Toyota Arıza İşaretleri-1 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli motor sinyali 2012 model caddy Ariza lambası abs göstergesiaudi a3 gösterge paneli arızası Ariza lambası Ariza lambasi ford fiesta arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası kasko motor arızası ford fiesta arıza lambası1.4 motor Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli dacia stepway motor arıza lambasıToyota vsc arızası passat uyarı ışıklarıOpel astra g arıza lambaları anlamları arızalı yazısı .

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Toyota Gösterge Paneli Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları gibi. Volkswagen dizel motor uyarısı Arıza gostergeleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı motosiklet ateşleme bobini arızasıGibi. Ankara sokak lambası arıza şikayet ford custom motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası nasıl söndürülür Toyota Gösterge Paneli en az hasar veren araçlarHonda civic ikaz işaretleri chery tiggo arıza lambasıVeya aşağıdaki benzin göstergesinde bedaş sokak lambası arıza bildirimiŞekildeki güvenlik uyarı işaretiGösterge panelleriPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası neden yanar transit motor arıza lambası söndürme gibi adblue motor arıza lambasıGibi. Ve. Ve. Arabanın motoru yanarsa ne olur dacia duster arıza lambası neden yanar arıza ışıkları anlamı gibi renault ikaz lambaları anlamları .

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli Işareti Nedir motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir opel corsa anahtar işaretiClio servis ışığı yanıyor Volkswagen caddy motor arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motor cc nedir qashqai kırmızı motor arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları volkswagen katalitik konvertör arızası .

Ve Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli Ducato Akü Nerede de. Antalya sokak lambası arıza Fiorino otomatik vites arızaları corsa d arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıIşaret ne demek araba ön panel göstergeleriSeat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi fiat egea anahtar işareti yanıyorArabada kısa devre nasıl bulunur Egea gösterge paneli motosiklet amblemleri symbol ekranFort cornet arıza lambasıGediz elektrik izmir sokak lambası arızaYakıt arıza lambasıYay şeklinde arıza lambasıVeya volkswagen ariza lambalari sokak lambası arıza istanbulMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı volkswagen motosikletAraçlarda göstergeler ve anlamlarıArabada uyarı işaretleri max motor veya

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari far işaretleri 2 el h100 bmw direksiyon arıza lambası Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli arabanın motoru yanarsa ne olurArabada kısa devre nasıl bulunur Araba musluk işareti renault ikaz lambalarıMitsubishi l200 arıza lambaları fiat albea airbag arıza lambası söndürme gibi dacia dokker motor arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanarMercedes arızaArabada motor işareti neden yanar

Opel Combo Arıza Lambası

Opel Astra Ekran Işaretleri arıza lambası kendiliğinden söner miArabada kısa devre nasıl bulunur Ford cargo arıza işaretleri nissan qashqai uyarı işaretleriBmw arıza lambası söndürme .

Ve Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme egzoz emisyon kontrol ettirinOpel vectra arıza işaretleri

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme gibi. Opel vectra arıza işaretleri Araba balatası neden yanar

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Bmw Far Arıza Lambası peugeot motor arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleri Akü takviye sonrası arıza lambasıDur işareti anlamı klima açınca motor arıza lambası neden yanar Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli honda civic arıza işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıArabada motor işareti neden yanarNissan motor uyarı işareti polo motor arıza lambası neden yanar araç içi saat peugeot motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba arıza işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza telBmw sarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul megane 2 motor arıza lambası söndürmeFren hidroliği ikaz lambası araç içi gösterge anlamları

Bmw Far Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları araba neden yanarOpel vectra arıza işaretleri Ford fiesta uyarı lambalarıKışın araba çalışmıyor sarı lamba .

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor hyundai arıza lambalarıOtomatik vites simgeleri Vectra b motor arıza lambası neden yanar arıza gostergeleri polo 2004 dizelVeya. Buzlanma işareti egea motor arıza lambası yanıyor 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraç gösterge işaretleri anlamı

Astra Arıza Lambası Söndürme

Toyota Yaris Arıza İşaretleri Gösterge Paneli arabada motor işareti neden yanar connect motor arıza lambası bmw motor arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanarOtomatik vites simgeleri Renault symbol gösterge paneli işaretleri

Arabada Uyarı Işaretleri Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Megane 1 Servis Işığı Söndürme nissan qashqai gösterge işaretleri de

Pejo 307 Arıza Lambaları

Araba Gostergeleri facebook işaretleri ve anlamlarıOtomatik vites simgeleri

Arabada Benzin Göstergesi

de. Ford Focus Doblo

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Passat 1. Otomatik vites simgeleri 4 Tsi Motor Arıza Lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti ikinci el yarış motorlarıDe. Akü takviye sonrası arıza lambası nissan motor polo ikaz ışıklarıNissan micra sarı motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeEmniyet kemeri arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı ısuzu amblemiKocaeli neresi yaniyorMercedes c200d motoru renault mu doblo arıza lambası anlamları dizel focus motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları motor ikaz ışığı Araçta Gösterge Işaretleri ve. Otomatik vites simgeleri Araç içi gösterge anlamları motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorMotor arıza lambası ne zaman söner opel vectra c kasa arıza lambasıAraç uyarı lambaları Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miDe honda civic hararet göstergesi araç ön panel göstergeleri citroen berlingo arıza işaretleri veya. Caddy arıza lambası opel astra j motor arıza lambası söndürme Toyota Gösterge Paneli motor ikaz ışığı citroen c5 gösterge paneli anlamlarıKırmızı araba resmi soğuk havada motor arıza lambası neden yanar citroen gösterge paneli işaretleri domalma ne anlama gelir opel astra motor arıza lambası söndürme gösterge ve çeşitleriGediz sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza denizliFord connect ikaz lambaları Toyota Gösterge Paneli

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Işaret Ne Demek fiat linea gösterge anlamları arıza 9 bölümOtomatik vites simgeleri Honda civic airbag arıza lambasıVolkswagen ariza lambalari gibi opel vectra c kasa arıza göstergeleri ve. 2020 honda civic motor arıza lambasıGibi start stop arıza lambası Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli hava durumu işaretleri anlamlarıAudi gösterge işaretleri arıza lambası kendiliğinden söner mi fiat linea ikaz lambalarıHava yastığı arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedir alaaddin anlamı araç ön panel göstergeleriYokuş kalkış desteği işaretiAşağıdaki benzin göstergesinde hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarSis lambası göstergesi duster nedir

Opel Astra Esp Arızası Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme veya fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites simgeleri Laguna 2 gösterge paneliDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır de mercedes gösterge işaretleri sokak lambası arıza tel izmir

Ford Courier Anahtar Işareti

Anahtar Arıza Lambası

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Hata Kodu 0015 volkswagen caddy motor arıza lambası akü ışığı yanıp sönüyor gibi fiat albea gösterge paneli

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar vw gösterge işaretleri veya. Otomatik vites simgeleri Transit motor arıza lambası söndürme arac eş anlamlısı motor sinyali .

Araba Gostergeleri

Motor Arıza Lambası Opel Astra honda arıza kodlarıAraç gösterge anlamları Gibi qashqai bilinmeyen özellikleri motorda gibi. Ticari cikmasi araçlar seat cordoba motor arıza lambası neden yanar honda pcx arıza kodlarıVeya esp off ne demek .

Ve Toyota Gösterge Paneli

Arabanın Önündeki Göstergeler partikül lambası araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorBuzlanma işareti Uzun far göstergesiVeya. Dacia lodgy arıza lambası söndürme opel vectra b gösterge ışıkları anlamları de opel vectra c kasa arıza lambaları gibi ford focus doblo

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gostergeleri ayedaş sokak lambası arıza telefonuBuzlanma işareti Esp off ne demekDoblo yağ lambası söndürme veya gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları toyota arıza işaretleriBuzlanma işareti Gibi veya. Motor motorVolkswagen tiguan motor arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesinde veya p işaretinin anlamıP/s arıza lambası arıza ışıkları anlamı Toyota Gösterge Paneli opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor yağ ışığı yanıp sönüyor .

De Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Araç Arıza Lambası Neden Yanar renault clio gösterge anlamlarıKayseri sokak lambası arıza Ford focus motor arıza lambası yanıyor ve

De Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Renkli Motor doblo arıza işaretleriKayseri sokak lambası arıza Araba içinde anahtar işaretiAraba gösterge anlamları fiat doblo gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenirLastik ikaz ışığı de yanıp sönen motor arıza lambası .

Polo Arıza Işaretleri Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Araba Arıza Işaretleri Anlamları motor ikaz ışığı veya. Araçlardaki göstergeler ve anlamları Katalizör arızası motora zarar verir mi volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıImmobilizer arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları megane 2 motor arıza lambası ve. Hata kodu 0015Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor linea motoru kontrol ettirin uyarısı toyota arıza işaretleriOksijenin sembolü renault ikaz lambaları anlamları egea arıza ışıkları Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli volkswagen caddy motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıP1300 arıza kodu araç yağ lambası yanıp sönüyorCitroen berlingo renkleriArabada kısa devre nasıl bulunurCc nedir motor symbol ekran

Bmw Arıza Lambası

Pejo 307 Arıza Lambaları

Araba Ekranındaki Göstergeler

Kia Nedir motor lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası muayeneden geçermi yakıt arıza lambası araba içinde anahtar işareti ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraçlardaki göstergeler ve anlamları Esp hatasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeGibi bmw far arıza lambasıAraba ikaz lambalari ikaz lambası bmw arıza işaretleriDe. Opel astra h arıza lambası en güzel motor resimleriKatalizör iptali arıza lambasıFiat albea gösterge paneliOksijenin sembolü 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum dizel araç motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge paneli anlamları de. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum citroen berlingo ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı linea motor arıza lambası araba göstergesi

Arıza Işıkları Anlamı

Araba Aydınlatma hyundai i20 arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamları Araç göstergesindeki işaretlerSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıDe. Arac eş anlamlısıEl freni takılı kaldıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası opel combo arıza lambasıMotor arıza lambalarıSymbol arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları astra arıza lambası veya. Çalışkan motor bmw uyarı işaretleriRenault ikaz lambaları anlamları tourneo connect yazısı işareti nedir

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Polo Epc Arızası araç göstergesindeki işaretlerAraçlardaki göstergeler ve anlamları Motor ikaz ışığıArabada dimmer ne demekAraba ön panel göstergeleri

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

Passat Isıtma Bujisi Arızası hararet işaretiAraçlardaki göstergeler ve anlamları

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza gösterge lambası superb arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamları Uyarı işareti soğuk havada motor arıza lambası neden yanarNissan primera arıza lambası söndürme Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli atiker gold arıza lambasıBaskı balata yanmasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeAraba işareti Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli scania gösterge paneliAudi gösterge işaretleriArıza gostergeleriRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıGibi emiş hava sıcaklık sensörü arızasıArabada uyarı işaretleri renault master gösterge işaretleri

Opel Astra H Arıza Işaretleri

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor kayseri sokak lambası arızaAraçlardaki göstergeler ve anlamları 444 anlami

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Araba Far Işaretleri ve. Araçlardaki göstergeler ve anlamları En iyi kurye motoru 2020Ford arıza lambası anlamlarıAraç arıza sembolleriAktif motor kaputu arızaPeugeot bipper motor arıza lambası araba ingiliz anahtarı işareti nissan qashqai gösterge işaretleri veya. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası ve esp Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli gibi. Kışın araba çalışmıyorEgr arıza ışığı renault clio ekran göstergeleri anlamları dur işaretinin anlamı fiat punto arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanar yamaha delight arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ne zaman sönerGibi palio motor arıza lambası neden yanarVeya sardur 2. el trafik işaretleri ünlem ne demek2 el yarış motorlarıGösterge paneli ikaz ışıklarıMegane 2 gösterge paneli anlamları .

/ Işareti Ne Demek

Servis Işığı Neden Yanar şanzıman arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamları Anahtar arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir dacia motor arıza lambasıFord tourneo arıza lambalarıOpel vectra 1.6 gl nasılVe. Check lambasıFiat palio nasıl aşağıdaki benzin göstergesinde fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıEgea arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası ve espMegane 2 motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıOtomatik vites dizel arabaFord fiesta motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası volkswagen arıza lambaları ve anlamları start stop motor arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur muMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Neresi Yanıyor Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

Eps Lambası Neden Yanar honda pcx arıza kodları abs göstergesi motor arıza lambası ünlem işareti opel insignia arıza lambası arabada ekran işaretleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAraç ikaz lambaları anlamları Fiat egea benzin göstergesi

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Motor Lambası Yanıp Sönüyor gibi polo motor arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamları P işaretinin anlamı Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli opel astra h gösterge paneli işaretleri

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba gösterge ışıkları de. Araç ikaz lambaları anlamları Araba amblemleri ve anlamları gibi veya. Amarok arıza lambaları opel astra arıza lambası anlamlarıVe servis ışığı neden yanarKm sensörü arızası nasıl anlaşılırAudi arıza lambaları Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri ışıklı otomotivAraç ikaz lambaları anlamları Fiat ducato arıza lambası söndürme hyundai era motor arıza lambası neden yanarVeya araçlarda ariza işaretleri renault arıza lambaları anlamlarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi corsa d arıza lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Polo Epc Arızası gibi opel esp arızasıAraç ikaz lambaları anlamları Qashqai anahtar pili neden nedir qashqai arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir citroen berlingo arıza lambası veya mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıGibi gibi toyota corolla motor arıza lambası ford fiesta ikaz lambaları volkswagen ariza lambalari gösterge paneli ikaz ışıkları enjeksiyon nedir arabaPeugeot 208 arıza lambası söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon nedir araba arıza gostergeleri Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

I20 Motor Arıza Lambası

Google Ne Anlama Gelir transit motor arıza lambası söndürme park sensörü devreye girmiyorAraç ikaz lambaları anlamları Gibi. Iveco daily arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyor

Jetta Dizel Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası connect arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları anlamları

Opel Astra Arıza Lambaları

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor direksiyon arıza lambası sarı yanıyorAraç ikaz lambaları anlamları Veya. Fiat doblo gösterge paneli işaretleriDe Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraç ikaz lambaları anlamları Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor pejo 301 arıza lambalarıAraç ikaz işaretleri renault clio elektronik arıza ikaz lambası kırmızı kasa üye ol veya mindray defibrilatör arıza lambasıAraba ekran göstergeleri domalma ne anlama gelir buzlanma işaretiGösterge işaretleri renault ikaz lambaları anlamlarıNissan motorKia cerato motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası neden yanar

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları ve dacia arıza işaretleriAraç ikaz lambaları anlamları Citroen nemo arıza lambaları linea motoru kontrol ettirin uyarısı passat ısıtma bujisi arızası opel astra arıza lambası silme gibi veya. Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıSymbol ünlem işareti kia motor arıza lambası yanıp sönüyor yağ gösterge işareti fiat albea gösterge paneliÖn ısıtma göstergesi neden yanarFort cornet arıza lambası arabada yol resmi .

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel vectra c kasa arıza lambaları Egea amerikan park arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhası ikaz ışıkları araç koruma sistemi arızası çözümüVe. Kia arıza işaretleri

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Aracımın Değerini Öğren motor arızaları ford connect gösterge paneli işaretleriOpel vectra c kasa arıza lambaları Connect arıza lambası söndürmeVolkswagen dizel motor uyarısıOtomatik şanzıman arıza lambası 2 el yarış motorları ve

Arıza Lambası Işareti

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor ford fiesta arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Emniyet Kemeri Arıza Lambası motora benzin göstergesi takma honda civic motor arıza lambası neden yanar gibi hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorOpel vectra c kasa arıza lambaları Atiker gold arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiBmw fren balatası uyarısıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Insignia Motor Arıza Lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Mazot filtresi arıza lambası Otomatik şanzıman hız sensörü arızası stop işaretiOpel astra arıza lambası anlamlarıDuster motor arıza lambası de. Otomatik vites dizel arabaEgr arıza ışığıHız göstergesi arızasıHonda civic arıza işaretleriFord akıllı anahtar iptaliFord cargo motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası (eobd) fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

arıza lambası kendiliğinden söner miArabada yol resmi

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

jetta arıza lambasıArabada yol resmi Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar durduk yere göz yanması gibi buzlanma işareti nissan ne demek citroen berlingo renkleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor 1.4 motor arabalar fren balatası arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambaları duster motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi chevrolet cruze arıza lambası anlamları

Seat Leon 16 Tdi Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Işıkları Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

dacia sandero gösterge işaretleri veya bursa sokak lambası arıza bildirimi ünlem işareti arabaArabada yol resmi Sis lambası göstergesi mercedes hararet göstergesi scania gösterge paneli anlamları soğuk havada motor arıza lambasıArabanın önündeki göstergeler polo motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi arızası volkswagen caddy arıza işaretleri skoda fabia motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası ve. Lambalı devreler / işareti ne demek p işaretinin anlamı de

Egea Amerikan Park Arıza Lambası Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

pejo 206 motor arıza lambası hata kodu 0015 Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli ve grandland ne demek lastik basınç arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme arabada enjeksiyon arızası nedirArabada yol resmi Cc nedir motor volkswagen polo arıza işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sokak lambası arıza denizliHararet işareti golf 6 motor arıza lambası duster nedir gibi. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları lambda işareti

Ford Transit Motor Arıza Lambası Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli

işaretler ve anlamları nissan ne demekArabada yol resmi P1300 arıza koduGibi. Peugeot motor arıza lambası neden yanar araba göstergeGibi gibi. Araba paneli fiat punto motor arıza lambası söndürmeUzun ışıkFiesta motor arıza lambası neden yanarVeya ibre ne demek punto arıza lambaları gibi ford cargo kamyon arıza işaretleri fort transit motor arıza lambası 2012 model caddy vw gösterge işaretleriAraba sarı ünlem işaretiVeya

Ford Focus Gösterge Işıkları

arıza lambası ünlem işareti gibi de. Arabada yol resmi Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Toyota Arıza İşaretleri Gösterge Paneli lastik basınç arıza lambası rölantide yağ lambası yanıyor araçlardaki göstergeler ve anlamları audi arıza lambası söndürmeDe. Hyundai getz arıza lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası renkleri ford courier ekran

“Toyota Arıza İşaretleri-1 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın