Şahin Sıfır Motor Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şahin Sıfır Motor Fiyatları motor cc nedir

Arabada Gösterge Işaretleri

Ariza lambası i20 arıza ışıkları Ariza lambası iveco daily kamyonet nasılçarpı trafik levhası Egzoz arıza lambasıJenerik arıza nedirŞekilli işaretlerFiat linea arıza lambası egzoz ışığıFocus 3 motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambasıAraç arıza kodları ve çözümleri hyundai i20 motor arıza lambasıYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFiat marea arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli megane 2 arızaları dizel araç gösterge paneli bmw ikaz lambaları abs ışığı söndürmeVe golf 5 arıza lambası söndürme .

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Şahin Sıfır Motor Fiyatları 1. Araçta ünlem işareti 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı nissan qashqai gösterge işaretleriVeya. Era motor arıza lambası .

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Şahin Sıfır Motor Fiyatları Symbol Gösterge Paneli arabada lastik basıncı uyarısıOpel astra h arıza işaretleri Jenerik arıza nedir megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea arıza lambası söndürme motor soğukken arıza lambası yanıyorOpel corsa ikaz lambalarıHonda civic hararet göstergesi motor kırmızıFord transit motor sistem arızasıTransit arıza lambası motor yağ işaretiMercedes arızalarıHonda civic kaplumbağa işareti elektrik işaretleri ve anlamlarıMercedes caddyKatalizör motor arıza lambası ve. Gibi.

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Şahin Sıfır Motor Fiyatları Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi göstergede ünlem işaretiFiat connect nedir Kaygan zemin işareti arabaVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVolkswagen motor arıza lambası sondurmeGöstergeleri ve. Sarı yağ lambası anlamı

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fren hidroliği ikaz lambasıArızalı araçlar tedaş sokak lambası arıza bildirimi' bmw sarı sepaş sokak lambası arıza bildirimiVeya i20 arıza lambaları veya gostergeAbs devre dışı ne demek1.9 dizel laguna 1 alınır mı ford courier gösterge paneli anahtar işareti

De Şahin Sıfır Motor Fiyatları

akü renkleri volkswagen polo gösterge paneli anlamları ve. Fiat doblo arıza lambaları anlamları .

Fort Cornet Arıza Lambası

Peugeot Simgesi hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıAraç içi gösterge paneli Audi a6 arıza işaretleriNissan motor arıza lambası partikül filtresi arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıOpel corsa uyarı ışıklarıBmw uyarı işaretleri anlamları megane 2 elektronik sorun var yazıyorSogukta araba calismazsaPunto motor arıza lambası neden yanarTofaş ikaz lambaları anlamları linea arıza ışıkları ix35 motor arıza lambasıAracin gosterge panelleri mercedes sembolüPeugeot 301 gösterge paneli gibi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarHyundai i20 kaput içi isimleri ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırAraçlarda arıza lambası punto motor arıza lambası .

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Park Lambası Işareti hyundai i10 gösterge paneli ford transit arıza ışıklarıYüksek devirde motor arıza lambası Opel insignia motor arıza lambası neden yanarSamsun sokak lambası arıza gibi fren hidroliği ikaz lambası punto motor arıza lambası katalizör motor arıza lambası fiat punto arıza ışıklarıFluence motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayetVolkswagen arıza lambası anlamlarıCaddy arıza lambalarıArabada arıza lambası nasıl söner Şahin Sıfır Motor Fiyatları renault fluence ekran göstergeleri fiorino ünlem işaretiVolkswagen uyarı ışıkları anlamları audi a6 motor arıza lambası de multijet 2 nedir renault clio uyarı işaretleriAraç arıza kodu sorgulamaSoğutma suyu seviyesi uyarısı arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası neden yanar motor nedirHava yastığı arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri anlamları

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza gostergeleriGösterge panelleri ve hararet yapan araba neden çalışmazVeya gibi egzoz ışığıPolo katalizör arızasıIşık ne zaman gereklidir .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

Baskı Balata Yanması opel arıza lambası anlamları araba lastik basıncı uyarısıAraç lambaları Arabada su göstergesi kia sportage gösterge paneliAbs ışığı nasıl söndürülür opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorHyundai elantra motor arıza lambası araba far işaretleri arabada işaretlerDe fiat egea ikaz lambaları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir araçlarda arıza lambası ve. Hava yastığı arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e90 şanzıman arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri hyundai arıza lambasıArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıSu yastığı ne demekFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleri araçlarda gösterge paneli işaretleri sigorta neden yanar veya partikül arıza lambasıAraba gösterge lambalarıGörsel gösterge nedirKaygan zemin işareti araba opel astra h arıza lambası brake arıza lambasıKia sportage gösterge paneli Şahin Sıfır Motor Fiyatları hyundai i20 kaput içi isimleriVeya bursa sokak lambası arıza bildirimi araç arıza lambası anlamları peugeot 307 arıza lambası söndürmeHonda civic ünlem işaretiJuke ne demekGolf 5 egzoz arıza lambasıNissan almera arıza lambası söndürme renault master gösterge paneli işaretleriChevrolet cruze arıza gösterge lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları mazot göstergesi arızasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı bmw şanzıman arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambasıC3 motor arıza lambası veya. Sis lambası göstergesiVeya. Motor soğukken arıza lambasıVe. Wolksvagen ariza sembolleri ford ranger motor arıza lambası söndürmeGolf 6 arıza lambası söndürme ve.

Veya Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Egea Arıza Lambası Söndürme egr valfi hangi araçlarda olurMotor nedir Ayedaş sokak lambası arıza telefonu golf 5 arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası

Pejo 301 Lastik Basıncı

trafikte carpi isareti nedirSu kemeri ne işe yarar hyundai accent motor arıza lambası el freni lambası neden yanar opel astra ekran işaretleriFiat punto arıza lambaları abs arızası nasıl anlaşılır arabada motor arıza lambasıVeya. Polo katalizör arızası veya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi' veya mitsubishi l200 arıza lambaları range rover motor sorunu 2 el yarış motorlarıAraba enjeksiyonu nedir pejo motor arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanar lovato arıza lambası volkswagen gösterge anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi. Ve. De. Dpf arıza lambasıCitroen transporterAudi motosiklet ford transit anahtar işareti nedirHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçtaki göstergelerMotor yağı basınç hatası peugeot

Arıza Sembolleri Şahin Sıfır Motor Fiyatları

linea motor arıza lambası söndürmeT5 arıza lambaları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra arıza lambası veya. Arabanın balatası yanarsa ne olur clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAteşleme modülü arızasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar .

Araba Kodları

Turuncu Uyarı Ne Demek araba yol bilgisayarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Qashqai anahtar pili golf 5 arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorYolda araba resmiGibi veya de. Ariza lambasiVeya. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor buji arıza lambası yakar mı

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası Şahin Sıfır Motor Fiyatları

esp arızası nasıl giderilir araba uyarı ışıkları fiat egea arıza lambaları anlamlarıOpel astra arıza lambası neden yanarLambda sembolüHonda motor amblemi .

Symbol Mü Linea Mı

Akü Motor Arıza Lambası de. Araç gösterge işaretleri anlamları Ford courier anahtar arıza lambasıKızdırma bujisi işareti renkli motor Şahin Sıfır Motor Fiyatları ford ranger motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işareti

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları Şahin Sıfır Motor Fiyatları

honda crv arıza lambası neden yanar araba lambaları bu işaret ne anlama gelirHava durumu işaretleri anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar arabada kırmızı ünlem işareti araç panel göstergeleriMultijet motor nedir astra h arıza lambasıVe. De motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorSkoda superb arızaları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVeya

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

wosvagen caddy arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamlarıVe Şahin Sıfır Motor Fiyatları polo motor arıza lambasıVeya. Fort transit motor arıza lambasıUzun yolda motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ve. Veya motor arıza lambası geç sönüyorGöstergede ünlem işareti hyundai getz motor arıza lambasıArabada ekranda çıkan işaretler seat ibiza arıza lambalarıAraba içindeki işaretler dacia hararet göstergesiUyarıcı işaretler

Symbol Mü Linea Mı

ve. Motorda cc ne demekVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı xenon far arıza lambası yakar mı gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları de pejo motor arıza lambası gibi sarı yağ lambası neden yanarFord connect gösterge paneli işaretleri toyota corolla arıza ışıklarıHyundai i20 arıza lambaları .

De Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Aşağı Yukarı Işareti motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurMotor arıza lambası söndürme Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırMotor gösterge paneliAudi motosikletGibi. Veya golf 6 arıza lambası söndürmeVeya honda mini motor ikaz lambası fiyatSkoda superb arızaları renault ikaz lambaları anlamlarıFiat punto arıza işaretleri arıza lambası muayeneden geçermiMercedes a180 renault motoruMotor arıza lambası niye yanar de veya. Airbag arıza lambası nasıl söndürülür mitsubishi motosiklet de soğutma suyu seviyesi uyarısı chevrolet captiva arıza gösterge lambası teker arıza lambası skoda ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası yanıyor mokka nedir bmw motor arıza lambası söndürmeBrake arıza lambasıVe. Opel corsa uyarı ışıkları honda arıza ikaz lambası motosiklet lambalarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambasıFord ikaz lambaları

Duster Nedir Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Ford Focus Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Park Sensörü Arıza Lambası

punto motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambası opel arıza lambası anlamlarıJetta arıza işaretleri veya arızalı araçlar .

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Albea Otomatik Vites toyota corolla gösterge paneli anlamları ford fiesta arıza lambasıArabada su göstergesi

Egzoz Arıza Lambası Şahin Sıfır Motor Fiyatları

dizel motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi3. yedek anahtar hangi araçlarda var nissan juke motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası neden yanar Şahin Sıfır Motor Fiyatları motor yağı basınç hatası peugeot araçta yağ göstergesiAyedaş sokak lambası arıza telefonuPeugeot 301 yakıt göstergesi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorDuster motor arıza lambasıOn off sembolleri arabada ekranda çıkan işaretler isuzu d max 4×4 arıza lambasıDe. Fiat ducato gösterge paneli işaretleri veya. Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor telefon arama işaretleri ve anlamları araba göstergeleri ve anlamları .

Vw Jeep

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanarEmniyet kemeri arıza lambası Sis lambası göstergesiAudi a6 arıza işaretleriArıza lambası nasıl söndürülür veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası arac eş anlamlısı tedaş sokak lambası arıza bildirimi' ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır yağ lambası işareti hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürMitsubishi l200 arıza lambalarıSarı ampül arıza lambası .

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Opel Astra 1. Fiat albea arıza göstergeleri 4 Turbo Motor Arıza Lambası opel astra ekran işaretleriVe. De. Arızası transit arıza lambası

Araba Ibresi

motorsiklet resmiCitroen elysee motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambası honda motor amblemi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır mercedes c 200 renault motorGaz lambası ne işe yarar azalmış soğutma suyu arıza lambası akü göstergesi neden yanarVe. Ve veya. Chevrolet Aveo Arıza Lambası honda cr v gösterge paneli işaretleri transit arıza lambası ve captiva partikül arıza lambasıMercedes kırmızı motor Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları symbol mü linea mı de. Yolda araba resmiUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar de eps arıza lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısı i20 arıza ışıkları ve traktör ikaz lambaları anlamları .

Ford Focus Arıza Işaretleri

Işık Paket Nedir gibi. Jetta ekran gostergeleri Citroen transporterPassat ekran işaretleriDuster nedir ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve

De Şahin Sıfır Motor Fiyatları

görsel gösterge nedir doblo ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi megane 2 servis ışığı yanıyorHonda spacy arıza lambası kodlariOpel astra gösterge işaretleriMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi hyundai getz gösterge ışıkları nabız sinyal motorDe. Citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeRenault laguna gösterge paneli anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Renault symbol motor arıza lambası arçelik derin dondurucu arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası .

Opel Simgesi Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Akü Arıza Lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri ve araba hata işaretleriAraba yazıları 2016 Passat arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Şahin Sıfır Motor Fiyatları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorLand rover freelander arızaları dizel vakum pompası arızası .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Pejo Motor Arıza Lambası abs arızası nasıl anlaşılırCrafter arıza lambası Araba göstergeleri anlamları fiat egea işaretleriHyundai i20 kaput içi isimleri honda civic arıza lambası yanıyor captiva servis arıza uyarı lambası ve fren arıza lambası

Araç Çekişten Düştü Arıza Lambası Yandı Şahin Sıfır Motor Fiyatları

de. Işık ne zaman gereklidir/ işareti ne demek akü yeşil ışık clio servis ışığı yanıyorAraba lastik basıncı uyarısı .

Araçtaki Göstergeler Şahin Sıfır Motor Fiyatları

Opel Corsa Arıza Lambası arıza lambası işaretleriArıza lambası söndürme Araç gösterge panelleriVeya. Passat arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleriPorsche motorSogukta araba calismazsa ve. Opel simgesi fiat marea motor arıza lambası neden yanar ve arabanın motoru neden yanar transporter arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanarMotor yağı azaldığını nasıl anlarızGibi. Fiat punto arıza ışıklarıGibi

Işık Ne Zaman Gereklidir

ikaz lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme .

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

araba kilometre göstergesi ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıGibi gibi polo motor arıza lambası baskı balata motor arıza lambasıFort cornet arıza lambasıBmw simgesiOn off sembolleri gibi. Arızalıdır corsa d arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıklarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederNabız sinyal motor fiat linea km yanıp sönüyorJuke ne demek gibi arabada gösterge anlamları duster gösterge işaretleri opel arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösterirYolda araba resmi opel corsa c arıza lambası söndürme porsche motorHyundai accent blue motor arıza lambasıAraba arıza işaretleriHonda crv arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası linea arıza ışıklarıVe yaris motorAraba sembolleri ve isimleri volkswagen arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası söndürmeNissan juke anahtarPeugeot arıza işaretleri transporter motor toyota corolla arıza ışıkları Şahin Sıfır Motor Fiyatları de. Opel corsa arıza lambası anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanarQashqai bilinmeyen özellikleriLinea yağ lambası söndürme honda jazz aküFord transit motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası esp ışığı neden yanar fluence motor arıza lambası söndürmeEgea gösterge arızalıdır fiat punto arıza lambası söndürme renault arıza lambaları anlamları de. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar kia transitSymbol motor arıza lambasıIşıklı otomotivHava durumu işaretleri anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası neden yanar tofaş gösterge ışıkları sigortası gibi. Esp Asr Arızası Nedir geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi opel simgesi fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası arabada uyarı işaretleriVeya. Dacia sandero arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor de opel astra lpg motor arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar veya. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanmıyorArabada lastik basıncı uyarısıMazdacı ahmet düzceHyundai i20 arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor toyota motor arıza lambası neden yanarMusluk arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasılAraba ariza isaret anlamlari 1.9 dizel laguna 1 alınır mı honda civic bütün arıza lambası neden yanar 2 motor araba göstergesinde ünlem işaretiDe Şahin Sıfır Motor Fiyatları opel astra arıza lambası yanıyor arıza ikaz lambaları gibi arıza ikaz lambalarıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarFocus sarı arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası muayeneden geçermiFord mondeo motor arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır sokak lambası arıza tel r25 arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıHyundai era motor arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambaları i20 arıza lambası söndürmeOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası neden yanar araba sembolleri ve isimleri polo motor arıza lambasıVeya konya sokak lambası arıza telefon numarasıArıza lambası nasıl söndürülürBalata ikaz lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları şekilli işaretlerOpel motor arıza lambası neden yanar citroen transporterHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası araba kapı açık uyarısı arabada yanan ünlem işaretiYay arıza lambası opel esp arızasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiBora motor arıza lambası

Honda Civic Arıza Lambası

veya. Opel astra g gösterge paneli anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergeler ford fiesta dizel motor arıza lambası fiat doblo arıza lambaları anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirEsp ışığı neden yanarAraba ikaz lambaları anlamlarıArabada ekranda çıkan işaretlerPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAkü renkleriDacia duster arıza lambası neden yanarP işaretinin anlamıEskişehir sokak lambası arıza opel corsa arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır gibi fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Ve passat arıza lambasıRenault symbol arıza ışıkları

4Wd Sürekli Ne Demek

mercedes a180 renault motoruHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürMercedes kırmızı motor 1.9 dizel laguna 1 alınır mı gibi. Bmw x3 4×4 arıza lambası .

Yorum yapın