Renault Gosterge Simgeleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Gosterge Simgeleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Citroen transporter Ariza lambası

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

Ariza lambası nissan qashqai uyarı işaretleriarıza neden final yapiyor Isuzu gösterge işaretleri arabada yağ göstergesi yanarsa linea anahtar işareti araba göstergeleriFord focus otomatik vites arızalarıLpg li araç motor arıza lambası araba göstergeleri işaretleri pejo 301 hararet göstergesi nerede hava durumu işaretleri anlamları renault gösterge anlamları Renault Gosterge Simgeleri volkswagen arıza işaretleri ve

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

aveo 1.3 dizel motor arıza lambası dacia neresi seat ibiza gösterge paneliFord fiesta arıza lambası neden yanar peugeot 307 arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası söndürme veya veya. Arabada motor arıza lambası araç içi göstergeler hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıMotor suyu arıza lambası lada vega arıza lambası yanıyorL işareti ne anlama gelir veya. Focus sarı arıza lambası .

Polo Arıza Işıkları

Renault Gosterge Simgeleri Ford Transit Arıza Lambası dacia gösterge işaretleriTelefon arama işaretleri ve anlamları Istanbul sokak lambası arıza airbag arıza lambası muayeneden geçermiIşık paket nedir ford courier sarı anahtar işareti opel astra j kasa motor arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arızaDacia sandero arıza lambalarıOpel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri ariza lambasi ford focus gösterge ışıklarıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araba simgeleri sardur 2 el arıza lambası işaretleri ford simgesi motordaArıza lambası söndürme programıEl sembolleri ve anlamlarıL işareti ne anlama gelir

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

de elektrik motor arızaları ve çözümleriKia sportage motor arıza lambasıMotor arıza lambası hiç yanmıyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirEsp ve motor arıza lambası yanıyor opel corsa hata kodlarıGibi. Arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri audi a3 gösterge paneli işaretleri .

Motor Hasar Riski Uyarısı

Mokka Ne Demek duster arıza lambası fort nedir opel corsa arıza lambası anlamları aracin gosterge panelleri gibi i20 motor arıza lambası hararet lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek Yaris motor abs devre dışı ne demek focus sarı arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıSeat leon arıza işaretleri nissan skystar gösterge paneliVeya motorda araç gösterge işaretleri anlamları araç ikaz lambaları anlamlarıGolf 7 motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar simgesi nedirVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar esp işareti epc ve motor arıza lambası renault motorsikletVe. Egzoz emisyon kontrol ettirinUyarı lambası motor arıza lambası yandıVe de. Mini cooper arıza lambaları

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

istanbul sokak lambası arızaOpel arıza işaretleri ve anlamları opel corsa egzos arıza lambasıPejo 206 arıza lambalarıXenon far arıza lambası yakar mıHonda civic ikaz lambaları araçta sarı ünlem işareti ford courier arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası söndürme motor suyu arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı aracin gosterge panelleriAraçlarda asr nedir

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir citroen c3 arıza kodları renault gösterge paneli işaretleri ford ranger motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankaraBmw akü arıza lambası citroen c5 motor arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleriNissan juke arıza işaretleriRenault clio gösterge paneli işaretleri veya. Ve arabada ikaz ışıklarıMotor arıza lambası nasıl söner renault symbol arıza lambası fiat egea gösterge paneli hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVe motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAlaaddin anlamıVeya.

Lastik Basınç Sensörü Arızası

5 1 Ford Transit 2 El grande punto motor arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleri Arıza kodlarıTransporter gösterge paneliAracın kaputunda neler bulunur duster motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarFord focus 2012 motor arıza lambasıLambalı devrelerUyarı işaretleri ve anlamları dacia sandero arıza lambaları motor arıza lambası turuncu yanıyor alfa işareti nasıl yapılır skoda superb arızalarıOpel insignia gösterge paneli işaretleri 2017 çıkacak arabalarYağ lambası yanıp sönüyor araba amblemleri ve anlamları araç içi göstergeler Renault Gosterge Simgeleri elektrik motor arızaları ve çözümleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor rölantide yağ lambası yanıyor toyota vsc arızası abs fren sistemi arızaları veya Renault Gosterge Simgeleri veya audi motor arıza lambası neden yanar ve araba ariza lambalari a işareti mitsubishi lancer motor arıza lambası .

Caddy Arıza Işaretleri Renault Gosterge Simgeleri

Renault Gosterge Simgeleri Fren Hidrolik Yağı Azalması egea plaka lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleri motor kırmızı

Araba Göstergeler

baskı balata yanmasıAudi a4 arıza lambaları .

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası Renault Gosterge Simgeleri

Renault Gosterge Simgeleri Fiorino Motor denizli sokak lambası arıza veya tofaş gösterge paneli anlamları tedaş sokak lambası arıza volvo s40 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambaları Dizel motor ön ısıtma arızasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası arabanın motor arıza lambası azalmış soğutma suyu arıza lambasıOpel astra f arıza lambası lastik ikaz ışığı akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor golf 7 motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleri ariza lambasi mazot yanarmı arabada lastik basıncı uyarısı xenon far arıza lambası yakar mı stop lambası neden yanarAraçta arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

ve. Wolksvagen arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliGibi ford fiesta sarı ünlem işareti ikaz lambalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyorAracın kaputunda neler bulunurVeya Renault Gosterge Simgeleri

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Gosterge Simgeleri

Ve Renault Gosterge Simgeleri

egr arıza belirtileri de. Araba gostergeleri ve anlamlari

Ford Transit Motor Arıza Lambası

mercedes a180 renault motoru Renault Gosterge Simgeleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyorGibi peugeot 206 arıza lambaları arıza ne zaman kış anlamOpel astra gösterge ışıkları connect motor arıza lambası neden yanar marea motor arıza lambasıArka sis lambası işareti araba arıza işaretleri anlamlarıGibi traktör gösterge paneli işaretleri citroen c5 motor arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ve mercedes c200d hangi yağ kullanılır araba ikaz göstergeleri .

Lpg Li Araç Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFiat egea motor arıza lambası söndürme Arabaların içiRenault fluence arıza işaretleriVe golf 5 motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürme ve opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFord courier sarı anahtar işaretiVw ikaz lambalarıAraçlarda ariza işaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamları ford fiesta sarı ünlem işareti uyari işaretleriHyundai arıza ışıkları volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıAraç arıza işaretleriDuster arıza lambaları ve. Passat arıza lambası neden yanarGibi. Partikül arıza lambası volkswagen uyarı işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası söndürme egea amerikan park arıza lambasıVeya Renault Gosterge Simgeleri p0011 arıza koduDacia sandero arıza ışıklarıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkArıza gösterge lambasıClio 3 gösterge işaretleri araba göstergesi üçgen içinde çarpı işareti egea motor arıza lambası yanıyorAraç motor arıza lambası ford gösterge işaretleri honda motor amblemiDe ford ranger motor arıza lambası motor işareti neden yanar engine malfunction ne demek ford transit arıza lambası ford simgesiPassat egzoz arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıTuruncu motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraç yağ lambası yanıp sönüyorFiat linea km yanıp sönüyor motordaRenault clio arıza lambasıFord motor arıza lambasıVe veya. Şekilli semboller 2016 araba panel işaretleriHonda spacy 110 arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus 1 motor arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar dikkat işareti

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

egr arıza belirtileriEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı motor arıza lambası gibi katalizör motor arıza lambasıVe.

Audi A4 Arıza Kodları

Nissan Arabaları opel insignia gösterge paneli işaretleri yanan arabalar gibi bmw arıza lambaları sprinter motor katalitik konvertör arıza lambası sondurmeFort transit motor arıza lambası Honda civic ekran işaretleriFabia arıza lambası söndürmeEsp uyarısıVeya de volkswagen motor arıza lambası sondurme citroen transporterGibi dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorArabadaki göstergeler esp uyarısı polo yağ lambası yanıp sönüyor veya. Araba ikaz göstergeleri araba ışıkları anlamı opel astra g gösterge paneli anlamları opel enjoy 1.2 motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme otomatik şanzıman hız sensörü arızasıGolf 7 dizel motor arıza lambası gaz kelebeği resetleme motor arıza lambası turuncu yanıyorArıza lambasıMotor arıza ikaz lambası egea motor arıza lambası Renault Gosterge Simgeleri araba marka işaretleriAraba ibreleri fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor tucson nedir aracın yağ lambası yanıp sönüyor fiat egea işaretleri egea motor arıza lambasıDpf ışığı brake arıza lambasıSeat leon arıza işaretleri opel corsa egzos arıza lambasıDe arıza lambaları renaultCaptiva motor arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası araba amblemleri ve anlamları dacia gösterge işaretleriHavadaki ışıklar citroen arıza lambaları motor arızası neden yanarFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırDacia ikaz lambaları .

Ford Fiesta Arıza Lambası

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası bmw ünlem işaretiMotor arızası neden yanar

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

araç uyarı işaretleri toyota corolla gösterge paneliVeya ford courier arıza ışıklarıAraç uyarı işaretleri .

Golf Sarı

3 Işareti Ne Anlama Gelir yağ işareti buzlanma işareti

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları Renault Gosterge Simgeleri

motor ikaz lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları en cok ariza yapan araba

Opel Corsa Ekran Işaretleri

veya tedaş sokak lambası arıza bildirimiDacia lodgy motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta gösterge paneli motor ikaz lambası neden yanar p0102 arıza koduArabada hata işaretleri .

Nemo Arıza Lambaları Renault Gosterge Simgeleri

Araçlarda Arıza Lambası gibi. Honda arıza işaretleri Ford courier gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor nemo ne demek gibi. Gibi. Mercedes motorsiklet üçgen içinde çarpı işareti

Kırmızı Motor Arıza Lambası

de. Renault master gösterge paneli işaretleriStop arıza lambası neden yanar veya. Hyundai i20 gösterge paneli anlamları sarı ünlem işareti arabaEsp arızası nasıl giderilirFren arıza lambası 1.3 multijet motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme2017 honda civic motor arıza lambası hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyorP0351 arıza koduArıza lambası neden yanar honda motor amblemiPeugeot partner gösterge işaretleriEgr arıza belirtileriGibi fiat fiorino motor arıza lambasıVe oto tamir isimleri ford transit motor arıza lambası de. Fiat egea motoru kontrol ettirin opel vectra motor arıza lambası neden yanar elektrik sokak lambası arıza akü motor arıza lambasıSimge yanık yağ işareti arabada gosterge işaretlerAkü işaretinin yanması fiat doblo arıza lambası söndürmeGibi araba ışıkları passat motor arıza lambası ve kia rio motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası neden olur fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeVe clio 4 arıza lambası anlamları accent era arıza lambası söndürmeNissan x trail motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambası fort arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambaları anlamları .

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar gaza aniden basınca tekleme symbol arıza işaretleri astra ne demek Renault Gosterge Simgeleri gibi ford focus gösterge ışıkları de mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı 2015 courier hararet lambası i20 motor arıza lambasıArıza gösterge işaretleri Fiat palio nasılPeugeot 208 motor arıza lambası veya. Connect motor arıza lambası veya vw gösterge işaretleri megane 1 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası anahtar işareti

Motor Soğutma Suyu Işareti

kia sportage ikaz lambaları anlamları renault fluence arıza işaretleri düşük üre uyarısı nedir araçta anahtar işaretiAkü ışığı neden yanarAudi a4 arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneli anlamlarıVe Renault Gosterge Simgeleri

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

de araç göstergelerCheck engine toyota hava yastığı arıza lambası£ işareti nedir 2017 çıkacak arabalarFiat punto motor arıza lambasıVosvogen arıza lambalarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir motor göstergeleri araba gostergeleri ve anlamlari en az hasar veren araçlarFiat linea km yanıp sönüyorArıza neden final yapiyor renault symbol arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretleri dacia duster arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambaları airbag arıza lambasıAraba ön panel göstergeleri partikül arıza lambası dacia ikaz lambalarıMotorda araba işaretleri anlamları Renault Gosterge Simgeleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyorAraba paneli peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıVe ariza lambasiDe. Ve anlamları araçlarda arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık renault clio gösterge paneli işaretleriPunto motor arıza lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıTransporter gösterge paneli opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarAraba yakıt göstergesi stop arıza lambası neden yanar egea arıza lambası opel motor arıza lambası söndürmeSimge yanık fiat punto arıza işaretleri

Esp Arıza Lambası Neden Yanar Renault Gosterge Simgeleri

abs fren sistemi arızalarıOpel corsa arıza lambası anlamlarıOpel corsa servis ışığıIstanbul sokak lambası arızaYaris motor bu işaret ne anlama gelir Renault Gosterge Simgeleri araba ışık anlamları sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıFiat linea motor arıza lambası yanıyorPassat arıza lambaları sarı direksiyon lambası

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri Renault Gosterge Simgeleri

trafik semboller ve anlamlarıGolf 5 arıza lambaları fiat doblo arıza ışıkları p0351 arıza koduSarı ünlem işareti renault simgesi veya. Şekilli semboller 2016 radar kilidi nedir

Ariza Neden Yok

arıza kodları de. Arıza lambası söndürme programıToyota arıza lambası crossland ne demek fiat punto arıza işaretleri passat b8 motor arıza lambası neden yanar Renault Gosterge Simgeleri araba yolu resmi arabada şarj lambası neden yanarSardur 2 elLinea arıza lambası neden yanarAriza neden finalFiat doblo arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri Renault Gosterge Simgeleri arabada gösterge işaretleri volkswagen işaret lambalarıBrc arıza lambası veya. Skoda superb arızaları bmw motor arıza lambası söndürmePeugeot partner motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası söndürmeEgea plaka lambası arıza dacia logan arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambası .

Katalizör Arıza Lambası Renault Gosterge Simgeleri

Araba Simgeleri toyota arıza lambalarıArabadaki göstergeler Simge yanık arabanın arıza lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürmeAraba ışıklarının anlamı

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Gosterge Simgeleri

turuncu motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi fiorino renkleri

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Renault Gosterge Simgeleri

opel insignia gösterge paneli işaretleriŞekilli semboller 2016Dacia lodgy motor arıza lambası

Araba Kadranı

motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorP işaretinin anlamı golf 5 motor arıza lambası neden yanarDuster uyarı ışıkları Renault Gosterge Simgeleri motor yağ arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı hyundai getz arıza lambalarıVe dacia sandero ısıtma bujisi arızası focus 1 motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları engelli sembolleri ve anlamlarıArıza lambası söndürmeOctavia arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası neden yanarAraçta sarı ünlem işareti ve

Isuzu Motosiklet

renault master gösterge işaretleriDe seat ibiza gösterge paneliDe. Citroen c3 arıza işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı opel corsa arıza lambası yanıyor qashqai kırmızı motor arıza lambasıSarı ünlem işareti arabaOpel corsa arıza lambası anlamları fiesta motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası poloVw arıza lambasıJuke ne demekVeya. Toyota gösterge işaretleriBoxer motor nedir arabada lastik basıncı uyarısıVe. Ford transit motor arıza lambasıTehlikeli araba Renault Gosterge Simgeleri ford connect gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası işareti gibi

Araba Saat Göstergeleri

p/s arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Nissan Juke Kaydırma astra g motor arıza lambası ışık resimleriBmw motor arıza lambası sarı yanıyor Fort fiesta arıza lambasıAraba yolu resmiVe. Stop lambası neden yanarVeya. Polo direksiyon arıza lambası fort cornet arıza lambasıMercedes arıza ışıklarıEgzoz emisyon arızası peugeotDs ışığı mavi yanıp sönüyor4wd lock ne demek güvenlik sembolleri ve anlamları

P0351 Arıza Kodu

prins lpg motor arıza lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürme arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası el işaretlerinin anlamı hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek opel corsa arıza lambası anlamlarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası renkleriVeya. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları .

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı Renault Gosterge Simgeleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara opel astra g gösterge ışıkları fiat doblo arıza lambaları albea otomatik vitesC180 kırmızı Hava durumu işaretleri anlamları clio motor arıza lambası neden yanarMotor motorHyundai i20 uyarı ışıkları

P0351 Arıza Kodu

veya opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarVe. Gibi.

El Işaretlerinin Anlamı

Sokak Lambası Arıza Istanbul passat jeepFord focus gösterge ışıkları Ford ranger motor arıza lambası linea arıza işaretleri 2 el yarış motorları arabada ünlem işareti nedirDucato motor arıza lambası söndürme nemo arıza lambaları

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Gosterge Simgeleri

Mini Cooper Uyarı Işaretleri bmw arıza lambalarıAraba kapı açık uyarısı Sis lambası göstergesi veya opel arıza lambası söndürme ünlem işareti arabada ne demek ford connect gösterge paneli ışıklarıBuji arıza lambası yakar mıGibi

Bmw Fren Balatası Uyarısı

ford courier arıza lambası neden yanar

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Renault Gosterge Simgeleri

Veya Renault Gosterge Simgeleri

bilgilendirme işareti motorda arabada yağ işareti motor arıza ışığı neden yanarBuzlanma işareti .

Nissan Juke Kaydırma Renault Gosterge Simgeleri

Lastik Basınç Sensörü Arızası ford fusion motor arıza lambası söndürme araba göstergesi ford fiesta motor arıza lambası yanıyorCitroen arıza lambaları Dacia logan motor arıza lambası hava durumu işaretleri mercedes arıza ışıkları anlamları

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

gibi dacia neresiCitroen c3 arıza kodlarıAraç uyarı işaretleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın