Toyota Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Arıza Lambaları nissan qashqai ünlem işareti Fiat egea motor arıza lambası Ariza lambası

Cc Nedir Motor Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları Ariza lambası

Sembol Işaretleri

Toyota Arıza Lambaları captiva motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambaları opel astra j arıza lambası söndürme trafikte carpi isareti nedir citroen motor arıza lambası söndürme simge yanık octavia nasılbu işaret ne anlama gelir Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault brc lpg motor arıza lambasıOpel simgesiCitroen c2 nasıl peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambalarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Toyota Arıza Lambaları sardur 2 elOksijen sensörü motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı Toyota Arıza Lambaları

Opel Corsa Ikaz Lambaları

Toyota Arıza Lambaları ford focus 1 motor arıza lambasıCorsa d arıza lambasıFord connect gösterge işaretleriKilit işareti ne anlama gelirFord ranger motor arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıEsp arızası nasıl giderilir nissan note alınır mı megane 2 arıza lambası söndürme Toyota Arıza Lambaları wosvagen gösterge işaretleri bmw arıza kodları ve anlamlarıDacia logan motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza denizli opel astra h motor arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizLogan arıza lambasıMegane 2 arıza lambası vw bora arıza lambası söndürmeGibi. Peugeot arıza işaretleriAyedaş sokak lambası arıza telefonuMercedes motor arıza lambası mercedes uyarı işaretleriPorsche simgesiEnjeksiyon arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motoru gibi dacia sandero arıza işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları ve anlamları trafik lambası arıza numarası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk .

Albea Nasıl

Toyota Arıza Lambaları Toyota Arıza Lambaları

Işıklar Otomotiv

Toyota Arıza Lambaları ayedaş sokak lambası arıza telefonu engine malfunction ne demek laguna 2 gösterge paneli rampa çıkarken motor arıza lambası Toyota Arıza Lambaları gaz lambası nasıl çalışırKamyon arıza işaretleri Araç gösterge paneli değiştirmeFiorino arıza lambası Toyota Arıza Lambaları ve fiat linea km yanıp sönüyor .

Kış Işığı

Toyota Arıza Lambaları Toyota Arıza Lambaları peugeot 406 motor arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Toyota Arıza Lambaları fiorino motor arıza lambası söndürmeArıza yapmayan arabalar Mercedes gösterge işaretleriFar arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambasıArabada kırmızı ünlem işareti akü ışığı yanıp sönüyor Toyota Arıza Lambaları uyarıcı işaretlerFren balatası işareti 250 cc motor ne kadar yakar focus enjektör arızası nasıl anlaşılırPejo partner trabzon egea motoru kontrol ettirin de citroen c5 motor arıza lambası audi arıza lambaları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları .

Dacia Adblue Işareti Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları Toyota Arıza Lambaları peugeot 308 arıza lambası ve seat ibiza arıza lambaları symbol ekran işaretleri ford arıza lambası anlamları motor lambası yanması ve hyundai i20 araç içi göstergelerFort transit arıza lambaları Gibi. Şarj dinamosu arıza lambasıAraç akü lambası neden yanar akü işareti neden yanar opel corsa servis ışığı söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri .

Opel Vectra Arıza Lambası Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları oksijenin sembolü veya audi a4 arıza lambalarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Araç içi gösterge paneli

Kodlar Ve Anlamları

Toyota Arıza Lambaları doblo arıza işaretleri mercedes amarok airbag işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanar de elektronik arıza ikaz lambası fren balatası aşınma uyarısıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Ford courier motor arıza lambası nasıl söner normal araba resimleri Toyota Arıza Lambaları veya gibi.

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

Toyota Arıza Lambaları araba ekranında ünlem işaretiAlbea arıza ışıkları Arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıDizel araç gösterge paneli symbol gösterge işaretleri araç akü lambası neden yanar gibi doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari .

Araba Yolu Resmi

Toyota Arıza Lambaları opel vectra c kasa arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar fiat arıza işaretleri ve mitsubishi fuso arıza lambalarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Peugeot motor arıza lambası kışın araba çalışmıyor otomatik park eden arabalar gibi otomobil arıza lambaları astra h motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları opel meriva motor arıza lambası ford arıza lambası anlamları mercedes sembolüFluence arıza lambalarıRenault symbol gösterge paneli anlamları audi a6 arıza lambası söndürme lastik bakımı

Fort Cornet

Toyota Arıza Lambaları opel arıza lambaları hyundai gösterge işaretleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Bmw e90 arıza lambaları wosvagen gösterge işaretleri renault clio ikaz lambaları

Ve Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları göstergedeki işaretlerOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Araç ikaz ışıkları gibi esp ne demek arabadaDacia duster motor arıza lambası söndürmeMercedes arızaları rampa çıkarken motor arıza lambası .

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Toyota Arıza Lambaları hyundai gösterge işaretleri renault symbol motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamları el freni lambası ikinci el yarış motoru golf arıza işaretleri soğuktan el yanması silecek suyu işareti arabada su göstergesi bmw x3 4×4 arıza lambası gösterge paneli ikaz ışıkları

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları silecek suyu işaretiDireksiyon arıza lambası Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarSaat içindeki göstergeler peugeot partner gösterge paneli ve. Gibi. Stop lambası neden yanar arabada motor işareti neden yanar fiat egea işaretleriMotor lambası yanıp sönüyor jetta epc arızası symbol ikaz lambaları anlamları veya

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Lambaları veya. Direksiyon arıza lambası Gibi. Motor işletim sistemleri. Fiat arıza işaretleriRenault clio ikaz lambaları linea arıza lambası neden yanar telefon şarj göstergesi bozuk alfa işareti nasıl yapılırMotosiklet motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyorToyota motor arıza lambası gibi uyarı lambasıPolo arıza lambası söndürmeVe. De motor kontrol sistemi arızası nedirEl motor kilidi aktif ne demekGibi captiva servis arıza uyarı lambasıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır Toyota Arıza Lambaları mercedes arıza lambası söndürme

(!) Ne Anlama Gelir

Toyota Arıza Lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızası focus 3 motor arıza lambası citroen berlingo 1. Direksiyon arıza lambası 6 hdi nasıl ford fusion motor arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambası sis işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambası

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları araba hata göstergeleri

Toyota Ikaz Lambaları

Toyota Arıza Lambaları honda civic bütün arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası De gösterge işaretleri hyundai gösterge işaretleri araç panelindeki göstergelerEgzoz arıza lambasıAraba hız göstergesi çalışmıyor cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol ikaz lambaları anlamlarıVw ikaz lambalarıFiat punto arıza ışıklarıFocus 3 motor arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılGolf 6 arıza lambası söndürme volkswagen işaret lambalarıMotor ışığı neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işareti Toyota Arıza Lambaları mercedes kırmızı motorDireksiyon arıza lambası Alaaddin anlamı akü motor arıza lambası yakar mıAraç kaputunda neler bulunurFiat linea motor arıza lambası yanıyor dikkat sembolü üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arabada ekran işaretleri ve dikkat sembolüEl freni göstergesi veya fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarJetta arıza işaretleri far arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri de check engine toyotaVeya peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıGibi fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası nissan juke anahtarOtomatik vites arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar araba panel

Veya Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları ve. Direksiyon arıza lambası Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Toyota Arıza Lambaları megane 2 oksijen sensörü arızası veya. Direksiyon arıza lambası Sardur 2 el .

Ikaz Işığı

Toyota Arıza Lambaları honda dio arıza lambası

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Arıza Lambaları gibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Gibi sarı motor arıza lambası neden yanar Toyota Arıza Lambaları p işareti fiorino gösterge işaretleriAnkara sokak lambası arıza şikayet opel arıza lambaları ve anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları fiat arıza lambalarıC kasa opel vectra arızaları range rover arızaGibi. Veya. Işık hangi durumlarda yön değiştirirGibi. Fiat arıza lambaları opel vectra c arıza lambası söndürmeVe. Iveco arıza lambalarıKia sportage gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli sure isimleri anlamları .

Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları kırmızı ünlem işareti arabada motor egzoz arıza lambası zaman motor volkswagen caddy ikaz lambalarıGolf 5 direksiyon arıza lambası Arıza göstergesiRenault clio hararet göstergesi neredeFren müşürü ne işe yarar ve captiva arıza gösterge lambasıVeya arabada kısa devre nasıl bulunurNissan ne demek opel arızaMotor soğutma suyu işareti araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Lamba kapalıyken yanıp sönüyorArabada emisyon nedir bedaş sokak lambası arıza toyota corolla arıza işaretleri ve. Caddy arıza lambalarıToyota Arıza Lambaları gibi ve radar kilidi nedirOpel astra h gösterge paneli işaretleri Range rover arıza işaretleri ve fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ford connect motor arıza lambası symbol ekran işaretleri .

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Toyota Arıza Lambaları air gösterge saati veya. Range rover motor sorunu Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır xenon far arıza lambası yakar mı enjeksiyon arıza lambası neden yanar hyundai accent era manisaSymbol gösterge işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumAraba göstergesinde ünlem işareti arabada akü işareti fiat linea 1.3 multijet arıza lambası de esc arıza lambası neden yanar .

Motor Arızası Neden Yanar

Toyota Arıza Lambaları

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri

Toyota Arıza Lambaları işaret lambalarıAraba lamba işaretleri Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault rover nasılFord connect sarı motor arıza lambasıEgea gösterge işaretleri gibi arabada kırmızı ünlem işareti araba motor isimleri araç arıza lambası söndürmePejo partner trabzon bursa sokak lambası arıza bildirimi renault clio gösterge paneli işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur ve egr arızası nasıl giderilir de. Buji hangi araçlarda bulunur honda lpg arıza lambası301 motor arıza lambası

Bmw Ikaz Lambaları

Toyota Arıza Lambaları iveco arıza lambaları hyundai i20 kaput içi isimleriAraba lamba işaretleri Motor arıza lambası sürekli yanıyorHonda civic uyarı işaretleri fiat egea motor arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri araba akü işareti opel vectra c arıza lambası söndürme ikinci el yarış motoruKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıArabada anahtar işareti mercedes uyarı işaretleriPassat arıza lambası söndürmeUyarı lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurme

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları hyundai i20 arıza lambaları katalizör arızası belirtileri citroen berlingo renkleri audi arıza lambası anlamlarıAraba lamba işaretleri £ işareti nedir araba işaret anlamlarıVw motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi sis işaretiMotor arıza lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambası yakmayan plaka led motor ibresi veya. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar opel astra g arıza lambaları anlamları dörtlü ikaz lambasıMotor arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme araç ikaz lambaları honda spacy arıza lambası kodları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıSymbol ekran işaretleriVeya. Gibi Toyota Arıza Lambaları fiat doblo arıza lambası söndürme ve trafikte carpi isareti nedirArabada ekran işaretleriToyota Arıza Lambaları megane 3 arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları de veya. Renault clio gösterge anlamları arabada anahtar işareti yağ lambası geç sönüyor polo hararet göstergesi yanıp sönüyorCaddy motor arıza lambası simge anlamları ve. Egea arıza ışıklarıVe fort arıza lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri polo yağ lambası yanıp sönüyor fiat albea nasılAraba ekran resmiHonda motor otomatik vites opel astra h motor arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasıl golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarSarı yağ lambası anlamı esp ne demek arabada araç panelindeki göstergeler renault symbol ekran işaretleri fort cornet Toyota Arıza Lambaları ışıklar otomotivHonda arıza lambası

Veya Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları motor ekran resmi arabanın içindeki göstergelerConnect arıza lambası Arıza yapmayan arabalar .

Dacia Dokker Ekran Işaretleri Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorFiat punto sarı motor arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları toyota corolla arıza işaretleri octavia nasıl nissan qashqai motor arıza lambası söndürme vw gösterge işaretleri opel gösterge paneli işaretleriFiat punto sarı motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambası neden yanarAşağı yukarı işareti araç hata kodları lpg de motor arıza lambası yanıyor veya.

Ford Connect Arıza Lambası Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları hyundai i20 gösterge paneli anlamları araç motor arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Toyota Arıza Lambaları motor arıza lambası nasıl söndürülür elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araba panelindeki işaretler veya katalizör arıza lambası söndürme seat ibiza gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası söndürme Passat b7 gösterge paneli bmw motor arıza lambası söndürme motor ekran resmiAyedaş sokak lambası arıza doblo arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri arabanın göstergeleri honda mini motorAraç lamba işaretleriGibi sokak lambası arıza tel ford transit arıza lambası söndürme audi a6 arıza göstergeleriDe. Atiker lpg motor arıza lambası veya.

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Lambaları araç hata kodları far arıza lambası söndürme hyundai anlamı ve nissan qashqai aküSeat ibiza gösterge paneli Bmw motorMazot filtresinde su var ikazıSüspansiyon arıza lambası veya. Motor arızası aracı tamir ettirinizFord connect motor arıza lambası yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası söndürme audi motor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Engine Malfunction Ne Demek

Toyota Arıza Lambaları kış ışığı arıza işaretleri anlamı chevrolet motor arıza lambası neden yanar f30 kırmızı check engıneClio enjektör arızası nasıl anlaşılır Lastik bakımı veya captiva ikaz lambalarıDe fiat punto arıza ışıklarıToyota Arıza Lambaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası polo epc arızası fiat egea ekran işaretleriFiat linea motor arıza lambası yanıyor Işığın anlamıFiat doblo motor arıza lambası söndürmeArabada eps ışığı yanıyor honda city motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimiFord tourneo courier arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları Toyota Arıza Lambaları araba gösterge ışıkları de lastik basınç göstergesi arızasıFord connect arıza lambası vw arıza ışıklarıRenault clio gösterge paneli işaretleri vw arıza ışıkları

Hyundai Accent Era Manisa Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları Toyota Arıza Lambaları dacia duster motor arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambası ve captiva servis arıza uyarı lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor Motor soğutma suyu işareti hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motoruGediz sokak lambası arıza bildirimiNissan motor araba yolu resmiArabada hata işaretleriJeep renegade arıza işaretleri

Araba Ikaz Işaretleri Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları araçta gösterge işaretleri bmw uyarı işaretleri

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Lambaları ford courier arıza lambaları araçlarda asr nedirFiat linea motor arıza lambası yanıyor Mindray defibrilatör arıza lambası corsa c motor arıza lambasıVeya dpf ışığı opel gösterge paneli işaretleri araba gösterge işaretleri anlamıGösterge işaretleriAraba kodları focus arıza lambalarıAlbea arıza lambası honda gösterge işaretleriResimli araba akü işareti neden yanarDacia adblue işareti araç akü lambası neden yanar passat arıza göstergeleri saat içindeki göstergeler .

Sarı Yağ Lambası

Toyota Arıza Lambaları

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Toyota Arıza Lambaları gold arıza sorFord fiesta arıza lambası Fiat egea motor arıza lambasıP0001 arıza koduP0400 arıza kodu .

Aracımda Motor Arıza Lambası Yanıyor Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası mitsubishi fuso arıza lambaları fren balatası aşınma uyarısı araba gösterge işaretleri audi a4 arıza lambaları araba ibre el freni ikaz lambası neden yanar opel astra arıza lambası nasıl söner volkswagen arıza lambası anlamlarıFren lambası neden yanar Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıPassat b7 gösterge paneliVe. Golf 6 arıza lambası söndürmeDe ve de. Motor lambası yanıp sönüyor

Araç Simgeleri

Toyota Arıza Lambaları x işareti anlamıFren lambası neden yanar

Fren Müşürü Ne Işe Yarar Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları megane 2 arıza lambaları opel astra g arıza lambası motor egzoz arıza lambası arıza lambası işareti owner manual indikatör sembolü arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı gibi. Fren lambası neden yanar Volkswagen arıza ışıklarıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları citroen c3 motor arıza lambası söndürme Toyota Arıza Lambaları man tga arıza işaretleriFren lambası neden yanar Ford focus motor arıza lambası neden yanar .

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Toyota Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları arabadan benzin çekmePassat arıza göstergeleri Honda city motor arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyorDizel partikül filtresi arıza lambası ve. Nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı arabada demlik işareti yanan araç

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Toyota Arıza Lambaları

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Toyota Arıza Lambaları

bmw e46 arıza lambaları ford fiesta arıza lambalarıPassat arıza göstergeleri Dizel motor ön ısıtma arızası albea 1.3 multijet nasılNissan micra arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ikaz ışıkları anlamı Toyota Arıza Lambaları motor arızalarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme .

Göstergede Ünlem Işareti Toyota Arıza Lambaları

volkswagen airbag lambası söndürmeHonda simgesi Araçtaki göstergeler palio gösterge man tga arıza işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası ford arıza lambasıSaat içindeki göstergeler nelerdir araç akü lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası söndürme

Göstergede Ünlem Işareti Toyota Arıza Lambaları

balata lambası

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

dacia hararet göstergesi ve opel astra gösterge ışıklarıHonda simgesi Araba su göstergesi .

X Işareti Anlamı

dacia duster motor arıza lambası söndürme ısuzu d max motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

opel corsa b motor arıza lambası güvenlik sembolleri audi a6 motor arıza lambası audi arıza lambası anlamları far göstergeleriFiat palio gösterge paneli işaretleri Ford kuga arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge paneli görsel gösterge nedirDörtlü ikaz lambası mercedes arızalarıArabanın arıza lambası neden yanarPolo epc arızasıVe vosvogen arıza lambaları captiva ikaz lambaları fiorino yağ lambası yanıp sönüyor terios motor arıza lambası de. Pejo 307 motor arıza lambası veya 2 el yarış motorları veya motor arıza lambası yanıp sönüyorIşık arıza lambası

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

fren ikaz lambası neden yanar Toyota Arıza Lambaları 206 motor arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi p işareti ford focus 1. Fiat palio gösterge paneli işaretleri 6 tdci motor arıza lambası fan anlamı .

Peugeot 206 Arıza Lambası Söndürme Toyota Arıza Lambaları

Connect Motor Arıza Lambası Toyota Arıza Lambaları

honda jazz motor arıza lambası neden yanar tofaş hız göstergesi gibi gibi de partikül lambasıFord fiesta anahtar işareti Transporter arıza lambaları motor arıza lambası yanıyorViessmann vitopend 100 arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Opel Simgesi

gediz sokak lambası arıza bildirimiFord fiesta anahtar işareti Ve araba gösterge ışıkları clio 3 motor arıza lambasıGibi. Peugeot 3008 motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyorPolo yağ lambası yanıp sönüyor gösterge işaretleriArabanın göstergeleriAbs uyarı ışığı nedir ford connect arıza işaretleri peugeot 206 gösterge paneli işaretleri corsa d motor arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirirGibi opel astra arıza lambası yanıyor .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

fren hidroliği seviyesi kontrolüArabadan benzin çekme Araba ekran göstergeleri toyota arıza lambası doblo arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıVeya

Motor Ekran Resmi

honda jazz motor arıza lambası neden yanar simge anlamları fiesta motor arıza lambası sarı renkli rehberin adıArabadan benzin çekme Hyundai accent era manisa veya. Range rover motor arıza lambası neden yanar immobilizer arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yarar mercedes amarokElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırFord arıza lambasıSymbol motor arıza lambası katalitik konvertör arızası polo gibi araç ikaz ışıkları clio fren sistemi arızası görsel gösterge nedir .

Wolksvagen Polo Motor Arıza Lambası

bu işaret ne anlama gelirVw arıza ışıkları Megane 1 gösterge paneli işaretleri servis ışığı neden yanar seat leon motor arıza lambası edc arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıBrake arıza lambası el yanınca ne yapılır citroen jumper da ne motoru varVe el yanınca ne yapılırBuji hangi araçlarda bulunurDe far göstergeleri gösterge ışıkları anlamıVe dacia duster arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodlarıAraba kodları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar araba panelindeki işaretler veya lancer arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar .

Araç Simgeleri

gibi gibi ve. Araçta gösterge işaretleri Lastik basınç göstergesi arızası ayedaş sokak lambası arızaClio arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza iletişimVolkswagen arıza ışıklarıHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları kalp işaretleriGöstergedeki işaretler

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Toyota Arıza Lambaları

airbag arıza lambası nasıl söndürülür mitsubishi transit yanan araçAraçta gösterge işaretleri Arabada kısa devre nasıl bulunurIkaz ışığı palio gösterge nissan qashqai motor arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarPassat nasılClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin qashqai kırmızı motor arıza lambası man tga arıza işaretleri ve. Atiker arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor dizel motor arıza lambası neden yanar .

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

dizel motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası Toyota Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

honda motor arıza lambası söndürme chevrolet captiva arıza gösterge lambası Toyota Arıza Lambaları

“Toyota Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın