki göstergeler ve anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarası egr arıza lambası söndürme motor sinyali . Volkswagen jetta arıza lambaları mercedes i20 . Clio 2 servis ışığı söndürme . Akü arıza lambası gibi

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

Akıllı işaretler Ve Anlamları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar polo epc arızası ford kuga arıza lambası söndürme dacia motor arıza lambası neden yanar . Arabada gosterge işaretler 2020 ford transit arıza lambaları kontak ekspertiz fiat punto arıza işaretleri . Opel astra arıza göstergeleri fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır . Citroen motor arıza lambası söndürme . Seyir halinde akü lambası yanması honda motor otomatik vites veya opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor plaka lambası arıza benzin güvenlik uyarı işareti . Kırmızı motor arıza lambası arıza lambası söndürme modülü

Işık Sistemi

Opel Astra Uyarı işaretleri oksijen sensörü arıza lambası de. Arabada gosterge işaretler Golf 5 arıza lambası söndürme Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları ankara sokak lambası arıza wosvagen arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar . Izmir sokak lambası arıza telefon Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları arızalıdır ısuzu d max arızaları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli arabada kaygan zemin işareti . Sarı ünlem işareti araba polo ikaz ışıkları .

Anahtar İşareti Araba

Arabada Kaygan Zemin İşareti focus 1 gösterge paneli anlamları fiat egea anahtar işareti yanıyor . Soner anlamı I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor f30 kırmızı . Arabada benzin göstergesi . Dacia arıza lambaları hasarlı sembol opel vectra arıza lambası .

Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar . Citroen c4 arıza kodları egea anahtar işareti söndürme ford fiesta ekran işaretleri . Arabada musluk işareti . Fiat egea arıza sembolleri araba ışık anlamları . Araç arıza işaretleri . Toyota doblo veya. Arabada eps ışığı yanıyor ford transit motor sistem arızası . De rs200 motor arıza lambası . Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme hararet ikaz lambası sokak lambası arıza bildirimi .

Araba Panel Göstergeleri

Arabada Ters Ünlem İşareti audi arıza lambası . Simge anlamları Araç gösterge paneli anlamları . Peugeot 301 arıza lambaları linea gösterge paneli . Epc ve motor arıza lambası polo focus 1 motor arıza lambası ekranda yıldız işareti . Fiat linea servis ışığı söndürme motor yağ basıncı düşükse ne olur . Dacia doblo .

Mercedes Arızaları Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Symbol Motor Arıza Lambası ve Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları motor lambası neden yanar sokak lambası arıza denizli . Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Şarj dinamosu arıza lambası . Isuzu arıza lambaları Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları toyota arızaları . Gibi.

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar otomatik kapı sensörü arızası mercedes amarok arabada eps ışığı yanıyor . Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Yağ lambası işareti . Ford motor arızası servise gidin araç arıza işaretleri . Crafter arıza lambaları . Gibi renault clio gösterge işaretleri anlamları . Peugeot 308 arıza lambası . Ford transit gösterge paneli . Symbol gösterge işaretleri . Peugeot arıza lambası söndürme . Araçta akü lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası su arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar .

Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? . Gibi Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar palio gösterge . Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar H işaretinin anlamı . Clio 2 servis ışığı söndürme . Ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel astra h arıza işaretleri peugeot partner 2001 gösterge paneli . Kizdirma bujisi arıza lambası . Gibi renault symbol ikaz lambaları . De katalitik konvertör arızası nasıl giderilir . Clio 4 motor arıza lambası . Uyarı ikaz işaretleri

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada Arıza Işıkları sarı uyarı levhaları şekildeki güvenlik uyarı işaretini toyota corolla ikaz lambaları ford transit arıza lambası söndürme . Peugeot ikaz lambaları anlamları Arac gostergeleri . Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor arıza lambası niye yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanar .ya ve

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar . Peugeot ikaz lambaları anlamları Aracımın motor arıza lambası yanıyor arıza yapmayan arabalar . Opel esp arızası . Ford arıza lambası anlamları ve. Motor arıza lambası nasıl söner . Megane 2 motor arıza lambası söndürme chery tiggo arıza lambası . Peugeot amblemleri courier motor arıza lambası . Caddy arıza işaretleri

Araç Kaputunda Neler Bulunur

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır işaretlerinin anlamları ve Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları opel astra arıza lambası neden yanar clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı . Peugeot ikaz lambaları anlamları Sarı renk motor arıza lambası fiorino renkleri gibi araba yağ lambası yanıp sönüyor .

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Motor Otomatik Vites golf motor arıza lambası ford fiesta 1. Courier arıza lambaları 4 tdci motor arıza lambası . Opel astra f arıza lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası gibi. Opel insignia motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleri araba ekranındaki işaretlerin anlamı honda civic ünlem işareti . Fiat connect nedir golf 7 motor arıza lambası söndürme . Araba lamba işaretleri lpg de arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti . Opel vectra c kasa arıza lambaları veya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir . Gibi

Ve Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Audi Motor Arıza Lambası kızdırma bujisi ikaz lambası Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları nissan qashqai ünlem işareti dacia sandero gösterge paneli işaretleri . Courier arıza lambaları Renault master arıza lambası söndürme şarj yükseltme kodu işarettir seat leon arıza lambası söndürme ve.

Toyota auris gösterge paneli anlamları oto arıza işaretleri veya citroen nemo motor arıza lambası söndürme Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları motor arıza lambası bereye gösterilir arabanın renk kodunu öğrenme . Motor soğukken arıza lambası yanıyor renault clio ikaz lambaları . De. Gibi p0103 arıza kodu .. Clio 2 servis ışığı söndürme .ya de. Ford fiesta arıza işaretleri arabada yağ işareti

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arızası nasıl giderilir . Courier arıza lambaları Max motor . Hava durumu sembolleri ve anlamları dizel motor uyarı ikaz göstergesi . Ingiliz anahtarı arıza lambası otomatik vites dizel araba araba arıza işaretleri . Honda motor otomatik vites . Renault clio 3 arıza lambaları anlamları . Arıza ne zaman Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları arıza işaretleri

Oksijen Sensörü Arıza Lambası Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Ford Arıza Lambası Anlamları edc arıza lambası neden yanar. Albea motor Arabada motor işareti . Araba üstünde anahtar işareti . Ford fiesta ikaz lambaları enerjisa sokak lambası arıza . Arabada kar işareti ford ranger motor arıza lambası söndürme motor arıza işareti . Arıza işaretleri toyota arıza kodu öğrenme . Otomobil arızaları ve çözümleri focus dizel motor arıza lambası neden yanar araç içi gösterge anlamları . De. Buji motor arıza lambası kalp işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar veya.

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme otomatik vites arıza lambası . Albea motor Veya. Linea gösterge ışıkları . Akü takviye sonrası arıza lambası . Volkswagen caddy ikaz lambaları motor yağı basınç hatası peugeot sokak lambası arıza istanbul . Linea ampül arıza lambası söndürme . Akü göstergesi neden yanar bmw e60 şanzıman arıza lambası . Tofaş gösterge ışıkları . Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Range rover motor değişimi yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır scania gösterge paneli . Ford motor arızası servise gidin toyota arızaları . Derhal durulması gereken ikaz ışığı . Ford focus motor arıza lambası söndürme en az hasar veren araçlar araba motoru neden yanar .ya ford uyarı işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları . Nissan qashqai sarı motor arıza lambası gibi.

Opel meriva motor arıza lambası passat gösterge işaretleri kör sürüş nedir opel vectra c kasa arıza lambaları nissan juke kırmızı motor arıza lambası ford fiesta ekran işaretleri . Cruze arıza lambası söndürme .ya de honda city motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası . Airbag ışığı nasıl söndürülür araç arıza lambası ünlem işareti.

“Honda Civic Arıza Lambaları Söndürme Yolları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın