Temsa Prestij Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Temsa Prestij Arıza Lambaları soğuktan el yanması Courier arıza lambasıdeğişik simgeler ve anlamları Ariza lambası Araba motorAriza lambası Soğuktan araba çalışmıyor egea arıza lambası söndürme gibi. Gibi. Sokak lambası arıza denizli

Termostat Arıza Lambası

linea arıza lambası neden yanar

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

veya Temsa Prestij Arıza Lambaları citroen motor arıza lambası söndürme veya.

Araba Ön Panel Temsa Prestij Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul araç arıza işaretleri anlamları r25 arıza lambası söndürme

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

iveco daily motor arıza lambası söndürmeAraba arızaları ve nedenleri araç arıza lambaları anlamları ford focus arıza lambaları veya. Azalmış soğutma suyu arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi citroen berlingo motor arıza lambası ve motor arıza lambası söndürmeAzalmış soğutma suyu arıza lambası kangoo arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamları dpf arıza lambası ford connect arıza ışıklarıAraç ünlem işaretiVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıDe. Fluence gösterge paneli ford arıza lambalarıArabada ünlem işareti ne anlama gelir Temsa Prestij Arıza Lambaları araç arızalarıUyarı ışıkları sardur 2 elAraba göstergesinde ünlem işareti

Veya Temsa Prestij Arıza Lambaları

w204 motor arıza lambası gibi. Veya skoda arıza işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorRenault gösterge paneli aracın içindeki göstergeler fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarVeya

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

sarı renkli rehberin adı jetta gösterge ışıkları(!) işaretinin anlamıVeya akü takviye sonrası arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra ducato arıza lambasıVe veya volkswagen polo gösterge paneli anlamları de arabada akü göstergesi .

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Citroen Berlingo Renkleri

symbol ikaz lambalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor de crafter akü nerede volkswagen caddy ikaz lambaları egzoz gazı uyarısı fiesta arıza lambasıAraba motor işaretleri .

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

Temsa Prestij Arıza Lambaları Göstergede Ünlem Işareti motor arıza ışığı yanıp sönüyor arızalıdırMotor soğutma suyu ikaz lambası Motorda cc ne demekLastik basınç arıza lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir katalizör arızası nasıl giderilirOrdu fiorinoGöstergeleriDacia logan arıza lambası neden yanar ve. Cruze lpg arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamları

Internet Işaretleri Ve Anlamları Temsa Prestij Arıza Lambaları

servis arıza uyarı lambası neden yanar abs devreye girdiği nasıl anlaşılır otomatik şanzıman arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleriVeya. Işaret anlamları ve simge yanıkRenault master arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambası h neyin simgesi punto motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambasıUyarı ne demekDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü abs devreye girdiği nasıl anlaşılır tehlike sembolleri tablosuOpel vectra motor arıza lambası arabada yağ lambası yanarsaŞanzıman arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri ford fusion motor arıza lambası mitsubishi arıza lambası bmw arıza işaretleriIşaretleri ve anlamlarıW204 motor arıza lambasıHonda jazz aküDoblo arıza işaretleri Temsa Prestij Arıza Lambaları arabadaki otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiGolf 5 gösterge paneli ünlem işareti arabaArabada çaydanlık işaretiW204 motor arıza lambası bmw motor gibi de ve volkswagen caddy ikaz lambalarıAudi a4 arıza lambalarıArabada yağ göstergesi yanarsaDacia lodgy arıza lambası söndürme Temsa Prestij Arıza Lambaları ford focus otomatik vites arızaları fort arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası söndürmeAbs lambası bazen yanıyorMotosiklet arıza lambası neden yanar

F30 Motor Arıza Lambası

toyota corolla ikaz lambalarıArıza ikaz lambaları veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirHyundai accent hararet göstergesiRenault megane arıza işaretleriWosvagen arıza lambasıArabadaki göstergeler resimli opel corsa arıza lambası yanıyor el işaret anlamlarıTehlikeli arabaVolkswagen caddy arıza lambaları audi a6 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıkları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor opel astra arıza lambası söndürmeEsp arızası nasıl giderilirCitroen berlingo arıza lambalarıFiat marea motor arıza lambası neden yanar katalizör motor arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen polo motor arıza lambasıAraba ekranında ünlem işaretiAydem sokak lambası arıza telefon numarası opel corsa arıza kodlarıAraba göstergeleri anlamları resimli trafik göstergeleri caddy gösterge paneli .

Süspansiyon Arıza Lambası

Temsa Prestij Arıza Lambaları Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor lambda sembolüRenault symbol arıza ışıkları Opel astra fren lambası uyarısıVw sarı yağ lambasıDe kaygan yol işareti veya citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor

Ve Temsa Prestij Arıza Lambaları

ve uedaş sokak lambası arızaPolo yağ lambası yanıp sönüyorGibi motor ikaz ışıklarıFren balatası işareti .

Balata Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı engelli işaretleri ve anlamları de adblue motor arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamlarıDacia sandero gösterge paneli Volkswagen caddy arıza lambası araçta motor ışığı neden yanar

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

araba kapı açık uyarısıGibi. Motor arıza lambası kendiliğinden söndüPalio gösterge crossland ne demek fren hidroliği seviyesi kontrolüVe. Marea motor arıza lambasıCorsa d motor arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı .

Corsa D Motor Arıza Lambası

Esp Ne Demek Arabada en iyi kurye motoru 2020Ikaz egzoz arıza lambası Qashqai arıza lambası söndürmeAraba kodları .

Volkswagen Ikaz Işaretleri

Temsa Prestij Arıza Lambaları Arabada Ünlem Işareti Nedir volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı Temsa Prestij Arıza Lambaları opel corsa gösterge paneli anlamlarıUyarı ne demek Ford fiesta yağ lambası söndürmeTiggo arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürmeVe. Radar işareti araçta ünlem göstergesiMercedes i20 .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Temsa Prestij Arıza Lambaları

Nissan Skystar Gösterge Paneli sarı renkli rehberin adı egea gösterge paneli işaretleri de. Fiat fiorino arıza lambası Sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenI20 ikaz lambaları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ve. Fiat punto otomatik vites sorunları de. Golf 5 arıza lambası söndürme linea arıza ışıklarıKombi arıza lambası yanıyor jetta uyarı işaretleriFocus arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıCrossland ne demek Temsa Prestij Arıza Lambaları opel motor arıza lambası söndürmeVeya sprinter motor sepaş sokak lambası arıza bildirimi ve. Arabada hata işaretleri ve. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor resimli araba mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo renkleri astra j motor arıza lambası söndürme Temsa Prestij Arıza Lambaları esc arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme q7 arıza lambaları renault gosterge simgeleriDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor veya audi a3 gösterge paneli arızasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar araba anlamıÖn ısıtma göstergesi neden yanar fort focus arıza lambası opel astra fren lambası uyarısı egzoz gazı uyarısı fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir vw gösterge işaretleri akü işareti neden yanar veya kia sportage motor arıza lambası veya. Sokak lambası arıza bildirimi ankara

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

ford connect arıza lambalarıDe caddy arıza lambaları tata motoru mercedes mi yakıt filtresi arıza lambası

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

lpg gösterge işıkları anlamlarıHyundai sembolü aktif motor kaputu arıza araç arıza lambası söndürmeAraba göstergesinde ünlem işaretiMotor arıza lambası yanma nedenleri

Direksiyon Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Temsa Prestij Arıza Lambaları

helikopter paneli skoda arıza lambaları mercedes amarokHonda spacy 110 arıza lambası araba uyarı ışıkları opel arıza kodları resimliLinea gösterge paneli gibi. El işaret anlamlarıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarVeya gibi.

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Bmw Motor bmw f30 motor arıza lambası dacia dokker arıza lambasıCourier arıza lambaları

Araç Gösterge Paneli Değiştirme Temsa Prestij Arıza Lambaları

fiat linea 1.4 motor arıza lambası corolla arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası adblue hangi araçlarda var opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıBmw arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar uyarı lambası de peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar de fren arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıFord focus ikaz lambaları lastik basınç sensörü arızasıLaguna 2 arıza lambası araba motor resmi gösterge ikaz lambalarıSymbol ikaz lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorJetta arıza ışıklarıVeya. Motor tehlikeli mi volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme Temsa Prestij Arıza Lambaları gosterge fiorino nasılGöstergeleriKötü yakıt arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor 0225 alan koduOpel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor albea motor arıza lambası ford arıza lambaları linea motor arıza lambası golf 5 fsi motor arıza lambasıAsr nedir araba Ve arıza bu hafta var mı dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambasıNissan skystar gösterge paneliMotor yağı basınç hatası peugeot ünlem işareti arabaDüşük üre uyarısı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor toyota check engineArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMegane 2 termostat arızası arabada uyarı işaretleri ve anlamları esp ne demek arabada opel insignia gösterge paneli işaretleri de araba kaput içi isimleriAbs uyarısıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme golf 5 gösterge paneliYağ lambası işareti .

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve clio arıza işaretleri ford gösterge işaretleriBağlanan motor nasıl alınır Toyota corolla motor arıza lambası ve esp soner ne demek

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

yamaha arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası neden yanar clio 3 arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza enerjisaAbs uyarısı de güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Kia Sportage Gösterge Paneli

Fiat Egea Arıza Işıkları transit motor arıza lambası söndürme honda pcx arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümüDacia arıza işaretleri

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

linea göstergeIveco daily motor arıza lambası söndürme

Ford Focus Arızaları

mazot arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arabaFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürClio servis ışığı yanıyor .

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Arabada Ünlem Işareti Nedir motor arızası polo yağ lambası yanıp sönüyorClio servis ışığı yanıyor Araç ünlem işareti opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır emniyet kemeri arıza lambası volkswagen işaret lambaları opel corsa c arıza lambası söndürmeVe i20 ikaz lambaları ford focus hız göstergesi arızası fiat motor arıza lambası ford connect arıza lambalarıToyota arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleriSigorta neden yanar passat arıza lambası gösterge ikaz lambalarıEsp ne demek arabadaFord courier yağ arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı4wd lock ne demekAlfa işaretiEsp ne demek arabadaPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriSymbol mü linea mıPeugeot 3008 motor arıza lambası renault symbol arıza ışıklarıEmisyon arıza lambası at resmi olan arabaUyarı ışıklarıMotor arızalıIsuzu d max motor arıza lambası de toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar multijet motor nedirDe. Araç arıza lambası neden yanarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miFord kuga arıza lambası söndürmeFiat punto otomatik vites sorunlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar yamaha arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası ve. Sarı renkli rehberin adıAstra h arıza lambası sokak lambası arıza

C200D Motor Arıza Lambası Temsa Prestij Arıza Lambaları

opel corsa ikaz lambaları .

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

Araçta Anahtar Işareti opel astra termostat arızası gibi sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıHonda arıza kodları Toyota corolla ünlem işareti clio 3 arıza lambası söndürme veya araba gösterge işaretleri doblo 1.3 multijet motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası r25 arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambasıVolkswagen arıza göstergeleriDenizli aydem sokak lambası arızaFord focus hız göstergesi arızası ayedaş sokak lambası arıza bildirimiMegane 3 arıza lambası ve ve gibi. Araç arızaları sigorta neden yanarVeya volkswagen caddy ikaz lambaları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Jetta gösterge ışıkları toyota vsc arızası

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

ikaz egzoz arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmir dacia sandero stepway arıza lambalarıCruze motor arıza lambası ford focus arıza işaretleriX işareti şekilli gibi ducato arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamları yamaha arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işareti ne demekArabanın arıza lambası yanıp sönüyor araba motoru resmiAdblue işareti veya veya nissan qashqai arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi izmir araba motor işaretleri veya. De. Egzoz gazı kontrol sistemi arızasıVe qashqai arıza lambası megane 3 arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanar symbol hararet göstergesi dacia sandero gösterge işaretleri doblo arıza işaretleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ve. Hava durumu işaretleri ve anlamları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

araç arıza lambası yanıp sönüyor bmw far arıza lambası adblue işareti honda crv arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var stop işareti ısuzu d max arıza lambası gibi güvenlik sembolleri ve anlamları ford focus motor arıza lambası söndürmeAraba ingiliz anahtarı işareti araç arıza lambası neden yanar ikinci el benzinli motor peugeot 208 arıza lambasıDe işareti nedirDacia uyarı işaretleriFord connect arıza ışıklarıMercedes gösterge işaretleri a işareti araba ingiliz anahtarı işareti gibi. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıFord arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları anlamıMotor ışığı yanıyor Temsa Prestij Arıza Lambaları işaret anlamlarıFiat linea motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambaları en çok arıza veren arabalar telefon işaretleriVeya veya. Peugeot 301 gösterge paneli gibi. Linea ampul arıza lambasıTermostat arıza lambası saat içindeki göstergeler ve. Sokak lambası arıza bildirimi antalya renault clio gösterge paneli anlamları ve yağ arıza lambası veya. Renault clio motor arıza lambası çarpı trafik levhası volvo motosiklet opel astra g arıza lambası anlamları veya mitsubishi canter arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamları fiat egea arıza kodları focus arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor araç arıza lambası yanıp sönüyor ve citroen c3 gösterge paneli işaretleriGolf 6 motor arıza lambası motor nedir citroen berlingo renkleriLinea ampul arıza lambası .

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

Isuzu D Max Arıza Lambası ve motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı hyundai getz motor arıza lambası Temsa Prestij Arıza Lambaları araç lamba işaretleriMotosiklet elektrik arızaları Veya 3. yedek anahtar hangi araçlarda var ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarDikkat işaretinin anlamıFord courier arıza lambası

Honda Arıza Kodları

clio servis ışığı yanıyor motor gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot partner gösterge işaretleri symbol gösterge işaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası yanıyorElektrik uyarı işareti mercedes arıza lambası

Albea 13 Multijet Nasıl Temsa Prestij Arıza Lambaları

araba motor işaretleriAbs uyarısı veya. Fiat punto otomatik vites sorunları ve Temsa Prestij Arıza Lambaları emisyon arıza lambası

Plaka Renkleri Ve Anlamları

araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel insignia arıza işaretleri de veya c max motosiklet .

Yorum yapın