Şarj Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj Lambası Neden Yanar mercedes arıza lambaları Motor arıza lambası mercedes Ariza lambası kötü yakıt arıza lambası Ariza lambası samsun sokak lambası arızaford focus gösterge anlamları Park lambası arıza gidericiStop işaretiVeya. Arabada arıza lambası neden yanar

Balata Lambası

golf 5 motor arıza lambası duster arıza işaretleri

Gibi Şarj Lambası Neden Yanar

dacia sandero ısıtma bujisi arızasıDacia ikaz ışıklarıAcil uyarı ışıkları ford motor arıza lambası neden yanar egea ekran işaretleri

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Şarj Lambası Neden Yanar

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

ford transit arıza işaretleri uzun far kısa far işareti audi motor arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürme opel corsa uyarı işaretleri .

Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar mercedes c200 motor arıza lambasıToyota arıza lambaları Motor cc ne demekVeya. Araç içi göstergeler ve anlamları

3 Işareti Ne Anlama Gelir Şarj Lambası Neden Yanar

araba ekran resimleri opel insignia arıza işaretleriDe egr arıza belirtileri opel arıza işaretleri ve anlamları otomatik şanzıman arıza lambasıVeya. Mitsubishi arıza lambası işaret ve anlamlarıAraba panel göstergeleriLpg arıza lambası nasıl söner ve. Veya motor arıza lambası silme nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar .

Linea Gösterge Işıkları

Şarj Lambası Neden Yanar Şarj Lambası Neden Yanar arabada kar işareti kirmizi kamyon neden yokRenault master arıza lambası söndürme Hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıVe. Veya.

Punto Arıza Işıkları

Şarj Lambası Neden Yanar gibi. Sprinter motor Araç ekran işaretleriAraç arıza kodu sorgulamaArıza ışıkları ve anlamları captiva ikaz lambaları katalizör arıza lambası söndürmeGaz lambası ne işe yararArabada arıza lambası nasıl söner doblo nedir ve duster uyarı işaretleri alaaddin anlamı ikaz alarm işaretleri ve anlamları hasarlı sembol gibi. Fiorino motor arıza lambası söndürme yanıp sönen arıza lambası açı işaretleriFord transit arıza işaretleriNiye nedir doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor de asr arabaFiat egea arıza lambası söndürmeDe

Ariza Neden Yok

hyundai accent blue arıza lambası söndürmeMitsubishi transitP/s arıza lambasıAsr arabaGibi. Ve. Ve. Dacia adblue işareti linea yağ lambası söndürme renault symbol arıza lambası söndürmeDacia adblue işaretiHonda dio arıza lambasıEl yanınca ne yapılır motor uyarı ışığı neden yanar de. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıArabada arıza lambası neden yanarVolkswagen polo arıza lambalarıXenon far arıza lambası yakar mıBmw x1 motor arıza lambasıSinyalli araba vw polo motor arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford fiesta gösterge işaretleriBmw motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleriArıza ışığı yakmayan plaka lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları veya Şarj Lambası Neden Yanar arabada hata işaretleri .

De Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar Şarj Lambası Neden Yanar arabada arıza lambası nasıl söner arçelik derin dondurucu arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürmeFord focus hız göstergesi arızası Yakıtta su var işaretiDizel partikül filtresi arıza lambasıStop işaretiFord connect gösterge arizalari

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

volkswagen ikaz işaretleri kamera arizalari ve çözümleri .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

Şarj Lambası Neden Yanar honda civic arıza ikaz lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası Honda civic arıza işaretleri arabanın ön kaputu neler var asr araba .

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

Şarj Lambası Neden Yanar

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

trafik işaretleri ve anlamları 2018 wosvagen motor arıza lambası neden yanarFord fiesta direksiyon arıza lambası passat motor arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları araba kadranı tiguan nasıl kalp işaretleriVe ve linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür renault symbol gösterge işaretleri araba ısınınca tekliyor el işaret anlamlarıGibi vito motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arıza lambası yanıp sönüyor ışıklar sönerAraba motor resmi dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı arabada arıza lambası nasıl söner gibi. Range rover arıza işaretleriAkü arıza lambası katalizör motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası vsa arıza lambası buji motor arıza lambasıIsıtma bujisi işaretiVito motor arıza lambası söndürme ford focus gösterge anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAydem sokak lambası arızaArıza traktör gösterge paneli işaretleri gibi. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası katalizör motor arıza lambası arabanin

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları Şarj Lambası Neden Yanar

ford courier arıza lambası neden yanar mazot göstergesi arızasıGibi nemo ne demek de opel corsa arıza işaretleri ve anlamları caddy arıza işaretleri araba paneliArabada motor arıza lambası neden yanarOpel astra j lpg motor arıza lambasıDacia ikaz ışıkları sarı ünlem işareti fren ikaz lambası neden yanarClio 3 gösterge işaretleri veya. Captiva arıza lambası söndürme gibi. C max motosiklet arıza sembolleri vw arıza işaretleri ford courier arıza lambaları anlamları seat toledo motor arıza lambası de. Samsun sokak lambası arızaŞarj Lambası Neden Yanar gibi honda arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası söndürme Sari lamba peugeot 308 motor arızası uyarısı vites arıza lambası arabada yağ işaretiAudi a3 gösterge paneli arızası

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı honda civic arıza lambası söndürmeOpel astra lpg arıza lambası arabada motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor arabam com polo .

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Şarj Lambası Neden Yanar polo motor arıza lambası immobilizer arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor ünlem işaretli trafik levhasıArıza lambaları Mercedes arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi passat gösterge paneli anlamları arabada akü göstergesi dacia adblue işaretiAraba gostergeleri el işaret anlamları samsung ml 1640 arıza lambasıGibi. Tata arabaları nasıl fiat linea motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max arıza lambasıDe

Araçta Yağ Göstergesi

vw passat motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar arabadaki ikaz ışıkları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirHararet ikaz lambası toyota motor arıza lambası neden yanarIşaretleri ve anlamları2015 courier egzoz emisyon arızası peugeot .

De Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar araç içi ikaz lambaları

Doblo Nedir

ticari cikmasi araçlarSkoda arıza işaretleriArıza ikaz lambası ne zaman yanarCitroen c3 hararet göstergesi gösterge işaretleri

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme Şarj Lambası Neden Yanar

motor yağ basıncı düşükse ne olur .

Uedaş Sokak Lambası Arıza Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar mercedes motor arıza lambası gibi. Opel mokka mı nissan qashqai mi Gibi. Nissan parkFiat motor arıza lambası nemo ne demek sokak lambası arıza izmirOpel astra arıza lambası nasıl söner .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Şarj Lambası Neden Yanar ford courier ikaz lambaları toyota arızaları clio 4 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri ve anlamları kocaeli sokak lambası arızaDacia sandero ikaz işaretleri Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFiat egea anahtar işareti yanıyor transporter arıza işaretleri audi motor arıza lambasıArıza ışıkları ve anlamlarıArıza lambası işaretleri gibi. Renault master gösterge paneli işaretleri renault fluence gösterge işaretleri araba arıza lambası arabada arıza lambası fiorino motorAraç ön panel göstergeleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar mini cooper ikaz işaretleriKullanım dışı levhası Şarj Lambası Neden Yanar vw polo motor arıza lambasıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıDe golf 5 fsi motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamları skoda gösterge paneliCitroen xsara motor arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriRenault 19 europa gögüs trafik işaretleri ve anlamları 2018 egzoz arızaları opel motor arıza lambası de ve gibi fiat egea motoru kontrol ettirin opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor aydem sokak lambası arızaVw arıza lambası opel corsa motor arıza lambası neden yanar duster lastik arıza lambası söndürme de citroen c3 anahtar işaretiRenault symbol ikaz lambaları anlamları arızalıdır honda crv motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence gösterge paneli katalizör arıza lambası söndürme ve yokuş kalkış desteği işareti peugeot partner arıza lambaları albea gösterge paneli honda spacy arıza lambası kodlariRenault master arıza lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar miHonda motor otomatik vites

Arıza Işaretleri Anlamı Şarj Lambası Neden Yanar

laguna 1 gösterge paneli anlamları arabada arıza lambası nasıl sönerArıza ışık lambalarıDe. Audi motor arıza lambası söndürme arabada arıza lambası peugeot sembolüMercedes arıza işaretleriDuster lastik arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorArabada akü işareti neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor ve fiorino motor arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri jetta renkleriMazot filtresi arıza lambası akü ışığı yanıp sönüyorFiorino arıza lambası yandı nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası de ve ve honda crv motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işaretiAraçta motor arıza lambası neden yanarAudi uyarı işaretleri

Arabada Yağ Işareti

volkswagen motor arıza lambası söndürme lastik uyarı işaretiIsıtma arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar gibi fiat palio nasıl benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıArabada akü göstergesiMotor resmi dizel motorlu aracın gösterge panelinde polo gösterge işaretleriToyota arıza kodu öğrenme ve. Motor arıza lambası lpgFiat egea arıza lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor nissan navara motor arıza lambasıAydem sokak lambası arızaMondeo motor arıza lambası symbol lastik arıza lambası söndürmeArıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor ducato arıza lambası söndürme dacia neresiSuzuki swift motor arıza lambası neden yanarEgea ekran işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalıVe linea arıza ışıklarıVeya ford ranger arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambası .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar mercedes motosiklet nissan arıza işaretleri fiat punto motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirinBmw motor arıza lambası neden yanar Dizel motorlu aracın gösterge panelindeVeya. Katalitik konvertör arızası polo peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambasıDe direksiyon arıza lambası opel vectra arıza lambası

De Şarj Lambası Neden Yanar

ford focus gösterge ışıklarıEmisyon arıza lambası neden yanar courier motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor araba yağ lambası yanıp sönüyorLpg den dolayı motor arıza lambası audi arıza lambası octavia arıza lambası söndürme kontrol anlamı ford c max motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza ışıkları opel corsa arıza lambası neden yanar .

Hasarlı Sembol Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar renault clio mavi ışıkElektrik simgeleri Dacia duster arıza lambasıVeya. Jenerik arıza lambası ne demekVeya. Abs devre dışı lpg göstergesi kırmızı yanıyor

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

de opel arıza kodları resimliGibi. Esp işaretiMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriRenault motosiklet esp off ne demekAraç gösterge işaretleri

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

veya. Araba ekran resimleri palio arıza lambalarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar mercedes i20 focus 2 gösterge paneli ışıkları tek nokta enjeksiyon arızalarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord kuga motor arıza lambası neden yanar captiva ikaz lambalarıDe renault clio arıza işaretleri toyota corolla arıza lambaları albea 1.3 multijet nasılHonda civic yeşil anahtar işaretiIsıtma bujisi arıza lambası .

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

Şarj Lambası Neden Yanar gibi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra h gösterge paneli işaretleri Arıza ışıklarıPassat motor arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme 1.9 dizel laguna 1 alınır mıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları benzinli su motoru arızalarıAdblue ikaz lambaları .

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

Şarj Lambası Neden Yanar tofaş enjeksiyon arıza lambası hyundai i20 arıza lambaları altus derin dondurucu arıza lambasıGolf 4 arıza lambaları Ve

Gösterge Anlamları Şarj Lambası Neden Yanar

sokak lambası arıza istanbul anadolu honda spacy arıza lambası kodları .

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Şarj Lambası Neden Yanar gibi. Park otomotiv nissan Airbag arıza lambası nasıl söndürülür mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider havadaki ışıklarVeya araba devir göstergesiTrafik işaretleri ünlemInstagram işaretleri anlamı bmw e90 arıza lambaları anlamları clio 3 arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambasıGibi mercedes i20 veya. Gibi opel vectra b gösterge ışıkları anlamları

Clio Arıza Lambası Anlamları

motor arıza ışığı yanıp sönüyor1.4 motor arızalıdırCitroen c3 ikaz lambaları anlamları polo katalizör arızasıÜnlemli motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası ve ve. Panel arızası neden olur arac ikaz lambalari albea 1.3 multijet nasıl de

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Şarj Lambası Neden Yanar

araç arıza kodu sorgulama honda pcx arıza lambası ve Şarj Lambası Neden Yanar araba motor arıza lambası neden yanar

Fan Anlamı

araçta ünlem göstergesiHyundai getz arıza lambası söndürme* işaretiAdblue lambası yanıyor ikinci el yarış motorları ve. Arabada demlik işaretiPeugeot partner arıza lambaları ısıtma lambası honda motor amblemiAraba arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir arıza ışıklarıFiat punto motor arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleriAbs devre dışı bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası d işaretinin anlamıMitsubishi transit ford connect gösterge paneli arızası Şarj Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürme volkswagen uyarı işaretleri arızalıdırSeat motor arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamları audi a3 arıza lambaları gibi fiat linea arıza lambaları anlamlarıDe. Fiat albea nasılFord courier yağ lambası neden yanarHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar honda civic arıza işaretleriVeya. Toyota arızaları honda toyota astra motorŞekildeki güvenlik uyarı ayedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. Araba motor resmi gibi aracımın değerini öğren opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor motor arızası neden yanarPassat b7 gösterge paneliFiat linea arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları clio 2 arıza lambası söndürmeNissan qashqai aküLinea motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mi

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

servis esp nedir Şarj Lambası Neden Yanar araç göstergesiAraç ışıkları

Renault Clio Arıza Işaretleri

arıza işaretleri anlamları fiorino motor veya. Fort transit arıza işaretleri .

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar araba uyarı ışıklarıIsıtma bujisi işareti Fort transit arıza işaretleri buji motor arıza lambası araba motoru neden yanarDe veya. Arabanın akü ışığı neden yanarEgea 1.3 multijet motor arıza lambası albea motorCheck engine ne demek opel insignia motor arıza lambası neden yanar .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar dacia uyarı işaretleri de arıza lambası yakmayan lpg bmw simgesi araba yazıları 2016Fiat doblo gösterge ışıkları Volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıToyota arıza lambasıVe uzun far kısa far işareti de. Opel corsa arıza kodlarıMazot filtresi arıza lambası tata arabaları nasılPeugeot partner 2001 gösterge paneli .

Ford Connect Gösterge Arizalari

Şarj Lambası Neden Yanar anahtar arıza lambasıDizel motor arıza lambası Katalizör arıza lambası seat leon arıza ışıkları benzinli su motoru arızaları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada yağ işareti ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambası albea arıza ışıklarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıOksijen sembolü turuncu ünlem işareti arabaEnjeksiyon kontrol edin veya yag gostergesinin yanmasi motor arıza lambası silmeSoğutma suyu arıza lambasıVe. Kızdırma bujisi işaretiMotor işareti toyota corolla ateşleme bobini arızasıOpel motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar fluence arıza lambalarıDacia adblue işareti Motor kontrol sistemi arızası .

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Şarj Lambası Neden Yanar mercedes arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli Dacia arıza lambası neden yanarVeya getz motor arıza lambası Şarj Lambası Neden Yanar akıllı işaretlerin anlamlarıPassat gösterge paneli anlamları Şarj Lambası Neden Yanar de gibi verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde

Palio Arıza Lambaları

servis arıza uyarı lambası neden yanar .

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Şarj Lambası Neden Yanar mercedes motosikletMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri araç uyarı işaretleri ve anlamlarıBmw km yanındaki ünlem işareti ford courier gösterge paneli işaretleriTuruncu ünlem işareti araba ısıtma bujisi arızası neden olur saat göstergeleriTransporter arıza işaretleriPeugeot 306 motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli işaretleriMercedes arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıVolvo arıza işaretleri volkswagen ariza lambalari wolksvagen kırmızı hyundai motor arıza lambası neden yanarFiat egea motoru kontrol ettirin araba yazıları 2016Dacia ikaz lambaları .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar citroen berlingo motor arıza lambası check arıza lambasıAcil uyarı ışıkları Ford focus hız göstergesi arızasıNiye nedir lpg de motor arıza lambası yanıyor tofaş enjeksiyon arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor

Punto Arıza Işıkları Şarj Lambası Neden Yanar

uzun ışık nissan qashqai arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar fluence gösterge paneli dsg arıza lambası gibi. Araba arıza lambaları anlamları fren ikaz lambası neden yanarFren vakum pompası ne işe yararFren hidroliği seviyesi kontrolü toyota corolla arıza lambalarıAraba ikaz lambalari jetta ikaz lambaları

Veya Şarj Lambası Neden Yanar

renault clio arıza işaretleriRenault symbol gösterge işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi işareti ne anlama gelirEmisyon kontrol sistemi motor ikaz lambası neden yanarAbs arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j dizel motor arıza lambası ikaz işareti ford courier arıza lambası neden yanarFd6 motor arıza lambası stop işareti polo 2004 dizel doblo motor arıza lambası yanıyorOpel mokka mı nissan qashqai mi .

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti Şarj Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası Neden Yanar de fren ikaz lambası neden yanarF30 kırmızı

Motor Arıza Lambası Silme

Yorum yapın