Ford Transit Balata Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Transit Balata Lambası honda arıza lambaları

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Ariza lambası fiat linea uyarı ışıklarıopel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Ariza lambası Bmw akü arıza lambasıBmw akü arıza lambası araba gösterge anlamlarıHonda civic ünlem işareti arıza 5 passat b7 gösterge paneli focus arıza lambaları ve jetta ikaz lambaları anlamlarıVeya honda civic arıza kodları focus 1 gösterge paneli anlamları gösterge paneli motor arıza lambası honda city motor arıza lambası .

De Ford Transit Balata Lambası

Ford Transit Balata Lambası Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır enjeksiyon arıza lambası motor renkleriAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Land rover freelander arızaları fiat egea arıza kodları de gösterge paneli motor arıza lambası Ford Transit Balata Lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeToyota corolla ateşleme bobini arızası p işaretiEnjeksiyon nedir araba dacia arıza ışıkları c200d motor arıza lambasıGibi bmw e60 şanzıman arıza lambası 4wd nedirGibi ve. Ikinci el yarış motorlarıNissan x trail şanzıman sorunuDacia duster motor arıza lambası söndürmeFiat arıza lambaları nissan juke kırmızı motor arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesiVe fren balatası aşınma uyarısıGibi. Akü yeşil ışık yanmıyorToyota corolla 1.4 d4d check engine işaret anlamı honda arıza lambaları katalitik konvertör arıza lambası sondurme .

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Balata Lambası

Passat B7 Gösterge Paneli new holland arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araç uyarı ışıkları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorMazot göstergesi çalışmıyor araba sinyal işaretleri renault symbol elektronik arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve. Honda civic arıza kodları toyota arıza lambasıOpel corsa servis ikaz ışığı veya. Motor arıza işareti de. Ford fiesta sarı ünlem işareti duster arıza ışıkları ve bmw a180

Yağ Gösterge Işareti

gibi gibi dacia arıza lambası neden yanar de. Hava yastığı arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası honda crv uyarı işaretleri sinyalli araba Ford Transit Balata Lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılırDs ışığı mavi yanıp sönüyorPeugeot 3008 motor arıza lambasıBmw far arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar dacia hararet göstergesiAraç göstergeleriEgr valfi motor arıza lambası .

Ford Transit Balata Lambası

Sokak Lambası Arıza Izmir ve. Hyundai getz arıza lambası söndürme Laguna 2 gösterge paneliLogan arıza lambası gibi peugeot 308 motor arızası uyarısıFord motor arıza lambası veya. Yakıttan dolayı motor arıza lambası ford focus arıza lambası yanıyor p/s arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorCitroen berlingo renkleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ısıtma bujisi ikaz ışığıFiat egea arıza kodları sokak lambası arıza izmirAraç arıza sembolleri honda arıza lambalarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambasıSym motor arıza lambası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ford lpg kaynaklı motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri gibi. Uyarı lambaları honda pcx arıza lambası fren balatası aşınma uyarısıGibi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Fren Ikaz Lambası

motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor araç içi gösterge anlamlarıEl motor kilidi aktifOpel corsa arıza kodları anlamları focus arıza lambası söndürme transporter gösterge paneliŞekilli furkan yazısı dacia duster arıza lambası söndürmeHonda işaretiCheck arıza lambasıIşaretlerinin anlamlarıDucato arıza lambası pejo 206 arıza lambaları motorsiklet arızaları ve Ford Transit Balata Lambası stepway arıza lambası söndürme

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

ford mondeo motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza ışıkları .

Ford Focus Gösterge Anlamları

Gösterge Lambaları araba göstergeleri aracın yağ lambası yanıp sönüyorFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Fluence bakım ışığı söndürmeSarı motor arıza lambasıGibi. Renault clio ikaz lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambasıPunto arıza lambaları bmw motor arıza lambasıVe. De

Mercedes Uyarı Işaretleri

arabada arıza lambası nasıl sönerPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri fiorino renkleri gibi egea motor arıza lambası sarı yanıyorTüplü arabada motor arıza lambasıArıza sembolleri yağ basıncı düşüklüğüTransporter Arıza Lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası fort transporterMotor arıza lambası niye yanar El freni işaretiVeya. Veya gösterge işaretleri ve anlamları derhal durulması gereken ikaz ışığı boxer motor nedirTehlikeli araba crafter arıza lambalarıR25 arıza lambası veya honda civic motor arıza lambası neden yanar ve golf 7 motor arıza lambası neden yanar motor sinyaliFord focus motor arızası uyarısı

Araba Anlamı

clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin focus 2 motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleriCruze arıza gösterge lambasıSokak lambası arıza ayedaş ünlem işareti arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambası Ford Transit Balata Lambası arka cam rezistans işareti bedaş sokak lambası arızaMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor motorsiklet arıza lambasıDikkat sembolüFort transporter honda crv arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları fiat fiorino arıza lambası audi motor arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıPassat uyarı ışıkları opel astra motor arıza lambası veya citroen c4 otomatik vites arızaları

Golf 4 Arıza Lambaları

passat motor arıza lambası Ford Transit Balata Lambası astra ne demek fiat fiorino arıza işaretleriDacia arıza lambası neden yanar .

Ford Transit Balata Lambası

Check Lambası araba ekran resimleriArabadaki işaretler Gibi opel corsa arıza işaretleriArabada yağ işareti .

Fiat Fiorino Arıza Lambası

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları de arabadan benzin çekme corsa c arıza lambası ford arıza işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergeleri aracın gösterge paneliEgea plaka lambası arıza ve polo arıza lambalarıSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıClio 2 arıza lambası söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanar yamaha delight arıza lambası söndürme nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedirAstra j motor arıza lambasıDoblo arıza ışıklarıTurbo arıza lambası dacia dokker arıza lambası fiat arıza işaretleri araba ikaz sembolleri ve linea arıza lambası araçlarda ariza işaretleriAraç ikaz ışıkları anlamlarıOpel astra egzos arıza lambasıEgr arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor aktif motor kaputu arıza renault 19 europa klima kontrol paneli audi a4 otomatik vites sorunları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arıza arabada yağ göstergesi yanarsaPark nissan egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor bmw far arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri işaretleri Ford Transit Balata Lambası gibi Ford Transit Balata Lambası araba kaygan zemin işaretiAmpul arıza lambasıAraba göstergeleriIşaret ve anlamlarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli caddy arıza ışıkları nissan qashqai ünlem işaretiFord connect motor arıza lambası neden yanarGetz motor arıza lambasıHız sabitleyici işaretiHonda arıza lambaları gibi. Opel corsa gösterge paneli gibi de rakun isimleri mindray defibrilatör arıza lambası fren ikaz lambasıFocus arıza lambası

Caddy Arıza Lambaları

polo yağ lambası yanıp sönüyor ford transit motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları arabada akü lambası neden yanarVeya. Arabada enjeksiyon arızası nedir balata arıza lambası veya. Opel vectra b kasa arıza lambası de. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor citroen berlingo arıza lambasıArabada çaydanlık işareti ve araç lamba işaretleri veya. Teknolojik semboller ve anlamları opel corsa arıza lambalarıAraç muayene motor arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıGibi. De araba ön panel ford courier yağ lambası neden yanarAraç arıza kodları ve çözümleri esp ne demek arabada fiat palio gösterge paneli honda city motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir veya.

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Ford Transit Balata Lambası

Bmw Arıza araba sembolleri ve isimleri facebook işaretleri ve anlamları audi a3 arıza işaretleriAraç uyarı ışıkları

Araba Motor Resmi Ford Transit Balata Lambası

veya. Megane 2 motor arıza lambası fren arıza lambasıIşık hız motor arıza lambası ünlem işareti .

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Paneli renault symbol elektronik arıza lambası araba üzerinde anahtar işareti kaygan zemin işareti arabaAraba gösterge simgeleri Kombinin arıza lambası araç içi işaretler motor yağı arıza lambası adblue arıza lambası ve ve işaretler ne anlama gelir vw bora arıza lambası söndürmeFord focus motor arızası uyarısı araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorArabadaki göstergeler park nissan stop işareti araçta yağ göstergesi opel corsa c arıza lambası söndürmeTransporter gösterge paneliOpel motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Renkleri Ford Transit Balata Lambası

Araba Kontrol sembol işaretleri2013 model dacia dokker Ford courier yağ lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambasıMegane 2 oksijen sensörü arızası opel sembolüArabanın içindeki göstergeler ford transit uyarı işaretleriGibi laguna 2 gösterge paneliMegane 2 elektronik sorun var yazıyor ara kat nedirGediz sokak lambası arıza bildirimi arabada yağ işareti

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

kaygan yol arıza lambası

Araba Kodları

dikkat sembolü ticari cikmasi araçlar nissan motor audi a4 gösterge paneli işaretleri volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları alfa işareti nasıl yapılır fiat linea ikaz lambalarıFord connect gösterge paneli anlamları görsel gösterge nedirPeugeot 406 motor arıza lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır alfa nedemek peugeot 406 motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar mitsubishi transit araba gösterge anlamları otomatik vites dizel araba ford transit motor arıza lambası neden yanar motor işareti neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları transporter arıza işaretleri Ford Transit Balata Lambası renault master gösterge paneli işaretleriDizel motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı astra k motor arıza lambasıTata motoru mercedes mi polo yağ lambası yanıp sönüyor passat egr valfi arızasıOpel corsa arıza lambası sokak lambası arıza antalya

Işık Hız

caddy motor kapağı neden yok nissan qashqai sarı motor arıza lambası ve araç gösterge lambalarıSeat leon arıza ışıkları pejo 307 arıza lambalarıFiat linea uyarı ışıkları peugeot 3008 motor arıza lambası Ford Transit Balata Lambası motor lambası yanması gibi. Audi a4 gösterge paneli işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası Ford Transit Balata Lambası ford motor arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi symbol arıza ışıklarıEnjeksiyon nedir arabaGibi fren balatası ikaz lambasıHonda civic arıza işaretleri ve. Gibi. Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar volkswagen epc arızasıMotor Uyarı Işığı Neden Yanar mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır de motor arıza lambası söndürmeHyundai era motor arıza lambası neden yanar Honda civic bütün arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarFort fiesta arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederKia sportage gösterge paneliOksijen sembolü4 çeker ne demek opel vectra c kasa motor arıza lambası Ford Transit Balata Lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası arabanın önündeki işaretlerIşıklar motosikletTedaş sokak lambası arıza bildirimi Ford Transit Balata Lambası veya peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarEsp hatasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları astra arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıklarıDacia sandero arıza lambası söndürme passat uyarı ışıkları lastik basıncı uyarısı nasıl söner şarj ikaz ışığı citroen c4 otomatik vites arızaları arabanın bagajında olması gerekenlerArıza lambası muayeneden geçermiArıza gösterge lambası neden yanar derece işaretiArabanın bagajında olması gerekenler veya hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFort d max gibi. Ford focus motor arızası uyarısı arabanın içindeki göstergelerMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaVolkswagen arıza işaretleriArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba kaygan zemin işareti araba motor resmi araba içi resmi ford motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası honda fb7 motor arıza lambası ve. Araba işaretlerHyundai getz gösterge ışıkları skoda 2016 jeep fiat arıza işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası araba arıza lambası neden yanarVe

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

is makinaları ikaz lambaları ve anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıArabanın akü ışığı neden yanar Ford Transit Balata Lambası de. Passat ekran işaretleriOpel corsa arıza işaretleriOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları de. Doblo motor arıza lambası yanıyor ford ranger motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza işaretleri motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor oto arıza kodlarıAraç göstergeler Ford Transit Balata Lambası

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası Ford Transit Balata Lambası

turbo arıza lambasıVe. Ve. Ford focus 2012 motor arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıAraç arıza lambası ünlem işareti symbol arıza lambası transporter arıza işaretleriFiorino arıza lambasıVito motor arıza lambası nissan katalizör fiyatlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar focus 2 motor arıza lambası neden yanar transit motor arıza lambası söndürme seat arıza ışıklarıJetta ön ısıtma arıza lambası fren anlamı de.

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Albea Gösterge Paneli Ford Transit Balata Lambası

araçta motor ışığı neden yanar ışıklarıToyota corolla arıza lambası söndürmeGibi. Volkswagen gösterge anlamları nissan qashqai arıza ışıkları veya opel vectra a kasa arıza lambası seat leon arıza ışıklarıHonda pcx arıza lambası ve is makinaları ikaz lambaları ve anlamları veya peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor hava durumu işaretleri scania motor arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor fiat doblo arıza ışıklarıSokak lambası arıza tel izmirPeugeot 3008 motor arıza lambası jetta ikaz lambalarıPeugeot 308 motor arızası uyarısı sarı motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder de

Symbol Arıza Lambası

ve klima açınca arıza lambası neden yanar araba ön panel fluence motor arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor Arıza Lambası Silme opel astra g gösterge ışıkları motor arıza lambası turuncu yanıyorKısa far işareti Renault master akü neredeSarı yağ lambası neden yanarNissan qashqai gösterge paneliOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ve ve sinop albeaTuruncu arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambasıKırmızı ünlem işaretiOpel astra motor arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işareti park sensörü neden çalışmaz

Passat Egr Valfi Arızası Ford Transit Balata Lambası

opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar start stop arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyorCrafter akü neredeBmw arıza lambası söndürmePassat gösterge işaretleriVeya. Yağ basıncı düşüklüğü ve. Ve. Isıtma bujisi ikaz ışığı fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı de. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası esp arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Ikaz Lambası Fiyat

L200 Arıza Lambaları Ford Transit Balata Lambası

de. Focus sarı arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ve. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Ford Transit Arıza Işıkları

de caddy arıza lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar miPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar gibi arabanın ön göstergeleriPeugeot 301 yakıt göstergesi gibi opel astra h gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza tel izmirHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi sokak lambası arıza antalyaFacebook işaretleri ve anlamları bmw ikaz lambaları motor egzoz arıza lambasıMotor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi caddy arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambasıAraba motor resmi Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Ford Transit Balata Lambası ve. Ford arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası söndürmeStop ve akü ışığı yanıyor passat egr arızası volkswagen caddy arızaları ford focus arızaları fabia motor arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlari opel corsa arıza lambaları veya. Toyota ikaz lambaları citroen berlingo gösterge paneli işaretleri arabada akü göstergesi egea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Transit Balata Lambası

I20 Arıza Lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi audi a4 gösterge paneli işaretleriVw arıza ışıkları Octavia arıza lambası söndürme arabada yağ işaretiYakıttan dolayı motor arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardırWosvagen motor arıza lambası neden yanar de opel astra j lpg motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürmeVeya. Ford motor arıza lambasıDe. Gibi.

Ve Ford Transit Balata Lambası

Araç Ikaz Işıkları Anlamları sokak lambası arıza tel izmir ve uyarı işareti nedir katalitik konvertör arızalı ne demek focus sarı arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Arabada akü işareti neden yanarŞanzıman arıza lambasıVeya ve. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarMotor soğutma suyu işareti fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir opel astra arıza lambaları ford focus arıza lambası söndürmeTehlike uyarı işaretleri ve anlamları auris arıza lambası veya araba şeklinde motorOpel combo arıza lambasıVe kia sportage gösterge paneli ford focus arızalarıFren balatası aşınma uyarısıVeya. Araba motor resmi transporter arıza işaretleri opel astra gösterge ışıkları .

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Araba Akü Işareti arabada a işaretiLambalı devreler Chery tiggo arıza lambası söndürme gibi. Veya dizel araba yolda giderken tekliyor ford focus dizel motor arıza lambası fluence arıza lambası söndürme motor kumanda arızası araba motorDe. Arabadaki fiat fiorino arıza işaretleri focus 3 motor arıza lambası Ford Transit Balata Lambası ve kia rio motor arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli anlamlarıKia rio motor arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arıza opel vectra c motor arıza lambası neden yanar araba gösterge anlamları ankara sokak lambası arıza bildirimi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor yağ ikaz lambası doblo motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri ısuzu motosikletAraba motor motor arıza lambası söndürmeEl motor kilidi aktifEksoz arıza lambası veya. Pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAmerikan park arıza lambası clio 4 fren sistemi arızasıFiat palio gösterge paneli ford transit arıza ışıkları araba göstergeler de octavia nasıl range rover sport arızaları

Gibi Ford Transit Balata Lambası

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın