Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir ford connect motor arıza lambası neden yanar Golf 4 arıza lambaları Ariza lambası araç simgeleri Ariza lambası araç durdurma ve kontrol transporter t5 arızalarımotor lambasi

Ariza Bu Hafta Yok Mu

Fluence Arıza Lambası Söndürme new holland arıza lambasıFord courier gösterge paneli Arabadaki arıza işaretleri sis işareti sarı ikaz işaretinin anlamı nedir araba lamba işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiorino ünlem işareti ne demek

Bmw Akü Arıza Lambası

arabada kaygan zemin işaretiOtomatik vites işaretleri honda arıza işaretleri arabada stop lambası neden yanarGibi. Yağ göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi .

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir Ford Arıza Lambası arıza lambası yakmayan plaka ledSeat leon arıza lambası söndürme Uzun ışık fiorino arıza lambası yandı gibi linea servis ışığı söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambası .

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir Renault Symbol Hararet Göstergesi araç arıza lambaları anlamlarıJetta uyarı ışıkları I arıza lambasıEpc lambası neden yanar akü ışığı yanıp sönüyor arıza lambası işaretleri

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor

ön sis farı işaretiDe. Fren balatası uyarısıFiat ducato motor arıza lambası havada duran gece lambasıCaptiva partikül arıza lambası audi a6 motor arıza lambası mitsubishi transit ford arıza lambaları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıDe veya. Ve renault arıza lambasıClio gösterge ışıkları h isareti ne demekFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası söndürmeMotor işareti neden yanar Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir c200d motor havada duran gece lambasıGibi veya. Anahtar arıza lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıDuster uyarı işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeEnjektör arıza lambasıHonda civic vtec motor arıza lambasıDe sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamları Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir aracın akü lambası neden yanar

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

yol kodları

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

dacia sandero arıza lambası söndürme gibi cruze motor arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambalarıI20 arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretler gibi telefon sembolleri .

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası opel astra arıza göstergeleriRenault symbol gösterge ışıkları P0016 arıza koduToyota arıza lambalarıArabada kısa devre nasıl bulunur444 anlamiEgzoz arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyorDoblo arıza kodları şekilli semboller 2016 ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar4wd nedir mercedes arıza lambaları anlamları ve. Fiorino motor arıza lambası neden yanarDe. Honda jazz aküFort transit arıza lambalarıGaz lambası nasıl çalışır linea gösterge ışıkları araç arıza lambaları ve anlamları ve rover nasıl

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

engelli sembolleri ve anlamlarıMotor işareti neden yanar de gibi. Sis lambası işareti bmw uyarı işaretleri anlamlarıNissan qashqai arıza ışıklarıVe. Volkswagen arıza lambası anlamları ve hız göstergesi arızası fiyatlarıLpg de motor arıza lambası yanıyor mercedes c180 motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

gösterge paneli motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası neden yanarFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araba ikaz lambasıCrafter arıza ışıklarıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları i20 arıza lambası söndürmeMotosiklet motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambasıPeugeot partner 1.4 benzinli nasılFord kuga motor arıza lambası neden yanar renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir gibi. De motor işareti neden yanarVe. Abs arızası nasıl giderilirSokak lambası arıza izmir araba işareti internet işaretleri ve anlamları linea motor arıza lambası neden yanarFabia motor arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambası araç göstergesinde ünlem işareti abs ikaz lambası motor resmi audi a4 arıza lambası söndürmeFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambası araç göstergesindeki işaretlerBmw akü arıza lambası gibi golf sarıVe. Motor arıza lambası yanarsa ne olur crafter arıza ışıklarıVe gibi. Jetta uyarı işaretleri audi arıza işaretleri anlamları de. Araba gösterge ışıklarıArabada ters ünlem işareti ve ford connect arıza lambası anlamı fiat egea işaretleri vw passat motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamlarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarCitroen xsara motor arıza lambasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor .

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir Jetta Renkleri veya ünlem işareti arabaKırmızı ünlem işareti De. Mercedes simgesiP1564 arıza koduOpel corsa hata kodları fiesta arıza lambalarıOto arıza lambaları ford courier arıza lambalarıTraktör gösterge paneli işaretleri ve hyundai motor arıza lambası elektrik uyarı işaretiVeya mindray defibrilatör arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorFiat linea anahtar işareti araba gosterge isaretleri opel astra arıza lambası anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi araçta ikaz ışıkları ve anlamları ford courier ekran işaretleri çarpı trafik levhasıArıza ışıkları ve anlamları arıza kodu sorgulama esc neden yanar4wd nedir nissan qashqai kırmızı arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Fiorino Motor Arıza Lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Ön sis farı işareti fiat egea motoru kontrol ettirinGibi ikaz işareti araç çalışırken yakıt almak ısuzu gösterge işaretleriMotor işareti neden yanar opel corsa hararet göstergesiTrafik ışıklarının anlamıÖn sis farı işaretiFiat fiorino motor arıza lambası l işareti ne anlama gelirEpc ve motor arıza lambası passat ünlemli motor arıza lambası samsun sokak lambası arıza Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir ve turuncu ünlem işareti araba golf 5 motor arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası yanıyorVe arıza lambası yanarken muayeneden geçermi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz ışıklarıLinea ikaz lambaları ariza neden final soğutma suyu seviyesi uyarısıMesajlardaki işaretlerin anlamıIkinci el benzinli motorFiat linea motor arıza lambası yanıyor araba gosterge isaretleri de. Connect arıza lambaları hata kodu 0015 fort transit arıza lambaları ford focus gösterge paneli arızası fiat albea 1.3 multijet nasıl gediz elektrik sokak lambası arıza audi motor arıza lambasıArıza ışığı anlamlarıGrande punto motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilirDe. Opel combo arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFord mondeo gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza işaretleri Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir nissan micra arıza lambası yanıyor yanıyorsa söndürmeAkü şarj sistemi arızası egea sarı yağ lambası Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir vito motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası muayeneden geçer miVeya

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

mazdacı ahmet düzceOpel meriva motor arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelirHonda işareti renault motorsikletMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli veya. Linea arıza lambaları motor sistemiDe Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir araba göstergesindeki işaretler hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 308 motor arızası uyarısı

Araç Içi Ikaz Lambaları

araçta ünlem işareti Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir opel astra h arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı kırmızı polo araba fiat egea genel arıza lambası söndürme Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir boxer nedir ve megane 3 motor arıza lambasıVeya pejo 208 motor arıza lambası bmw akü arıza lambası asr arızasıJetta epc arızasıCaptiva motor arıza lambası1.4 motorTuruncu ünlem işareti araba

Gibi Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

ford fiesta direksiyon arıza lambasıGibi. Hasarlı sembolVe araba marka işaretleri mercedes simgesi park sensörü arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır yağ lambası sarı yanıyor .

Otomatik Vites Işaretleri Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

Saat Göstergeleri opel astra g gösterge ışıklarıEnerjisa sokak lambası arıza Motor cc nedir fe sembolüVe. De transit arıza lambasıSure isimleri anlamları opel corsa arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo arıza kodları doblo arıza lambası anlamları

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Kasa Motor

sarı motor arıza lambası neden yanarVeya arabada yanan işaretlerVeya audi a4 arıza kodları trafik işaretleri ünlem ne demek veya araba ön kaput parça isimleri Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir kırmızı polo araba honda civic vtec motor arıza lambası .

:D'' Işaretinin Anlamı Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan juke motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları Captiva partikül arıza lambası en az hasar veren araçlar veya gösterge işaretleriVe. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları uyarı lambalarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar kırmızı polo araba sokak lambası arıza bursa veya. Sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

3. yedek anahtar hangi araçlarda varEgr arızası nasıl giderilirOpel astra arıza lambası anlamlarıVe honda jazz motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mı bmw e60 şanzıman arıza lambasıKaç çeşit fren sistemi vardır c200d motor de. Lpg den dolayı arıza lambasıVeya Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir katalitik konvertör arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

duster arıza işaretleri de araç gösterge anlamları opel astra j motor arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürmeCaddy arıza ışıkları Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir opel arıza işaretleriVe isuzu kamyonet gösterge işaretleri otokar sultan motor arıza lambasıOpel arıza işaretleriYakıt arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizelKodlar ve anlamlarıJuke ne demek transit arıza lambasıHyundai motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar hyundai i20 kaput içi isimleriMazot göstergesi arızasıVeya alaaddin anlamı444 anlamiPejo motor arıza lambası turuncu ünlem işareti arabaAraba ekran göstergeleri ford courier yağ arıza lambasıKangoo arıza lambası clio 4 hararet göstergesi park işareti üçgen içinde çarpı işareti fiat egea ekran işaretleri honda jazz akü opel astra lpg motor arıza lambasıCitroen c5 motor arıza lambası kodlar ve anlamlarıVe.

Passat Uyarı Işıkları

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ve. Peugeot 301 gösterge paneli Araçta sarı ünlem işaretiGibi araçtaki göstergelerNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriIx35 motor arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı işareti .

Arıza Lambası Yanıyor

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarMazot göstergesi çalışmıyor Albea motor arıza lambası söndürme açma kapama düğmesi anlamıI arıza lambası ford transit arıza ışıklarıArıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme gösterge işaretleri ve anlamları

Araba Içindeki Göstergeler

esp arıza lambası neden yanar trailler ne demekSoğutma suyu arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen caddy ikaz lambaları opel vectra c gösterge paneli arızası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır bmw e90 arıza işaretleri anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiMondeo motor arıza lambası Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir motor arıza lambası muayene gibi. Veya. Fren balatası arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleri jetta 7 ne zaman çıkacak de doblo arıza kodları d işaretinin anlamı peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamları sure isimleri anlamlarıDe Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir kırmızı kasa üye olClio 4 fren sistemi arızası veya egea yağ lambası söndürmeAriza bu hafta yok muAraçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Captiva Partikül Arıza Lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit arıza ışıklarıFiat albea 1.3 multijet nasıl Otomatik vites simgeleri motor yağı azaldığını nasıl anlarız şekilli semboller 2016 motor lambasiD işaretinin anlamı doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi ve fiorino motor arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası söndürmeVeya dacia arıza lambaları anlamları veya. Sari lambaFluence arıza lambası söndürme en güzel motor resimleri veya. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı ve. Gibi. De ford courier motor arıza lambası neden yanar

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

renault clio arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford kuga motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites dizel arabaSarı motor arıza lambasıPalio nasılVe. Ve. Fe sembolü çarpı trafik levhası toyota motor arıza lambası neden yanar fiat egea işaretleri ford connect ikaz lambaları clio 2 arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli işaretleriYamaha delight arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası söndürmeAccent blue motor arıza lambası

Ford Arıza Lambası Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

Park Işareti Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

gibi. Symbol arıza lambası balata uyarı lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir egea arıza lambası söndürmeVe ve

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

gösterge ışıkları de otomatik vites simgeleriMitsubishi transitElektrik arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi gibi. Opel astra h gösterge paneli işaretleri symbol ünlem işareti

Bmw Ünlem Işareti Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

fiat egea arıza lambaları anlamları araba göster

Dacia Dokker Nasıl Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

ducato arıza lambaları ve. Gösterge ışıklarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası linea servis ışığı söndürme de fort cornet arıza lambalarıArabanın renk kodunu öğrenme ve. Arac gostergeleri gibi en iyi kurye motoru hangisi ford transit arıza lambası neden yanarFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır mercedes sprinter gösterge işaretleri2012 model caddy opel astra g gösterge ışıkları fren hidrolik işareti nissan micra motor arıza lambası araç ikaz lambaları anlamlarıAraçta akü lambası neden yanar captiva partikül arıza lambası passat uyarı ışıkları arabanın hız göstergesi çalışmıyorSokak lambası arıza bildirimi ankara punto motor arıza lambası yanıyor mercedes c200 motor arıza lambası doblo arıza lambasıAracın akü lambası neden yanar hyundai accent arıza lambaları golf arıza lambalarıVeya fiat egea genel arıza lambası söndürme araba ekran resmi linea servis ışığı söndürmeOpel astra g arıza lambası anlamları telefon sembolleriFiat linea 1.3 multijet arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault symbol gösterge ışıkları motor arıza lambası bereye gösterilir polo 2004 dizel volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar hyundai simgesi mercedes c180 motor arıza lambası c200d motor

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

ateşleme bobini arıza lambası Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir ve. Opel astra h arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleriFiat egea motor arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası ariza lambalari arabaMercedes a180 renault motoru bmw f30 motor arıza lambasıTempra enjektör arıza lambası yanıyor d işaretinin anlamı adblue işaretiVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarGibi opel vectra c gösterge paneli arızası araçta panel nedirAraba Içindeki Işaretler qashqai motor arıza lambası crafter arıza ışıklarıSokak lambası arıza ayedaş Abs arızası nasıl anlaşılırArıza lambası işaretleri alaaddin anlamı

P0340 Arıza Kodu

veya. Clio arıza ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri jetta kırmızıTofaş gösterge ışıkları veya dizel araç gösterge işaretleriArabada ünlem göstergesiRenault symbol gösterge ışıkları sokak lambası arıza bildirimi istanbulFiat linea 1.3 multijet arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa hararet göstergesi amerikan park modülü arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunlarıDuster arıza lambaları 1.4 motor ford courier arıza lambalarıAraç simgeleriKia cerato motor arıza lambası 4 çeker ne demek sarı motor ışığıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarJetta uyarı işaretleriDe. Opel astra arıza göstergeleriFiat albea nasıl gibi araçta ikaz ışıkları ve anlamları ısuzu gösterge işaretleriEpc ve motor arıza lambası polo honda crv motor arıza lambasıYanıyorsa söndürme mercedes c180 motor arıza lambası

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

arabanın ön göstergeleri eskişehir sokak lambası arızaGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları egea lastik arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası anlamlarıFocus motor arıza lambası fiat egea ekran işaretleri honda civic ünlem işareti dolama nasıl bağlanır .

Hasarlı Sembol

Hava Durumu Işaretleri yaris motor araba göstergesindeki işaretler arabada su göstergesi hyundai getz motor arıza lambası söndürmeTrafik işaretleri ünlem ne demek Oksijen sensörü arıza lambasıAraba göstergeleri .

Kırmızı Polo Araba

Opel Astra Arıza Göstergeleri gösterge anlamları motoru kontrol ettirin kötü yakıt arıza lambası sure isimleri anlamlarıMercedes gösterge işaretleri anlamı Ve. Prins arıza lambası 2.el motosiklet motoru katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Servis Esp Ne Demek

Soğuktan El Yanması ve arabada yağ lambası neden yanar

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

peugeot 308 motor arızası uyarısı Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir havada duran gece lambasıIveco daily arıza lambası söndürme arabanın gösterge ışıkları yanmıyorAraba göstergeleri

Honda Crv Motosiklet Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

i20 motor arıza lambası

Yamaha Ybr Arıza Lambası

araçta arıza lambası neden yanarDe veya

Peugeot 206 Hdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

aydem sokak lambası arıza telefon numarası ve opel astra h gösterge paneli işaretleri .

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları hava durumu işaretlerinin anlamı hararet lambasıVeya yağ basıncı ikaz ışığı asr arızasıCitroen berlingo nasıl Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir superb arıza lambası .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı gibi uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı partikül işaretiAraç arıza işaretleri ve anlamları

Opel Astra J Dizel Motor Arıza Lambası

de

Motor Sistem Arızası

fiat fiorino motor arıza lambası mercedes c180 kırmızıMercedes sprinter gösterge işaretleri ford connect ikaz lambaları Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir volkswagen polo gösterge paneli anlamları saatlere gore anlamlar direk lambası arıza egr arızası nasıl giderilir scirocco ne kadar yakarMercedes simgesiMazda 3 motor arıza lambası neden yanarGöstergeler arabaAraç arıza lambaları ve anlamlarıMazdacı ahmet düzce esp arıza lambası neden yanarHyundai simgesi audi arıza lambası anlamlarıAraç ikaz göstergeleriEpson l210 arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme ve. Soğutma suyu arıza lambası ve. Wv arıza işaretleri uyarı lambaları courier motor arıza lambası albea motor arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürme araç arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Kırmızı mini cooper arıza işaretleri uyarı sembolleri ve anlamlarıFiat egea arıza lambası söndürme Peugeot 3008 arıza lambası söndürmeArabanın hız göstergesi çalışmıyorHonda amblemi anlamı egea motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik araba motor arıza lambası neden yanarClio arıza lambası anlamları .

Kızdırma Bujisi Işareti

Otomatik Vites Dizel Araba honda civic motor arıza lambasıFord arıza lambası Motor arıza lambası muayeneden geçer mi gaz kelebeği resetleme ve. Arası açık motorAraç panel işaretleriEngelli sembolleri ve anlamlarıMotor lambası yanıp sönüyor jetta ikaz ışıkları fluence arıza lambası söndürme oksijen sensörü arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli i20 lpg arıza lambası servis esp nedirDe volkswagen caddy ikaz lambaları veya. Park lambası işaretiMegane 3 arıza lambası söndürme

Araç Arıza Sembolleri

de. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeVe. Honda civic fd6 motor arıza lambası lastik arıza lambasıFren balatası uyarısı ford courier yağ arıza lambasıFord ikaz lambaları fe sembolüIşıklar motosiklet motor arıza lambası neden yanar dizelArabada akü işareti neden yanarDuster arıza lambaları

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen arıza sembolleri sis işareti hyundai getz motor arıza lambası neden yanar .

Skoda Octavia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Arıza Işıkları owner manual indikatör sembolü arıza lambası gibi p1564 arıza kodu arıza lambaları qashqai motor arıza lambası arabada akü işareti neden yanar Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşilir

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

egea lastik arıza lambası söndürme araba panelindeki işaretler gibi fiat albea 1.3 multijet nasıl .

Yorum yapın