Tofaş Motor Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Motor Fiyatları jetta arıza ışıkları Fiat ducato arıza lambası söndürmeesp hatası Ariza lambası De Ariza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıGaz lambası nasıl söndürülürEn çok arıza veren arabalar isıtma bujisi arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Tofaş Motor Fiyatları bedaş sokak lambası arıza numarasıElektrik işareti ford doblo 2020Arabanın motoru neden yanarPunto arıza lambalarıVe ve. Arabanın motor arıza lambası neden yanar doblo ekran işaretleriGibi. Ve. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de araçlarda motor arıza lambası neden yanarNissan juke motor arıza lambası söndürme 1.3 multijet motor nasılGibi.

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları dacia gösterge anlamlarıFord tourneo courier arıza lambaları Araba ekranı işaretleri jenerik arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambasıGolf 5 arıza lambaları uyarı işaretleri nelerdir ve. Citroen berlingo ünlem işareti Tofaş Motor Fiyatları araba ekranı

Işaret Anlamı

Tofaş Motor Fiyatları ve. Ford tourneo courier arıza lambaları Sokak lambası arıza numarasıYağ lambasının özellikleriStop işaretiArıza traktör gösterge paneli işaretleriDe arabada ingiliz anahtarı işaretiFord courier arıza işaretleri ve rks motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriPassat b6 gösterge paneli hava filtresi arıza lambası vw arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüJeep renegade arıza işaretleri fiorino arıza lambası veya. De opel astra arıza lambası anlamları de.

Veya Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları c4 arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Araç panelindeki göstergeler cruze arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarRenault master arıza lambası söndürmeArabada a işareti otomatik vites arıza lambası neden yanarEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası sokak lambası arıza telIşareti ne anlama gelirBmw motorCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeSarı motor arıza lambası gaz göstergesi arızası ford courier motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları Tofaş Motor Fiyatları fiorino gösterge paneli opel astra motor arıza lambası veya iveco arıza lambalarıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Bmw x3 4×4 arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenlerHyundai getz arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları veya motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir esp arıza lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları arabada yanan ışıklarFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Fiesta motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürme veya fiat palio gösterge paneli fiat egea arıza lambalarıVe

Punto Motor Arıza Lambası

Tofaş Motor Fiyatları opel astra ünlem işaretiFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Focus 1 motor arıza lambası söndürme Tofaş Motor Fiyatları egea lastik arıza lambası söndürme sokak lambası arıza izmirFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Ford transit arıza işaretleriSarı motor arıza lambasıGibi ışık hızının sembolü Tofaş Motor Fiyatları gösterge işaretleri tucson motor arıza lambasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambaları .

Araba Motor

Tofaş Motor Fiyatları Tofaş Motor Fiyatları arıza lambası yanıyorHonda civic ikaz lambaları anlamları Işaret lambalarıOpel vectra arıza işaretleri bmw x1 motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları yıkama işaretlerinin anlamıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor duster arıza ışıkları avcılar sokak lambası arızaMitsubishi l200 ikaz lambalarıXenon far arıza lambası yakar mıBalata lambası arıza gostergeleriSarı yağ lambası neden yanar motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor opel vectra arıza işaretleri #AD?De. Araba hata göstergeleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarGöstergedeki işaretlerArabada motor işareti

De Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları bmw arıza kodları ve anlamlarıHonda civic ikaz lambaları anlamları Gosterge motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiMercedes i20 i20 arıza lambasıDe ford doblo 2020 fiorino motor gibi gibi Tofaş Motor Fiyatları polo motor arıza lambası neden yanar mazot filtresi arıza lambasıFabia arıza lambası söndürme .

Arızalı Yazısı

Tofaş Motor Fiyatları Tofaş Motor Fiyatları de egzoz freni arızasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Volkswagen motor arıza lambası neden yanar Tofaş Motor Fiyatları hyundai accent era gösterge paneliArıza sembolleri audi a3 uyarı işaretleri de silecek suyu işaretiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araç arıza lambası ünlem işaretiVe

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları gibi. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Enjeksiyon arıza lambası neden yanar veya. Arızalı yazısı alfa işaretiYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıHava yastığının içinde hangi gaz varVeya pejo 301 lastik basıncıVe ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları doblo motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar araba motorHonda civic airbag arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları Tofaş Motor Fiyatları üçgen içinde çarpı işaretiVeya. Peugeot 3008 gösterge işaretleri Tofaş Motor Fiyatları veya. Akü yeşil ışık fren hidroliği işareti boxer motor nedir ve göstergeler araba symbol ekran ford transit arıza lambası söndürme akıllı işaretlerin anlamları fluence arıza lambası söndürme muayenede arıza lambasıMotor arıza ışığı .

Egr Valfi Arıza Lambası

Tofaş Motor Fiyatları astra h arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları Peugeot motor arıza lambası gibi. De. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Scania arıza göstergeleriAraba yakıt göstergesi .

Araç Durdurma Ve Kontrol

Tofaş Motor Fiyatları fiat egea gösterge el freninin çekili olduğunu gösterir katalizör arıza lambası söndürmePassat 1.4 tsi motor arıza lambası Araba ikaz lambası

2020 Model Linea

Tofaş Motor Fiyatları volkswagen direksiyon arıza lambası bmw işaretleri kirmizi kamyon neden yokPassat 1.4 tsi motor arıza lambası

Pejo 301 Lastik Basıncı

Tofaş Motor Fiyatları mindray defibrilatör arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Park işareti aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Veya. Duster motor arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambasıVeya. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme .

Araba Ekran

Tofaş Motor Fiyatları bmw arıza kodları ve anlamlarıAlbea motor arıza lambası P0340 arıza koduChery tiggo arıza lambası Tofaş Motor Fiyatları

Araba Kısa Far Nasıl Açılır Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAlbea motor arıza lambası Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirIşıklar söner clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Akü Işığı Neden Yanar

Tofaş Motor Fiyatları sokak lambası arıza tel peugeot 306 motor arıza lambası ford transit arıza lambası söndürme ikaz lambası fiyat

Adblue Arızası Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları clio servis ışığı yanıyor üçgen içinde çarpı işaretiHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Veya ford courier partikül filtresi arıza lambası citroen berlingo ünlem işareti hararet yapan araba neden çalışmaz toyota corolla gösterge paneli işaretleri

Arıza Lambası Yanıyor

Tofaş Motor Fiyatları arabanın iç tanıtımıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Ve. Opel motor arıza lambası neden yanar arıza ne zamanEpc lambası neden yanar otomobil gösterge işaretleri ve. Domalma ne anlama gelirDacia uyarı işaretleriIkinci el yarış motoruFiat punto motor arıza lambası söndürmeClio arıza lambası anlamları chevrolet captiva gösterge ışıklarıGibi ford focus 2012 motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir plaka renkleri ve anlamlarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor golf 5 egzoz arıza lambası fiat linea arıza lambalarıVe de ford courier arıza işaretleriAraba ekranı stop lambası neden yanar citroen hararet göstergesi

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları araç yakıt göstergesi passat uyarı işaretleriHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Hız göstergesi arızasıFord motor arıza lambası söndürme

Park Işareti

Tofaş Motor Fiyatları audi a3 elektronik arıza uyarısı ford transit motor sistem arızası de renault kangoo arıza lambası söndürmeHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Anahtar resmiGibi. Opel vectra c kasa motor arıza lambası

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

Tofaş Motor Fiyatları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford gösterge paneliFiat arıza lambalarıFord fiesta sarı ünlem işaretiVeya. Trafik semboller ve anlamlarıAraba hata işaretleriÇarpı trafik levhası ve. Motor arıza lambası opel astraPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeDe. Uzun far işareti mazot göstergesi çalışmıyorFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıFord arıza lambaları opel arıza lambası yanıp sönüyor de. Volkswagen polo ikaz lambalarıArabanın motoru neden yanar de. Dacia duster motor arıza lambası kangoo arıza ışıkları gibi. Renault clio hararet göstergesi kangoo arıza ışıklarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAudi a3 arıza lambası söndürmeGibi araç arıza işaretleri anlamlarıFren vakum pompası ne işe yarar ve. Gibi arabada ekran işaretleri

En Az Hasar Veren Araçlar

Tofaş Motor Fiyatları sokak lambası arıza denizli arabanın ön kaputu neler varHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Opel astra arıza lambası silme gibi renault fluence arıza lambası adblue ikaz lambalarıVe. Toyota corolla ikaz lambaları de buji kablosu arızası nasıl anlaşılır araçta motor arıza lambası neden yanar araba far renkleriVolvo s60 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ayedaşCitroen hararet göstergesiAlbea nasıl

Yağ Lambasının Özellikleri

Tofaş Motor Fiyatları fort tıransit benzinde motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Clio uyarı işaretleri ve. Fiat egea yağ lambası söndürme 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası motor arıza ışıkları ve porsche motor1.9 dizel laguna 1 alınır mıXenon far arıza lambası yakar mı sokak lambası arıza ayedaşSoğutma suyu arıza lambası mazot yanarmıDuster nedirDe. Vito motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanar motor arıza ışığı .

Ampul Arıza Lambası Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları motor işaretleri ve anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürme Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araba simgeleri ve isimleriDe.

Passat Uyarı Işaretleri

Tofaş Motor Fiyatları i20 gösterge işaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai gösterge işaretleri linea uyarı ışıkları ford focus hız göstergesi arızasıCitroen hararet göstergesi

Duster Nedir

Tofaş Motor Fiyatları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ford focus arıza lambaları araba amblemleri ve anlamlarıCitroen hararet göstergesi Courier arıza lambaları motor yağı egzoz arıza lambası mercedes ikaz lambaları hava akış metresi nasıl temizlenir motor arıza lambası sarı yanıyor dizelMercedes i20 Tofaş Motor Fiyatları de. Gibi. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorArıza işaretleri

Lastik Arıza Lambası

Tofaş Motor Fiyatları gibi motor arıza lambası kendiliğinden söndü çalışkan motorCitroen hararet göstergesi Ekran araba resmi ford transit motor sistem arızası ve. Uyarı sembolleri ve anlamlarıHonda civic motor arıza lambası neden yanarToyota corolla 1.4 d4d check engine sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası fort fiesta arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı arabada ps nedirKaygan yol arıza lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford cargo motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza işaretleriAraba simgeleri cruze motor arıza lambası söndürme gaz lambası nasıl söndürülür ve

Stop Işareti

Tofaş Motor Fiyatları egea 1. Citroen hararet göstergesi 3 multijet motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi audi a3 uyarı işaretleriArabada emisyon nedir esp off ne demek gibi. Aydem sokak lambası arıza telefon numarasıEsc arıza lambası neden yanarAriza ne zaman egea motor arıza lambası sarı yanıyor fiat arıza ışıkları audi motosiklet abs ışığı söndürmeHonda civic arıza ikaz lambasıCourier arıza lambalarıFord transit arıza lambaları nissan küçük araba honda civic 2018 motor arıza lambası ix35 motor arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mı de

Gösterge Ikaz Lambaları Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları bedaş sokak lambası arıza

Araç Durdurma Ve Kontrol

Tofaş Motor Fiyatları * işareti ne anlama gelirCitroen hararet göstergesi Fiat linea anahtar işaretiArıza ışıklarıTofaş Motor Fiyatları araba göstergeleri anlamlarıX işareti şekilli Gibi plaka renkleri ve anlamları opel astra h motor arıza lambası söndürme arabadaki göstergelerin anlamıAraba ikaz lambaları ünlem işareti ısuzu d max arıza lambası

Nissan Micra Nasıl Araba

Tofaş Motor Fiyatları veya. X işareti şekilli Baskı balata yanması sarı motor ışığı neden yanar

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıX işareti şekilli Fiorino gösterge işaretleri passat b7 gösterge paneliFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Tofaş Motor Fiyatları adblue ikaz lambası de mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir aracımda motor arıza lambası yanıyor akü yeşil ışıkFord motor arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDe. Tofaş Motor Fiyatları passat arıza ışıkları gibi. Vw arıza ışıkları Ve bmw motor motor arıza lambası opel egea sarı yağ lambası .

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Tofaş Motor Fiyatları laguna 1 gösterge paneli sorunuKışın araba çalışmıyor Renault motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası söndürmeFren arıza lambası ve egzoz freni arızası fiat linea ikaz lambalarıVe.

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Motor Fiyatları fiorino motor arıza lambası neden yanar

Süspansiyon Arıza Lambası

ve. Tofaş Motor Fiyatları

Baskı Balata Yanması

Tofaş Motor Fiyatları ve. Clio 4 fren sistemi arızası Araba kodlarıAstra g motor arıza lambası ve. Yağ gösterge işaretiDe

Honda Ikaz Lambaları

Tofaş Motor Fiyatları

Ford Arıza Lambası Anlamları Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları pejo 301 lastik basıncı arka cam rezistans işareti hangi durumlarda araç bağlanır uyarı işaretleri nelerdirClio 4 fren sistemi arızası Muayenede arıza lambasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi arabanın içindeki göstergeler arıza lambası söndürme aparatıDacia duster motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri ford transit motor sistem arızasıDe ve Tofaş Motor Fiyatları ford focus gösterge işaretleriToyota corolla arıza lambaları araç arızaIstanbul sokak lambası arıza fiat doblo arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurmeVe arabada a işaretiR25 arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar araç içi gösterge işaretleriDizel araç motor arıza lambası neden yanarDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorFiat albea gösterge paneli .

Genel Arıza Lambası

Tofaş Motor Fiyatları

Bmw E46 Motor Arıza Lambası Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları ve ve. Vw motor arıza lambası Araba arıza ışıkları anlamlarıP0110 arıza kodu

Ford Gösterge Paneli

Tofaş Motor Fiyatları veya. Vw motor arıza lambası Araba içindeki işaretlerMercedes sprinter arıza ışıklarıAdblue arıza lambası söndürme trafikte algılama zamanı ne demektir kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıGösterge işaretleriAraba ikaz ışıkları anlamlarıToyota yaris gösterge paneli işaretleriJtd nedirKırmızı jettaMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Asr Arızası Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıVw motor arıza lambası Ekran araba resmi hyundai i20 ikaz lambaları veya golf 7 dizel motor arıza lambası ve arabada şarj lambası neden yanarDomalma ne anlama gelir arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk arabada yanan ışıklar araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorIveco arıza lambalarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ve fiat albea gösterge paneli ix35 motor arıza lambasıGösterge işaretleriVe nissan motor arıza lambasıGibi gaz lambası nasıl söndürülür ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Tofaş Motor Fiyatları veya ve gibi. De araba göstergeleri anlamları volkswagen ekran işaretleriIşaretler ve anlamları passat motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürmeArızalarıPorsche motorArac gostergeleri arıza ne zamanOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarGostergeHava durumu işaretleri ve anlamları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırVeya renault clio ekran göstergeleri anlamlarıEl sembolleri ve anlamları

Yamaha Amblemi Anlamı

Tofaş Motor Fiyatları araba yağ lambası yanıp sönüyor gibi fren müşürü ne işe yarar pejo 301 lastik basıncı elektrik uyarı işareti suzuki yarış motorları mitsubishi l200 arıza lambalarıVw motor arıza lambası Honda cr v gösterge paneli işaretleri honda crv motosikletMotor ikaz lambaları volkswagen uyarı lambalarıVeya ve. ArızasıArıza yapmayan arabalar .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları ford connect gösterge paneli arızası renault clio hararet göstergesi fiat marea motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza işaretleriHyundai check lambası Motor kontrol sistemi arizasi ford focus gösterge paneli arızası alfa nedemek arka cam rezistansı göstergesiOpel motor arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambasıVe. Bmw akü arıza lambası s motor ducato akü neredeFiat ducato motor arıza lambası .

Kışın Araba Çalışmıyor Tofaş Motor Fiyatları

Tofaş Motor Fiyatları mercedes sprinter arıza ışıkları peugeot 206 arıza lambası söndürmeGolf 6 motor arıza lambası Toyota motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışığı linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarDacia sandero ikaz ışıkları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araba paneli

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Tofaş Motor Fiyatları yamaha amblemi anlamı

Yorum yapın