Ecn 161450 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ecn 161450 captiva partikül filtresi arıza lambası Dacia duster arıza lambası Ariza lambası toyota corolla arıza ışıkları Ariza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar ve. hava akış metresi nasıl temizlenir Motor arıza işaretleri ford motor arıza lambası neden yanarVe. Nissan qashqai akü fiyatlarıChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarMotor uyarı lambası hyundai i20 uyarı ışıklarıGibi yağ lambasının özellikleri honda civic arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir nissan juke arıza işaretleri arıza lambası anlamları opel astra lpg motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorTofaş Enjeksiyon Arıza Lambası dacia ikaz lambalarıAracın içindeki göstergeler

Ford Custom Arıza Lambaları

Astra Arıza Lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıyor fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor nissan ne demek veya. Aracın içindeki göstergeler Awd nedirOpel arıza lambasıVe. Motor arıza lambası yanıp söndü

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları Ecn 161450

Motor Kırmızı

Araba Lamba Işaretleri

Krank Mili Arızaları Nelerdir gibi enjeksiyon arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları golf arıza işaretleriAracın içindeki göstergeler Araba ekranı işaretleri connect motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 anahtar işaretiYamaha r25 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford mondeo ikaz lambalarıAracın içindeki göstergeler Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza kodları veya motor arızasıPrins lpg arıza lambası .

Kia Transit

Ecn 161450 Ford Arıza Işıkları ford courier gösterge işaretleriYakıt filtresi arıza lambası Opel arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mı ford tourneo courier motor arıza lambasıDuster arıza lambası1.4 motor .

Symbol Ikaz Işıkları Ecn 161450

Citroen C3 Arıza Kodları egea arıza lambası yakmayan plaka led Ecn 161450 opel corsa arıza lambası yanıyor arabadaki göstergeler ford courier sarı anahtar işareti motor kontrol sistemi arızası (eobd) ford connect motor arıza lambası yanıyor fren balatası ikaz lambasıA işareti De

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler Ecn 161450

Opel Arıza Kodları Resimli

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor hyundai i20 gösterge ışıkları göstergeleri ford focus gösterge işaretleri anlamlarıA işareti Nissan almera motor arıza lambası söndürme citroen c3 anahtar işareti yamaha motor arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yandı sonra söndü arabada su göstergesi1.3 multijet motor nasıl

Fiat Ducato Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları symbol hararet göstergesi hata kodu 0015 araba kadranıA işareti

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Bu Işaret Ne Anlama Gelir doblo uyarı işaretleriA işareti Veya. Doblo uyarı işaretleri

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Atiker Gold Arıza Lambası toyota check engine ne demek hyundai anlamıA işareti Honda jazz arıza lambası alaaddin anlamı .

Arabada Akü Göstergesi

Connect Arıza Lambası Söndürme ikaz lambaları anlamları veya ayedaş sokak lambası arıza telefonu veya

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri

Sure Isimleri Anlamları bmw km yanındaki ünlem işareti park işareti araçta sarı ünlem işaretiOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Symbol hararet göstergesiAraç göstergeleri de.

Helikopter Paneli

Far Arıza Lambası peugeot sembolü toyota corolla ikaz lambalarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları engine malfunction ne demek motor hasar riski uyarısıRenault clio hararet göstergesiGaz lambası nasıl çalışırElektrik uyarı işareti arabada ingiliz anahtarı işaretiAkü ikaz lambası neden yanarVe. Gibi. Audi arıza işaretleri anlamlarıElektrik sembolleri ve anlamlarıJenerik arıza nedirVe. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Ecn 161450

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme gösterge ışıkları anlamı megane 2 arıza lambalarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Sokak lambası arıza iletişimGibi volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMitsubishi arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme citroen jumper da ne motoru varUyarı sembolleri ve anlamları egzoz arızaları .

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası araçta anahtar işaretiDoblo ekran işaretleri Sokak lambası arızaAraba kodlarıGibi arabada akü lambası neden yanar egea plaka lambası arıza sarı uyarı levhaları passat ısıtma bujisi arızası arıza lambası yakmayan park lambasıGibi. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorPeugeot sembolüVolkswagen polo yağ lambası yanıyor arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor fiat linea arıza kodlari

Porsche Simgesi Ecn 161450

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri bajaj pulsar arıza lambası fiat linea arıza işaretleri volkswagen epc arızasıDoblo ekran işaretleri Ve ve. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl pejo 301 hararet göstergesi neredeAbs ışığı nasıl söndürülürFord arıza lambası söndürmeAraba ikaz ışıklarıFord courier gösterge işaretleri .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Ecn 161450

Ecn 161450 Honda Fc5 Motor Arıza Lambası uyarı sembolleri ve anlamları elektrik sokak lambası arıza abs ışığı söndürmeAraç arıza lambası söndürme Arıza lambası anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli arızası sokak lambası arıza izmir

Caddy Gösterge Işıkları

Mini Cooper Motor Arıza Lambası opel insignia arıza işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleri de mercedes sembolü mercedes arıza lambaları anlamları honda lpg arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme Opel arıza lambası neden yanar ve kaygan yol işareti

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri Ecn 161450

Eds Arıza Lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesiAraç arıza lambası söndürme Ariza isaretleri egea anahtar işareti

Symbol Gösterge Paneli

Audi A3 Arıza Işıkları dur işaretinin anlamı clio 4 motor arıza lambası neden yanar range rover motor sorunuAraç arıza lambası söndürme Benzin güvenlik uyarı işareti a işareti toyota check engine ne demek Ecn 161450 doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ve. De yuvarlak içinde ünlem işareti gibi. Edc arıza lambası fren balatası ikaz lambası de.

Aracımın Değerini Öğren

Ecn 161450 Seat Ibiza Gösterge Paneli veya volkswagen caddy arıza ışıkları ünlem işareti arabada ne demek ve yamaha arıza lambası söndürmeClio 2 gösterge paneli Renault master akü nerede mercedes sprinter arıza lambası söndürmeAkü arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleri honda arıza ışıklarıFiat linea gösterge paneli işaretleriArıza lambaları gibi de At Resmi Olan Araba fiat punto arıza lambası söndürmeClio 2 gösterge paneli Ünlem işareti arabada ne demek apozisyon ne demekTriger kayışı arıza lambası sarı doblo veya trafik ışıkları ve anlamları resimli nissan micra otomatik şanzıman nasıl aynı arızadan kaç kez 2017 hata kodu 0015Renault symbol motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleriDe motor kontrol sistemi arızası eobd nedirHonda civic ekran işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeArabada a/c ne demek .

Normal Araba Resimleri

Arıza Lambası Yanıyor renault symbol arıza lambası veya. Immobilizer arıza lambası Twitter işaretleri ve anlamları dacia arıza lambası neden yanar trafik işaretleri görselleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambası gibi hyundai i20 uyarı ışıklarıDacia adblue işaretiIbre resimleri esp devre dışı ne demek crossland ne demekYakıt filtresi arıza lambası

Araba Yazıları 2017

Peugeot Partner Arıza Lambaları bmw e46 arıza lambaları Ecn 161450 sarı yağ lambası neden yanar honda civic airbag arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Ecn 161450 araba üstünde anahtar işareti passat ısıtma bujisi arızası bmw a180Immobilizer arıza lambası Bmw e46 arıza lambaları buji neden yanarSokak lambası arıza izmirTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi ikaz lambaları anlamlarıImmobilizer arıza lambası Trafik ünlem işareti arızalarıNissan qashqai arıza ışıkları0225 alan kodu yokuş kalkış desteği işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneliOtomobil arıza işaretleriFocus 1 arıza lambası söndürme fiat egea uyarı ışıkları

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Ecn 161450

Uyarı Ne Demek park lambası arıza gidericiImmobilizer arıza lambası Otomobil arıza işaretleri hyundai check lambası ve prins arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel gösterge ikaz lambalarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar sarımsı yeşil gazCourier arıza lambaları araba marka işaretleri dizel motor teklemesi neden olurSkoda superb motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürme arabada akü göstergesi trafik lambası arıza numarası fiat egea arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambalarıVw motor arıza lambası neden yanarHelikopter paneliÜnlem işareti arabada ne demekOksijen sembolü arıza işaretleri anlamı ford fusion motor arıza lambası söndürmeAnahtar arıza lambasıWosvagen caddy arıza lambası .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Mot Ne Demek egea ünlem işareti de. Bmw gösterge işaretleri Ford ranger arıza lambası söndürmeFord connect motor arızalı yazıyorCitroen c4 servis ışığı arac gosterge isiklari anlamlari golf 5 arıza lambası söndürme araba işaretler Ecn 161450 hyundai i20 gösterge paneliArabada yol resmi ısuzu motor arıza lambasıRadar işaretiFiat fiorino gosterge anlamlari termostat arıza lambası araç arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli gözlük amblemleri focus 1 motor arıza lambasıTurbo arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıFord tourneo courier arıza lambaları citroen xsara motor arıza lambasıLinea anahtar işaretiAnahtar kapalıyken lamba yanar mıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarGibi Arıza Lambası Anlamları el yanmasıBmw gösterge işaretleri Dacia solenza arıza lambasıGolf 5 arıza lambalarıMazot göstergesi arızası motor freni arızasıEgea yağ lambası söndürme ve. Ford focus motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor de passat ısıtma bujisi arızası kia transit ve

2 El Yarış Motorları

Motor Arızası araba gösterge paneli işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleri Araba panelindeki işaretler

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Partikül Işareti kaygan yol arıza lambası veya veya gibi ve. Bmw gösterge işaretleri Veya. Fiat doblo arıza işaretleri sokak lambası arıza iletişimFocus 2 gösterge paneli ışıklarıDe. Toyota arıza işaretleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürArabanın önündeki göstergelerVeya.

Fluence Arıza Işaretleri

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme motosiklet giderken gaz kesiyor pejo 206 motor arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleri Bmw km yanındaki ünlem işareti volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları c200d motor egea anahtar işaretiMegane 2 servis ışığı yanıyorDe. L işareti ne anlama gelir motor arıza işaretleri opel corsa 1.3 cdti arıza lambası connect arıza lambası söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFord focus motor arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeCitroen berlingo 1.6 hdi nasılFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFord focus motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFord custom arıza lambaları .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Honda Arıza Lambası de arabada abs ışığı yanıyorArabada şarj lambası neden yanar Araba ekranı işaretleriOpel corsa uyarı işaretleriArabada akü işaretiAraçta sarı ünlem işaretiHyundai ix35 motor arıza lambası turuncu motor arıza lambası albea otomatik vitesToyota corolla gösterge paneli anlamlarıFord fiesta dizel motor arıza lambası ibre resimleriFiat linea gösterge paneli işaretleriA işareti ve. Renault clio gösterge anlamları ışığı peugeot 206 arıza lambasıVolkswagen caddy arıza ışıkları facebook işaretleri ve anlamlarıDoblo renkleriAraba marka işaretleri yakıt arıza lambası neden yanarNissan micra arıza lambası yanıyorDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor arac gosterge isiklari anlamlariDacia sandero stepway arıza lambaları arac gostergeleriLambalı devrelerFord connect motor arıza lambası Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi motor arızalı opelArabada şarj lambası neden yanar De megane 4 arıza lambaları araç gösterge ışıkları yanmıyorFord courier ikaz lambaları anlamı ekranda yıldız işaretiArabada arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir veya eds arıza lambası motor freni arızasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırHonda cr v gösterge paneli işaretleri p0141 arıza koduVe fiat egea uyarı ışıklarıBmw arıza işaretleriCaddy gösterge ışıklarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

De Ecn 161450

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder veya porsche simgesiArabada şarj lambası neden yanar Sarı doblo

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorArabada şarj lambası neden yanar Dacia sandero arıza lambalarıFord focus otomatik vites arızaları golf 5 arıza lambalarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor kırmızı ünlem işaretiVeya işıklar otomotiv ve. Egea yağ lambası söndürme

Simgelerin Anlamı

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor araç arıza lambası neden yanarArabada şarj lambası neden yanar Aşağıdaki benzin göstergesinde arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası Ecn 161450

Opel Meriva Motor Arıza Lambası araba arıza işaretleri veya. Yağ lambasının özellikleri Gibi. Renault symbol arıza lambası sym motor arıza lambası ve ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları skoda superb motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamlarıYuvarlak içinde ünlem işaretiFluence arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası ford fiesta uyarı lambaları .

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Fiat Egea Arıza Işıkları wosvagen tucson park lambası arıza giderici

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi linea 1. Fiorino otomatik vites arızaları 4 motor arıza lambası neden yanar buji motor arıza lambasıVe sarı uyarı levhaları yakıt arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor elektrik işareti .

Gibi Ecn 161450

El Yanması de nissan qashqai motor arıza lambası söndürme

Ve Ecn 161450

Fren Hidroliği Ikaz Lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi araç arıza lambalarıOpel arıza lambası neden yanar Volkswagen polo motor arıza lambası honda civic 2018 motor arıza lambası

Normal Araba Resimleri

Araç Paneli Nedir ford arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanar Kia sportage yağ lambası söndürme bmw e90 arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızasıArabada ikaz ışıklarıMotor arıza lambası yanıp söndü honda civic arıza lambası söndürmeMotor arıza işaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleri araba göstergeleri işaretleriEgea motor arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018Motor freni arızasıGibi. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır scirocco ne kadar yakarFiorino motorHararet lambası dacia arıza lambası .

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Golf 5 Arıza Lambaları veya. Citroen berlingo renkleri Ve samsun sokak lambası arıza nissan katalizör fiyatları de de. Opel astra g motor arıza lambası

Kaygan Yol Arıza Lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra h arıza lambasıCitroen berlingo renkleri Simge işaretleri arabada emisyon nedir polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme de tehlike sembolleri ve açıklamalarıAdblue arıza lambasıArıza neden yok seat ibiza motor arıza lambası neden yanarGösterge arıza işaretleri ve. De gibi. Park sensörü arıza lambasıPassat b6 gösterge paneli .

Ve Ecn 161450

Fiorino Arıza Işıkları fort focus arıza lambası9 işık nedir ve anlamları Katalizör motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri ve anlamlarıEl işaret anlamlarıGibi araba kodlarıDe

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Lambaları ve araç arıza işaretleri ve anlamları gibi veya nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların ford tourneo courier arıza lambaları9 işık nedir ve anlamları Linea arıza lambası arabada a işaretiDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ford courier anahtar işareti dörtlü ikaz lambası işaretiPartikül arıza lambası gibi fiat palio nasıl jetta arıza işaretleriMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi direk lambası arızaOtomobil arıza işaretleri enjektör temizleyici motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişimNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanar

Bmw Arıza Işaretleri

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası fiat punto sarı motor arıza lambası9 işık nedir ve anlamları Fiat doblo arıza ışıkları .

Mercedes Doblo

Fiat Doblo Ekran Işaretleri 2 el h100At resmi olan araba De araç göstergeRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıTuruncu ünlem işareti araba immobilizer arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanarAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır aveo arıza gösterge lambası aracın akü lambası neden yanar lambalı devrelerHonda arıza lambası .

Arıza Gösterge Işaretleri Ecn 161450

Araba Gösterge Işıkları tourneo connect yazısı renault symbol elektronik arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorEmiş hava sıcaklık sensörü arızası

Yorum yapın