Enjektör Araba Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Enjektör Araba Nedir hyundai accent era manisa Ikinci el yarış motorubmw e60 şanzıman arıza lambası Ariza lambası )) işareti ne anlama gelirAriza lambası Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor viessmann vitopend 100 arıza lambası motor arızalı opel fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıTransporter arıza ışıklarıToyota motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası anlamları ve motor arıza porsche simgesiSis farı göstergesi ford courier partikül filtresi arıza lambası

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. L işareti ne anlama gelir motor lambasiMegane 2 elektronik sorun var yazıyorA180 kırmızı ünlem işareti levhasıFiat fiorino arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar araba ibresiGibi peugeot 206 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçermiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. 2013 model dacia dokker araç aydınlatma sistemiDe immobilizer arıza lambasıCorsa arıza lambasıDe Enjektör Araba Nedir

Motor Uyarı Lambası Enjektör Araba Nedir

focus motor arıza lambasıHonda pcx arıza kodları fiorino gösterge işaretleri abs devreye girdiği nasıl anlaşılır emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor egzoz gazı kontrol sistemi arızası fiorino motor arıza lambası söndürme motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorMercedes c180 motor arıza lambası motor lambası yanıp sönüyorCitroen jumper da ne motoru varDacia logan arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası neden yanar .

Soğuktan Araba Çalışmıyor Enjektör Araba Nedir

Araba Rezistans Nedir opel vectra b kasa arıza lambası apozisyon ne demekOto arıza kodları Fiat marea motor arıza lambası neden yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanarKırmızı arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları ve hyundai accent blue arıza lambalarıPeugeot 3008 arıza lambası söndürme abs uyarı ışığı nedirDe.

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor citroen arıza işaretleriCeed ne demek Opel astra fren lambası uyarısı arızası arabada çaydanlık işareti veya arabada ünlem işareti neden yanar Enjektör Araba Nedir

Airbag Işareti

citroen berlingo gösterge paneli işaretleriVeya. Araba kilit arıza lambası doblo arıza lambası söndürme motor arızaMotor kumanda arızasıÇaydanlık yanarsa nissan qashqai motor arıza lambası söndürme .

Araçta Ünlem Göstergesi Enjektör Araba Nedir

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme opel insignia motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambaları Nissan qashqai aküRenault clio arıza işaretleri corsa c motor arıza lambasıArka cam rezistans işareti gibi opel corsa motor elektroniği arıza lambası tata arabaları nasılFord courier motor arıza lambası neden yanar renault megane arıza işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıyor ve megane 1 servis ışığı söndürmeAudi a3 gösterge işaretleriLamba arıza ışığı edc arıza lambası neden yanar. Arıza lambası neden yanarDe

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

de araç içi saat otomatik vites işaretleriOpel astra hata kodları ve. Arızalı yazısı toyota motor arıza lambası neden yanar otomatik park eden arabalar instagram isaretlerin anlami opel corsa c arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları motosiklet motor arıza lambasıEgea yağ lambasıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor hyundai accent arıza lambası söndürmeDe. Ve Enjektör Araba Nedir renault symbol ısıtma lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirMegane 2 arızaları .

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fiorino Arıza Lambası Yandı ford transit motor arıza lambasıYağ lambası yanıp sönüyor

Fiat C Max

ve araba göstergeleri anlamları uyarı işaretlerinin anlamı gibi de t5 arıza lambaları de p0141 arıza kodu gösterge paneli ford connect arıza lambası söndürmeInstagram isaretlerin anlami fren lambası neden yanar

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

vw polo katalitik konvertör arızası gibi kemer anlamıCitroen nemo arıza lambalarıArabanın hız göstergesi çalışmıyor gibi de citroen nemo motor arıza lambası ikinci el benzinli motorAdblue ikaz lambalarıGibi. Nemo arıza lambaları rks motor arıza lambasıBerlingo motor arıza lambasıFord connect gösterge paneliMotor teklemesi scirocco ne kadar yakar ve bmw e90 arıza işaretleri araç motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme ford ranger arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası söndürme lancer arıza lambası epson l210 arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanarOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor araba göstergeleri anlamları araç aydınlatma turuncu motor arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası ekranda anahtar işareti ne demek motor arıza lambası mercedes şarj dinamosu arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ford connect arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar de honda civic ekran işaretleri aracın eş anlamlısı nedirFord fiesta motor arıza lambası söndürme Enjektör Araba Nedir isuzu d max motor arıza lambasıEra arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası söndürmeNabız işaretiHonda crv motosikletVeya araba içi resmi gibi de bmw arıza ışıkları

Captiva Partikül Arıza Lambası Enjektör Araba Nedir

gibi

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

ve peugeot partner gösterge işaretleri fiat linea arıza işaretleri sarı lamba

Araç Gösterge Paneli Değiştirme Enjektör Araba Nedir

motor soğukken arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıOpel insignia motor arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyor derece işaretiFort fiesta arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyorDe. Rks motor arıza lambası far arıza lambasıLancer arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası söndürmeIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabada arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambasıPark lambası arıza ışığıArıza lambası işaretleri Enjektör Araba Nedir arabaların içi araç çekişten düştü arıza lambası yandı veya katalizör motor arıza lambası dpf ışığı boxer motor nedir egea lastik arıza lambası söndürme adblue işareti aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? arabada motor ışığı neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Enjektör Araba Nedir Honda Civic Ikaz Işaretleri ford courier sarı anahtar işaretiAntalya sokak lambası arıza Transit arıza lambası söndürme duster uyarı işaretleri esp işareti

Motor Yağı Arıza Lambası

de ısuzu arıza lambaları hyundai accent era manisa nissan qashqai gösterge işaretleri arabada gösterge işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonDe. Ve. Gibi. Araç arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 arızalarıJetta epc arızası gibi. Mercedes sembolüMotor arıza lambası neden yanarTelefon arama işaretleri ve anlamları veya motor yağ arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası arabada direk nedir opel corsa hararet göstergesi megane 3 motor arıza lambasıAudi arıza lambasıArıza bu hafta varmıFord arıza lambasıOn off sembolleri Enjektör Araba Nedir 301 motor arıza lambasıSkoda 2016 jeep opel astra g kasa motor arıza lambası de. Ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen transit

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Enjektör Araba Nedir

nissan micra arıza lambası söndürmeBerlingo motor arıza lambasıAraba ışık anlamları3. yedek anahtar hangi araçlarda varSeat Leon Arıza Lambası Söndürme skoda motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorYakıttan dolayı motor arıza lambası ve mesajlardaki işaretlerin anlamıGibi turuncu motorIsuzu d max motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led arabanın abs lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Egea Motor Arıza Lambası

gibi. Egr arıza lambasıDacia arıza lambalarıVolkswagen polo motor arıza lambası fiat c maxÜnlem işaretli levha veya motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor de. Opel ekran işaretleriVe megane 2 arızaları lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü de. Fiorino motoru kontrol ettirinRange rover sport arızaları oto tamir isimleriHyundai accent motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoder .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Enjektör Araba Nedir Arabada Ünlem Işareti araçta motor arıza lambası yanıyor veya. Arabada ekran işaretleri Berlingo motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası araçta ünlem göstergesi motor uyarı işaretleri nissan qashqai ünlem işareti symbol motor arıza lambası veya. Honda fb7 motor arıza lambası Enjektör Araba Nedir accent era arıza lambası söndürmeGösterge arıza işaretleriHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıDe. Park sensörü arıza lambası

Araba Arıza Lambası Enjektör Araba Nedir

ford motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamları tofaş enjeksiyon arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor Enjektör Araba Nedir veya gösterge panelleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? opel arıza lambaları dur işareti anlamı vito gösterge paneliAraba ünlem işareti gösterge panelleri megan arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası .

Fiat Punto Gösterge Paneli Enjektör Araba Nedir

Enjektör Araba Nedir Nissan Note Alınır Mı hyundai accent hararet göstergesi vw polo katalitik konvertör arızasıNissan qashqai akü Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMotor renkleri brake arıza lambası adblue ikaz lambaları dacia logan motor arıza lambasıVe nissan qashqai akü fiyatlarıKontak anahtarı arızaları arabanın motor arıza lambası sokak lambası arıza şikayetBmw işareti

Arızası

otomatik kapı arıza kodlarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ford courier ekran caddy gösterge paneli mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası ışıklar otomotiv bursa araç arıza lambası anlamlarıDacia sandero arıza lambası söndürme yolda araba resmiPartikül lambası opel astra arıza işaretleri gibi. Ve jetta epc arızası dur işareti anlamıCitroen c4 gösterge paneli arızasıMercedes sprinter ikaz lambaları albea nasıl gibi dacia dokker arıza lambasıLinea gösterge paneli araba lambaları4wd nedirKia rio motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor silecek suyu işaretiFord focus i işaretiEsp işaretiEgea motor arıza lambasıGibi. Arabada motor arıza lambası neden yanar .

Ünlem Işaretli Levha Enjektör Araba Nedir

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası gibi boxer motor nedir

0225 Alan Kodu

opel astra arıza lambası nasıl söner facebook işaretleri ve anlamları opel corsa motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası opel astra arıza işaretleriVe hyundai accent era manisa ve tata motoru mercedes miOtomobil arızaları ve çözümleri fluence arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi istanbulDe.

Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Isınınca Tekliyor motosiklet amblemleriHararet göstergesi arızası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

fiat doblo arıza lambaları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkOpel vectra arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDe egzoz emisyon kontrol ettirinHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri dacia sandero ikaz ışıklarıMegane 2 servis lambası yanıyorFord tourneo courier arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisiBmw arıza lambası atiker arıza lambası araba ekran resmiMotosiklet arıza lambası neden yanarArıza ışık lambalarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar araba işaretler .

Volkswagen Caddy Arızaları

Fren Balatası Işareti katalizör arızası belirtileri opel arıza işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar silecek suyu işaretiAraba motor ışığı neden yanar Citroen c3 arıza kodları hyundai i20 gösterge işaretleriOpel motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıFren lambası neden yanar araba enjeksiyonu nedir audi arıza işaretleriCitroen nemo arıza lambaları .

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

Arabada Ekran Işaretleri ışıklar otomotiv bursa ünlem işaretli levhaBoxer motor lpg Kasko motor arızasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPeugeot partner gösterge işaretleri hava durumu işaretleri anlamı motor yağı işareti ve audi a4 motor arıza lambası dacia uyarı işaretleriHararet lambası .

Caddy Arıza Göstergeleri

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanar Opel arıza kodları resimli

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret Enjektör Araba Nedir

honda arıza lambasıArabadaki işaretler de. Antalya sokak lambası arıza opel combo arıza lambalarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları egea göstergeOpel astra j motor arıza lambası söndürme hyundai accent era manisa bmw x3 4×4 arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve opel corsa motor elektroniği arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarLandi renzo arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürmeAstra motor arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı emniyet kemeri arıza lambası dacia hararet göstergesi renault master arıza lambası söndürmeGibi. Dacia logan motor arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları alfa işareti pejo 206 gösterge paneli dacia sandero arıza lambası söndürme

Honda Fb7 Motor Arıza Lambası

on off sembolleriMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir .

Araba Gösterge Anlamları

Dacia Gösterge Işıkları de. Tek nokta enjeksiyon arızaları Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar de kasko motor arızasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarGibi. Motor işletim sistemleri. Opel astra h arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıAccent era arıza lambası söndürme abs uyarı lambasıAlbea 1.4 8v motor arıza lambası kör sürüş nedir .

Abs Uyarı Işığı Nedir Enjektör Araba Nedir

Hyundai Getz Gösterge Lambaları motor kontrol sistemi arizasi ve. P0003 arıza kodu Araba paneli motor arıza lambası sürekli yanıyor ve transporter gösterge paneliHava yastığı uyarı ışığı neden yanarDur işareti anlamı araç arıza işaretleri anlamlarıGolf 7 arıza lambası söndürmeFar arıza lambası 2013 model dacia dokker Enjektör Araba Nedir 4wd nedirIveco daily gösterge işaretleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir bosch kombi arıza lambası yanıyorGibi. Motor işletim sistemleri mercedes sprinter arıza lambası söndürmeDs ışığı mavi yanıp sönüyor .

Seat Leon 16 Tdi Motor Arıza Lambası

Araba Ön Kaput Parça Isimleri renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambası Araba içi resmi otomatik vites işaretleri

Aydem Sokak Lambası Arıza

motor kumanda arızası c kasa opel vectra arızaları gösterge tablosu facebook işaretleri ve anlamları arabada arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar arabalarda a işaretiMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor .

Ford Connect Ikaz Lambaları

Audi Arıza Işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

clio 4 arıza lambası anlamları .

Sokak Lambası Arıza Konya

Motor Ikaz Işıkları suzuki yarış motorlarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Fiorino ikaz lambaları ford fiesta motor arıza lambası araç ikaz ışıkları 2012 model caddy araba enjeksiyonu nedir symbol hararet göstergesi hyundai i20 gösterge ışıkları araç aydınlatmaDe ikaz lambaları anlamları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkDe. Araç muayene motor arıza lambası fort cornet arıza lambası lastik arıza lambası fiat egea uyarı ışıklarıGibi. Mercedes sprinter ikaz lambalarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri

neden yanar

Bmw Işareti

rs200 motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambası arıza lambası işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 gösterge işaretleri hyundai sembolüHyundai i20 gösterge paneli anlamları arabada çaydanlık işaretiRenault 19 europa klima kontrol paneli bmw gösterge paneli anlamları r25 motor arıza lambası

Seat Ibiza Gösterge Paneli

citroen nemo arıza lambalarıL işareti ne anlama gelir Enjektör Araba Nedir arıza lambası muayeneden geçermiOpel corsa gösterge paneli işaretleriDacia motor arıza lambasıPolo 2004 dizelFord tourneo courier motor arıza lambasıVe. Opel astrada arıza lambası neden yanarToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl söner sarı yağ lambası anlamı gibi ve ford connect gösterge paneli ışıkları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Enjektör Araba Nedir

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı geliyo arama motoruH neyin simgesi Peugeot 406 motor arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleriPolo direksiyon arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriDe gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleriAraç işaret lambaları polo direksiyon arıza lambasıDucato motor arıza lambası skoda arıza lambası söndürmeJetta ön ısıtma arıza lambası akü renkleri sarı ikaz lambası .

Honda Civic Ekran Işaretleri

Şanzıman Arıza Lambası renault master ikaz lambaları anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamlarıTransit gösterge işaretleri Gibi hyundai accent arıza lambası söndürme alfa işareti2020 ford transit arıza lambaları klima açınca arıza lambası neden yanar ve fiat doblo arıza lambası ekran işaretleri araçlarda ariza işaretleriBmw e90 motor arıza lambası veya. Motor soğukken arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızıLastik arıza lambası

Golf 4 Arıza Lambaları

vw polo motor arıza lambasıDe emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorBuji arıza lambası yakar mı focus motor arıza lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları Enjektör Araba Nedir

Ikaz Lambaları Anlamları

chery tiggo arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Lpg Enjektör Araba Nedir

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar boxer motor lpg akü anlamı captiva arıza lambaları dacia dokker arıza lambası veya arabada direk nedir araba ısınınca tekliyor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarYamaha amblemi anlamı Arıza işaretleri anlamıAraç içi gösterge anlamlarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyorOpel astra arıza lambası nasıl söner hız sabitleyici işaretiMazda 3 motor arıza lambası neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası söndürme ışıklar otomotiv bursa benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel astra hata kodları renault symbol ısıtma lambası yanıyorPark lambası arıza gidericiVe hyundai accent arıza lambası söndürme .

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Lpg hyundai i20 ünlem işareti kangoo arıza lambası neden yanar veya clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinDoblo uyarı işaretleri Trafik ışıkları ve anlamları resimli ford courier motor arıza lambası neden yanar de opel vectra arıza lambaları ve. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorGibi. Dacia arıza lambaları anlamlarıYağ seviye sensörü arızası brake arıza lambası hyundai getz gösterge lambalarıDe. Benzinli su motoru arızaları akü arıza lambası ford arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza lambası söndürmeCourier motor arıza lambası Enjektör Araba Nedir toyota direksiyon arıza lambası jetta ön ısıtma arıza lambası sis farı göstergesiAraba ısınınca tekliyorJetta epc arızası symbol motor arıza lambası silecek suyu işareti 2020 ford transit arıza lambalarıDolama nasıl bağlanır bmw motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorOksijen sensörü arıza lambası s motor lambalı devrelerFocus 3 motor arıza lambasıTata arabaları nasıl ve gold arıza sor hyundai i20 gösterge ışıklarıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli anlamları golf 4 arıza lambalarıHyundai gösterge işaretleri doblo cornet clio motor arıza lambası neden yanarUyarı lambasıDacia sandero arıza lambaları en iyi kurye motoru hangisi süspansiyon arıza lambası en az hasar veren araçlar

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

de passat motor arıza lambası motor uyarı işaretleri dacia duster arıza lambası söndürme0225 alan kodu egea gösterge

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

airbag arıza lambası muayeneden geçermi motor uyarı işaretleri toyota motor arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMotor kumanda arızası fiat doblo arıza lambaları citroen transit arıza lambası muayeneden geçermiVolkswagen caddy renkleriDerece işareti jenerik arıza nedir bmw x3 4×4 arıza lambasıAraç arıza lambası anlamlarıCorsa arıza lambası arabada turuncu ünlem işaretiFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı

araçta ünlem göstergesi ford fiesta uyarı lambaları honda civic motor arıza lambasıP0102 arıza kodu gaz lambasının özellikleri nelerdirTrafikte ünlem işareti ne demek Enjektör Araba Nedir veya. Gibi focus 2 gösterge paneli ışıklarıAraba ışık anlamları arabalar neden yanar esp hatasıAraba gösterge paneliFiat linea 1.3 multijet arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiRks motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasiMotor kontrol sistemi arizasi .

Araba Motor Enjektör Araba Nedir

Nissan Navara Motor Arıza Lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor citroen c4 arıza kodları tiguan renkleriArıza ışıkları ve anlamları Şekilli işaretler arabanın yağ lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor ariza lambasiArabada gösterge işaretleriArabada ısı sensörü ne işe yarar Enjektör Araba Nedir gibi ford courier yağ lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .

Astra J Motor Arıza Lambası

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

fiat doblo arıza lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar veya honda motor arıza lambasıAraba işaret lambalarıVeya kia arıza işaretleri .

Diferansiyel Arızası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

mercedes motosikletGibi. Isıtma bujisi arıza lambasıJetta ekran gostergeleri

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

kırmızı ünlem işareti opel vectra arıza işaretleri Enjektör Araba Nedir veya opel corsa anahtar işareti veya

Captiva Arıza Lambaları

mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası kodları veya. Araba arıza işaretleri anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar ikaz egzoz arıza lambası .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar jetta motor arıza lambası de. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Sokak lambası arıza ihbar de de mercedes arıza lambası söndürme

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

akü ikaz lambasıDe. Araba arıza işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıEsp servis ne demekKia rio motor arıza lambasıCaddy renkleri arabada sarı kar işaretiArçelik derin dondurucu arıza lambasıAraba tekliyorDe. Egr arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları .

Yorum yapın