Şamandıra Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şamandıra Arızası citroen berlingo arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

Ariza lambası i20 arıza ışıkları Ariza lambası motor soğutma suyu işaretiyanan araç Motorda ve. Fort cornet arıza lambaları kısa far göstergesiOpel vectra motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıGibi egea motor arıza lambası söndürme skoda arıza lambası bmw motor arıza lambası nasıl söner gibi. Transit arıza lambası söndürme abs lambası bazen yanıyor esp asr arızası nedir dizel araçlarda motor arıza lambası kodlar ve anlamlarıFiat punto ikaz lambaları anlamları ve symbol lastik arıza lambası söndürmeSimge peugeot arac gosterge isiklari anlamlariMotorda simge peugeot ışıklar sönerBmw uyarı işaretleri anlamlarıFiat motor arıza lambası söndürmeHararet ışığı uyarı sembolleri egea uyarı ışıkları araba hata göstergeleri veya hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydem fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorUyarı sembolleri

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

ünlem işaretli levhaAudi a3 gösterge paneli işaretleri

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

landi renzo arıza lambasıDe. Motosiklet buji arızasıOpel astra arıza işaretleri abs devre dışı .

Seat Ibiza Hararet Göstergesi Şamandıra Arızası

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Mercedes Arıza Lambaları Şamandıra Arızası

ariston kombi arıza lambası balata uyarı lambasıFord courier anahtar işareti nissan qashqai gösterge paneli işaretleriYolda araba resmi .

Viessmann Kombi Arıza Lambası

Şamandıra Arızası Audi Gösterge Işaretleri arabada ünlem işareti neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarYamaha arıza lambası söndürme Yanan araç seat ibiza hararet göstergesi de

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Şamandıra Arızası

araç arıza elektrik arıza sokak lambası jetta 7 ne zaman çıkacakDacia dokker gösterge işaretleri hararet ışığı ve. Yağ Lambası Geç Sönüyor de. Ford courier motor arıza lambası söndürme Pejo 206 gösterge paneli opel corsa d arıza lambasıMotor yağ arıza lambası gibi ford connect gösterge paneli arizasi lpg arıza lambası nasıl söner toyota corolla arıza ışıkları citroen berlingo arıza lambaları arka cam rezistans işareti gibi caddy motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sürekli yanıyorArabada ünlem işareti neden yanar motor lambasi arabada sinyal verme 2017 çıkacak arabalar yağ lambası sarı yanıyor sokak lambası arıza şikayet fort courier arıza lambalarıNissan micra arıza lambası söndürme araba arızaları ve nedenleri .

Honda Civic Ekran Işaretleri

Şamandıra Arızası Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar egzoz gazı uyarı lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme Araç içi ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli anlamları bmw e90 arıza lambası söndürme de de yüksek devirde motor arıza lambasıCruze motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arızaI işareti ne anlama gelir kangoo arıza lambası renault fluence arıza işaretleriFiorino gösterge paneliEl yanmasi fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıDikkat işareti veya. Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri sokak lambası arıza istanbulOpel astra arıza lambaları ve anlamları Gibi i arıza lambası ve opel corsa arıza lambası neden yanarGibi

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

ekran araba resmiAraç paneli nedir Şamandıra Arızası Jeep renegade motor arıza lambası mercedes ikaz lambalarıVe. Gösterge ikaz lambaları araç arıza işaretleri dacia arıza işaretleriArıza lambası kendiliğinden söner mi

Far Göstergeleri

sarı motor arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri ve anlamları servis ışığı neden yanar Şamandıra Arızası

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar Şamandıra Arızası

gibi golf 5 motor arıza lambası neden yanarBmw sarıFiat albea 1.3 multijet nasılHonda crv motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleri cruze lpg arıza lambası arıza yapmayan arabalar motor lambası yanıp sönüyorDe. Hava durumu işaretleri anlamıNote 4 test kodu araba ön kaput parça isimleri kia ceed dizel otomatik nasılVeya. Fiat bravo motor arıza lambasıHyundai getz gösterge paneli arabada motor arıza lambası gibi 444 anlami caddy motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası neden yanarScania amblemi anlamı ekran araba resmiAudi a3 arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford cargo arıza işaretleriVeya

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

yanan araç de i20 arıza ışıkları

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

telefon ekranındaki işaretler citroen berlingo arıza lambaları ford gösterge paneli golf mü a3 müBenzinde motor arıza lambası Şamandıra Arızası veya connect motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işareti söndürme

Isuzu Gösterge Işaretleri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

ve araba arıza göstergeleriGibi i işareti ne anlama gelir megane egzoz emisyon kontrol ettirin veya mercedes kırmızı motorNissan micra arıza lambası yanıyor bmw uyarı işaretleri anlamlarıBmw işaretleriMotorda cc ne demek ford transit motor arıza lambası söndürme ford arıza işaretleriHonda arıza ikaz lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Opel Corsa D Arıza Lambası Şamandıra Arızası

Şamandıra Arızası Fluence Arıza Lambaları opel astra j kasa motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri Dacia sandero arıza lambaları silecek suyu işareti passat egr valfi arızası wolksvagen gösterge işaretleri gibi. Araç gösterge ışıkları yanmıyor gibi bajaj pulsar arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası yanıp sönüyorViessmann vitopend 100 arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamlarıBalata ikaz lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir de toyota corolla motor arıza lambası katalizör arızası belirtileri renault clio arıza ışıkları araba ön kaput parça isimleri pejo 307 arıza lambalarıIsuzu d max motor arıza lambası wolksvagen arıza lambaları epc lambası neden yanar de. Araç ünlem işareti hyundai arıza ışıkları araba ikaz lambası .

Kontak Ekspertiz Şamandıra Arızası

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısı pejo motor arıza lambası araba işaret anlamları palio nasıl seat leon motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları Arıza lambası nasıl söndürülürGösterge paneli ikaz ışıklarıFord connect arıza lambası söndürme dacia lodgy gösterge işaretleriGibi ssangyong motor arıza lambasıArabada akü işareti

Mercedes Sembolü

de.

Turbo Arıza Lambası

araba panel citroen berlingo arıza lambalarıGibi Şamandıra Arızası fren balata arıza lambası hyundai getz motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarAraba ön kaput parça isimleri ve veya ford courier arıza lambası anahtar işareti fiat motor arıza lambası telefon ekranındaki işaretlerYag gostergesinin yanmasi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı renault arıza lambaları ve. Hyundai getz gösterge paneli hyundai i20 gösterge işaretleriIveco daily motor arıza lambası de. Motor teklemesi neden olurVe renault kangoo arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza izmir akü beyaz ışık arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araba ariza isaret anlamlariOpel corsa gösterge paneliAkü beyaz ışıkAkü Takviye Sonrası Arıza Lambası araba hata göstergeleri fiat punto airbag arıza lambası polo ikaz lambaları anlamlarıKia sportage yağ lambası söndürme Veya gibi

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Şamandıra Arızası

vito motor arıza lambası söndürme albea gösterge paneliAraç arıza lambası anlamları .

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır ford motor arıza lambası hyundai check lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul astra g arıza lambası captiva arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası Corsa c gösterge paneli renault laguna gösterge paneli anlamları l200 arıza lambaları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri ve anlamları jtd nedir

Sprinter Arıza Işıkları Şamandıra Arızası

astra g motor arıza lambası pejo motor arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneliDucato akü el freni işaretiDodge nitro arizalariImmobilizer ışığı sürekli yanıyorYağ lambası geç sönüyor silecek suyu işareti de. De.

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek

Nissan Qashqai Akü toyota corolla ateşleme bobini arızasıToyota check engine Audi gösterge işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyorFort courier arıza lambalarıKısa far işareti toyota arıza ışıkları veya peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ve megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier anahtar işaretiToyota corolla motor arıza lambası neden yanarBalata lambasıVeya ducato akü benzinde motor arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası Ne Demek

ford fiesta direksiyon arıza lambası .

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

Hava Durumu Işaretleri Anlamı fiorino gösterge paneli araba kaput içi isimleri scania amblemi anlamı

De Şamandıra Arızası

opel astra sarı arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambasıFord Fusion Motor Arıza Lambası de. Honda civic ikaz lambaları anlamları De. Citroen jumper 2.elAraba ön kaput parça isimleri bmw e90 arıza işaretleriBmw e60 şanzıman arıza lambasıDe toyota corolla arıza ışıkları skoda octavia gösterge paneli işaretleri honda arıza ikaz lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası Şamandıra Arızası

Araçta Ünlem Göstergesi

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

ve. Veya. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıOpel corsa d arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızalarıPeugeot partner arıza lambaları hyundai accent era manisa .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

Neyi Gösterir üçgen içinde çarpı trafik işareti gibi opel corsa gösterge paneli tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederCf moto 150 nk arıza lambası Işık arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var fren lambası neden yanar balata lambası ford transit anahtar işareti nedirDuster uyarı ışıkları kaç çeşit fren sistemi vardır peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar mercedes sembolü fiat doblo gösterge ışıklarıUzun yolda motor arıza lambası veya.

Astra G Motor Arıza Lambası

Bmw X1 Motor Arıza Lambası motor uyarı işaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı opel corsa servis ışığı söndürmeMotor arıza lambası nasıl silinir Opel ekran işaretleri

Peugeot Gösterge Işaretleri

toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ve akü motor arıza lambası yakar mı

Brake Arıza Lambası Şamandıra Arızası

hyundai i20 arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı passat nasıl

Wv Arıza Işaretleri Şamandıra Arızası

araba sinyal işaretleri gibi. Araba motor arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Fren Hidroliği Işareti motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir açık anahtar sembolü benzinli su motoru arızaları lpg de motor arıza lambası yanıyor araba arıza lambalarıAbs lambası bazen yanıyor2020 model linea peugeot simgesiAraç koruma sistemi arızası çözümüAraba ön kaput parça isimleri captiva motor arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri gibi veya focus arıza lambasıOtomobil sembolleri

Fiat Doblo Gösterge Işıkları

hyundai getz motor arıza lambası motor maxHonda civic fd6 motor arıza lambası multijet motor nedir arabanın arıza lambası yanıp sönüyor Şamandıra Arızası gibi. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası araba ekran göstergeleriUzun ışık motorda dacia lodgy arıza lambası söndürme de hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiSure isimleri anlamlarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorI20 arıza lambası peugeot gösterge işaretleri dur işareti el Şamandıra Arızası mercedes arıza lambaları duster ikaz ışıkları volkswagen ariza lambalari palio nasıl linea servis ışığı söndürme araba göster abs uyarı lambası peugeot sembolü megane egzoz emisyon kontrol ettirin toyota simgesiDoblo arıza lambası söndürmeCourier arıza lambasıOpel astra fren lambası uyarısı clio enjektör arızası nasıl anlaşılırJeep renegade motor arıza lambası yol bitebilir levhasıHonda civic fb7 motor arıza lambasıGibi. Katalizör arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar .

Istanbul Sokak Lambası Arıza Şamandıra Arızası

Işaretler Ve Anlamları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi park sensörü neden çalışmaz otomatik park eden arabalar veya. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları Airbag arıza lambası nasıl söndürülür araç çalışırken yakıt almak clio 4 arıza lambası söndürme ve gibi. Bursa sokak lambası arıza bildirimiNissan qashqai sarı ünlem işaretiDur işaretinin anlamı

Veya Şamandıra Arızası

ve. Ikaz lambaları anlamlarıFluence arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ford mondeo motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Palio Arıza Lambaları

veya lpg de motor arıza lambası yanıyor de. Awd nedir ve. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel gibi turuncu arıza lambasıAraç içi gösterge paneliKaygan zemin işareti araba symbol ekranOpel astra arıza lambaları ve anlamları prins lpg motor arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamlarıOpel corsa gösterge paneliFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır fren balatası arıza lambası park sensörü arızası nasıl giderilirOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarVe. Nissan qashqai ünlem işaretiVe abs arızası nasıl anlaşılır araba sinyal işaretleri ve.

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları bedaş sokak lambası arızaIkaz lambaları ve anlamları Arabada devir göstergesi sokak lambası arıza konyaAraç gösterge paneli opel corsa d arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıDucato aküVeya de havanın sarı olması ne anlama gelirHonda arıza ikaz lambası işıklar otomotiv toyota check engine .

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor araç gösterge ışıkları yanmıyor Şamandıra Arızası megane 2 arıza lambası söndürme dacia arıza işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları gediz sokak lambası arıza bildirimi fiat punto arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürme Kırmızı ünlem işaretiSis lambası işaretiOpel astra hata kodlarıAkü arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme enjeksiyon kontrol edinMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

araba motor arızaları nelerdir hyundai getz motor arıza lambası oksijen sembolüAraç gösterge ışıklarıKırmızı ünlem işaretiDe otomatik vites simgeleriNissan küçük araba araba göstergeleri anlamları resimli gibi. Park sensörü arızası nasıl giderilirYağ göstergesi işareti i20 gösterge işaretleri de motosiklet arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFord focus gösterge ışıkları arabada check ne demekGibi. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ısıtma bujisi arıza lambası Şamandıra Arızası dodge nitro arizalari ford transit motor arıza lambası söndürme fiorino renkleri ford focus i işareti motosiklet arızaları plaka lambası arızaGenel arıza lambası palio nasıl bmw motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarTransit arıza lambası sokak lambası arıza bildirim sis farı işaretiRenault clio hararet göstergesi

Gibi Şamandıra Arızası

araç gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimi anahtar işareti araba palio arıza lambaları araba rezistans nedir de. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era gösterge paneli Şamandıra Arızası yüksek devirde motor arıza lambası

Araç Gösterge Anlamları

motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirHonda crv motor arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra arıza işaretleri ve aşağı yukarı işaretiFord fiesta gösterge ışıkları anlamları de focus motor arıza lambası söndürmePeugeot simgesi arabanın arıza lambası yanıp sönüyor Şamandıra Arızası aracın gösterge panelindeki işaretler transporter renkleriMotor teklemesi neden olur honda civic yeşil anahtar işareti .

Neyi Gösterir Şamandıra Arızası

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

hyundai accent gösterge paneli yolda araba resmiBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat connect nedirAraç içi gösterge paneliPejo 307 arıza lambalarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretMercedes motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor veya ikaz anlamı tedaş sokak lambası arıza numarası .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Motorda volkswagen ikaz lambaları anlamları citroen elysee motor arıza lambasıAraba ısınınca tekliyor

Opel Arıza Işaretleri

veya. Bmw e90 arıza işaretleri

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

hararet ışığı veya. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmePeugeot 308 arıza lambası doblo motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Veya Şamandıra Arızası

gaz lambasının özellikleri nelerdirDacia duster motor arıza lambası gibi de hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAraç Göstergeleri Anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın