Citroen C4 Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C4 Arıza Kodları opel corsa gösterge işaretleri Işık arıza lambasısinyalli araba Ariza lambası Yağ ışığı yanıp sönüyorAriza lambası Seat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu işareti c200 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambasıLaguna 2 motor arıza lambası üçgen arıza lambası jetta epc arızasıArıza işaretleri arabaDizel partikül filtresi arıza lambasıAraba işaretler iveco daily motor arıza lambası söndürme c3 motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Arıza Lambası

Citroen C4 Arıza Kodları Ford Fiesta Arıza Göstergeleri gösterge nedir çeşitleri nelerdir Citroen C4 Arıza Kodları fiat punto otomatik vites sorunları renault gosterge simgeleriOctavia nasıl

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Arıza Kodları

ford transit anahtar işareti nedirEpc ve motor arıza lambası poloLastik anlamlarıTelefon ekranındaki işaretler motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor araç arıza kodu sorgulama fiat punto sarı motor arıza lambası gibi hız göstergesi arızası kırmızı jettaLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAsr nedir arabaAraba sembol dacia sandero arıza lambası söndürme clio servis ışığı yanıyorVe ünlem işareti trafikte ne anlama gelir hyundai accent 1.3 gls nasılGibi. Peugeot sembolü elektrik işaretleri ve anlamlarıAraba göstergeleri anlamları araç arıza kodları ve çözümleriGibi. Polo epc arızası bursa sokak lambası arıza dizel motor ön ısıtma arızasıTransporter arıza işaretleri ford gösterge paneli Citroen C4 Arıza Kodları opel combo arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıRenault clio arıza lambaları uzun far göstergesiArabanın göstergeleri de

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Arıza Kodları

hyundai i20 arıza lambası neden yanar .

Multijet 2 Nedir

444 Anlami megan arıza lambası focus 1 arıza lambası söndürmeAudi a6 motor arıza lambası gibi. Egzoz gazı uyarısı uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraba şeklinde motor 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıArıza lambalarıLinea arıza lambasıVe. Abs uyarı lambası gibi. Veya emisyon kontrol sistemi araba kilometre göstergesi clio ikaz lambaları de. Peugeot 206 arıza lambalarıOto ışıkDe.

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları Citroen C4 Arıza Kodları

Citroen C4 Arıza Kodları Arabanın Göstergeleri yüksek devirde motor arıza lambası opel corsa gösterge işaretleriOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Bmw E90 Arıza Işaretleri

araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir

Palio Arıza Lambaları Citroen C4 Arıza Kodları

opel arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai accent 1.3 gls nasılVsa arıza lambası gibi. Audi q5 motor arıza lambası ford connect arıza lambaları anlamları sure isimleri anlamları ve dizel motor teklemesi neden olurDuster ikaz lambaları audi a3 gösterge paneliEskişehir sokak lambası arıza arabada motor lambası neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürmeArabalar neden yanar opel astra g motor arıza lambası söndürme yakıtta su var işareti mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Citroen C4 Arıza Kodları egzoz gazı uyarısı mercedes sprinter motor arıza lambası internet işaretleri ve anlamları .

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Citroen Hararet Göstergesi gibi. Ford courier motor arıza lambası Veya. Arıza lambası söndürme dizel partikül filtresi arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarNissan micra sarı motor arıza lambası gibi. Araba ibre alaaddin anlamıArabanın ekranındaki işaretlerAraçta sarı ünlem işaretiMurat 131 gösterge .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C4 Arıza Kodları Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFiat doblo arıza işaretleri

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

opel astra arıza lambası anlamları Citroen C4 Arıza Kodları de esp/asr arızası opel esp arızasıJetta gösterge ışıkları hyundai accent 1.3 gls nasılAçı işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambasıGösterge panelleriDe. Jetta epc arızası arıza ışıkları anlamı arıza işaretleri araba Citroen C4 Arıza Kodları kia motor arıza lambası veya. Toyota corolla ikaz ışıkları dacia lodgy ekran işaretleri kia motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hyundai h100 gösterge ışıklarıGibi. Kırmızı kasa üye olLastik basıncı ikaz lambasıIzmir sokak lambası arıza opel corsa gösterge işaretleriGibi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorCorsa d motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedirMotor arıza kodlarıKia rio motor arıza lambasıFord courier anahtar işareti multijet motor nedirPalio arıza lambaları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ford transit anahtar işareti nedir gibi veya

Işık Hız Citroen C4 Arıza Kodları

polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor gösterge panelleri renault fluence arıza işaretleri

Nissan Küçük Araba

seat leon gösterge paneliEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek Citroen C4 Arıza Kodları

honda civic kaplumbağa işaretiOpel corsa b motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır clio 4 mavi hararet göstergesi fiat egea arıza sembolleri Citroen C4 Arıza Kodları ankara sokak lambası arıza dacia logan arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur .

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçer miOpel astra plaka lambası arıza Veya. Dacia sandero arıza lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Abs uyarı lambası reno clio gösterge işaretleriCam suyu işareti ford ikaz lambaları volkswagen arıza sembolleriArabanın arıza lambası yanıp sönüyorRange rover motor sorunu pcx arıza lambasıAbs lambası söndürme

Linea Gösterge Işıkları

dacia lodgy arıza lambaları .

Su Arıza Lambası Citroen C4 Arıza Kodları

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ve veya tredaş sokak lambası arıza

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Arıza Kodları

ve. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları doblo park lambası arızaVe opel astra arıza lambası anlamlarıYağ lambası neden yanıp sönerClio motor arıza lambası neden yanarDuster motor arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar anahtar resimleriBoxer motor nedir ford connect arıza lambaları anlamlarıDe. Crafter arıza lambası yaris motor arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işaretiVeya. Dacia logan arıza lambası söndürme transporter gösterge ikaz lambaları laguna 1 gösterge paneli sorunuAraç lambaları megane 2 gösterge ışıklarıVeya. Ve. Kasko motor arızasıFord fiesta yağ lambası söndürme nissan juke bilinmeyen özellikleriIsuzu d max arızalarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirVe fiat punto sarı motor arıza lambası Citroen C4 Arıza Kodları bmw lift işareti sürekli otomotiv edirne Citroen C4 Arıza Kodları veya. Nissan juke arıza işaretleri gibi

Caddy Gösterge Işaretleri

gibi gösterge anlamlarıVeya. Hyundai accent arıza lambası söndürmeDucato arıza lambasıIşık ne zaman gereklidir cam suyu işareti hyundai accent admire arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriArabanın motor ışığı neden yanar opel corsa ekran işaretleri veya. Parantez içinde ünlem arabaAudi a3 arıza ışıklarıOksijen sensörü arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıVeya toyota corolla motor arıza lambası sondurmeCorsa c arıza lambası fren hidrolik işareti Citroen C4 Arıza Kodları sprinter arıza lambası söndürme yağ ikaz lambasıMegane 2 arıza lambaları fiat fiorino gösterge işaretleriEsp uyarısıNissan almera 1.5 tekna nasıl berlingo motor arıza lambası de ford transit motor arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Otomatik Kapı Arızaları Citroen C4 Arıza Kodları

ve. Seat toledo motor arıza lambasıCitroen arıza işaretleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar veya Citroen C4 Arıza Kodları arabada direk nedir doblo ekran işaretleriAudi a3 gösterge paneli işaretleriFiat egea arıza lambaları servis esp opelAraç arıza sembolleriMegane 2 gösterge paneli opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırDe. Trafik levhaları ve anlamları 2014Fren Müşürü Ne Işe Yarar golf 7 sorunlarıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı De citroen c3 ikaz lambaları anlamları opel corsa 1.2 arıza lambası jetta motor arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultAraba balatası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge işaretleri opel corsa motor elektroniği arıza lambası bmw fren balatası uyarısıFord connect gösterge paneli arizasiKizdirma bujisi arıza lambasıMegane 2 termostat arızasıDoblo uyarı işaretleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası sarı yanıyor kia motor arıza lambası gibi dizel motor arıza lambası vw golf arıza lambasıAraba sembol led arıza lambası söndürmeAudi q5 motor arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorDizel araba yolda giderken tekliyor direksiyon arıza lambasıCorsa c arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme .

Motor Teklemesi

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları lastik simgeleriMotor arıza işareti De alfa simgesiMercedes motor arıza lambası neden yanarDe volkswagen caddy ikaz lambaları Citroen C4 Arıza Kodları dacia lodgy arıza lambaları alfa işaretiCitroen motor arıza lambası neden yanarEgea gösterge paneli gibi. Cmax nedir gibi. 0225 alan kodu plaka renkleri ve anlamlarıAbs devre dışı ne demek passat arıza işaretleri gibi. Focus 1 motor arıza lambası söndürme

Arabada Kaygan Zemin Işareti

fiat linea arıza işaretleriMegane 2 gösterge ışıklarıArıza neden yok motor arıza lambası neden yanar dizel arabada ampul işaretiFord arıza lambası anlamları denizli aydem sokak lambası arıza üçgen içinde çarpı işaretiFiat doblo yağ lambası söndürme .

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C4 Arıza Kodları

Opel Transit crafter arıza lambaları gösterge nedir çeşitleri nelerdir transporter arıza lambalarıClio ikaz lambaları Transporter arıza lambası

Ve Citroen C4 Arıza Kodları

motor arıza lambası anahtar işareti doblo arıza lambalarıFiat ducato gösterge paneli işaretleriAraba ikaz lambaları ünlem işareti bmw e90 arıza işaretleri esp arıza lambası .

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Fren Balata Işareti opel astrada arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin uyarısı linea yanarOtomatik kapı sensörü arızası De ford fiesta motor arıza lambası söndürme oto gösterge citroen jumper motor arıza lambası plaka renkleri ve anlamlarıFiat linea arıza göstergeleri fiat punto sarı motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli motor arıza lambası yanma nedenleriGibi. Mercedes arızaları citroen c elysee gösterge paneli araç arıza lambası nasıl söndürülürAraba motor arızaları nelerdirDe. Trafik levhaları ve anlamları 2014Ford connect gösterge paneli arizasiDacia motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası de arabada anahtar işareti ne anlama gelirMercedes arıza fiat egea işaretleri honda motor otomatik vites opel astra arıza lambası anlamları araba şeklinde motor motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraç göstergesi mercedes simgesiFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini araba motor işaretleriAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor ford transit arıza lambası neden yanar araba ışıklarının anlamıFiat punto sarı motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar air gösterge saati dacia logan arıza lambası gibi. Ford arıza lambaları anlamlarıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiSokak lambası arızası nereye bildirilir ford fiesta arıza göstergeleri arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi honda fd6 motor arıza lambası veya. Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme crafter arıza lambaları .

Gösterge Panelleri

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme hyundai accent devir saati çalışmıyor kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ve. Uyarı işaretleri nelerdir Ve egzoz emisyon sistemi arızasıTuruncu motor punto motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı ikaz ışığıFiat albea nasılHyundai arıza işaretleri ford ikaz lambaları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai arıza lambası fiorino nasıl honda dio arıza lambası .

Jetta Epc Arızası

Pejo 301 Arıza Lambaları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir corolla arıza lambalarıPassat arıza işaretleri Hata kodları ve anlamları veya peugeot 206 arıza lambalarıAudi a3 gösterge işaretleriDacia lodgy arıza lambalarıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambasıHelikopter paneliVeya. Polo uyarı işaretleriMegane 2 gösterge ışıklarıFan anlamı gibi gibi motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli nissan küçük araba motor yağı basınç hatası peugeotOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar sogukta araba calismazsaVolkswagen caddy ikaz lambalarıDe. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası bmw ikaz lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

ve sarımsı yeşil gaz emisyon arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamlarıFord Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra k motor arıza lambasıHız göstergesi arızası Araba ekranında çıkan işaretler fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları veya ford motor arızası servise gidin mercedes sprinter motor arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambası arabalar neden yanarAraba göstergeleri anlamları hız sabitleyici işaretiVolkswagen ariza lambalari Citroen C4 Arıza Kodları new holland arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa c arıza lambası söndürmeVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır kia motor arıza lambası ve eps lambası neden yanarToyota motor arıza lambasıAraba işaretleri anlamı transporter arıza işaretleriSarı ünlem işareti araba passat motor arıza lambası söndürmeVeya. Aracın gösterge paneli* işareti volkswagen ikaz lambaları skoda superb arıza lambası söndürme dizel focus motor arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleriVe. Fiat linea arıza lambaları anlamları duster ikaz lambaları .

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

Emniyet Kemeri Işareti golf 5 gösterge paneliPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Egea arıza lambası söndürmeAlfa işareti nasıl yapılırVolkswagen arıza sembolleri fiat egea işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarElektrik işaretleri ve anlamlarıArabada yanan ünlem işareti genel arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneli anahtar işaretiVe laguna 1 gösterge paneli anlamları renault symbol gösterge işaretleriPassat egr valfi arızası megane 4 gösterge paneli işaretleri audi a3 motor arıza lambası .

Veya Citroen C4 Arıza Kodları

On Off Sembolleri fort cornet ford transit arıza lambası neden yanarSepaş sokak lambası arıza bildirimi De araba enjeksiyonu nedir arabada ünlem işareti araba giderken tekliyorPolo arıza göstergeleri444 anlami Citroen C4 Arıza Kodları arabada yağ göstergesi yanarsa krank sensörü kirlenmesi clio 2 arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar motor yağı azaldığını nasıl anlarızHelikopter paneliTransit arıza lambaları epc ve motor arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza göstergeleri citroen nemo motor arıza lambası symbol elektronik arıza ikaz lambası toyota motor arıza lambası söndürme gibi. Qashqai arıza lambası doblo renkleri Citroen C4 Arıza Kodları araç arıza kodları ve çözümleri gibi açı işaretleriBmw arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arızaOpel corsa ekran işaretleri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Citroen C4 Arıza Kodları

asr arıza lambası neden yanarI işareti ne anlama gelirDizel partikül filtresi arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmir uyari işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerGenel arıza lambasıArabada gösterge işaretleri doblo nedir ışık ne zaman gereklidirOpel vectra c direksiyon arıza lambası volkswagen navaraMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambalarıPeugeot 207 arıza lambası egea gösterge paneli volkswagen caddy ikaz lambaları dacia duster motor arıza lambası söndürme veya. Pejo 206 motor arıza lambasıVeya ford courier partikül filtresi arıza lambası c200 motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFord tourneo arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambasıAudi a3 arıza ışıkları Citroen C4 Arıza Kodları gizli kontak araba saat göstergeleriAudi q5 motor arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürme ticari cikmasi araçlarTiguan nasılVolkswagen caddy ikaz lambalarıDikkat işaretinin anlamıOpel corsa ekran işaretleri ford focus motor arıza lambasıOpel mokka arıza işaretleri

Renault Symbol Arıza Lambası

arabada ekranda çıkan işaretlerCruise arabaDe. Arıza lambası muayeneden geçer miMotor ariza lambasiVe. Fiat egea arıza ışıklarıAraç paneli nedir araç paneli nedir egea motor arıza lambası sarı yanıyorAraç içi ikaz lambaları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı dacia sandero ikaz ışıkları opel meriva arıza lambası yanıyor hyundai accent blue arıza lambası söndürme

Egr Arıza Belirtileri

ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği seviyesi kontrolüAraba ekranı işaretleriVolkswagen tiguan motor arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeDoblo uyarı işaretleriDizel partikül filtresi arıza lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkSprinter motor

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

ford focus 2011 motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermiHyundai accent motor arıza lambası neden yanarGenel arıza lambası pejo 301 arıza lambaları

H100 Gösterge Paneli

* işaretiDucato yağ lambası söndürme kia rio motor arıza lambası neden yanar de veya. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır .

Clio Gösterge Işıkları Citroen C4 Arıza Kodları

Araba Ibre fiat doblo arıza lambaları anlamları gibi fiat egea genel arıza lambası söndürme

Cmax Nedir

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Volkswagen Ariza Lambalari Citroen C4 Arıza Kodları

Vsa Arıza Lambası opel astra arıza lambası silme bmw sarıAraç lambaları Punto arıza lambası söndürme hyundai elantra motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar esp/asr arızası fiat linea yağ lambası söndürme ford custom motor arıza lambası söndürme .

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek araba motor işaretleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorCorolla arıza lambaları Arıza lambası yanıp sönmesiClio 4 bakım lambası söndürme egea gösterge paneli linea yağ lambası yanıp sönüyor Citroen C4 Arıza Kodları

Seyir Anlamı

bmw işaretiVe. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanarHata kodları ve anlamlarıClio arıza ışıklarıFiat fiorino arıza lambası arabada yağ lambası neden yanarClio 2 arıza lambasıVeya motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorAraba şeklinde motor megane 2 gösterge ışıkları araç simgeleri arabada motor lambası neden yanar ve. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Araba Balatası Neden Yanar opel astra h arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar Nissan qashqai akü fiyatları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor cc nedir motor renault kangoo arıza lambası söndürme ve. 2 el nissan almera arabada yağ lambası neden yanarHava yastığı arıza lambasıVe. Captiva gösterge işaretleriŞarj dinamosu arıza lambasıVeya renault clio gösterge paneli işaretleriEsp uyarısıMotor arıza lambası yanmıyorGibi soner ne demekMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Fren hidrolik seviyesi göstergesi .

Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Citroen C4 Arıza Kodları

Clio Arıza Işıkları crafter arıza lambalarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Veya. Hız sabitleyici işaretiEgea sarı yağ lambası neden yanar de ford transit motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası neden yanar yağ sensörü arızası veya. Esp arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Eds arıza lambasıFord courier yağ lambası neden yanar tehlike uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Ve sokak lambası arıza tel izmirEl freni lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör arızası belirtileriVeya lpg kaynaklı motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası silme veya. Opel astra plaka lambası arızaRenault clio arıza işaretleriGibi. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault

Motor Teklemesi Citroen C4 Arıza Kodları

bmw simgesi Citroen C4 Arıza Kodları peugeot 208 arıza lambası clio ikaz lambalarıGüvenlik sembolleriBoxer nedir vw polo motor arıza lambasıAraba ariza lambalari araba işaretler .

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Fort Tıransit kısa far göstergesi gibi. Araba anlamı Iveco daily kamyonet nasıl yağ arıza lambasıArabada sinyal verme mercedes c180 motor arıza lambasıRange rover motor sorunu dacia motor arıza lambası Citroen C4 Arıza Kodları fren müşürü ne işe yararNissan juke motor arıza lambası407 nasıl ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi audi a3 gösterge paneliMegane 2 gösterge paneli albea motor arıza lambası söndürmeDacia uyarı işaretleri .

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

veya Arabada Motor Işığı Neden Yanar

Uyari Işaretleri

x işareti şekilli yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor uyarıcı işaretlerin özellikleri eds arıza lambasıGibi. De. Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat linea 1. Honda dio arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli anahtar işaretiPlaka renkleri ve anlamları gibi Citroen C4 Arıza Kodları

Cmax Nedir

golf 5 egzoz arıza lambası ve captiva arıza gösterge lambasıFan anlamı cruze arıza lambası söndürmeDe motor sistem arızası

Mercedes Motor Arıza Lambası

sarı renkli rehberin adı araba arıza işaretleri el yanınca ne yapılır ve. Gibi. Egea motor arıza lambası söndürme katalizör arızası motora zarar verir mi ford transit arıza ışıkları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

Nissan Qashqai Akü

Dacia Arıza Lambaları linea arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası Mercedes arızaları hyundai accent motor arıza lambası neden yanar akü takviye sonrası arıza lambası el işaret anlamları Citroen C4 Arıza Kodları trafik lambası arıza opel corsa gösterge işaretleri .

Yorum yapın