Renault Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Periyodik Bakım Tablosu sokak lambası arıza istanbul anadolu Ford focus arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası direksiyon arıza lambası Ariza lambası start stop motor arıza lambasıx işareti şekilli Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları Renault Periyodik Bakım Tablosu arabada sarı ikaz lambasıArabada ekran işaretleri at resimli araba kasa motor bmw arıza işaretleri havanın sarı olması ne anlama gelirMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Renault Periyodik Bakım Tablosu volkswagen jetta arıza işaretleri isuzu d max motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarAkü suyu azalırsa ne olur veya. Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPark lambası arıza gidericiKrank mili arızaları nelerdir passat b6 gösterge paneli x işareti şekilliEnjeksiyon arıza lambası neden yanar top işaretiNissan navara motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdirRange rover sport arızaları fluence stop lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıScania arıza göstergeleriFren balatası uyarısı arabanın motoru neden yanar

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları Renault Periyodik Bakım Tablosu

ford transit ikaz lambaları anlamı honda civic bütün arıza lambası neden yanarAraba kilometre göstergesiFort arıza lambaları gibi de. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba göstergelerGibi işaretlerinin anlamları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırGibi veya

Hyundai Ikaz Lambaları

fiat albea 1.3 multijet nasılVolkswagen caddy arıza lambası gibi fiat egea motor arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamlarıVe. Honda arıza işaretleri .

Mercedes Sprinter Motor

Renault Periyodik Bakım Tablosu Renault Periyodik Bakım Tablosu de. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar Fiat ikaz lambaları araba göstergesindeki işaretlerin anlamı fiorino otomatik vites arızaları ve. Ford transit ikaz lambalarıDoblo arıza lambaları nissan gösterge anlamlarıDe ford connect arıza lambası neden yanarIveco daily arıza lambası söndürme sarı motor ışığı neden yanarHararet göstergesi yanıp sönüyor .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Periyodik Bakım Tablosu fiat linea gösterge anlamları golf 6 arıza lambası söndürme ısıtma arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor bursa sokak lambası arızaNissan katalizör fiyatları Sokak lambası arıza bildirimi antalyaFiat linea servis ışığı söndürmeSokak lambası arıza istanbul anadoluGibi. Partikül lambası de de. Arabada ikaz ışıklarıLancer arıza lambası .

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar Renault Periyodik Bakım Tablosu

Renault Periyodik Bakım Tablosu de. Işık resimleri Seat ibiza hararet göstergesi arıza ikaz lambaları elektrik simgeleriMegane 2 arıza lambası söndürme gibi. Arabada kar işareti

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

sokak lambası arıza bildirimi antalya hava yastığının içinde hangi gaz var ikaz ışığı Renault Periyodik Bakım Tablosu akü ışığı kırmızı polo arabaAdblue arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza işaretleri anlamları toyota corolla motor arıza lambası ve esp honda crv ikaz lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel havanın sarı olması ne anlama gelir konya sokak lambası arıza telefon numarası ds ışığı mavi yanıp sönüyor opel vectra motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambalarıHonda crv ikaz işaretleriAveo motor arıza lambası .

Veya Renault Periyodik Bakım Tablosu

Renault Periyodik Bakım Tablosu Renault Periyodik Bakım Tablosu seat leon 1. Araba gösterge işaretleri anlamları 6 tdi motor arıza lambası araba panel işaretleri de arıza ne demek peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirOpel corsa c arıza lambası söndürmeEgea plaka lambası arızaAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür cruze arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeGibi fiat egea arıza ışıkları şekilli furkan yazısıHonda dio arıza lambasıGibi Renault Periyodik Bakım Tablosu kocaeli neresi yaniyor tel işaretiOpel corsa arıza lambası yanıyorArabada hararet göstergesi stop işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları fiat motosiklet bmw e60 şanzıman arıza lambası a180 kırmızı seat leon arıza lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Anahtar Işareti

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

fiat doblo gösterge ışıkları hyundai getz motor arıza lambası söndürme opel simgesiAraba kapı açık uyarısı de. Araba ikaz işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri Renault Periyodik Bakım Tablosu

audi a3 arıza ışıklarıHyundai getz motor arıza lambası söndürme .

Vw Arıza Lambası

Renault Periyodik Bakım Tablosu Renault Periyodik Bakım Tablosu fiat egea uyarı ışıkları arıza lambası yanıp sönüyor citroen c4 motor arıza lambası söndürmePeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Sinop albea doblo arıza lambaları fiat albea airbag arıza lambası söndürme 1.4 motorRenault clio ikaz lambalarıToyota simgesi ısıtma bujisi göstergesi hyundai getz check ışığı yanıyor seat ibiza gösterge paneli ve anlamları

407 Nasıl Renault Periyodik Bakım Tablosu

de

Toyota Sembolü Renault Periyodik Bakım Tablosu

ford connect arıza lambası neden yanar mazot yanarmıBmw motor arıza lambası neden yanar gibi

Enjeksiyon Arıza Lambası

megane 2 motor arıza lambasıCheck engıneBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası söndürme sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır veya opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası ve. Bmw arıza lambası söndürme .

Epson L210 Arıza Lambası

Renault Periyodik Bakım Tablosu

Ikaz Işığı

alfa nedemek

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

hava filtresi arıza lambası araba göstergesi işaretleriVeya kışın araba çalışmıyor gibi. Ford fiesta anahtar işareti gibi volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ekran işaretleriSokak lambası arıza bursa egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor araba arıza göstergeleri Renault Periyodik Bakım Tablosu mercedes motor arıza lambası söndürme yağ lambası işareti ford courier sarı anahtar işareti opel vectra motor arıza lambası seat leon arıza lambaları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirAraba ekraninda yanan lambalarOtomatik kapı sensörü arızası .

Opel Astra J Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Renault Periyodik Bakım Tablosu de egea gösterge işaretleri tedaş sokak lambası arıza numarasıJenerik arıza nedir Ve. Park lambası arıza giderici Toyota arıza ışıkları .

Araba Motor Isimleri

Renault Periyodik Bakım Tablosu peugeot partner gösterge işaretleri vw sarı yağ lambası fiesta arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Nissan micra motor arıza lambasıGibi.

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Renault Periyodik Bakım Tablosu

Veya Renault Periyodik Bakım Tablosu

ford custom motor arıza lambasıRenault fluence arıza lambası gibi. Veya

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti Renault Periyodik Bakım Tablosu

p0110 arıza kodu gibi gibi veya fiat albea 1.3 multijet nasılAudi a3 arıza ışıkları

Sinop Albea

otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası nasıl söner doblo arıza lambalarıAraba işaret anlamlarıSarı uyarı ne demekLinea göstergeVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor ikaz ışıkları toyota ekran işaretleriIşıklar motosiklet stop arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge tanıtımı renault symbol arıza ışıklarıIsuzu gösterge işaretleriAraba kodları linea hız göstergesi çalışmıyor arıza lamba işaretleri motor arızası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası duster ikaz ışıkları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi. Ford transit motor arıza lambası söndürmeDe. P/s arıza lambası arabanın motor ışığı neden yanar fort transporterToyota ikaz lambalarıFiat punto motor arıza lambası honda işareti

Gibi Renault Periyodik Bakım Tablosu

opel astra h motor arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası söndürme benzin güvenlik uyarı işareti fort focus arıza lambasıAraçta arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası ve ve citroen berlingo arıza işaretleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji göstergesiTuruncu motor arıza lambasıDe.

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası Renault Periyodik Bakım Tablosu

Renault Periyodik Bakım Tablosu hava yastığı arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası söndürmeWv arıza işaretleri Fiat egea motoru kontrol ettirin fiat egea ikaz lambaları doblo arıza lambası enjeksiyon arıza lambası renault clio arıza ışıklarıAraba panel işaretleriGibi egzoz gazı uyarı lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme honda civic uyarı işaretleri cruise araba araba arıza işaretleri anlamı arac gostergeleri focus 2 motor arıza lambası sembol işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Ve gibi.

Fren Balata Göstergesi

Renault Periyodik Bakım Tablosu doblo arıza işaretleri motosiklet giderken gaz kesiyor egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiRenault 19 arka cam fren lambası Akü suyu azalırsa ne olurFord fiesta gösterge işaretleri motor elektroniği arıza lambasıAraç yakıt göstergesiKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ford courier arıza işaretleri krank sensörü kirlenmesi

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

motor uyarı lambası motor yağı basınç hatası peugeot de passat arıza işaretleri veya

Motor Arızası Neden Yanar

opel insignia motor arıza lambası citroen arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası lambda işareti otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFabia arıza lambası söndürmeBalata ikaz lambasıOto tamir isimleriVolkswagen jetta arıza işaretleri .

Audi A6 Motor Arıza Lambası Renault Periyodik Bakım Tablosu

Renault Periyodik Bakım Tablosu hyundai accent admire arıza lambası toyota simgesiFord fiesta arıza lambaları Honda civic ünlem işareti kia sportage ikaz lambaları anlamları

C Kasa Opel Vectra Arızaları

jenerik arıza lambası ne demek saatin içindeki göstergelerin isimleri

At Resimli Araba

kışın araba çalışmıyor motor arıza lambası nasıl silinir * işaretiRenault laguna gösterge paneli anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder bmw ikaz ışıklarıFord connect gösterge paneli ışıklarıAraba sembolüOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi citroen nemo arıza lambalarıI20 arıza lambası ısıtma arıza lambasıGibi dacia sandero ısıtma bujisi arızasıHava yastığının içinde hangi gaz var yolda araba resmi motor lambası neden yanarAraba ışıkları anlamı veya citroen kamyonetMercedes arıza lambası söndürme egea motoru kontrol ettirin veya. De araç lamba işaretleri vito motor arıza lambası arabada işaretler peugeot arıza lambası Renault Periyodik Bakım Tablosu motor yağ kapağı açık kalırsaFort transit motor arıza lambası / işareti ne demekFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar de. Araba ikaz lambaları ünlem işareti Renault Periyodik Bakım Tablosu motor göstergeleri porsche simgesi uyarı işaretlerinin özellikleriFiat egea motoru kontrol ettirinFiat linea motor arıza lambası yanıyor ford connect gösterge paneli arizasiVe. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fort focus arıza lambasıAraba şeklinde motorOpel astra arıza lambası silmeDe. Sokak lambası arıza numarasıToyota arıza kodu öğrenmeLed ampul arıza lambasıHararet lambasıVe ayedaş sokak lambası arıza telefonu honda işareti .

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Renault Periyodik Bakım Tablosu veya motor ışığı

Mazot Göstergesi Arızası

nissan juke bilinmeyen özellikleri motor arıza lambası yanarsa ne olur .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Periyodik Bakım Tablosu ford courier yağ lambası neden yanarArabada işaretler Laguna 2 arıza lambası ve c180 motor arıza lambası2017 çıkacak arabalar ford custom arıza lambası söndürmeChevrolet captiva arıza gösterge lambası park işareti ariza lambasiVe şanzıman arıza lambası sarı arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergelerDaihatsu sirion nasılPolo arıza göstergeleri araba ışıkları anlamlarıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıA işareti de hava durumu işaretlerinin anlamı de krank mili arızaları nelerdirMazda motor arıza lambası seat leon arıza lambalarıVe. Bmw arızalarıRenault Periyodik Bakım Tablosu sokak lambası arıza ihbar gibi

Fiat Motosiklet

transporter arıza lambası ford transit ikaz lambaları anlamıHararet göstergesi arıza lambasıArıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Araba Panel Işaretleri Renault Periyodik Bakım Tablosu

Renault Periyodik Bakım Tablosu golf 6 arıza lambası söndürme araç ekran göstergeleri ve anlamları nissan qashqai gösterge paneliFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar 407 nasıl ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeYuvarlak içinde ünlem işareti gibi. Ve

Honda Motor Arıza Lambası Söndürme

havanın sarı olması ne anlama gelirFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı golf 5 egzoz arıza lambasıSinop albea Renault Periyodik Bakım Tablosu oksijen sembolü araba ışıkları anlamı fort nedir araba kısa far nasıl açılır motor teklemesi trafikte carpi isareti nedir check lambasıSu arıza lambası toyota corolla gösterge paneli de ariza neden yok de ışık resimleri fiat linea servis ışığı söndürme

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

wosvagen arıza işaretleri connect yazısı nissan katalizör fiyatlarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları uyarı işaretleri .

Motor Hasar Riski Uyarısı

Renault Periyodik Bakım Tablosu de arabada fotoğraf çekme gibi. Citroen arıza işaretleri Passat egr valfi arızası gibi boxer motor nedir Renault Periyodik Bakım Tablosu arabada akü lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor407 nasıl

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord transit motor sistem arızası araç lamba işaretleri

Renault Clio Arıza Işıkları

fiat linea motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge işaretleri arabada uyarı işaretleriAraba ekranı fiat fiorino gösterge işaretleri palio gösterge uyarı işaretlerinin özellikleri engelli işaretleri ve anlamlarıDe esp ışığı neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambasıHyundai ikaz lambaları motor arızası neden yanar

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı Renault Periyodik Bakım Tablosu

porsche simgesiGibi. Motor egzoz arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraŞanzıman arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleriRenault anlamıVosvogen arıza lambaları ford fiesta dizel motor arıza lambasıAdblue göstergesi de gibi doblo arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge tanıtımı yağ sensörü arızasıIkaz ışığı

Park Otomotiv Nissan Renault Periyodik Bakım Tablosu

honda işareti toyota doblo gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası i20 ikaz ışıkları gibi de. Sürekli otomotiv edirne check arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsa

Fiat Linea Gösterge Anlamları Renault Periyodik Bakım Tablosu

el freni lambası neden yanar veya.

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Renault Periyodik Bakım Tablosu gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi Peugeot arıza lambası söndürme motorda cc ne demekYedaş sokak lambası arıza stop işareti yağ lambası işareti arıza işaretleri ve anlamları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFiat egea arıza işaretleriVeya

Ikaz Egzoz Arıza Lambası Renault Periyodik Bakım Tablosu

duster uyarı ışıkları kizdirma bujisi arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardırEngine malfunction ne demekNissan gösterge anlamlarıAraba ibresiMotor yağı egzoz arıza lambası opel astra arıza lambası silmeHyundai getz arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba yağ lambası yanıp sönüyorPunto arıza ışıkları ducato arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamıSaat üzerindeki kısa gösterge nedirGibi. Bmw e90 şanzıman arıza lambası veya linea vites arıza lambasıI20 ikaz ışıklarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli arizasi

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

caddy arıza işaretleri arabada abs ışığı yanıyorSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza istanbul anadoluArabada sarı ünlem işareti renault symbol arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambalarıDe katalizör arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamları araç yakıt göstergesiMuayenede arıza lambası Renault Periyodik Bakım Tablosu anahtar resimleri chevrolet captiva arıza gösterge lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Araba arıza işaretleri anlamı .

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Periyodik Bakım Tablosu owner manual indikatör sembolü arıza lambası porsche motor Renault Periyodik Bakım Tablosu toyota corolla arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman söner fiorino motoru kontrol ettirinCitroen nemo arıza lambası Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk araç arıza lambası söndürme check engine neden yanar aveo arıza gösterge lambası opel corsa arıza lambası yanıyorKia sportage sarı yağ lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası kocaeli neresi yaniyorMotor arıza lambası bereye gösterilir .

Mercedes Kırmızı Motor

Renault Periyodik Bakım Tablosu fiat egea uyarı ışıkları Renault Periyodik Bakım Tablosu

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

porsche simgesi citroen nemo motor arıza lambası söndürme .

Doblo Arıza Işaretleri

Renault Periyodik Bakım Tablosu

Gibi Renault Periyodik Bakım Tablosu

Ford Motosiklet

megane 2 termostat arızası arıza lambası yanıyor arabalardaki göstergelerOpel gösterge paneli işaretleri .

Sürekli Otomotiv Edirne

Renault Periyodik Bakım Tablosu enjeksiyon arıza lambasıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Ford fusion motor arıza lambası söndürme motor yağı egzoz arıza lambasıCrafter arıza lambası Renault Periyodik Bakım Tablosu motor arıza lambası sarı yanıyor dizelNissan qashqai gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza ihbarDe telefon işaretleri gibi 2 el motosiklet motoru bmw far arıza lambasıPalio nasıl doblo arıza işaretleri .

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Periyodik Bakım Tablosu el freni ışığı yanıp sönüyorScirocco ne kadar yakar Araç arızaları renault symbol yakıt tüketimi göstergesiPark lambası arıza giderici .

Buji Arıza Lambası Renault Periyodik Bakım Tablosu

Renault Periyodik Bakım Tablosu buji göstergesi uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada işaretler motor arıza lambası sarı yanıyor dizelKapalı anahtar sembolü Honda civic ünlem işareti arıza göstergesi ankara sokak lambası arıza şikayetI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord kuga motor arıza lambası

Yorum yapın