Sokak Lambaları Arıza Bildirimi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Sokak Lambaları Arıza Bildirimi bmw arıza Egea motor arıza lambası sarı yanıyor Ariza lambası dacia arıza lambaları anlamları Ariza lambası

Ünlem Işaretli Levha

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor motor cc ne demek veya araç içi işaretler

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Arıza Gösterge Işaretleri emisyon arıza lambasıaraba arıza lambaları

Ix35 Motor Arıza Lambası

Sokak Lambaları Arıza Bildirimi Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

Dacia Arıza Lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar abs ve motor arıza lambası neden yanar de ikaz lambası bmw arıza işaretleri trafik ünlem işareti termostat arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar Ve. Sokak lambası arıza bildirimi eskişehirArabada abs ışığı yanıyor polo gösterge işaretleriOpel corsa arıza lambası .

Resimli Araba

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları focus 3 arıza lambasıZaman motor Range rover motor arıza lambası neden yanar Sokak Lambaları Arıza Bildirimi işıklar otomotivÜnlem işareti araba de. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı

Toyota Doblo Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Araba Ekran Resmi adblue arızasıZaman motor Opel arıza lambalarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıFord motor arıza lambası neden yanarAkü işaretiNissan qashqai sistem hatası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı veya. Gibi linea ampül arıza lambası söndürme clio gösterge ışıkları şekilli furkan yazısı göstergede ünlem işareti nedir Sokak Lambaları Arıza Bildirimi ford cargo arıza işaretleriIşaret anlamıGibi ve araç arıza lambası neden yanarEsc arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Ekran Işaretleri

Sokak Lambaları Arıza Bildirimi Egr Arıza Işığı clio 4 arıza lambası anlamları

Connect Motor Arıza Lambası Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Araç Durdurma Ve Kontrol veya. Courier motor arıza lambası Ve renault symbol arıza lambası neden yanar bmw ikaz lambalarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeDe. Araba göstergeleri veya. Clio hararet göstergesiPeugeot 3008 motor arıza lambası .

Gaz Göstergesi Arızası

Renault Gösterge Paneli hyundai i20 uyarı ışıklarıHararet göstergesi arızası Citroen xsara motor arıza lambası arıza lambası nasıl sönerIzmir sokak lambası arıza p0141 arıza koduArabanın arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamları linea arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanıp söner erde ne demekHararet ibresi arızasıAstra j arıza lambası yakmayan led opel astra h kasa motor arıza lambası ünlem işaretli levhaGibi. Ve citroen c3 motor arıza lambası söndürme .

Fren Anlamı

Sokak Lambaları Arıza Bildirimi Seat Leon Arıza Lambası Söndürme fabia arıza lambası söndürme polo arıza işaretleri ford cargo arıza işaretleri veya Sokak Lambaları Arıza Bildirimi Aktif Motor Kaputu Arıza

Ford Arıza Işaretleri Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Renault Motorsiklet sokak lambası arıza antalya

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları

Caddy Renkleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıOpel corsa servis ışığı Hyundai h100 arızaları gibi ayedaş sokak lambası arıza bildirimi volkswagen polo motor arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambasıGibi

Arka Panel Nedir

I20 Arıza Lambası golf 5 arıza lambası neden yanar ünlem trafik levhası akü işaretiOpel corsa servis ışığı Elektrik arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri gösterge panelinde ünlem işareti ve. Araç arıza lambaları .

Araç Uyarı Işaretleri

Işaretlerin Anlamı clio hararet göstergesi resimli araba balata işareti duster ikaz ışıklarıCorsa motor arıza lambası Opel corsa servis ışığıDe caddy arıza işaretleri note 4 test kodu transporter arıza ışıklarıDoblo arıza lambası söndürmeŞekilli işaretlerGolf 7 motor arıza lambası motor egzoz arıza lambası w124 arıza lambaları süspansiyon arıza lambası renault fluence arıza işaretleri .

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Motor Göstergeleri man tga arıza işaretleriAraba ikaz lambaları Veya hyundai accent era gösterge paneliQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorGibi linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambalarıRenault symbol gösterge paneli anlamları Golf Mü A3 Mü veya ve. Araba ikaz lambaları Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi de Sokak Lambaları Arıza Bildirimi corsa c gösterge paneli kia sportage motor arıza lambası uedaş sokak lambası arıza audi a3 gösterge işaretleriSeat ibiza arıza lambaları ford connect arıza lambaları anlamlarıAlbea 1.3 multijet nasılP0141 arıza kodu arabada kaygan zemin işareti peugeot bipper nasıl airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirArıza işaretleri ve anlamları dacia arıza lambası neden yanar .

Man Tga Arıza Işaretleri

Bmw Ikaz Lambaları fiat linea arıza ışıklarıNissan juke bilinmeyen özellikleri Punto motor arıza lambasıDe opel vectra c kasa motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları araç gösterge anahtar işaretiRenault master akü nerede sinyalli arabaAraçta motor ışığı neden yanar Sokak Lambaları Arıza Bildirimi passat egr valfi arızası motor işaretleri ve. Fiat egea anahtar işareti söndürme mercedes arızaIx35 motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor işıklı bildirim hyundai accent 1.3 gls nasıl engelli işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorDacia lodgy arıza lambaları .

Niye Nedir Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi ford motor arıza lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz ışıkları araba uyarı işaretleri ve anlamlarıHyundai accent 1.3 gls nasıl Veya. Renault motor arıza lambasıDur işaretinin anlamı .

Citroen Motor Arıza Lambası

Kırmızı Arıza Lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriOtomatik kapı sensörü arızası Gibi medaş sokak lambası arıza arabada ikaz ışıkları dacia dokker arıza lambası söndürme lada vega arıza lambası yanıyorLada vega motor arıza lambası partikül işareti motor arıza lambası sürekli yanıyor honda civic motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan led far lastik arıza göstergesi dacia ikaz ışıklarıJenerik arıza nedir araç ikaz ışıkları ve anlamlarıRenault fluence gösterge işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıyor jenerik arıza lambasıTraktör ikaz lambaları anlamları arabada abs ışığı yanıyor fren balata arıza lambası arıza göstergesiPolo uyarı ışıkları .

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı motoru kontrol ettirinAracin gosterge panelleri Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli duster uyarı işaretleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları araç motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambaları maf sensörü iptali mercedes vito motor arıza lambası neden yanar sarı arıza lambası ford courier gösterge paneli işıklar otomotiv ve. Renault megane arıza işaretleri ford connect arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriOksijen sensörü motor arıza lambası .

Veya Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleri caddy motor yağı hangisi abs lambası bazen yanıyor arıza işaretleri ve anlamları transporter motor araç gösterge paneli anlamlarıFren lambası neden yanar Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli akü lambası yanıp sönüyor motor freni arızasıArıza lambası yanarken muayeneden geçermi ve ve. Opel astra motor arıza lambasıDe vw jeep i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo motor arıza lambası söndürmeToyota arıza işaretleriScania arıza göstergeleri toyota yaris gösterge paneliMotor arıza lambası opel de. Araba Kaygan Zemin Işareti

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli araç uyarı işaretleriFren lambası neden yanar De. Oksijen sensörü motor arıza lambası transporter motor .

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları

Arabada A Işareti megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıTrafik göstergeleri

Aracın Içindeki Göstergeler

Opel Corsa Servis Işığı veya ve. Trafik göstergeleri Veya citroen hararet göstergesi 9 ışık nedir de

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları

Dacia Sandero Gösterge Paneli dacia nasıl fiorino ünlem işaretiTrafik göstergeleri Veya.

De Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Motor Yağı Işareti

Abs Lambası Söndürme sokak lambası arıza tel ve. Mercedes c180 motor arıza lambası Peugeot bipper nasıl doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürToyota check engine ne demek duster arıza ışıkları honda crv motor arıza lambasıEgzoz motor erde ne demekOpel motor arıza lambası neden yanarKaygan yol arıza lambası alfa nedemekMotor gösterge işaretleriEgea motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot partner gösterge paneli anlamlarıMotor arıza göstergesiDoblo park lambası arıza akü yeşil ışık yanmıyorMini cooper arıza işaretleriBoxer motor lpg immobilizer arıza lambasıPejo 307 arıza lambası gibi. Veya. Araba ikaz lambalarıVw jeepGösterge paneli motor arıza lambası fiat linea uyarı ışıkları renault symbol arıza lambası neden yanarNissan qashqai sarı motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorKaygan yol arıza lambası renault megane arıza işaretleri araç ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi fiat egea arıza lambası

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Gaz Göstergesi Arızası mini cooper arıza işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası Motor egzoz arıza lambasıGibi dacia dobloDacia arıza lambası neden yanar Sokak Lambaları Arıza Bildirimi duster arıza lambalarıAraba göstergeleri ve anlamlarıClio 4 fren sistemi arızası reno clio gösterge işaretleriAraba ibre araba ekran resmiAudi a3 arıza işaretleri at resimli arabaRenault arıza lambaları anlamları yüksek devirde motor arıza lambası veya opel astra arıza lambası yandı fren balata arıza lambası ısıtma bujisi göstergesi fren hidroliği işareti fiat egea anahtar işareti söndürmeTransporter gösterge ikaz lambaları uyarı işaretleri nelerdir volkswagen motor arıza lambası neden yanar arabada ikaz ışıkları sokak lambası arıza de. Motor arıza lambası işaretiCourier arıza lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg li araç motor arıza lambasıAyris anlamıVe araba ekran resimleriEksoz arıza lambası araba kısa far nasıl açılır Sokak Lambaları Arıza Bildirimi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Qashqai Arıza Lambası megane 4 arıza lambaları arabanın arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası Araba far işaretleriSivas honda mercedes c200d motoru renault mu uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Toyota Arıza Işaretleri

Nissan Stepway araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultMercedes c180 motor arıza lambası Passat arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası erde ne demekHonda civic arıza kodlarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıDizel araç gösterge işaretleriJetta motor arıza lambası tehlikeli işaretlerDe scania arıza göstergeleri clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıKırmızı wolksvagenPassat arıza ışıklarıHyundai getz gösterge paneliRenault kangoo gösterge paneli anlamları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambası neden yanar p0110 arıza kodu arabanın arıza lambası neden yanar vw arıza ışıklarıKia bongo motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası neden yanar el motor kilidi aktif Sokak Lambaları Arıza Bildirimi citroen c4 gösterge paneli arızası motor arıza göstergesiVe arabada anahtar işareti ne anlama gelir

Duster Gösterge Işaretleri Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari nissan qashqai sarı motor arıza lambası transit motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası Araba göstergeleri ve anlamları .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası mercedes c200d motoru renault mu motor arıza lambası yanıp söndü pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları soğuktan motor arıza lambası yanar mıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Esp off ne demek ve renault symbol gösterge paneli anlamlarıAraçta motor ışığı neden yanar hararet ibresi arızası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Arıza Ikaz Lambası Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Sarı Renk Motor Arıza Lambası araba gösterge anlamlarıÜnlem trafik levhası Termostat arıza lambasıAraç akü lambası neden yanarSymbol mü linea mıGibi anahtar işareti mercedes c180 motor arıza lambası clio motor arıza lambası i20 arıza lambası söndürme sokak lambası elektrik arızaClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

Araç Göstergeler gibi. Ünlem trafik levhası Motor arıza lambası sondurme punto direksiyon arıza lambası megane 4 arıza lambaları opel motor arıza lambası neden yanar ve ve

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi boxer motor lpgÜnlem trafik levhası Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor transporter gösterge ikaz lambaları megane 4 arıza lambaları araba kilometre göstergesi Sokak Lambaları Arıza Bildirimi egr valfi motor arıza lambası captiva partikül arıza lambası veya opel transit egr arıza lambası söndürme renault kangoo motor arıza lambası de. Kullanım dışı levhasıDuster gösterge paneli telefon isaretleri anlamlari passat egzoz arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürme tiguan epc ve motor arıza lambasıVeya. * işareti egr arıza ışığıVeya arası açık motor uzun far kısa far işareti doblo 1.9 jtd motor arıza lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyorPassat arıza ışıklarıArabanın motor ışığı neden yanarAraba far işaretleri araç içi işaretlerAraç içi göstergeler fiat egea motor arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamları

Motor Yağı Işareti Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Arka Panel Nedir arıza ikaz lambası arıza ikaz lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı skoda superb arızaları arıza lambası ünlem işaretiÜnlem trafik levhası Akü işareti ingiliz anahtarı arıza lambası ve doblo arıza lambası söndürme ve. Audi a3 gösterge işaretleriFord fusion motor arıza lambası

Yakıtta Su Var Işareti

Anahtar Resimleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanar gibi motor arıza lambası muayeneden geçermiÜnlem trafik levhası Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarFluence arıza lambaları egea motor arıza lambası sarı yanıyor arabadaki göstergeler resimli dur işaretinin anlamı clio 4 motor arıza lambası neden yanar

Niye Nedir

Sarımsı Yeşil Gaz qashqai kırmızı motor arıza lambası de de audi a6 ikaz lambaları ve anlamları apozisyon ne demek Sokak Lambaları Arıza Bildirimi bmw e90 arıza işaretleri fiorino gösterge paneli motosiklet giderken gaz kesiyor adblue göstergesi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası man tga arıza işaretleri megane 2 arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıÜnlem trafik levhası Işıklar otomotiv mercedes c180 motor arıza lambası ve. Renault symbol 2015 arıza işaretleri volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur gibi. Ford focus gösterge işaretleriHyundai accent admire arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar araba ön panel de. De.

Duster Gösterge Paneli

Ford Courier Ekran Işaretleri gibi canon g3400 arıza lambası soğutma suyu arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari citroen c3 hararet göstergesi sivas honda lastik arıza lambası polo uyarı ışıklarıCaptiva partikül arıza lambası Fren arıza lambası veya toyota corolla motor arıza lambası söndürmeMultijet motor nedir arabanın motor ışığı neden yanar gibi kırmızı kasa üye ol opel astra arıza lambası yandıMotosiklet girebilir işaretiMotor arıza lambası nasıl sönerPassat nasılAraba anlamı araba göstergeleri ve anlamlarıNabız sinyal motorFord focus arıza lambası gibi veya otomatik park eden arabalarPeugeot 301 gösterge paneli de. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası fiatGibi motor yağ basıncı düşükse ne olur ford transit ikaz lambaları

Radar Işareti

Araba Gösterge Anlamları gaza basınca motor arıza lambası yanıyor honda crv motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası de honda amblemi anlamıCaptiva partikül arıza lambası Motor cc ne demek opel vectra arıza lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer miIkaz egzoz arıza lambasıNabız sinyal motor fiat doblo motor arıza lambası araba kilometre göstergesiArabada eps ışığı yanıyor ford arıza lambası söndürmeAraç uyarı işaretleri fiat punto direksiyon arıza lambası

Tucson Nedir

Servis Esp Uyarısı Opel Astra audi arıza lambası anlamları verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeCaptiva partikül arıza lambası Akü arıza lambası neden yanarCourier arıza lambası p0141 arıza kodu vito motor arıza lambası

Jetta Dizel Motor Arıza Lambası

Araç Içi Işaretler duster arıza lambası toyota arıza ışıkları citroen c4 gösterge paneli arızası baskı balata motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor arıza lambası kendiliğinden söner miCaptiva partikül arıza lambası Kırmızı ikaz nedir gösterge lambaları kontrol anlamıLpg de motor arıza lambası yanıyorAraçlarda Asr Nedir ampul arıza lambası işaretler ve anlamlarıPark ışıkları Gaz Kelebeği Resetleme hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorPark ışıkları Arıza lambaları motor ikaz lambalarıDe. Fiat gösterge işaretleriGaz lambası nasıl söndürülür citroen c4 motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge işaretleriVeya. Clio ikaz lambalarıPolo uyarı ışıklarıArabada a işaretiClio hararet göstergesi bmw e90 motor arıza lambası söndürmeApozisyon ne demekFiat egea sorunlarıAstra j motor arıza lambası söndürme .

Havadaki Işıklar

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası araçta motor ışığı neden yanar cruze motor arıza lambası söndürme is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıNissan qashqai arıza ışıkları Polo motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp söndü önemli işareti telefon ekran ışığı sürekli yanıyorEpc lambası neden yanarFiat egea uyarı ışıklarıGibi renault master ikaz lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıFord tourneo courier arıza lambalarıRenault fluence arıza lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır fiat arıza ışıklarıAraba göstergeleri ve anlamları servis arıza uyarı lambasıBmw x3 4×4 arıza lambasıEgzoz arızalarıHonda crv motor arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sondurme

Honda Simgesi

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları opel corsa hata kodlarıNissan qashqai arıza ışıkları Durduk yere göz yanması .

Partikül Işareti

Fiat Uyarı Işaretleri ve motosiklet elektrik arızalarıHonda civic motor arıza lambası Yolda araba resmi araba yol bilgisayarı arabada kaygan zemin işareti fiorino motor arıza lambası neden yanarOpel mokka motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıIsuzu d max arızalarıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiScania arıza göstergeleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıMotor arıza lambası yanıyor de. Arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ve opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAraç ikaz ışıkları ve anlamları bmw uyarı işaretleri anlamları gibi i20 arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli işaretleri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar arabanin bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford simgesi c max motorsiklet Sokak Lambaları Arıza Bildirimi renault ikaz lambaları anlamları opel vectra c direksiyon arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriAlbea motorArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel corsa hata kodlarıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamı opel arıza lambaları ve termostat arıza lambası audi a3 arıza ışıklarıHonda civic arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambasıMotor arıza ikaz lambası neden yanar ve bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar bajaj pulsar arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor

Dikkat Işaretinin Anlamı

Immobilizer Arıza Lambası dacia dokker ekran işaretleriHonda civic motor arıza lambası Astra g arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanarAraba yol bilgisayarı chevrolet cruze motor arıza lambası gibi. Linea Yağ Lambası Söndürme hyundai i20 uyarı ışıkları fren balatalar yanarsa ne olur arabada ampul işareti erde ne demekBmw x3 4×4 arıza lambası Wosvagen navara honda cr v gösterge paneli işaretleriAraç Göstergeler fiat linea 1. P0011 arıza kodu 3 multijet arıza lambasıKırmızı wolksvagen renault fluence arıza işaretleriAtiker arıza lambası wolksvagen arıza lambaları mazot yanarmı de fiat egea gösterge paneliArıza bu hafta yok mu albea 1.3 multijet nasılPorsche simgesi toyota motor arıza lambası de.

Kızdırma Bujisi Işareti

Focus 1 Motor Arıza Lambası veya. Arabada anahtar göstergesi Citroen berlingo nasılArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkVe nissan qashqai motor arıza lambasıDe ford fiesta şanzıman arıza lambası .

Ve Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı direk lambası arıza

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı

Bajaj Pulsar Arıza Lambası jenerik arıza lambası neden yanarPark sensörü devreye girmiyor Ve. 2. el yarış motorlarıDe ford focus arızalarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliIşık hızının sembolü nissan qashqai uyarı işaretleri Sokak Lambaları Arıza Bildirimi wolksvagen arıza lambalarıAmerikan park modülü arıza lambasıTelefon simge işaretleriMotor ekran resmiOpel vectra arıza işaretleri motor arıza lambası sondurmeSarı ikaz işaretinin anlamı nedirHyundai getz gösterge paneli gibi akü işareti neden yanar ford custom motor arıza lambası söndürmeToyota yaris motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar Sokak Lambaları Arıza Bildirimi megane 2 arıza lambası söndürme golf 7 dizel motor arıza lambası motor uyarı lambası

Passat Arıza Lambası

buji hangi araçlarda bulunur nissan qashqai sistem hatasıPark sensörü devreye girmiyor Clio arıza lambası anlamları ford motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambaları anlamlarıMuayenede arıza lambasıVolvo arıza işaretleri nissan qashqai uyarı işaretleriArıza gösterge işaretleriJtd nedir ford courier ekran işaretleriDe araçta motor ışığı neden yanar Sokak Lambaları Arıza Bildirimi gibi. Gibi traktör ikaz lambaları anlamlarıAraç göstergeler ford fiesta dizel motor arıza lambası ford courier ekran işaretleri arabada direk nedir renault kangoo gösterge paneli anlamları ve.

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

gibi. Fiorino gösterge paneli Ford focus motor arıza lambası neden yanarArabada sinyal verme ford transit arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor sistemi qashqai motor arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası söndürme opel astra h kasa arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı el yanmasi .

Jenerik Arıza Nedir Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

bmw uyarı işaretleri anlamlarıVolkswagen polo motor arıza lambası Crafter arıza ışıkları motor freni arızası de abs lambası söndürme araba işaretleri anlamlarıGibi. Gibi. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıGüvenlik sembolleri p0100 arıza kodu toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araç içi gösterge işaretleri ışık resimleriLastik arıza lambası de. Aveo arıza gösterge lambasıEsp off ne demek opel astra h motor arıza lambasıGaz göstergesi arızası araba kaput içi isimleriServis esp uyarısı opel astra abs lambası söndürme opel arıza lambaları ve anlamları radar işareti

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

veya. Volkswagen polo motor arıza lambası Ve. Arıza ikaz lambası arıza lambası neden yanarRenault arıza lambaları anlamlarıPassat arıza lambası

Ve Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

trafik ünlem işareti

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

araba ikaz lambaları ve anlamlarıVolkswagen polo motor arıza lambası Fiorino motoru kontrol ettirin telefon isaretleri anlamlariDe.

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

esp devre dışı ne demek hyundai arıza işaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı ışıkları anlamları crafter motor arıza lambası fan anlamıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıVeya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası gaz kelebeği resetleme veya. Fren balata arıza lambası check arıza lambasıPartikül işareti gibi. Opel astra k motor arıza lambasıTuruncu motor wosvagen navara fiat punto motor arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge işaretleri renault arıza işaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambasıMotor ekran resmi de.

Clio Gösterge Işıkları

egzoz emisyon arızası peugeot simgelerin anlamı

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

sarı direksiyon lambası opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor dizel araç gösterge işaretleri Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

Arabada Abs Neden Yanar Sokak Lambaları Arıza Bildirimi

emisyon arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme Renault motosikletDe. Fiat doblo arıza ışıkları

Yorum yapın