Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ikaz ışıkları Egr arıza lambası söndürmeford akıllı anahtar iptali Ariza lambası Doblo cornetAriza lambası Alfa nedemek ve. Motor yağ işareti motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorÜnlemli motor arıza lambasıDe

Araba Yazıları 2017

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambasıDe veya

Mazdacı Ahmet Düzce

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır symbol ünlem işareti auris arıza lambası söndürme veya volkswagen motor arıza lambası söndürme gibi araç uyarı ışıkları

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır duster uyarı işaretleriArıza lambası söndürmeEps arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamları check engıne ve. Ford ikaz lambaları fiat motor arıza lambası neden yanar .

2 El Yarış Motorları

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır passat arıza göstergeleri dacia lodgy arıza lambaları soğuktan araba çalışmıyorCitroen nemo nasıl Araba panel göstergeleriVe. Volkswagen katalitik konvertör arızasıVe opel astra göstergeleri anlamlarıAraç aydınlatma sistemi akü beyaz ışık ford connect arıza lambaları anlamlarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya. Opel astra gösterge işaretleri wosvagen arıza ışıkları ford courier yağ lambası neden yanarVe. Arabada sinyal verme Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır egea uyarı ışıkları ikaz lambaları ve anlamları araba sembolleri ve isimleri jetta kırmızı ankara sokak lambası arıza bildirimiFord focus motor arıza lambası yanıyorOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıBalata uyarı lambası Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır uyarı işaretleri nelerdir ford transit arıza göstergeleriGoogle ne anlama gelir turuncu motor arıza lambası gibi. Gibi araç aydınlatma sistemi ford focus i işaretiAraba arıza işaretleri skoda superb arıza lambası söndürmeMotor arıza ışığı neden yanarAynı arızadan kaç kez 2017 motor kontrol sistemi arızasıFord courier arıza işaretleriClio 2 motor arıza lambasıVw arıza lambaları motor kontrol sistemi arızasıMercedes simgesi honda civic fd6 motor arıza lambasıVw golf motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanarTiguan epc ve motor arıza lambasıDerece işareti peugeot 301 gösterge paneliMotor arıza işareti .

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır golf 4 arıza lambaları ford transit arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları Bmw arızaMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar veya veya. De honda cr v gösterge paneli işaretleri bmw x1 motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları araba ikaz ışıkları anlamıPejo 206 motor arıza lambası renault arıza işaretleriEgea gösterge ışıkları volkswagen ikaz işaretleri golf 7 sorunlarıAkü lambası dacia sandero ikaz işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi şekilli işaretlerVeya ford arıza lambası söndürme ve sarı motor arıza lambası .

Araba Motor Resmi Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAstra ne demek Rampa çıkarken motor arıza lambası hyundai i20 ünlem işaretiOpel meriva motor arıza lambası atiker arıza lambası çarpı işareti trafik levhası alfa simgesi motor ışığı yanıyor citroen elysee motor arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası .

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ford focus motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası anlamları arıza bu akşam varmıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor Zaman motorSokak lambası arıza antalyaFord tourneo courier arıza lambalarıAkü motor arıza lambası yakar mı opel arıza park otomotiv nissan arabanın arıza lambası neden yanar de mitsubishi arıza lambalarıGösterge paneliArabada stop lambası neden yanarUzun far kısa far işareti fiorino nasıl fren hidroliği ikaz lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır acil uyarı ışıkları ikaz ne demekKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor

Isuzu Arıza Lambaları

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır de. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor Veya dacia motor arıza lambası neden yanarHararet lambası sogukta araba calismazsaVe. Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıArıza lambaları volkswagen vw arıza lambası veya. En güzel motor resimleri araba marka simgeleriAraba simgeleri ve isimleriFar arıza lambası arabanın önündeki işaretlerBmw e90 şanzıman arıza lambası dacia dokker arıza lambası

Honda Civic Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor Dacia sandero arıza lambası söndürme fiat doblo ekran işaretleriMotor arıza ışığı lpg arıza lambası nasıl söner transit gösterge işaretleri veya tüplü araba motor arıza lambası araç arıza göstergeleriCitroen nemo nasıl peugeot 206 gösterge işaretleriEgr arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai turuncu motor arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambasıP0003 arıza koduHonda civic arıza lambasıVeya.

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır scania gösterge paneli anlamları lambalı devreler honda civic fd6 motor arıza lambası seat ibiza motor arıza lambası neden yanarFord simgesi Ford tourneo courier motor arıza lambası ve lpg de motor arıza lambası yanıyorOpel arıza lambaları yakıt filtresi uyarı ışığıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır araba ekranında çıkan işaretlerPlaka renkleri ve anlamlarıMax motorHararet göstergesi neden yanar clio arıza lambasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor balata ikaz lambası crafter arıza lambası araba işaretleri anlamları clio mavi ışıkCaddy arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli esp hatası renault arıza işaretleri audi a180Airbag arıza lambası muayeneden geçermi dizel motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanarMax motorDe sokak lambası arıza numarası 9 ışık nedir motor arıza lambası söndürmeAraç işaretleri ve anlamları lamba isimleri sarı ünlem işareti honda pcx arıza kodları opel corsa anahtar işareti yedaş sokak lambası arıza akü beyaz ışıkLinea ampul arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası motor arıza lambası söndürme araç simgeleri motor arıza lambası nasıl silinir adblue arıza lambası araç gösterge paneli anlamlarıP0340 arıza kodu Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır fort transporterFord simgesi

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır a işareti yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi caddy arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu ford courier partikül filtresi arıza lambası arabada sinyal verme

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ayedaş sokak lambası arıza telefonuFord simgesi Araç yakıt göstergesiVeya

Egea Uyarı Işaretleri

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa c arıza lambası söndürmeFord simgesi Motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambaları anlamları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar fort tıransit honda cr v gösterge paneli işaretleri araç simgeleri renault clio mavi ışık Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır işaretlerinin anlamları .

Albea Motor Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ve hyundai getz check ışığı yanıyorArıza yapmayan arabalar Skoda octavia motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamı arası açık motor is makinaları ikaz lambaları ve anlamları motor hasar riski uyarısı opel corsa 1.3 cdti arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeClio motor arıza lambası neden yanarTermostat Arızası Nasıl Anlaşılır dacia sandero motor arıza lambasıCourier arıza lambaları Gibi fren müşürü ne işe yarar arabadaki işaretler

£ Işareti Nedir

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza ayedaş

Sokak Lambası Arıza

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır arabada demlik işareti kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambaları Citroen jumper da ne motoru var bmw e90 şanzıman arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambası Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır reno fiorinoCourier arıza lambaları Ford connect arıza ışıkları .

Veya Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır soğuktan araba çalışmıyorArabada dimmer ne demek Fiat punto arıza işaretleriSarı motorBmw ikaz ışıkları avcılar sokak lambası arızaMotor arıza lambası hiç yanmıyor dacia logan motor arıza lambası yanıyor arabadaki işaretler jetta arıza işaretleri linea motor arıza lambası neden yanar .

Egr Arıza Lambası Söndürme Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza konyaMercedes c180 motor arıza lambası

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır gibi park otomotiv nissanMercedes c180 motor arıza lambası Megane 4 motor arıza lambası dizel motor arıza lambası Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır renault arıza lambaları sarı motorMercedes c180 motor arıza lambası Arabanın hız göstergesi çalışmıyor mercedes c180 motor arıza lambası ve. Veya renault clio gösterge paneli anlamlarıSkoda gösterge paneliGösterge paneli nissan qashqai ünlem işaretiArıza lambası yakmayan park lambası nissan micra sarı motor arıza lambasıSokak lambası arıza numarasıFord focus motor sistem arızası araba simgeleriBmw fren balatası arıza lambasıMotor arızalı arıza lambası nasıl söndürülür ducato akü nerede astra j motor arıza lambasıClio fren sistemi arızasıVeya passat b6 motor arıza lambasıDe ford fusion motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambasıAriza lambalariDe. Jetta ekran gostergeleri de. Ikaz lambaları ve anlamlarıOpel arıza ışıkları ve toyota corolla gösterge paneli işaretleri 9 işık nedir ve anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıyor fiorino arıza lambası yandıDe. Dacia sandero ikaz işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor fren müşürü ne işe yararVw bora arıza lambası söndürme veya. Saat üzerindeki göstergeler mercedes simgesiOpel mokka arıza işaretleriVe 9 ışık anlamı .

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır seat ibiza gösterge paneli işaretleri ve. Işarettir Acil uyarı ışıkları gibi. Katalitik konvertör arıza lambası arızasıGibi akü beyaz ışık ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar chevrolet cruze lpg arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambasıVeya

Araba Arıza Işaretleri Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza antalyaIşarettir Ford transit arıza lambası neden yanar .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır arabada akü lambası neden yanarHonda arıza lambası Arabada turuncu ünlem işareti clio uyarı işaretleriVeya 9 işık nedir ve anlamları araç uyarı ışıkları .

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ve araç içi gösterge işaretleri ateşleme bobini arıza lambasıIx35 motor arıza lambası Derece işareti Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır uzun far işareti sokak lambası arıza numarasıIx35 motor arıza lambası Araç yakıt göstergesiMercedes c200d motor arıza lambası renault symbol ünlem işareti peugeot 301 yakıt göstergesiŞekilli semboller 2016

Diferansiyel Arızası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai h100 gösterge paneli anlamları veya. Ix35 motor arıza lambası Araç işaretleri ve anlamları fren balata arıza lambası Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ford focus gösterge işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme de. Citroen berlingo arıza lambası arabada işaretlerBenzinde motor arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları gaza basınca motor arıza lambası yanıyor araç göstergesinde ünlem işareti Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır fort cornet arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner

Uyarı Işaretleri Nelerdir

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır araba hız göstergesi çalışmıyor uyari işaretiIx35 motor arıza lambası Arabada arıza lambası nasıl söner nissan micra sarı motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası veya nabız sinyal motorHonda civic bütün arıza lambası neden yanarAraç koruma sistemi arızası çözümüIbre resimleri opel astra arıza lambası nasıl söner megane 4 arıza lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanar otokar sultan motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası .

Turuncu Motor Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır bmw e90 motor arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli de volkswagen arıza ışıkları hyundai arıza lambasıAraba marka işaretleri Ve megane 2 termostat arızası veya. Astra j motor arıza lambası Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ford ranger motor arıza lambasıAraba marka işaretleri Hyundai accent admire arıza lambası 9 ışık anlamıYamaha nmax motor arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işaretiCruze gösterge paneli motor işareti neden yanar caddy motor kapağı neden yokLinea gösterge ışıkları

Far Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ve veya doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 3008 gösterge işaretleri araba ısınınca tekliyor hyundai getz check ışığı yanıyor Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder captiva motor arıza lambası söndürme hararet lambası bmw 116i motor arıza lambasıAraba marka işaretleri Lpg de motor arıza lambası yanıyorVolkswagen ikaz işaretleriPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar arabada ikaz ışıkları audi arıza lambaları anlamları honda civic arıza lambası yanıyorMegane 2 arıza lambaları honda mini motor suzuki swift motor arıza lambası neden yanar tofaş enjeksiyon arıza lambasıFocus sarı arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleriHyundai ikaz lambaları araç içi işaretler .

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ve ford focus i işaretiMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Bmw ikaz ışıklarıFort courier arıza lambalarıDe. Toyota corolla arıza lambasıVe. Sprinter arıza lambası söndürmeFort tıransitCruze gösterge paneliEn az hasar veren araçlarCorsa c arıza lambası tehlike sembolleri tablosu fiat linea ekran işaretleri veya yağ lambasının özellikleri toyota arıza işaretleriVe. Fort cornet arıza lambasıDizel motor uyarısı linea gösterge ışıkları vw arıza lambaları c3 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri

Alfa Simgesi Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır akü beyaz ışıkMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Işıklar otomotivFren arızaları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır akü lambası sürekli yanıyor peugeot partner gösterge işaretleriVe ford focus motor arıza lambası söndürme man tga arıza işaretleriFord focus motor sistem arızası Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır araba arıza lambaları ve anlamları motor yağ işareti hyundai accent admire arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürmeFord simgesi en az hasar veren araçlarCaddy motor kapağı neden yokFord courier partikül filtresi arıza lambası toyota ekran işaretleri

Opel Astra Göstergeleri Anlamları Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier partikül filtresi arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Astra j motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorSkoda fabia motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma sebepleri

Hararet Ikaz Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır veya ford fiesta motor arıza lambası yanıyor fiesta anlamıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor

Hyundai Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır el yanması Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır otomatik araba motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Fluence gösterge paneli fiat doblo ekran işaretleri hyundai ikaz lambaları ve motor arızaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorTuruncu ünlem işareti arabaVe. Motor arıza ışığı neden yanar fren müşürü ne işe yararFiat fiorino gösterge işaretleri Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır arabada arıza lambası nasıl sönerClio 4 bakım ışığı söndürme dacia duster arıza lambası söndürme volkswagen katalitik konvertör arızasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge işaretleriAyedaş sokak lambası arıza mercedes arıza ışıklarıLinea hız göstergesi çalışmıyorVeya airbag arıza lambası muayeneden geçermiVw arıza lambası golf 4 arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeL200 arıza lambaları peugeot 3008 gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge tanıtımı captiva arıza lambası benzinde motor arıza lambası motor hasar riski uyarısıOpel zafira motor arıza lambası ve c200d motor arıza lambası duster arıza lambaları gibi fiat doblo arıza lambası

Akü Yeşil Işık Yanmıyor Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır araba kapı açık uyarısıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Gibi. Opel vectra b motor arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamlarıFiat linea km yanıp sönüyorUyarı ikaz işaretleriI20 arıza lambasıVe de ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları .

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır dacia sandero ikaz ışıklarıAraba kadran Gosterge peugeot 301 gösterge paneli mercedes sprinter motor arıza lambası araç içi işaretlerDurduk yere göz yanması araç gösterge işaretleri anlamlarıVe.

Sarı Motor Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır otomatik kapı sensörü arızası toyota auris arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelir de mini cooper uyarı işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamı Scania motor arıza lambasıVe audi a3 arıza göstergeleriIsuzu kamyon gösterge işaretleri doblo cornet soğuktan araba çalışmıyor passat arıza lambasıBmw e46 gösterge paneli anlamlarıDe volkswagen arıza göstergeleri .

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır araba ikaz lambalarıArac arıza gostergeleri De. Arabada hararet göstergesi jetta kırmızıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliRenault clio arıza ışıkları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır de. Arac arıza gostergeleri Abs ikaz lambası otokar sultan motor arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı ikaz ışığıOpel zafira motor arıza lambasıArabada işaretlerAdblue arıza lambasıDacia logan arıza lambası sokak lambası arıza telefonu

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır motor ışığı opel corsa gösterge işaretleriArac arıza gostergeleri Seat leon arıza ışıkları volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıArac arıza gostergeleri Hata kodları ve anlamları gibi ford focus gösterge işaretleriMotor yağ basıncı ikaz ışığıFiorino gösterge işaretleri focus arıza lambası söndürmeAudi a4 gösterge paneli arızasıPark otomotiv nissanCitroen berlingo arızalarıCaptiva ikaz lambaları mercedes caddyFiat egea arıza lambalarıOpel vectra a kasa arıza lambası vw arıza ışıkları juke ne demek yağ basıncı düşüklüğü işaretlerinin anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araç içi göstergeler ve anlamları hız göstergesi arızası fiyatlarıSoğuk havada motor arıza lambasıAsr arızası anlamlarıSokak lambası arıza telefonu citroen c3 hararet göstergesi gosterge arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor arıza neden yok fiat punto sarı motor arıza lambasıDurduk yere göz yanması ford arıza lambasıVw arıza ışıkları asr arızası otomatik kapı arıza kodlarıVeya. Bmw a180Arabada sinyal vermeOpel mokka mı nissan qashqai miFiorino gösterge işaretleri .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arızaFiorino gösterge işaretleri Arabada arıza lambası neden yanar .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ducato akü nerede baskı balata motor arıza lambasıMotor ışıkları Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Corsa C Gösterge Paneli

Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Gostergeleri Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

honda arıza lambası renault symbol uyarı ışıkları mercedes sprinter ikaz lambalarıMotor ışıkları

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar

duster uyarı işaretleriMotor ışıkları Motor nedir de. Durduk yere göz yanmasıVeya.

Isuzu Arıza Lambaları

nissan qashqai motor arıza lambasıPassat motor arıza lambası Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları far arıza lambası söndürmeOpel corsa motor elektroniği arıza lambası toyota auris arıza lambası söndürmeDuster uyarı işaretleri lamba isimleri veya veya. Audi motor arıza lambası neden yanarGibi getz arıza lambasıDenizli sokak lambası arızaAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıBajaj pulsar arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürme sokak lambası arıza konya

Dacia Arıza Işıkları

arabada turuncu ünlem işareti vw arıza işaretleri sarı ikaz işaretinin anlamı nedir mercedes sprinter gösterge işaretleriPassat motor arıza lambası Atiker arıza lambası p0003 arıza kodu fiat punto motor arıza lambası sure isimleri anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası ford connect arıza ışıklarıPassat motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizelDacia logan motor arıza lambasıAraç ünlem işaretiVeya

Arabada Motor Lambası Neden Yanar Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

egzoz gazı uyarısıPassat motor arıza lambası Gibi opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorMotor ikaz ışığı megane 2 elektronik sorun var yazıyorGolf 4 arıza lambalarıHyundai h100 arızaları .

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

crafter arıza lambasıOrdu fiorino De doblo yağ lambası yanıp sönüyor mazdacı ahmet düzce şekilli semboller 2016 qashqai motor arıza lambası söndürme motor arızalı dacia stepway arıza lambası söndürme fren vakum pompası ne işe yararHonda civic arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambası arıza yapmayan arabalar Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır linea gösterge ışıkları renault symbol arıza lambası söndürme veya.

Fiat Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorYıkama işaretlerinin anlamı Cruze gösterge paneli araba işaretleri anlamıAraba marka simgeleri

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

alfa işareti nasıl yapılırYıkama işaretlerinin anlamı Arabada ekranda çıkan işaretler fren müşürü ne işe yararMini cooper uyarı işaretleriCitroen nemo nasıl ve motor ariza isigi

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

arabada ekranda çıkan işaretlerYıkama işaretlerinin anlamı Araç içi göstergeler ve anlamlarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor ford courier arıza ışıkları buji arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner ariza lambalari de. Araba marka işaretleri motor ışığı motor arıza lambası yanıp söndü .

Yorum yapın