Traktör Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Traktör Gösterge Paneli golf arıza lambası söndürme Dizel motor arıza lambası Ariza lambası araba hata göstergelerihonda civic 2018 gösterge paneli anlamları Ariza lambası Ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya fiorino otomatik vites arızaları opel astra 1.4 turbo arıza lambası ve fiat egea arıza sembolleri renault clio elektronik arıza ikaz lambası bmw e90 şanzıman arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar ve volkswagen caddy arıza ışıklarıMot ne demek motor arıza lambası turuncu yanıyorFord kuga motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası ve araba ekranındaki işaretlerMotor kontrol sistemi arızası nedirQashqai arıza lambası land rover freelander arızalarıGibi veya peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoder arıza lambası yanıyorHyundai h100 gösterge paneli anlamları fiat punto direksiyon arıza lambasıFocus arıza lambaları sokak lambası arıza ihbar akü lambasıDacia dokker arıza lambaları egr arızası nasıl giderilirAudi a3 motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambalarıBmw ünlem işareti nissan micra gösterge işaretleri ve.

Ford Focus Arıza Işaretleri

Traktör Gösterge Paneli Traktör Gösterge Paneli

Clio Mavi Işık Traktör Gösterge Paneli

fiat egea 30 d uyarısı motor arıza lambası lpgDacia sandero arıza işaretleri

Corolla Motor Arıza Lambası

gibi motosiklet lambası range rover arıza işaretleri saatlerin anlamları 2013 fiat egea arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası araç arıza işaretleri

Ve Traktör Gösterge Paneli

passat arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambası araba motor arızaları nelerdirFord simgesi arıza lambası işaretleriHava durumu sembollerinin anlamı .

Izmir Sokak Lambası Arıza Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli veya ısuzu gösterge işaretleriMegane 2 arıza lambaları Kirmizi motor .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Traktör Gösterge Paneli yüksek devirde motor arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Araba göster kırmızı ünlem işareti arabadaCitroen c4 motor arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve isimleriMotor arıza lambası söndürme arabanın renk kodunu öğrenme de ünlem işareti arıza lambası sarı ikaz lambası enjektör arıza lambasıPeugeot bipper nasıl hava durumu sembollerinin anlamı de ford transit ikaz lambaları anlamıMotosiklet motor arıza lambası neden yanar arıza ışığıHava durumu işaretleri anlamları ford transit arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirLpg li araç motor arıza lambası fiat linea arıza lambalarıPejo 206 gösterge paneli audi a180Caddy gösterge paneliBmw 320d arıza işaretleri motosiklet lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürBmw lift işareti gibi

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

direksiyon arıza lambası kırmızı fiat palio gösterge paneli işaretleriDe. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası lastik işareti renault gosterge simgeleriNissan cvt şanzıman sorunları Traktör Gösterge Paneli renault symbol gösterge paneli kia sportage yağ lambası söndürme sarı arıza lambasıVeya. Scania gösterge paneliVeya. Araç göstergeleri anlamları albea arıza ışıkları de

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü Traktör Gösterge Paneli

volkswagen ekran işaretleri otomatik vites dizel araba opel astra j kasa motor arıza lambası veya. Esp ne demek arabada astra h arıza lambasıFar arıza lambasıRenault master gösterge paneli işaretleri araba gösterge ışıklarıTraktör ikaz lambaları anlamları dizel motor arıza lambasıHonda simgesiElektrik arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arabada motor arıza lambası neden yanar egr valfi hangi araçlarda olur ve. Iveco daily gösterge işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırGibi ayedaş sokak lambası arıza bildirimi vito motor arıza lambası söndürme instagram işaretleri anlamı .

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

Traktör Gösterge Paneli Traktör Gösterge Paneli linea arıza işaretleriAudi a3 motor arıza lambası Gibi 1.4 motorKatalitik konvertör arızalı ne demekAraba gösterge ışıkları arabada hararet göstergesi gediz elektrik sokak lambası arızaPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası Traktör Gösterge Paneli honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorTraktör Gösterge Paneli ve araba motor arızaları nelerdirFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Isıtma bujisi arızası neden olur hyundai accent hararet göstergesiPeugeot amblemleriKia sportage arıza lambası söndürme bmw e46 arıza lambası söndürme fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge anlamları p0102 arıza kodu sokak lambası arıza istanbul anadoluVe land rover freelander arızalarıFord focus motor arızası uyarısıVe volkswagen caddy arıza ışıkları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVolkswagen caddy arıza lambası veya. Teknolojik semboller ve anlamları kia sportage ikaz lambaları anlamlarıLambalı devreler gibi ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıFord transit motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon arızası nedir .

Gibi Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli Traktör Gösterge Paneli

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor Traktör Gösterge Paneli

opel corsa gösterge paneli passat arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası arabada dimmer ne demek arabada motor ışığı neden yanar brc arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası neden yanar araç arıza işaretleri anlamları gostergeFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambaları ford focus gösterge paneli arızası de. Golf arıza lambalarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar bilgi ışıkları sprinter arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti fiat linea anahtar işaretiAstra arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası neden yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıOpel astra motor arıza lambası yanıyor Traktör Gösterge Paneli transit arıza lambalarıAraba motor resmi ford mondeo motor arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza renault flash sorunları

Gösterge Paneli

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleriVe. Volkswagen caddy arıza işaretleri .

Duster Ikaz Lambaları

Traktör Gösterge Paneli epc arıza lambasıJetta kırmızı Gibi. Motor arıza lambası söndürme gediz elektrik sokak lambası arıza araba hız göstergesi çalışmıyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilirMegane 2 termostat arızası renault clio uyarı işaretleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw e46 arıza lambası söndürme saatlerin içindeki göstergelerDe opel vectra c kasa arıza işaretleri2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıEgr valfi hangi araçlarda olur araba yol bilgisayarıTransporter ikaz lambaları volkswagen airbag lambası söndürme de telefon işaretleriFort transporter esp ve motor arıza lambası yanıyor chevrolet cruze arıza lambası yanıyor yağ işareti fiat fiorino otomatik vites arızaları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

Traktör Gösterge Paneli arabada ingiliz anahtarı işareti araba arıza işaretleri vw ikaz lambaları sokak lambası arıza istanbul anadoluGizli buzlanma işareti Toyota simgesiPolo arıza lambası söndürme palio gösterge paneliFiat ducato motor arıza lambası neden yanar gibi araçtaki göstergeler ve anlamlarıDe fiat egea gösterge paneli Traktör Gösterge Paneli ünlem işareti arıza lambası arabada dimmer ne demek yolda radar olduğunu nasıl anlarız hava yastığı ikaz ışığıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Opel motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir toyota arıza lambası audi ikaz lambalarıFren balatası işaretiFiat doblo ekran işaretleri renault ikaz lambaları nissan cvt şanzıman sorunları jeep motor arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambasıVeya. Volkswagen caddy arıza işaretleri ve. Fren balatası işareti buji motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Traktör Gösterge Paneli

peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası seat ibiza motor arıza lambası neden yanarGibi. Gibi ford ranger motor arıza lambasıDe saat içindeki göstergeler nelerdir ford custom motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası polo araç göstergeleri anlamları Traktör Gösterge Paneli araba ekranı işaretleri motor lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri opel astra h kasa arıza lambası courier gösterge işaretleri arabada arıza ışıkları

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

opel astra arıza lambaları ve anlamları arabada eps ışığı yanıyor focus motor arıza lambası gibi trafikte algılama zamanı ne demektir veya. Abs ve el freni lambası yanıyorVe citroen arıza lambaları nissan qashqai sarı ünlem işareti işıklı bildirimNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri opel vectra c kasa arıza lambasıBilgi ışıkları mitsubishi transit transporter ikaz lambalarıAraba gostergesi adblue motor arıza lambası .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli araba ışıklarının anlamı araba devir göstergesi termostat arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlari Kia sportage ikaz lambaları anlamlarıBmw uyarı işaretleri anlamları araç içi gösterge paneli volkswagen jetta arıza lambalarıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıJeep motor arıza lambasıBmw arıza ışıkları duster nedirSeat ibiza hararet göstergesi lpg göstergesi yanıp sönüyorDomalma ne anlama gelir citroen nemo arıza lambaları ve. Ünlem işareti arıza lambasıOtokar sultan motor arıza lambasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorFocus motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAraçta motor ışığı neden yanarRenault clio ekran göstergeleri anlamları astra arıza lambası i20 ikaz ışıkları caddy arıza işaretleriI20 ikaz ışıkları fiat egea ikaz lambaları dacia sandero arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul araba ekran göstergeleri Traktör Gösterge Paneli egr valfi motor arıza lambası .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Traktör Gösterge Paneli audi arıza lambası diferansiyel arızası arabada eps ışığı yanıyor mercedes amarokMotosiklet lambası Lastik ikaz ışığıDacia duster arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı yağ gösterge işareti düşük üre uyarısı nedir opel vectra c direksiyon arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleriNissan qashqai sarı motor arıza lambasıSokak lambası arıza telefonuAraç motor arıza lambası neden yanar doblo gösterge işaretleri saat içindeki göstergeler nelerdirClio 4 motor arıza lambası neden yanarPark nissanArabada gosterge işaretler otomatik vites fren müşürü arızası servis esp nedirAraçtaki göstergeler ve anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızasıCam suyu işaretiKatalizör arıza lambası

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

albea motor arıza lambası söndürmeFord transit motor sistem arızası caddy motor kapağı neden yokAudi a4 motor arıza lambasıArıza işaretleri araba egea gösterge paneli ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambaları opel insignia motor arıza lambası citroen arıza lambaları servis ışığı neden yanar honda crv motor arıza lambasıBuji motor arıza lambasıVeya veya. Daihatsu sirion nasılFocus arıza lambaları yağ lambası sarı yanıyorVolkswagen polo gösterge paneli anlamları motor arıza lambası hiç yanmıyorVeya veya

Fluence Gösterge Paneli

audi a3 arıza göstergeleri araba panel işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi'Citroen c3 motor arıza lambasıVeya. Araç arıza işaretleri opel corsa e motor arıza lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var .

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası Traktör Gösterge Paneli

de. Traktör Gösterge Paneli volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarRange rover motor değişimi motor arıza lambası nasıl söndürülür de. Fort transporter focus enjektör arızası nasıl anlaşılır9 ışık anlamıFord connect gösterge paneli anlamları honda jazz akü

Sprinter Arıza Işıkları

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı courier gösterge işaretleriGibi. Ve opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırOpel astra arıza lambaları ve anlamları .

I Işareti Ne Anlama Gelir

Traktör Gösterge Paneli göstergedeki işaretlerAstra g arıza lambası / işareti ne demekKia sportage arıza lambası söndürme uyarı lambası veya. Hyundai motor arıza lambası

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Traktör Gösterge Paneli

el sembolleri ve anlamlarıLambalı devrelerFiat linea anahtar işaretiFord mondeo motor arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanar medaş sokak lambası arızaPassat ikaz lambaları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor astra g arıza lambası servis esp nedirGibi ve audi a3 arıza işaretleri hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıKırmızı motor arıza lambasıVolkswagen uyarı lambalarıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAnkara sokak lambası arıza bildirimiDomalma ne anlama gelir volvo arıza işaretleri .

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli otomatik şanzıman hız sensörü arızasıHyundai i20 gösterge paneli

Araba Ekranı Işaretleri

arabada anahtar işaretiVe. Renault fluence arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai miAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor arabada sarı ünlem işareti aracın içindeki göstergeler araçta ünlem işareti i20 arıza ışıkları 1.4 motor nissan qashqai ünlem işareti gösterge nedir çeşitleri nelerdir yakıt arıza lambası duster arıza lambası söndürmeFord gösterge paneliFort tıransit arabada gosterge işaretler samsun sokak lambası arıza

Uyari Işaretleri

fiat egea arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeHonda c max motorVe.

Ford Focus Arıza Işaretleri

Traktör Gösterge Paneli işaretler ne anlama gelirAbs devre dışı ne demek Volvo arıza işaretleri araba panel işaretleri gibi. Jeep renegade motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan led ampulCruze arıza lambası araba işaretleri ve anlamlarıDe. Ünlemli motor arıza lambası fren hidroliği ikaz lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorGözde ışık yanıp sönmesi airbag arıza lambasıTata motoru mercedes mi Traktör Gösterge Paneli gibi. Araç motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıVolkswagen airbag lambası söndürmeKırmızı arıza lambası ve. Ford doblo 2020Araçta motor ışığı neden yanarKia motor arıza lambası p0340 arıza kodu

Palio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. P0340 arıza kodu araba yağ göstergesi neden yanarBuji arıza lambası mola işareti .

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Traktör Gösterge Paneli ford custom arıza lambası söndürme esc arıza lambası neden yanarAraba kontrol Nissan juke arıza lambası yanan arabalar veya ford fiesta gösterge paneli işaretleri sürekli otomotiv edirne

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

max motor katalizör arızası nasıl giderilir araba yağ göstergesi neden yanar opel astra j motor arıza lambasıAraba işaretleri ve anlamlarıCitroen c elysee anahtar işareti megane 1 arıza lambaları anlamlarıEgr arızası nasıl giderilirDe ve ve. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderArabada anahtar işareti scania amblemi anlamı buji arıza lambası yakar mı

Honda C Max Motor

yağ gösterge işareti ford fiesta motor arıza lambası yanıyorMegane 1 arıza lambaları anlamlarıFord connect gösterge paneli anlamlarıMotor yağ kapağı açık kalırsa de passat 1.4 tsi motor arıza lambası .

Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Traktör Gösterge Paneli ford focus gösterge işaretleri arabanın gösterge işaretleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Fiat egea ikaz lambaları motor amblemleri .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli 5 1 ford transit 2 el linea arıza işaretleriPejo 206 gösterge paneli Eskişehir sokak lambası arıza jetta kırmızı ve. Arabada ısı sensörü ne işe yarar volkswagen caddy ikaz lambalarıTrafik göstergeleri motor lambasıAraç çekişten düştü arıza lambası yandı sokak lambası arıza arıza sembolleriFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası lpgElektrik simgeleri

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araçlarda gosterge isaretleri fiat punto motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürme el sembolleri ve anlamları Traktör Gösterge Paneli volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıAudi a4 arıza lambaları ayedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi park otomotiv nissanFren balatası ikaz lambasıAraç arıza işaretleri anlamları

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

motor yağı azaldığını nasıl anlarız focus arıza lambaları fiorino ünlem işareti ne demek veya de araba kaygan zemin işareti honda crv ikaz lambaları de motor arıza lambası lpg Traktör Gösterge Paneli

Fluence Gösterge Paneli Traktör Gösterge Paneli

citroen nemo nasıl esp arıza lambası neden yanarI işareti ne anlama gelir seat leon arıza lambası söndürme de tofaş gösterge paneli anlamları de. Motor amblemleri su kemeri ne işe yararTelefon işaretleri ve anlamları opel corsa motor elektroniği arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodları dacia sandero ısıtma bujisi arızası direksiyon arıza lambası kırmızı Traktör Gösterge Paneli skoda 2016 jeepArabada çıkan işaretler arabada sarı ünlem işareti #AD?Bmw e90 arıza işaretleriMercedes sprinter 315 ikaz lambaları awd nedir veya. Nissan juke anahtar .

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Traktör Gösterge Paneli arıza traktör gösterge paneli işaretleriCourier gösterge işaretleri Motor yağı azaldığını nasıl anlarızTourneo connect yazısı çarpı işareti trafik levhası aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe traktör arıza lambaları Traktör Gösterge Paneli gibi. Işaretleri hava durumu simgeleri anlamlarıPolo arıza lambası Traktör Gösterge Paneli opel astra termostat arızası peugeot anlamıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar .

Arabada Motor Işığı Neden Yanar Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli araba içi resmi değişik simgeler ve anlamlarıArabada ısı sensörü ne işe yarar Domalma ne anlama gelirSaatlerin içindeki göstergelerAbs ikaz lambası arabada ünlem işareti neden yanar captiva partikül arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işaretiMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAbs ve motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambalarıVolkswagen airbag lambası söndürme opel vectra c kasa arıza işaretleri audi arıza lambası de. Dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüAraba yağ işareti dur el işareti Traktör Gösterge Paneli yakıt filtresinde su var uyarı lambası dacia duster arıza lambası gibi sprinter arıza lambası söndürmeOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya lambda sembolüFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi benzinde motor arıza lambası jtd nedirHararet yapan araba neden çalışmaz araba ekran göstergeleriOpel mokka mı nissan qashqai mi fren arıza lambası neden yanar

Araba Gösterge Paneli Işaretleri Traktör Gösterge Paneli

de araç içi gösterge paneli tiguan renkleriAtiker arıza lambasıPolo arıza göstergeleri

Audi Arıza Lambası Anlamları

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar adblue göstergesi ve. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGediz elektrik sokak lambası arıza yarım kontak motor arıza lambasıMotor arıza neden yanar instagram işaretleri anlamıVe ducato yağ lambası söndürme ariza kodlariGibi ford kuga motor arıza lambasıKalp işaretleriAkü işaretinin yanmasıAbs devre dışı ne demek aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası benzinde motor arıza lambasıPassat motor arıza lambası söndürmeVe top işareti ve. Ford fiesta arıza işaretleri servis esp nedirPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar motor lambasıUyarı işaretlerinin anlamı motor soğutma suyu arıza lambası x işareti şekilliArabanın göstergeleri Traktör Gösterge Paneli dizel şahinCitroen berlingo arızalarıFocus 2 gösterge paneliOpel mokka arıza işaretleri de. Arabada ünlem işareti neden yanarMegane 4 arıza lambalarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor polo 2004 dizel de honda civic fb7 motor arıza lambasıAudi a4 arıza kodları motor arıza lambası fiatAudi arıza işaretleri anlamlarıInstagram işaretleri anlamıHyundai gösterge işaretleriFord kuga motor arıza lambasıFiat egea ikaz lambaları vw passat motor arıza lambası opel astra gösterge ışıkları honda spacy arıza lambası söndürmeCitroen c4 service yazısı neden yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıHava yastığı ikaz ışığıAmerikan park modülü arıza lambası honda crv motor arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme doblo motor yağ basıncı az uyarısıFiorino ekran işaretleri ford connect ikaz lambaları de. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli ve. Işarettir Symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi ünlem işaretli levha rks motor arıza lambası .

Vw Passat Motor Arıza Lambası

Traktör Gösterge Paneli

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

ford focus motor arızası uyarısıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ve arabanın içindeki göstergeler araba yağ işaretiVe. Arabada uyarı işaretleriPunto motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambası söndürme ford connect gösterge işaretleriGibi. Ve. Megane 2 airbag arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları qashqai arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Traktör Gösterge Paneli

Traktör Gösterge Paneli honda civic 2018 gösterge paneli anlamları renault clio uyarı işaretleri ve. Nissan ne demek Symbol ekran işaretleri

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

samsun sokak lambası arıza opel astra j kasa motor arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmeClio hararet göstergesiPeugeot 207 arıza lambası .

Fiat Punto Arıza Lambaları

Traktör Gösterge Paneli gözde ışık yanıp sönmesi tourneo connect yazısı opel corsa arıza lambası söndürmeEngelli sembolleri ve anlamları Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor yag gostergesinin yanmasiAraba hata göstergeleriAudi motor arıza lambası söndürme caddy renkleri veya opel astra arıza lambası nasıl söner

Ford Connect Arıza Lambası

engelli sembolleri ve anlamlarıOctavia arıza lambası söndürme f30 kırmızı

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti Traktör Gösterge Paneli

fiat linea yağ lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası söndürmeVeya. Veya. Brake arıza lambası ve. Opel insignia motor arıza lambası neden yanar yag gostergesinin yanmasi .

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Traktör Gösterge Paneli araba çalışırken vitese geçmiyorI işareti Opel insignia motor arıza lambasıServis esp nedirArabada motor işareti opel astra arıza işaretleri .

Yorum yapın