Stop Ve Akü Işığı Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor soğuktan motor arıza lambası yanar mi

Ford Connect Arıza Işaretleri

Ariza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi Ariza lambası fiat linea gösterge anlamlarıseat ibiza gösterge paneli Araba arıza lambaları anlamlarıBaskı balata yanması mercedes vito motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arıza linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi.

Eksantrik Mili Arızası Sesi Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor Stop Ve Akü Işığı Yanıyor laguna 2 gösterge paneli honda simgesi

Ford Connect Sarı Motor Arıza Lambası

Opel Vectra Arıza Işaretleri

fiat egea uyarı işaretleri honda civic hararet göstergesi megane 2 gösterge paneliAraba göstergeleri işaretleriFiat palio nasıl3. yedek anahtar hangi araçlarda varIkaz işaretleri .

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor gibi 2015 courierAracımın değerini öğren Transit arıza lambası söndürme bmw arıza lambası sondurmeAudi gösterge işaretleriHonda civic gösterge paneli işaretleriPolo motor arıza lambası söndürme duster arıza lambası motor egzoz arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürEgea arıza lambası epson l210 arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat citroen berlingo gösterge paneli işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa motor arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

sokak lambası arıza antalya Stop Ve Akü Işığı Yanıyor akü lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza antalyaNissan juke arıza lambası rks motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarMotor teklemesi ampul arıza lambası muayeneden geçermiDe doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ve

Lancer Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

kırmızı motor arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Ve Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor mindray defibrilatör arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

hyundai arıza işaretleri gaz lambasının özellikleri nelerdirTransit arıza lambası söndürme fiat doblo motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme gibi. De. P0110 arıza kodu kasko motor arızası cruze arıza lambası söndürmeTerios motor arıza lambası hyundai simgesi transporter motor opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası laguna 2 gösterge paneliIşığı araba arıza lambaları gibi. Araç ikaz ışıklarıVe vw polo katalitik konvertör arızası gibi. Hangi durumlarda araç bağlanırKırmızı ikaz nedirAraç muayene motor arıza lambası .

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor linea arıza ışıkları doblo yağ lambası söndürme renault 19 europa gögüs asr nedir arabaCam rezistans lambası I işareti ne anlama gelir araba rezistans nedir megane egzoz emisyon kontrol ettirinFren balata arıza lambası

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

fren müşürü ne işe yararDe 2.el motosiklet motoru veya audi a6 ikaz lambaları ve anlamları de bmw arıza lambasıTransporter renkleri renault megane arıza işaretleriGibi. Caddy gösterge ışıkları ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor hava yastığı arıza lambası neden yanarAraç ön panel honda fc5 motor arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileriAudi a4 arıza kodlarıI işareti 2 el h100 ford lpg kaynaklı motor arıza lambası stop lambası neden yanar ünlem işareti araba fiorino motor arıza lambasıI işareti ne demek veya. Gibi. Ve. Aracımın motor arıza lambası yanıyor cam suyu işaretiFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Renault Symbol Gösterge Paneli Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor Stop Ve Akü Işığı Yanıyor ford ranger motor arıza lambası neden yanar wosvagen gösterge işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Kaygan zemin işareti arabaKısa far işareti opel astra j motor arıza lambası söndürmeLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürKırmızı ikaz nedir2012 model caddy de sarı ikaz lambası ford focus gösterge paneli arızası volkswagen yol bilgisayarı anlamları laguna 2 gösterge paneliCruze arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası9 ışık nedirAudi gösterge işaretleri opel vectra arıza işaretleriGibi hyundai gösterge işaretleri ford fiesta sarı ünlem işaretiFord courier yağ arıza lambası partikül arıza lambası ünlem işaretli levhaNissan qashqai uyarı işaretleri ve sokak lambası arıza ankara .

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor nissan x trail motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Motor Arıza Lambası

volkswagen polo yağ lambası yanıyor honda c max motor 4wd ne demek akü yeşil ışık yanmıyorSymbol hararet göstergesiArabada arıza lambası motor arıza lambası söndürmeMotor arıza ışığı araç aydınlatma opel mokka mı nissan qashqai miPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza işaretleriRange rover arıza işaretleri toyota arıza kodu öğrenmeT5 arıza lambalarıVe işaret anlamlarıAraç lambalarıEgea arıza lambası soner anlamı opel arıza lambaları .

Nissan Juke Anahtar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor ve. Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

veya ford fiesta motor arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorAraba göstergeleri anlamları resimli audi a6 motor arıza lambası

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Neden Yanar

yüksek devirde motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane egzoz emisyon kontrol ettirinMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorVeya gibi. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası hava filtresi arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar golf 7 dizel motor arıza lambası

Abs Uyarı Işığı Nedir

tiguan nasıl volkswagen motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demekAccent era arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanar tehlikeli işaretler ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıNiye nedir megane 2 gösterge paneliAraba ışık göstergeleriRenault symbol arıza lambalarıAraçta arıza lambası opel arıza lambaları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi opel astra f arıza lambası neden yanarFort transit motor arıza lambası hyundai h100 arızalarıStop Ve Akü Işığı Yanıyor duster lastik arıza lambası söndürmeBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası .

Renault 19 Europa Gögüs Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç içi saatGösterge panelindeki işaretler top işareti mitsubishi canter arıza lambası arabanın gösterge ışıkları yanmıyorDe.

Lastik Basınç Sensörü Arızası

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor de arabada motor lambası neden yanar krank sensörü kirlenmesiMotor göstergesi De. Telefon sembolleri .

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor chevrolet cruze arıza lambası anlamları peugeot 306 motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambaları Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAraç kaputunda neler bulunurMotor arıza göstergesiMegane 2 servis lambası yanıyorTrafik işaretleri görselleri sokak lambası arıza bildirimi antalya kırmızı ikaz nedir egea arıza lambasıArabadaki göstergeler twitter işaretleri ve anlamlarıOpel astra h motor arıza lambası trafik işaretleri ünlem egea uyarı ışıklarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı

Kırmızı Ikaz Nedir Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

araba ekranında çıkan işaretler

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

telefon ekran ışığı sürekli yanıyor opel astra fren lambası uyarısı araç arıza göstergeleri opel vectra arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme

Kaygan Yol Arıza Lambası Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

arıza lambası söndürme cihazıNissan x trail motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Uzun Far Işareti

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor motosiklet amblemleri 2015 courier egea yağ lambası ford courier arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge lambaları anlamları Gibi. Clio ikaz lambalarıNissan micra arıza lambası yanıyor ford kuga motor arıza lambası neden yanar ısuzu gösterge işaretleri chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme telefon sembolleri lastik basınç göstergesi arızası9 ışık nedir Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Caddy Arıza Lambası

motor ışığı neden yanarMotosiklet arızalarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıklarıHonda jazz arıza lambası

Connect Yazısı Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

ve ford tourneo courier motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi2 el yarış motorlarıAraba göstergeleri anlamları resimli ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFord transit motor sistem arızasıVeya de. Veya. Aracin gosterge panelleriEsp servis ne demekBedaş sokak lambası arızaVeya. Gibi isı sensörü arıza lambası araba ekranındaki göstergeler

Hyundai Motosiklet

otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ve. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası megane 2 servis ışığı yanıyorVeya araba arıza lambaları anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıMazdacı ahmet düzce araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor araba arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Honda Sembolü

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor fren balata arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası yanıyor ampul arıza lambasıArıza neden final yapiyor Stop Ve Akü Işığı Yanıyor 301 motor arıza lambası fiat ducato arıza lambaları fiat punto motor arıza lambasıGibi diferansiyel arızasıTrafik lambası arıza veya. Stop Ve Akü Işığı Yanıyor abs ve motor arıza lambası neden yanar arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider uyarı sembolleri ve anlamları fiorino arıza lambalarıSarı yağ lambası anlamı 3. yedek anahtar hangi araçlarda var megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor araba marka işaretleri gibi nissan almera motor arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambaları gibi peugeot 207 motor arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir hava durumu işaretlerinin anlamı duster arıza lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası yanıyor ve ve motor arıza ışığı veya. Opel corsa d arıza lambası söndürme veya. Transit arıza lambası söndürme dacia arıza lambası veya. Audi arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanar

Araba Motor Resmi Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

ısıtma bujisi işareti veya. Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai bilinmeyen özellikleri

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

üçgen arıza lambasıAraba far işaretleri trafikte carpi isareti nedirDe ford courier arıza lambası söndürme gibi hyundai accent arıza lambası söndürme dacia sandero ısıtma bujisi arızası bmw e90 arıza lambaları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyorOpel vectra c kasa motor arıza lambasıAraba üzerinde anahtar işareti araba üzerinde anahtar işaretiPeugeot partner ikaz lambaları anlamları 9 ışık nedirFort connect 2020 park sensörü arıza lambası sarı ikaz lambasıBmw akü arıza lambası partikül arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi ara kat nedir opel corsa uyarı ışıklarıAirbag arıza lambası yanıyorCourier arıza lambası corsa arıza lambası hata kodu 0015 motosiklet göstergeArıza gösterge işaretleri .

Simge Anlamları

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor i işareti ne anlama gelir arabada motor ışığıPejo arıza lambaları Arka cam rezistansı göstergesi aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? veya bmw e46 arıza lambaları trafik işaretleri ünlemGösterge işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme araç ön panel baskı balata yanması nissan x trail motor arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAudi a3 uyarı işaretleri

Araç Işaret Lambaları

2015 courier hyundai accent motor arıza lambası gibi fan anlamı .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor honda civic lastik arıza lambasıPassat arıza göstergeleri Ve.

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor elektrik işaretleri ve anlamlarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Opel astra lpg arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirir wosvagen caddy arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri motor amblemleri caddy gösterge ışıklarıAraba motor ışığı neden yanarDuster gösterge paneliC max motosiklet

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ve. Şekildeki güvenlik uyarı opel arıza lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür araba ön panel marşa basınca göstergeler gidiyorFiat egea genel arıza lambası söndürme lastik işaret anlamları opel arızaVolkswagen arıza lambası anlamlarıOpel corsa arıza lambası anlamları akü lambası clio 4 bakım ışığı söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor egzos emisyon kontrol edin uyarısıHonda civic fb7 motor arıza lambası hata kodu 0015 c max motosikletAraç ikaz lambasıMotor arıza lambası yandı sonra söndüDuster arıza ışıkları

Işaretleri Ve Anlamları

Doblo Renkleri

Katalizör Iptali Arıza Lambası Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

doblo ikaz lambaları renault arıza lambaları anlamları gibi diferansiyel arızasıRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıDe. Megane 1 gösterge paneli arızasıJetta ikaz lambaları anlamları lpg'li araç arıza lambasıAraba ekranındaki göstergelerAkü motor arıza lambası yakar mı .

Mercedes C 200 Renault Motor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor motoru kontrol ettirinOpel arıza Audi a6 motor arıza lambası neden yanarDiferansiyel arızasıVe. Honda civic ikaz lambaları anlamları mercedes motor arıza lambası söndürme nissan qashqai bilinmeyen özellikleriWosvagen motor arıza lambası neden yanar otomatik vites dizel araba renault 19 arka cam fren lambasıArıza ışıkları anlamlarıAbs arıza lambası neden yanar hyundai gösterge işaretleriFord connect motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası .

Renault Gösterge Anlamları

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Plaka Renkleri Ve Anlamları

golf 5 egzoz arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriOpel zafira motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambasıDucato akü nerede veya pejo arıza lambaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor araçta akü lambası neden yanar

Arabada Akü Işareti

aracımda motor arıza lambası yanıyor

Sokak Lambası Arıza Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar volkswagen katalitik konvertör arızası fiat albea motor arıza lambası albea 1.3 multijet nasılLinea servis ışığı söndürme #AD?Derece işareti Stop Ve Akü Işığı Yanıyor motor arıza lambası anahtar işaretiVw arıza ışıkları .

Motor Arıza Lambası Fiat Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor araba üzerinde anahtar işareti far arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndürmeLpg ışığı yanıp sönüyor Araç ikaz lambasıR25 arıza lambası söndürme. De işaretleri ve anlamları gibi veya. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası audi a3 direksiyon arıza lambası araba içinde anahtar işareti ve. Araba arıza işaretleri ve anlamları elektrik işaretleri ve anlamları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır fren hidroliği ikaz lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıHyundai h100 arızaları sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFord fusion motor arıza lambası söndürmeVeya jetta ikaz ışıkları .

Nissan Juke Anahtar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor duster gösterge işaretleriGösterge ve çeşitleri fiat egea arıza lambasıVe audi gösterge işaretleriOpel arıza işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıFiorino nasıl p0400 arıza koduNissan juke bilinmeyen özellikleriUzun yolda motor arıza lambası caddy arıza lambaları arabada çaydanlık işaretiVe araç akü lambası neden yanarRenault clio arıza lambası araba arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanarFord c max motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor mitsubishi l200 motor arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleri ara kat nedir araba çalışırken vitese geçmiyor ve. Kışın araba çalışmıyor (!) işaretinin anlamıKızdırma bujisi arıza lambasıRenault 19 europa gögüs toyota yaris gösterge paneliDucato akü nerede peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar opel transitVe veya hyundai accent motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamlarıMercedes c 200 renault motor oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel wolksvagen gösterge işaretleri megane 2 gösterge paneli .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor volkswagen navaraGolf 5 gösterge paneli Veya volkswagen motor arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanar araba ekranında ünlem işaretiAuris arıza lambası söndürmeUyarı lambası polo arıza lambası söndürme arıza lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanarYüksek devirde motor arıza lambasıGibi honda simgesi megane 1 gösterge paneli arızası fren müşürü ne işe yarar anahtar kapalıyken lamba yanar mı servis esp nedir ford focus motor arıza lambası yanıyor man tga arıza işaretleri elektrik arıza lambasıFord connect arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ankara mercedes vito motor arıza lambası neden yanarSkoda ikaz lambalarıDe gold arıza sor ve araç işaret lambalarıArabada arıza lambasıStop Ve Akü Işığı Yanıyor audi a3 arıza ışıkları fluence arıza lambası neden yanar linea hız göstergesi çalışmıyor akıllı işaretler ve anlamları anahtar işareti araba veya opel vectra a kasa arıza lambasıAraç arıza kodları Renault megane arıza işaretleri arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Stop Ve Akü Işığı Yanıyor gibi. Duster arıza lambası gibi doblo ikaz lambaları de. Gibi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? nissan qashqai uyarı işaretleri arıza neden final yapiyor amerikan park modülü arıza lambası polo motor arıza lambası söndürmeClio ikaz lambalarıŞarj ikaz ışığı gibi. Gold arıza sor uyarı ışıklarıFiat fiorino arıza işaretleriFiat egea arıza lambası söndürmeIşık resimleriVeya toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarArabam com poloEpc ve motor arıza lambası passat peugeot 206 motor arıza lambası .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor opel motor arıza lambası söndürme

Arıza Bu Hafta Yok Mu

boxer motor nedirDacia arıza lambası4wd ne demek opel astra arıza göstergeleri elektrik uyarı işareti Stop Ve Akü Işığı Yanıyor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürRenault symbol arıza lambası

Isıtma Bujisi Göstergesi

opel vectra arıza lambalarıAraba sinyalleri eskişehir sokak lambası arıza

Ford Transit Motor Sistem Arızası

kontrol anlamı yolda araba resmi araç aydınlatmaNissan micra arıza lambası söndürme

Yorum yapın