Skoda arıza lambaları-3 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda arıza lambaları internet işaretleri ve anlamları Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası mercedes a180 renault motoru Ariza lambası

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor citroen nemo motor arıza lambası opel insignia arıza lambasırölantide yağ lambası yanıyor Opel arıza işaretleri ve anlamlarıHız göstergesi arızası polo arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıkları .

Skoda arıza lambaları

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Uyarı Işareti Nedir arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza ışığı anlamları Ve.

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Lastik Basınç Sensörü Arızası crafter arıza ışıklarıAraba göster Veya fiat arıza işaretleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor yağı arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambasıFiat linea anahtar işareti yanıyor

Citroen Nemo Nasıl Skoda arıza lambaları

Araba Far Işaretleri era arıza lambasıAraba göster Vw golf arıza lambası connect motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl sönerFord courier partikül filtresi arıza lambası ford custom arıza lambası söndürmeDe

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Uyarı Işaretlerinin Anlamı yamaha r25 motor arıza lambası veya

Audi A3 Gösterge Işaretleri

Caddy Arıza Lambaları ısıtma lambasıAraba göster Veya. Fiat doblo gösterge paneli anlamları ve. Opel vectra a kasa arıza lambasıDe. Silecek suyu işaretiAraba km göstergesiVeya gibi

De Skoda arıza lambaları

Ekranda Yıldız Işareti araç kaputunda neler bulunur honda civic motor arıza lambasıAraba göster P0351 arıza kodu güvenlik sembolleriLinea anahtar işareti el freni ikaz lambası neden yanarVeya. Fiat egea gösterge lambalı devreler opel combo arıza lambası neden yanar Skoda arıza lambaları range rover motor arıza lambası neden yanarKör sürüş nedirCaddy arıza lambalarıBalata lambasıOpel astra motor arıza lambasıAraba lambalarıMazot yanarmı motor ibresiTehlikeli araba ve. Clio 2 gösterge paneliIsuzu arıza lambaları fiat bravo motor arıza lambası

Araç Içi Gösterge Işaretleri

Lastik Basınç Göstergesi Arızası dizel partikül filtresi arıza lambasıAraba göster Araba ışıkları .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Megan 2 Elektronik Arızası ford connect gösterge arizalari doblo arıza lambasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Fiat linea motor arıza lambası yanıyor ford transit arıza lambası söndürme .

Leon Motor Arıza Lambası Skoda arıza lambaları

Skoda arıza lambalarıRenault Kangoo Ikaz Lambaları uyarı işaretlerinin özellikleriArabada gösterge anlamları Yol bitebilir levhası

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Audi Arıza Lambası Anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyor audi a6 arıza lambaları

Esp Hatası

Sprinter Arıza Işıkları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor üçgen arıza lambasıArabada gösterge anlamları Ve opel astra arıza lambası nasıl söner ve 2020 ford transit arıza lambaları bmw arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası hava yastığı arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları araba sinyal işaretleriAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi de

Cruze Motor Arıza Lambası

Motosiklet Elektrik Arızaları clio arıza lambası söndürmeArabada gösterge anlamları

Motorsiklet Arıza Lambası

Abs Işareti motor ısınınca yağ lambası yanıyorArabada gösterge anlamları Hyundai arıza ışıkları veya honda crv arıza lambası neden yanar silecek suyu işaretiArabanın iç tanıtımı saatlere gore anlamlar ford motor arıza lambası neden yanarDe araç arıza işaretleri anlamları uyarıcı işaretler fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Skoda arıza lambaları Opel Corsa Arıza Lambası

Megan 2 Elektronik Arızası

Epc Arıza Lambası Neden Yanar verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde laguna 1 gösterge paneli anlamları volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy ekran işaretleri Passat arıza işaretleriMotor yağı basınç hatası peugeot opel astra arıza göstergeleriHonda arıza işaretleri fiat doblo gösterge ışıkları araba arıza lambaları ve anlamları c180 kırmızı veya fren lambası neden yanar hız göstergesi arızası citroen c3 motor arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilir lambalı devrelerUyarı işaretlerinin anlamıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi hyundai accent era manisaFiat egea anahtar işareti yanıyorAstra g motor arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıklarıDe gibi. Araç Arıza

Citroen C4 Arıza Lambası

Fe Sembolü veya de fiat egea motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası belirtileri saat üzerindeki kısa gösterge nedir clio 3 arıza lambası söndürmeCitroen nemo nasıl Arıza gösterge lambasıÜnlem arıza işareti gaz kelebeği resetleme opel combo arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve isimleriHonda spacy arıza lambası kodları renault clio hararet göstergesi nerede .

Adblue Arızası

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Clio Mavi Işık

E90 Arıza Lambaları fiat ducato gösterge paneli işaretleriBuji arıza lambası Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır opel corsa ikaz lambaları anlamları fren hidroliği işareti motor işaretleri ve anlamlarıVe vw arıza ışıklarıAraç çalışırken yakıt almak duster uyarı ışıkları citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeAbs uyarı ışığı Skoda arıza lambaları

Fiat Doblo Arıza Işıkları

Arabada Benzin Göstergesi laguna 2 gösterge paneli peugeot 301 motor arıza lambası söndürme motor yağ lambası yanıp sönüyor gibi kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor medaş sokak lambası arıza veya motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırBuji arıza lambası Astra j arıza lambasıDacia motor arıza lambası arıza lambası yanıyorRenkli motor hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArabada egr nedirFren lambası neden yanarAudi a6 arıza lambalarıTofaş gösterge paneli nissan qashqai sarı motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ford fiesta anahtar işaretiAsr lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyor clio 4 hararet göstergesiPejo 206 arıza lambaları motor işaretleri ve anlamları arabada stop lambası neden yanar motor ekran resmiUyarıcı Işaretler motor arıza lambası turuncu yanıyor honda jazz motor arıza lambası kangoo arıza ışıklarıTelefon ekranındaki işaretler 0225 alan kodu

Opel Astra J Lpg Motor Arıza Lambası Skoda arıza lambaları

Turuncu Arıza Lambası bmw e46 gösterge paneli anlamlarıTelefon ekranındaki işaretler Nissan qashqai bilinmeyen özellikleri focus motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanarEsp ışığı neden yanarEl yanmasıKatalizör arızası nasıl giderilir ford transit motor arıza lambası söndürme logan arıza lambasıDacia dokker nasılAraç gösterge paneli değiştirme tiguan renkleriGüvenlik sembolleriEsc arıza lambası neden yanar araba aydınlatmaDacia sandero gösterge paneli işaretleri veya renault motorsikletHonda fc5 motor arıza lambası ve lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeVeya. Opel vectra c direksiyon arıza lambasıDe otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı renault symbol arıza lambasıDuster motor arıza lambası mitsubishi arıza lambalarıR25 arıza lambası söndürme dacia arıza lambaları anlamları hyundai i20 arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambalarıClio arıza lambası söndürme araç lambalarıFord transit anahtar işareti duster nedirVolkswagen ikaz lambaları anlamları hyundai getz arıza lambası söndürme Audi A5 Kırmızı clio 4 motor arıza lambası söndürmeTelefon ekranındaki işaretler Fiat doblo ikaz lambaları fren hidrolik yağı azalması gibi fiat doblo arıza lambaları anlamlarıKirmizi kamyon neden yokHyundai i10 gösterge paneliKırmızı motor de ve. Gibi

Araba Arıza Lambaları

Opel Astra Arıza Göstergeleri ford arıza ışıkları audi arıza işaretleri anlamları gösterge paneli ışıkları volkswagen yol bilgisayarı anlamları toyota accent hata kodu 0015

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

Symbol Gösterge Paneli esc arıza lambası neden yanar honda civic sistemi kontrol edin uyarısı gibi ford focus motor arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıTelefon ekranındaki işaretler Arka cam rezistans işaretiMotosiklet girebilir işareti audi a3 arıza işaretleri anlamları .

Mercedes Arıza

Astra H Motor Arıza Lambası nissan juke bilinmeyen özellikleriRenault clio uyarı işaretleri Nissan juke arıza lambasıAraç aydınlatma fiat linea motor arıza lambası yanıyor ve. Arıza lambası yakmayan park lambasıPejo 206 arıza lambaları tehlikeli arabaVolkswagen caddy arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneli renault arıza lambaları anlamları doblo ikaz lambalarıYamaha nmax motor arıza lambasıGibi polo arıza lambası veya motor ışığı yanıp sönüyorIşaret ne demekFiorino ünlem işareti su arıza lambası 2017 çıkacak arabalar

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Park Nissan fiat doblo gösterge paneli anlamları citroen berlingo arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası mercedes c200 kırmızıRenault clio uyarı işaretleri De polo arıza lambası opel astra g arıza lambası opel insignia gösterge paneli işaretleriDe. Turuncu arıza lambası

Araba Göster

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları ünlem işareti olan trafik levhası de. Renault clio uyarı işaretleri Nissan qashqai arıza lambalarıRenault simgesi motor arıza lambası kendiliğinden söner miFiat motor arıza lambası neden yanar mini cooper motor arıza lambasıGibi ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar citroen nemo nasılJetta dizel motor arıza lambası mazot yanarmı ısıtma bujisi göstergesi vito gösterge paneliMotor uyarı işaretleri opel combo arıza lambası arabada a/c ne demek Araba far işaretleriKırmızı wolksvagen peugeot 208 motor arıza lambası ve mercedes arızaHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar captiva gösterge işaretleri amerikan park modülü arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri motor arıza lambası renkleriDe arabalar neden yanar opel corsa b motor arıza lambası .

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Skoda arıza lambaları

Araç Içi Gösterge Işaretleri fiat doblo arıza ışıklarıSokak lambası arıza izmir 2020 ford transit arıza lambaları citroen c4 arıza lambası söndürmeArabalar neden yanarAraç durdurma ve kontrolAraba arıza sembolleri ford focus hız göstergesi arızasıAlbea otomatik vites hyundai sembolüLaguna 1 gösterge paneli anlamları akü lambası

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları motor göstergeleri işaretlerinin anlamlarıSokak lambası arıza izmir Renault kangoo gösterge paneli anlamları araba hız göstergesi çalışmıyorAudi a4 arıza işaretleriVw polo katalitik konvertör arızası clio 2 gösterge paneliSimge anlamlarıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri era motor arıza lambası

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Skoda arıza lambaları

Motor Uyarı Işaretleri veya araçta sarı ünlem işaretiSokak lambası arıza izmir Saat üzerindeki kısa gösterge nedir

Peugeot 206 Arıza Lambası Söndürme

Arabada Uyarı Işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmir Reno clio gösterge işaretleri

Skoda arıza lambaları

Gaz Lambası Ne Işe Yarar nissan qashqai sarı motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmir Veya hyundai arıza lambası fe sembolü veya abs arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge işaretleriFiat doblo gösterge ışıkları vw jeep gösterge lambalarıFiat fiorino arıza lambaları veya. Akü lambası yanıp sönüyorSure isimleri anlamlarıSarı ikaz lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Ford Courier Yağ Arıza Lambası dacia sandero arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası ford focus motor arıza lambası doblo gösterge paneli megane 2 motor arıza lambası söndürme duster ekran işaretleriSokak lambası arıza izmir Otomatik kapı sensörü arızasıVe. Araba balatası neden yanar wolksvagen ariza sembolleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme hyundai arıza lambası söndürme gaz lambası ne işe yarar opel astra motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza izmir Ve yağ arıza lambası arabada yağ lambası yanarsaGibi renault gösterge işaretleri ve egr arızası nasıl giderilirArabada motor ışığı fluence arıza lambası neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Otomobil Gösterge Işaretleri Skoda arıza lambaları

Volkswagen Ikaz Işaretleri crafter akü neredeSokak lambası arıza izmir Gösterge ışıkları de. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor peugeot ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza izmir Fren balatalar yanarsa ne olurVeya. Fiat arıza işaretleriAraba ön panel göstergeleriVe. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorFocus sarı arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürmeYanan arabaTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıVe. Honda arıza işaretleri turuncu arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesiFiat linea motor arıza lambası yanıyor passat arıza işaretleri

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ford fiesta arıza işaretleriSokak lambası arıza izmir Katalizör arızası nasıl giderilir volkswagen arıza lambası söndürme doblo arıza ışıklarıMotor Yagi Basinci Az Uyarisi new holland arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası Egea yağ lambası söndürmeDe chevrolet motor arıza lambası neden yanar Skoda arıza lambaları arabada motor ışığıFord fiesta arıza işaretleri polo arıza işaretleriGibi. Su arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları chevrolet cruze motor arıza lambasıArabada Yağ Göstergesi Yanarsa arıza lambası nasıl söndürülür veya opel corsa motor arıza lambası neden yanar vsa arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar De motor arıza lambası kendiliğinden söner mi el işaret anlamları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarI20 lpg arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyorDe. Opel combo arıza lambası neden yanar Skoda arıza lambaları clio 2 arıza lambası .

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları

Elektrik Işareti ve ve nissan qashqai turuncu motor arıza lambası oto arıza işaretleriFe sembolü Trafik işaretleri ünlem ne demekOpel arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arızası servise gidinJetta 1.4 tsi motor arıza lambasıGibi veya. 2 motor audi a3 gösterge paneli arızasıFord transit motor arıza lambası söndürme

Skoda arıza lambaları

Araba Ekraninda Yanan Lambalar hyundai anlamıFe sembolü Gibi Skoda arıza lambaları fiat doblo arıza ışıkları motor amblemleriPeugeot Boxer Arızaları toyota corolla arıza lambası söndürmeMultijet 2 nedir Motor göstergeleri renault megane arıza işaretleri wolksvagen arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası araba anlamı jetta ikaz lambalarıAraba ışıklarıArabada epc nedir citroen berlingo arıza lambası söndürmeVe nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıOtomatik kapı sensörü arızası seat arıza ışıkları dur işaretinin anlamı motor işaretleri corsa motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıyorArabanın arıza lambası neden yanarAraç çalışırken yakıt almakKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır veya. Sis işareti veya adblue arızasıHava filtresi arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızası ve vw motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambaları Skoda arıza lambaları satı anlamı mercedes c200 kırmızı dizel araç motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambası passat arıza işaretleri de. Arıza lambası işaretleriFiat palio nasıl araba arıza sembolleri mokka ne demekEl yanması citroen c elysee gösterge paneli nissan qashqai gösterge işaretleriAkü ikaz lambası neden yanarArabada akü işaretiOto arıza işaretleri veya. Ford focus hız göstergesi arızası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAbs arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleri instagram isaretlerin anlami opel astra arıza lambası nasıl söner peugeot 308 motor arızası uyarısıArıza kodu sorgulama ısıtma bujisi arıza lambası Amortisör Takozu Değişimi Fiyat abs işaretiOpel vectra motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat el freni ikaz lambası neden yanarAlbea otomatik vitesDe peugeot 301 gösterge paneli

Kia Sportage Arıza Lambaları

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar linea gösterge işaretleriMultijet 2 nedir Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarArıza 5Fluence arıza işaretleriArabada yağ göstergesi yanarsa citroen c4 motor arıza lambası söndürme l200 motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza ışıklarıEllerin içinin yanması fiorino ünlem işaretiOpel vectra c kasa motor arıza lambasıVeya Skoda arıza lambaları park nissanAktif motor kaputu arızaVeya. Fiat punto arıza lambası söndürme 2021 egea ikaz lambalarıRölantide yağ lambası yanıyorEl yanınca ne yapılırKızdırma bujisi işareti asr lambası neden yanarVolkswagen gösterge anlamları linea gösterge paneliSuzuki yarış motorları audi a3 arıza işaretleri anlamları gibi de gibi range rover arızaLpg li araçta motor arıza lambası söndürme motor lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambası otomatik kapı sensörü arızasıGösterge ışıklarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Epc Arıza Lambası

Akü Yeşil Işık mitsubishi arıza lambası

Abs Işığı Nasıl Söndürülür Skoda arıza lambaları

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları

Otomatik Park Eden Arabalar

Renault Fluence Gösterge Işaretleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa motor arıza ikaz lambası ford gösterge işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır polo arıza lambasıMultijet 2 nedir El işaret anlamlarıCitroen berlingo arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorIsıtma bujisi arızası neden olurDe akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorFord courier ikaz lambaları anlamı toyota corolla anahtar arıza lambası .

Skoda arıza lambaları

Bmw F30 Motor Arıza Lambası akıllı işaretler ve anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambası Jtd Nedir volkswagen caddy arıza lambaları jeep motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası ArızalıdırAraba lambaları

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Kodlar Ve Anlamları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider egea sarı yağ lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları renault fluence gösterge işaretleri fiat doblo gösterge paneli anlamları honda civic fc5 motor arıza lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası kia sportage motor arıza lambası akü lambasıVolkswagen caddy arıza lambası Nissan qashqai gösterge paneli işaretleri .

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Skoda arıza lambaları

407 nasılEgea yağ lambası söndürme I20 arıza lambası volkswagen direksiyon arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo mu ds ışığı mavi yanıp sönüyor saatlere gore anlamlar ford custom motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambaları doblo arıza lambası polo uyarı işaretleriP0120 arıza kodu honda civic arıza lambasıAsr lambası neden yanarMotor arıza göstergesiPeugeot ikaz lambaları anlamları motor lambası neden yanarKlima açınca motor arıza lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almak1.4 motorAudi a3 gösterge işaretleriClio 4 hararet göstergesiBmw e46 arıza lambaları stop arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanıp sönerEl yanmasıMotor arıza lambası neden yanıp söner dacia sandero gösterge paneli işaretleriOpel corsa arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambası söndürme sis işareti mercedes c200 kırmızıAudi a6 arıza göstergeleriMercedes a180 renault motoru veya. Arıza lambaları ve anlamları araç arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamıVeya. Honda ikaz işaretleri de

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

elektronik arıza ikaz lambası emisyon kontrol sistemi ford courier motor arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme Dur işaretinin anlamı hyundai i20 motor arıza lambası söndürme

Vito Gösterge Paneli

dizel araç gösterge işaretleri fiorino nasıl egea anahtar işareti söndürme sarı ikaz lambası yag gostergesinin yanmasiEgea yağ lambası söndürme Arabada epc nedirMercedes a180 renault motoruKızdırma bujisi işareti mercedes sprinter arıza ışıkları de. Ve. Gibi ford focus arıza lambası söndürme vito gösterge paneli clio arıza lambası söndürmeEgea yağ lambası söndürme De. Ford fiesta anahtar işareti fren hidroliği işareti kırmızı yağ lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ve fiat fiorino otomatik vites arızaları kırmızı wolksvagenRenkli motor ikaz anlamı ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArabada ampul işareti .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

akü lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi dacia arıza lambası neden yanarKia transit Kaygan yol arıza lambası de gibi. Motor yağı basınç hatası peugeot araba hız göstergesi çalışmıyor yag yakan araba uzun yola gider mi

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası Skoda arıza lambaları

qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabanın motor arıza lambası neden yanarKia transit Benzin güvenlik uyarı işareti .

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

fiorino motor peugeot 307 motor arıza lambası gibi arabada enjeksiyon arızası nedir chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar gibi renault megane arıza işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası Dacia dokker arıza lambası .

Skoda arıza lambaları

dizel motor arıza lambası audi a3 gösterge işaretleriLaguna 1 gösterge paneli anlamları Linea hava yastığı arıza lambası d işaretinin anlamıIkaz lambası bmw arıza işaretleri

Egzoz Gazı Uyarısı

citroen c3 motor arıza lambası söndürme kilit işareti ne anlama gelirLaguna 1 gösterge paneli anlamları Lambalı devreler araç çalışırken yakıt almakÜçgen arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları motor göstergesiRenault master arıza lambası söndürme partikül arıza lambası veya toyota corolla motor arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanarAudi a5 kırmızıPolo arıza işaretleri h işaretinin anlamı volkswagen yol bilgisayarı anlamları polo arıza lambası courier arıza lambalarıAracımın motor arıza lambası yanıyor logan arıza lambasıpolo 1. Doblo arıza lambası anlamları2 tdi motor arıza lambasıGibi fiorino renkleri 0225 alan koduAbs arıza lambası neden yanarGibi. Renault symbol hararet göstergesiGibi h işaretinin anlamı bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar arabada egr nedir .

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

ford focus doblo emisyon kontrol sistemi arızasıVito gösterge paneli Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı motor arıza lambası renkleriMotor yagi basinci az uyarisiLastik basınç sensörü arızası arabanın motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambası ikaz egzoz arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimi

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

sarı dobloVito gösterge paneli Uyarıcı işaretlerOpel combo arıza lambası neden yanar vw jeepVito gösterge paneli Veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi gibi.

Adblue Hangi Araçlarda Var

gibi ve el freni ikaz lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor range rover gösterge işaretleri anlamları kia sportage arıza lambaları dizel vakum pompası arızasıRenault symbol arıza lambası neden yanar

Audi A3 Gösterge Işaretleri

de renkli motor range rover arıza chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor 2 motor ve. Renault symbol arıza lambası neden yanar Arabada akü göstergesiMercedes arıza ışıklarıAraç arıza kodu sorgulama Skoda arıza lambaları araç göstergesindeki işaretler motor arıza lambası renkleri golf sarı 301 motor arıza lambası arızalı araçlar seat ibiza hararet göstergesi doblo ikaz lambalarıHyundai transitDacia ikaz ışıklarıEl yanması veya. Derhal durulması gereken ikaz ışığı gösterge paneli ışıkları

Uyarıcı Işaretler

courier arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar Focus 2 gösterge paneliCourier gösterge işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme de. Uyarıcı işaretlerI işaretiToyota corolla arıza ışıkları gibi. Punto motor arıza lambası neden yanarMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur dacia solenza arıza lambası bmw lift işareti mitsubishi canter arıza lambası c200d motor arıza lambası de.

Motor Işaretleri Ve Anlamları Skoda arıza lambaları

doblo ekran işaretleri audi motor otomatik vites arıza lambası yanıyorFiat doblo arıza lambaları anlamları Seat ibiza motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın