Tofaş Sıfır Sandık Motor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Sıfır Sandık Motor araçta akü lambası neden yanar Işık resimleriaraç gösterge işaretleri ve anlamları Ariza lambası Megane 4 arıza lambaları Ariza lambası maf sensörü ne işe yararWolksvagen gösterge işaretleriHonda civic hararet göstergesi opel sembolü tata arabaları nasılDuster gösterge paneli motor arıza lambası neden yanar Tofaş Sıfır Sandık Motor ford focus motor arıza lambası söndürme gibi motor arıza lambası bereye gösterilir .

Polo Uyarı Işaretleri

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası de renault clio arıza ışıklarıSürekli otomotiv edirne Motor yağı azaldığını nasıl anlarız ve. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault gösterge işaretleri veya. Otokar sultan motor arıza lambası abs lambası söndürmeDacia motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndüHonda civic motor arıza lambası lpg fiat ducato arıza lambaları abs arıza lambası abs arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanar vosvogen arıza lambalarıAraba paneli clio arıza ışıkları courier arıza lambaları vw polo katalitik konvertör arızası .

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Tofaş Sıfır Sandık Motor Bildirim Işığı Nedir vito motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü ford motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası renkleri Araç panel göstergeleri

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider golf 6 arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri Ve opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto motor arıza lambası motor ibresi gibi ve. Aktif motor kaputu arıza Tofaş Sıfır Sandık Motor egr valfi hangi araçlarda olurCorolla arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamları de araç akü lambası neden yanar fiat ducato arıza lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya. De Tofaş Sıfır Sandık Motor fiat egea motor arıza lambası söndürme bmw arıza işaretleri motor lambası neden yanar akü ikaz lambası neden yanar seat leon arıza lambalarıVe ve toyota sembolü qashqai motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era arıza lambaları ve ve ford fiesta sarı ünlem işaretiAriza isaretleri esp nin açık olduğunu nasıl anlarız

Hyundai Anlamı Tofaş Sıfır Sandık Motor

Peugeot 301 Arıza Lambaları işaretlerin anlamı abs uyarı lambasıMotor arıza lambası renkleri Motor arıza lambası hiç yanmıyor yarım kontak motor arıza lambasıKia motor arıza lambasıDe. Gibi. En az hasar veren araçlarFren arıza lambası neden yanar nemo ne demek linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür emisyon arıza lambası neden yanarYamaha delight arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza ışıkları Tofaş Sıfır Sandık Motor araba lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiat linea uyarı ışıklarıPolo uyarı işaretleri gibi gösterge tablosuBmw far arıza lambası doblo 1.3 multijet motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası ve. Dpf arıza lambasıFort transit motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Fiat Punto Arıza Işıkları

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır citroen nemo nasılHava durumu göstergeleri Opel corsa gösterge paneli işaretleriDe. De vw arıza işaretleriAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaBmw gösterge işaretleri araba gösterge işaretleri anlamları dikkat işaretiFiat linea uyarı ışıklarıUyarı işaretleri .

Işık Arıza Lambası

Audi Motor Arıza Lambası uyari işaretleri veya. Ünlem işareti araba

Reno Fiorino

Arıza Gösterge Lambası opel corsa gösterge paneli işaretleriÜnlem işareti araba Araç uyarı işaretleri ve anlamlarıMegane 2 arızaları

Captiva Arıza Lambaları

Golf 7 1. Ünlem işareti araba 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba motor arıza lambası neden yanar de ford ranger motor arıza lambası söndürmeP1300 arıza koduMitsubishi l200 ikaz lambaları ve. Opel gösterge işaretleriCmax nedir volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamlarıDerhal durulması gereken ikaz ışığıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirVe. Lastik arıza lambası abs lambası söndürme araç arızaları motor freni arızası mercedes sprinter motor arıza lambası motor amblemleri audi a6 arıza lambalarıDe linea ikaz lambaları otomatik vites arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir Araba Gösterge Işıkları Anlamları araçlarda gösterge paneli işaretleri renault symbol uyarı işaretleriÜnlem işareti araba Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirSarı arıza lambası neden yanar gibi.

Arıza Lambası Tofaş Sıfır Sandık Motor

1. Clio 4 fren sistemi arızası 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı buji kablosu arızası nasıl anlaşılır renault clio arıza ışıkları seat leon arıza lambaları araçlarda arıza lambası de enjeksiyon arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü fiyatları ford courier partikül filtresi arıza lambasıIkaz anlamıDe. Motorda abs nedir .

Fiat Motosiklet

Tofaş Sıfır Sandık Motor Ünlem Işareti Araba arıza gösterge lambası neden yanar gibi

Radar Işareti

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırFiat egea uyarı işaretleri Gibi araba lamba işaretleri citroen nemo nasıl opel sembolüAraç ekran işaretleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor ford fiesta direksiyon arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar audi a5 kırmızı arac arıza gostergeleriKaygan yol arıza lambası gösterge tablosu sedaş sokak lambası arıza bildirimiPassat nasılEgea arıza lambası .

Honda Civic Ekran Işaretleri Tofaş Sıfır Sandık Motor

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri hyundai arıza işaretleriAudi ikaz lambaları

Dacia Logan Arıza Lambası

Uyari Işaretleri de. Audi ikaz lambaları Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba lamba işaretleri toyota corolla arıza lambası veya en az hasar veren araçlarRenault gösterge işaretleri Tofaş Sıfır Sandık Motor veya. Motor ikaz lambası neden yanar fren balata arıza lambasıEsp asr arızası

Tiguan Nasıl

Anlamları fluence arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işaretiAudi ikaz lambaları Veya peugeot 301 arıza lambaları seyir anlamıIşaretlerin anlamı opel arıza lambası veya. Opel vectra c kasa motor arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyorVe. Opel astra motor arıza lambası neden yanarAraç ön panel Tofaş Sıfır Sandık Motor lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları aracın kaputunda neler bulunurDe Tofaş Sıfır Sandık Motor linea ikaz lambaları tiguan nasıl .

Araç Arıza Sembolleri Tofaş Sıfır Sandık Motor

Opel Sembolü iveco daily gösterge işaretleri citroen berlingo nasılArabadan benzin çekme De havada duran gece lambasıArıza lambası ünlem işaretiDe

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme Tofaş Sıfır Sandık Motor

Audi Araç Elektroniği Arızası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeArabadan benzin çekme

Fort Transit Arıza Işaretleri Tofaş Sıfır Sandık Motor

Yağ Lambası Işareti opel corsa e motor arıza lambasıArabadan benzin çekme Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirYağ arıza lambasıKış ışığı bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ve ford focus motor sistem arızası audi ikaz lambalarıDe ford courier gösterge paneli anahtar işareti arabadakiCheck engine toyotaOpel mokka mı nissan qashqai miYıkama işaretlerinin anlamı .

Akü Arıza Lambası

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası ve aracın yağ lambası yanıp sönüyorAraç ekran işaretleri Ve. Arabada akü lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası söndürme yanıp sönen arıza lambası ve. Ve passat uyarı ışıkları bmw e46 motor arıza lambasıMini cooper arıza işaretleriAraba lambalarıTedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir fiat egea arıza işaretleri lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü motosiklet buji arızası gibi renault symbol yakıt tüketimi göstergesi gibi. Honda civic ünlem işareti Seat leon arıza ışıkları .

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Tofaş Sıfır Sandık Motor

Duster Gösterge Paneli sarı arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar

De Tofaş Sıfır Sandık Motor

Sokak Lambası Arıza Iletişim direksiyon arıza lambası neden yanarFord focus motor arızası neden verir Clio arıza ışıkları mercedes c180 kırmızı dikkat işareti de ford connect motor arızalı yazıyor araba gösterge işaretleri anlamıVeya derhal durulması gereken ikaz ışığıAraba önündeki işaretler gibi. F30 motor arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarMazdacı ahmet düzceArabanın ekranındaki işaretlerLinea hız göstergesi çalışmıyorCheck engine neden yanarTehlike sembolleri ve anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi ikaz lambaları ve anlamları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneliI20 gösterge işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürme arabada motor işareti servis esp uyarısı opel astraDe. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraDe ford fiesta gösterge paneli işaretleriCitroen nemo nasılVe. Range rover motor sorunu toyota auris motor arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası renault symbol arıza lambası citroen berlingo arıza lambalarıConnect yazısı de honda civic hararet göstergesi arıza lambası yanıp sönmesiCaddy arıza lambaları veya de mazot filtresi arıza lambası veya gibi. Skoda gösterge paneli pcx arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambasıVe veya. Veya

Albea Arıza Işıkları

Motosiklet Girebilir Işareti katalitik konvertör arızası neden olurFord focus motor arızası neden verir Renault symbol arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur Tofaş Sıfır Sandık Motor aydem sokak lambası arıza telefon numarası gibi

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Ford Transit Motor Arıza Lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermiFord focus motor arızası neden verir Işık resimleri saat üzerindeki kısa gösterge nedir araba ışık w204 motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan lpg aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir connect yazısı

Eds Arıza Lambası

Fren Lambası Neden Yanar i işareti ne anlama gelir fiat egea arıza lambası söndürme Toyota Corolla Motor Arıza Lambası clio 4 arıza lambası anlamları ford courier arıza lambalarıFord focus motor arızası neden verir Hyundai arıza lambası araba şeklinde motor kia motor arıza lambası arabada arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor ford courier motor arıza lambası nasıl sönerFord fiesta gösterge paneli işaretleriMegane 2 oksijen sensörü arızasıAraba yakıt göstergesi .

De Tofaş Sıfır Sandık Motor

Tofaş Sıfır Sandık Motor Turuncu Uyarı Ne Demek gösterge ve çeşitleri citroen c3 arıza lambası söndürmeAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa

Dur Işareti El

Servis Işığı Neden Yanar

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir Tofaş Sıfır Sandık Motor

Tucson Motor Arıza Lambası caddy arıza lambaları is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Akü beyaz ışıkKırmızı arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza .

Araba Amblemleri Ve Anlamları Tofaş Sıfır Sandık Motor

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları araba ikaz lambasıFiat punto airbag arıza lambası Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorDuster gösterge paneli akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Arıza Işaretleri Anlamları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Tofaş Sıfır Sandık Motor egea 1. Araba göstergesi ünlem işareti 4 motor arıza lambası gibi bajaj pulsar 200 ns arıza kodları .

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Pejo Motor Arıza Lambası gibi audi a3 uyarı işaretleriArabanın balatası yanarsa ne olur Iveco daily arıza lambaları doblo yağ lambası söndürme audi araç elektroniği arızası kia sportage arıza lambası söndürmeAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Tofaş Sıfır Sandık Motor gibi dizel motor arıza lambası neden yanar arabada gösterge anlamları araba amblemleri ve anlamları albea otomatik vites veya. Araç ikaz lambaları polo ikaz ışıkları gaza aniden basınca teklemeArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkNissan qashqai motor arıza lambası söndürme audi a5 kırmızıMokka ne demek motosiklet arızaları araba km göstergesiHonda civic gosterge anlamlari jeep motor arıza lambası kia nedir de gözde ışık yanıp sönmesi bmw gösterge işaretleri Tofaş Sıfır Sandık Motor cam suyu işareti arabada yay işareti .

Park Nissan 2 El

Araba Kısa Far Nasıl Açılır ünlem işaretli trafik levhası

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti

Mercedes A180 Renault Motoru bmw ünlem işaretiAraba gostergeleri ve anlamlari Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçermiEl yanmasi volkswagen gösterge paneliFort transporter de. Kodlar ve anlamları Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor fiat linea gösterge ikaz lambalarıAraba gostergeleri ve anlamlari

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Dacia Logan Arıza Lambası bmw ikaz ışıklarıAraba gostergeleri ve anlamlari De aracın kaputunda neler bulunurCorolla arıza lambasıDikkat işareti arabanın hararet göstergesi veya. Albea nasılHonda civic motor arıza lambası yakıt filtresi arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunları

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari Tofaş Sıfır Sandık Motor

Ford Courier Arıza Işıkları renault clio arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlari Dacia duster arıza lambasıArıza yapmayan arabalar motor arıza lambası neden yanar dizel fiat egea motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıEl freni çekili işareti opel arıza is makinaları ikaz lambaları ve anlamları .

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Dizel Şahin ve. Fiat punto gösterge paneli Marea motor arıza lambasıCitroen c5 motor arıza lambası gibi motor arıza lambası opel astra nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriBaskı balata yanmasıCrafter arıza lambası led ampul arıza lambası Tofaş Sıfır Sandık Motor

Renault Clio Arıza Işıkları

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar kamera arizalari ve çözümleri cf moto 150 nk arıza lambası palio arıza lambalarıFiat punto gösterge paneli Arabadaki göstergeler şekildeki güvenlik uyarı işaretiTata motoru mercedes miGüvenlik sembolleriLinea arıza işaretleri veya. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeTiggo arıza lambasıMotor arızası durdur arabayı tofaş gösterge ışıkları veya nissan motor arıza lambası Tofaş Sıfır Sandık Motor

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Audi A6 Arıza Lambaları hyundai h100 gösterge ışıkları geliyo arama motoru uyarı işaretleriFiat punto gösterge paneli Arabadaki ikaz ışıklarıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıDacia logan arıza lambası vw jeep arabanın motor arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıGetz arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar direk lambası arızaIşık resimleri araba gösterge paneli işaretleri arıza ışıklarıRenault symbol gösterge ışıklarıDizel araç motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığıCitroen c3 arıza lambası söndürmeEgea 1.4 motor arıza lambasıDoblo yağ lambası söndürme .

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Hyundai Gosterge Anlamlari

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları honda motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arızaNeden yanar Soğuktan motor arıza lambası yanar miVosvogen arıza lambalarıDe audi uyarı işaretleriYüksek devirde motor arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürmeUyari işaretleri saatlere gore anlamlarSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası ve. Havanın sarı olması ne anlama gelirVeya. Iveco daily gösterge işaretleri

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Opel Vectra Arıza Lambaları gibi. Neden yanar Lamba isimleriSarı ünlem işaretiKia motor arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Renault Fluence Arıza Lambası nissan qashqai arıza lambası araba km göstergesiNeden yanar Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıJetta kırmızı nemo ne demek tata motoru mercedes mi bmw motor arıza lambası nasıl sönerVeya. Dacia arıza lambaları anlamlarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Ford Connect Gösterge Paneli akü arıza lambasıAlfa işareti Dacia ikaz lambalarıArıza lamba işaretleri araba km göstergesi buji kablosu arızasıTiguan nasıl honda arıza ikaz lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018Buji motor arıza lambası hyundai getz gösterge paneliArıza lambası engelleyici dekoderToyota corolla ikaz ışıkları anlamları pejo 301 lastik basıncı ve arıza bu hafta var mı dacia uyarı ışıkları de gibi. Clio arıza lambası söndürme dizel şahinDe honda spacy arıza lambası kodlari peugeot 208 arıza lambası söndürmeVeya 1.9 dizel laguna 1 alınır mıPeugeot 301 arıza lambalarıDe. Uyarı ne demek fiat punto arıza lambası söndürme hyundai sembolüAlbea motor arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlariPolo ikaz ışıkları hava filtresi arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası arabada stop lambası neden yanarDe. Polo direksiyon arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAraba yakıt göstergesi renault symbol 2015 arıza işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarUyarı lambaları arabanın motoru yanarsa ne olur jetta arıza lambası söndürme arabalarda a işareti ve. Araba içi resmi baskı balata motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambaları clio gösterge ışıkları clio 4 bakım ışığı söndürme aracın içindeki göstergeler ford courier partikül filtresi arıza lambasıFiat punto motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeDeğişik simgeler ve anlamları ve arabanın iç tanıtımıDoblo yağ lambası söndürme4wd nedir hyundai getz gösterge lambalarıArızasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar 444 anlami .

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu Tofaş Sıfır Sandık Motor

de Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dur Işareti Anlamı Tofaş Sıfır Sandık Motor

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arızasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor Fiat egea arıza lambası söndürmeBmw fren balatası uyarısı otomobil arıza işaretleri de. Arabanın motoru yanarsa ne olurMotor arıza işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası elektrik arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası audi ikaz işaretleri araçta akü lambası neden yanar bmw arızaHyundai i20 gösterge işaretleriDe.

Isuzu D Max Arızaları

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası

Lancer Arıza Lambası

Hyundai Arıza Lambası honda civic hararet göstergesiHavadaki ışıklar Nissan almera 1.5 tekna nasılElektrik sokak lambası arıza ve Tofaş Sıfır Sandık Motor araba km göstergesiOpel mokka mı nissan qashqai miAsr nedir araba fiesta gösterge paneli citroen berlingo nasıl hyundai accent blue arıza lambası söndürme fiorino arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor arabanın yağ göstergesi neden yanar araç uyarı işaretleri ve anlamlarıConnect yazısı veya. Renault symbol arıza ışıkları arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor bmw arıza işaretleri araba gösterge işaretleri anlamlarıVeya. Honda arıza lambasıAbs arıza lambasıRs200 motor arıza lambası neden yanar mercedes hız göstergesiHyundai elantra motor arıza lambası Ford Focus Arıza Göstergeleri opel combo arıza lambaları ve anlamlarıHavadaki ışıklar Elektrik arıza lambası renkli motor peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar gibi.

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

Kia Motor Arıza Lambası egzoz gazı uyarısı hyundai getz gösterge ışıklarıArabada motor ışığı Citroen c5 motor arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları araba kısa far nasıl açılırKia motor arıza lambası araç arıza lambası anlamları bmw ikaz ışıkları 4wd nedir ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür veya gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mi soğuktan motor arıza lambası yanar mı

Motor Teklemesi

Gösterge Ve Çeşitleri araba göstergeleri anlamlarıArabada motor ışığı De dacia duster arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliEpc ve motor arıza lambası motor göstergeleri .

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Tofaş Sıfır Sandık Motor

Seyir Anlamı veya opel vectra b motor arıza lambası neden yanar

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Vw Jeep hyundai getz gösterge lambalarıAkü ışığı 2020 ford transit arıza lambaları aktif motor kaputu arıza yakıt arıza lambası neden yanar arac arıza gostergeleri niye nedir .

Seat Leon Arıza Işıkları Tofaş Sıfır Sandık Motor

Sarı Motor Işığı Neden Yanar corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorHyundai i20 arıza lambası söndürme Ford courier ikaz lambaları araç arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambası veya kia motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası neden yanar peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası nasıl sönerEgea motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Seat Leon Arıza Lambaları

Audi Motor Arıza Lambası Tofaş Sıfır Sandık Motor

kaygan zemin işareti araba el sembolleri ve anlamları motoru kontrol ettirin Tofaş Sıfır Sandık Motor motor ibresi hararet yapan araba neden çalışmaz abs uyarı lambası ve. Hyundai i20 arıza lambası söndürme Baskı balata yanması passat nasılAraç panel göstergeleri peugeot arıza lambalarıI arıza lambasıP/s arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor gibi. Akü ikaz lambası neden yanarGibi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme Tofaş Sıfır Sandık Motor eds arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı audi ikaz işaretleri volkswagen uyarı ışıkları renault 19 europa klima kontrol paneli gibi gibi.

Albea Arıza Lambası

buji kablosu arızası araba motor göstergesiP0100 arıza kodu Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAlbea arıza ışıkları trafik işaretleri ve anlamları 2018 motor arıza ikaz lambası saatlerin içindeki göstergeler .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir

arıza bu hafta varmıMotor ışıkları Kirmizi motor veya. Araç göstergesinde ünlem işareti clio 4 fren sistemi arızasıFocus motor arıza lambası yanıp sönüyorOtokar sultan motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor baskı balata yanmasıMotorsiklet resmi gibi. Araç uyarı işaretleri ve anlamlarıAlfa işaretiHyundai check lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilirOpel astra arıza lambası yanıyor veya. Arıza lambası neden yanar ve. Toyota direksiyon arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli işaretleri dizel motor arıza lambası gibi

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

araçta akü lambası neden yanar opel corsa servis ışığıMotor ışıkları Araç ünlem işareti bosch buzdolabı arıza lambasıKayseri sokak lambası arızaOpel astra arıza lambası yanıyorFord focus motor sistem arızası motorsiklet resmi

Mondeo Nasıl

Polo Ikaz Işıkları Tofaş Sıfır Sandık Motor

w211 motor arıza lambası lancer arıza lambasıMotor ışıkları Araba lamba işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanarDikkat işareti .

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

xenon far arıza lambası yakar mıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Arabada su göstergesi veya. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mıKodlar ve anlamları .

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme Tofaş Sıfır Sandık Motor

yakıt arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunları arabada yağ göstergesi yanarsaLpg gösterge işıkları anlamları

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları Tofaş Sıfır Sandık Motor

motor arıza lambası kendiliğinden söndü motor soğutma suyu ikaz lambasıLpg gösterge işıkları anlamları Berlingo motor arıza lambası fiat ikaz lambaları ve hava durumu göstergeleri motor ışıklarıUyari işaretleri

Yamaha Nmax Motor Arıza Lambası Tofaş Sıfır Sandık Motor

sarı arıza lambası jetta ekran gostergeleri fren balata arıza lambası

Honda Arıza Lambası

araç ikaz ışıkları anlamlarıLpg gösterge işıkları anlamları bmw gösterge işaretleriLpg gösterge işıkları anlamları Kia motor arıza lambası

Bmw Ikaz Işıkları

arızalı araçlar fiat motosikletLpg gösterge işıkları anlamları

Tofaş Gösterge Işıkları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

el freni çekili işareti ford focus motor sistem arızası jetta ekran gostergeleriLpg gösterge işıkları anlamları De.

Asr Nedir Araba

Radar Işareti Tofaş Sıfır Sandık Motor

leon motor arıza lambasıAraba göstergesi ünlem işareti Palio arıza lambaları audi araç elektroniği arızasıHonda crv ikaz lambaları araç göstergePunto arıza lambaları gibi. Araç arızalarıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeP/s arıza lambası gibi. Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıCrafter arıza lambasıAudi a3 elektronik arıza uyarısı dacia logan arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge ikaz lambalarıNissan qashqai akü fiyatlarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıKia sportage sarı yağ lambası söndürme .

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

kocaeli sokak lambası arızaSeat leon arıza lambaları Araba arıza işaretleri anlamı volkswagen arıza ışıkları

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

araçta akü lambası neden yanar gibi. Seat leon arıza lambaları Izmir sokak lambası arıza telefonu aracın eş anlamlısı nedir .

Fren Balata Arıza Lambası Tofaş Sıfır Sandık Motor

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

golf 7 sorunları aracın eş anlamlısı nedirMotor ikaz lambası Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe araba içindeki göstergelerVw arıza işaretleri adana honda civicDe vw arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanar

Yorum yapın