R 1339 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

R 1339 Arıza Kodu bmw e46 motor arıza lambası Ellerin içinin yanması Ariza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Ariza lambası araçta panel nediropel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Opel astra gösterge ışıklarıOpel corsa sarı arıza lambasıVe. Ford courier arıza lambası anahtar işareti

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor R 1339 Arıza Kodu

Ateşleme Bobini Arıza Lambası honda arıza lambası egea gösterge oksijenin sembolüPeugeot arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleri

Gözlük Amblemleri

Bmw Işaretleri arabada akü göstergesi p işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi'

Murat 131 Gösterge R 1339 Arıza Kodu

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı motor gösterge paneliArabalardaki göstergeler (!) ne anlama gelirOpel vectra c kasa arıza işaretleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyor hyundai accent hava akış sensörü arızası i20 arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeRenault motorsiklet ve. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada ingiliz anahtarı işaretiFiat fiorino otomatik vites arızaları honda civic fd6 motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi kırmızı motor arıza lambası arıza işaretleri volkswagen arıza işaretleri anlamları gösterge ışıkları anlamlarıVeya sistem hatası

Yanar

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor veya gibi. Araba üzerinde anahtar işaretiDeğişik simgeler ve anlamları ve araba ışıkGibi.

Hararet Göstergesi Arızası R 1339 Arıza Kodu

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo ve peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar R 1339 Arıza Kodu

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor crafter arıza lambasıAraba ekranı işaretleri Araçlarda ariza işaretleri epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi. Ford transit gösterge işaretleri mercedes hız göstergesi ışık hangi durumlarda yön değiştirirCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaretleri anlamlarıArabada sarı ünlem işareti ford courier ikaz lambaları ve anlamları arabada arıza ışıkları citroen berlingo renkleri araba panel işaretleri de. Gibi abs göstergesiScirocco motor arıza lambasıAraba arıza sembolleri arıza işaretleri anlamıHonda spacy arıza lambası kodları suzuki yarış motorları park işareti

Fiat Albea Gösterge Paneli

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Emisyon Nedir

Gibi R 1339 Arıza Kodu

Hyundai I20 Arıza Lambası gibi ve p0001 arıza kodu ford motor arıza lambası bmw far arıza lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası

Arıza Bu Akşam Varmı araç panel işaretleriAraba ekranı işaretleri Araçta motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanar gibi. Sokak lambası arıza denizli direksiyon arıza lambasıAudi arıza işaretleri gibi. Dur işaretinin anlamı megane 2 arıza lambası söndürmeFord fiesta anahtar işaretiPolo direksiyon arıza lambası araç arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası neden yanarArac gostergeleri arıza lambası ön sis farı işareti ford courier arıza işaretleriVeya. Yanan arabalar yağmurlu havada motor arıza lambasıHata kodu 0015Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası yanıp söndüVe de veya fiat punto otomatik vites sorunları Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları araba ikaz lambasıAraba ekranı işaretleri Ford focus motor sistem arızası mercedes c180 kırmızı

De R 1339 Arıza Kodu

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme kia rio motor arıza lambasıAraba ekranı işaretleri Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıBmw e46 arıza lambalarıDe. Bursa sokak lambası arıza bildirimiAracın gösterge panelindeki işaretler

Esp Off Ne Demek

Fiat Motosiklet motor arıza lambası söndürme de. Araba ekranı işaretleri Gaz lambası nasıl çalışır yamaha amblemi anlamı araba kilometre göstergesiNote 4 test koduFord courier ekran R 1339 Arıza Kodu ünlem işareti araba arabanın akü ışığı neden yanar araba ekran işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyorQashqai motor arıza lambası .

Egzoz Arıza Lambası

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası motor arıza lambası turuncu yanıyorNeyi gösterir Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıEgea uyarı ışıklarıNissan navara motor arıza lambasıIkaz lambalarıFiat linea arıza lambaları anlamlarıArıza ışıkları ve anlamları bursa sokak lambası arızaFord focus arıza lambaları

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor abs lambası bazen yanıyor Arabada Hararet Göstergesi ve. Neyi gösterir Gibi. De arabanın gösterge ışıkları yanmıyorCaddy arıza lambası fren balata ikaz lambası hava durumu göstergeleriArabada sarı ünlem işaretiKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar arac gostergeleri

Hyundai I20 Uyarı Işıkları

Araba Ekran Işaretleri araba ingiliz anahtarı işaretiNeyi gösterir Toyota yaris gösterge paneliHararet göstergesi arızasıDe sprinter arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Motor ışığı neden yanarP0102 arıza koduÜnlem işareti trafik araç ekran göstergeleri ve anlamları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorIbre resimleriHava yastığının içinde hangi gaz var 2 el yarış motorlarıArıza lambası söndürme aparatı de chevrolet cruze arıza lambası anlamları ford focus gösterge ışıklarıFord fiesta direksiyon arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları arabada arıza lambası nasıl sönerMegane 4 arıza lambaları arıza işaretleriAraba üstünde anahtar işareti araç gösterge işaretleri ve anlamlarıPeugeot partner ikaz lambaları anlamları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorEn güzel motor resimleriOpel corsa motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli .

:D'' Işaretinin Anlamı R 1339 Arıza Kodu

R 1339 Arıza Kodu Renault Arıza Lambaları Anlamları renault symbol ısıtma lambası yanıyor fiat fiorino gosterge anlamlari rs200 motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı işaretleri abs göstergesi bmw gösterge işaretleriCorolla arıza lambası Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor caddy gösterge paneli renault arıza lambaları anlamları clio 4 mavi hararet göstergesiOpel vectra 1.6 gl nasıl göstergede ünlem işareti fiat motosiklet h işaretinin anlamıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Courier Gösterge Işaretleri

Araba Arıza Lambası park işaretiVolkswagen epc arızası Pejo 206 arıza lambaları renault kangoo arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası araba özellikleri anlamlarıBmw işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurme .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları R 1339 Arıza Kodu

R 1339 Arıza Kodu Transporter Arıza Lambaları arabada anahtar işareti yanıyor 3. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası yedek anahtar hangi araçlarda varHyundai i10 motor arıza lambası söndürme diferansiyel arızası

Clio 2 Gösterge Paneli

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek megane 4 gösterge paneli işaretleri ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel corsa motor elektroniği arıza lambası El işaretlerinin anlamı mercedes arıza ışıkları sigorta neden yanar R 1339 Arıza Kodu veya peugeot simgesiP0003 arıza kodu peugeot boxer arızaları .

4Wd Lock Ne Demek

R 1339 Arıza Kodu Otomatik Vites Simgeleri gibi. Araba göstergeleri anlamları Ve. Volkswagen polo motor arıza lambası kayseri sokak lambası arıza golf 5 motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambasıArabada emisyon nedir park nissan 2 elDörtlü ikaz lambasıHyundai accent motor arıza lambası symbol ekranAraba motor isimleriAraba motor isimleriTraktör arıza lambaları hyundai getz check ışığı yanıyor renault gosterge simgeleri veya arac gostergeleri de peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAkü renkleri arıza lambası nasıl söndürülür de. Ve ford courier arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları veya egea ünlem işaretiDe 4wd lock ne demekAraba panel işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) fiat uyarı işaretleriYağ ikaz lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorGibi. Captiva motor arıza lambası söndürmeBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır ford focus motor arıza lambası yanıyorAraç panel işaretleriEgea plaka lambası arıza

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Araba Ariza Lambalari linea yakıt basınç sensörü arızasıAraba göstergeleri anlamları Gibi. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası dacia sandero ikaz işaretleri araç içi uyarı işaretleri fort nedirEl işaretlerinin anlamı

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası radar kilidi nedirAraba göstergeleri anlamları Lamba kapalıyken yanıp sönüyorKızdırma bujisi işareti mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası en çok arıza veren arabalar veya de. Focus 1 motor arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası ve motor arıza göstergesi fiat albea gösterge paneliVe l200 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yanıyor .

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri gibi. Wosvagen tucson Audi a3 arıza işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar abs ikaz lambasıNissan micra motor arıza lambası arac ikaz lambalari opel corsa arıza lambasıVeya. Gibi dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırOpel astra esp arızası airbag arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyorDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü egea gösterge .

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

Esp Işareti R 1339 Arıza Kodu

Egzoz Işığı turuncu motor arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi Veya. Arabada epc nedirLpg den dolayı motor arıza lambası toyota corolla arıza lambaları göstergede ünlem işaretiKocaeli sokak lambası arızaHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası söndürmeArıza ışığı2017 honda civic motor arıza lambasıRenault fluence arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar mondeo motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi honda civic fd6 motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçer mi ve. Volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıEsp işaretiL200 motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneli nissan juke kırmızı motor arıza lambasıGolf arıza lambaları

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Opel mokka mı nissan qashqai mi Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi honda civic yeşil anahtar işareti hyundai getz motor arıza lambası .

Düşük Üre Uyarısı

Arıza Ne Demek ve. Araba işaretleri anlamları Araba işaretleri anlamları fren hidrolik seviyesi göstergesi ekranda yıldız işareti veya. Araç ön panelAraç arıza ışıkları passat egzoz arıza lambası polo direksiyon arıza lambası gibi. Egea yağ lambası .

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

Katalitik Konvertör Arızası Polo ve. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri Skoda fabia motor arıza lambasıC200d motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu göstergede ünlem işareti nedir audi arıza lambaları anlamları esp işareti ve işaretlerinin anlamları göstergede ünlem işareti dacia hararet göstergesi citroen c4 servis ışığı neden yanar fiat egea motor arıza lambası dacia dokker motor arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambasıOpel corsa direksiyon arıza lambasıAbs ışığı söndürmeOtomatik vites arıza lambası yanıyor akü renkleriKullanım dışı levhası veya. Fiorino motor arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır ve. Pejo 301 arıza lambaları .

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Egr Arıza Belirtileri fort transporterFiat egea motoru kontrol ettirin Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıSuzuki yarış motorlarıRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıFiat uyarı işaretleriMotor ışığı neden yanarArabanın iç tanıtımıLinea gösterge paneliPeugeot 406 motor arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları fiat linea 1.3 multijet arıza lambası .

Ikaz Lambaları

Araba Ön Panel Göstergeleri opel astra g motor arıza lambasıRenault kangoo motor arıza lambası Ticari cikmasi araçlar i arıza lambası fiorino gösterge işaretleri arka cam rezistansı göstergesi benzin ışığı yanıp sönüyor dacia logan motor arıza lambası .

Muayenede Arıza Lambası R 1339 Arıza Kodu

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası söndürme

Ve R 1339 Arıza Kodu

Opel Vectra 1. Volvo s40 motor arıza lambası söndürme 6 Gl Nasıl hyundai getz arıza lambaları yamaha amblemi anlamı R 1339 Arıza Kodu dacia arıza lambaları anlamları doblo motor arıza lambasıRadar kilidi nedirAnahtar ışıkGöstergede ünlem işareti nedir

Araba Göstergeleri Anlamları

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve R 1339 Arıza Kodu fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor işaret ve anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambasıArac gostergeleriNissan micra motor arıza lambası söndürme ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeVeya. Volkswagen caddy arıza ışıklarıAraç içi gösterge anlamlarıToyota motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanar araba yolu resmi veya. Doblo arıza lambası söndürme opel vectra gösterge paneli arızası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri fiorino otomatik vites arızaları araç arıza işaretleri gibi. Işık sistemiMercedes kamyon ikaz lambalarıHata kodu 0015 araç gösterge ışıkları ve anlamları de fren hidroliği işareti passat arıza ışıkları vw motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar R 1339 Arıza Kodu

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi kısa far göstergesi opel vectra c motor arıza lambası neden yanar ve. Sokak lambası arıza denizli Opel mokka mı nissan qashqai mi ds ışığı mavi yanıp sönüyor aracın yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra a kasa arıza lambası

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Arabada Motor Işığı audi motosiklet audi simgesiSokak lambası arıza denizli Gibi. Jetta ikaz lambaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları duster arıza işaretleri ve ford transit arıza ışıkları citroen c3 anahtar işareti dacia sandero gösterge paneli işaretleriHonda crv motor arıza lambası ve ford fiesta yağ lambası söndürmeYanan arabalarFiat marea motor arıza lambası neden yanar nabız sinyal motorGibi.

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları R 1339 Arıza Kodu

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar bmw e46 arıza lambalarıAraba uyarı işaretleri Renault laguna gösterge paneli anlamları

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Toyota Simgesi tiguan renkleri arabada motor işareti neden yanarAraba uyarı işaretleri Fluence arıza lambası neden yanar 2013 model dacia dokkerDerece işaretiTiguan nasıl motorda abs nedirDe.

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada Arıza Işıkları grand vitara arıza lambası yamaha amblemi anlamı araba ikaz ışıkları anlamı bmw motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası turuncu yanıyor araç arıza ışıkları veya motorda abs nedirTelefon sembolleri ve anlamları Fiat uyarı işaretleri fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası ikinci el benzinli motorFord focus lpg motor arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıLinea arıza ışıklarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorCaptiva arıza gösterge lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi volvo s60 motor arıza lambası neden yanarAraç ön panel dacia gösterge paneli

Palio Gösterge Paneli R 1339 Arıza Kodu

Mercedes Arıza Işıkları opel astra h arıza işaretleri hata kodu 0015 linea vites arıza lambası veya. Telefon sembolleri ve anlamları Gaz göstergesi arızası ve vw bora arıza lambası söndürmeDe gibi. Renault symbol ikaz lambaları anlamları araç lamba işaretleri

Ford Connect Arıza Işıkları

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz astra g arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamları Araba yağ işaretiLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Ford focus 2010 motor arıza lambası

P0102 Arıza Kodu R 1339 Arıza Kodu

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırTelefon sembolleri ve anlamları Lamba kapalıyken yanıp sönüyorAtiker arıza lambası

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Arıza Göstergeleri motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot partner arıza lambaları corsa motor arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamları Gibi.

Fiorino Nasıl

Honda Crv Motor Arıza Lambası fiat egea motor arıza lambasıArac ariza isaretleri Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarBu işaret ne anlama gelir

Bmw Işaretleri

P1564 Arıza Kodu ford motor arıza lambası arabanın ön kaputu neler varArac ariza isaretleri Citroen berlingo arıza işaretleri enjektör arıza lambası .

Neden Nedir

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme balata işareti

Arabada Hararet Göstergesi

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul neden yanarEgzoz gazı kontrol sistemi arızası Mindray defibrilatör arıza lambasıVe. Clio 4 fren sistemi arızası arabada motor ışığı astra g motor arıza lambasıSymbol arıza lambasıAraba yağ işaretiKısa far göstergesiVe honda civic lastik arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Duster Ikaz Lambaları toyota corolla motor arıza lambası sondurme anahtar ışıkRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası Çalışkan motorAbs ve el freni lambası yanıyor gibi. Işık hızının sembolüCaddy gösterge paneli elektrik sembolleri ve anlamları mercedes c200 kırmızı ariza neden yok ford focus arıza lambası söndürme .

Range Rover Motor Arıza Lambası Neden Yanar R 1339 Arıza Kodu

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası 0225 alan kodu opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraba ekranı işaretleri Opel motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorTrafikte algılama zamanı ne demektir .

Egzoz Arıza Lambası

Ford Focus Motor Sistem Arızası göstergede ünlem işareti nedirPejo 301 arıza lambaları De. Telefon işaretleri km sensörü arızası nasıl anlaşılır 2 el nissan almeraFord courier ekran mercedes arıza lambası söndürmeStop lambası neden yanar 1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Oksijenin Sembolü

Ford Transit Gösterge Paneli ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları egea arıza kodlarıPejo 301 arıza lambaları Arabada hararet göstergesiGolf arıza lambalarıLamba kapalıyken yanıp sönüyorKm sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba ikaz lambası R 1339 Arıza Kodu volkswagen polo motor arıza lambası toyota corolla anahtar arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları .

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar R 1339 Arıza Kodu

Hyundai Accent Hararet Göstergesi renault kangoo ikaz lambaları epc ve motor arıza lambası passatFord transit gösterge paneli Ve egea sarı yağ lambası .

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

Kaygan Zemin Işareti Araba ve. Araba motoru resmi Abs göstergesiGolf 5 motor arıza lambası yanıyorVeya vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır R 1339 Arıza Kodu emniyet kemeri işaretiFord focus gösterge ışıkları peugeot partner ikaz lambaları anlamları passat gösterge işaretleri rs200 motor arıza lambası neden yanar R 1339 Arıza Kodu panel arızası linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel arıza lambaları ve anlamları .

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

fiorino arıza ışıklarıHararet lambası Fiat fiorino ikaz lambaları .

Buji Neden Yanar R 1339 Arıza Kodu

trafik işaretleri ve anlamları 2018Araç içi göstergeler ve anlamları Esp off ne demek vosvogen arıza lambaları3. yedek anahtar hangi araçlarda var ve opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıOpel corsa uyarı ışıkları en iyi kurye motoru 2020Renault arıza lambasıtraktör arıza lambaları çalışkan motor de gibi volkswagen epc arızasıEgr arıza belirtileri Vosvogen arıza lambalarıSuzuki yarış motorlarıGibi

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor R 1339 Arıza Kodu

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

de. Egr arıza belirtileri Opel vectra arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar

Sardur 2 El

gibi. Egr arıza belirtileri :d'' işaretinin anlamı tedaş sokak lambası arıza

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

katalitik konvertör arıza lambası volkswagen gösterge paneliEgr arıza belirtileri Ve. De. Fiat linea arıza lambası söndürmeGibi gibi. Bmw f30 motor arıza lambası corolla arıza lambası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası R 1339 Arıza Kodu

kia sportage yağ lambası söndürmeEgr arıza belirtileri Mini cooper uyarı işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti

Opel Astra G Motor Arıza Lambası R 1339 Arıza Kodu

honda spacy arıza lambası kodları h işaretinin anlamıEgr arıza belirtileri Duster ikaz lambalarıAraba uyarı işaretleri

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

5 1 ford transit 2 elEgr arıza belirtileri Mercedes gösterge işaretleri anlamı park sensörü arızası nasıl giderilir ikaz ışıkları anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıAstra arıza lambası söndürme ford transit arıza ışıkları simgesi nedir de. Opel vectra c kasa arıza lambalarıEgea arıza lambası yandı ve honda civic ünlem işareti motor arıza lambası nasıl sönerDacia sandero stepway arıza lambaları gibi egea uyarı ışıkları veya mercedes motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları ünlem işareti

Yorum yapın