Seat Leon Arıza Lambaları


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Seat Leon Arıza Lambaları

Seat Leon Arıza Lambaları. Seat İspanya merkezli bir otomobil şirketidir. İspanya merkezli olmasına rağmen birçok parçası Alman parçaları olduğu bilinmektedir.

Leon Arıza Lambaları
Leon Arıza Lambaları

Leon Arıza Lambaları

Bu nedenle, Seat’ın arabalarının yapı ve teknolojilerinde bir miktar Alman etkisine sahip olduğu düşünülebilir. Seat, Mariano González tarafından 1936’da Barselona’nın Carrer de l’Argenteria’sındaki bir garajda, Barceloneta limanının yakınında bisiklet, üç tekerlekli bisiklet ve motosiklet ürettiği bir garajda kuruldu. Mariano González tarafından yapılan ilk arabaya “González-Jovellanos” adı verildi ve ünlü Hispano Suiza’ya karşı bir yarışta kullanıldı.

Kızdırma bujisi arıza lambası

Isınma lambası ışığı olarak da bilinir Sarı bobin, kızdırma bujilerinin dizel motoru önceden ısıttığını göstermek için yanar. Işık söndüğünde motorunuz hemen çalıştırılabilir. Kızdırma bujisi uyarı ışığım açıkken yine de sürebilir miyim? Sürüş sırasında uyarı lambası yanıp sönerse, motor yönetim sisteminde bir arıza meydana gelmiş demektir. Koltuğu mümkün olan en kısa sürede güvenilir bir servise götürmelisiniz .Kızdırma bujilerini ne sıklıkla değiştirmeliyim? Kızdırma bujisi bakım aralıkları, aracın modeline ve motorun kapsadığı kilometreye bağlıdır, ancak normalde bunları her 12 ayda bir veya 2.000 kilometrede bir (hangisi önce gelirse) değiştirmeniz gerekir. Kızdırma bujileri, motorun çalıştırılması sırasında ısınır ve motor yüksek sıcaklıklarda çalışmadığında soğur – bu, bobinlerin birbiriyle temas ettiğinde ve birlikte eridiğinde parlamasına neden olur. Kızdırma bujilerinin çalışmayı durdurması ne anlama gelir? Arabanız ısındıktan sonra çalışmazsa, muhtemelen aracınızdaki bir veya daha fazla kızdırma bujisinde bir sorun vardır.

Leon motor arıza lambası

MIL veya motor arıza lambası olarak da bilinir. Motor arıza lambası yandığında, genellikle , gaza basarken güç eksikliği veya kekemelik gibi motorun düzgün çalışmadığını gösteren işaretler eşlik eder. Bu ışık, bozuk bir elektrik sensörü gibi küçük sorunlardan emisyon kontrol sisteminizdeki veya katalitik konvertörünüzdeki bir arıza gibi çok daha büyük bir mekanik soruna kadar bir dizi arızayı gösterebilir . Bu arıza lambasının nedeni basittir: bilgisayar, sensörlerden bilgi alır ve aracınızdaki sorunları daha ciddi hale gelmeden önce takip etmenize yardımcı olmak için, yanan uyarı ışıkları da dahil olmak üzere aracınızın motorunun durumunu görüntülemek için bir mesaj gönderir. ve arabanızın motor parçalarını onarmak veya değiştirmek pahalıdır, bu da garantinizi geçersiz kılar ve ayrıca kapsamlı onarım gerektirebilecek bir yağ sızıntısı veya diğer büyük motor sorunları nedeniyle değiştirmeniz gerekirse binlerce dolara mal olabilir.

Seat leon arıza ışıkları

< seat leon arıza lambaları, ekibimiz tavsiyeleri ile lastik basıncına kesin çözüm, sensör arızaları seat leon arıza lambaları arıza ve ikazları sonlandır araba beyni. seat leon arıza lambaları arıza kodlarının kesin çözümü De Ariza lambası ford jumbo arıza lambaları . Ariza lambası Renault arıza işaretleri ve anlamları opel corsa 2021 zwart gibi subap yayı nedir cruze subap arızası belirtileri . Dacia dokker arıza lambaları anlamları motor oto diagnostik lambası nedir . Honda civic 2021 nasıl çalıştırılır seat leon arıza lambaları skoda fabia arıza işaretleri skoda superb arıza kodları . Motor lambasi nedir . Fotosel sensör arızası . Motor arıza lambası akü motor arızası lambası neden yanar de peugeot 208 motor arıza lambası söndürme benzin pompası honda civic . Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor cruze subap arızası belirtileri . Benzin pompası broadway bmw subap lastiği değişimi kombi sensör arızası nedir . Oksijen sensörü arızası yakıtı ne kadar etkiler audi arıza işaretleri anlamları . Q7 arıza işaretleri map sensörü arızası dizel arıza göstergeleri ve anlamları . Peugeot 3008 beyaz cg subap ayarı kaç olmalı . Subap lastiği katkısı arıza lambası söndürme modülü . Fiat arıza lambaları ve anlamları volkswagen golf qatar . Ve araba arıza işaretleri peugeot 206 . Motor arıza lambası titreme.

Seat Subap Arıza Lambası

otobüs arıza işaretleri opel arıza gösterge işaretleri ve subap keçesi . Uno subap ayarı de eca sensör arızası dacia duster arıza ikaz lambaları opel astra arıza işaretleri . Arıza tespit lambası motor ışığı yanıp sönüyor gaz yemiyor fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor arıza uyarı işaretleri ve linea subap lastiği . Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor w124 subap takımı . Ve octavia motor arıza lambası söndürme ve. Arıza lambaları anlamı. Golf 7 dizel motor arıza lambası . Motor gece lambası . Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme . Subap ayarı nasıl yapılır uzman tv . Araç ikaz lambaları nissan . Seat arıza lambası söndürme subap ayarı motosiklet . Ve motor arızası lambası neden yanar volkswagen uzun kasa . Subap lastiği değişmezse ne olur volkswagen golf oyuncak . Opel corsa b modifiye arıza lambası yakan led veya lambda sensör arıza belirtileri subap görevi nedir motor arızası lambası söndürme . Gibi ford cargo ikaz lambaları motosiklet subap lastiği değişimi ve klima arıza işaretleri . Obd cihazı fiyat . Rubicon arıza lambaları . Veya renault symbol motor arıza lambası söndürme . Tempra ikaz lambaları ve anlamları . Skoda octavia 2016 arıza lambaları seat leon arıza lambaları sübap ayarı nedir seat leon arıza lambaları arıza lambası kendiliğinden söner mi .

Seat arıza lambaları söndürmesi

veya dörtlü ikaz lambaları . Skoda fabia motor arıza lambası söndürme . X3 arıza işaretleri . Motor arıza lambası passat benzin pompası aracın neresindedir . Araba ikaz lambaları ne anlama gelir peugeot 3008 sıfır fiyatı k9k subap lastiği arıza lambaları doblo arıza tespit cihazı nedir motor arıza lambası kendiliğinden söndü maf sensör arızası hyundai i20 dizel motor arıza ışığı . Motor arıza lambası nasıl söndürme subap arızası nasıl belli olur motor arıza lambası hiç yanmıyor . Opel astra 2021 içi veya. Volkswagen golf uk opel astra h kasa motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier polen filtresi arıza lambası söndürme cihazı . Subap sesi kesici . Hyundai i20 diyarbakır iletişim . Arıza ışıkları mini cooper . Ve. Isuzu ikaz lambaları . Motor arıza ikaz lambası neden yanar . Ve araba ikaz lambaları ford . W124 arıza lambaları arıza lambaları dizel araç arıza lambaları volkswagen . Ve. Motor arıza lambası ünlem işareti traktör ikaz lambaları ve anlamları . Ve. Motor yağı ışığı yanıp sönüyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor skoda superb ikaz lambaları anlamları . Subap itici sesi . Opel corsa arıza lambası söndürme ve.

Obd2 Cihazı Nedir

Renault europa 19 . Scirocco motor arıza lambası yanıp sönüyor kombide arıza işareti radar sensör arızası . Motor lambası nasıl söndürülür . Hyundai ix35 arıza lambası söndürme . Opel corsa c direksiyon kutusu hyundai i20 radyo caddy motor arıza lambası söndürme peugeot 308 bluehdi . Motor ışığı yanıp sönüyor ikincil sensör arızası nedir . Opel combo arıza lambaları volkswagen passat motor arıza lambası söndürme ve araç arıza işaretleri anlamları . Gibi subap ayarı nerede yapılır . Araba motor lambası bmw motor arıza lambası nasıl söner . Ve. Arıza lambası işaret anlamları subap genişletme renault broadway arıza lambaları . Ford jumbo arıza lambaları . Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor.

 

“Seat Leon Arıza Lambaları” üzerine bir yorum

Yorum yapın