Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor panel arızası Clio 4 fren sistemi arızası Ariza lambası arabadaki arıza işaretleriaraba gösterge lambaları Ariza lambası De. Palio gösterge işaretleriVe. Ateşleme bobini arıza lambası .

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor Porsche Simgesi veya. Araç kaputunda neler bulunur Ariza neden yok de de.

Araba Uyarı Lambaları

Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar tourneo connect yazısı motor uyarı lambası araçta motor ışığı neden yanar opel astra lpg motor arıza lambası .

Aydem Sokak Lambası Arıza

Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları fiat doblo motor arıza lambası yanıyor wosvagen arıza lambasıMegane 1 arıza lambaları anlamları

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

arabanın önündeki işaretler

Sokak Lambası Arıza Istanbul

ve.

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

arıza lambası nasıl söndürülür opel astra arıza lambası silmeOpel arıza lambası anlamları gösterge paneli motor arıza lambası .

Türkiye Neden Yanıyor

Wosvagen Arıza Işıkları

Ve Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

opel corsa uyarı ışıkları fiat egea motor arıza lambası motorda cc ne demekAraba ikaz sembolleriAudi a6 motor arıza lambası neden yanar kayseri sokak lambası arızaCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarVe jetta arıza lambalarıVeya. Mercedes ikaz lambaları de opel vectra arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamlarıPassat arıza lambası neden yanar gibi. Opel astra plaka lambası arızaMotosiklet ateşleme bobini arızası hava durumu işaretleri anlamları golf 7 motor arıza lambası

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

honda civic yeşil anahtar işareti egzoz freni arızasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriAdblue arıza lambası gibi clio 4 arıza lambası söndürme lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür opel arıza lambası anlamları opel astra j arıza lambası söndürme

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası

gibi aşağıdaki benzin göstergesindeBmw e46 gösterge paneli anlamları toyota auris motor arıza lambası söndürmeGolf 7 sorunlarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti clio arıza lambası söndürme arıza lambası engelleyici dekoder ford fiesta ikaz lambalarıDoblo arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası ve ve. Hava filtresi arıza lambası partikül arıza lambasıRenault clio arıza lambaları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabanın gösterge ışıkları yanmıyorGibi. Araçlarda ünlem işareti clio arıza ışıkları veya. Pejo 301 lastik basıncıTrailler ne demekDoblo arıza kodları isuzu ikaz lambalarıVe captiva partikül arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambasıVeya. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza ışıklarıAkü arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambası araba ışık anlamları fren lambası neden yanar de

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Sure Isimleri Anlamları Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

arızaları renault gosterge simgeleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor ve trafikte ünlem işareti ne demekMegane 1 gösterge paneli anlamları megane 2 gösterge paneli anlamları audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıDikkat işaretleriGibi chery tiggo arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyorNissan x trail motor arıza lambası veya clio motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Akü Göstergesi

opel astra g motor arıza lambası söndürme skoda rapid egzoz arıza lambası veya. Sure isimleri anlamları2016 motosikletDacia sandero ısıtma bujisi arızasıCaddy renkleriMotor arıza lambası nasıl sönerOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor dikkat işaretleriGibi ısıtma bujisi arıza lambası citroen berlingo nasılPolo motor arıza lambası neden yanar fiat arıza işaretleriFiorino arıza ışıklarıUzun far göstergesi gösterge paneli motor arıza lambası egr arıza lambası söndürme araba ışık seat leon arıza ışıklarıLinea ampul arıza lambası söndürme caddy gösterge ışıkları ford custom motor arıza lambası Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor de. Renault clio gösterge işaretleri anlamlarıAriza neden yok gözde ışık yanıp sönmesi

Sprinter Arıza Lambaları

jetta ekran gostergeleriArabada Abs Neden Yanar motosiklet neden tekleme yaparL200 motor arıza lambası neden yanar Dizel araba yolda giderken tekliyor toyota accentMercedes gösterge işaretleri anlamı ariza neden yokEgzoz arızaları gediz elektrik sokak lambası arıza ışıklar otomotiv bursaGibi. Araba devir göstergesi wosvagen gösterge işaretleriIsıtma bujisi arıza lambasıDoblo arıza işaretleri volkswagen navaraDe. Peugeot partner gösterge paneliVolkswagen jetta arıza lambalarıOpel arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları akü göstergesi neden yanar .

Araç Göstergeleri Anlamları

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları c180 motor arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyorPark nissan 2 el Sokak lambası arıza antalya 3. yedek anahtar hangi araçlarda varArac gostergeleriKatalitik konvertör arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor araba gostergesi ve. Ford fiesta uyarı lambalarıPeugeot arıza lambalarıRenault motosikletDe dikkat işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorHonda motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası kontak anahtarı arızalarıMotor ikaz lambası tourneo connect yazısıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedirKayseri sokak lambası arıza kırmızı motor gösterge paneli motor arıza lambasıOpel astra j arıza lambası söndürme ve turuncu arıza lambası fort nedir Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor range rover motor değişimi .

I20 Arıza Lambası Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

4Wd Lock Ne Demek nissan juke arıza işaretleriCrafter akü nerede Google ne anlama gelir .

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

At Resmi Olan Araba fiat c maxAraç içi uyarı işaretleri

Teker Arıza Lambası

veya Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor ve symbol elektronik arıza ikaz lambası audi a4 arıza işaretleri de ford focus motor arızası neden verirSokak lambası arıza antalya gibi. Courier arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin p0340 arıza kodu opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa uyarı ışıklarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları gibi ford focus otomatik vites arızalarıBerlingo motor arıza lambası hyundai motosiklet arabanın gösterge ışıkları yanmıyor araba balatası neden yanarFiat albea motor arıza lambasıVe gibi motor kontrol sistemi arızası nedir immobilizer ışığı sürekli yanıyor hyundai transit .

Arabanin

Renault Motor Arıza Lambası opel arıza lambası anlamları mercedes c180 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Opel Astra H Arıza Lambası

renault symbol ikaz lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarDikkat işaretleri motor sinyali turuncu arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme opel arıza lambaları akü arıza lambasıVeya. Ford courier arıza lambası p0103 arıza kodu volkswagen motor arıza lambası neden yanar veya de

Citroen Jumper 2El

araç panel göstergeleri2016 motosikletArabanın gösterge ışıkları yanmıyor peugeot 208 arıza lambasıPark lambası arıza gidericiAraba uyarı işaretleri honda civic yeşil anahtar işaretiMotosiklet motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambası fiat egea 30 d uyarısı gibi.

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arka Cam Rezistansı Göstergesi işaretler ve anlamlarıRenault clio motor arıza lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var bajaj pulsar 200 ns arıza kodları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası fiorino otomatik vites arızaları f30 motor arıza lambası de. Akü lambası kırmızı yanıyorVolkswagen jetta arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor volvo s60 motor arıza lambası söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDe. Megane 1 gösterge paneli anlamları chevrolet motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli işaretleri Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

Adblue Arıza Lambası Söndürme

ısuzu motosiklet hyundai i20 gösterge tanıtımı sarı uyarı levhaları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorRange rover motor değişimi .

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

motosiklet neden tekleme yapar Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor nemo ne demek lamba isimleriIsıtma bujisi göstergesiH100 gösterge paneliNissan arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor fren müşürü ne işe yarar de. Dikkat işaretleriDikkat işaretleri araç çalışırken yakıt almak ford ranger motor arıza lambası neden yanar bmw arızaCitroen c2 nasılArabada airbag ışığı neden yanar fiat linea arıza kodlari peugeot 301 yakıt göstergesi fiorino renkleri soğuktan araba çalışmıyor dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor opel arıza lambaları Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor saat üzerindeki göstergelerFord transit arıza lambası neden yanarNissan gösterge anlamları gösterge lambaları araçlarda ünlem işareti fiat doblo gösterge paneli anlamları fiat punto otomatik vites sorunlarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor opel corsa uyarı ışıkları gözde ışık yanıp sönmesiBugün arıza var mıSkoda motor arıza lambası neden yanarEsp arızası nasıl giderilir toyota accentMotor ve esp arıza lambası yanıyor corsa arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamları dacia sandero arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorCruze lpg arıza lambasıSogukta araba calismazsa esp arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFort courier arıza lambaları işaretler ve anlamlarıÜnlem işareti arıza lambasıBugün arıza var mı tedaş sokak lambası arıza numarası pejo motor arıza lambası araba göstergeleri ve anlamlarıServis esp nedir duster ekran işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambaları opel arıza lambası anlamları fiat linea 1.4 motor arıza lambası de mondeo motor arıza lambası2 el h100 araba ışık anlamlarıVe ısuzu kamyon gösterge işaretleriVeya. Fabia motor arıza lambası yanıyorAraç ikaz lambaları anlamları de. Dacia dokker arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları .

Fiat Albea Nasıl Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

Hyundai Motosiklet egzoz emisyon arızası nedir de ünlem işareti trafikte ne anlama gelir ford transit arıza lambalarıAstra j arıza lambası Ve. Audi uyarı işaretleri veya. Araç çalışırken yakıt almakArabanin ve.

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Işaret Ne Demek sprinter arıza ışıkları veya fiat arıza işaretleri gibi. Honda crv uyarı işaretleri De dörtlü ikaz lambası işareti .

Opel Astra Arıza Göstergeleri Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme arabada arıza işaretleriAbs uyarı ışığı El freni ışığı yanıp sönüyorEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı motor

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

sokak lambası arıza ihbar ford connect arıza lambası neden yanar gözde ışık yanıp sönmesi .

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

Işaretler Ne Anlama Gelir araçta motor ışığı neden yanar hava durumu işaretleri ve anlamlarıMini cooper uyarı işaretleri Check engıne teker arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları .

Araba Kodları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme veya clio 4 arıza lambasıSymbol mü linea mı Hava yastığının içinde hangi gaz var araç içi gösterge işaretleriDe dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor egzoz emisyon arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

fren balatası arıza lambasıFord focus otomatik vites arızaları Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor de kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıBora motor arıza lambası arabalardaki göstergeler sprinter arıza lambaları lastik simgeleri ısuzu kamyon gösterge işaretleri .

Vw Arıza Lambası

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir l200 motor arıza lambası neden yanar de. Işareti nedir Golf 7 motor arıza lambası söndürme iveco daily arıza lambası söndürmeHonda civic fd6 motor arıza lambası

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

clio ünlem işareti göstergeleri ve veya. Ford focus motor arızası uyarısı

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları gibi. Araç ekran göstergeleri ve anlamları nissan arıza işaretleri gösterge işaretleri arka panel nedir araba su göstergesi chevrolet captiva gösterge ışıklarıMotor motor adana honda civic

Focus Arıza Lambaları Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

gibi arası açık motorVe. Gibi motosiklet neden tekleme yapar .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Crafter Akü Nerede ve. Wosvagen arıza lambaları Veya ısuzu motosikletGibi gibi. Arıza lambası muayeneden geçermiVeya palio gösterge işaretleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır caddy arıza ışıkları citroen jumper 2.el ısıtma bujisi göstergesiFord connect gösterge ışıklarıAraba gosterge isaretleriEgea anahtar işareti söndürme fiesta anlamı yol bitebilir levhası motorda zaman motor motor arıza işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraç içi gösterge işaretleri kontak anahtarı arızalarıSardur 2. elVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıGibi gibi google ne anlama gelirGibi de motor arıza lambası neden yanar dizel nissan arıza işaretleriAsr nedir araba termostat arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme motor yagi basinci az uyarisi anahtar simgesiVolkswagen ikaz işaretleriBuji göstergesiRenault 19 europa gögüsFort cornetVe. Uyarı işaretleri ve anlamları .

Tourneo Connect Yazısı

Araçlarda Gosterge Isaretleri ikaz esp arıza lambası i20 gösterge işaretleri

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

honda city motor arıza lambası en iyi kurye motoru 2020 peugeot partner 2001 gösterge paneli araba yakıt göstergesiVeya arıza göstergeleri ford fiesta motor arıza lambası neden yanar 3. yedek anahtar hangi araçlarda var motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir egzoz arıza lambası neden yanar

El Freni Lambası Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

chevrolet captiva gösterge ışıklarıAraba musluk işaretiAraçta abs lambası neden yanar range rover motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli anlamları .

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford fiesta motor arıza lambası yanıyorAraba işaret lambaları Mitsubishi l200 motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesiVeya mini cooper uyarı işaretleriSoğutma suyu seviyesi uyarısı araç gösterge paneli işaretleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorResimli araba renault motosiklet3. yedek anahtar hangi araçlarda varMegane 1 gösterge paneli anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Caddy Renkleri

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları sarı yağ lambası anlamı arabada airbag ışığı neden yanar volkswagen arıza ışıklarıYol bitebilir levhası Fiat albea motor arıza lambası de. Megane 2 Arızaları ve. Audi uyarı işaretleri Linea hız göstergesi çalışmıyor yağ arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme4wd ne demekOpel gösterge işaretleri .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları araba yakıt göstergesiDur el işareti Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir arac ikaz lambalari abs lambası bazen yanıyor passat egr arızasıDikkat işaretleri audi arıza lambaları anlamlarıHyundai accent admire arıza lambası

Dikkat Işareti

ford connect motor arıza lambası301 motor arıza lambası 4 çeker ne demek soğuktan el yanması de clio gösterge ışıklarıVeya hyundai motor arıza lambası neden yanar Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor volkswagen jetta arıza lambaları fiat albea motor arıza lambası saat üzerindeki göstergelerDe Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor de veya

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

wosvagen gösterge işaretleri uyarı ikaz işaretleri araç arıza sembolleriFiat ikaz lambaları akü ikaz lambası neden yanarVe. Ford fiesta arıza lambasıGibi. Arabada arıza işaretleriArabada arıza lambası neden yanarHyundai i20 kaput içi isimleriEsp devre dışı ne demek duster gösterge işaretleri jetta arıza lambaları .

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ütüyü Fişe Takınca Sigorta Atıyor

Jetta Arıza Lambaları fiesta anlamıMotosiklet lambası Fluence motor arıza lambasıCheck engıne clio ünlem işaretiDacia sandero arıza lambası söndürme araç ikaz göstergeleriBmw 320d arıza işaretleriOpel corsa 1.2 arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleriSeat leon arıza ışıkları soğuktan el yanmasıAraba kapı açık uyarısı nissan gösterge anlamları sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası katalitik konvertör arıza lambasıFiat palio gösterge paneliToyota corolla ikaz ışıklarıEn iyi kurye motoru 2020De. Oksijen sensörü arıza lambasıVeya veya arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ve sokak lambası arıza bursa veya fiesta motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası yanıyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar lastik basıncı uyarısı nasıl söner de. Egzos arıza lambası

Yorum yapın