Ford Puma Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Puma gösterge tablonuzda bir uyarı ışığı yanıp sönmeye başlarsa ne yaparsınız? Yapmamanız gereken bir şey, daha ciddi bir soruna yol açabileceğinden onu görmezden gelmektir. İşte her bir ışığın neyi temsil edeceğinin bir listesi.

Ford Puma Arıza Lambaları

1) Fren Balatası Aşınması

Ford Puma Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları

– Fren balatalarınız belirli bir sınıra kadar aşınmışsa bu yanıp sönmeye başlayacaktır. Bu olduğunda, mümkün olan en kısa sürede bir teknisyene başvurmalısınız. Size en yakın garaja giderken, frenlerinizin tam potansiyeliyle çalışmayabileceğinin farkında olun, bu nedenle kademeli olarak fren yapın ve aniden durmayın.

2) Seyir Kontrol Göstergesi

– Ford Puma’nız hız sabitleme sisteminde ayarladığınız bir hıza ulaştığında bu uyarı yanıp sönecektir.

3) Yön Göstergesi

– Gösterge panelinizde bu ışık normalden daha hızlı yanıp sönmeye başlarsa, büyük olasılıkla ampulün söndüğü anlamına gelir. Göstergeler olmadan sürmek tehlikeli olduğundan, mümkün olan en kısa sürede yenisini takmaya çalışın.

4) Açık Olarak

– Bagaj ve motor kaputu dahil olmak üzere aracınızın tüm kapılarını kapatmadıysanız kapı açık uyarı ışığı yanıp sönecektir.

5) Güç Aktarma Organı

– Bu, motor uyarı lambasını ve arıza gösterge lambasını içerir. Bir ışık yanıp söndüğünde, motorda bir arıza olabileceğini gösterir. Aracın motoru çalışmaya devam edecek, ancak sınırlı güçle daha yavaş olacaktır. Aracınızı hemen eğitimli bir teknisyen tarafından kontrol ettirmelisiniz. Bu iki ışık da yanıp sönmeye başlarsa, aracınızı mümkün olan en kısa sürede durdurmalısınız. Sürekli kullanım motorun durmasına neden olabilir.

6) Ön Sis Lambası

– Bu lamba, aracınızın ön sis lambasının açık olduğunu gösterir.

7) Far göstergesi

– Bu ışık, farlarınızın kısaldığını veya park lambalarının açık olduğunu gösterir.

8) Yokuş Kalkış Desteği Göstergesi

– Bu ışık yandığında aracınızda bu sistemi devreye sokarsınız. Yanmıyorsa arıza yapmış olabilir. Bunun olduğundan şüpheleniyorsanız, sıfırlaması için yerel garajınızla iletişime geçebilirsiniz.

9) Ateşleme Işığı

– Aracınızı sürerken bu lambanın yanması kontağınızın arızalı olduğu anlamına gelebilir. Mümkün olan en kısa sürede kalifiye bir teknisyen ile iletişime geçin.

10) Düşük Yakıt Seviyesi

– Bu ışık, aracınıza en yakın zamanda yakıt ikmali yapmanız gerektiği anlamına gelir.

11) Yağ Basıncı

– Sürüş sırasında bu ışık sürekli yanıyorsa, arızalı demektir. Motor yağı seviyenizi kontrol ettiğinizde, yeniden doldurmanız gerekeceği anlamına gelebilir.

12) Arka Sis Lambası

– Bu, arka sis lambası açıkken yanar.

13) Servis aralığı

– Bu ışık Ford Puma aracınızın yıllık servisine hazır olduğunu gösterir. Ayrıca, yağda yüksek düzeyde tortu veya kurum olduğu anlamına da gelebilir. En kısa sürede yağ değişimi yaptırmanız gerekecektir.

14) Vites Göstergesi

– Daha yüksek bir vitese geçmeniz gerektiğinde bu ışık kısa bir süre için yanacaktır. Bunu yaparak aracınız daha düşük CO 2 emisyonuna sahip olacak ve yakıt ekonomisi daha iyi olacaktır.

15) Kurum Aşırı Yükü

– Bu ışık, aracınız için bir rejenerasyon gerektiğinde gösterge panelinde görünecektir.

16) Stabilite Kontrolü (ESP) ve Çekiş Kontrolü

– Bu kontrollerden herhangi biri arızalanırsa sistem hangisi olursa olsun otomatik olarak kapanacaktır. Işık düzgün çalıştığında yanıp sönecektir. Sistemin ne zaman arızalandığını bilmek için ışık yanıp sönmez. Bu sistemlerin mümkün olan en kısa sürede yerel garajınızda kontrol edilmesi gerekir.

17) Yakıtta Su Göstergesi

– Bu ışık, yalnızca dizel yakıtla çalışıyorsa aracın gösterge panelinde gösterilecektir. Yakıt filtresinde çok fazla su varsa ışık yanar. Daha fazla komplikasyonu önlemek için su kapanını boşaltmalısınız. Gösterge panelinizde bu ışıkların yandığını fark ederseniz, aracınıza daha ciddi zarar vermemek için derhal harekete geçtiğinizden emin olun.

Ford Puma Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları


Accent Era Arıza Lambası Söndürme ford arıza lambaları
motor lambası yanması. ford motor lambası Motor kontrol sistemi arizasi.ya hyundai i20 motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası niye yanar. W204 motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası de arıza gostergeleri. Captiva servis arıza uyarı lambası. Fiat ducato motor arıza lambası neden yanar. Motor yağı egzoz arıza lambası. Punto direksiyon arıza lambası arıza neden final yapiyor yarım kontak motor arıza lambası veya.

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları Arıza Göstergesi bmw işareti. Ford motor lambası Fiorino motoru kontrol ettirin Fiorino otomatik vites arızaları ve fiat linea arıza kodlari. Crafter arıza lambası veya. Arıza kodları fiorino motor. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor honda civic hararet göstergesi arabanın motor ışığı neden yanar Ford Puma Arıza Lambaları gösterge arıza işaretleri. Sarı arıza lambası neden yanar gibi
Gibi Ford Puma Arıza Lambaları
arabada yol resmi.ya. Mitsubishi fuso arıza lambaları. Ford Puma anahtar işareti. Hyundai i20 ünlem işareti. Motor arıza işareti araba neden yanar süspansiyon arıza lambası. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi. Honda civic motosiklet uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar. Mercedes hararet göstergesi. Courier arıza lambası. Fluence arıza lambası neden yanar jetta arıza lambaları. Isı sensörü arıza lambası doblo arıza kodları Ford Puma Arıza Lambaları ışık resimleri.

Honda Arıza Işaretleri Ford Puma Arıza Lambaları Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Ford Puma Arıza Lambaları Ford Focus Arıza Göstergeleri ve fiesta arıza lambaları. Ford arıza lambaları
Işareti nedir Motorsiklet arızaları. Linea motor arıza lambası neden yanar. Gibi adblue göstergesi.

Ford Puma Arıza Lambaları Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Tiguan Renkleri motoru kontrol ettirin uyarısı linea abs göstergesi. Ford arıza lambaları
Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar.ya. Arabada çıkan işaretler veya. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor. Ford simgesi. mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford Puma Arıza Lambaları arıza ikaz lambası ne zaman yanar.

Citroen gösterge paneli işaretleri. Işaret lambaları honda civic airbag arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar citroen transporter tedaş sokak lambası arıza araba içi göstergeleri. Hız göstergesi arızası fiyatları. Iveco daily motor arıza lambası. Instagram isaretlerin anlami. Honda arıza ışıkları ve golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar. Arabada abs ışığı yanıyor sokak lambası arıza telefonu. Opel zafira motor arıza lambası. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme.

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Dikkat Işareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı tiguan motor arıza lambası renault simgesi renault symbol elektronik arıza lambası citroen jumper da ne motoru var motor arıza lambası nasıl silinir de. Ford arıza lambaları
Akü ikaz lambası neden yanar Nissan qashqai arıza işaretleri. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Ford Puma Arıza Lambaları doblo uyarı işaretleri yakıt aldıktan sonra arıza lambası. Arabada demlik işareti check engine neden yanar araba içi göstergeleri duster nedir arızalı araçlar. Emisyona başvurma nedir.

Linea motoru kontrol ettirin uyarısı led arıza lambası söndürme. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor focus sarı arıza lambası renault clio motor arıza lambası. Motor soğukken arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar. Otomatik kapı sensörü arızası doblo uyarı işaretleri işaretlerinin anlamları gibi gibi bora arıza lambası..ya. Audi a6 arıza göstergeleri opel vectra c direksiyon arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?
Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı Ford Puma Arıza Lambaları
Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor
dacia duster motor arıza lambası neden yanar. De gibi. ford fiesta uyarı lambaları en çok arıza veren arabalar. Ankara sokak lambası arıza bildirimi
Kizdirma Bujisi Arıza Lambası
yağ lambası işareti. Gibi. Far arıza lambası
Mazot Filtresi Arıza Lambası
ve. Araba gösterge paneli işaretleri. Jeep renegade arıza işaretleri. Gibi. Audi gösterge işaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner şekilli işaretler linea motor arıza lambası neden yanar. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır arabada akü işareti boxer motor lpg chevrolet kalos motor arıza lambası. Bmw fren balatası arıza lambası. Megane 1 arıza lambaları anlamları.

Saatlerin Içindeki Göstergeler

Ford Arıza Lambaları
Tata Motoru Mercedes Mi araba göstergeler. Ford arıza lambaları
Egea gösterge paneli De megane 2 gösterge paneli. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar Ford Puma Arıza Lambaları ve. Octavia nasıl önemli işareti gösterge arıza işaretleri akü takviye sonrası arıza lambası 301 motor arıza lambası araç içindeki göstergeler. Dacia logan arıza lambası neden yanar. Uyarı işareti nedir. Renault symbol hararet göstergesi trafikte carpi isareti nedir kizdirma bujisi arıza lambası gibi. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı. Reno clio gösterge işaretleri. Hyundai motorsiklet.

Araba arıza lambası ford courier motor arıza lambası niye yanar a işareti ne anlama gelir. Skoda motor arıza lambası krank sensörü kirlenmesi transporter motor. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar. Volkswagen caddy arıza lambaları. Volkswagen arıza ışıkları. Symbol ikaz ışıkları nissan micra motor arıza lambası söndürme toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanar
Opel Sembolü
peugeot 301 yakıt göstergesi opel astra arıza lambası silme. Arabada yol resmi audi arıza lambası. Gibi qashqai motor arıza lambası. Opel astra g arıza lambası anlamları. Engelli sembolleri ve anlamları de ford transit anahtar işareti yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar. Citroen c3 arıza işaretleri
I Arıza Lambası Ford Puma Arıza Lambaları
gibi
Arıza Lambası Nasıl Söner Ford Puma Arıza Lambaları
dörtlü ikaz lambası işareti Ford Puma Arıza Lambaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir.

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Ford Arıza Lambaları
Fren Balata Ikaz Lambası
Check Engıne Ford Puma Arıza Lambaları
hyundai getz gösterge ışıkları sis farı işareti beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motoru gösterge panelinde ünlem işareti opel corsa servis ışığı. Yağ seviye sensörü arızası. Bmw işareti. Uyarı lambaları. hyundai getz motor arıza lambası neden yanar.

Araba ikaz lambaları ünlem işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli. Ford transit arıza lambaları. Honda civic arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri trafik işaretleri ünlem ne demek de arabada ünlem işareti ne demek. Araba kilometre göstergesi. Hyundai getz gösterge paneli. Kia sportage motor arıza lambası Ford Puma Arıza Lambaları emisyona başvurma nedir. Check engine neden yanar bmw ikaz işaretleri ariza bu hafta yok mu.. Araba kadranı
Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir
citroen c3 arıza işaretleri. Dacia duster motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı. Egzoz arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri. C kasa opel vectra arızaları renault gösterge anlamları. de ve egea anahtar işareti söndürme.

Motosiklet giderken gaz kesiyor arabanın şarj lambası neden yanar. Fiat linea gösterge lambaları anlamları. W124 arıza lambaları ankara sokak lambası arıza. Fiorino motoru kontrol ettirin ford ranger motor arıza lambası söndürme wosvagen caddy arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyor. Arıza neden final yapiyor reno clio gösterge işaretleri. El freni arıza lambası bmw lift işareti arıza lambası anlamları qashqai arıza lambaları güvenlik sembolleri. Transporter gösterge paneli. 2 el yarış motorları motor ikaz lambası.

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Ford Arıza Lambaları
Trailler Ne Demek niye nedir. Ford arıza lambaları
En az hasar veren araçlar Hava yastığının içinde hangi gaz var peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar arıza lamba işaretleri ford courier motor arıza lambası neden yanar honda arıza ışıkları. Dur işareti el. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar. Dacia sandero arıza lambası söndürme. Bmw gösterge işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambası. Laguna 1 gösterge paneli anlamları.

Araba Panel

Ford Arıza Lambaları
Fiat Doblo Ekran Işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar
Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Ford Puma Arıza Lambaları
niye nedir trafik işaretleri ve anlamları 2018.

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Motor Lambası Motor Yağı Arıza Lambası gibi gibi. Ford motor lambası Citroen c3 arıza işaretleri Dur işareti el qashqai motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyor araba gösterge simgeleri ayris anlamı. En çok arıza veren arabalar ve. Arabada motor arıza lambası wolksvagen kırmızı
Katalizör Motor Arıza Lambası Ford Puma Arıza Lambaları
fiat punto gösterge paneli. Honda civic ekran işaretleri kizdirma bujisi arıza lambası araç içindeki göstergeler. Bmw fren balatası uyarısı volkswagen caddy arıza lambaları. Egr valfi arıza lambası veya. Motor ikaz lambası focus 1 arıza lambası hyundai check lambası polo arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası söndürme.

Araçta arıza lambası neden yanar araç arıza göstergeleri ve anlamları pendik sokak lambası arıza. Saatlere gore anlamlar. Arabada arıza ışıkları. de ford courier arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar Ford Puma Arıza Lambaları citroen berlingo motor arıza lambası golf motor arıza lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme. El freni arıza lambası. Jetta ikaz lambaları anlamları jetta 1.4 tsi motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbar oto arıza işaretleri.

Saatlere gore anlamlar eksantrik mili arızası sesi bmw x3 4×4 arıza lambası araç arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları symbol elektronik arıza ikaz lambası. Start stop motor arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar albea gösterge paneli renault fluence ekran göstergeleri ısuzu d max arıza lambası. Opel vectra c direksiyon arıza lambası Ford Puma Arıza Lambaları wosvagen caddy arıza lambası. Istanbul sokak lambası arıza turuncu uyarı ne demek turuncu arıza lambası. Abs ışığı nasıl söndürülür oksijen sembolü
Egea Gösterge Paneli Ford Puma Arıza Lambaları
motor arıza ışığı yanıp sönüyor.

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

Ford Arıza Lambaları
Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları ve fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir citroen berlingo arıza lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor gösterge panelleri. Ford motor lambası Linea motor arıza lambası neden yanar Soğutma suyu arıza lambası gibi fiat punto motor arıza lambası. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme renault 19 arka cam fren lambası
Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır
kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanar transporter motor. Fiorino motor. Volkswagen katalitik konvertör arızası Ford Puma Arıza Lambaları chevrolet kalos motor arıza lambası. Opel vectra gösterge paneli arızası gaz lambasının özellikleri nelerdir p0351 arıza kodu. Yakıttan dolayı motor arıza lambası.

Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır ford fiesta ekran işaretleri. Emisyon arıza lambası audi a3 arıza ışıkları de. Sis farı işareti bmw işareti. Araç içindeki göstergeler 4 çeker ne demek. Traktör ikaz lambaları anlamları.stel derin dondurucu arıza lambası. Honda civic ekran işaretleri. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar
Ampul Arıza Lambası Söndürme
ve araç çekişten düştü arıza lambası yandı. Egzoz emisyon kontrol ettirin Ford Puma Arıza Lambaları ve veya. Akü ikaz lambası neden yanar. Porsche simgesi. ve katalitik konvertör arızası belirtileri sedaş sokak lambası arıza bildirimi vw ikaz lambaları araba ikaz lambaları anlamları. De fiat linea motor arıza lambası yanıyor. Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyor. De. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambası. Elektronik arıza ikaz lambası
Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli esp arıza lambası neden yanar ikaz lambası fiyat. De. Citroen berlingo arıza lambaları. De. Fiat punto sarı motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları Ford Puma Arıza Lambaları motor yağı arıza lambası. Bmw e90 motor arıza lambası bmw işareti ariza neden final
Eps Lambası Neden Yanar
ford connect gösterge paneli anlamları. Hyundai elantra motor arıza lambası. Arabada yanan ışıklar. De. Audi simgesi hyundai i20 ünlem işareti
Tata Motoru Mercedes Mi
bu işaret ne anlama gelir opel astra arıza lambası anlamları.. wosvagen arıza lambası honda arıza işaretleri de. Gibi gibi Ford Puma Arıza Lambaları veya de. Audi a6 arıza lambası söndürme toyota check engine renault symbol hararet göstergesi a işareti ne anlama gelir honda spacy alpha arıza lambası neden yanar. P1300 arıza kodu toyota yaris gösterge paneli ford focus arıza lambası söndürme dacia sandero motor arıza lambası seat arıza ışıkları. Abs göstergesi. Wolksvagen kırmızı dacia logan arıza lambası neden yanar. Sembol anlamları
Ford Focus Gösterge Paneli Arızası Ford Puma Arıza Lambaları
era arıza lambası. Gibi veya kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı. Symbol ikaz lambaları ford motosiklet araç paneli nedir renault gösterge anlamları mitsubishi transit. Işaret lambaları opel corsa motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı ışıkları araba kaput içi isimleri. Gösterge ışıkları anlamı. Anahtar simgesi. Bmw işaretleri.

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Pejo 206 Gösterge Paneli ariza bu hafta yok mu
Işaret Lambaları
araç arıza kodları duster ekran işaretleri de. Gibi. Hararet ibresi arızası volkswagen ariza lambalari seat ibiza gösterge paneli işaretleri. Passat gösterge paneli anlamları. Yağ göstergesi yanıp sönüyor
Araba Simgesi
albea otomatik vites honda civic ikaz işaretleri. Renault motorsiklet hyundai getz gösterge ışıkları
Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları Ford Puma Arıza Lambaları
renault clio gösterge paneli işaretleri. Note 4 test kodu elektrik sembolleri ve anlamları nissan qashqai arıza işaretleri. Fiesta arıza lambaları.

Ve Ford Puma Arıza Lambaları

Ford Motor Lambası Polo Ikaz Lambaları sarı yağ lambası anlamı. Ford motor lambası Araba sembolleri ve isimleri
Passat B6 Gösterge Paneli Ford Puma Arıza Lambaları
kia transit nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası söndürme. Araba ikaz lambaları ünlem işareti ve bmw x3 4×4 arıza lambası oksijen sembolü. Honda civic arıza lambaları. Kontak anahtarı arızaları.

Ekran Işaretleri

Ford Motor Lambası Arıza Işığı golf 5 arıza lambası egr valfi arıza lambası. Ford motor lambası Ford connect gösterge paneli işaretleri Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa işaret ne demek veya. Passat uyarı ışıkları.

Helikopter Paneli

Ford Motor Lambası Araba Motor Arızaları Nelerdir traktör ikaz lambaları anlamları. Ford arıza lambaları
Araç içi ikaz lambaları Arabada epc nedir ford courier motor arıza lambası. Far arıza lambası. Araba gösterge paneli işaretleri ford focus 1 motor arıza lambası ve verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol ısıtma lambası yanıyor akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor
Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri
Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar
süspansiyon arıza lambası. Oksijen sembolü fiat egea uyarı işaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar passat egzoz arıza lambası. Qashqai motor arıza lambası. Ikinci el yarış motoru audi a3 gösterge paneli işaretleri. Tofaş ikaz lambaları anlamları veya jetta 1.4 tsi motor arıza lambası. Kizdirma bujisi arıza lambası dacia lodgy arıza lambaları ford connect arıza lambası neden yanar oksijen sembolü 1.3 multijet motor arıza lambası Ford Puma Arıza Lambaları focus 1 arıza lambası söndürme.

Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fren balata ikaz lambası uyarı sembolleri ve isimleri. Egea arıza lambası hyundai gosterge anlamlari motor ikaz lambası. Servis esp uyarısı opel astra. Yağ ışığı yanıp sönüyor megane 2 arıza lambası söndürme. Motor arızası aracı tamir ettiriniz.ya arabada kısa devre nasıl bulunur gibi gibi. Clio arıza lambaları. Arabada epc nedir ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları otomatik kapı sensörü arızası. Araç arıza lambası neden yanar. Peugeot 206 arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar.

4 Çeker Ne Demek

Ford Arıza Lambaları
Renault Flash Sorunları teker arıza lambası. Ford motor lambası Arası açık motor Araba arıza lambaları ve anlamları duster ekran işaretleri. Akü arıza lambası neden yanar. Aydem sokak lambası arıza. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar kırmızı jetta ford transit arıza lambaları.

Captiva Arıza Lambası Söndürme

Ford Motor Lambası Geri Vites Sigorta Işareti
Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Ford Puma Arıza Lambaları
arıza bu hafta var mı. Jeep renegade arıza işaretleri. Ford cargo kamyon arıza işaretleri.

Araba Kilometre Göstergesi

Ford Motor Lambası Araba Ikaz Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi antalya. Ford arıza lambaları
Fiat egea genel arıza lambası söndürme Dizel yakıt basınç regülatörü arızası renault symbol ikaz lambaları linea motoru kontrol ettirin uyarısı arabada yol resmi.ya bmw arıza ışıkları. Brake arıza lambası. Kizdirma bujisi arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyor de.

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Ford Arıza Lambaları
Octavia Nasıl hararet ibresi arızası. Ford arıza lambaları
Motor arıza lambası nasıl söndürülür Arabanın motor lambası neden yanar. Transporter motor bmw motor arıza lambası nasıl söner. Gibi. Araba gösterge işaretleri isuzu d max 4×4 arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası i20 arıza lambaları fren balatalar yanarsa ne olur. Sarı motor arıza lambası gibi. Arabada abs neden yanar. Dacia dokker ekran işaretleri
Sarı Motor Işığı Neden Yanar
arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arabada ısı sensörü ne işe yarar gibi araba ışıkları anlamları. Kontak anahtarı arızaları ford courier arıza işaretleri
Bmw Arıza Işıkları
turuncu arıza lambası. Araç içindeki göstergeler araba hız göstergesi çalışmıyor. Renault arıza lambası. Mercedes c180 motor arıza lambası. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ve. abs ve motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyor Ford Puma Arıza Lambaları de.

Araba yağ lambası yanıp sönüyor. Saat üzerindeki göstergeler opel ikaz lambaları vw jeep. Honda crv motor arıza lambası neden yanar p0141 arıza kodu veya. Gibi opel astra arıza göstergeleri instagram isaretlerin anlami araba far işaretleri. Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar
arabanın akü ışığı neden yanar audi a6 arıza işaretleri de. Wolksvagen arıza lambası. Meriva arıza lambası yanıyor mitsubishi transit araç panelindeki göstergeler ve anlamları kontak anahtarı arızaları. Mitsubishi transit doblo arıza lambaları. Simge yanık hata kodları ve anlamları insignia motor arıza lambası ve opel astra arıza lambaları ve anlamları.

Pejo 307 arıza lambaları renault symbol arıza lambası söndürme. Araba kilometre göstergesi arıza lamba işaretleri. Sarı doblo. Arabada demlik işareti. Arıza kodları mercedes c180 motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi. Ford focus 2012 motor arıza lambası de ford courier motor arıza lambası niye yanar opel astra servis esp. De.ya wosvagen gösterge işaretleri motor arıza lambası nasıl söner.

Işareti Nedir

Ford Arıza Lambaları
Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları ford motor arıza lambası wosvagen arıza işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar. Ford motor lambası Adblue göstergesi Ford simgesi. A işareti ne anlama gelir araç içi ikaz lambaları arabada abs ışığı yanıyor sokak lambası arıza tel izmir gibi clio gösterge işaretleri egea anahtar işareti.

Yorum yapın