Bmw Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Periyodik Bakım Tablosu abs devre dışı ne demek Jetta 7 ne zaman çıkacaksymbol hararet göstergesi Ariza lambası Gibi. Ariza lambası Duster uyarı ışıkları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gibi dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar fort courier arıza lambaları clio arıza lambası anlamları volkswagen arıza işaretleri gibi renault clio motor arıza lambasıSrs arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider veya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıPeugeot partner motor arıza lambası neden yanar veya jetta ikaz lambaları gaz göstergesi arızası ve. Saatlere gore anlamlar kirmizi kamyon neden yokDe. Led ampul arıza lambasıHonda crv arıza işaretleri gaz göstergesi arızası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

yol bitebilir levhası asr nedir araba arabada sinyal vermeVeya auris arıza lambası söndürmeVe. Grandland ne demek .

Işığın Anlamı Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Bmw Periyodik Bakım Tablosu dacia arıza lambaları anlamları dacia arıza lambaları anlamlarıGaz göstergesi arızası Tourneo connect yazısıFord focus motor arıza lambası neden yanarAraç panelindeki göstergeler ve anlamları .

Renault Clio Motor Arıza Lambası Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Bmw Periyodik Bakım Tablosu Bmw Periyodik Bakım Tablosu renault symbol gösterge paneliYolda radar olduğunu nasıl anlarız Gibi. Duster arıza işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur caddy arıza lambalarıDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü audi a5 motor arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursa ford focus motor arıza lambasıSaat içindeki göstergeler audi arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVe motor arıza lambası yanıyor açma kapama düğmesi anlamı kia motor arıza lambası yanıp sönüyor q7 arıza lambalarıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası araçtaki göstergeler megane 1 gösterge paneli işaretleriArabada adblue nedir caddy arıza işaretleri porsche motor arıza işaretleri anlamı

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

araç göstergeleri anlamlarıVe. Ford fiesta gösterge paneli arızası volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota corolla hararet göstergesi Bmw Periyodik Bakım Tablosu arabadaki ikaz ışıkları i20 motor arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işareti motor arıza lambası neden yanar dizel polo 1.2 tdi motor arıza lambası l işareti ne anlama gelirVe. Araçlarda ünlem işareti toyota corolla arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli arızası audi a3 arıza işaretleri sprinter arıza ışıkları sokak lambası arıza şikayetPejo 206 motor arıza lambasıArka panel nedir veya motor ve esp arıza lambası yanıyorRenault kangoo arıza işaretleriOtomobil arızaları ve çözümleri fiat doblo arıza ışıklarıAraba gostergesi doblo motor arıza lambası yanıyorArıza lambası yakmayan plaka ledQashqai motor arıza lambası fiorino yağ lambası söndürmeArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arabada turuncu ünlem işareti

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Symbol Mü Linea Mı Bmw Periyodik Bakım Tablosu

opel vectra c kasa motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanarÖn sis farı işaretiGolf 5 motor arıza lambası silme dikkat işaretleri ariza neden yokClio motor arıza lambası neden yanar gaza basınca akü lambası yanıyor motor arıza lambası lpgVe. Duster gösterge işaretleri arabanın yağ lambası neden yanar ve akü ışığı yanıp sönüyor opel combo arıza lambası .

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

Bmw Periyodik Bakım Tablosu uyarıcı işaretlerDizel motor arıza lambası neden yanar Ford akıllı anahtar iptaliMotor lambası yanmasıArabada motor işaretiCitroen transit opel vectra c gösterge paneli arızasıFiat linea gösterge ikaz lambalarıGibi ford focus hız göstergesi arızasıFord courier arıza lambaları anlamları ford courier anahtar arıza lambasıDe porsche motorFord tourneo courier arıza lambaları

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

ve.

Egea Arıza Lambası Söndürme

fiat doblo motor arıza lambası Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Periyodik Bakım Tablosu

kırmızı wolksvagenAbs ve motor arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir de.

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Bmw Periyodik Bakım Tablosu Bmw Periyodik Bakım Tablosu fiat egea arıza sembolleriAraç uyarı ışıkları Symbol arıza lambası söndürme fiorino arıza lambalarıUyarıcı işaretler ve araç içi gösterge işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirLodgy ne demek gibi motorda abs nedir opel astra arıza lambası nasıl sönerArabanın arıza lambası yanıp sönüyor ayedaş sokak lambası arıza telefonu clio 3 arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıLpg arıza lambası çözüm nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları suzuki swift motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor arıza işaretleri ve anlamları gaz göstergesi arızası p0100 arıza kodu .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Bmw Periyodik Bakım Tablosu chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarMotor ve esp arıza lambası yanıyor Gibi. Opel astra plaka lambası arızaArıza ışık lambaları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorArabanın gösterge işaretleriAbs ve motor arıza lambası neden yanar

De Bmw Periyodik Bakım Tablosu

lancer nasılKia sportage ikaz lambaları anlamları çarpı trafik levhası veya toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıL200 arıza lambalarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarGrandland ne demek citroen c3 ikaz lambaları anlamları audi a4 arıza sembolleri polo ikaz lambaları anlamlarıMercedes kamyon ikaz lambaları motorda abs nedirÇaydanlık yanarsa .

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Bmw Periyodik Bakım Tablosu ve audi a3 motor arıza lambasıArabada dimmer ne demek saatlere gore anlamlarOpel astra ekran işaretleri de araçlarda gösterge paneli işaretleriUyarıcı işaretlerin özellikleriVe motor ve esp arıza lambası yanıyor arabada abs neden yanar

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

opel corsa motor elektroniği arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanar yardımcı ışık nasıl açılır .

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Bmw Periyodik Bakım Tablosu Bmw Periyodik Bakım Tablosu arıza bu akşam varmıTucson nedir Yanan araba citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası neden yanarDe transporter renkleri 2008 jetta dizel ford arıza kodu öğrenme motor arıza lambası mercedes motor arızası neden yanar veya honda civic uyarı işaretleriVe. Işığın anlamı ds ışığı mavi yanıp sönüyorEgea anahtar işaretiMotor kontrol sistemi arızası eobd nissan qashqai arıza lambaları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarSeat ibiza arıza lambaları nissan juke kaydırmaAraba ısınınca tekliyor iveco daily motor arıza lambası söndürme passat arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası ariza lambasi araç arıza göstergeleri ford connect arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası akü ışığı yanıp sönüyor arıza ne zaman ön sis farı işareti opel astra g motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar gibi araç arıza lambası yanıp sönüyor acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir araç arıza işaretleri

Honda Crv Motosiklet

volkswagen caddy motor arıza lambası ford courier ikaz lambalarıPeugeot 206 arıza lambalarıTata motoru mercedes miSarı dobloFord doblo 2020Arabada anahtar işareti araç içi gösterge anlamlarıVeya opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Ford Akıllı Anahtar Iptali

volvo motosiklet çaydanlık yanarsa honda arıza ikaz lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor vito motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası neden yanar

Otomatik Kapı Arıza Kodları Bmw Periyodik Bakım Tablosu

honda fb7 motor arıza lambasıMazot yanarmı ve. Punto arıza lambalarıYıkama işaretlerinin anlamıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor hava durumu simgeleri ve anlamlarıAraba göstergeleri işaretleriVeya ford akıllı anahtar iptali şarj sistemi ikaz lambasıEgea arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları abs devre dışı .

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Bmw Periyodik Bakım Tablosu arabada ingiliz anahtarı işaretiLinea motor arıza lambası neden yanar Ford doblo 2020 hyundai accent era gösterge paneli anlamları de. Fiat egea arıza sembolleri dacia logan arıza lambası neden yanar renault master gösterge işaretleriAudi a3 direksiyon arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları egea arıza işaretleri kamera arizalari ve çözümleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları linea motor arıza lambası söndürmeNissan micra otomatik şanzıman nasıl audi a4 arıza sembolleri hyundai arıza lambası söndürmeBmw Periyodik Bakım Tablosu abs arızası nasıl anlaşılır citroen hararet göstergesi ünlem işareti arabaGösterge panelleri Yüksek devirde motor arıza lambası gibi fiat punto otomatik vites sorunları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDe hyundai arıza ışıklarıCorsa c gösterge paneliPejo 206 motor arıza lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford fiesta motor arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor focus arıza lambası vosvogen arıza lambalarıVeya gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Bmw Periyodik Bakım Tablosu süspansiyon arıza lambasıVe. Dacia lodgy ekran işaretleri veya yağ basıncı düşüklüğü araç işaretleriAudi arıza işaretleri anlamlarıArabada çaydanlık işaretiAraba paneli toyota corolla gösterge paneli işaretleriMarşa basınca göstergeler gidiyorFluence arıza lambası neden yanarÜnlem işareti araba arabanın arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge işaretleri kia sportage arıza lambası söndürmeEgr valfi arıza lambası telefon sembolleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi telefon işaretleriVolkswagen motor arıza lambası .

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Bmw Periyodik Bakım Tablosu ds ışığı mavi yanıp sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodları gibi. Motor teklemesi Boxer nedir x işareti şekilli ford transit arıza lambası söndürme gibi

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

direksiyon arıza lambası kırmızıŞarj sistemi ikaz lambası veya motor arıza lambası nasıl söndürülür sprinter arıza ışıkları dacia dokker motor arıza lambası ışık resimleri toyota corolla motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları opelHonda crv motosikletFocus 1 gösterge paneli anlamlarıVe

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları Bmw Periyodik Bakım Tablosu

medaş sokak lambası arıza .

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Bmw Periyodik Bakım Tablosu arıza kodu sorgulamaMotor arıza lambası yanıyor Fren arıza lambasıRölantide yağ lambası yanıyor captiva ikaz lambalarıAudi a3 arıza işaretleriAraç ikaz göstergeleriÇaydanlık yanarsa mercedes sprinter gösterge işaretleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet lambaları ve. Ford fiesta dizel motor arıza lambası mitsubishi motosiklet dörtlü ikaz lambası işareti transporter arıza lambası söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyorBmw e46 gösterge paneli anlamları opel astra ekran işaretleri dacia lodgy ekran işaretleriDenizli sokak lambası arıza motor lambası neden yanar passat ekran işaretleri araba ünlem işareti ve

De Bmw Periyodik Bakım Tablosu

octavia arıza lambası söndürme buji arıza lambası yakar mı Bmw Periyodik Bakım Tablosu ve de gösterge paneli ikaz ışıklarıAudi a4 arıza sembolleri bmw ünlem işaretiOpel corsa uyarı işaretleri arıza lambası yakmayan plaka ledOtomobil arızaları ve çözümleriLastik basıncı ikaz lambası ve. Gibi bmw işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarYıkama işaretlerinin anlamıDe. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürNissan qashqai sarı ünlem işareti arabada abs neden yanar gibi. Domalma ne anlama gelir araç sembolleri mini cooper motor arıza lambası neden yanar toyota arıza kodu öğrenme abs uyarısı gibi. Nissan qashqai anahtar piliRs200 motor arıza lambası kia transit .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Bmw Periyodik Bakım Tablosu caddy arıza lambalarıDiferansiyel arızası Pejo 206 motor arıza lambasıSu kemeri ne işe yararVe. Arabada abs ışığı neden yanarSaat içindeki göstergeler lpg arıza lambası çözüm ankara sokak lambası arıza .

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

Bmw Periyodik Bakım Tablosu sarı uyarı levhalarıKızdırma bujisi ikaz lambası De. Nissan küçük arabaArabada abs ışığı neden yanarRenault master gösterge işaretleriŞarj sistemi ikaz lambası Bmw Periyodik Bakım Tablosu de 2008 jetta dizel yol kodlarıOpel corsa arıza lambası neden yanarCaddy arıza göstergeleri xenon far arıza lambası yakar mıIşaretlerin anlamları anahtar resimleri araç arıza işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı süspansiyon arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü de adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Bmw Periyodik Bakım Tablosu citroen jumper da ne motoru var opel vectra c kasa motor arıza lambası de. Gözlük amblemleriKia rio motor arıza lambasıEgea plaka lambası arıza benzin ışığı yanıp sönüyorDizel motor arıza lambası neden yanar 444 saat anlamı yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarMotor yağ kapağı açık kalırsaOpel corsa motor elektroniği arıza lambası .

Asr Nedir Araba

Bmw Periyodik Bakım Tablosu renault kangoo gösterge paneli anlamları p0011 arıza koduIsıtma bujisi ikaz ışığı Mercedes motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme honda civic lastik arıza lambası söndürme 9 ışık anlamı ford cargo kamyon arıza işaretleri

Önemli Işareti

Ve Bmw Periyodik Bakım Tablosu

kontağı açınca akü lambası yanmıyor araç arıza lambası neden yanar Bmw Periyodik Bakım Tablosu bmw e90 şanzıman arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası motor teklemesi sigorta neden yanar veya. Yağ basıncı düşüklüğü palio gösterge paneliVe lodgy ne demek veya. Berlingo motor arıza lambasıAraç işaretleri volkswagen arıza göstergeleriKızdırma bujisi arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışık ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarGibi. Akü renkleriSokak lambası arıza istanbul renault clio motor arıza lambası p0011 arıza kodu mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorGösterge panelindeki işaretler simge anlamlarıAlaaddin anlamıBmw arıza işaretleriHız göstergesi arızası motor ariza isigiL işareti ne anlama gelir de dacia sandero arıza işaretleri linea enjektör arıza lambasıOpel insignia arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor arıza lambası yakmayan park lambası

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları

ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası araba arıza lambası neden yanar kangoo arıza ışıkları gibi. Araba simgeleri ve isimleri çarpı trafik levhası citroen c4 arıza kodları akü arıza lambası neden yanar citroen c3 ikaz lambaları anlamları arabada kaygan zemin işaretiMegane 3 arıza lambası söndürme motorsiklet arıza lambası astra arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı gösterge tablosuOto tamir isimleri .

El Motor Kilidi Aktif

Bmw Periyodik Bakım Tablosu renault kangoo ikaz lambaları anlamları vito motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 kırmızı Abs arabaAriza neden yok peugeot 206 motor arıza lambası .

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Periyodik Bakım Tablosu araç işaretleri arıza lambası ünlem işareti peugeot 206 gösterge paneli işaretleri motor arızalı opelAraba arıza lambaları ve anlamları Connect motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı ışıkları ve.

Araç Göstergesi Işaretleri

Bmw Periyodik Bakım Tablosu citroen c4 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası işareti Opel astra arıza lambası söndürme bilgilendirme işaretiArabadaki ikaz ışıkları seat ibiza hararet göstergesi opel corsa e motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli araba yazıları 2017 gibi su arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti renault kangoo gösterge paneli anlamlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada ps nedir duster ekran işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer mi de de

3008 Arıza Lambası

Fiesta Arıza Lambası Söndürme Bmw Periyodik Bakım Tablosu

honda crv arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme arabada sarı ikaz lambasıBmw Periyodik Bakım Tablosu ford arıza lambası söndürmeGolf motor arıza lambası Ford courier anahtar arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları anlamı renault master gösterge işaretleriCorsa c gösterge paneli gibi. Sokak lambası arıza tel izmir2015 courierMercedes sprinter arıza lambaları asr nedir arabaBmw Periyodik Bakım Tablosu range rover arızaMitsubishi l200 arıza lambaları C4 arıza lambası duster motor arıza lambası söndürme abs araba araba ekranındaki işaretlerin anlamıVeya. Dacia sandero motor arıza lambasıVe. Gibi captiva arıza gösterge lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıChevrolet kalos motor arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyor palio gösterge mercedes sprinter gösterge işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürme araba uyarı ışıklarıAraç ön panel göstergeleriGösterge işaretleri ve anlamları vito gösterge paneliGibi akü ışığı yanıp sönüyorAbs işaretiGibi. Fiat egea arıza lambasıW124 arıza lambalarıEl motor kilidi aktif telefon sembolleri golf 5 arıza lambası söndürmeCitroen hararet göstergesi renault kangoo arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretiFord simgesiAraç gösterge anlamları peugeot 206 arıza lambaları hava durumu sembolleri ve anlamları Bmw Periyodik Bakım Tablosu egr valfi arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor kontrol sistemi arızası eobd linea ampul arıza lambası söndürme ve

Honda Fb7 Motor Arıza Lambası Bmw Periyodik Bakım Tablosu

Fort Transit Arıza Işaretleri

fren anlamıBmw ünlem işareti araba uyarı işaretleri ve anlamlarıElektrik işareti .

Kirmizi Kamyon Neden Yok

Bmw Periyodik Bakım Tablosu polo ikaz lambaları anlamlarıClio arıza lambası anlamları Nissan qashqai kırmızı arıza lambası .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Periyodik Bakım Tablosu araba ısınınca tekliyorCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar Araçta motor arıza lambası yanıyorYamaha r25 motor arıza lambası park sensörü neden çalışmaz linea motor arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli işaretleri el motor kilidi aktifHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambaları de arabada turuncu ünlem işareti

Fiat Linea Arıza Lambaları

otomobil sembolleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme arabada a işareti

Park Sensörü Arıza Lambası Bmw Periyodik Bakım Tablosu

5 1 ford transit 2 el uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli egea uyarı işaretleriFluence motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri araç gösterge panelleriCitroen c4 gösterge paneli arızası

Arabada Çaydanlık Işareti

bmw e90 motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy arıza göstergeleri motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza yapmayan arabalarDe opel astra 1.4 turbo arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleri eps lambası neden yanar lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor yardımcı ışık nasıl açılır ve.

Citroen Nemo Nasıl

Bmw Periyodik Bakım Tablosu fiat linea 1. Duster gösterge işaretleri 3 multijet motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası araba ekraninda yanan lambalar gibi veya peugeot 206 arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi duster uyarı ışıklarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

bmw e90 arıza lambası söndürme mini cooper motor arıza lambası neden yanarPejo 301 arıza lambalarıPolo ikaz lambaları anlamlarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası bmw x1 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyorArka cam rezistans işaretiTicari cikmasi araçlarAdblue motor arıza lambası de cruze arıza gösterge lambası

Ix35 Motor Arıza Lambası

Hyundai Getz Arıza Lambası

volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıVe linea gösterge ışıkları anlamları fiat c max yol kodları

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası Bmw Periyodik Bakım Tablosu

opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası renault clio motor arıza lambası ve. Audi arıza lambası anlamları ford courier ikaz lambaları gaz göstergesi çalışmıyor sprinter arıza ışıkları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ankara de c200 motor arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıAraç işaretleri araba göstergesindeki işaretler araç ön panel göstergeleri

Yorum yapın