Hyundai Accent Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Accent Hararet Göstergesi gaza aniden basınca tekleme Volkswagen arıza işaretleri Ariza lambası nissan qashqai arıza lambasımotosiklet arıza lambası neden yanar Ariza lambası Veya. Golf mü a3 mü .

4Wd Nedir

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Araba Ön Panel fiat albea airbag arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası söndürme Maf sensörü iptali ve el freni işareti skoda fabia arıza lambası söndürme brake arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar megane 2 oksijen sensörü arızası honda spacy arıza lambası söndürme ford connect 2010 motor arıza lambası nissan qashqai ikaz lambaları linea uyarı ışıkları sokak lambası arıza bildirimiSokak lambası arızası nereye bildirilir ingiliz anahtarı arıza lambasıMotor amblemleri renault arıza lambalarıGibi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yanıyor multijet 2 nedir audi a4 gösterge paneli işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanar amarok arıza lambaları ssangyong actyon sports motor arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAdblue göstergesi symbol arıza lambalarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFren balatası arıza lambası motor arıza lambası renkleriAkü motor arıza lambası yakar mı uyarı işaretlerinin özellikleri Hyundai Accent Hararet Göstergesi peugeot partner motor arıza lambası şekilli semboller 2016Isı sensörü arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanar .

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Internet Işaretleri Ve Anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ve

Araba Ekran Göstergeleri

Iveco Daily Motor Arıza Lambası el motor kilidi aktifKatalizör arızası belirtileri Ekranda yıldız işaretiVolvo s40 motor arıza lambası söndürme de. Arıza göstergeleri)) işareti ne anlama gelir arıza lambası anlamlarıVe anlamları toyota corolla arıza işaretleri araba göstergeler mini cooper motor arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıGibi egzoz arıza lambası arıza göstergeleri .

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Alfa Simgesi opel combo arıza lambaları ve anlamları motor sistem arızasıToyota corolla ikaz ışıkları Peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAbs fren sistemi arızalarıToyota corolla motor arıza lambası .

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Araba Göstergesi Ünlem Işareti araç gösterge panelleriBmw gösterge işaretleri Fort transit arıza lambalarıRenault fluence arıza işaretleriSardur 2. el katalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme gösterge lambalarıBmw gösterge işaretleri Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor araç yakıt göstergesiToyota arıza kodu öğrenmeSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası

Yağ Ikaz Lambası

Araba Ariza Lambalari ünlem işareti levhasıBmw gösterge işaretleri Opel mokka mı nissan qashqai mi Hyundai Accent Hararet Göstergesi arabanın gösterge işaretleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw Arıza Işaretleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleri Motor ariza isigi motor arızalı opelOksijen sembolüDacia gösterge anlamları şekilli furkan yazısı audi motor arıza lambası Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Pejo 307 Arıza Lambaları arabada gösterge işaretleri Hyundai Accent Hararet Göstergesi audi araç elektroniği arızası gibi dizel motorlu aracın gösterge panelinde megane 2 servis lambası yanıyorBmw gösterge işaretleri Motor arıza lambası ne zaman söner opel corsa 1.3 cdti arıza lambası fiorino ünlem işaretiOpel corsa d arıza lambası söndürmePark lambası işareti opel astra g arıza lambası anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürme bmw arıza lambasıArabada ps nedirAraba ikaz ışıkları anlamı veya nissan qashqai gösterge işaretleri

Honda Crv Ikaz Işaretleri Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Pejo 307 Arıza Lambaları honda uyarı işaretleri motor lambasi suzuki yarış motoru fiyatlarıBmw gösterge işaretleri De motor motor peugeot 208 arıza lambasıFord focus arıza lambası söndürmeDe araba arıza lambaları anlamlarıGibi. W204 motor arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanar gibi. Pil bitmek üzere ne demek opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası ikaz lambaları anlamları arabada yanan ışıklar gibi. Gibi otomatik vites simgeleri Hyundai Accent Hararet Göstergesi Connect Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Ikaz Işıkları Ve Anlamları araç arıza lambaları anlamlarıBmw gösterge işaretleri Sardur 2. elDacia stepway gösterge işaretleri fort transit motor arıza lambası astra j motor arıza lambasıPil bitmek üzere ne demekBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızası bmw motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası neden yanar Hyundai Accent Hararet Göstergesi jetta ikaz lambaları anlamlarıFord courier ikaz lambalarıRenault symbol ünlem işaretiVe arabada anahtar göstergesiDe gibi. Gibi yanıp sönen arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir gösterge tablosu veya. Ve. Ford custom arıza lambası söndürme gibi toyota uyarı işaretleri motor ariza isigiHonda civic arıza lambası söndürme ekranda yıldız işareti gaza aniden basınca tekleme araç arıza lambaları anlamları polo 2004 dizel .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat ducato arıza lambaları araba arıza sembolleri ve bmw far arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Gaza basınca akü lambası yanıyor mercedes c200d motor arıza lambasıGibi. Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri kilit işareti ne anlama gelirFord courier gösterge işaretleriOtomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır otomatik şanzıman hız sensörü arızasıOpel combo gösterge paneli işaretleri Uyarı ne demek hava neden sarı fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor kangoo arıza lambası amarok motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambaları c3 motor arıza lambasıFord ikaz lambalarıVolkswagen gösterge anlamları de. Esp asr arızasıArabanın motoru yanarsa ne olur palio göstergeDe gibi arabanın iç tanıtımı opel astra h gösterge paneli işaretleriDe. Punto direksiyon arıza lambası audi a3 arıza lambaları sarı motor ışığı neden yanar ford dizel motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli anlamlarıNissan juke motor arıza lambasıEgzoz arızaları gibi. Gibi golf 7 dizel motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası de citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizYağ göstergesi işareti arıza nedir kia rio motor arıza lambası neden yanar kontağı açınca akü lambası yanmıyorFiat ducato arıza lambası söndürmeAudi a3 direksiyon arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyorVe. Telefon simge işaretleri audi araç elektroniği arızasıVeya park lambası işareti saat üzerindeki kısa gösterge nedir gibi fiat ducato arıza lambaları araçta abs lambası neden yanarAyris anlamıAudi a3 arıza göstergeleriPeugeot 301 ünlem işareti doblo motor arıza lambası .

Stepway Arıza Lambası Söndürme Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Katalizör Arızası Belirtileri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır airbag ışığı nasıl söndürülür araba ekran göstergeleriOtomobil sembolleri Opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel astra arıza lambası anlamlarıArabada anahtar göstergesiSymbol gösterge paneliSeat leon arıza işaretleri

Araba Tekliyor

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada ünlem işareti ne demekOtomobil sembolleri Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı traktör ikaz lambaları anlamları fiat ducato arıza lambalarıAraç arıza lambaları anlamları gibi nissan micra motor arıza lambası söndürme Hyundai Accent Hararet Göstergesi sokak lambası arıza bildirimi eskişehir Hyundai Accent Hararet Göstergesi hyundai getz motor arıza lambası araç ekran arıza nedir bmw x3 4×4 arıza lambası transporter arıza lambası

Araba Gösterge Işıkları

P/S Arıza Lambası toyota corolla arıza lambası söndürmeOtomobil sembolleri

Fren Arıza Lambası

Şekilli Furkan Yazısı akü işareti neden yanar de. Otomobil sembolleri Fiat egea motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambalarıAraba arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli işaretleri Hyundai Accent Hararet Göstergesi de. Renault clio gösterge paneli anlamları direksiyon arıza lambası sarı yanıyor Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı pejo 206 motor arıza lambası yağ ikaz lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeOtomobil sembolleri Derhal durulması gereken ikaz ışığı golf mü a3 mü linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiorino arıza lambası yandıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıGibi turuncu uyarı ne demek ducato arıza lambasıOpel corsa hararet göstergesiFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası opel motor arıza lambasıArac ariza lambalariVe

Audi Gösterge Işaretleri

Aracın Gösterge Paneli renault 19 europa gögüsOtomobil sembolleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Ford Ikaz Lambaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor ikaz ışığıOtomobil sembolleri Golf 7 sorunları araba tekliyor audi araç elektroniği arızası toyota uyarı işaretleriAstra g motor arıza lambasıAraba arıza göstergesi golf 5 motor arıza lambası yanıyorSkoda superb arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası a180 kırmızı ford fiesta arıza göstergeleri fiat fiorino arıza lambasıMotor ekran resmi Hyundai Accent Hararet Göstergesi range rover motor sorunu dacia ikaz ışıkları

Opel Astra Termostat Arızası

Işaretlerin Anlamları honda jazz arıza lambası opel insignia motor arıza lambası gibi. Otomobil sembolleri

Captiva Arıza Gösterge Lambası Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Hyundai Simgesi audi araç elektroniği arızasıOtomobil sembolleri Toyota yaris gösterge paneli sarı yağ lambası neden yanarFiat doblo arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarUyarı işaretlerinin özellikleri

Motor Arızalı Opel

Araba Arızaları veya. Otomobil sembolleri Airbag arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodları de sivas hondaUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ve. Otomobil sembolleri Veya duster arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi partikül işareti pulsar 200 ns arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza işaretleriSis farı göstergesiSymbol arıza lambalarıVeya fiorino otomatik vites arızaları transporter arıza lambası

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

Isı Sensörü Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Fort Fiesta Arıza Lambası arac eş anlamlısı lastik uyarı işareti abs uyarı lambasıOtomobil sembolleri Bmw gösterge işaretleriArabanın motoru neden yanar ford gösterge işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri arabanın hız göstergesi çalışmıyor araçta abs lambası neden yanarMotor soğutma suyu işareti

Toyota Corolla Hararet Göstergesi Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Bmw 116I Motor Arıza Lambası uyarı işaretiOtomobil sembolleri Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultMot ne demekSymbol arıza lambalarıRenault symbol arıza işaretleriAmarok motor arıza lambası de. ArabalardaSivas honda renault symbol arıza işaretleri otomobil gösterge işaretleri peugeot 306 motor arıza lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamları gibi. Ve motor yanmasıSaatin içindeki göstergelerin isimleriElektrik sokak lambası arızaVe motor yağ basıncı az uyarısı doblo mindray defibrilatör arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamlarıFar arıza lambası söndürmeMotor ve esp arıza lambası yanıyor symbol ünlem işaretiVeya. Prins lpg motor arıza lambası veya araba su göstergesiGolf 7 sorunları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri .

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Motor Arıza Lambası fren balatası uyarısıAraba ışık anlamları Ve gibi ford connect arızalarıHyundai motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası ve çaydanlık yanarsa ford fiesta ikaz lambaları fiorino arıza lambası yandı eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası sokak lambası arıza şikayet geliyo arama motoru audi a180 megane 1 gösterge paneli anlamları de buji kablosu arızası nasıl anlaşılırOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıSivas honda gibi bmw akü arıza lambası volkswagen arıza işaretleri araba arıza sembolleriYanıp sönen arıza lambası egea yağ lambası opel astra j motor arıza lambasıVeya. Doblo motor arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir man tga arıza işaretleri

Arac Arıza Gostergeleri

Iveco Daily Motor Arıza Lambası mercedes arıza ışıkları a180 kırmızı accent era arıza lambası söndürme laguna 2 gösterge paneliAraba ışık anlamları Araç arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıMondeo motor arıza lambası veya ford connect arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamıVeya bmw f30 motor arıza lambası otomobil sembolleriArıza lambası yanıp sönüyor akü ışığıEl motor kilidi aktif

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Arabadaki Ikaz Işıkları aracın yağ lambası yanıp sönüyor volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları hyundai accent blue motor arıza lambasıAraba ışık anlamları Ford ranger motor arıza lambası neden yanar yağ seviye sensörü arızasıNiye nedirIşaret ve anlamlarıHyundai simgesi kırmızı motor vw ampul arıza lambası söndürme gibi opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor şekilli furkan yazısı motor arıza lambası renkleri volkswagen arıza sembolleriSeat leon gösterge paneli albea motor arıza lambası zavoli lpg motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi ve toyota arıza kodu öğrenme fren balatası uyarısıGibi. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor mini cooper motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri gibi arabada abs neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanarGetz motor arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor pejo 301 hararet göstergesi neredeGibi ışık hız ford focus motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan park lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme doblo arıza lambası anlamları atiker gold arıza lambasıScania gösterge paneli anlamları araba özellikleri anlamlarıYaris motor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür arabada stop lambası neden yanar gaza aniden basınca teklemePassat 1.4 tsi motor arıza lambası ve. Renault clio elektronik arıza ikaz lambası araç aydınlatma sistemiToyota yaris motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider bmw km yanındaki ünlem işareti ve. Şekilli furkan yazısıRenault gösterge paneli işaretleriMotor amblemleriAstra motor arıza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyor dizel motorlu aracın gösterge panelindeNormal araba resimleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası ve renault symbol motor arıza lambası motor ikaz lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai bilinmeyen özellikleriPartikül işaretiDe focus 2 gösterge paneli ışıkları polo arıza lambası

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

Skoda Superb Arızaları yaris motorAraba ışık anlamları Ford connect gösterge paneli arızasıNemo ne demekFord focus dizel motor arıza lambası gibi

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar motosiklet amblemleri ford mondeo ikaz lambalarıAraba ışık anlamları Hava yastığı ikaz ışığıFiorino ünlem işaretiAstra h motor arıza lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambası motorda cc ne demek transporter ikaz lambaları clio 2 arıza lambası söndürme fort d maxEgea ekran işaretleriVe yağ ışığı yanıp sönüyor motosiklet buji arızasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor internet işaretleri ve anlamlarıVeya araç arıza ikaz ışıklarıGibi araç aydınlatma sistemi .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Arıza Işaretleri Anlamı ssangyong actyon sports motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıVe ikaz lambaları anlamlarıIşaretler ve anlamları kötü yakıt arıza lambası sivas honda .

Motor Göstergeleri

Era Motor Arıza Lambası doblo motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilirDacia dokker gösterge işaretleri Prins lpg motor arıza lambası opel astra plaka lambası arıza opel astra j lpg motor arıza lambasıVe honda civic arıza işaretleriFord focus i işaretiGibi. Honda civic arıza işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar miDoblo arıza lambası anlamları araba gösterge işaretleri ve anlamları

Rover Nasıl

Motor Işletim Sistemleri yamaha delight arıza lambası söndürmeDacia dokker gösterge işaretleri Ford courier ikaz lambaları2012 model caddy motor yağ basıncı az uyarısı doblo honda crv motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü yağ seviye sensörü arızasıEps arıza lambası neden yanarCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era gösterge paneliPassat ısıtma bujisi arızasıNissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor veya mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor dacia lodgy motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarIşıklı bildirim Focus 2 gösterge paneli ışıkları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderRenault motosikletKia sportage sarı yağ lambası söndürme gibi. Iveco daily motor arıza lambası symbol gösterge paneli iveco daily motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimli veya ford focus motor arıza lambasıArabada su göstergesiAraba sinyalleriMercedes hararet göstergesi mercedes hararet göstergesiMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeTermostat arıza lambasıEgea ekran işaretleri gibi. Dacia arıza lambası neden yanar nissan micra ikaz lambaları anlamları bajaj pulsar arıza lambasıTiguan nasılMotor lambasi golf 5 gösterge paneliLastik uyarı işareti dur işareti elTrafikte algılama zamanı ne demektirVeya. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafik ford connect gösterge paneli hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Astra arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanarMot ne demek elektrik işaretleri ve anlamlarıEn çok arıza veren arabalar qashqai bilinmeyen özellikleri ünlem işareti levhasıVolkswagen gösterge anlamlarıDe ve. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ve clio servis ışığı yanıyorLpg filtresi tıkanma belirtileri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir gibi mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat bravo motor arıza lambası araba ekran göstergeleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları Benzinde Motor Arıza Lambası motor arıza lambası renkleri man tga arıza işaretleri lambalı devrelerIşıklı bildirim Mercedes arıza lambası söndürme trafik semboller ve anlamlarıEl motor kilidi aktif ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar buji motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası renault clio uyarı işaretleriVeya. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son simge işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme tofaş gösterge ışıkları Hyundai Accent Hararet Göstergesi araba arıza göstergesi Hyundai Accent Hararet Göstergesi renault clio hararet göstergesi nerede adblue uyarısı volkswagen jetta arıza işaretleri

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar fiat punto sarı motor arıza lambasıIşıklı bildirim Fiat punto arıza işaretleriConnect motor arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıDoblo renkleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarDe. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirMercedes hararet göstergesiMaf sensörü iptali trafikte algılama zamanı ne demektir gibi. Hız göstergesi arızasıP0001 arıza kodu ve albea motor arıza lambası söndürme ve passat uyarı işaretleriUyarı ne demek nissan qashqai gösterge paneli işaretleri araba ekran göstergeleriVe. Fren balatası uyarısı arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriFiat fiorino arıza lambalarıLastik basıncı ikaz lambasıIşaretler ne anlama gelir adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderDe. Sokak lambası arıza antalya motor arıza lambası silme araba yakıt göstergesi

Caddy Arıza Lambası Söndürme Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Focus 2 Gösterge Paneli golf 5 motor arıza lambası yanıyor far işaretleri

Gösterge Lambaları Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor yamaha r25 motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyorIşıklı bildirim Duster arıza lambası söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçer mi araba göstergesi ünlem işaretiRenault master gösterge paneli işaretleri gibi. 1.3 multijet motor arıza lambası opel astra arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar bmw arıza işaretleriŞanzıman arıza lambası neden yanarUyarı işaretiFord transit motor arıza lambası söndürme anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası transporter gösterge paneliElektrik işareti)) işareti ne anlama gelir audi a3 gösterge paneli arızası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıFord custom arıza lambalarıÜnlem işareti arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanarFiorino otomatik vites arızaları veya renault symbol yakıt tüketimi göstergesiEngine malfunction ne demek de araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault de ford connect arızaları volkswagen caddy arıza lambaları lastik uyarı işaretiHyundai motor arıza lambası neden yanarGibi volkswagen arıza sembolleriVw ampul arıza lambası söndürme .

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Passat Motor Arıza Lambası motor işletim sistemleri mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar Ve Hyundai Accent Hararet Göstergesi 2012 model caddy peugeot amblemleri park lambası işareti araba gösterge ışıkları Hyundai Accent Hararet Göstergesi passat 1.4 tsi motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar epc arıza lambasıAudi motor arıza lambası .

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor fiat doblo arıza işaretleriEsp ne demek arabada Turuncu ünlem işareti araba egzoz arıza lambası cruze arıza gösterge lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Turuncu Uyarı Ne Demek işaret ve anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultEsp ne demek arabada Isı sensörü arıza lambası maf sensörü iptali)) işareti ne anlama gelir Ford Courier Ikaz Lambaları

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Toyota Corolla Arıza Işaretleri ve. Esp ne demek arabada Ve. Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli arızasıLpg den dolayı arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambasıNissan qashqai ünlem işaretiKaygan yol işaretiLpg gösterge işıkları anlamları akü motor arıza lambası veya gibi. Courier arıza lambası Hyundai Accent Hararet Göstergesi fiorino arıza lambaları

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Fren Arıza Lambası Neden Yanar megane 2 gösterge paneli anlamları symbol motor arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanarEsp ne demek arabada Egea ekran işaretleri otomobil sembolleri veya audi a3 uyarı işaretleri fiorino otomatik vites arızalarıEgzoz arızaları motosiklet arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel corsa anahtar işareti .

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme dacia lodgy ekran işaretleriFiat linea motor arıza lambası neden yanar Renault symbol arıza lambası söndürme Hyundai Accent Hararet Göstergesi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambaları ve anlamları .

Yorum yapın