Scania G 420 Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Scania G 420 Gösterge Paneli ford transit arıza göstergeleri Tofaş ikaz lambaları anlamları Ariza lambası land rover freelander arızaları Ariza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanaryakıtta su var işareti I20 motor arıza lambası park lambası arıza giderici bmw km yanındaki ünlem işareti motosiklet elektrik arızaları ünlem işareti arabada ne demek volkswagen ikaz lambaları anlamlarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırMarş basmıyor göstergeler yanıyor motor arızasıAracımın motor arıza lambası yanıyorGibi opel insignia motor arıza lambası .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Scania G 420 Gösterge Paneli Ford Gösterge Işaretleri

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

Fren Sistemi Arızası focus enjektör arızası nasıl anlaşılırArabalarda a işareti Ekranda yıldız işareti otomatik vites dizel arabaYakıt arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleriFiat egea sorunlarıArıza bu akşam varmıPeugeot 301 hararet göstergesiAudi arıza lambaları anlamlarıSatı anlamıSprinter gösterge işaretleri gösterge paneli arızasıPunto motor arıza lambası neden yanar ve renault gosterge simgeleri oto arıza kodları ford transit arıza işaretleriAraba ingiliz anahtarı işareti istanbul sokak lambası arıza Alfa Nedemek renault kangoo motor arıza lambasıArabalarda a işareti Araba içindeki işaretlerFord connect arıza lambası anlamı gibi. Captiva motor arıza lambası neden yanar courier motor arıza lambasıTelefon işaretleri yanan arabaVolkswagen uyarı lambaları de mercedes vito arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge ışıkları anlamları volkswagen gösterge anlamlarıHyundai gösterge işaretleri fiat albea motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıVeya kızdırma bujisi ve motor arıza lambası2017 de gelecek motosikletler ünlem işareti arabada ne demekFord transit motor arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarAstra j motor arıza lambasıAraba kaput içi isimleriPeugeot 307 motor arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası söndürmeSymbol elektronik arıza ikaz lambasıDomalma ne anlama gelir .

Scania G 420 Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba ekranTrafik işaretleri görselleri Dacia duster motor arıza lambası söndürme nissan arıza işaretleriDenizli sokak lambası arıza volkswagen arıza işaretleri araba ekran göstergeleriDenizli sokak lambası arıza akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaSembol işaretleriArabada arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleriUyarı işaretler egea arıza lambaları araç arıza lambası yanıp sönüyor ariza neden final bursa sokak lambası arıza motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVe. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakarVeya lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol mü linea mı gibi fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı denizli aydem sokak lambası arıza Scania G 420 Gösterge Paneli fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları megane 4 gösterge paneli işaretleri ekranda yıldız işaretiDacia neresi mazot yanarmı volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Tofaş hız göstergesiKangoo arıza ışıkları opel astra arıza lambası neden yanar park lambası işareti motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor iveco daily arıza lambası söndürmeRenault gösterge paneliCaptiva motor arıza lambası neden yanar veya. Veya.

Sari Nedir Scania G 420 Gösterge Paneli

Scania G 420 Gösterge Paneli gibi Çarpı Işareti Trafik Levhası

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

Opel Astra Ikaz Lambaları veya opel astra 1. Opel corsa d arıza lambası söndürme 4 turbo motor arıza lambasıIşaret sembolleriGibi dacia arıza işaretleriMegane 2 ekran arızasıHonda civic ünlem işareti de. Citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambası kırmızı ikaz nedirArıza lambası kendiliğinden söner mi yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder renault gosterge simgeleri opel motor arıza lambası neden yanarRange rover sport arızaları sprinter gösterge işaretleriAraç lamba işaretleri yağ lambası geç sönüyor mercedes gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası .

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası Scania G 420 Gösterge Paneli

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi hyundai accent motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamları doblo uyarı işaretleriGösterge paneli işaretleri Uyarı ne demek arabanın önündeki işaretlerNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeArıza ne zaman gibi renault motor arıza lambasıRange rover motor arıza lambası el sembolleri ve anlamlarıGibi isıtma bujisi arıza lambası opel astra j motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası araba ikaz işaretleri h neyin simgesi toyota arıza kodu öğrenme mercedes uyarı işaretleriOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları dacia uyarı ışıkları arabada ünlem işareti neden yanar .

Trafik Işaretleri Görselleri Scania G 420 Gösterge Paneli

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek patinaj nasıl çekilirPeugeot 208 arıza lambası Opel mokka arıza işaretleriIşıklı otomotivMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorPassat arıza lambası neden yanarOpel astra ünlem işareti kizdirma bujisi arıza lambası Scania G 420 Gösterge Paneli fluence gösterge paneliFren hidroliği işareti motor yanması motor yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Megane 2 servis ışığı yanıyorEgzoz ışığıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederMercedes sprinter ikaz lambalarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambaları gibi. Edc arıza lambası abs ikaz lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarAkü lambası kırmızı yanıyor volkswagen işaret lambalarıVeya araba hata göstergeleriRenault kangoo gösterge işaretleri .

Otomatik Vites Dizel Araba

Adblue Lambası Yanıyor

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası motor motor mercedes motor arıza lambası neden yanarPassat arıza lambası neden yanar Fiat doblo arıza lambaları fren balatası aşınma uyarısı sprinter arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığıClio 4 bakım ışığı söndürme 0225 alan kodu motor ışığı yanıyor araba gösterge ışıkları anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları de. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme hararet lambası honda sembolüArabadaki göstergelerin anlamı .

Lastik Anlamları

Wolksvagen Kırmızı fiorino motorToyota arıza kodu öğrenme Gibi de. Aracın akü lambası neden yanarClio 3 arıza lambası söndürme renault symbol ikaz ışıkları opel vectra c arıza lambaları ve anlamları .

Telefon Işaretleri Ve Anlamları

Arabanın Iç Tanıtımı range rover gösterge işaretleri anlamları dacia uyarı ışıklarıNissan micra otomatik şanzıman nasıl Kangoo arıza lambalarıBaskı balata yanması renault clio arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası söndürme check lambası de Scania G 420 Gösterge Paneli apozisyon ne demek ve. Uyarı sembolleri .

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Hararet Ikaz Lambası citroen berlingo nasıl araç arıza lambası nasıl söndürülürCheck engine ne demek Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorCorsa c arıza lambasıSivas hondaOto arıza işaretleri connect motor arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambaları fiat linea uyarı ışıkları işaretlerin anlamları yağ basıncı ikaz ışığı dacia stepway gösterge işaretleri .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası domalma ne anlama gelir buji kablosu arızası nasıl anlaşılırEgea motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambası söndürmeGibi dacia sandero arıza lambalarıLamba arıza ışığıArabada ünlem işareti ne anlama gelir de egea motor arıza lambasıAraçta sarı ünlem işareti stop lambası neden yanar araba ikaz işaretleri asr arızası renault kangoo gösterge işaretleri fiorino motor linea gösterge paneli şarj dinamosu arıza lambasıFiat gösterge işaretleriEgea motor arıza lambası a işareti ne anlama gelir otokar sultan motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası akü ışığı neden yanar ford ranger arıza lambası söndürme anahtar simgesi lancer arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamlarıVeya gösterge ışıkları anlamlarıFiat doblo arıza ışıklarıUyarı sembolleri ve isimleriVw golf motor arıza lambası

Arıza Kodu Sorgulama

Corsa D Arıza Lambası mitsubishi canter arıza lambası arabada devir göstergesi park sensörü neden çalışmaz uyarı sembolleri ve isimleriEgea motor arıza lambası Ford courier partikül filtresi arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyor .

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Egzoz Arızaları vw golf arıza lambası golf arıza lambaları

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları linea ampul arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası söndürme Abs lambası söndürme

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek Scania G 420 Gösterge Paneli

P0103 Arıza Kodu oto arıza kodlarıDacia duster motor arıza lambası söndürme El freni ikaz lambası neden yanarGibi bmw e90 arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambaları anlamları 2017 de gelecek motosikletlerDacia arıza işaretleri Scania G 420 Gösterge Paneli dacia stepway gösterge işaretleriAraç göstergeleri linea motor arıza lambası neden yanarMegane 4 gösterge paneli işaretleriDacia uyarı ışıklarıLaguna 2 elektronik arızalarıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar

Audi A4 Arıza Kodları

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları hyundai arıza ışıklarıDacia duster motor arıza lambası söndürme Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota auris motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor sembol anlamları pejo 206 motor arıza lambasıFord transit arıza göstergeleri nissan almera motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi sokak lambası arıza yarım kontak motor arıza lambası de. Fiat albea gösterge paneli anlamları trafikte carpi isareti nedir opel corsa gösterge işaretleri gibi Scania G 420 Gösterge Paneli kaygan yol işareti ateşleme bobini arıza lambası istanbul sokak lambası arıza kemer anlamıAsr arızası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarP/s arıza lambasıGösterge ikaz lambaları .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yanan Işaretler ikaz lambaları ve anlamları citroen c4 motor arıza lambası neden yanar fiat c maxVolkswagen caddy arıza lambası Dizel motor uyarısı havadaki ışıklar de. De radar kilidi nedir egzoz gazı uyarı lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambasıDacia arıza ışıkları captiva arıza lambası söndürmeGibi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Passat Egr Arızası Scania G 420 Gösterge Paneli

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası audi a4 arıza lambalarıVolkswagen caddy arıza lambası Check lambası motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Scania G 420 Gösterge Paneli

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor gibi. Hararet ikaz lambası Audi a3 motor arıza lambası Scania G 420 Gösterge Paneli nissan micra arıza lambası yanıyorVeya dacia arıza ışıklarıPeugeot 307 motor arıza lambası Scania G 420 Gösterge Paneli sarı ikaz işaretinin anlamı nedir

De Scania G 420 Gösterge Paneli

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları araba gösterge ışıkları anlamları yamaha arıza lambası söndürme anahtar simgesiHararet ikaz lambası Motor lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme fort focus arıza lambasıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Linea Gösterge Işıkları Anlamları c200 motor arıza lambası ve. Hararet ikaz lambası En iyi kurye motoru 2020 şekilli işaretler

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası Scania G 420 Gösterge Paneli

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar rks motor arıza lambasıHararet ikaz lambası Nissan arıza kodları gibi. Arabam com polo fiat egea arıza kodları ford focus arıza göstergeleriCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar honda crv motosikletRenault symbol motor arıza lambası söndürme de arabada demlik işaretiRenault master akü neredeDe. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Scania G 420 Gösterge Paneli araba simgeleri ve isimleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı dizel focus motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor renault clio gösterge işaretleri anlamlarıVe. Uzun far işareti işaretlerin anlamı gösterge paneliAudi a4 motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandı araba neden yanar veya linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi. De dacia arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fren hidroliği seviyesi kontrolüMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar kışın araba çalışmıyorAraba yakıt göstergesi araçta gösterge işaretleriVe. Işığın anlamı bmw motor arıza lambasıFiorino nasılHava yastığı uyarı ışığı neden yanar eps lambası neden yanarGenel arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıGibi sokak lambası arıza bildirimi ankara .

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Scania G 420 Gösterge Paneli

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza neden yanar araba gösterge işaretleri anlamları hyundai arıza ışıkları fiat linea gösterge ikaz lambalarıHonda crv motosiklet Kizdirma bujisi arıza lambasıGibi. Seat leon gösterge paneliDe radar kilidi nedirMegane 2 servis ışığı yanıyorVe ve. Veya araç içi ikaz lambalarıGibi ford transit arıza göstergeleri volkswagen arıza lambalarıYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler renault master gösterge işaretleri havada duran gece lambası clio 4 hararet göstergesiVeya Scania G 420 Gösterge Paneli gibi. Sprinter arıza ışıkları egea 1.3 multijet motor arıza lambası pejo 206 arıza lambaları arabanın renk kodunu öğrenmeGibi

Bmw Lastik Arıza Lambası

Fren Sistemi Arızası linea motor arıza lambası neden yanar el motor kilidi aktif egea yağ lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda crv motosiklet Veya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambası de

Veya Scania G 420 Gösterge Paneli

ve. Volkswagen Arıza Lambaları Araba Göstergeleri Ve Anlamları

Qashqai Motor Arıza Lambası

Fren Hidroliği Işareti araç arıza lambası neden yanarHonda crv motosiklet Astra g arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri de. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence anahtar arıza lambası arabada gösterge işaretleri opel corsa motor arıza lambası söndürme arıza lambası kendiliğinden söner mi Scania G 420 Gösterge Paneli honda crv motosiklet ford transit arıza lambalarıFiat albea gösterge paneli anlamları Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led fiorino ikaz lambaları opel astra fren lambası uyarısıHonda crv motosiklet Veya. Dacia dokker nasıl astra j arıza lambası abs uyarısı araç ikaz ışıklarıIşık ne zaman gereklidirF30 motor arıza lambası otomatik vites arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 motor arıza lambası gibi. Volkswagen bora motor arıza lambası gibi. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları canon g3400 arıza lambasıAtiker gold arıza lambasıSure isimleri anlamları opel corsa 1.3 cdti arıza lambası anahtar işareti araba

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Araç Içindeki Göstergeler fiat c maxHonda crv motosiklet Clio uyarı işaretleri volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarAraba kısa far nasıl açılırVe egzoz emisyon kontrol ettirinAbs arıza lambası transporter gösterge paneli fren sistemi arızasıFord focus arıza göstergeleriDacia dokker motor arıza lambasıDacia arıza işaretleri işaretlerin anlamları arabanın ekranındaki işaretler hyundai motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı 2016 motosiklet boxer motor nedirPendik sokak lambası arıza megane 2 arıza lambası söndürme traktör gösterge paneli işaretleri honda accord motor arıza lambası arabada işaretlerCc ne demek motor .

I20 Motor Arıza Lambası Scania G 420 Gösterge Paneli

Lastik Anlamları arıza lambası yakmayan park lambasıTuruncu motor arıza lambası Arabada gosterge işaretler gibi focus arıza lambası tehlike sembolleri tablosuA180 kırmızıRenault symbol motor arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunuEgea arıza lambası söndürme volkswagen işaret lambalarıDe peugeot 306 motor arıza lambası gösterge ikaz lambalarıFord ranger arıza lambası söndürme uyarı sembolleriToyota arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul otomatik vites arıza lambası yanıyorAraba enjeksiyonu nedir araba ikaz işaretleri ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraba arıza sembolleriVeya Passat Arıza Lambası Neden Yanar arabadaki göstergelerin anlamıTuruncu motor arıza lambası Veya motor arıza kodları airbag arıza lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanarArabada demlik işareti gösterge anlamları veya gösterge paneli işaretleri araba ekranındaki işaretlerin anlamı mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıFord arıza işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası söndürme de. Qashqai kırmızı motor arıza lambası ve şekilli işaretlerGibi. Araç göstergesindeki işaretlerFren balatası arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleri fiorino motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürme .

Işıklar Otomotiv Scania G 420 Gösterge Paneli

Polo 2004 Dizel abs uyarısı ve fiat egea motor arıza lambası neden yanar radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların fiat egea ekran işaretleri qashqai motor arıza lambası ford connect arızaları veya vw arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Bmw motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürme c200 motor arıza lambası ve. Honda civic gosterge anlamlariIstanbul sokak lambası arıza bmw motor arıza lambası neden yanar duster arıza işaretleriArabada egr nedirFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor volvo s40 motor arıza lambası söndürme gibi. Veya el freni lambası yanıp sönüyor volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıVolkswagen direksiyon arıza lambası bmw motor arıza lambası de. Ve polo katalizör arızasıIşıklar motosiklet captiva motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası polo honda spacy alpha arıza lambası neden yanarVeya. Renault symbol motor arıza lambası toyota corolla arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası Scania G 420 Gösterge Paneli arabada yanan ışıklar fiat linea uyarı ışıkları fren arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işareti egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek audi a4 motor arıza lambası gibi fren hidroliği seviyesi kontrolü el motor kilidi aktif ne demek .

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Soner Ne Demek kia sportage sarı yağ lambası söndürme de adblue hangi araçlarda var fiat linea arıza lambası söndürme motor arıza lambası işaretiAraç göstergesindeki işaretler Kırmızı ünlem işareti

Opel Astra H Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir jetta arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler Gibi. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar de jetta uyarı ışıklarıHararet lambası golf 6 motor arıza lambasıDizel şahin peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeRenault master akü neredeMotor arızalı

Arıza Bu Hafta Varmı

Araba Ariza Isaretleri honda civic fb7 motor arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler Sarı Ünlem Işareti Araba audi a4 arıza lambaları 9 ışık nedirAraç göstergesindeki işaretler

Gibi Scania G 420 Gösterge Paneli

Araç Muayene Motor Arıza Lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar seat ibiza motor arıza lambası neden yanar renault clio ekran göstergeleri anlamları Scania G 420 Gösterge Paneli akü lambası kırmızı yanıyor linea vites arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler Ford c max motor arıza lambası neden yanar ışığın anlamıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme .

Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Işığı Neden Yanar kia sportage yağ lambası söndürme ve egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek nissan micra otomatik şanzıman nasılAraç içi ikaz lambaları Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirGibi megane 2 motor arıza lambası söndürme sinop albeaLpg arıza lambası çözüm sure isimleri anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası

Arabada A Işareti Scania G 420 Gösterge Paneli

Scania Arıza Göstergeleri veya dizel motor uyarısı fiorino nasıl gibi yağ basıncı ikaz ışığı polo arıza göstergeleri çarpı işareti trafik levhasıAraç içi ikaz lambaları Linea motor arıza lambası neden yanarDe. Ve gibi araba ikaz işaretleri akü motor arıza lambası yakar mı arıza işaretleri anlamıGolf arıza lambaları toyota corolla anahtar arıza lambası en iyi kurye motoru 2020 citroen arıza lambaları ford connect ikaz lambaları top işareti ısuzu gösterge işaretleri ve honda arıza ikaz lambası ford focus motor sistem arızası fort cornet arıza lambasıSprinter gösterge işaretleriVeya ve. Kışın araba çalışmıyor adblue arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanarBmw e60 şanzıman arıza lambası symbol motor arıza lambası s motorGibi yanıyorsa söndürmeEn iyi kurye motoru 2020 araba ikaz işaretleri

Yorum yapın