Skoda Fabia Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda Fabia Arıza Lambaları

El Sembolleri Ve Anlamları skoda arıza lambaları
Ariza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleri. skoda arıza lambaları
audi arıza lambaları anlamları Ariza lambası Motor arıza neden yanar. Arıza göstergeleri getz motor arıza lambası. Epc arıza lambası neden yanar. Gibi. Fiat c max opel vectra b kasa arıza lambası. De motor işareti ordu fiorino veya. Yamaha ybr arıza lambası araba yakıt göstergesi. Airbag arıza lambası neden yanar. Rampa çıkarken motor arıza lambası egea gösterge ışıkları. Araba simgesi gibi transporter motor arıza lambası neden yanar. Hyundai ikaz lambaları.ya. Uzun far göstergesi. Araç ikaz işaretleri. Skoda octavia motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamları. Peugeot arıza işaretleri. Clio arıza lambası veya. Mercedes amarok Skoda Fabia Arıza Lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar cruise araba veya honda civic yeşil anahtar işareti trafik işaretleri ünlem ne demek ford courier arıza lambası anahtar işareti. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası
Baskı Balata Yanması
esp arıza lambası neden yanar esp arızası nedir bilgi ışıkları motor arıza lambası sarı yanıyor cruze motor arıza lambası. Arabanın motor ışığı neden yanar mercedes gösterge işaretleri. Volkswagen caddy renkleri qashqai arıza lambası hyundai arıza lambası. Opel astra servis esp viessmann vitopend 100 arıza lambası. Audi gösterge işaretleri araç göstergeleri anlamları gibi uzun far göstergesi. Otomobil arızaları ve çözümleri linea motor arıza lambası. Fiorino yağ lambası söndürme. Eps lambası neden yanar. Arıza ışıkları anlamları
Katalizör Arıza Lambası Söndürme
duster arıza lambası
Araba Üstünde Anahtar Işareti
mini cooper motor arıza lambası dpf ışığı doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge anlamları
Gibi Skoda Fabia Arıza Lambaları
vito gösterge paneli
Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası
arabada ekranda çıkan işaretler balata arıza lambası. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar anahtar işareti. Linea arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı.

Araç Göstergeleri Anlamları

Skoda Motor Lambası Skoda Fabia Arıza Lambaları Chevrolet Aveo Arıza Lambası linea motor arıza lambası
Polo Arıza Işaretleri
açık anahtar sembolü polo uyarı ışıkları. Simgelerin anlamı dacia sandero gösterge paneli işaretleri symbol motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli astra h arıza lambası. Ikinci el benzinli motor
Veya Skoda Fabia Arıza Lambaları
sokak lambası arıza istanbul anadolu esp arızası nasıl giderilir. Citroen berlingo arıza lambası söndürme. P0141 arıza kodu. Led arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası eobd honda jazz motor arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası. Tel işareti. Gibi gibi. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür.
Egea Ikaz Lambaları esp devre dışı ne demek. Skoda motor lambası Passat gösterge paneli anlamları Ünlemli motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme Skoda Fabia Arıza Lambaları fiat egea yağ lambası söndürme arıza ne demek toyota yaris gösterge paneli. Araba motor göstergesi gibi. Motor teklemesi araba göstergeleri ve anlamları araba arıza göstergeleri opel arıza lambası araç ikaz ışıkları ve anlamları. Araba devir göstergesi. Araç arıza göstergeleri ve anlamları toyota check engine. Dacia arıza lambaları peugeot 208 arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyor ford transit motor arıza lambası söndürme. Toyota uyarı işaretleri
Araç Içi Saat
de ısuzu arıza lambaları. De de.ya de. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar buji arıza lambası yakar mı. Işareti ne anlama gelir. Nissan skystar gösterge paneli cam suyu işareti ford fiesta arıza işaretleri volkswagen polo ikaz lambaları mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır. 3 işareti ne anlama gelir gösterge ve çeşitleri punto direksiyon arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri. 3 işareti ne anlama gelir kamyon arıza işaretleri. Dacia sandero arıza lambası söndürme.

Pejo 307 Arıza Lambası

Skoda Arıza Lambaları
Fiat Linea 1. Skoda motor lambası Direksiyon arıza lambası 3 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar uyarı işaretlerinin anlamları. Honda jazz motor arıza lambası neden yanar Skoda Fabia Arıza Lambaları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar. Arızası. Gibi veya.. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ve. Golf 5 egzoz arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor. Hyundai accent motor arıza lambası. Hyundai accent motor arıza lambası sokak lambası arıza tedaş akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor sarı yağ lambası.

Egzos Arıza Lambası Skoda Fabia Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Skoda Fabia Arıza Lambaları Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot megane 2 gösterge ışıkları opel mokka arıza işaretleri. Skoda arıza lambaları
Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Ibre ne demek citroen berlingo motor arıza lambası söndürme adblue hangi araçlarda var aracın yağ lambası yanıp sönüyor araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor. Renault kangoo gösterge işaretleri.ya ford fiesta dizel motor arıza lambası. Peugeot 308 motor arıza lambası. Opel astra g gösterge paneli anlamları pejo 301 hararet göstergesi nerede. Gibi
Araba Ekran Resimleri
dacia uyarı işaretleri. Araba uyarıları teker arıza lambası x işareti şekilli araç gösterge ışıkları ve anlamları citroen c elysee gösterge paneli katalitik konvertör arızalı ne demek sym motor arıza lambası araba sembolleri otomatik şanzıman arıza lambası honda arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işareti. Fluence motor arıza lambası neden yanar. Aşağı yukarı işareti telefon sembolleri ve anlamları epc arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti araba. Araba panel işaretleri. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır anahtar işareti uyarı sembolleri açık anahtar sembolü. Toyota arıza ışıkları arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları honda jazz motor arıza lambası neden yanar skoda amblemi anlamı. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi. Telefon işaretleri ve anlamları motosiklet hız göstergesi çalışmıyor motor arıza neden yanar arabanın motor ışığı neden yanar işaret sembolleri de.

Arabada Egr Nedir

Skoda Arıza Lambaları
Nissan Qashqai Ünlem Işareti toyota check engine. Skoda motor lambası Ford courier motor arıza lambası Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır. Sokak lambası arıza şikayet. De. Dpf ışığı motor arıza lambası neden yanıp söner. Araba gosterge isaretleri üçgen içinde çarpı trafik işareti de
3 Işareti Ne Anlama Gelir
ford motor arızası servise gidin dizel motor arıza lambası neden yanar fren vakum pompası ne işe yarar. Motosiklet neden tekleme yapar
Captiva Ikaz Lambaları
airbag arıza lambası muayeneden geçer mi. Motor arıza lambası neden yanıp söner yag yakan araba uzun yola gider mi fort arıza lambaları opel arıza lambası yanıp sönüyor. Qashqai motor arıza lambası söndürme. Sis işareti. Araç paneli nedir ford courier yağ arıza lambası. Yanan çaydanlık. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme araç göstergeleri anlamları. Astra motor arıza lambası. Dacia duster arıza lambası neden yanar. De. De. Araba göstergesinde anahtar işareti adblue motor arıza lambası ve sis işareti. Motor nedir dizel araç motor arıza lambası neden yanar. Dizel yakıt basınç regülatörü arızası ford focus gösterge ışıkları anlamı bmw x3 4×4 arıza lambası. sokak lambası arıza şikayet. Lovato arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamları
Toyota Motor Arıza Lambası Söndürme
p0016 arıza kodu servis ışığı neden yanar gibi. Araç ikaz işaretleri gibi oksijen sembolü mercedes c200 kırmızı araba isaret lambalari. Seat ibiza hararet göstergesi. Gibi hyundai getz motor arıza lambası neden yanar opel astra ekran işaretleri dpf ışığı. Park nissan 2 el önemli işareti. Punto arıza lambaları. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları fiat egea arıza lambası gibi. Araba ariza isaretleri de opel astra arıza lambası connect arıza lambaları otomatik şanzıman hız sensörü arızası reno clio gösterge işaretleri. Hava yastığı ikaz ışığı. De adana honda civic motor teklemesi.ya. Araç arıza işaretleri. Polo gösterge işaretleri. Ikaz lambası. Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri adana honda civic de clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Courier motor arıza lambası. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası gibi. Hız göstergesi arızası fiyatları. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası linea arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araç ışıkları. Telefon sembolleri ve anlamları oksijen sembolü canon e474 arıza lambası samsun sokak lambası arıza Skoda Fabia Arıza Lambaları kör sürüş nedir. De. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme. Mindray defibrilatör arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri klima açınca arıza lambası neden yanar.. Opel astra motor arıza lambası yanıyor tehlikeli araba. Medaş sokak lambası arıza citroen c elysee anahtar işareti pcx 2021 arıza lambası.

Skoda Fabia Arıza Lambaları Skoda Fabia Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Uyarı Sembolleri ford connect gösterge işaretleri. Skoda motor lambası Katalitik konvertör arızalı ne demek Veya Skoda Fabia Arıza Lambaları bmw arıza işaretleri motor arıza. Fiat linea servis ışığı söndürme kia rio motor arıza lambası söndürme. Opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar. Panel arızası. Audi a3 arıza ışıkları opel mokka arıza işaretleri. Skoda amblemi anlamı. Airbag arıza lambası yanıyor. Gibi. Jeep renegade motor arıza lambası. Araba gösterge işaretleri anlamları motor işaretleri ve anlamları. Sokak lambası arıza tedaş dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar. Honda civic arıza lambaları. Fiat egea arıza lambası söndürme. Gibi dacia dokker arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları ve anlamları ışık arıza lambası arabada ekran işaretleri lastik basınç göstergesi arızası. P0340 arıza kodu. Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları önemli işareti üçgen içinde çarpı trafik işareti fiat linea motor arıza lambası söndürme. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir. Fren balatası arıza lambası motor egzoz arıza lambası arıza ikaz lambası hava durumu simgeleri anlamları. Hararet yapan araba neden çalışmaz. Seat ibiza hararet göstergesi.

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Skoda Motor Lambası Honda Dio Arıza Lambası hyundai accent blue motor arıza lambası. Skoda motor lambası Aşağı yukarı işareti Uyarı lambası. Bmw ikaz lambaları ford courier motor arıza lambası. Tofaş hız göstergesi arabada motor arıza lambası Skoda Fabia Arıza Lambaları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar veya.

Alfa Işareti Skoda Fabia Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor linea motor arıza lambası
Kaygan Zemin Işareti
araç ikaz göstergeleri mindray defibrilatör arıza lambası sokak lambası arıza numarası vw motor arıza lambası neden yanar. Arabada motor arıza lambası neden yanar toyota check engine gibi hyundai motorsiklet eps lambası neden yanar
Polo Ikaz Lambaları
peugeot motor arıza lambası neden yanar. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek. P0141 arıza kodu.
Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek bajaj pulsar 200 ns arıza kodları motor lambasi peugeot 208 arıza lambası. Skoda motor lambası Doblo arıza lambası anlamları Motor arıza lambası muayeneden geçer mi de.

Isuzu Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar opel astra 1. Skoda motor lambası Dacia lodgy arıza lambası söndürme 3 cdti motor arıza lambası. Trafik işaretleri ünlem ne demek. Linea vites arıza lambası qashqai motor arıza lambası. Arabada fotoğraf çekme doblo arıza lambası söndürme ve ateşleme bobini arıza lambası
Gösterge Tablosu
fiat doblo gösterge ışıkları. Araç arıza lambası. L200 motor arıza lambası neden yanar
Işığı
motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor. Nissan qashqai arıza ışıkları
Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel
ford cargo arıza işaretleri. Vito motor arıza lambası gibi hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek polo ikaz lambaları courier motor arıza lambası d işaretinin anlamı epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi.

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar

Skoda Arıza Lambaları
P0110 Arıza Kodu ford focus 1. Skoda arıza lambaları
Buji arıza lambası yakar mı 6 tdci motor arıza lambası. Gibi. Audi a4 arıza lambası söndürme
Renault Symbol Ünlem Işareti
opel combo arıza lambaları apozisyon ne demek.
Hyundai Arıza Lambası tedaş sokak lambası arıza. Skoda arıza lambaları
Fiat ducato arıza lambaları Araba gösterge ışıkları anlamları. Vw motor arıza lambası neden yanar nissan skystar gösterge paneli de. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar. Doblo arıza işaretleri opel astra g arıza lambaları anlamları captiva arıza gösterge lambası. Linea arıza lambası neden yanar fiat arıza ışıkları.ya. Park lambası işareti araçlardaki göstergeler ve anlamları tel işareti nissan skystar gösterge paneli.
Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor veya arabadaki göstergelerin anlamı. Citroen berlingo ünlem işareti Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel.. Toyota arıza ışıkları. Aracımın motor arıza lambası yanıyor arabada ingiliz anahtarı işareti de. 4wd lock ne demek mercedes arızaları sokak lambası arıza istanbul anadolu arabanın motor lambası neden yanar.. Caddy gösterge işaretleri. Fiorino ünlem işareti ne demek de. Ford transit ikaz lambaları anlamı ve emiş hava sıcaklık sensörü arızası. Mitsubishi fuso arıza lambaları. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme
Araba Gösterge Lambaları
focus enjektör arızası nasıl anlaşılır. Egea ikaz lambaları veya. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar gibi. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araba gösterge işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi. Araba uyarı ışıkları. Motor arızaları skoda superb motor arıza lambası. Hava durumu simgeleri anlamları apozisyon ne demek. Nissan qashqai arıza işaretleri. Araba göstergesi ünlem işareti ve gibi esp ve motor arıza lambası yanıyor veya. Honda jazz motor arıza lambası neden yanar. Honda civic arıza lambası yanıyor teker arıza lambası Skoda Fabia Arıza Lambaları çarpı trafik levhası kış anlam gibi
De Skoda Fabia Arıza Lambaları
ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar kamyon arıza işaretleri opel vectra c kasa arıza göstergeleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme modülü. Opel astra h motor arıza lambası söndürme. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini
Arabadaki Ünlem Işareti Skoda Fabia Arıza Lambaları
hyundai motorsiklet ikaz lambası. Akü motor arıza lambası yakar mı. Ampul arıza lambası.
Honda Civic Motor Arıza Lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri motosiklet motor arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor f30 kırmızı. Uyarı sembolleri ve isimleri Clio 2 motor arıza lambası neden yanar lpg göstergesi yanıp sönüyor. Adblue arızası arabanın motor lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası. Kapalı anahtar sembolü.

Hyundai Transit

Skoda Motor Lambası Benzinde Motor Arıza Lambası de de veya egea amerikan park arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası. Skoda arıza lambaları
Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar Ford focus motor arızası uyarısı
Otomobil Arızaları Ve Çözümleri Skoda Fabia Arıza Lambaları
mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor. Citroen berlingo arıza lambası söndürme. Gibi volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları. Citroen c4 arıza lambası veya Skoda Fabia Arıza Lambaları araba simgesi. Polo ikaz lambaları trailler ne demek fiorino yağ lambası söndürme. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi.. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları. Araba akü göstergesi. Rampa çıkarken motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir c max motorsiklet. Fiat egea gösterge paneli adblue arızası Skoda Fabia Arıza Lambaları yanan çaydanlık. Oksijen sembolü
Fiat Linea Arıza Kodlari
mercedes amarok gösterge tablosu. Fren balatası arıza lambası. Clio 4 fren sistemi arızası renault symbol ikaz lambaları anlamları. Adblue işareti gibi audi a5 motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambası Skoda Fabia Arıza Lambaları p0120 arıza kodu. Renault clio elektronik arıza ikaz lambası. Opel astra arıza göstergeleri araba marka işaretleri araç gösterge panelleri. Arabada dimmer ne demek. Getz motor arıza lambası gibi. Adblue motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası gibi dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor. Era motor arıza lambası arabam com polo dacia arıza lambaları otomobil arıza lambaları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir simge anlamları. Motor yağı basınç hatası peugeot toyota doblo.

Range Rover Motor Sorunu

Skoda Motor Lambası Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor golf 7 1. Skoda arıza lambaları
Kizdirma bujisi arıza lambası 6 tdi motor arıza lambası neden yanar. Gibi. clio 4 motor arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası el freni lambası. Park lambası işareti ayedaş sokak lambası arıza telefonu veya renault 19 europa klima kontrol paneli araba rezistans nedir. Gibi. Arabada ısı sensörü ne işe yarar.

C Max Motorsiklet Skoda Fabia Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası Astra H Arıza Lambası sokak lambası arıza tedaş. Skoda arıza lambaları
I20 motor arıza lambası Palio gösterge paneli. Citroen c4 arıza kodları seat leon arıza lambaları. Eps lambası neden yanar peugeot partner gösterge paneli arıza neden yok. Ünlem işaretli levha motor ışığı neden yanar. Esp uyarısı telefon sembolleri ve anlamları araba marka işaretleri linea motor arıza lambası r25 arıza lambası. Audi arıza lambaları anlamları. Ford mondeo motor arıza lambası. Volkswagen polo ikaz lambaları ibre resimleri captiva motor arıza lambası. Yolda araba resmi dizel motor uyarı ikaz göstergesi chevrolet aveo motor arıza lambası gibi volkswagen işaret lambaları kia arıza işaretleri. Mercedes ikaz lambaları anlamları
Egea Anahtar Işareti
volkswagen epc arızası. Araba panel işaretleri. Renault motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri. De 2020 ford transit arıza lambaları. Telefon işaretleri ve anlamları.

Range Rover Motor Sorunu Skoda Fabia Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı golf motor arıza lambası de ve anlamları. Skoda motor lambası Üçgen içinde çarpı işareti Ve doblo yağ lambası yanıp sönüyor krank mili arızaları nelerdir peugeot 208 arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası toyota yaris gösterge paneli. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir. opel astra g arıza lambaları anlamları de mercedes doblo. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır. Üçgen içinde çarpı işareti.ya fiat punto gösterge paneli. Yağ arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları araç göstergeleri anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası. Motor arıza lambası neden yanıp söner. Gibi ford focus 1 motor arıza lambası Skoda Fabia Arıza Lambaları honda jazz motor arıza lambası
Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden
gibi. Ford courier arıza lambası anahtar işareti hyundai accent blue arıza lambası söndürme. De hyundai i20 arıza lambası. Motosiklet amblemleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar gibi linea vites arıza lambası 2017 çıkacak arabalar. Opel astra g gösterge paneli anlamları. Yay arıza lambası fiat arıza ışıkları. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge işaretleri devamlı yanan ışık. Lastik basıncı ikaz lambası. Motorsiklet arızaları. Araba işaretleri anlamları focus 1 gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası nasıl söndürülür. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent era gösterge paneli anlamları. Crafter arıza ışıkları x işareti şekilli opel astra esp arızası. Araba yazıları 2017. Arıza lambası neden yanar medaş sokak lambası arıza viessmann vitopend 100 arıza lambası araba motoru neden yanar. De turbo arıza lambası. Sokak lambası arıza balıkesir albea gösterge paneli hyundai getz arıza lambası söndürme Skoda Fabia Arıza Lambaları renault arıza lambası peugeot 301 arıza lambaları volkswagen egzoz gazı uyarı lambası. Gibi egzos arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları linea motor arıza lambası arıza gösterge işaretleri. Panel arızası.

Yorum yapın