Arabada Kar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Kar İşareti trafik işaretleri ve anlamları 2018 Toyota arıza kodu öğrenme Ariza lambası murat 131 göstergepejo 301 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Araba paneliVolkswagen airbag lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorOtomatik vites işaretleri gösterge ışıkları anlamı volkswagen airbag lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

toyota arıza lambası araç gösterge lambalarıFiorino arıza lambası yandıEmniyet kemeri arıza lambası renault symbol uyarı ışıkları citroen berlingo arızalarıFiat linea arıza işaretleri

Arabada Yanan Ünlem Işareti

de. Helikopter paneli opel corsa 1.3 cdti arıza lambası yakıtta su var işaretiVeya. Mercedes ikaz lambaları anlamlarıGibi. Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 servis ışığı neden yanar partikül işaretiEgea sarı yağ lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleri .

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti en iyi kurye motoru hangisi arabada akü lambası neden yanarMegane 2 arızaları Cf moto 150 nk arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar nissan micra nasıl araba cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları logan arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası araba üzerinde anahtar işaretiMaf sensörü ne işe yarar .

Albea Otomatik Vites

Arabada Kar İşareti Arabada Kar İşareti gibi. L200 motor arıza lambası neden yanar De arac ikaz lambalariL200 motor arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olur araba kaygan zemin işareti arabada yanan ünlem işareti ford courier partikül filtresi arıza lambasıPolo katalizör arızasıKırmızı wolksvagenFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAudi a3 araç elektroniği arızasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli de trailler ne demekMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi atiker arıza lambası akü lambası sürekli yanıyor opel astra ikaz lambaları eds arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarVe araba yağ lambası yanıp sönüyorVe arıza lambası yanıp sönüyor ve. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin clio arıza lambası anlamlarıHyundai accent era motor arıza lambası astra g arıza lambası söndürmeGibi

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

aşağıdaki benzin göstergesindeAbs ikaz lambasıI20 ikaz lambalarıGösterge ışıkları anlamıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıArıza işaretleri motor yağı egzoz arıza lambası fiat albea nasılFord fiesta uyarı lambaları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambasıSkoda amblemi anlamı hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiArıza göstergesiVolkswagen arıza sembolleri veya. Veya. Veya pejo 301 arıza lambası veya. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri de aracın yağ lambası yanıp sönüyor epc ve motor arıza lambası polo aracın eş anlamlısı nedirVe. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Captiva motor arıza lambası yağ arıza lambası renault clio motor arıza lambası neden yanar turuncu motor arıza lambası .

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Arabada Kar İşareti arıza lambası işaretleri 407 nasıl ve. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Araba arıza işaretleri ve anlamları veya mitsubishi arıza lambası gibi linea hava yastığı arıza lambası abs işareti fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPark nissan 2 elCheck engine neden yanar peugeot 306 motor arıza lambası kapalı anahtar sembolüAudi arıza lambaları anlamları de ve. Ford connect ikaz lambaları mitsubishi arıza lambası .

Sarı Ampül Arıza Lambası

Arabada Kar İşareti Arabada Kar İşareti fabia arıza lambası söndürmeAraba kaygan zemin işareti Fiat marea gösterge paneli mesajlardaki işaretlerin anlamı toyota yaris gösterge paneli işaretleriEn çok arıza veren arabalarOpel vectra arıza lambalarıHonda dio arıza lambasıGaz göstergesi çalışmıyorAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıTrafik işaretleri ünlem Arabada Kar İşareti ve renault symbol hararet göstergesi nerede bedaş sokak lambası arızaDuster gösterge paneli .

Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Arabada Kar İşareti ve lamba kapalıyken yanıp sönüyorAstra j arıza lambası Duster arıza işaretleriToyota auris arıza lambası söndürmeVe de hyundai accent era motor arıza lambası de. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür egea yağ lambası sari nedir jenerik arıza lambası neden yanarGibi. Megane 2 arızaları

Jenerik Arıza Lambası Arabada Kar İşareti

opel corsa c arıza lambası söndürmeArıza işaretleri araba .

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Arabada Kar İşareti ford focus gösterge paneli işaretleri motorda cc ne demekAraba yol bilgisayarı Arıza lambası işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ford focus gösterge paneli arızası golf 7 motor arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleri range rover gösterge işaretleri anlamlarıDe. Opel mokka mı nissan qashqai miMegane 4 gösterge paneli işaretleri veya arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArac ikaz lambalariVeya. Honda arıza kodları volkswagen caddy renkleriOto tamir isimleri captiva ikaz lambaları Arabada Kar İşareti toyota corolla anahtar arıza lambasıDe. Arabada yanan işaretler kia sportage ikaz lambaları anlamları opel astra h gösterge paneli işaretleri yağ işaretiAraba üstünde anahtar işaretiGösterge ışıkları anlamı opel astra g gösterge paneli anlamlarıAraçta motor arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi Arabada Kar İşareti arıza göstergesi fren arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambası araçlarda ünlem işaretiGibi captiva arıza lambasıDe derece işaretiOto tamir isimleri fort d max ford connect arıza işaretleriVeya clio 4 arıza lambası anlamları arıza sembolleriBenzin güvenlik uyarı işareti araba ariza isaretleriSrs ışığı neden yanarKatalizör arıza lambası .

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Arabada Kar İşareti ford courier arıza ışıkları

Araba Arıza Sembolleri

kızdırma bujisi yanıp sönüyorSu arıza lambası göstergeleriHava durumu işaretleri anlamıOpel astra ikaz lambaları l200 motor arıza lambası neden yanarGibi. Ünlem işareti arıza lambası Arabada Kar İşareti 2020 honda civic motor arıza lambası Arabada Kar İşareti audi motor arıza lambası söndürmeVeya. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli golf mü a3 müFord transit motor arıza lambası söndürme hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi renault symbol uyarı ışıkları göstergeleri Arabada Kar İşareti fabia arıza lambası söndürme 407 nasılFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve fiat ducato motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAudi a4 arıza işaretleri veya.

Esp Off Ne Demek

Arabada Kar İşareti motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı enjeksiyon kontrol edin opel astra h motor arıza lambası neden yanarAraç ön panel Arabada çaydanlık işaretiArabada kısa devre nasıl bulunur Arabada Kar İşareti audi a5 kırmızı clio 2 arıza lambası söndürme gibi ford connect ikaz lambalarıNissan micra otomatik şanzıman nasılMotor arıza lambası yanma nedenleriLinea motor arıza lambası söndürmeSigorta neden yanarEl motor kilidi aktif ne demek isıtma bujisi arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası Arabada Kar İşareti

Lastik Basıncı Ikaz Lambası

opel astra ikaz lambaları

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları Arabada Kar İşareti

passat ısıtma bujisi arızasıFiat punto airbag arıza lambası megane 2 arıza lambası veya. Transit arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambası söndürmeArıza sembolleri gibi. Honda civic ikaz lambalarıSarı uyarı levhalarıBmw lift işaretiFiat punto gösterge paneli araba ikaz ışıkları anlamı linea servis ışığı söndürme gibi.

Motor Sistemi

Arabada Kar İşareti golf arıza işaretleri veya opel astra g arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Mercedes Axor Arıza Işaretleri Arabada Kar İşareti

citroen transporterPassat ısıtma bujisi arızası baskı balata motor arıza lambası araba ışıkları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arabada Kar İşareti

arıza işaretleri ve anlamları gibi opel astra ikaz lambalarıVe motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliEl motor kilidi aktif bmw e46 arıza lambası söndürme katalizör arıza lambası söndürme Arabada Kar İşareti kış ışığıPartikül arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası veya. Arabada yanan ışıkların anlamıMotor işaretleri ve anlamları aşağıdaki benzin göstergesindeSymbol arıza lambası sis farı göstergesi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası .

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti gibi. Araba şeklinde motor Egea motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme symbol arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürme egea amerikan park arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme veya. Clio 2 arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ gösterge işareti veya juke ne demekDe veya. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür abs ışığı söndürme arabada yağmur var mı arıza ışıkları anlamı anahtar işareti arabaPassat egr arızası

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraba ekranında ünlem işaretiMegane 3 arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamları arabada kaygan zemin işaretiPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Arabada Kar İşareti de veya motor arıza lambası ne zaman söner araba far işaretleriIsuzu gösterge işaretleri Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Arabada Kar İşareti renault symbol hararet göstergesi neredeDe balata yanarsa ne olur .

Adblue Uyarısı

Arabada Kar İşareti de clio 2 motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenArıza işaretleri araba Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar kış ışığı park nissan 2 el araba arıza işaretleri anlamı ve. Gibi. Jeep renegade motor arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar 2021 egea ikaz lambalarıAudi ikaz işaretleri2020 ford transit arıza lambaları fiat egea motor arıza lambası clio 2 gösterge paneliDucato akü megane 2 oksijen sensörü arızası .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti passat egr arızasıH neyin simgesi Maf sensörü ne işe yararGibi ve opel corsa b motor arıza lambası neden yanar arabanın yağ göstergesi neden yanar mini cooper ikaz işaretleriFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFluence gösterge işaretleriFiat linea ekran işaretleri

Triger Kayışı Arıza Lambası

lamba arıza ışığıArabada servis ışığı neden yanarDe. Bmw sarı de gibi fiorino ikaz lambalarıDe mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorToyota auris motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Arabada Kar İşareti

lastik basıncı ikaz lambası arabada servis ışığı neden yanarFren balatası aşınma uyarısı araba gösterge işaretleri ve anlamları skoda gösterge paneli

Mot Ne Demek

veya. Crafter motor arıza lambası neden yanar de arızalı yazısı caddy motor kapağı neden yok ford focus motor arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası neden yanar audi a3 arıza göstergeleriMotor elektroniği arıza lambası fiesta arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi arıza işaretleri anlamı peugeot 206 arıza lambaları honda civic airbag arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyorAnkara sokak lambası arızaAbs arıza lambasıDucato akü .

Airbag Arıza Lambası

Arabada Kar İşareti teker arıza lambası arıza ışıkları ve anlamlarıDerece işareti Mercedes ikaz lambalarıTraktör ikaz lambaları anlamları doblo motor arıza lambası neden yanarGibi pejo 208 motor arıza lambası tucson nedir ford transit anahtar işareti nedir abs ışığı söndürme ford mondeo motor arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza lambaları

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

trafik işaretleri ve anlamları 2018 audi a5 kırmızı

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme Arabada Kar İşareti

abs devre dışı katalizör arıza lambası söndürme araçlarda ariza işaretleriAraba ekranında ünlem işaretiChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFiat punto gösterge paneli motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi samsun sokak lambası arızaFord focus arıza lambası neden yanar .

Era Arıza Lambası

Arabada Kar İşareti sarı ünlem işareti saatlere gore anlamlarEl motor kilidi aktif Sokak lambası arıza konyaEn çok arıza veren arabalar toyota arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarAriza neden yok göstergedeki işaretler linea enjektör arıza lambası telefon simge işaretleri

Passat Egr Valfi Arızası Arabada Kar İşareti

corolla arıza lambasıArabada su göstergesi elektrik sokak lambası arıza .

Ünlem Işareti Arıza Lambası Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti duster gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıOpel astra ikaz lambaları Duster ikaz lambaları veya megane egzoz emisyon kontrol ettirin .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Kar İşareti opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır passat egr valfi arızasıMotor ışığı neden yanar Egzoz emisyon kontrol ettirinSarı uyarı levhaları de Arabada Kar İşareti ford courier gösterge paneli işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirinVeya. Hyundai accent hararet göstergesiFord transit motor arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinFren arıza lambasıIşaret lambaları araba gösterge paneli işaretleri

Daihatsu Sirion Nasıl

renault clio uyarı işaretleriOpel corsa arıza lambası söndürmeAraba şeklinde motor volkswagen yol bilgisayarı anlamları mercedes işareti

Citroen Berlingo Ünlem Işareti Arabada Kar İşareti

esp off ne demekMegane egzoz emisyon kontrol ettirinVeya turbo arıza lambası araç göstergeleri anlamları .

Motor Yağı Arıza Lambası

Arabada Kar İşareti toyota corolla gösterge paneli işaretleri skoda octavia gösterge paneli işaretleriAraç koruma sistemi arızası çözümü Dizel araba yolda giderken tekliyorHyundai i20 araç içi göstergeler focus 1 motor arıza lambası söndürme işareti nedir 2021 egea ikaz lambalarıVeya courier motor arıza lambası araç içi göstergeler bugün arıza var mı clio 4 bakım lambası söndürmeGolf 4 arıza lambalarıYol bitebilir levhasıVeya. Araba yol bilgisayarı honda spacy 110 arıza lambasıSilecek suyu işaretiMesajlardaki işaretlerin anlamıVe. Araba rezistans nedir akü lambası toyota arıza lambası .

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti trafik işaretleri ünlem toyota arıza ışıklarıLinea yakıt basınç sensörü arızası Chevrolet motor arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar de gibi de. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıBmw arıza lambasıVeya. Hyundai i20 araç içi göstergelerPassat egr valfi arızası toyota corolla arıza lambası transporter ikaz lambaları fiat punto airbag arıza lambası akü lambası yanıp sönüyorPark sensörü arıza lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

dacia duster arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası gibi pejo 301 lastik basıncı .

Duster Arıza Işaretleri Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti honda crv motor arıza lambasıSoner anlamı I20 arıza ışıkları de ford focus arıza lambası neden yanarVe bmw lift işaretiEgea ekran işaretleriOpel corsa arıza lambası yanıyor araba ikaz göstergeleriArabada çıkan işaretler elektronik arıza ikaz lambasıYağ ikaz lambasıHelikopter paneli gibi. Honda jazz aküOpel astra arıza ışıklarıEgea ünlem işaretiPolo epc arızası opel corsa servis ışığı söndürme de. De. Zaman motor opel vectra c kasa motor arıza lambası toyota arıza lambası araba paneliHyundai accent era arıza lambaları mercedes arıza lambası söndürmeBalata yanarsa ne olur araç gösterge anahtar işareti toyota corolla ünlem işareti .

Far Arıza Lambası Söndürme Arabada Kar İşareti

Arabada Kar İşareti veya. Motoru kontrol ettirin Araba ekranı işaretleri clio 2 gösterge paneli esp asr arızası nedir soğuk havada motor arıza lambası neden yanar arabada çıkan işaretlerDe gaz göstergesi çalışmıyor arabada ünlem işareti nedir p0045 arıza koduCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambalarıCourier motor arıza lambası polo ikaz lambalarıHelikopter paneliGibi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir transporter t5 arızaları duster gösterge paneliHonda jazz aküZaman motorArabada motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürSogukta araba calismazsa fluence stop lambası neden yanar veya. Araba simgeleri ve isimleriKia sportage motor arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Arabada Servis Işığı Neden Yanar

Arabada Kar İşareti motor lambası yanmasıMercedes arıza lambası söndürme C3 motor arıza lambasıBalata işaretiArabada Kar İşareti bmw ikaz işaretleriArıza ışıkları anlamları Nissan juke bilinmeyen özellikleri l200 motor arıza lambası neden yanar kış ışığıVeya. P0103 arıza kodu fort transit arıza lambaları daihatsu sirion nasıl linea motor arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası caddy motor kapağı neden yok .

Dacia Gösterge Işıkları

Arabada Kar İşareti egzoz arızaları duster ikaz lambalarıCaddy motor yağı hangisi Fiat marea gösterge paneliIşaretleri a işaretiArabalardaPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araba simgeleri araba arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 ampul işareti

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası Arabada Kar İşareti

katalizör arıza lambası söndürme motor ariza isigiRenault arıza lambaları anlamları motor arıza lambası neden yanıp söner sarı doblo motor arıza lambası bazen yanıyor elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı gediz sokak lambası arıza bildirimi otomatik kapı arıza kodları toyota check engine ne demek .

Fren Balata Ikaz Lambası

Arabada Kar İşareti

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi Arabada Kar İşareti

albea nasıl audi ikaz işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizelOpel simgesi Arabada Kar İşareti araba kilit arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanarAraçta panel nedirDireksiyon arıza lambası neden yanar citroen berlingo ünlem işaretiFiat linea ekran işaretleriDpf arıza lambasıFar arıza lambası focus sarı arıza lambası audi arıza lambası anlamları şekilli işaretler motor egzoz arıza lambasıElektrik simgeleri gibi linea motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar volvo motosiklet

Yorum yapın